פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 אפריל 2019, 21:31

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מאמן
הודעהפורסם: 24 מאי 2017, 15:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כששמעתי שהחתימו את הפינגן הייתי הכי שמח בעולם ‚ מאמן עם כזה רזומה בא להפועל וואו .
עברה לה כמעט עונה לצד הצגות סופר מרשימות באירופה ביזיון אחרי ביזיון בארץ ‚ אני לא מצליח להבין איך באירופה מול קבוצות הרבה יותר חזקות מאלו שמשחקות בארץ נתנו תצוגות הגנה מדהימות ובארץ כלום פשוט כלום .
אני מאוד מחזיק מהאיטלקי ‚ אני חושב שהוא ביחד עם גיא אשמים במצב (כל הטעויות של גיא לאורך השנים עלו לקבוצה הרבה מאוד כסף וצריך להחזיר את זה איכשהוא אבל על גיא אסור לדבר הוא חבר של כל הקודקודים פה אז נעזוב את זה )
אני לא חושב שבגלל תצוגות הנפל בארץ הוא פתאום שכח לאמן ‚אבל מה לעשות‚ משום מה מאמן זר לא מצליח בארץ למה ? אני לא יודע אבל יש אחד שכן יודע הוא ישראלי ‚הוא מכיר את הליגה בארץ ‚ מצליח מאוד מאוד בחו"ל (ליגה צכית ‚נבחרת צכיה ‚VTB ‚ יורוקאפ ‚ליגת האלופות ) אני חושב שמאמן כזה ישראלי שמכיר יותר טוב מכל מאמן אחר את אירופה הוא זה שצריך להוביל את הקבוצה הזאת והגיע הזמן שגיא יזוז כבר הצידה ולתת לפינגן ליהיות המנגר ‚ יש לו את הניסיון באירופה הוא מקושר לסוכנים ויכול להביא לפה שמות שככה לא היו מגיעים ‚ אני חושב ששילוב של שנייהם יכול ליהיות קטלני ואני מאוד אשמח לראות את ננו זוכה לכבוד שמגיע לו (למרות שאין לו חברים בתקשורת שידחפו את השם שלו לכל מקום\קבוצה ) ומקבל את הפועל ‚ אני לא חושב שאפשר לבטל את כל ההשגים של האיטלקי ובזכות ההצלחה באירופה מגיעה לו צאנס נוסף אבל בתפקיד אחר של מנגר ולא רק בגלל שמגיע לו אלא שאנחנו חייבים אחד כזה במקום גיא שפשוט לא מתאים לצד המקצועי .
http://sports.walla.co.il/item/3067503

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה