פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 23 ספטמבר 2020, 09:29

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 69 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 26 נובמבר 2017, 20:17 
דיקטטור\ית

פותח שנה אחרונה בקולג' - שווה ת'רד נפרד.
תקציר הפרקים הקודמים: בגיל 18 מחליט ללכת לשחק כדורסל בקולג' (אבל עם ניסיון בכדורסל האמריקאי עם 2 עונות בליגת התיכונים) – מכללת אריזונה סטייט. מכללה לא רעה בכלל בקונפרנס נחשב (פסיפיק-12). רק שנת הפרשמן שלו לא זוהרת - 27 משחקים, 14 דקות למשחק, 3.7 נקודות, 33.3% מהשלוש 2.8 כדורים חוזרים. לא נורא לפרשמן, אבל בסוף העונה מקבל החלטה (רעה) לעבור לקולג' אחר – מכללת רייס, מכללה שאף אחד לא שמע עליה בקונפרנס נידח ולא משמעותי. כדי לעבור מכללה אחרי השנה הראשונה על-פי חוקי הליגה הוא ישב עונה שלמה בצד. במכללת רייס הדקות גדלו בצורה ניכרת, ההשפעה שלו על המשחק גדלה (בשנה הראשונה ברייס 16.9 נקודות, 34.2% ל-3, 7.1 כדורים חוזרים ובשנה השניה 18.2 נקודות עם 47.4% ל-3 עם כמעט 5 נסיונות למשחק ו-8.9 כדורים חוזרים) אבל בשנתיים ששיחק ברייס לא פגש קבוצה גדולה אחת ולכן היכולת שלו לשחק בלבל גבוה יותר נותרה תעלומה.
בקיץ סיפר שארז אדלשטיין מאמן הנבחרת היה איתו בקשר לאורך כל העונה, אבל כשארז בנה את עמדה 3 לקמפיין האחרון הוא העדיף את הוותיקים כספי, פניני ואפילו עמית שמחון ואיגור נשלח יחד עם מנקו לאולימפית או איך שזה נקרא.
אני הייתי משוכנע שהוא יעזוב את רייס ויחזור ארצה (בדראפט אף אחד לא המתין לו) כדי למצא איזו קבוצת אמצע טבלה ולבנות לו קריירה נוחה ולא מחייבת תחת חסותו של החוק הרוסי המגן. אבל הוא החליט לקחת החלטה אמיצה ולהישאר עונה אחרונה בקולג' אולי כדי להתמודד על מקום בדראפט ועבר למכללת פלורידה היוקרתית (שחקניNBA ששיחקו בפלורידה: בראדלי ביל, אל הורפורד, דיוויד לי, צ'נדלר פרסונס, יואכים נואה וגם אירופאים: ניק קלאתס, פטריק יאנג, סקוטי ווילבקין, אלכס טיוס).
עכשיו זו השנה שתסביר מי הוא איגור קולשוב ולאן הוא מסוגל להגיע.
שלושה משחקים ראשונים מול קבוצות יחסית נוחות הסתיימו בנצחונות קלים כשקולשוב נותן תפוקה יפה. עכשיו פלורידה מתמודדת בטורניר לציון יום הולדתו של ה-80 של פיל נייט ממקימי נייק ומעשירי אמריקה. ניצחון יפה על סטנפורד 108:87 כשקולשוב קולע 26 עם 5 מ-5 ל-3. שלשום משחק ראשון מול קבוצה איכותית – גונזגה (מדורגת 17 בדירוג הארצי) ופלורידה מנצחת אחרי שתי הארכות 111:105. קולשוב עם שורה סטטיסטית עגומה בצד ההתקפי 4 נקודות עם 0 מ-4 ל-3 ו-1 מ-5 ל-2 אבל גם עם 9 כדורים חוזרים, 4 אסיסטים ו-2 חטיפות ב-44 דקות.
המשחק הקרוב מול המדורגת 1 במכללות – דיוק של מייק ששבסקי. האם קולשוב יוכיח שהוא מסוגל לתת תפוקה משמעותית גם מול קבוצות חזקות? הלילה אינדיקציה ראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2017, 20:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תודה על הסקירה הממצה והמעולה. נעקוב!
דווקא נשמע שהבחור לקח רק החלטות טובות בקריירה עד כה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2017, 20:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם כבר מכללות, תראו במה נתקלתי היום:

https://youtu.be/3NHGonDXPqc
לראות ולא להאמין, 10 דקות לסוף בפיגור 15, נשארת אלבמה ב-3 (!!!) שחקנים.
מה שקרה אחכ לא יאמן.

(ושימו לב כמובן לקולין סקסטון, השם שלו הולך להיות לוהט אחרי המשחק הזה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2017, 20:58 
דיקטטור\ית

לא להאמין. אבל זה חלק מהחוקים הדרקונים של המכללות. כדי למנוע מהומות כל מי שקם מהספסל ונכנס לתחומי המגרש מורחק אוטומטית. גם אם הוא בא להפריד או נותן הנשמה מפה לפה לשחקן שאיבד הכרה. בסך הכל נכנסו צעד אחד פנימה. פחחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2017, 00:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
אם כבר מכללות, תראו במה נתקלתי היום:

https://youtu.be/3NHGonDXPqc
לראות ולא להאמין, 10 דקות לסוף בפיגור 15, נשארת אלבמה ב-3 (!!!) שחקנים.
מה שקרה אחכ לא יאמן.

(ושימו לב כמובן לקולין סקסטון, השם שלו הולך להיות לוהט אחרי המשחק הזה)

אני הוזה או שהיה שם 3 נגד 5 איזה חוקים לא יאמן חחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2017, 01:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אתה לא הוזה. ה-3 האלה אפילו שמרו על הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2017, 08:36 
דיקטטור\ית

10 דקות לסיום המשחק ופלורידה מובילה ב-15 על דיוק.
קולשוב נראה בעניינים. 15 נקודות באחוזים בינוניים ו-6 ריבאונדים. הוא משחק בעמדה 3. לא מוריד כמעט כדור לרצפה ונראה לא מתאים לעמדה 2. אם הוא רוצה לשחק ב-NBA עם הממדים שלו הוא צריך היה להיות 2.
לגבי מספר הריבאונדים הגבוה, הוא אוהב אמנם להסתובב מחוץ לקשת אבל כל פעם שהכדור נזרק לסל הוא רץ לאזור הטבעת להילחם על הריבאונד. כנ"ל בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2017, 09:22 
דיקטטור\ית

ולבסוף ששבסקי ודיוק מנצחים 87:84 וזוכים בטורניר. קולשוב מקבל את הכדור האחרון, אבל שנייה לסוף ובפוזיציה שלא מאפשרת לו להוציא כדור סביר לכיוון הטבעת.
פלורידה נראית כמו חבורת גאנרים חסרי ניסיון. קולשוב אמור לאזן אותם. הוא מרגיע ויודע מה צריך לעשות אבל רוב הכדורים לא עוברים דרכו. בדקות האחרונות שיחק בעמדה 4 והתקשה בהגנה מול השחקן המוביל של דיוק.
שורה סטטיסטית: 15 נקודות, 2 מ-8 ל-2 2 מ-4 ל-3 5 מ-5 מהקו, 6 כדורים, אסיסט, איבוד. לא יותר מסביר.
מתחילת העונה (5 משחקים): 30 דקות, 18 נקודות 48.3% ל-3 93.3% מהקו, 7 ריבאונדים, 3.4 אסיסטים.
לא נראה כמו גארד. הוא אמנם 1.95 אבל יש לו כתפיים ומאסה והוא יוכל לשחק באירופה בעמדה 3, בטח בליגת הגמדים שלנו.
נראה איך העונה תתפתח עבורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2017, 23:12 
דיקטטור\ית

תקציר מורחב של המשחק בין דיוק לפלורידה. קולשוב מספר 4 במדים של נסצי.
https://www.youtube.com/watch?v=S8bLztUwpyo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 03:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם הוא 93.3% מהעונשין, הדבר האחרון שאני מאחל לו שיבוא להפועל, יותר מ75% הוא לא יקלע אצלנו בחיים.

חתימתי תהיה: "הפועל ירושלים אלופת המדינה לעונת 201X"

עכשיו רק נשאר לקחת אליפות ;-)

אז אחרי 9 שנים באתר, אפשר סוף סוף לעדכן:

הפועל ירושלים אלופת המדינה לעונת 2014-2015 :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 10:00 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

למסטיקס, תודה על הלינק והסיקור..
ראיתי את כל התקציר ולהלן מסקנותיי:

לא יודע אם זה בגלל שלאחרונה ראיתי בעיקר משחקים של הפועל ירושלים, או שזה בהשפעת ישראל - יוון, אבל איזה רמה נפלאה יש במכללות.
תמיד אהבתי מאוד לראות מכללות בזכות האנרגיות, הרעב, האבסולוטיות שבה הם משחקים.. הקצב המסחרר, איכות הביצוע, כדורסל פשוט נפלא. שחקנים מחוייבים ורעבים שעוד לא התקלקלו עם חוזים ואנוכיות.
אני חושב שהרמה של המשחק הזה היא בערך 30 רמות מעל הליגה הישראלית, ואם איגור קולשוב קולע ברמה הזו 17.5 למשחק אז הוא חד משמעי שחקן כדורסל טוב מאוד.
ההתרשמות ממנו היא מעניינת.
רודם כל הוא חייב להיות בנבחרת, ממה שאני מתרשם הוא הרבה הרבה יותר טוב מרפי מנקו או שון דוסון, ובטח גיא פניני. אף אחד מהם לא נכנס שם בכלל לרוטצייה.
רבאק הוא קלעי יותר טוב מכל שחקן בנבחרת ישראל ומכל ישראלי אחר, והוא גבוה ויחסית חזק.
בנוסף אם הוא 4 שנים שיחק במכללות ועכשיו שחקן מוביל ברמה הכי גבוהה שם אז הוא בהכרח חזק באופי.
בכללי - התלהבתי מאוד.
מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 14:26 
דיקטטור\ית

יאללה איגור בוא לירושלים !!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 16:14 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שאתם קצת ממהרים להכתיר אותו כדבר הבא.
הוא לא גארד בגלל שיש לו רק קליעה ולא כדרור.
אני גם ממש ממש לא בטוח שהוא יכול לשמור על גארדים

בעמדות 3-4 , נראה לי שהוא יותר 3
שם הוא יצטרך להשפר יכולות גארדיות (מהירות זריזות שליטה בכדור וכו... ) כדי להגיע לרמה מספיק הגיונית בשביל לשחק בנבחרת ישראל.
בעמדה 4 הוא יצטרך כנראה לתת עוד כמה שעות בחדר כושר ולהפוך לחזק יותר או לפחות להפוך לגבוה יותר אם הוא ימצא דרך לעשות את זה.

ליגת המכללות היא הרבה דברים , אבל מה שבטוח היא שהליגה הזאת היא לא מדד טוב מביוחד למה יעשה שחקן בבוגרים.
(אחרי הכל אני יכול לתת לך את עמית תמיר שקלע שם 14.9 נקודות למשחק עם 39אחוז לשלוש (מתוך 155 זריקות*) 6.5 ריבאונדים ובערך 3 אסיסטים למשחק )
זה לא כאילו אנחנו מביאים פה שחקן שאף אחד לא מכיר.
כל גדולי הכדורסל הישראלי מכירים אותו
ומשום מה עדיין הוא לא מוזמן לנבחרת .... היתי בודק היטב אם הוא באמת ברמה מספיק גבוה
אחרי הכל פאקינג מנקו מוזמן לפני באופן קבוע וכבר ראינו שהוא לא מספיק טוב לנו.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 16:26 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
למסטיקס, תודה על הלינק והסיקור..
ראיתי את כל התקציר ולהלן מסקנותיי:

לא יודע אם זה בגלל שלאחרונה ראיתי בעיקר משחקים של הפועל ירושלים, או שזה בהשפעת ישראל - יוון, אבל איזה רמה נפלאה יש במכללות.
תמיד אהבתי מאוד לראות מכללות בזכות האנרגיות, הרעב, האבסולוטיות שבה הם משחקים.. הקצב המסחרר, איכות הביצוע, כדורסל פשוט נפלא. שחקנים מחוייבים ורעבים שעוד לא התקלקלו עם חוזים ואנוכיות.
אני חושב שהרמה של המשחק הזה היא בערך 30 רמות מעל הליגה הישראלית, ואם איגור קולשוב קולע ברמה הזו 17.5 למשחק אז הוא חד משמעי שחקן כדורסל טוב מאוד.
ההתרשמות ממנו היא מעניינת.
רודם כל הוא חייב להיות בנבחרת, ממה שאני מתרשם הוא הרבה הרבה יותר טוב מרפי מנקו או שון דוסון, ובטח גיא פניני. אף אחד מהם לא נכנס שם בכלל לרוטצייה.
רבאק הוא קלעי יותר טוב מכל שחקן בנבחרת ישראל ומכל ישראלי אחר, והוא גבוה ויחסית חזק.
בנוסף אם הוא 4 שנים שיחק במכללות ועכשיו שחקן מוביל ברמה הכי גבוהה שם אז הוא בהכרח חזק באופי.
בכללי - התלהבתי מאוד.
מאוד.

אתה שוכח שהוא משחק עם שחקנים ש-90% מהם צעירים ממנו ב-4-2 שנים שזה מאוד משמעותי בגילאים האלה.
הוא מבוגר מרוב הסניורים שמשחקים במכללות שלא לדבר על פרשמנים ושחקני שנה שנייה.

תן היום לשון דאוסן לשחק במכללות והוא גם מעמיד לך ממוצעים של 20 נק' 7 ריבאונד ו-5 אסיסטים למשחק.
בפועל אנחנו יודעים שהוא שחקן ליגה שמכבי והפועל לא רצו לגעת בו.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 16:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא מסכים.
אין אף שחקן בנבחרת ישראל שיקלע ב-48% לשלוש גם אם הוא יעמוד לבד באולם - והוא עושה את זה מול הגנות הרבה יותר קשוחות מאלו בארץ.
רואים על השחרור שלו שהוא גבוה ואיכותי ומהיר.
בנוסף הוא נראה די חזק.
וזה לכשעצמו, שתי התכונות הללו, מספיקות כדי לקבל זימון לנבחרת.
ואני בכלל בכלל לא בטוח ששון דוסון יקלע 20 נק במכללות, יש הרבה חבר'ה יותר אתלטים ויותר מוכשרים ממנו שגם יודעים לקלוע ולשמור וגם חזקים באופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 17:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ובעידן היום, עדיף להיות מומחה למשהו ספציפי מאשר להיות בינוני בהכל. לא רק בכדורסל, גם בתחום עבודה באופן כללי.
מנקו לא עושה דבר אחד טוב, אלא הרבה דברים בינוני. בר טימור לא עושה דבר אחד טוב, אלא הרבה דברים בינוני (ואלוהים עדי כמה אני עוצר את לשוני כשאני מדבר על השניים האלה).
אז יש לך אחד שהוא גאנר על אמת. וגם נראה שמתאבד על כל ריבאונד.
בטח שהייתי לוקח אותו לפני מנקו או בר טימור או בלייזר או פניני. אפילו שלא בהכרח באותן עמדות בדיוק. ואם מישהו בצוות המקצועי החליט אחרת זה לא הופך את זה לנכון.
רבאק אין לנו קלעי אחד בנבחרת. זה הזוי שבמציאות של היום אין לגארד זכות קיום אם הוא לא גאנר ואצלנו אין אחד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 17:22 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

כמו שכבר אמרו לך עמית תמיר העמיד אחוזים דומים לשלוש במכללות......

אני בסה"כ מחבב אותך ולכן מנסה להגן עלייך
שלא תגמור כמו ניר שצעק אומיץ' אומיץ' והיום מתבייש להראות את פניו בפורום.

אתה צועק קולאשוב קולאשוב וכשהפועל תחתים אותו
אקונין לא יתן לך להיות שושבין בחתונה ואני מפטר אותך מעמדת הדובר ואחראי על קשרי חוץ. לא חבל?

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 17:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני לא מפחד לטעות, הנה תראה.. שמתי את כל הביצים בסל אחד עם אומיץ׳ ומכבי. אם ביום ראשון הוא לא טוב אני מאבד פה הרבה קרדיט.
מה קרה באמת לניר?? הוא בסדר?
עמית תמיר עשה את גם במכללה איכותית כל כך כמו של קולשוב?
אתה לא מעודכן אגב, השושבין זה בכלל סנדור. מגינ עם ספוג ונקה7...
ואני לא קורא להחתים את קולשוב, אלא רק להביאאאאא. יש הבדל בין השניים, תשאל את הדובר החדש..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 20:18 
דיקטטור\ית

בהיילייטס המורחב רואים רק את הסלים (הצלחות) ולכן קשה לראות את כל התמונה, אבל גם בתקציר רואים את הקשיים של קולשוב בהגנה מול שחקנים גדולים ממנו. ראיתי את 15 הדקות האחרונות של המשחק ואין לי דעה נחרצת חוץ מזה שמדובר בשחקן מעניין עם תעודת זהות כחולה, אבל בעיקר מאחר והליגה שלנו כבר כמעט ולא מייצרת שחקנים שניתן להעריך שישתלבו בהרכב של הפועל וכל מה שמגיע מבחוץ ויש לו פוטנציאל נשמע מבטיח או לפחות שווה מעקב.
הטיקט של קולשוב הוא קליעה - מצרך נדיר בכדורסל הישראלי, אבל צריך לזכור שהוא משחק בפלורידה בתנאים מאד מסוימים ולא ברור מה מקבלים ממנו אם מנחיתים אותו להפועל כשחקן ספסל עם 12 דקות למשחק. האם גם אז הוא מנפק 48% מקו השלוש? כל יתר הדברים שהוא מראה (כמו מנהיגות) הן תולדה של הסיטואציה שלו כשחקן בן כמעט 23 בליגה של בני סביב עשרים וכמו שהקדמון אמר זהו פער מאד משמעותי בגילאים האלה.
גם בהקשר של האחוזים הגבוהים הייתי נזהר. גם תחילת ליגה וגם הייתי מבחין בין יריבות ראויות (כמו דיוק או גונזגה) לבין יריבות פח שיש בשפע במכללות. זו תמצית התקופה שלו במכללת רייס - שנתיים של משחק מול קבוצות פח. עכשיו בפלורידה אפשר לבחון אותו מול הגדולות וזו לדעתי הסטטיסטיקה המעניינת ולא הממוצע מעבר לכל המשחקים. מול גונזגה הוא היה זוועה ומול דיוק בסדר גמור. בעוד שבוע וחצי הוא פוגש את סינסנטי (מדורגת 13) ובהמשך החורף קנטאקי, ביילור, טקסס, אלבמה - כל אלה מכללות מדורגות. בעיני הסטטיסטיקות מולן הן המשמעותיות ביותר ולא הממוצע העונתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2017, 20:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מעולה.. אכן הורדת את ההתלהבות המוגזמת שלי כנראה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2017, 01:40 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
עמית תמיר עשה את גם במכללה איכותית כל כך כמו של קולשוב?

לא יודע אם במכללה נחשבת כמו של קולשוב , אבל ללא ספק במכללה בדוויזין 1 ומכללה סבבה לגמרי
לא דיוק או קנטאקי אבל גם לא המכללה הקהילתית של הJCC

https://en.wikipedia.org/wiki/Californi ... basketball
אם אתה ממש רוצה לדעת.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2017, 03:34 
דיקטטור\ית

בעיני זה פרוספקט מבטיח ששווה להחתים עכשיו לפני שהמחיר שלו יעלה, או שימצא את עצמו בצהוב. אפשר לחתום חוזה לשלוש שנים ולהשאיל שנה ראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2017, 19:39 
דיקטטור\ית

למה להשאיל? קודם כל אין לנו אף ישראלי על עמדה 3 כבר שנתיים, וגם אם יהיה עוד אחד- שיחתום וילחם על דקות, בין אם זה ממקום 12 ברוטציה בצפי, או 9.
הגיע הזמן לצאת נגד המנטליות ״מנקו״ הזו שיש לכל ״תכשיט״ זול שנקרא שחקן ישראלי. אני קורא לזה תופעת מנקו על שם הבחור אגב אבל ממש אין לי משהו נגדו ספציפית.
שחקנים יכולים לחשוב שהם טובים יותר ממה שהם ולכוון ליהיות כוכבים בקבוות קטנות, עם זה אין שום בעיה וזו זכותם.
הבעיה זה שזה הפך לכזה נרטיב לעוס ומקובל שכל טמבל ישראלי שלא מקבל דקות הוא איזה קורבן, בטח שאם הוא צעיר. מה קרה ללהוכיח את עצמך באימונים ובדק׳ שאתה מקבל ולקנות מעמד בזכות? כל שחקן שלא משחק ובוכה, הופכים את זה לטרגדיה.
גור שלף הנעל, באחד מרגעיו הכי מוצלחים, אמר העונה על אליהו: ״מה זה הפרצוף הזה ליאור, הצרות שלך הם החלומות של אחרים״.
וזה נכון לגבי כולם. לקבל מאות אלפי שקלים בשביל לשחק כדורסל זו ברכה, בין אם אתה מייבש ספסל או מקבל 30 דק בערב.
תחרות בריאה על מקום ברוטציה זה טוב לקבוצה, וברוב העולם שחקנים מתקדמים בהיררכיה וזה דינמי, לא צריך להבטיח דקות...

שקולשוב יחתום כי הוא לפחות פרוספקט, ונראה מה יהיה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2017, 09:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:

אקונין לא יתן לך להיות שושבין בחתונה ואני מפטר אותך מעמדת הדובר ואחראי על קשרי חוץ. לא חבל?

לא מתבייש בכלום ! הפסקתי לכתוב ליפני שהתחילה עונה , מעניין שבכל קבוצה שהוא היה הוא הגיע להשגים ! ו מלאגה הייתה גרועה ללא יתרון הביתיות ומאז שהוא הגיע כולם יודעים איך זה נגמר , רשמתי גם כשהוא חתם שהוא והאוול חייבים את אמארה לידם או שחקן קפיצי שחוסם ולוקח ריבאונד ! אומיץ הוא נפיל בשביל להתמודד עם נפילים באירופה ולא סנטרים 1.98 , כן הוא ילדותי ומתלהב מכל סל לא רואה מה הבעיה בזה ? בנוסף למי שלא יודע הוא מקבל את רוב שכרו מפילזן !!
הפסקתי לכתוב בגלל כל האנטי המטורף שנוצר סביב הקבוצה למרות שבהחלט יש המון נסיבות מקלות שלא מענינות אף אחד .
בנו קבוצת התקפה כאשר שחקן ההגנה הכי טוב שלך פצוע ואין מחליף בעמדה 3 ! רוב הקבוצות קיבלו את השחקנים כבר בחמישי לאוגוסט ובעשירי החלו כבר להתאמן ! בזמן שאנחנו שיחקנו את המשחק האימון הראשון שאר הקבוצות שיחקו כבר 20 משחקים !
אני עדיין חושב שצריך לתת לקבוצה זמן כי היא תכלס התחילה להתאמן תוך כדי עונה , סוף סוף הביאו 4 קפיצי שאמור לתת מענה לריבאונד ולחסימות ! את דיי הייתי מעביר לעמדה 3 ומשחק איתו אזורית , כאשר קינזי זאת בעיה גדולה , הוא שומר ענק אבל במצב מוגבל מאוד ואם אין צפי להחלמה משאיר אותו רק לאירופה ומביא שחקן סופר פיזי שישלים את דיי בעמדה 3 , בנוסף אני מאוד מקווה שבר ליאור ויוגב ייקחו את עצמם ברצינות ויבינו שהקבוצה צריכה אותם .
מביא בכל זאת מנגר עם ניסיון ועכשיו שננו עזב את נימברוק ועם הניסיון האירופאי העצום שלו מביא אותו בתור מנגר ואת טפירו (אם יסכים) בתור עוזר , סוף שבוע מעולה לכולם וייאללה הפועל !!
לא הלכתי לשום מקום פשוט הפסקתי לכתוב פה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2017, 12:16 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
האדום הקדמון כתב:

לא מתבייש בכלום ! הפסקתי לכתוב ליפני שהתחילה עונה , מעניין שבכל קבוצה שהוא היה הוא הגיע להשגים ! ו מלאגה הייתה גרועה ללא יתרון הביתיות ומאז שהוא הגיע כולם יודעים איך זה נגמר , רשמתי גם כשהוא חתם שהוא והאוול חייבים את אמארה לידם או שחקן קפיצי שחוסם ולוקח ריבאונד ! אומיץ הוא נפיל בשביל להתמודד עם נפילים באירופה ולא סנטרים 1.98 , כן הוא ילדותי ומתלהב מכל סל לא רואה מה הבעיה בזה ? בנוסף למי שלא יודע הוא מקבל את רוב שכרו מפילזן !!
הפסקתי לכתוב בגלל כל האנטי המטורף שנוצר סביב הקבוצה למרות שבהחלט יש המון נסיבות מקלות שלא מענינות אף אחד .
בנו קבוצת התקפה כאשר שחקן ההגנה הכי טוב שלך פצוע ואין מחליף בעמדה 3 ! רוב הקבוצות קיבלו את השחקנים כבר בחמישי לאוגוסט ובעשירי החלו כבר להתאמן ! בזמן שאנחנו שיחקנו את המשחק האימון הראשון שאר הקבוצות שיחקו כבר 20 משחקים !
אני עדיין חושב שצריך לתת לקבוצה זמן כי היא תכלס התחילה להתאמן תוך כדי עונה , סוף סוף הביאו 4 קפיצי שאמור לתת מענה לריבאונד ולחסימות ! את דיי הייתי מעביר לעמדה 3 ומשחק איתו אזורית , כאשר קינזי זאת בעיה גדולה , הוא שומר ענק אבל במצב מוגבל מאוד ואם אין צפי להחלמה משאיר אותו רק לאירופה ומביא שחקן סופר פיזי שישלים את דיי בעמדה 3 , בנוסף אני מאוד מקווה שבר ליאור ויוגב ייקחו את עצמם ברצינות ויבינו שהקבוצה צריכה אותם .
מביא בכל זאת מנגר עם ניסיון ועכשיו שננו עזב את נימברוק ועם הניסיון האירופאי העצום שלו מביא אותו בתור מנגר ואת טפירו (אם יסכים) בתור עוזר , סוף שבוע מעולה לכולם וייאללה הפועל !!
לא הלכתי לשום מקום פשוט הפסקתי לכתוב פה .

המון אי דיוקים ודברים לא נכונים:
1. אף קבוצה בישראל לא מקיימת 20 משחקים בקדם עונה בטח שזה מופרך לגמרי לכתוב שהן שיחקו 20 משחקים לפני שאנחנו התחלנו להתאמן. פשוט קשקוש.
2. אם היו מביאים את אמארה לא צריך את אומיץ' וגם אי אפשר לרשום את שניהם לליגה
3. ההכנה באמת היתה מאוחרת ולא מספקת אבל זה 10% מהבור. 90% זה בגלל האפס שהביאו לעמוד על הקווים. איתו גם במאי ואחרי 60 משחקים לא היית נראה אחרת.
4. אומיץ' היה שולי למדי במלגה.
5. לא יודע מאיפה הקרצת שרוב שכרו של אומיץ' משולם ע"י פילזן זה לא הוזכר בשום מקום.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2017, 12:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הבנאדם חזר מגלות בבל, תן דקה להתאפס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2017, 12:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אתה רוצה דיון או הקרצות ודברים לא נכונים ?
מי מדבר על הקבוצות בארץ ? הקבוצות בארץ זה מדד למשהו ? בטורניר בספרד שיחקנו מול קבוצות מקום 9-10 וגם הן היו כבר עם כמעט 20 משחקים שלא לדבר על קבוצות היורוליג !
המאמן מוזר אבל תכלס הוא קיבל קבוצה מוכנה שלא מתאימה לסגנון המשחק שלו ואין לו זמן להכין אותה (תכלס טוב שעזב) .
לאירופה יכולת לשלב את אומיץ ואת אמארה כל קבוצה רצינית שרוצה להגיע למשהו מחזיקה 4 גבוהים , אבל היי אני מקשקש רושם דברים לא נכונים אז אין טעם לרשום פה בכלל יש רק כמה "שמבינים".

"האפשרות לשחרר את אומיץ' נמצאת אף היא על הפרק, אך הפועל לא תמהר לעשות זאת וממספר סיבות מרכזיות. בפן הכלכלי, יש לציין כי מרבית שכרו של אומיץ' משולם על ידי אנאדולו אפס, איתה הוא חתם בקיץ שעבר על חוזה ארוך טווח, כך שמדובר בעלות נמוכה יחסית שהפועל יכולה לחיות איתה. לכך יש להוסיף את העובדה שלאורך כל העונה הפועל יכולה לרשום 8 זרים בליגה הישראלית, ואם לוקחים בחשבון את המחליף של ג'רלס והגבוה שיצורף, הרי שהפועל עומדת כבר על 7 זרים, כך שבמועדון לא ימהרו לשחרר אותו אלא יעדיפו לשמור אותו כגיבוי שייתן דקות באירופה.
https://www.kolhair.co.il/ספורט/הפועל-ירושלים-אכזבה-אומיץ/

זה מה שמאמן מלאגה אמר :
כאמור, במלאגה לא חיכו יותר מדי, ומהרגע ששמו של אומיץ' היה בשוק, הם התנפלו וצירפו אותו. שבועיים לאחר מכן הוא כבר היה משמעותי בניצחון החשוב של האנדלוסים על אלבה ברלין בשלב הבתים השני ביורוקאפ, "הוא בדיוק מה שרצינו שהוא יהיה", שיבח המאמן חואן פלאסה, "חיובי, אנרגטי, ונותן את כל מה שיש לו. אני בטוח שעשינו פה מהלך מנצח להמשך". הקהל במלאגה התאהב באומיץ', שאחרי כל ניצחון חגג איתם. "אני נקשר לקהל של הקבוצה שאני משחק בה, זה חלק ממה שאני אוהב לעשות", אמר בחודש מרץ.

אבל בסדר אני לא מבין כלום רק אתה שיהיה בהצלחה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2017, 00:17 
דיקטטור\ית

אללה ניר!
חזר חד, אהבתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2017, 01:04 
דיקטטור\ית

הלילה (04:00) פלורידה (מאזן 5:1) מארחת את הדרבי מול פלורידה סטייט (במאזן מושלם 6:0). לעכברי הלילה (לא אני) - אני רואה שערוץ one משדר את המשחק. אם ימשיך לשדר משחקים של פלורידה אני רואה שבחודש ינואר בימי שבת יש 3 משחקים בשעות סבירות לשעון ישראל - שבע או שמונה בערב.
לפלורידה סטייט יש קו קדמי משופר, לעומת הקו האחורי הדומיננטי והמהיר של פלורידה (לפחות עד שהסנטר הניגרי שלה יחזור מפציעה). קולשוב נאלץ לשחק לעיתים בעמדה 4 ולפחות מול דיוק הוא התקשה.
למי שנשאר ער - ספרו לנו מה ראיתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2017, 07:51 
דיקטטור\ית

פלורידה שעד כה קלעה כמעט 100 נקודות למשחק קולעת 66 נקודות ומפסידה לפלורידה סטייט 83:66.
קולשוב עם שורה סטטיסטית עגומה: 1 מ-7 ל-3, בדרך ל-11 נקודות, 4 ר', אסיסט, בלוק ואיבוד. ירד מ-48% ל-3 ל41%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 69 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: