פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 מרץ 2019, 09:53

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2227 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 01 מרץ 2019, 15:21 
דיקטטור\ית

לא רוצה להתרברב יותר מידי אבל אמנם לא צפיתי במשחק של הזומא אמש אבל מהצצה מהירה בתוצאות.. התפנקתי! עוד מחזור עבר ו..נדמה לי שכלום לא השתנה.. אחד פחות להמשך הספירה אאל"ט!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 01:07 
גנרל הניצחון בנהריה

כמו שאמרתי כבר מזמן, מכבי תהיה בפלייאוף. להערכתי היום היא הבטיחה את זה סופית. לוח המשחקים קל. אפילו את פנר בחוץ יש מצב שהם יקחו במחזור האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 01:13 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

חוץ מ56 קבוצות, היורוליג חלש כל כך. איזה עולב של רמה ביירן מינכן הציגו הערב.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 09:50 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
כמו שאמרתי כבר מזמן, מכבי תהיה בפלייאוף. להערכתי היום היא הבטיחה את זה סופית. לוח המשחקים קל. אפילו את פנר בחוץ יש מצב שהם יקחו במחזור האחרון.

לא נעלו הבני זונות כשעוד היה אפשר להציל את העונה.

ניסו להסביר לי הבני זונות שספארופולוס זה ספאחיה ביוונית.

מוות לכולם.

בייסורים.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 10:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
שלא יהיו לכם ציפיות שווא. מכבי תגיע למחזור האחרון של היורוליג עם סיכוי
עד המחזור האחרון חבל להתעדכן כי תמיד יהיה להם סיכוי.
תעירו אותי כשיהיה משחק אחד על כל הכסף, בינתיים חבל על העצבים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 03:58 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

האדום הקדמון כתב:
amiros09 כתב:

לא נעלו הבני זונות כשעוד היה אפשר להציל את העונה.

ניסו להסביר לי הבני זונות שספארופולוס זה ספאחיה ביוונית.

מוות לכולם.

בייסורים.

יסורים לעילא ולעילא, נצחון שאף אילץ את הדון לחייך בפרסיה ולתת לנו לצפות בו מחייך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 18:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אוהדי התמנון יספרו לכם שהם עשו ניצחון גדול, אל תיפלו לפח הזה, הם ניצחו את אלופת גרמניה שלא מופיעה שם מטעמי שיריון! קבוצה שוות ערך לחימקי, גרנקה, מלאגה, ולנסיה, בודצנוסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 23:48 
דיקטטור\ית

הת-פ-נק-תי !!!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 23:50 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

הפינוק חזר!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 23:53 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:

אמירוס, אמירוס, שומע ? :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 00:12 
גנרל הניצחון בנהריה

שומע עבור. אין ספק שזה הפסד מפנק. הם יהיו בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 00:40 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

כמו שכתבתי בעבר, הקרב יהיה בין מילאנו למכבי ת"א על הכרטיס השמיני להצלבה, ואני מאד-מאד פסימי הערב אחרי הצצה בלוח המשחקים שנותר לשתי הקבוצות.

למילאנו יש בשבוע הבא את ריאל מדריד בחוץ, פנאתנייקוס בבית, פנר בחוץ, ואפס פילזן בבית. זה נשמע כמו רצף של ארבעה הפסדים, או גג ניצחון אחד בנס. מילאנו חייבת שני ניצחונות מהארבעה בשביל להיות תלויה בעצמה, וזה יהיה מאד קשה עד בלתי אפשרי (פנר החוץ? ריאל בחוץ? - אין מצב).

למכבי ת"א מחכה רצף של שלושה משחקים נוחים שהיא צריכה לנצח את שלושתם (ז'לגיריס-ב'; חימקי-ח'; קנאריה-ב') ותגיע למחזור האחרון במאזן של 15 ניצחונות ו- 14 הפסדים.
אם היא תנצח את פנר במחזור האחרון במשחק חסר חשיבות לטורקים, אז זה כנראה יבטיח לה הצלבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 01:20 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אמירוס, כפרה עליך, אתה עוקב אחרי היריבות והמשחקים שנותרו גם או שאתה פשוט יורה נטו מהאכילת סרטים הכללית ממכבי?
אנסה בכל זאת לתת לך קצת קונטקסט, למיטב הבנתי, בלי להכנס לפרטים של כל המשחקים שנותרו, אם אני טועה במשהו אשמח אם יתקנו אותי.
יש בעצם 6 קבוצות שמתחרות על 3 המקומות שסביר שפנויים. מתחת למכבי נמצאות באיירן שתכלס לא ממש בתמונה אבל על הנייר כן, וגם פנא עם טיפה יותר סיכוי.
על שתיהן יש לדרעק שובר שניות. לעומת זאת שלושת הקבוצות שמעליה בטבלה מחזיקות ביתרון שובר שניות על מכבי.
עכשיו הכל באמת צמוד ואני לא אכנס לכל הקומבינציות אבל בהכי פשוט, גם אם נלך על המינימום של המינימום, צריך לפחות 15 ניצחונות כדי לעלות.
זה אומר שמכבי צריכים לנצח 3 מ4. ונגיד שזה קרה, עדיין הם צריכים שמילאנו יפסידו את כל המשחקים עד הסוף, שבלאט לא יצליח לאסוף אפילו שני ניצחונות (משחק נגד הנמושות) ושגם באסקוניה תפסיד 4 מ5 המשחקים שנותרו לה, אחד מהם מחר מול בודצ׳נוסט בבית...

אז איך כן נבואת הזעם שלך מתגשמת? קודם כל כמובן שאם מכבי מנצחת את כל המשחקים (כולל פנר בטורקיה) אז היא בפנים כמו שאומר האוהד מעלי.
ועם 3 מ4?
התרסקות של 4 הפסדים של מילאנו אפשרית, יש להם משחקים קשים מאוד ומלא שדים בארון, לדעתי מייק ג׳יימס גבר מידי מלתת לזה לקרות.
אולימפיאקוס עם כל ההתעסקות בהחרמת משחקים, יכולה לאבד את זה אבל המשחקים שנותרו לה כ״כ קלילים שקשה להאמין, אבל לך תדע.
וכמובן אופציה להתרסקות של באסקוניה. בכל אחד מהמקרים האלו תוסיף גם את העובדה שמכבי צריכה להתגבר על השובר שיוויון עם אקסטרא נצחון.
הם במצב לא משהו=
אחי, אם זה לא היה הם הייתי אומר בביטחון שזה נגמר. מאחר וזה הם הכל יכול להיות אבל באמת שהרבה דברים צריכים להסתדר להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 02:08 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

נווט,
אולימפיאקוס תהיה בפנים בקלות - יש לה 4 משחקים סופר קלים, 3 מהם בבית (מינכן, ז’לגיריס ודרושפאקה) ואחד בחוץ נגד קנאריה.
הקרב הוא נטו נגד מילאנו.

אז מה הסיכויים של מילאנו? ריאל מדריד בחוץ (5% סיכוי לנצח), פנאתניקוס שנלחמת על החיים בבית (40% סיכוי לנצח), פנר בחוץ (5% סיכוי לנצח), אפס בבית (70% סיכוי לנצח כי המשחק במחזור האחרון וחסר חשיבות לטורקים).

הלוואי שאני טועה, אבל אני רואה כאן במצטבר כנראה ניצחון אחד, ואולי אפילו רצף של ארבעה הפסדים כי מדובר בקבוצה שברירית חסרת אופי ומסורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 10:21 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

קודם כל אחלה יום לכולם ומכבי זונה, כי זה עוד חוקי ובכלל כי מכבי זונה.
אפס פינקה אותנו יפה אתמול בניצחון חשוב. סימונה גם עשה עבודה יפה כפרעליו. מסכים כאן עם "סתם אוהד" - בלאט יסתדר עם הלו"ז הנוח שלו, צריך שמילאנו תאגור ניצחונות ולכן טוב שזה קרה גם אתמול. חוץ מזה, מילאנו בפלייאוף ולא קבוצה אחרת (בנוסף להדחה של מכבי כמובן) זה טוב, שקצת יעריכו את המאמן הכי טוב שעמד על הקווים בהפועל.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 11:42 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

סתם אוהד כתב:
נווט,
אולימפיאקוס תהיה בפנים בקלות - יש לה 4 משחקים סופר קלים, 3 מהם בבית (מינכן, ז’לגיריס ודרושפאקה) ואחד בחוץ נגד קנאריה.
הקרב הוא נטו נגד מילאנו.

אז מה הסיכויים של מילאנו? ריאל מדריד בחוץ (5% סיכוי לנצח), פנאתניקוס שנלחמת על החיים בבית (40% סיכוי לנצח), פנר בחוץ (5% סיכוי לנצח), אפס בבית (70% סיכוי לנצח כי המשחק במחזור האחרון וחסר חשיבות לטורקים).

הלוואי שאני טועה, אבל אני רואה כאן במצטבר כנראה ניצחון אחד, ואולי אפילו רצף של ארבעה הפסדים כי מדובר בקבוצה שברירית חסרת אופי ומסורת.

החשש מובן, אני תולה את התקוות שלי במייק גיימס וקרטיס, לדעתי פנא בינונית מידי כדי לעלות לפלייאוף ומקווה מילאנו יקחו את המשחק מולה או הטורקים בסוף כמו שאמרת. מסכים שקשה לראות את אולימפיאקוס למרות ההתמוטטות מצליחה לפשל עם לוח המשחקים שיש לה. מה המשחקים שנותרו לבאסקוניה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 14:44 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
סתם אוהד כתב:
נווט,
הקרב הוא נטו נגד מילאנו.

החשש מובן, אני תולה את התקוות שלי במייק גיימס וקרטיס, לדעתי פנא בינונית מידי כדי לעלות לפלייאוף ומקווה מילאנו יקחו את המשחק מולה או הטורקים בסוף כמו שאמרת. מסכים שקשה לראות את אולימפיאקוס למרות ההתמוטטות מצליחה לפשל עם לוח המשחקים שיש לה. מה המשחקים שנותרו לבאסקוניה?

באסקוניה מארחת היום את בודוצ'נוסט ואמורה לנצח.

אם אני זוכר נכון 4 המשחקים האחרים שלה דווקא קשים מאוד
אבל בהנחה שהיא פותחת היום פער של 2.5 משחקים על מכבי עם 4 משחקים בקופה אז הסיכוי של מכבי לעבור אותה לא גדול.

עריכה:

27-פאו בחוץ
28-ריאל בבית
29-אנאדולו אפס בבית
30- צסקא בחוץ

לא קל אבל פחות קשה משחבתי. למילאנו הגרלה יותר קשה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 22:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

פנאתינייקוס ניצחה 77:78 את צסק"א במוסקבה, שלשה על הבאזר לקלאתיס היווני הפציץ עם הלוח 0.3 שניות לסיום וסידר לקבוצה שלו ניצחון קריטי, שסיבך עוד יותר את מכבי תל אביב, שירדה אל המקום העשירי :D .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 22:36 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
פנאתינייקוס ניצחה 77:78 את צסק"א במוסקבה, שלשה על הבאזר לקלאתיס היווני הפציץ עם הלוח 0.3 שניות לסיום וסידר לקבוצה שלו ניצחון קריטי, שסיבך עוד יותר את מכבי תל אביב, שירדה אל המקום העשירי :D .

ועוד בתוצאה המיתולוגית (מבחינת מכבי) 77:78
אפילו סרט הם עשו על זה :D

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 22:37 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

הפוך, גוטה.
הניצחון הזה הערב גרוע מאד, ובשורה אדירה לצהובים. לא סתם זה נגמר 78-77 המקולל והידוע לשמצה.
פנאתנייקוס בנחיתות במאזן הפנימי מול הצהובים.
אם היא תסיים באותו מספר נקודות כמו מכבי ת"א ומילאנו, נניח, אז נוצר בית משולש והמצב של הצהובים ישתפר פלאים, לעומת נניח אם הם היו באותו מספר נקודות כמו זה של מילאנו/באסקוניה ראש בראש.

וזה עוד בלי להזכיר שעכשיו פנאתנייקוס תבוא חמה למפגש שבוע הבא ביוון נגד באסקוניה, ואח"כ למפגש בחוץ באיטליה מול מילאנו - וזה עוד יותר יסבך את מילאנו/באסקוניה.

בקיצור, חרא תוצאה.
היה עדיף שפנא תהיה מחוץ לסיפור ולהחזיק אצבעות למילאנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 22:50 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

סתם אוהד כתב:
הפוך, גוטה.
הניצחון הזה הערב גרוע מאד, ובשורה אדירה לצהובים. לא סתם זה נגמר 78-77 המקולל והידוע לשמצה.
אם היא תסיים באותו מספר נקודות כמו מכבי ת"א ומילאנו, נניח, אז נוצר בית משולש והמצב של הצהובים ישתפר פלאים, לעומת נניח אם הם היו באותו מספר נקודות כמו זה של מילאנו/באסקוניה ראש בראש.

וזה עוד בלי להזכיר שעכשיו פנאתנייקוס תבוא חמה למפגש שבוע הבא ביוון נגד באסקוניה, ואח"כ למפגש בחוץ באיטליה מול מילאנו - וזה עוד יותר יסבך את מילאנו/באסקוניה.

בקיצור, חרא תוצאה.

אבל פאו (אם כבר לקצר אז בוא נעשה זאת נכון) עם נצחון אחד יותר ממכבי
אז אם אתה כזה בטוח שהם הולכים לנצח את באסקוניה בבית ומילאנו בחוץ אז הם ישמרו על היתרון הזה (אאל"ט 2 המשחקים האחרונים שלהם קלים) ולא יהיה שוויון

בקיצור WIN-WIN פאו תנצח היא תקדים את מכבי פאו תפסיד מילנו ובאסקוניה יקדימו את מכבי.

לפנק, לפנק, לפנק,

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 23:04 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

האדום הקדמון כתב:
סתם אוהד כתב:
הפוך, גוטה.

בקיצור, חרא תוצאה.

אבל פאו (אם כבר לקצר אז בוא נעשה זאת נכון) עם נצחון אחד יותר ממכבי
אז אם אתה כזה בטוח שהם הולכים לנצח את באסקוניה בבית ומילאנו בחוץ אז הם ישמרו על היתרון הזה (אאל"ט 2 המשחקים האחרונים שלהם קלים) ולא יהיה שוויון

בקיצור WIN-WIN פאו תנצח היא תקדים את מכבי פאו תפסיד מילנו ובאסקוניה יקדימו את מכבי.

לפנק, לפנק, לפנק,

לא חבר, זה יוצר בעיה ענקית שבאמת יכולה להתגשם. אני אסביר.

לפאו (קיבלתי) יש עכשיו סדרת משחקים קשים. באסקוניה (ב), מילאנו (ח), ריאל (ב), ומשחק קל בסיום (בודוצ'נוסט)
נניח פאו מפסידה לבאסקוניה ומדריד (הגיוני), ומנצחת את מילאנו ובודוצ'נוסט -
ונניח שמכבי ת"א מנצחת שלושה משחקים מהארבעה ומילאנו אחד מהארבעה- עד כאן תרחיש מאד הגיוני -
אזי נוצר בית פנימי שמילאנו, פאו ומכבי ת"א כולן עם אותו מספר ניצחונות.

בוורסיה הקודמת בלי פנאתנייקוס זה מעלה את מילאנו בגלל היתרון במפגשים הישירים, עכשיו בבית משולש שכזה אין לי מושג כבר מי עולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 00:54 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

סתם אוהד כתב:

לפאו (קיבלתי) יש עכשיו סדרת משחקים קשים. באסקוניה (ב), מילאנו (ח), ריאל (ב), ומשחק קל בסיום (בודוצ'נוסט)
ונניח שמכבי ת"א מנצחת שלושה משחקים מהארבעה ומילאנו אחד מהארבעה- עד כאן תרחיש מאד הגיוני -

בוורסיה הקודמת בלי פנאתנייקוס זה מעלה את מילאנו בגלל היתרון במפגשים הישירים, עכשיו בבית משולש שכזה אין לי מושג כבר מי עולה.

מכבי 2 נצחונות והפרש סלים של +2
מילאנו 2 נצחונות והפרש סלים +5
פאו ניצחון 1 והפרש סלים -7

ולכן אם פאו מנצחת ב1,2 הפרש אז בבית משולש זה יהיה:
מילאנו
מכבי
פאו

אם פאו מנצחת 3 הפרש אז אין לי מושג מי ראשונה או שניה , אבל בוודאות פאו 3

אם פאו מנצחת 4 עד 8 הפרש אז מכבי ראשונה (והשאר לא משנה )
ואם פאו מנצחת 9 אז שוב אין לי מושג אבל בוודאות מילאנו אחרונה
פאו מנצחת 10 ומעלה , אז:
פאו
מכבי
מילאנו

בכל מקרה אם יגיע שוויון נקודות , למכבי סיכוי מצוין להיות במקום 1-2 בבית המשולש , השאלה זה האם זה יספיק ?

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 00:58 
דיקטטור\ית

לא יודע מה איתכם.. מנסיון עבר אני מעדיף ליהנות מהרגע וכרגע הזומא במקום 10! רק בגלל שהיו רגעים בהם רצינו למות בגלל תהנו מהרגע!!

אחלה שבת צפויה לנו. כל התסריטים בעולם לא ינצחו את הכיף של הרגעים האלה שהקארמה מכה בהם. בדיוק מאותן השבתות שכולם היו מוכנים שיהיו מעפנות. היה שווה להפסיד להם, עדיף היה לו לא היינו מושפלים במחצית ועדיין.. הם הפסידו את הקרב הלא נכון שוב פעם וזה קרה כל כך הרבה פעמים בשנה האחרונה. שרק ימשיכו ככה, מאחל להם הארכות אינספור בליגה, נסיעות ארוכות עם שלל תירוצים ו.. תזכרו תמיד ליהנות כשצריך כי כשייגמרו רגעי ההנאה נדע להעריך אותם טוב יותר.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 03:39 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

N.T.K כתב:
סתם אוהד כתב:

מכבי 2 נצחונות והפרש סלים של +2
מילאנו 2 נצחונות והפרש סלים +5
פאו ניצחון 1 והפרש סלים -7

ולכן אם פאו מנצחת ב1,2 הפרש אז בבית משולש זה יהיה:
מילאנו
מכבי
פאו

אם פאו מנצחת 3 הפרש אז אין לי מושג מי ראשונה או שניה , אבל בוודאות פאו 3

אם פאו מנצחת 4 עד 8 הפרש אז מכבי ראשונה (והשאר לא משנה )
ואם פאו מנצחת 9 אז שוב אין לי מושג אבל בוודאות מילאנו אחרונה
פאו מנצחת 10 ומעלה , אז:
פאו
מכבי
מילאנו

בכל מקרה אם יגיע שוויון נקודות , למכבי סיכוי מצוין להיות במקום 1-2 בבית המשולש , השאלה זה האם זה יספיק ?

תודה על הסדר. יופי של הודעה.

שורה תחתונה - אם פאו מנצחת במילאנו בפער של 4-8 נקודות, החצי משחק פער של מילאנו על מכבי ת"א עלול להתבטל, ונוצר תרחיש חדש שבו מכבי ת"א עולה להצלבה גם במקרה של שלושה ניצחונות מתוך הארבעה בשילוב בית פנימי עם פנאתנייקוס.
די מזכיר את התרחיש ההזוי שהיה לנו לפני שלוש שנים ביורוקאפ בשלב הראשון בימי דני פרנקו העליזים, "שסחטנו" 5-5 הירואי בשלב הראשון והוצאנו מחשבונים.

חרבנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 04:44 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

חברים, בואו נחייה את הרגע וננשום את הפינוק טוב טוב לריאות.
מה אנחנו מתעסקים פה בחישובים וניתוחים אנליסטים?!
וואלה, אוהדי הזומא לא הוציאו מחשבונים והפכו דוקטורנטים ברמה שמוצגת פה.
הבני זונות ננשכו מהתורכיים, הרלקסיים ביציעים המשיכו לטחון נקניקיות בשעה שגוש דן חוותה אזעקות ובסוף מהבאסה של ההפסד לא יצא להם גרפס.

ככה סוגרים שבוע. זה עונג שבת. זה להתפנק.
בואו נהנה טוב טוב מחווית הרגע..

וד"ש לשימון הבן זונה.
(סליחה חומסקי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 10:39 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

אמש יום שישי 15.3 ביורוליג.
פאנא ניצחו במוסקבה את צ.ס.ק.א בסל שלשה 0.3 לסיום של קאלאתס.
באסקוניה גם כן ניצחו, מה שמסבך מאוד את מיקומה של מכבי ת"א בים 8 הראשונות.
ויש גם גשם בנגבה, גשמי ברכה !!!

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 11:09 
דיקטטור\ית

כשמאשקה בעונג - אני בעונג!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 13:06 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:

מאשקה , אני שואל כי זה משבר בבית שלי וחובה תשובה טובה ומיידית
איך לעזאזל בוחרים פומלה טובה
רכה ? קשה ? ירוקה ? צהובה ?

בתור האחראית חקלאות שלנו את צריכה להיות עם תשובה טובה לכל שאלת ירקות ופירות בפורום
את ראש אירגון ה"בריגדה פאלחה" שלנו !

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 16:19 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
דרומית כתב:

מאשקה , אני שואל כי זה משבר בבית שלי וחובה תשובה טובה ומיידית
איך לעזאזל בוחרים פומלה טובה
רכה ? קשה ? ירוקה ? צהובה ?

בתור האחראית חקלאות שלנו את צריכה להיות עם תשובה טובה לכל שאלת ירקות ופירות בפורום
את ראש אירגון ה"בריגדה פאלחה" שלנו !

פומלה טובה בוחרים כאשר לוחצים עם שתי אצבעות בחלק העליון שלה, ליד הפיטם, איפה שהפומלה מתחברת לענף.
אם אחרי הלחיצה לא נשאר סימן של האצבעות, הפומלה לא בשלה עדיין, אם אחרי לחיצה נשארים לכמה שניות סמנים, היא בשלה.
הצבע שלה צריך להיות צהוב בהיר. אותה פעלה עושים גם לאגסים לבחור עם הם בשלים.

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2227 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], TIMI BOWERS ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: