פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 21 פברואר 2019, 02:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2177 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 26 ינואר 2019, 12:18 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
עופר האדום כתב:
עופר האדום כתב:
לכל המודאגים, בכל העונות העלובות של מכבי הייתה להם תקופונת טובה שנראה ש"מכבי חזרה", תמיד זה נגמר בקריסה, וגם העונה זה ייגמר בקריסה.

תם המומנטום.

נזכיר לך את ההודעה הזו ביום חמישי אחרי הניצחון הגדול על פנאתנאיקוס.

בנוהל........

בכל מקרה הדבר הכי משמח אתמול זה ה-26 נקודות ברבע של סקוטי ווילבקין המתוק
שמחק מספר השיאים את ה-25 המשפיל של מרקוס האטן במדי אשקלון נגד הפועל ירושלים.

אחלה סקוטי, אחלה מכבי.
תנעלו כבר את הת'רד הזה יא בני זונות.

הנה הזכרנו.
בנוהל......

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2019, 15:44 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שלא יהיו לכם ציפיות שווא. מכבי תגיע למחזור האחרון של היורוליג עם סיכוי
עד המחזור האחרון חבל להתעדכן כי תמיד יהיה להם סיכוי.
תעירו אותי כשיהיה משחק אחד על כל הכסף, בינתיים חבל על העצבים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2019, 17:55 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:

וטוב שכך.... שיחלמו עד הרגע האחרון :kelev:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2019, 20:39 
מורד\ת
מורד\ת

האדום הקדמון כתב:
האדום הקדמון כתב:
עופר האדום כתב:
עופר האדום כתב:
לכל המודאגים, בכל העונות העלובות של מכבי הייתה להם תקופונת טובה שנראה ש"מכבי חזרה", תמיד זה נגמר בקריסה, וגם העונה זה ייגמר בקריסה.

תם המומנטום.

נזכיר לך את ההודעה הזו ביום חמישי אחרי הניצחון הגדול על פנאתנאיקוס.

בנוהל........

בכל מקרה הדבר הכי משמח אתמול זה ה-26 נקודות ברבע של סקוטי ווילבקין המתוק
שמחק מספר השיאים את ה-25 המשפיל של מרקוס האטן במדי אשקלון נגד הפועל ירושלים.

אחלה סקוטי, אחלה מכבי.

הנה הזכרנו.
בנוהל......

זה כי עופר האדום נאחס טמבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2019, 00:24 
גנרל הניצחון בנהריה

Mike 10 כתב:
תעירו אותי כשיהיה משחק אחד על כל הכסף, בינתיים חבל על העצבים

במחזור האחרון של היורוליג מכבי תהיה בוודאות בהצלבה.
הסיכוי והמאבק יהיו על המקום השישי.
מכבי תהיה בפיינלפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2019, 10:33 
דיקטטור\ית

לא תגיע גם להצלבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2019, 12:12 
דיקטטור\ית

עופר האדום כתב:
לא תגיע גם להצלבה.

לצערי נראה שהם יהיו..
הם משחקים מצויין לאחרונה והיריבות הישירות שלהן מקרטעות

לא יאומן שעונה שהתחילה בחגיגה של 1-8 תגיע להצלבה ולכו תדעו מה יהיה עם המזל המכביסטי.
הם שוב מראים שאף פעם אסור להמר נגדם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2019, 14:17 
דיקטטור\ית

יהיה מאבק כנראה בין 6 קבוצות כולל מכבי על 2 מקומות בהצלבה.מכבי צריכה לנצח לפחות 5 מ10 המשחקים שנותרו לה הבעיה שלה היא במשחקי החוץ.כנראה תיאבק עד הסוף על הכניסה ל8 הראשונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2019, 16:05 
דיקטטור\ית

אז.. מעכשיו אייל אתה מבטיח לי שאם סופרים לאחור 5 הפסדים הזומא בבית ולא מעפילה להצלבה?!

אהמ... מתחיל להיות מעניין העסק! מה היחס בית/חוץ שלהם מעתה ועד לסיום? מול מי??!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ינואר 2019, 16:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שמואל פרנקל, יו"ר מנהלת הליגה, "אני אוהד של מכבי 40 שנה.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 21&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2019, 14:38 
דיקטטור\ית

מכבי ממשיכה ביכולת הלא טובה שלה מחוץ לידאליהו בכל המסגרות ומנצחת אחריי 2 הארכות באשדוד במשחק שנקבע בו שיא שלשות של כל הזמנים 84.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 00:12 
דיקטטור\ית

שם קצוץ על הנאחס ומתפנק עוד לפני תום הזמן החוקי!

(דווקא במשחק שלא צפיתי בו..)

חולה על הקארמה. פשוט אוהב אותה.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 00:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תודה לך באסקוניה
שבוע הבא בלאט בהיכל אחרי שאולימפיאקוס הפסידה היום.
יהיה טוב :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 00:50 
דיקטטור\ית

אז מכבי חוטפת בראש היום מבסקוניה הפצועה והחסרה, ולקינוח גם באיירן מנצחת את פנרבחצ'ה וסוגרת ערב נפלא למכבי.....

וכמובן הכי כיף שהשבוע ייחסך לנו לקרוא כאן הודעות של "רונן אליאספור".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 01:11 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

בעונה רגילה מאזן של 9 ניצחונות ו- 12 הפסדים והיה אפשר להתחיל כבר הערב להתפנק פסטיבל הספינים השנתי על מעבר לליגת האזבקית בעונה הבאה, והטחת הכישלון במאמן.
בעונה כזו חלשה של היורוליג, לא פוסל אפשרות שגם 14 ניצחונות יספיקו למקום 7-8 בסוף העונה. אז לצערנו כלום לא סגור.

אם היריבה הגדולה של מכבי ת"א על הכרטיס השמיני זה כרגע ארמני מילאנו - הלוזרית הנצחית, עם המאמן הבינוני שמעמד היורוליג גדול עליו - אז אני בכלל לא בטוח שאני מוכן להמר נגד מכבי ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 13:01 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

סתם אוהד כתב:
בעונה רגילה מאזן של 9 ניצחונות ו- 12 הפסדים והיה אפשר להתחיל כבר הערב להתפנק פסטיבל הספינים השנתי על מעבר לליגת האזבקית בעונה הבאה, והטחת הכישלון במאמן.
בעונה כזו חלשה של היורוליג, לא פוסל אפשרות שגם 14 ניצחונות יספיקו למקום 7-8 בסוף העונה. אז לצערנו כלום לא סגור.

אם היריבה הגדולה של מכבי ת"א על הכרטיס השמיני זה כרגע ארמני מילאנו - הלוזרית הנצחית, עם המאמן הבינוני שמעמד היורוליג גדול עליו - אז אני בכלל לא בטוח שאני מוכן להמר נגד מכבי ת"א.

פיאניג׳אני לוזר ?
לקוח מויקיפדיה...
״לקראת עונת 2006/07 מונה פיאניג'אני לתפקיד המאמן הראשי בסיינה במקומו של קרלו רקאלקטי, וניתנה לו יד חופשית לשינויים נרחבים בסגל.
פיאניג'אני שימש בתפקיד זה עד עונת 2011/12, כשהוא זוכה עם הקבוצה בשש אליפויות רצופות בין 2007 ל-2012 - במשך כל שנותיו עם הקבוצה. בעונת 2008/09 רשמה הקבוצה עונה היסטורית תחתיו, שהסתיימה בטרבל (שכלל סופרקאפ, אליפות וגביע - אחד מתוך הארבעה שזכה בהם עם סיינה), הפסד בודד בזירה המקומית ובמאזן נקי מהפסדים בפלייאוף הליגה, מתוך 44 משחקים בסך הכל.
לאחר עונה זו מונה פיאניג'אני למאמן נבחרת איטליה בכדורסל, במקביל לאימון קבוצתו, והמשיך לשמש בתפקיד זה עד קיץ 2015. במהלך עידן פיאניג'אני כמאמן ראשי העפילה סיינה פעמיים לפיינל פור היורוליג. ״
אין סןף תארים, פעם פיינל פור היורוליג, אליפויות ומה לא ?
וכל זאת בלי להזכיר את השנה ההיסטורית שהוא עשה אצלנו בירושלים....

איך אפשר לקרוא למאמן כזה ״ מאמן בינוני שמעמד היורוליג גדול עליו ״?
בשנתיים שהוא מאמן את מילאנו הם עושים התקדמות יפה.
לא קל ביורוליג. יש הרבה קבוצות טובות וחזקות
ועצם העובדה שמכבי תל אביב הגדולה עם התקציב הגדול שלה לא מצליחנ כבר כמה שנים טובות להעפיל לשלב ההצלבה מעידה על כך שהיורוליג היא ליגה מאוד קשה.
מילאנו מתמודדת על ההעפלה ( ואינשאללה תעפיל על חשבון המכבים ) והיא ללא ספק עושה התקדמות עם פיאניג׳אני.
לא נכון לקרוא לו לוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 13:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ובנוגע לתרד הזה
אני מציע לשנות את שמו לתרד היורוליג. כדי שנוכל לדסקס כאן יורוליג ( לא רק מכבי ) וכדי למנוע את הנאחס שכלכך הרבה אוהדי הפועל יקרים מפחדים ממנו...( ד.נ.א. ישן... :lol: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 13:39 
דיקטטור\ית

סתם אוהד כתב:

מילאנו התחזקה בנאנלי המעולה חוץ מזה שמינכן בגלל סדר משחקים נוח ואולי גם בסקוניה יהיו ב8 הראשונה לדעתי .מכבי גרועה העונה במשחקי חוץ בכל המסגרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2019, 19:35 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
איך אפשר לקרוא למאמן כזה ״ מאמן בינוני שמעמד היורוליג גדול עליו ״?
בשנתיים שהוא מאמן את מילאנו הם עושים התקדמות יפה.
לא קל ביורוליג. יש הרבה קבוצות טובות וחזקות
ועצם העובדה שמכבי תל אביב הגדולה עם התקציב הגדול שלה לא מצליחנ כבר כמה שנים טובות להעפיל לשלב ההצלבה מעידה על כך שהיורוליג היא ליגה מאוד קשה.
מילאנו מתמודדת על ההעפלה ( ואינשאללה תעפיל על חשבון המכבים ) והיא ללא ספק עושה התקדמות עם פיאניג׳אני.
לא נכון לקרוא לו לוזר.

לא יודע אם לוזר או ווינר , זה ממילא לא תמיד תלוי במאמן
כן יודע שמילאנו ביחד עם מכבי ואולי ברצלונה הן הכשלונות הגדולים ביותר ביורוליג בשנתיים האחרונות.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2019, 12:51 
דיקטטור\ית

סתם אוהד כתב:

נראה לי קצת נמהר לקבוע את מה שקבעת.. היריבה הגדולה? מילאנו?

נכון לאמש אפשר באמת לחשב חישובים *אחרי* שמחזור היורוליג הסתיים.

נכון לרגע זה פנתינאיקוס ומכבי באותו המאזן במקומות 10-11 כשמילאנו (9) חוצצת בניהן לבין באסקוניה (+1.5 על הזומא) ובאייר מינכן (+2 נדמה לי על הזומא.. ויש מצב שהן טרם נפגשו, לא באמת עוקב)

*מתחת* לזומא במרחק משחק אחד (כמו הפער ממילאנו!) ממתינות חימקי וז'לגיריס שאפשר לזלזל כמה שרוצים אבל בביתן שתיהן יכולות לקחת נקודות מלא מעט קבוצות (כמו הזומא אגב..)

בקיצור - קשה מאוד לקבוע מול מי יהיה המאבק והדרך עוד ארוכה אבל מחזור המשחקים האחרון של אתמול/שלשום עלול להזכר כקארמתי במיוחד לאות תוצאות הזומא ויריבותיה העיקריות...

*עריכה* טוב נתקלתי בזה איפשהו.. (לא עד כדי כך עוקב אחריהם..) אבל לזומא אמורים להיות משחקי חוץ במינכן ובמילאנו כך ש..אני מנחש בזהירות שגם אם יתרחש נס באחד המקומות, הנס היחיד שיכול להתרחש במספר מקומות הוא לא אחר מ..נס קפה. אמנם כל אחד מהם הם מחזורים בודדים וכל אחד אחר יכול לתרום/לפגוע בסיכויים אבל בקרבות ראש בראש בהינתן היתרון שיש לקבוצות האלה על הזומא אני מעריך את הסיכויים של האחרונה לצלוח בהם אחד אחרי השני כנמוכים עד קלושים על רקע מאזן של פחות מ-50% והיעדר תירוצי סגל/חוק רוסי ומוכנות הישראלים ש..כבר מאחורינו.. מעניין מה יהיה הספין/התירוץ הבא?!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2019, 01:14 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

divinelly כתב:
סתם אוהד כתב:

נכון לרגע זה פנתינאיקוס ומכבי באותו המאזן במקומות 10-11 כשמילאנו (9) חוצצת בניהן לבין באסקוניה (+1.5 על הזומא) ובאייר מינכן (+2 נדמה לי על הזומא.. ויש מצב שהן טרם נפגשו, לא באמת עוקב)

*מתחת* לזומא במרחק משחק אחד (כמו הפער ממילאנו!) ממתינות חימקי וז'לגיריס שאפשר לזלזל כמה שרוצים אבל בביתן שתיהן יכולות לקחת נקודות מלא מעט קבוצות (כמו הזומא אגב..)

בקיצור - קשה מאוד לקבוע מול מי יהיה המאבק והדרך עוד ארוכה אבל מחזור המשחקים האחרון של אתמול/שלשום עלול להזכר כקארמתי במיוחד לאות תוצאות הזומא ויריבותיה העיקריות...

*עריכה* טוב נתקלתי בזה איפשהו.. (לא עד כדי כך עוקב אחריהם..) אבל לזומא אמורים להיות משחקי חוץ במינכן ובמילאנו כך ש..אני מנחש בזהירות שגם אם יתרחש נס באחד המקומות, הנס היחיד שיכול להתרחש במספר מקומות הוא לא אחר מ..נס קפה. אמנם כל אחד מהם הם מחזורים בודדים וכל אחד אחר יכול לתרום/לפגוע בסיכויים אבל בקרבות ראש בראש בהינתן היתרון שיש לקבוצות האלה על הזומא אני מעריך את הסיכויים של האחרונה לצלוח בהם אחד אחרי השני כנמוכים עד קלושים על רקע מאזן של פחות מ-50% והיעדר תירוצי סגל/חוק רוסי ומוכנות הישראלים ש..כבר מאחורינו.. מעניין מה יהיה הספין/התירוץ הבא?!

הנבואה כידוע ניתנה לשוטים, אבל בוא ננסה לגלגל ניתוחים ריאליים על סמך מסורת, סדר משחקים, ועומק סגל.

מקומות 1-6 די סגורים, ככה שנשארו 2 כרטיסים ריאליים להצלבה.

באיירן מינכן על פניו עם 11 ניצחונות ובעמדה הכי טובה, אבל לדעתי היא תיחנק בענק מעכשיו ועד לסוף העונה ולא תצליח לסיים בשמיניה. יש לה סדר משחקים נוראי, היא צריכה לפחות 4 ניצחונות עד לסוף העונה, ולא בטוח שזה יקרה. היא הפסידה בנוקיה ב- 24 הפרש ותהיה נחותה מהצהבת בקרב ראש בראש. בנוסף, מדובר בקבוצה בלי מסורת יורוליג, ואני נוטה להמר שהיא תתרסק ברגע האמת כשהיא תרגיש את הלחץ והציפיות.

באסקוניה, שגם מארחת את הפיינל-פור השנה, כנראה תסיים במקום השביעי. מדובר בקבוצה עם מסורת, מאמן טוב ואולם ביתי - וכל אלו בסוף יעשו לה את העבודה למרות הפציעה של שנגאליה.

פנאתניקוס בנתה השנה קבוצה מזעזעת, הרבה בגלל בעיות תקציביות שהיא נקלעה אליהם. דשון תומאס וקית' לנגפורד זה לא שחקנים להגיע איתם להצלבה, מצטער.
אותו כנ"ל ז'לגיריס, שזה פשוט לא זה העונה.

היחידה שיש לה קבוצה ראויה להצלבה, זה מילאנו. על פניו מדובר בקבוצה שהיתה צריכה להילחם על מקום 4, ועל פי השמות בסגל זו הקבוצה הכי איכותית ביורוליג אחרי הטריו צסק"א-פנר-ריאל.
אבל כידוע זו קבוצה לוזרית נצחית, ועל הקווים עומד שם מאמן לא מבריק במיוחד לרמת הכוכבים שרצים על הפרקט. 25 מיליון יורו שמנסים לגרד הצלבה כבר שנה שלישית ברצף, אחרי שבשנה שעברה זה הסתיים בפיאסקו מהדהד עם מקום אחרון ביורוליג.

הלוואי שאתבדה, אבל הקרב על הכרטיס השמיני יהיה בין הכלבים בצהוב, לבין הכוכבים של מילאנו, ואני לא בטוח שאני מהמר נגד מכבי ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2019, 13:46 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

סתם אוהד כתב:
divinelly כתב:
סתם אוהד כתב:

הנבואה כידוע ניתנה לשוטים, אבל בוא ננסה לגלגל ניתוחים ריאליים על סמך מסורת, סדר משחקים, ועומק סגל.

מקומות 1-6 די סגורים, ככה שנשארו 2 כרטיסים ריאליים להצלבה.

באיירן מינכן על פניו עם 11 ניצחונות ובעמדה הכי טובה, אבל לדעתי היא תיחנק בענק מעכשיו ועד לסוף העונה ולא תצליח לסיים בשמיניה. יש לה סדר משחקים נוראי, היא צריכה לפחות 4 ניצחונות עד לסוף העונה, ולא בטוח שזה יקרה. היא הפסידה בנוקיה ב- 24 הפרש ותהיה נחותה מהצהבת בקרב ראש בראש. בנוסף, מדובר בקבוצה בלי מסורת יורוליג, ואני נוטה להמר שהיא תתרסק ברגע האמת כשהיא תרגיש את הלחץ והציפיות.

באסקוניה, שגם מארחת את הפיינל-פור השנה, כנראה תסיים במקום השביעי. מדובר בקבוצה עם מסורת, מאמן טוב ואולם ביתי - וכל אלו בסוף יעשו לה את העבודה למרות הפציעה של שנגאליה.

פנאתניקוס בנתה השנה קבוצה מזעזעת, הרבה בגלל בעיות תקציביות שהיא נקלעה אליהם. דשון תומאס וקית' לנגפורד זה לא שחקנים להגיע איתם להצלבה, מצטער.
אותו כנ"ל ז'לגיריס, שזה פשוט לא זה העונה.

היחידה שיש לה קבוצה ראויה להצלבה, זה מילאנו. על פניו מדובר בקבוצה שהיתה צריכה להילחם על מקום 4, ועל פי השמות בסגל זו הקבוצה הכי איכותית ביורוליג אחרי הטריו צסק"א-פנר-ריאל.
אבל כידוע זו קבוצה לוזרית נצחית, ועל הקווים עומד שם מאמן לא מבריק במיוחד לרמת הכוכבים שרצים על הפרקט. 25 מיליון יורו שמנסים לגרד הצלבה כבר שנה שלישית ברצף, אחרי שבשנה שעברה זה הסתיים בפיאסקו מהדהד עם מקום אחרון ביורוליג.

הלוואי שאתבדה, אבל הקרב על הכרטיס השמיני יהיה בין הכלבים בצהוב, לבין הכוכבים של מילאנו, ואני לא בטוח שאני מהמר נגד מכבי ת"א.

באיירן 2 ניצחונות לפני מכבי ועוד צריכה לארח אותה.
מספיק שהיא תנצח בנקודה (ולא ב-24) והסיכוי שהיא תהיה בשוויון נקודות איתה אחרי מחזור 30 יורד פלאים.
(כי מכבי תצטרך לנצח 3 משחקים יותר מבאיירן מתוך 8 משחקים בסך הכל)

גם התעלמת מחימקי וז'לגיריס שנמצאות משחק אחד מאחורי מכבי ופנא וגם הן בתמונת ההצלבה.

הדבר היחיד שאני מסכים איתך הוא שאם זהות העולה השמינית להצלבה תוכרע במחזור האחרון במשחק מילאנו-מכבי (במילאנו!)
אני בהחלט לא שם את הכסף שלי על מילאנו.
כבר היינו בסרט הזה (בערך) ב-2014.

אבל אני מהמר שלפני מחזור 30 מכבי כבר תאבד סיכוי להגיע להצלבה.

הסיכוי לכך יעלה אם תנעלו כבר את הת'רד הזה יא בני זונות!!!

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2019, 15:43 
דיקטטור\ית

מכבי נגד מילאנו במחזור ה-23.
במחזור האחרון מכבי מתארחת באינסטנבול מול פנרבחצ'ה. מילאנו גם כן באינסטנבול מול פילזן.
באיירן אגב, תארח במחזור האחרון את גראן קנרייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 00:05 
דיקטטור\ית

אז מכבי מפסידה גם בחולון...... אבל אתם לא מקשיבים לי.

להלן הודעה - "רונן אליאספור" ימשיך להיעדר גם במשך השבוע הקרוב מהפורום. לעומתו צפוי להגיח להופעת אורח "אריה אדום". המשך שבוע נעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 00:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קבוצה שהיא אולי לא עולה מהציפופו מנצחת את קבוצת "היורוליג"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 00:41 
גנרל הניצחון בנהריה

nir77 כתב:
קבוצה שהיא אולי לא עולה מהציפופו מנצחת את קבוצת "היורוליג"

אתה יודע מה ההבדל? שקבוצת ה"אולי לא עולה מהציפופו" לא תנצח את צסקא במוסקבה גם עוד 100 שנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 00:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:

להלן הודעה - "רונן אליאספור" ימשיך להיעדר גם במשך השבוע הקרוב מהפורום. לעומתו צפוי להגיח להופעת אורח "אריה אדום". המשך שבוע נעים.

ממש ק.ג.ב. אתה... :lol:

תכל׳ס, ביתר חולון ניצחה את המשחק הכי פחות חשוב שלה מבין השלושה שקורים בשבוע הקרוב.
את שני האחרים היא תפסיד בעזרת השם או בעזרת אללה או בעזרת לא אכפת לי מי
והיא תשאר רק עם האגו שהיא ניצחה את מכבי אבל נשרה משני מפעלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 01:30 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אני יודע שלא נהוג להגיד את זה כאן, אבל גיא פניני בן זונה של שחקן.
בחיי שעומד לי על הלשון להגיד שחבל שהוא לא בא לכאן שנה שעברה במקום יוגב המת. כמה רעב יש לו עדיין למשחק בגילו, לא להאמין.

אז פיינל-פור בארנה זה טוב או רע ליהודים? :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 01:30 
דיקטטור\ית

hoDi כתב:
עופר האדום כתב:

תכל׳ס, ביתר חולון ניצחה את המשחק הכי פחות חשוב שלה מבין השלושה שקורים בשבוע הקרוב.
מאיפה הביטחון שזה יקרה??

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2019, 01:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
hoDi כתב:
עופר האדום כתב:

מאיפה הביטחון שזה יקרה??

אמרתי בעזרת אללה, לא ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2177 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: amiros09, פרארי ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: