פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 04 אפריל 2020, 20:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2576 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 86  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 03:28 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
אמיר זה כדי לנחס או ברצינות? שריר תפוס יכול לעשות צרות.. תלוי באיזה שריר מדובר ומה רמת העומס עליו.. אמנם בסבירות נמוכה, אני מסכים, אבל אם לא יחלקו שם דקות בצורה נכונה זה יכול לעשות להם צרות צרורות.

יש לנו בעיית מצ'אפ רצינית מולם בהרכב שלושת הגבוהים שלהם, זה הופך את הטורקי לגדול יותר ממה שהוא (והוא כרגע לוהט בכל הרמות אז בכלל..)

יש לנו בעיות הגנה מפה ועד פתח תקווה, על הריבאונד דיסקסנו כבר אבל לא רק. הגארדים שלנו "חדירים" בטירוף והגנת הצבע שלנו לא טובה בלשון המעטה, בעיקר נגד משחק בין גבוהים והמסירות הקטנות מהגארדים לגבוהים עמוק באותיות אחרי חדירה להטבעות קלות. אם לא נמציא איזה שפן או נתחכם באיזה הגנה ש..לא באמת קיימת אצלנו או ראיתי עד כה, אנחנו צריכים יום התקפי מטורף כדי להשאיר את המשחק בחיים בכל רגע נתון שנשחק בו.

אסיים באופטימיות זהירה, הוייב הכללי הוא שהולכים לפתוח לנו ת'צורה, אינספור העכברים שיצאו מהחורים בגלל פתיחה טובה של הזומא ביורוליג (לא מעניין אותי אם זה בגלל הגרלה טובה או מה הסיבה באמת..) וחיכוך הידיים בהנאה של כל צהוב מזדמן לקראת המשחק, כמו גם התחושה שאנחנו מגיעים כדי להיות מושפלים.. הרבה פעמים העניין הזה משחק לטובה האנדרדוגית, אז בעניין הזה הבאנו את האלמנט במו ידינו לשלמות עם איך שאנחנו נראים בשבועות האחרונים.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

אותי הרבה הרבה יותר מפחידים הגארדים שלהם.
הם קולעים כאילו אין מחר
אם ווילבקין דורסי או דיברתולומאו יגיעו בכושר קליעה של המחצית הראשונה נגד ברצלונה , אין לנו שום סיכוי.
הדאגה השניה שלי אחרי אי היכולת שלנו להתמודד עם הגארדים שלהם היא שלהם יש איך להתמודד עם הגארדים שלנו
ג'יקובן ופלדיין יקבלו טיפול טוב.
אנחנו נהיה חייבים שאו שאחד מהם יתעלה ביום מטורף (המחצית הראשונה של פלדיין בגמר גביע השוקו או המחצית הראשונה של ג'יקובן במשחק מול מכבי לפני איזה חודש)
או שנקבל איזה הפתעה של משחק אדיר התקפית משחקן שבדרך כלל לא תורם הרבה בשטח הזה. (אולי בר יתפוס יום או בלאט או הכי טוב לוקט בכושר קליעה )

סה"כ נראה לי שהסיכויים שלנו לא בשמיים , לכן אני מגיע למשחק כדי לדאוג ולהיות שם בשביל השחקנים בהפסד המכובד שלנו (במשחק חוץ 22 הפרש זה מכובד )

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 11:01 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

שובו של הפינוק!
הכי פינוק זה לשמוע את רסקין ושלף מתייהרים במחצית הראשונה ("הילדים שלנו יותר חמודים משלהם") ןמייבבים ברבע הרביעי.
עונג שבת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2019, 14:37 
דיקטטור\ית

האמת? ראסקין לפרקים במחצית השניה ובעיקר ברבע האחרון נשמע כמו מנחה בטקס יום זכרון כזה או אחר... זה כשלעצמו שווה ת'רד פינוקים כדי שק-דמון לא ידביק לי פה שוב את הלבבות בצבעים האסורים שניה לפני משחק נוקאאוט מולם..

באשר לזומא.. כולם מפחידים אותי שם, בעיקר הכושר שהם מגיעים איתו בתקופה הזאת ובעיקר (2) בגלל יכולת ההגנה שלהם אל מול ההתקפה שלנו, אם לא נשמור על הכדור (ו.. לא בטוח שיש לי הסבר איך עושים את זה לאור איך שאנחנו נראים) אז הם יטוסו ל-20+ הפרש כבר ברבע הראשון כשהדבר היחיד שיעצור אותם לא יהיה פסק הזמן שקטש ייקח (והוא ייקח אותו הפעם..) אלא הבאזר לסיום הרבע.

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2019, 00:10 
דיקטטור\ית

התפנקנו גם העונה. ביג טיים.
מצידי שיזכו עכשיו ביורוליג (לא לדאוג - אין להם סיכוי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2019, 01:01 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

יש אישור חד פעמי להתפנק ל-24 השעות הקרובות.

אגב-זה פינוק!!!
לא הפסדים של מכבי לקבוצות שאנחנו לא ראויים אפילו לדרוך איתם על אותו פרקט.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2019, 01:49 
דיקטטור\ית

יש קדמון! יש!!!!! כמה פינטזתי על הת'רד הזה!!!

ה ת פ נ ק ת י האמאמאמא של ההתפנקתי!!!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2019, 21:56 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
גמליאל כתב:
N.T.K כתב:
Mike 10 כתב:
אפשר לנעול

מה שיפה זה שכל שנה יש למכבי את הריצה המטורפת שלה (שהיא בעיקר הצטברות של מזל )
וכולנו נכנסים לכוננות ספיגה

אבל כגודל הציפיות , כך גודל החגיגות של השמחה שיהיו פה כשהם יפסידו בקרוב

מקצועית , מכבי לא משחקים טוב
זה לא כאילו ההגנה שלהם מטורפת , באמת פשוט תפסו כמה קבוצות או חלשות (הכוכב , הגרמנים ) או מפורקות (האוברדוביצים ) או סתם פצועות וביום קליעה זוועה (מפטרי הבלאטים )
והם תפסו אותן כשווילבקין בכושר מצוין.

מהמהר שהם יקבלו בראש בקרוב ויחזירו לעצמם את הפרופורציות הנכונות של הציפיות
והנפילה תהיה קשה.

הם אולי לא טופ יורוליג אבל הם גם לא גרועים כמו שאתה עושה מהם. הם קבוצת פינגאן סטייל הפועל 2017 רק ברמת יורוליג. מפוצצים בהגנה (גם אם לא תמיד שומרים חכם) ונותנים את הכדור לשחקני 1:1 מעולים בהתקפה בלי יותר מידי תחכום. יכולים לאסוף דיי הרבה ניצחונות ככה לדעתי. במיוחד עם המגרש הביתי (לא צוחק).

Sent from my iPhone using Tapatalk

הכל נכון למעט 2 דברים חשובים
1. זה לא שחקני 1 על 1 טובים , זה שחקן אחד כזה , ווילבקין.
וכשהוא לא טוב אז ההתקפה של מכבי זוועה מהלכת (כמו מול הכוכב האדום )
2. הם קבוצת הגנה בכלל לא רעה (ולפוצץ זה לא דבר רע בכלל ) אבל שוב קשה לדעת לפי מה שראינו שזה באמת ההגנה של מכבי שמורידה את היריבות
היה לה רצף שיכל להיות מאוד קשה אבל מעשית הוא לא היה כזה (האוברדוביצים כנראה במשבר לא קטן , אולימפיאקוס הגיעה חסרה וולנסיה והכוכב פשוט קבוצות דיי חלשות)
ניתן לזמן לעשות לקבוע מה רמת ההגנה הצהובה.
ונקווה שחזינו פה ביוצא מן הכלל שבכלל לא מעיד על הכלל

ואת זה כתבתי בשיא הריצה שלהם ואני עומד מאחורי זה.
מכבי כשווילבקין מתפקד כסקורר טופ NBA היא קבוצה אדירה שאין לנו איך לדגדג אותה לאורך זמן.
מכבי כשווילבקין הוא סתם גארד טוב ולא שובר משחקים היא קבוצה שההתקפה שלה בינונית וההגנה שלה אמנם טובה אבל כדי לשחק בהרכבים שבהם הם עושים נקודות מידי פעם , הם מוותרים על הרכבים הגנתיים טובים

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2019, 09:16 
דיקטטור\ית

ק-דמון אפשר הארכה??! אני באורות.... אני עדיין מרחף.. תן לנו להתפנק לפחות עד משחק היורוליג הבא שלהם פללללייייזזזזז...

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2019, 09:52 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

תפסת אותי במצב רוח נדיב.

קבל הארכה עד מחר ב-20:00

אח"כ השמש תחזור לזרוח במזרח ולשקוע במערב, הדגים ירדו מהעצים ויחזרו לשחות בים והזונה תהיה אותה זונה.

אגב, משדרים שם לחץ.
רשמו פתאום את קלויארו שרק לפני יומיים אנטיוכוס טען ש"הוא לא בתוכניות שלנו העונה"
מתברר גם שבלאק ימשיך להיעדר וכספי ימשיך לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב ב-5 השנים האחרונות. להיות פצוע.

ובכל מקרה לא יעזור. חנוכה מתקרב ואתם יודעים מה קורה כשהמכבים מריחים סופגניות.

32 לזונה. ווילבקין עושה מהם פורפרה. הת'רד נסגר בצו בית משפט והמחלקה למבנים מסוכנים ל-3 חודשים לפחות.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2019, 22:54 
דיקטטור\ית

עוד לא חזר כבר מלהטט..

סגרו כבר ת'ת'רד הזה יא בני זוזין!!!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2019, 03:01 
דיקטטור\ית

נראלי שבשבוע האחרון הבנו כולנו שמכבי אמנם קבוצה חזקה העונה אבל ממש לא מתקרבת לימי השיא והיא בהחלט פגיעה. כספי שחקן טוב אבל אוברייטד. זה לא שאיתו מכבי קבוצה אחרת לגמרי.
אבל מה ששמתי לב לגבי מכבי של העונה זה שהם החליטו שוב ליישם את עיקרון המכביזם הישן שכל משחק הוא הכי חשוב ושאיף איט טוונטי מייק איט טרטי.
בדרך כלל כשקבוצה מובילה 20 הפרש כמה דקות לסוף אז היא מורידה קצב ולרוב ההפרש יורד אבל במכבי של העונה הם משחקים בכל הכוח עד השנייה האחרונה ולכן הם מסיימים הרבה משחקים בהפרש של 30 כמו פעם.
לעומת זאת, כשמכבי נקלעת למשחק צמוד היא לרוב נתקעת וגם מפסידה. פעמיים נגדנו ובעצם בכל משחק צמוד שהיה להם העונה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2019, 11:28 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים כתב:
נראלי שבשבוע האחרון הבנו כולנו שמכבי אמנם קבוצה חזקה העונה אבל ממש לא מתקרבת לימי השיא והיא בהחלט פגיעה. כספי שחקן טוב אבל אוברייטד. זה לא שאיתו מכבי קבוצה אחרת לגמרי.
אבל מה ששמתי לב לגבי מכבי של העונה זה שהם החליטו שוב ליישם את עיקרון המכביזם הישן שכל משחק הוא הכי חשוב ושאיף איט טוונטי מייק איט טרטי.
בדרך כלל כשקבוצה מובילה 20 הפרש כמה דקות לסוף אז היא מורידה קצב ולרוב ההפרש יורד אבל במכבי של העונה הם משחקים בכל הכוח עד השנייה האחרונה ולכן הם מסיימים הרבה משחקים בהפרש של 30 כמו פעם.
לעומת זאת, כשמכבי נקלעת למשחק צמוד היא לרוב נתקעת וגם מפסידה. פעמיים נגדנו ובעצם בכל משחק צמוד שהיה להם העונה..

כשכל שחקן בסגל הוא שחקן בכיר , אז כשמעלים את האחרונים ברוטציה , יש להם מוטיבציה להוכיח.
ולכן ההפרשים גדלים כשהמשחק גמור.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2019, 10:30 
דיקטטור\ית

מכה כפולה למכבי ת''א אחריי מינכן
דיברתלומאו קרע את שריר החזה וייעדר בין 6 ל8 חודשים
וולטרס יעדר 4_5 שבועות
למעשה 2 הרכזים של מכבי.....ווילבקין יעבוד שעות נוספות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2019, 11:42 
דיקטטור\ית

רציתי להקדים את אייל ולבקש שאף אחד לא יברך על פציעות העומס של הגארדים של מכבי, למזלי אייל רק ציין עובדה ולא בירך על כך, אני פשוט רואה שמחה של אוהדים לאור הפציעות בקבוצות וואצאפ וזה לא עושה לי טוב כי אף פעם לא שמחנו על פציעות של אף שחקן (אפשר לא להיות עצובים מכך... ;-) אבל לשמוח? לא יודע.. הדור שלי פחות מתחבר לעניין..)

לגופן של פציעות..

ג'ון די עם קרע בשרירי החזה (וואלה הופתעתי מסוג הפציעה) לטענת המשוקצים הוא גמר את העונה או לכל הפחות ייעדר חצי שנה, מה שאומר שתוך חודש חודשיים הוא חורך רשתות.

וולטרס, שאגב הוא לטעמי בובה של שחקן (לפחות בצד ההתקפי שבלי לשים לב רצח אותנו ברבע השני במשחק הגביע שייזכר לעד..) עם פציעת ירך אחורי והערכת זמן בחוץ של חודש-חודשיים מה שאומר בשימונית שגג תוך 3 שבועות הוא ינקנק כל מי שיבוא מולו.

עם קשר לכתוב מעלה, התמנון העונה הפך למפלצת של ממש ודאג לגבות את עצמו גם למצבים בהם שני שחקנים יחסית די דומיננטיים ייפצעו להם. רק מלשים לב לרשימת השחקנים בסגל שלהם או אפילו מהפריימים של אלו שישבו בצד במשחק הגביע מולנו אפשר לראות שיש לזומא 15 שחקני סגל בכירים ועומק לא רע בכלל בעמדות הגארד (תחשבו שאחרי שני הנ"ל יש להם זוסמן, אבדיה, בראיינט ווילבקין וזה מבלי להזכיר איזה סנדי כהן אחד נדמה לי שזהו שמו...)

הם גם דאגו לצמצם את החוק הרוסי מה שיאפשר להם לשחק עם 4 זרים, אז נכון.. יש את עניין רישום הזרים שאולי יגרור אותם לשחק עם פחות בשר בצבע ועדיין, למרות שאולי צפויים לנו הפסדים פה ושם אבל עם חלוקת עומס נכונה הזומא מסוגלים, ימח שמם וזכרם, להציג יכולות שבהן הפציעות הללו ייראו כמו מכה קלה בכנף.

ימים יגידו.. ביורוליג אין לי מושג מה המשחקים הבאים שלהם ואיך יעשו התאמות שם למצב הנוכחי אבל בליגה המקומית אני לא רואה איך חולון למשל יתמודדו עם הסגל הזה שלהם למרות הפציעות, וחולון זה דוגמה לקבוצה שכן היתה מסוגלת להתמודד עם הזומא בערב דליל בסגל.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2019, 16:00 
דיקטטור\ית

ביורוליג יהיה להם קשה עם הקו האחורי שנשאר להם אבל פה בליגה הם יסתדרו יופי עם קו אחורי של דורסי, סקוטי, אלישע, זוס ואבדיה

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 דצמבר 2019, 03:19 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

האדום מהמושב כתב:
ביורוליג יהיה להם קשה עם הקו האחורי שנשאר להם אבל פה בליגה הם יסתדרו יופי עם קו אחורי של דורסי, סקוטי, אלישע, זוס ואבדיה

יש לזה השלכות
כי עכשיו הם יאלצו לשחק בכל משחק ליגה גם עם דורסי וגם עם ווילבקין וגם עם בראינט
זה יכול לייצר תיסכולים בגבוהים הזרים שיעשו רוטציה לא רצויה בליגה מבחינתם ויראו את הגארדים מקבלים קבוע מקום
ובעיקר זה יצור עוד עומס על הגארדים שגם כך קשה להם כי מכבי לא כזאת קבוצת גארדים מדהימה (חוץ מווילבקין )

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 דצמבר 2019, 09:52 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

תרגעו כולם.

כבר פורסם שהם מחפשים מחליף.

כסף הרי לא חסר שם ובסוף הם רק יתחזקו מהפציעות האלה.

וולטרס אגב זו בדיוק הפציעה ממנה סבל תומאס בתחילת העונה. 4-3 שבועות לכל היותר.

על העונה הזו שלהם היה רשום פיינל פור (לפחות!) מהרגע הראשון.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 דצמבר 2019, 19:33 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

האדום הקדמון כתב:
תרגעו כולם.

כבר פורסם שהם מחפשים מחליף.

כסף הרי לא חסר שם ובסוף הם רק יתחזקו מהפציעות האלה.

כמו שהם התחזקו מהפציעה של פבארני עם ההחתמה ההזויה של אונואקו המפציץ, על חוזה "מכביסטי" לחודש?
או איך שהם חזרו "מחוזקים" מהפציעה של ג'רמי פארגו במחזור הראשון בליגה בשנה שעברה, עם ההחתמה ה"מפוצצת" של רמון סשנס?
או שנחזור 27 שנים אחורה ונזכר איך הם התחזקו אחרי הפציעה של גיא גודס ב- 92?

אנחנו לא מאחלים לאף שחקן להיפצע, אבל תמיד אילו רק בשורות טובות, ושום חיזוקים משמעותיים אין אצל הפדרמנים הקמצנים באמצע העונה.

יאללה צסק"א!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 דצמבר 2019, 09:54 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

דיאנדרה קיין שחקן חופשי - מככב בסיוטים של האוהדים הצהובים, מה שמעלה את סיכויו אצל שימון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 10:19 
דיקטטור\ית

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 29899.html
לא שאני שמח על הפציעה של כספי, אבל היכולת שלהם לשלם כ"כ הרבה כסף לשחקן שהיה ברור שלא יהיה כשיר אפילו 30% מהעונה היא פשוט מדהימה.
לא פחות מדהימה זה היכולת שלהם לבכות על כל דבר שזז.
עם שלושה שחקנים פצועים עדיין נשאר להם הסגל הכי רחב בארץ, אבל למה לא לבכות אם אפשר.
אז יאללה, שישלמו. ויבכו. אני מתפנק!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 10:31 
דיקטטור\ית

במכבי התחילו למכור כרטיסים ליציע ה-mvp לקראת חצאי גמר הגביע :

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2019, 12:34 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

לפי וואלה, כספי ישוב בקרוב לספסל של מכבי

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2019, 13:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קופ"ח מכבי תל אביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2019, 14:36 
דיקטטור\ית

מאסופ - האחד והיחיד כתב:
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.329899.html
לא שאני שמח על הפציעה של כספי, אבל היכולת שלהם לשלם כ"כ הרבה כסף לשחקן שהיה ברור שלא יהיה כשיר אפילו 30% מהעונה היא פשוט מדהימה.
עם שלושה שחקנים פצועים עדיין נשאר להם הסגל הכי רחב בארץ, אבל למה לא לבכות אם אפשר.

על פי מה שאמרו אתמול בחדשות הספורט יש לו דלקת חמורה בברך והוא כנראה ייעדר מספר חודשים.בינתיים מכבי מחפשת רכז זר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2019, 15:12 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
מאסופ - האחד והיחיד כתב:
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.329899.html

על פי מה שאמרו אתמול בחדשות הספורט יש לו דלקת חמורה בברך והוא כנראה ייעדר מספר חודשים.בינתיים מכבי מחפשת רכז זר

אפשר להציע להם את קאזינס ולתת הנחה יפה על דמי ההשבחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 דצמבר 2019, 00:00 
דיקטטור\ית

איך צסק"א הגדולה התדרדרה לכזו קבוצה שכונה שבנויה על מייק ג'יימס ודניאל האקט.... זוועה של קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 דצמבר 2019, 06:50 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

עדיין הם קבוצה טובה.ניצחון יפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 דצמבר 2019, 08:01 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

רונן אליאספור כתב:

אתה צודק, ויש להם גם מאמן מעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 דצמבר 2019, 08:33 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
האדום הקדמון כתב:

זאת מכבי שלנו, מכבי תל אביב
בחורף, בקיץ, בסתיו ובאביב
מכבי זה שם שתמיד נשמע חביב
היום כל אחד הוא מכבי תל-אביב.

מכבי!
מכבי!
מכבי
!

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 דצמבר 2019, 08:37 
דיקטטור\ית

רונן אליאספור כתב:

או , ברוך שובך. לאן נעלמת??? היית שיכור מחגיגות הניצחון ברבע גמר הגביע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2576 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 86  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: