פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 אפריל 2019, 21:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: יש אליפות
הודעהפורסם: 16 יוני 2017, 22:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רציתי בכל זאת להגיד כמה מילים.

תודה רבה לא הקהל הנפלא הזה שתמיד גורם להרגיש חלק ממשפחה.

תודה לקבוצה, שחקנים, אנשי מערכת, בעלים.

ובעיקר לאורי אלון על הסבלנות והחזון.

זאת היתה עונה מרתקת, שנפתחה באמירה ש''אנחנו לא פראיירים', כשזכינו בגביע ווינר, ועוד לפני לדעתי הלקח נלמד מעונות עבר וזומנו לטורניר היוקרתי, בו עמדנו כשווה ובסגל לא מחובר נגד אנדולו אפס ורד סטאר אם אני זוכר נכון.

המשחק נגד רג'יו אמיליה קצת איכזב, אבל אני חושב שההכנה בסך הכל היתה די ראויה ולא ניבא הרבה על הבאות.
משם להפסד לגלילבוע, עליות ומורדות בליגה, ותוך כדי עליה ממקום שני בשלב הראשון עם תצוגות כדורסל מרשימות לצד כדורסל סוליסטי ולא קבוצתי, ומשם למקום הראשון בשלב השני עם קבוצות איכותיות שהיו עדיפות בביתן אבל לא בחוץ, אצלנו בבית ברוב העונה הארנה היתה מבצר בטח שביורוקאפ, הקבוצה גילתה אופי חזק וניצחה הרבה משחקים קשים, כשקיבלנו את גרנקה היו לי פלאשבקים מאשתקד, אבל אחרי 2 משחקים היה ברור אירופה אדומה! והולכים לחצי גמר! אני חושב בסך הכל שיש מספר תעודות הצטיינות לעונה האירופית שלנו ... בין השאר אחת הפינליסטיות הגיעו משם, ההפסד בולנסיה היה צמוד והעניק תקווה ואוויר לאלפי האדומים, שיש על מה ועם מה להילחם היירסטון נפילה, רנדל זמני, ותומפסון נשמה אבל אדי הדלק של הקריירה שלו לקחו אותו לחוזה בערבות רוסיה, והסגל הצטמצם יותר, אני רוצה להודות שוב לכל האמיצים שנסעו לולנסיה, ולאחל להם שלא ידעו את זוועות הארוע שם, בבית כבר האופרה היתה שונה, סיקמה שותק, וניצחנו, בולנסיה קיבלנו הוכחה כמה ולנסיה ביתית וסיימנו עונה אירופית מרגשת תוך שאנחנו מונעים תבוסה, מי ידע אז שנשחק נגד אלופת ספרד, מי ידע אז שה הפסד היחיד למאלגה של ולנסיה העונה יהיה דווקא בגמר.

ולאחר מכן גביע המדינה, בתוך ניצחונות על נמות הליגה, ובתוך הפסדי ליגה לאשדוד והרצליה פגשנו בגביע את הקבוצה מהיובל וידנו היתה על העליונה, אפילו שמאז הפסדנו לה אולי עברו שבועיים, הגמר היה סיפור אחר, הציפיות שלי היו בשמיים, הרגשה שכך מה שלא עבד עד יעבוד כי יש אופי ויש שיטה והם הוכיחו עצמם יפה ברמות יותר גבוהות, לטעמי היינו שווים גביע מדינה אבל גם מכבי ידעה להתעלות בהגנה ולקחת אותו.

לקראת הישורת האחרונה של הליגה הגיע זליקוביץ' בין פציעה שלו בהרצליה לבין שמועות שרצה להשתחרר מחוזהו הגיע אלינו וחבר לרוזפלט, רון, ושפע, הפסד לאילת בארנה פתח את העידן של הטרוניות וההרגשה שכבר לא נעשה כלום העונה בצירוף ל'' הליגה מתחילה באפריל מאי'', ואז הגיע האוול כרגיל במסורת של הבעלים מתחזקים לקראת מרץ, האוול מסתבר היה גניבת השנה, שחקן עם תעודה כחולה ושובר שיוויון, חוש מופלא לריבאונדים שחקן מטרה בצבע, ושחקן הגנה סביר פלוס, אחרי האוול הגיע ג'נטילה, מילאנו אמרה קחו אז לקחנו, ועוד איך לקחנו, לקחנו שני הפסדים לנהריה כדי להבין שהמקום של ג'נטילה הוא על המטוס בדרך לעיר מולדתו,
מהרגע שהרוטציה הצטמצמה יותר התחלנו להתעורר אל הסדרה, בסוף הפכנו את הסדרה, אילת המזל חייכה אלינו וזכינו לנקום בראשון על אשתקד, גמר וחיפה נראתה מאיימת כשאפילו הסטטיסטיקה לא מגיעה לעזרתו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: