פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 31 אוקטובר 2020, 06:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 19 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2020, 12:08 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

בתחילת שבוע הבא, ליאור אליהו יכנס מסיבת עיתונאים ( אולי בחסות איגוד הכדורסל ),
יודיע על פרישתו מהכדורסל.
אין לי ספק שמגיע לו תר'ד גם אצלנו, לא רק בגלל שהוא שיחק אצלנו שש עונות.
ליאור אליהו הוא אחד משחקני הכדורסל הטובים בארץ. זכה בהרבה תארים של גביעים וצלחות אליפות,
בכול קבוצה בה שיחק ( לבד מאחרונה אשדוד בה שיחק שם נפצע - שבר באצבע וגמר את העונה ).
אצלנו בהפועל ירושלים, יחד עם יותם הלפרין הוא עזר לשנות היסטוריה, זכיה ראשונה בצלחת אליפות.
נכון, שהוא לא אהב להתאמץ באימונים, ולא זרק שלשות במשחקים. הוא היה ספורטאי הגון, נתן כל מה שיש בו לקבוצה בה הוא שיחק. אצלנו הוא היה גם קפטן.
גילוי נאות, אני בקשר אתו, ושוחחתי אתו השבוע. הוא פורש מכדורסל לגמרי,
לא נשאר לעמדות ניהול או אימון. עובר לענף הנגרות, זה מה שהוא רוצה לעשות.
מגיע לו הרבה תודות על מה שהוא עשה בכדורסל הישראלי ואצלנו בהפועל ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2020, 17:21 
דיקטטור\ית

חמוד עם טאץ' טוב בידיים, אולי נזמין ממנו ארון
תודה על מה שנתת, חבל על מה שלא הגשמת ושיהיה בהצלחה בהמשך הדרך

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 08:08 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אחלה ליאור שבעולם.

הסל הכי חשוב שלו בהפועל לדעתי היה במשחק האליפות השני מול אילת בפתיחת המחצית השניה כשאנחנו במינוס 11 (אחרי ניצחון ב-15 במשחק הראשון באילת).

הקבוצה נראתה מבוהלת מעצמה, שום דבר לא הלך, משקולות של טון על כל רגל וכשאפיק ניסים התחיל את המחצית השנייה עם שלשה שהעלתה את אילת לפלוס 11
לא חושב שהיה אדום אחד מה-11,000 באולם שלא חשב שהנה קללת "אף פעם לא תניפו צלחת" מתגשמת שוב.

הסל של ליאור הוציא את הפועל מההלם ופתח ריצה מטורפת שבסופה ניצחנו את המשחק ב-20 ומי בכלל זוכר שכמעט הפסדנו את זה.

ועדיין, העובדה שמכל המקצועות בעולם בחר לפתוח נגריה......... :D :D :D

תודה לך ליאור.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 08:47 
דיקטטור\ית

החתימה שלו היתה חתימה משנה מדיניות. לפניו שחקנים בסדר גודל שלו שחתמו מחוץ למכבי היו מבוגרים שלא רצו לפרוש במדיה.

ליאור שינה תודעה. זה אמנם עבד רק לכיוון הפועל ולא להמון זמן (בגלל שלאחרות אין תקציבים ומעוד סיבות) אבל זה בהחלט היה צעד משנה תודעה. כתבו לפני מזמן שמה שיש לליאור בידיים זה לא משהו שניתן ללמוד. פשוט נולדים עם דברים כאלה.

מעבר להערכה שלי אליו אני חושב שגיא הראל צייץ תיאור מרגש ומדוייק של הסיפור המדהים של ליאור בהפועל.

https://twitter.com/guy_rl/status/12974 ... 27717?s=19

להתראות ליאור יקר, הפסד האליפות השניה לא רשום עליך אלא על פרנקו. קורה. לא זוכר לך את זה ומעולם לא האשמתי אותך בזה!

ברכה ובצלחה בכל אשר תבחר לעשות. נגרות זה מקצוה מדויק ויפהפה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 12:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
החתימה שלו היתה חתימה משנה מדיניות. לפניו שחקנים בסדר גודל שלו שחתמו מחוץ למכבי היו מבוגרים שלא רצו לפרוש במדיה.

ליאור שינה תודעה. זה אמנם עבד רק לכיוון הפועל ולא להמון זמן (בגלל שלאחרות אין תקציבים ומעוד סיבות) אבל זה בהחלט היה צעד משנה תודעה. כתבו לפני מזמן שמה שיש לליאור בידיים זה לא משהו שניתן ללמוד. פשוט נולדים עם דברים כאלה.

מעבר להערכה שלי אליו אני חושב שגיא הראל צייץ תיאור מרגש ומדוייק של הסיפור המדהים של ליאור בהפועל.

https://twitter.com/guy_rl/status/12974 ... 27717?s=19

להתראות ליאור יקר, הפסד האליפות השניה לא רשום עליך אלא על פרנקו. קורה. לא זוכר לך את זה ומעולם לא האשמתי אותך בזה!

ברכה ובצלחה בכל אשר תבחר לעשות. נגרות זה מקצוה מדויק ויפהפה.

כל מילה בסלע, אבל אם היתה כאן רמיזה ל"עידן חדש" הרי שהיא שגויה מן היסוד!, לא היה שום עידן חדש, דברים היו בדיוק כפי שהיו, מכבי לא רצתה את ליאור ואל יותם בכלל לא פנתה, למעט בר שבחר בלב אין אף שחקן ישראלי שמכבי רצתה באמת והלך אלינו.

תודה ליאור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 15:13 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

ורה, לא מסכימה איתך. אורי אלון הכניס עידן חדש בהפועל ירושלם משנת2014.
בגלל הכסף שהוא השקיע, ושיטת הניהול שהוא הכניס אחרי עידן דני קליין עם כל הכבוד לדני קליין.
זכינו שהוא הביא את יניב גרין, יותם הלפרין, ליאור אליהו, דאנטה סמית ועוד.
זה כלל גם גידול כמות האוהדים ומינויים שעברנו לאולם הארינה.
משנת 2014 עד שנת 2020 זכינו בשתי צלחות אליפות, ושני גביעי המדינה ( וגם שני גביעי ווינר )
הפועל ירושלים כיום, גם שאורי אלון עזב, היא קבוצה ששחקנים רוצים להגיע אליה, גם בגלל הניהול,
וגם בגלל הקהל. בשבילי זה עידן חדש, כאוהדת חמישה עשורים את הפועל ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 16:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
אחלה ליאור שבעולם.

הסל הכי חשוב שלו בהפועל לדעתי היה במשחק האליפות השני מול אילת בפתיחת המחצית השניה כשאנחנו במינוס 11 (אחרי ניצחון ב-15 במשחק הראשון באילת).

הקבוצה נראתה מבוהלת מעצמה, שום דבר לא הלך, משקולות של טון על כל רגל וכשאפיק ניסים התחיל את המחצית השנייה עם שלשה שהעלתה את אילת לפלוס 11
לא חושב שהיה אדום אחד מה-11,000 באולם שלא חשב שהנה קללת "אף פעם לא תניפו צלחת" מתגשמת שוב.

הסל של ליאור הוציא את הפועל מההלם ופתח ריצה מטורפת שבסופה ניצחנו את המשחק ב-20 ומי בכלל זוכר שכמעט הפסדנו את זה.

ועדיין, העובדה שמכל המקצועות בעולם בחר לפתוח נגריה......... :D :D :D

תודה לך ליאור.

החזרת אותי לראות את הסל הזה, וראיתי שוב את כל הרבע.
וואו, ברייסי רייט, וואו.
(והיה שם גם אחד, אדם, ששם שלשת גארבז׳ בדקה האחרונה :-) )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 21:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ליאור אליהו היה טיפוס מיוחד ומרתק שנתן המון להפועל ירושלים. קשה שלא לאהוב את השלומיאליות וזריקת הזין האלגנטית שליוותה אותו לאורך כל הקריירה.
קריירה מרשימה ומכובדת מאוד. אפשר להגיד שהוא מימש 40 אחוז מהפוטנציאל שלו, ואפשר גם להגיד שהבנאדם עשה קריירה שרבים היו חולמים עליה תוך כדי סתלבט חינני.

מבחינת הפועל ירושלים, הוא היה ההחתמה החשובה ביותר. ביום שהחלפנו את אלישי כדיר בהחתמה של ליאור אליהו בשיאו, הייתה היום שבו הפועל ירושלים הפכה למועדון שהיא אפילו לא חלמה להיות מאז ימי שטראוס. זו הייתה הפעם הראשונה שאני הרגשתי שאפשר להביט למכבי בלבן של העיניים ולא לפחד להיפגע.

אפשר לעשות רשימה ארוכה של דברים שהוא היה יכול לעשות אחרת בקריירה כדי להיות שחקן לגיטימי באנביאיי, אבל מה אכפת לנו? אם הוא היה כזה, לא היה אצלנו, ולא היינו נהנים ממנו. חוצמזה זה הכי הפועל להיות עם פוטנציאל אנביאיי ולסיים בלהוציא פאסים מפרנקו לא להגיע לאימונים בימי שישי כי יש ים ופקקים בכביש 1.

ת'כלס האדום מהמושב סיכם יפה: חמוד עם טאץ' טוב בידיים. וזה כל מה שאתה רוצה מהנגר שלך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 22:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:
ורה, לא מסכימה איתך. אורי אלון הכניס עידן חדש בהפועל ירושלם משנת2014.
בגלל הכסף שהוא השקיע, ושיטת הניהול שהוא הכניס אחרי עידן דני קליין עם כל הכבוד לדני קליין.
זכינו שהוא הביא את יניב גרין, יותם הלפרין, ליאור אליהו, דאנטה סמית ועוד.
זה כלל גם גידול כמות האוהדים ומינויים שעברנו לאולם הארינה.
משנת 2014 עד שנת 2020 זכינו בשתי צלחות אליפות, ושני גביעי המדינה ( וגם שני גביעי ווינר )
הפועל ירושלים כיום, גם שאורי אלון עזב, היא קבוצה ששחקנים רוצים להגיע אליה, גם בגלל הניהול,
וגם בגלל הקהל. בשבילי זה עידן חדש, כאוהדת חמישה עשורים את הפועל ירושלים.

מאשקה יקירה זכותך לא להסכים אך בכל הנוגע לישראלים לא היה שום עידן חדש, ישראלי שמכבי היתה ממש רוצה היה אצלה, לקחנו שחקנים בהם היא לא היתה מעוניינת.

נערך לאחרונה על ידי vera11 העצבני בתאריך 27 אוגוסט 2020, 08:13, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 22:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וורה, פעם כשמכבי לא הייתה רוצה שחקן, היא עוד יותר לא הייתה רוצה שהוא יחתום אצל היריבה. עם אורי אלון, זה כבר לא היה משתלם לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 08:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
וורה, פעם כשמכבי לא הייתה רוצה שחקן, היא עוד יותר לא הייתה רוצה שהוא יחתום אצל היריבה. עם אורי אלון, זה כבר לא היה משתלם לה.

שכחת פרמטר חשוב, כן היא לקחה כדי שזה לא יהיה אצלנו אבל בתנאי שאותו אחד היה משחק בליגה, ליאור ויותם לא שיחקו בליגה על כן שהם לא נכנסים למה שאתה מנסה לתאר.

שורה תחתונה, שני שחקנים שמכבי לא רצתה, ולגבי הכסף הנה, עובדה ששפכה הון על מקל כי גם אנחנו רצינו אותו, בקיצור שום עידן חדש ושום גרביים, מי שמכבי רצתה היה אצלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 17:58 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

vera11 העצבני כתב:
Mike 10 כתב:

שכחת פרמטר חשוב, כן היא לקחה כדי שזה לא יהיה אצלנו אבל בתנאי שאותו אחד היה משחק בליגה, ליאור ויותם לא שיחקו בליגה על כן שהם לא נכנסים למה שאתה מנסה לתאר.

שורה תחתונה, שני שחקנים שמכבי לא רצתה, ולגבי הכסף הנה, עובדה ששפכה הון על מקל כי גם אנחנו רצינו אותו, בקיצור שום עידן חדש ושום גרביים, מי שמכבי רצתה היה אצלה.

זה נכון שמכבי לא רצתה אותם. יותם חזר מגרמניה אחרי כמה שנים בחו"ל , וגיא הראל תפס אותו מיד בנחיתה. ונכון שליאור אליהו היה קפטן במכבי ת"א, והם לא רצו אות. אז מה ?
הם לא שינו את הפועל ירושלים ? ליאור אליהו לא היה יותר טוב מאלישי כדיר ששוחרר לאילת בגלל בואו של ליאור ?
זה נכון שעם יותם וליאור ניצחנו בעונת 2014-2015 את מכבי הרבה משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 18:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:
vera11 העצבני כתב:
Mike 10 כתב:

זה נכון שמכבי לא רצתה אותם. יותם חזר מגרמניה אחרי כמה שנים בחו"ל , וגיא הראל תפס אותו מיד בנחיתה. ונכון שליאור אליהו היה קפטן במכבי ת"א, והם לא רצו אות. אז מה ?
הם לא שינו את הפועל ירושלים ? ליאור אליהו לא היה יותר טוב מאלישי כדיר ששוחרר לאילת בגלל בואו של ליאור ?
זה נכון שעם יותם וליאור ניצחנו בעונת 2014-2015 את מכבי הרבה משחקים.

בגזרה זו שוב, לא עידן חדש ושום דבר לא היה ולא נברא.

נערך לאחרונה על ידי vera11 העצבני בתאריך 29 אוגוסט 2020, 11:21, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 18:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני זוכר שהייתי במשחק ליגה או גביע בדרייב אין. זה היה נראה לי המשחק הראשון של ליאור אליהו במדי הפועל, אולי השני.. ואני זוכר שמהיציע זה היה קצת הזוי לראות אותו במדים שלנו. שהרי שנים התרגלתי לראות את התנועה הייחודית שלו במדים הצהובים, ופתאום הנה הוא עושה את אותן תנועות אבל לובש גופיית הפועל. באמת שזה היה רגע מכונן בהיסטוריה של המועדון.
בלי קשר, זה גם קצת עזר שהוא החליף את כדיר. במקום לתפוס את הראש אחרי צעדים במתפרצת תפסנו את הראש אחרי אליהופים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוגוסט 2020, 11:22 
דיקטטור\ית

לא הרבה יודעים, אבל מי שהגה לראשונה את הרעיון (הביזארי ו"ה"הכי תלוש שנשמעה בשעותו) - להביא את ליאור מהפועל היה אילן השועל.
בשיחת רעים, שלאחריה הבטחתי לקשר עם מי מאנשיו של אורי אלון (שמו שמור במערכת....) שהיה עתיד לקבל את זכויות הניהול של הפועל, בתיווך של צ'אקו, הרעיון התחיל להתגלגל.

אין זה סוד שאני מיודד עם משפחת אליהו, ואיני אובייקטיבי.

ניתן ליחס לליאור חוסר מוטיבציה להשתפר, ואולי בגלל שאין לו את החיידק שיש לכספי מקל ודומיהם, הוא לא שיחק בליגה הטובה בעולם, אבל אני בוחר להאמין שבזכות חוסר החיידק הזה הוא שיחק אצלנו, ולזכור את המשפט של ליאור "כדורסל זה משחק פשוט".
אזכור אותו כשחקן שתמיד ידע להגיע למשחקים גדולים, תחת מאמנים שידעו לדבר ללבו.

מעבר לכדורסל, ליאור הוא אדם עם לב בגודל של כדור הארץ, רגיש ברמות על ואוהב אדם.
איני מנתק בין ליאור האדם לליאור השחקן, ולעניות דעתי, פה חקוק סוד החיבור והניצוץ המדהים שנוצר בין ליאור למשפחת הפועל ירושלים, אותה קהלה שיש לה קבוצה.

בעיני הוא שחקן שכונן מציאות בהיסטוריה של הפועל ירושלים, כעדי גורדון בשנת 96, כברקוביץ וקטש למכבי, ליאור & יותם עצבו מציאות בירושלים.

לא הרבה יודעים, אולי מעטים וביניהם מאשקה ניר פס יובל קורן, שיודעים חלק קטן מהכמות הכוללת ומהאין-ספור שיותם וליאור עשו בסתר בכדי להעניק מהמתנה שקיבלו, שחקנים כדורסל נערצים, בכדי לסייע ולרומם ילדים ואוהדי הפועל, בגילאים שונים.

אני מדבר על מעט מהמקרים וקושר את יותם לפרק הזה כי באחת השיחות שלי עם ליאור, שאלתי אותו בנוכחות יותם: למה לא סיפרת ליותם שאתה נפגש עם "האוהד"/שם חסוי מהמחלקה האונקולוגית בהדסה?
ענה לי: אפשר לחשוב שהוא מספר לי הכל!
ואז נחשפתי לסיפור [מרתק ועוצמתי נוסף על הקשר הסמוי והדיסקרטי שלהם לקהילת הפועל ירושלים] - אמר לי: לאחר אחד האימונים, אנחנו נערכים לנסיעה משותפת למרכז (למי שלא ידע - ליאור יותם ויניב גרין החזיקו יחד דירה משתפת בירושלים, לימים בהם נשארו בעיר), פתאום יויו אומר ליניב ולי, אני לא אסע אתכם, יש לי איזה סידור בירושלים. סעו, אשאר היום פה. ולא פרט..
לימים התברר כי אוהד צעיר של הפועל ירושלים אשר חלה בסרטן, והיה מאושפז בהדסה, זכה לביקור שבועי קבוע מיותם. וביום ההולדת שלו, יותם החליט להפתיע אותו ולנסוע לבקר אותו.
אפילו יניב גרין וליאור לא ידעו על הקשר/ביקורים הללו.
באותה נשימה, ניתן לספר סיפורים דומים על ליאור שמעטים מהם ידועים לכלל.
כך הם יותם וליאור. לעניות דעתי, עד היום הא בקשר עם חלק מהאוהדים שזכו לתמיכה מהם שעה שהיו שחקנים פעילים בהפועל.

תודה לך ליאור, אוהב אותך ומאחל לך שתמשיך בעסקי הנדל"ן עם אבא אבנר היקר, ותעשה חיל.

ראוי לתלות את הגופיה שלו בארנה. לו יהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 10:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מה דעתכם לצרף את ליאור לצוות המקצועי בתור מאמן הגנה ? :lol:
וברצינות
שיהיה לליאור בהצלחה בפרישה ותודה על המון רגעים יפים בהפועל.
ולוואי שימשיך בהפועל באיזה תפקיד.
מועדון בריא משלב שחקני עבר במערכת.
זה טוב לכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 11:41 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

טוב אפרט יותר בנושא הנער חולה סרטן ויותם הלפרין.
באחד המשחקים בארנה, בטקס בין הרבע השלישי לרביעי, עלה לפרקט נער צעיר חולה סרטן.
קיבל את המתנות של הפועל, ובסוף המשחק כרגיל, הקפטן ( יותם היה אז ) הזמין אותו למרכז המגרש,
להיות בעיגול עם השחקנים, ולהריע לקהל. ככה נוצר הקשר בין יותם לאותו נער צעיר.
גילוי נאות, אני הכרתי את האבא של אותו נער, הוא אוהד ותיק ממבשרת ציון.
הקשר בין יותם ואותו נער המשיך בביקורים של יותם בהדסה.
עברו שנתיים, ובאחד המשחקים במחצית יצאתי ללובי, האבא של הער קורא לי, ואומר לי בואי החוצה אני רוצה לשוחח אתך ביחידות. נבהלתי, שאלתי אותו אם קרה משהו ל???. אביו ענה לי שהוא בסדר, אבל בואי החוצה. יצאנו החוצה, והאבא סיפר שהבן שלו עובר טיפולים כימו קשים, והוא בבית רוב הזמן.
יום אחד בשעות לפני הצהריים , צלצול בדלת, ויותם מגיע אליהם הביתה, בהפתעה גדולה. ההורים הזמינו את יותם לשבת, ויותם ענה להם תודה, הוא בא לקחת את הנער לארוחות צהריים מחוץ לבית.
ככה נמשכו הביקורים של יותם אצל הנער, כשהיה מגיע למבשרת ציון אחרי אימון, לקחת את הנער החוצה. הנער היה חוזר מאושר הביתה, עם צבע על פנים. ההורים היצעו ליותם תשלום עבור הארוחות, ויותם לא הסכים. התחלתי לבכות, וגם האבא בכה, התחבקנו. כעבור שבועיים לערך, היה משחק של הפועל ירושלים נגד הפועל ת"א ( סדרה פליי אוף ) בדרייב אין. נסעתי למשחק, בסופו בחוץ ליד שער יציאת השחקים פגשתי את יותם, אמרתי לו שהאבא סיפר לי על המחווה שלו עם הפגישות עם הנער, ואני רוצה להגיע לו תודה גדולה על עזרתו לאותו נער חולה יותם ענה לי: " את לא יודעת כמה כוחות א.. ??? נותן לי בכל פגישה כזאת". יותם ואני התחבקנו ונפרדנו, ושוב התחלתי לבכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2020, 13:19 
דיקטטור\ית

מדהים מאשקה. תודה.

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2020, 17:51 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:
טוב אפרט יותר בנושא הנער חולה סרטן ויותם הלפרין.
באחד המשחקים בארנה, בטקס בין הרבע השלישי לרביעי, עלה לפרקט נער צעיר חולה סרטן.
קיבל את המתנות של הפועל, ובסוף המשחק כרגיל, הקפטן ( יותם היה אז ) הזמין אותו למרכז המגרש,
להיות בעיגול עם השחקנים, ולהריע לקהל. ככה נוצר הקשר בין יותם לאותו נער צעיר.
גילוי נאות, אני הכרתי את האבא של אותו נער, הוא אוהד ותיק ממבשרת ציון.
הקשר בין יותם ואותו נער המשיך בביקורים של יותם בהדסה.
עברו שנתיים, ובאחד המשחקים במחצית יצאתי ללובי, האבא של הער קורא לי, ואומר לי בואי החוצה אני רוצה לשוחח אתך ביחידות. נבהלתי, שאלתי אותו אם קרה משהו ל???. אביו ענה לי שהוא בסדר, אבל בואי החוצה. יצאנו החוצה, והאבא סיפר שהבן שלו עובר טיפולים כימו קשים, והוא בבית רוב הזמן.
יום אחד בשעות לפני הצהריים , צלצול בדלת, ויותם מגיע אליהם הביתה, בהפתעה גדולה. ההורים הזמינו את יותם לשבת, ויותם ענה להם תודה, הוא בא לקחת את הנער לארוחות צהריים מחוץ לבית.
ככה נמשכו הביקורים של יותם אצל הנער, כשהיה מגיע למבשרת ציון אחרי אימון, לקחת את הנער החוצה. הנער היה חוזר מאושר הביתה, עם צבע על פנים. ההורים היצעו ליותם תשלום עבור הארוחות, ויותם לא הסכים. התחלתי לבכות, וגם האבא בכה, התחבקנו. כעבור שבועיים לערך, היה משחק של הפועל ירושלים נגד הפועל ת"א ( סדרה פליי אוף ) בדרייב אין. נסעתי למשחק, בסופו בחוץ ליד שער יציאת השחקים פגשתי את יותם, אמרתי לו שהאבא סיפר לי על המחווה שלו עם הפגישות עם הנער, ואני רוצה להגיע לו תודה גדולה על עזרתו לאותו נער חולה יותם ענה לי: " את לא יודעת כמה כוחות א.. ??? נותן לי בכל פגישה כזאת". יותם ואני התחבקנו ונפרדנו, ושוב התחלתי לבכות.

תודה על השיתוף והסיפור. אפשר לראות את הרגישות של יותם בכל תחום שבו הוא עוסק. כשחקן, כקפטן, בצוות המקצועי ולא מפתיע שגם בפאן האישי.
זכינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 19 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה