פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 05 דצמבר 2019, 18:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 16:34 
דיקטטור\ית

עמדה 3 יכולה להיות כל-מיני דברים מאד שונים. זה נכון לכל עמדה אבל אולי עוד יותר לעמדה 3. בכלל כל השיח במונחים של עמדות הוא מאד בעייתי. אם יש לך תפיסה של איך בדיוק עמדה 3 צריכה להיראות, זה בסדר, וגם הגעגוע לדאנטה הוא סבבה, אבל במציאות יש גיב-אנד-טייק של מה אתה מרוויח או מפסיד באופי כזה או אחר של שחקן. אני אישית חושב שאם הבאת את נמרוד לוי בקבוצה שיש בה את תומאס ובריימו, ואתה לא בקטע של סתם להביא ישראלים מוכשרים ואחר כך להעלים אותם, אז עדיף לא להביא סמול בן דמותו של דאנטה.
אגב, איזה סוג סמול קוואי לנארד לדעתך?

ולגבי האמירה על תקציב וניהול, איך אנסח את זה? אני לא זוכר מתי הייתה עונה שבה הוציאו מים מהסלע של תקציב שחקנים שלא משועבד כבר לחוזים קיימים כמו בעונה האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 16:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אקונין כתב:
עמדה 3 יכולה להיות כל-מיני דברים מאד שונים. זה נכון לכל עמדה אבל אולי עוד יותר לעמדה 3. בכלל כל השיח במונחים של עמדות הוא מאד בעייתי. אם יש לך תפיסה של איך בדיוק עמדה 3 צריכה להיראות, זה בסדר, וגם הגעגוע לדאנטה הוא סבבה, אבל במציאות יש גיב-אנד-טייק של מה אתה מרוויח או מפסיד באופי כזה או אחר של שחקן. אני אישית חושב שאם הבאת את נמרוד לוי בקבוצה שיש בה את תומאס ובריימו, ואתה לא בקטע של סתם להביא ישראלים מוכשרים ואחר כך להעלים אותם, אז עדיף לא להביא סמול בן דמותו של דאנטה.
אגב, איזה סוג סמול קוואי לנארד לדעתך?

ולגבי האמירה על תקציב וניהול, איך אנסח את זה? אני לא זוכר מתי הייתה עונה שבה הוציאו מים מהסלע של תקציב שחקנים שלא משועבד כבר לחוזים קיימים כמו בעונה האחרונה.

:)
דבר ראשון, אחלה תשובה וגישה.
לגבי נמרוד לוי, הוא משחק על עמדה שלוש בכלל ?
וגם אם כן , עדיין אני רואה כאן שהקבוצה מחתימה 3 שחקנים על עמדה 4 ושחקן אחד על עמדה 2-3 אבל לא סמול פורוורד אחד קלאסי שמשחק על עמדה 3 .
או שמישהו שם רוצה ורסטיליות בלתי נגמרת ומוכן להתפשר על דברים אחרים ( קטש ? )
או שיש שם מישהו שפשוט עושה קומבינות בבניית הקבוצה. ( הראל ?)

ולגבי לנארד. לדעתי הוא סוג של סמול פורוורד שמשחק קצת על עמדה 2
אבל הוא מאוד מאוד יוצא דופן בחוזק הפיזי שלו והוא 2.01, כך שהוא יכול להתמודד עם פורוורדים בקלי קלות.
ואת זה אמר דריימונד גרין (!).
יש לו קליעה, חדירה, ריבאונד, מנהיגות. בקיצור, הכל . ( בדיוק כמו לג׳יימס ולדוראנט.)
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 17:00 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

היום ברור יותר מתמיד שהתקציב השנה ירד משמעותית.
אליהו, אוחיון ואמארה לקחו מהתקציב 2.2 מיליון דולר.
במקומם הביאו את זלמנסון נמרוד לוי שהעלות שכר שלהם יחד כ 650 אלף דולר.
חיסכון של כמיליון וחצי דולר!

בזרים לא שפכו סכומים גבוהים לעומת הזרים של העונה החולפת.

זה אומר שהתקציב ירד ב 1.5 מיליון דולר לאזור ה 7 מיליון דולר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 20:02 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עדוש כתב:

אתה אומר את זה בידיעה כמה הזרים החדשים מרוויחים?
אתה בטוח שאמארה לא ישחק פה השנה?
אתה אומר את זה בידיעה מי הזר הנוסף שיחתום פה וכמה הוא ירוויח?
לפי ההתובנות האלה הפועל מתחרה עם מכבי על דילייני, מייק ג'יימס והיה צריך לגשש אצל בלאק...... מה נגיד, נשמע מדומיין קצת... הרבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 21:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שלא נדבר על כך שהחוזים של אליהו ואוחיון שולמו על ידי אורי אלון גם אחרי שעזב מכיוון שהוא התחייב עליהם.
כך שאני לא בטוח שהתקציב ירד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 00:11 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

ג'אמל מקלין מקובאן מועמד לסגור את הסגל ?

https://twitter.com/Eduardo29713561/sta ... 6056886272

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 00:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

em28 כתב:

עוד פאור פורוורד....
Jamel McLean (born 18 April 1988) is an American professional basketball player who plays for Lokomotiv Kuban of the VTB United League. Standing at 6 ft 8 in (2.03 m), he plays at the power forward and center positions.
העיקר שהוא יודע לעשות פיק אנד רול
הקטש יצא משליטה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 10:36 
דיקטטור\ית

hoDi כתב:
em28 כתב:

עוד פאור פורוורד....
Jamel McLean (born 18 April 1988) is an American professional basketball player who plays for Lokomotiv Kuban of the VTB United League. Standing at 6 ft 8 in (2.03 m), he plays at the power forward and center positions.
הקטש יצא משליטה....

אם וכאשר זו תהיה החתמה פנטסטית!! שחקן מאוד ורסיטלי, משחק גב לסל, חדירה, כדרור כמעט ברמה של גארד ולא פחות חשוב ניסיון ברמות הגבוהות ביותר.

השאלה היא מה מתוכנן לעשות בליגה שניתן לרשום עד 5 זרים, קשה לי להאמין ששחקן בלבל הזה לא יירשם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 12:37 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

ZIKI כתב:
עדוש כתב:

אתה אומר את זה בידיעה כמה הזרים החדשים מרוויחים?
אתה בטוח שאמארה לא ישחק פה השנה?
אתה אומר את זה בידיעה מי הזר הנוסף שיחתום פה וכמה הוא ירוויח?
לפי ההתובנות האלה הפועל מתחרה עם מכבי על דילייני, מייק ג'יימס והיה צריך לגשש אצל בלאק...... מה נגיד, נשמע מדומיין קצת... הרבה

להלן כתבה על התקציב של העונה האחרונה
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 04&lang=HE

הזרים שהוחתמו, הם מאותו רמה של הזרים שהיו עונה אחרונה.
זה גם מתכתב עם הטענה שאורי אלון שילם את המשכורות של אליהו ואוחיון.
בנוסף, זה משלים את החזון של אורי אלון שאמר לא פעם אחת, שהפועל צריכה להתבסס על הכנסות, בלי להכניס את היד לכיס.

בהנחה שההכנסות יישארו על 26 מיליון ש"ח (כ 7.5 מיליון $), לא יצטרכו להכניס את היד לכיס.
בנוסף, הפועל הרוויחה כמה מאות אלפי דולרים עקב ירידת שער הדולר לעומת עונה שעברה (ההכנסות בשקלים והמשכורות בדולרים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 12:42 
דיקטטור\ית

hoDi כתב:
דבר ראשון, אני בהחלט התלהבתי מהחתמות של קינסי, דיון תומפסון , ברייסי רייט, דאנטה ( ! ) , ועוד זרים שההחתמה שלהם כאן בזמנו של אורי אלון עשתה הרבה גלים והלהיבה.
אם התקציב שלנו היום הוא 8-9 מיליון אז הוא לא ממש רחוק מהתקציב בתקופתו של אורי אלון וזה מביא אותי למסקנה שההבדל הוא הניהול וההתנהלות.
אורי אלון ידע לקחת את ההחלטות הנכונות ולא פחות חשוב, להלהיב ולעורר השראה.
הקבוצה כיום עם תקציב של 8 מיליון דולר מחתימה סגל רחב אבל לא מלהיב.

מה הייתי רוצה לראות משחקן בעמדה כלכך חשובה כמו עמדה שלוש ?
דבר ראשון מנהיגות. זה שחקן שמחבר את קו הגארדים עם קו הפנים ולכן זאת עמדה מאזנת בהגנה ובהתקפה.

ולמה אני לא מרוצה מהבנייה של הקבוצה בשלוש שנים האחרונות ?
מכיוון שמאז דאנטה סמית, מי שבונה את הקבוצה לא מבין את החשיבות של העמדה הזאת.

על פי רועי כהן התקציב העונה 32 מיליון שקל לפי שער הדולר כיום זה בסביבות ה9 מיליון דולר לעומת 36 בעונה שעברה.לא לשכוח שנפטרנו מהחוזים הכבדים של יוגב וליאור אבל שידרגו במקביל לכל 3 הזרים שנשארו את השכר.אני לא מבין את התלונות על ההתנהלות הקיץ.השאירו 3 זרים! הכי טובים מהעונה שעברה מחזקים את העמדות הפחות טובות בזרים נוספים.הצעירו את הסגל בכמה שנים טובות במקום שחקנים ישראלים מבוגרים שגמרו את הסוס.בקיץ שעבר ההתנהלות לא היתה טובה אבל בקיץ הנוכחי הבנייה טובה פלוס לדעתי...

נערך לאחרונה על ידי אייל בתאריך 08 אוגוסט 2019, 13:12, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 12:45 
דיקטטור\ית

oren1988 כתב:
hoDi כתב:
em28 כתב:

עוד פאור פורוורד....
הקטש יצא משליטה....

אם וכאשר זו תהיה החתמה פנטסטית!! שחקן מאוד ורסיטלי, משחק גב לסל, חדירה, כדרור כמעט ברמה של גארד ולא פחות חשוב ניסיון ברמות הגבוהות ביותר.

השאלה היא מה מתוכנן לעשות בליגה שניתן לרשום עד 5 זרים, קשה לי להאמין ששחקן בלבל הזה לא יירשם

שחקן טוב לעמדות 4/5 .העמדה הטבעית שלו 4 .
בירושלים אמרו שיעשו רוטציה עם ה7 זרים בליגה המקומית ... מכבי ת''א עם 8 זרים למשל.......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2019, 20:18 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

נכון שהוא לא 5 קלאסי מבחינת סייז (מה שמעלה חשש ביכולת לשמור על סנטרים באירופה שזה מה שחשוב) אבל אם יגיע הוא ללא ספק הגבוה הפיזי ביותר שלנו, הוורסטילי ביותר התקפית וכנראה יקבל את מירב הדקות ב-5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2019, 20:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

פששששש........פשששששששש.....
שינה עמוקה....איזה שיעמום של עונת מלפפונים.... :emot9.gif: :emot9.gif: :emot9.gif:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2019, 21:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אבן אחת ירדה מהלב.

כדיר חתם באוסישקין. שמחה כפולה: אחת שלא אצלנו (בעונת המלפפונים הזו הכל יכול להיות), והשניה שאצלם.

הוא ומנקו יצאו מטווח סכנה. פיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אוגוסט 2019, 16:39 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

אמור לחתום עוד ישראלי או זהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 08:05 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

דאנטה כתב:
אמור לחתום עוד ישראלי או זהו?

מבחינת ישראלים משמעותיים לא.

מן הסתם יוחתם איזה תואם תומר לוינסון כדי למלא את משבצת הצעיר-המנופף-במגבת-ונכנס-דקה-וחצי-לסיום-ב-28-הפרש.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 10:16 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אני לא בטוח שאין לנו מקום בסגל לכארם משעור למשל. הוא עדיין על המדף, המניות שלו בשפל היסטורי, ואני די בטוח שהוא לא שכח איך משחקים כדורסל.
ייתן לנו עוד קצת בשר, ריבאונד ומלחמה, ודקות בעמדה 3 שכל כך חלשה אצלנו.
הכל בהנחה והוא מוכן לפיחות במעמדו ועלייה מהספסל ל-12-15 דקות בערב, אולי טיפה יותר בליגה.
לנו זה ייתן עוד דקות עם ישראלי על הפרקט, ויותר גמישות עם הזרים.
זה + הצטרפות של אמארה ברגע שיבין שבנבא אף אחד לא מחכה לו ופתאום יש לנו אולי את הסגל הישראלי החזק בליגה.
עומק, יציבות והלוקסוס של לא להושיב בכל ערב 2 זרים על אזרחי (שלא לדבר על זהות ישראלית, שקצת התמוססה לה בשנים האחרונות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 10:53 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:
אני לא בטוח שאין לנו מקום בסגל לכארם משעור למשל. הוא עדיין על המדף, המניות שלו בשפל היסטורי, ואני די בטוח שהוא לא שכח איך משחקים כדורסל.
הכל בהנחה והוא מוכן לפיחות במעמדו ועלייה מהספסל ל-12-15 דקות בערב, אולי טיפה יותר בליגה.
זה + הצטרפות של אמארה ברגע שיבין שבנבא אף אחד לא מחכה לו ופתאום יש לנו אולי את הסגל הישראלי החזק בליגה.
עומק, יציבות והלוקסוס של לא להושיב בכל ערב 2 זרים על אזרחי (שלא לדבר על זהות ישראלית, שקצת התמוססה לה בשנים האחרונות).

אמארה יפרוש ברגע שיבין שאין לו מקום בנ.ב.א. ולא יחזור לפה.
את הקטע הישראלי הוא מיצה. יהושפט-אאוט. אמארה-אין.
ובכלל אחרי הקרקס שאייברסון עשה לו בצ'יפופו והקרקוסון שסימפסון עשה לו בחצי גמר הפיינל פור אני לא בטוח שיש מה להצטער.
הוא מצידו קרקס בעיקר את דרעי ורגב ושאר התמימים שקנו את זה שהוא "קשר את גורלו עם ישראל לעד". (מודה שאני אחד מהם. גם אני נפלתי בפח הציציות).

ויש סיבה למה משעור על המדף באמצע אוגוסט.
לא הייתי מביא אותו למרות שאני מסכים שעוד ישראלי ב-3 היה עושה לנו רק טוב (בלייזר או ווילי וורקמן למשל)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 11:33 
דיקטטור\ית

לא חשבתי יותר מידי על כמה התאמה יש לכארם לסגל שלנו, אבל בהתחשב שאין לנו אף 3 לא הייתי פוסל אותו כ״כ מהר (בלייזר ווורקמן חתומים).
יש שאומרים שהוא קורבן של אקוניס שהימר על זה שתהיה נושרת והוא יצליח להשאר בליגה (עד עכשיו לא בנו סגל ללאומית, אבל גם לא דובר על שיחרורים של הישראלים שלהם, מוזר).
הוא בטח לא טוב כמו העונה הזו אז עם הדאבל דאבלים לפני שלקחה אותו הזונה, אבל הוא עדיין שחקן טוב, מקווה בשבילו שימצא מקום לשקם את הקריירה.

סלח לי קדמון אתה אח יקר אבל לגבי אמארה, לא הבנתי מה אתה שח על נפלת בפח? איזה פח?
חשבת שהוא עובר לגור בעמק רפאים לצמיתות גם בלי הכדורסל? איזה שטויות... מה זו הצביעות הזו?
הרי אנחנו מדינה שאיזה רבע ממנה מחזיק באזרחויות כפולות, שבכל מקום באינטרנט קופץ לך פרסומת לדרכון פורטוגלי בלי שכף רגלך תדרוך שם,
שאנשים מוציאים דרכונים אמריקאים, פולנית, ליטאים, ספרדים ומה שלא יהיה סתם כגיבוי, ואמארה הפיל אותך בפח כי הוא, הפלא ופלא, ישאר לגור במדינה בה נולד, בה חיים כל המשפחה, החברים, הילדים והעבודה שלו? ואם הוא נשאר בארץ עוד איזו עונה אז אתה חושב אחרת?
אמארה הוא ווילד קארד, הוא יכול להחליט פתאום שבאה לו עוד עונה בהפועל, ויכול לפרוש שוב.
את האזרחות הישראלית הוא רצה ברמה האישית, כמשהו סימלי בשביל עצמו, פחות עיניין אותו שיקולי החוק הרוסי שמעניינים אותנו. הוא אמר את זה.
אגב את הציצית הוא לובש גם בניו יורק, מוזר ככל שזה יהיה, והעיניין שלו ביהדות (שממילא לא על גבה אוזרח) התחיל הרבה לפני שהצטרף להפועל.
אלו דברים שהופכים אותו לעוף מוזר שם וגם מזכים אותו בביקורת מסויימת מתנועות חברתיות של שחורים שפחות מתלהבים מסלב כמוהו שתומך בישראל.
שים בפרופורציות רגע, הוא לא מרוויח שום דבר מ״מחטף״ האזרחות שהוא עשה על גבם של דרעי וקדמון הנגזלים... אם כבר זה עושה לו בעיות ביחסי הציבור בקהילה שלו.
בואו נהיה מהאוהדים שמפרגנים לאקסים שלנו ולא מחפשים בציציות איפה להפיל אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 11:59 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
סלח לי קדמון אתה אח יקר אבל לגבי אמארה, לא הבנתי מה אתה שח על נפלת בפח? איזה פח?
חשבת שהוא עובר לגור בעמק רפאים לצמיתות גם בלי הכדורסל? איזה שטויות... מה זו הצביעות הזו?
הרי אנחנו מדינה שאיזה רבע ממנה מחזיק באזרחויות כפולות, שבכל מקום באינטרנט קופץ לך פרסומת לדרכון פורטוגלי בלי שכף רגלך תדרוך שם,
שאנשים מוציאים דרכונים אמריקאים, פולנית, ליטאים, ספרדים ומה שלא יהיה סתם כגיבוי, ואמארה הפיל אותך בפח כי הוא, הפלא ופלא, ישאר לגור במדינה בה נולד, בה חיים כל המשפחה, החברים, הילדים והעבודה שלו? ואם הוא נשאר בארץ עוד איזו עונה אז אתה חושב אחרת?
אמארה הוא ווילד קארד, הוא יכול להחליט פתאום שבאה לו עוד עונה בהפועל, ויכול לפרוש שוב.
את האזרחות הישראלית הוא רצה ברמה האישית, כמשהו סימלי בשביל עצמו, פחות עיניין אותו שיקולי החוק הרוסי שמעניינים אותנו. הוא אמר את זה.
אגב את הציצית הוא לובש גם בניו יורק, מוזר ככל שזה יהיה, והעיניין שלו ביהדות (שממילא לא על גבה אוזרח) התחיל הרבה לפני שהצטרף להפועל.
אלו דברים שהופכים אותו לעוף מוזר שם וגם מזכים אותו בביקורת מסויימת מתנועות חברתיות של שחורים שפחות מתלהבים מסלב כמוהו שתומך בישראל.
שים בפרופורציות רגע, הוא לא מרוויח שום דבר מ״מחטף״ האזרחות שהוא עשה על גבם של דרעי וקדמון הנגזלים... אם כבר זה עושה לו בעיות ביחסי הציבור בקהילה שלו.

הדרכון הזר שישראלים רבים מחזיקים לא קשור בשום אופן לסוגית אמארה.
כמו שאמרת בעצמך מדובר בסוג של גיבוי למקרה שנצטרך לצאת לגלות שלישית (ונצטרך!)

כמי שהגן על אזרוחו של אמארה בכל פורום אינטרנטי אפשרי וטען שהוא לא דרעק שארפ ולא בלוטנטל ולא יעזוב את הארץ
דקה אחרי שקריירת הכדורסל שלו תסתיים אני אכן מרגיש מרומה ולא חושב שאני זקוק ללגיטימציה ממך כדי להרגיש כך ולומר את דעתי.
(והבעיות שזה עושה או לא עושה לו בקרב קהילת חבריו השחורים מעניין את הביצה השמאלית של פניני)

אני בטוח שגם דרעי ורגב לא היו משתכנעים לתת לו אזרחות אם היו יודעים על כוונותיו האמיתיות לקבל אזרחות "כמשהו סמלי בשביל עצמו" כדברייך
ולנטוש את הארץ 3 חודשים (שלושה חודשים בלאט!) אחרי טקס קבלת האזרחות.

עקיצה מארץ העקיצות.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 12:22 
דיקטטור\ית

שר ההגנה של הפועל?
https://www.israelhayom.co.il/article/680827

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 12:58 
דיקטטור\ית

קצת לא ברורה לי ההחלטה ללכת על 4 ישראלים "בכירים" בלבד.
האומנם אין חוק רוסי אבל עדיין ניתן לרשום רק 5 זרים בטופס, מה קורה אם חלילה נפצעים לנו אחד או יותר!? נישאר עם סגל של 7 שחקנים בכירים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 13:41 
דיקטטור\ית

האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:

כמי שהגן על אזרוחו של אמארה בכל פורום אינטרנטי אפשרי וטען שהוא לא דרעק שארפ ולא בלוטנטל ולא יעזוב את הארץ
דקה אחרי שקריירת הכדורסל שלו תסתיים אני אכן מרגיש מרומה ולא חושב שאני זקוק ללגיטימציה ממך כדי להרגיש כך ולומר את דעתי.
(והבעיות שזה עושה או לא עושה לו בקרב קהילת חבריו השחורים מעניין את הביצה השמאלית של פניני)

אני בטוח שגם דרעי ורגב לא היו משתכנעים לתת לו אזרחות אם היו יודעים על כוונותיו האמיתיות לקבל אזרחות "כמשהו סמלי בשביל עצמו" כדברייך

עקיצה מארץ העקיצות.

אוקיי, אז זה שאתה מרגיש מרומה ועקוץ, זה פשוט כי לא קראת את הסיטואציה נכון.
אף אחד לא טען באיזשהו שלב שאמארה ישאר לגור בארץ מעבר לקריירת הכדורסל, בטח שהוא לא אמר דבר כזה.
אפילו דרעי לא היה תמים כמוך, הם בסך הכל דיברו על ״קשר את גורלו״, הם ידעו שמדובר בדבר סימלי.
זה לא אומר שהוא לא ימשיך לבוא לביקורים ובעצם תמיכתו בישראל, ובדגש על העובדה שזה דבר יוצא דופן בקהילה שלו ובנרטיב של השמאל העולמי,
הוא עושה שירות למדינה. אם אתה הגעת למסקנה שקושר את גורלו זה פיזית להשאר לחיות פה, מה לעשות, פיספסת את הפואנטה, ואני מבטיח לך שדרעי ורגב ידעו את זה, גם אם לא יודו בזה.

זה דווקא מאוד קשור לזה שאנשים במדינה יש דרכונים כפולים (לך יש?), כי אין שום הבדל. אתה אומר גלות שלישית, אבל בוא, המון אנשים מחזיקים בהם בשביל אישורי עבודה והקלות בויזות. והמשפט המודגש מדגיש את הגזענות המובנית שבגישה הזו. אתה, מסכן, היהודי הנרדף עוד מימי העבדות במצרים, מחזיק בדרכון נוסף לקראת הגלות שבדרך. אמארה, בן לעבדים שהובאו בכוח רק לפני 400 שנה, לו אסור להחזיק באזרחות נוספת אלא אם הוא נשבע אמונים לדגל ומתגורר בקטמון לפחות עשור. :kelev:
אני לא נכנס איתך לדיון הזה כי אני בטוח לא יכול לשנות את דעתך, אבל מוזר לי שאתה לא רואה את הצביעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 13:42 
דיקטטור\ית

oren1988 כתב:
קצת לא ברורה לי ההחלטה ללכת על 4 ישראלים "בכירים" בלבד.
האומנם אין חוק רוסי אבל עדיין ניתן לרשום רק 5 זרים בטופס, מה קורה אם חלילה נפצעים לנו אחד או יותר!? נישאר עם סגל של 7 שחקנים בכירים

מסכים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 14:13 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:

עקיצה מארץ העקיצות.

אוקיי, אז זה שאתה מרגיש מרומה ועקוץ, זה פשוט כי לא קראת את הסיטואציה נכון.
אף אחד לא טען באיזשהו שלב שאמארה ישאר לגור בארץ מעבר לקריירת הכדורסל, בטח שהוא לא אמר דבר כזה.
אפילו דרעי לא היה תמים כמוך, הם בסך הכל דיברו על ״קשר את גורלו״, הם ידעו שמדובר בדבר סימלי.
זה לא אומר שהוא לא ימשיך לבוא לביקורים ובעצם תמיכתו בישראל, ובדגש על העובדה שזה דבר יוצא דופן בקהילה שלו ובנרטיב של השמאל העולמי,
הוא עושה שירות למדינה. אם אתה הגעת למסקנה שקושר את גורלו זה פיזית להשאר לחיות פה, מה לעשות, פיספסת את הפואנטה, ואני מבטיח לך שדרעי ורגב ידעו את זה, גם אם לא יודו בזה.

זה דווקא מאוד קשור לזה שאנשים במדינה יש דרכונים כפולים (לך יש?), כי אין שום הבדל. אתה אומר גלות שלישית, אבל בוא, המון אנשים מחזיקים בהם בשביל אישורי עבודה והקלות בויזות. והמשפט המודגש מדגיש את הגזענות המובנית שבגישה הזו. אתה, מסכן, היהודי הנרדף עוד מימי העבדות במצרים, מחזיק בדרכון נוסף לקראת הגלות שבדרך. אמארה, בן לעבדים שהובאו בכוח רק לפני 400 שנה, לו אסור להחזיק באזרחות נוספת אלא אם הוא נשבע אמונים לדגל ומתגורר בקטמון לפחות עשור. :kelev:
אני לא נכנס איתך לדיון הזה כי אני בטוח לא יכול לשנות את דעתך, אבל מוזר לי שאתה לא רואה את הצביעות.

אני לא מסכים איתך בנוגע לאמארה.
הפועל עשתה המון בשביל לאזרח אותו ולא רק כדי להביא אליפות בעונה שעברה.
אף אחד לא תיאר לעצמו שאדון אמארה, שהצהיר בריש גלי כמה הוא אוהב את המדינה , את היהדות ואת הפועל, ידרוש חוזה גבוה מהפועל , שניה אחרי שקיבל את התעודה הכחולה,
וייפרד לשלום מהאוהדים רגע אחד לפני המשחק הבייתי האחרון.
יש לזה שם. שכיר חרב.
פשוט גועל נפש.
ובוא לא נתחיל להזכיר את היכולת המביכה שלו בפלייאוף או בחצי הפיינל פור....
מבחינתי, הוא פאסה. לא רצוי.
לגבי משעור, אני בהחלט מסכים שיש לו מקום אבל בהתחשב במשא ומתן הלא פשוט עם נמרוד לוי,
יכול מאוד להיות שהפועל התחייבה מולו על דקות משחק ולכן זה יהיה בעייתי להביא את כארם משעור בלי לתת לו לשחק. המסכן כבר עבר את החוויה הלא נעימה הזאת.

יש עוד צד לא זניח בהבאה של כארם משעור לירושלים.
זה בהחלט יכול להביא המון ערבים לארינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 14:34 
דיקטטור\ית

הטיעונים שלך לגיטימיים אבל פחות קשורים לנקודה שאני מתעכב עליה.
אתה מדבר על דרישות שכר (שמועות באתרי ספורט אבל נגיד), פוסט הפרידה (תיזמון מפגר שבא מאגו, מסכים), ויכולת מקצועית (אכן לא לקח את המושכות בפלייאוף).
אני בסך הכל הבהרתי שמי שחשב שהוא נשאר לגור בארץ אחרי קריירת הכדורסל לא ראה את התמונה נכון, ובעצם השליך את הציפיות שלו עצמו על הסיטואציה.
הוא בחיים לא טען משהו כזה, הקבוצה לא טענה את זה ואפילו החברה שהביאו לו את האזרחות לא טענו את זה.
הוא קיבל את האזרחות, לפי סעיף שמעוגן בחוק, כציון לשבח על פעילות תדמיתית. כמה זה משמעותי או תלוש זה דיון אחר שהתנהל עיניינית בזמן שהוא קיבל את האזרחות.
להתהפך עליו עכשיו כמוך מתוך אכזבה עקב הסיבות שמנית, זכותך. להכניס לו מילים לפה או לטעון שהוא היה צריך להשאר בארץ זו הזייה וכמו שניסיתי להסביר לקדמון, צביעות בוטה.

אגב מצחיק שאתה מזכיר את זה אבל בעבר שמעתי שאחת הסיבות שכארם (או סביבתו) פחות מרגישה בנוח להגיע לירושלים (בתאוריה) היא המעמד הפוליטי השנוי במחלוקת של העיר. אבל, למזלנו חכם קדמון כבר נתן לנו קו מנחה לפתור בעיות שכאלה במשנתו הקודמת, ולכן נשליך ונאמר:
״הבעיות שזה עושה לו או לא עושה לו עם חבריו הערבים מעניין את הביצה השמאלית של פניני״.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 15:15 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני עם ההודי (מאוכזב מאמארה וחושב שהוא עשה מעשה לא ראוי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 16:43 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:

עקיצה מארץ העקיצות.

זה דווקא מאוד קשור לזה שאנשים במדינה יש דרכונים כפולים (לך יש?).

לי אין. (למה? נראה לך שדיברתי מפוזיציה?)
לא שיש מאחורי זה אידיאולוגיה גדולה.
כשהייתי צעיר לא היה קל לקבל אזרחות נוספת כמו שזה קל היום
וכיום בגילי לא מעניין אותי רילוקיישן.
מקסימום נמות. שתי אליפויות כבר ראינו. למה עוד יש לשאוף בחיים? :bad-words:

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2019, 20:26 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

לדאבל כמובן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 06:54 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

האדום הקדמון כתב:
Behemot כתב:

אמארה יפרוש ברגע שיבין שאין לו מקום בנ.ב.א. ולא יחזור לפה.
את הקטע הישראלי הוא מיצה. יהושפט-אאוט. אמארה-אין.
ובכלל אחרי הקרקס שאייברסון עשה לו בצ'יפופו והקרקוסון שסימפסון עשה לו בחצי גמר הפיינל פור אני לא בטוח שיש מה להצטער.
הוא מצידו קרקס בעיקר את דרעי ורגב ושאר התמימים שקנו את זה שהוא "קשר את גורלו עם ישראל לעד". (מודה שאני אחד מהם. גם אני נפלתי בפח הציציות).

ויש סיבה למה משעור על המדף באמצע אוגוסט.
לא הייתי מביא אותו למרות שאני מסכים שעוד ישראלי ב-3 היה עושה לנו רק טוב (בלייזר או ווילי וורקמן למשל)

אמארה - אישית, אני איפשהו באמצע..
מחד, הנהלת הפועל באמת האמינה שאזרחות תשאיר אותו בטבעי בהפועל לעונה עונה וחצי/שתיים, קל.
היו שראו בו מקבל את סרט הקפטן אחרי הפרידה הידועה מראש של ליאור.
מאידך, כל הדיבורים על דרישה לחוזה יקר לעונה הבאה, לא משהו שבאמת מישהו מהנהלת הפועל ילחש בווידוי לכומר..
יש הטוענים שיש בלבו של יהושפט על כך שלא הסכימו לרשום אותו כזר [דווקא כזר!!] ולתת לו לשחק בליגה. לא יודע אם המקור אמין.
אמארה בשתי הקדנציות שלו בהפועל לא שיחק רק בגלל כסף, ולא חיפש את השכר הגבוה שהשוק הציע לו ובשיקול האישי שהביא אותו להפועל. לצד זאת, עלויות האחזקה של כוכב בסדר גודל כזה בארץ - דרישות עליהם אמארה לא הסכים לוותר - עולות המון המון כסף.
אמר לי מישהו שמבין מבספרים בהפועל שעלויות האחזקה של אמארה, לצד כאורה "חוזה בעלות 0", גבו בסופו של יום מהקופה של הקבוצה עלות כוללת של זר מכובד בסגל ואף מעבר לכך..
ואגב, מי שחושב שדרעי "האמין" שיהושפט יתקע יתד בארץ ישראל מוזמן לשאול את הדובר של משרד הפנים, שכתב לדרעי כמה שורות שידקלם מהם בטכס של אמארה, כששאל דקותיים פלוס מינוס לפני שהרימו מסך, על מי מדובר.. אודה שאיני יודע מה חושב על הצעד של אמארה שלמה מור יוסף, שכן האחרון הזיז מהלכים מתוך כוונה לעזור לקבוצה שהוא אוהד אותה שנים רבות.
מוזר יהושפט ואני עדין אוהב אותו ומוקיר אותו.

משעור - פה אני עם דעה נחרצת - חד משמעית יש לו מקום בהפועל, וודאי במצב השוק הנוכחי שלו ודווקא בגלל שהמניה שלו בירידה הייתי מצפה מגיא הראל שיעשה את שהוא יודע לעשות טוב מכולם וזה לקחת שחקן כשהמניה שלו בצניחה ולהחתים אותו.
הערך המוסף שלו כבן מיעוטים דווקא בעיר כמו ירושלים (כשרואים את הגזענים הצהובים של שלצדנו) חשובה וערכית לחינוך שהקבוצה צריכה להנחיל ולמסרים שניתן לקבל ממהלך שכזה.
וברור לי שמקצועית הוא יכול להיות הפתעת העונה ורק להפתיע.
לו יהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Mike 10, Ohad12 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: