פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 15 ספטמבר 2019, 15:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 01:02 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הקדמון העלה בת'רד אחר סוגיה מעניינת:

ציטוט:
אני לא מבין את האפאטיות של הקהל.
שנה שעברה אחרי שנהריה עלתה ל-0:2 ירקו על ג'נטילה וצרו על האוטובוס של הקבוצה תוך קריאות לשחקנים "אין לכם כבוד".
אז אני לא מצדיק יריקות בכלל ובטח לא על שחקן של הקבוצה שלך אבל משהו? מישהו?
קבוצה של שחקנים שמקבלים עשרות אלפים כל חודש בשביל לעשות את הדבר שהם הכי אוהבים עולה על המגרש בחוסר חשק, חוסר אנרגיה וחוסר מחוייבות
כאילו שלחו אותם לנקות שירותי בול פגיעה בבה"ד 4 ולא לשחק כדורסל. והקהל? מתפזר בשקט לביתו ומשכנע את עצמו שמה שמרוח לו על הפנים זה גשם.

האמת, שהייתי בנוקיה אתמול. וזה באמת היה מאוד אפאתי. וגם אני - על עצמי הרגשתי את האדישות הזו.

האם זה כי אין למי להתחבר?
האם זה כי נהיינו שבעים?
האם זה כי נהיה באופנה לא לשרוק בוז וכל הזמן להתבשם באהבה עיוורת לקבוצה?
איך אמר לי אוהד ותיק יחסית בנסיעה למשחק: "מה הזיכרון שלך עד כדי כך קצר? אתה לא זוכר איזו עונות גרועות היו לנו בעבר?"

ואני אומר:
די כבר עם הזיוני מוח. הקבוצה הזאת היא קקה מהלך. וזה מעליב. ולפעמים כשמעליבים אותך צריך להיעלב - כי מי שלא נעלב במצבים כאלה משהו בו לא בסדר.

מה אתם אומרים?
איך זה שככה כולם על הזין שלהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 01:11 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

כשאתה מפסיד לקבוצה שבלב שלך אתה יודע שהיא טובה ממך , אתה לא לוקח את זה קשה.
הפועל הצליחו השנה ,למרות יתרון תקציבי גדול ,לשכנע את האוהדים שלנו שאנחנו באמת באמת אנדרדוג במשחק על הכסף מול חולון.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 01:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ואיך זה עובר בשקט? שלמרות התקציב, ההבטחות, וכל ההייפ קבוצה עם תקציב נחות בהרבה נראית כל כך הרבה יותר טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 02:16 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מממ, כמו שנראית יותר טוב ממכבי ב2007/8 ולקחת גביע ואת המשחק שלא היה, עם תקציב קטן יותר.
עם כל העצבים על ההחלטות הניהוליות שהובילו לעונה הלא מוצלחת הזו, אין שום סיבה להתחיל לחשוב שאנחנו הקבוצה היחידה בעולם.
כשאנחנו לא נהיה טובים, מישהו אחר כן יהיה, עם תקציב קטן או גדול יותר, מישהו אחר כן יצליח.
כל שנה לפחות קבוצה אחת עם תקציב קטן היא אובר אצ׳יברית ועושה בית ספר לקבוצה גדולה יותר, כמעט בכל מקום, בכל ליגה.
ז׳לגריס עם תקציב כמו של הפועל ומטה משאירה אבק למילאנו של סימונה עם תקציב של 25 מילון יורו... קורה כל הזמן.
ההבטחות? אי אפשר להבטיח בספורט, זה כמו שפוליטיקאי יבטיח...
הייפ? נוצר ע״י הקבוצה במידה מסויימת, אבל גם ע״י המדיה, וכמובן אנחנו האוהדים שרוצים להאמין שבנו קבוצה בת זונה.

אם תתחיל עכשיו איזו מחאה נגד מודי כמו שהקדמון הציע זה יהיה סתם עצבים, גם כי זה לצאת נגד סימפטום ולא מקור הבעיה, וגם כי על מה המחאה?
לא חושבים שהוא מאמן טוב, שונאים את הראיונות שלו אחרי משחק? אוקיי. אבל אתם לא שמים לב שאלה הדברים שאומרים פה על כמעט כל מאמן שעבר בהפועל בשךב זה או אחר... מחאה על זה שלא הלך העונה, שעשו טעויות מפגרות? הרי כולם משלמים עליהן, ונגד מי תצא? שחקנים, מאמן, הנהלה, בעלים? הרי לכולם יש חלק כלשהוא בכשלון.
אפילו האוהדים שלא קולטים את הנאחס עם שיר הדקות אתה יכול להאשים אם תרצה.
אז מה מחאה בקטע של להוציא קיטור? סבבה- תתעצבן, תקלל, תקטר, זכותך.
אבל איזה משהו מסודר זה לאכול את המועדון מבפנים כמו שקרה בעבר בביתר (צ׳צ׳נים) חיפה (בניון) וכו׳. אין בזה שום דבר מלבד תסכול וקארמה רעה.
יש מאות ואלפי קבוצות בענפי הספורט השונים בעולם שהשקיעו יותר כסף מהיריבים ונכשלו, זה קורה כל שנה, פשוט באסה שזה בקבוצה שלך...

הדבר היחיד שאני יכול להבין זה מחאה מול ההנהלה על זה שלא ניסו להציל את העונה עם מחליפים יותר מרשימים לאלו שהודחו, אחרי שהעלו מחירים למנויים וכל זה.
אבל זה משהו שיהיה יותר אפקטיבי לעשות בסוף העונה, ובאופן מעשי להצביע ברגליים וימכרו פחות מינויים.
אם יש להנהלה שכל, יפנו למנויים בצורה אישית יותר עם יותר כבוד וינסו לגרום להם להרגיש טוב יותר, כי בהחלט אפשר להבין את מי שמרגיש קצת מרומה.
אבל מחאה על זה שיש קבוצות אחרות שהן טובות יותר, ומלהיבות יותר וניצחו אותנו? נראה לי חסר טעם, זה יקרה יותר מאשר שאנחנו נהייה הטובים ביותר במפעל מסויים בעתיד, בד״כיהיה מישהו יותר טוב ממך, אלא אם אתה הדרעק של שמעון ומוני...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 07:48 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

למי להתחבר בקבוצה הזו, יש בהחלט - יותם הסמל והממי שלנו, ליאור כפרעליו, ברטי גם הוא מאד אהוד ודמות שמזדהה בנקל עם הפועל שלנו.
בסיס התחברות בהחלט קיים. מתסכול האוהדים על אי השיתוף של יותם במשחק חצי הגמר ניתן ללמוד שחיבור מעשי בכלל ופוטנציאלי בפרט, קיים.

לשרוק בוז - מעולם, אוטוטו אוהד את הפועל אקטיבית כשלושה עשורים, לא שרקתי בוז למי מהסגל של הקבוצה.

מחאה - מניח שאתחיל להדיר רגלי מהארנה, התשוקה להגיע וברירת המחדל לפעילות בערב של משחק, התערערו אצלי קשות.

יש בלבי על ההנהלה שבחרה להעלות בקיץ את מחירי המינויים אך להשאיר את הטירון מודי "להתגלח" ולחסוך כמה שקלים.
אפילו לעשות מכבי של העונה האחרונה, אנחנו נכשלים - לא ניקח גביע, ומכבי אשתקד החליפה מאמן אחר מאמן (כולל להביא את שיבק רגע לפני סיום העונה) והכל בכדי לנסות להציל את העונה שלהם. אצלנו נאמר שלא מחליפים מאמן. העונה הבנתי שאצלנו גם לא ממנים מאמן.
והסלידה שלי לשחצנות והיהירות שנוטפת ממודי, מוציאים לי את החשק מהפועל הנוכחית. להשפיל שחקן (סטייל רמי הדר), המנטרות החלולות בראיונות, הסטירה ממשפט שאומר ביום ראשון למשפט שיגבב ביום השני, לייבש ולבייש את יותם במשחק חצי הגמר ואח"כ לטעון שליותם אין מצ' -אפ הגנתי ועוד ועוד (עייפתי מהמיחזור הדלוח חסר המהות כגון: "נלמד/נשתפר/נתקדם/נפיק לקחים").

לסיום - חולק על המנווט - יש מאמנים שונים מדקרער&פרנקו&מוטי - ספאחיה, שיבק, אפי, קטש ודומיהם לרוב לא מכבסים מילים ולא מסמים את עיני האוהדים באמירות חלולות ודמגוגיה זולה.

בלבוש רבתי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 12:57 
דיקטטור\ית

מה שנקרא, גם זה יעבור
עונה מצ'וקמקת שנחכה שתיגמר ותתחיל העונה הבאה

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2018, 17:43 
גנרל הניצחון בנהריה

אף פעם לא הייתי נגד מאמן בהפועל. אין לי כלום על דרוקר,פרנקו, גודס,קטש ואחרים. מודי זה משהו אחר, הוא טיפוס לא חיובי, ועכשיו אחרי מה שהיה עם יותם בגביע אני חושב שהאוהדים צריכים להבהיר לו שהוא לא רצוי במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2018, 02:12 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
ואיך זה עובר בשקט? שלמרות התקציב, ההבטחות, וכל ההייפ קבוצה עם תקציב נחות בהרבה נראית כל כך הרבה יותר טוב?

זה לא באמת עבר בשקט
אבל זה עבר כי ההנהלה ניסתה לתקן
הביאה עוד שחקנים
שלחה הביתה את המאמן

עכשיו אנחנו במצב שבו אין לנו יותר אופציות למעט לתקן עם מה שיש לנו
והאוהדים שלנו לא מטומטמים
הם מבינים שבאמת אין לנו הרבה יותר ממה שהצגנו
זה לא מאמן זה לא הנהלה כרגע
זה פשוט שילוב שחקנים שלא מתאים לרמת הציפיות שיש לנו מקבוצות שנושאות את השם הפועל ירושלים.
ובכוונה רשמתי שילוב שחקנים ולא רק שחקנים
אין לנו שחקנים שלא מתאימים לרמה
יש לנו שחקנים שביחד לא יכולים להביא את היכולות שלהם לידיד ביטוי כי חסר בסגל יכולות וחסר בסגל מנהיגות

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: oren1988 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה