פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 18 יולי 2019, 23:00

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 290 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 02 יוני 2019, 16:58 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

אחלה ג'רוז!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2019, 12:37 
דיקטטור\ית

פרסום ראשון: ראשל"צ במו"מ לשחק ביורוקאפ
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 16632.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2019, 15:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בהצלחה להם.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2019, 17:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כמה שיותר קבוצות באירופה יותר טוב ואיכותי לליגה , מקווה שישיגו תקציב ראוי ושיהיה להם בהצלחה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 10:39 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בושה וחרפה למועדון אם אנחנו נישאר באשפחליג והם יהיו ביורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יוני 2019, 21:54 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

הם לא יהיו
ואם הם יהיו , אז גם מקצועית כנראה שהשרביט עבר והמפעל הטוב יותר יהיה בפיבא

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2019, 11:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רחוק מהמציאות, לא ראשון תחליט מה המפעל השני באירופה, בטח שלא הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2019, 17:22 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שהמפעל החלש שהיינו בו (גם ברמת היריבות אבל עוד יותר מזה בגלל הפורמט המעצבן שלו) תרמו להירדמות הזאת שאנחנו רואים מהקהל העונה. שום התלהבות לפני פיינל 4 ותחושת אפאטיות...

בסופו של דבר קשה להלהיב אנשים כשהם מרגישים שהם הולכים אחורה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2019, 15:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קבוצה מהמפעל היותר "חלש" הדיחה קבוצה עשירה מהיורוליג בסידרה , בנוסף לא ראיתי שבמפעל "החלש" הגענו אפילו לפיינל פור .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2019, 16:54 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

שמע זה מייגע.. ברור שכשעושים cherry picking מוצאים אירועים א-נומלייים (ססארי מדיחה את מילאנו בסדרה). מן הסתם יש גם לכיוון השני וכנראה הרבה יותר (פינאליסטית הצ'יפופו אפילו לא עשתה טופ-8 בליגה שלה...). דוגמאות פרטניות בצד אני לא חושב שיש ספק שהיורוקאפ איכותי יותר מהצ'יפופו.

לגבי לא הגענו לפיינל-4 אתה צודק (למרות שעם הגרלה סבירה היינו עושים את זה ואפילו בקלות מה שממש לא נכון ליורוקאפ), אבל זה בכלל לא קשור אצלי לזה שאנחנו צריכים לשחק במפעל החזק ביותר שאנחנו יכולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 10:14 
דיקטטור\ית

אם מנטרלים את עניין השחיתות ו/או האינטרסים של הפועל אז אני מסכים איתך גבריאל אבל זה לא ככה. אסור להתעלם מהעובדה שהנהלת היורוליג בעטו לנו בתחת. מי שרוצה להאמין שהתמונה של היורוליג עם החברה של אורי אלון כספונסר דלפה בטעות שיאמין. אין טעויות בדברים האלה.

ניסינו חוקי, קיבלנו זובי. ניסינו בשושו עם שוחד, קיבלנו זובי. (בואו נקרא לילד בשמו.. ספונסר כזה או אחר זה שוחד מבחינתי וזה שם המשחק שם)

אז נכון.. זה קצת צבוע לקנות את מקומנו שם ע"י פרסום החברה של הבעלים שלנו אבל אני גאה בהנהלה שלי שחתכה מהר והחליטה 'עד כאן'! אולי הבעלים העשיר שלנו היה מוכן לסתום לג'ורדי ת'ג'ורה במזומנים שלו מהבית, אנחנו לא מוכנים להשתמש בכספי מנויים שלנו בשביל זה.

כל השתתפות בעלה התאנה של ג'ורדי גם תממן את הפעילות שלהם וגם תיצור אצלנו גרעון (בעבר גיא אמר במפורש שאין עונת יול"ב שהיא לא גרעונית)

בא לכם להתקוטט עם וורה? קדימה! יש על מה.. אבל אם רוצים לנהל פה ארגון שמחזיק את עצמו בכוחותיו, שורד בצורה מעוררת הערכה עזיבה של בעלים, כל נגיעה ביורוליג אפילו עם מסרגה עלולה להיות מסוכנת. זו השכונה של המושחתים באמת, אלו שעשרות שנים מתעללים במנויים שלהם ועושים קניידעלך מכספי ציבור. אנחנו לא כאלה, נקודה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 14:39 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

כל הדיבורים האלו על שחיתות מזכירים לי את אוהדי אוסישקין, הפכתם סט ערכים מדומיינים לעיקר על חשבון העניין הזה שנקרא כדורסל ואז כדי להצדיק את זה הקצנתם את התמונה... אתם מתעלמים מזה שגם פיב"א מושחתים באותה מידה ובכלל לא ראיתי שכשהפועל הייתה משוריינת ביול"ב מעל לעשור קמו פה מחאות, אז מתקשה להתחבר לנראטיב הזה... לדעתי המניעים האמיתיים של הקבוצה היו הנמכת ציפיות וחשש מכישלון במפעל הקשה יותר וזאת גישה תבוסתנית מאד לדעתי..

באופן כללי הפועל נמצאת בנקודת החלטה בתהליך הגדילה שלה שהתחיל כשהגיע אלון ועברנו לארנה. או שממשיכים תהליך גדילה, מבססים צמיחת קהל משנה לשנה עם חזון להפוך בסופו של דבר לקבוצץ דרג שני אמיתי באירופה(סטייל ולנסיה, מלאגה וכו'), או שמתכנסים בחזרה לקבוצה קטנה שמנסה להילחם על כל מיני ערכים ולאו דווקא לגדול. אנחנו עכשיו במעיין אשלייה זמנית שאפשר גם וגם כי אנחנו עכשיו נהנים מפירות 5 השנים של אורי בארנה (5,000-6,000 מנויים שמייצרים גם תקציב גדול) אבל לדעתי אם נבחר באופציית הקבוצה הקטנה זה דיי מהר ידעך ונתכנס שוב לבסיס הגרעיני של 4,000-3,000 מנויים שבארנה יראו נורא...

לי זה מאד ברור שזה מה שיקרה כי רוב הקהל שהצטרף מחפש שהפועל תרגש אותו בצורה הבסיסית שקבוצת ספורט מרגשת אוהד (הישגים וניצחונת על מי שנתפס כטוב ביותר, מלחמה ומיצוי עצמי של הכישרון וכו') ולא במאבקי ערכים, מבנה הליגה וחופש ביטוי. עכשיו סף ריגוש זה דבר שעולה עם השנים ובעוד שלפני שנתיים לא ישנו בלילה שבוע לפני משחק אליפות מול אילת אחרי עונת כישלון באירופה, האווירה המנומנמת פה ערב פיינל-4 ועוד בשנה מוצלחת מראה שזה לא המשיך. בכלל לדעתי יהיה קשה לייצר התרגשות לאורך זמן מהליגה מהקומית להוציא מכבי כי זה לא מאד מרגש לנצח קבוצות עם שליש תקציב ולייצר התרגשות לאורך עונה שלמה ממפגש בודד או אפילו סדרה מול מכבי בגמר זה קשה..
ליורוקאפ לעומת זאת כן היה הפוטנציאל לספק את האתגרים האלו כי כן יש בו כמה קבוצות על והרבה קבוצות כמונו + שפורמט המשחקים בו נותן הרגשה של מאני טיים אמיתי החל משלב הבתים השני ועד הסוף. לעומתו הפיב"א קאפ מציג הרבה קבוצות מביכות ויותר גרוע שיטה שמרדימה את הקהל ברוב העונה לפני פיק מיידי שנגמר לפני שהתחיל (מאד דומה לפורמט בליגה שלנו עם הסיבוב השלישי והפיינל 4). אין מה להשוות את ההתרגשות שהקבוצה הצליחה לייצר אצלנו השנה באירופה (למרות הופעות טובות) אל מול זאת של 2017.

לדעתי לפחות זה דיי ברור שהפועל חייבת לחזור ליורוקאפ ולהמשיך בתהליך הגדילה שאם נתמיד בו גם יביא אותנו בסופו של דבר ליורוליג.

עריכה - רק אני מסיים לכתוב את הפוסט הזה ורואה ביורופיד שבשנה הבאה ססארי וונציה (קבוצות צמרת בפיב"א) עוברות ליורוקאפ ושגם אא"ק ביקשה לעבור וכנראה תתקבל.. אנחנו נישאר העכברים האחרונים על הספינה ממלמלים משהו לא ברור על ערכים וצדק בזמן שהיא שוקעת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 21:36 
דיקטטור\ית

גמליאל לקחת דיון בנושא אחד עם תגובה ראויה ועשית סלט מטבוחה של כמה וכמה נושאים.

את ההבדל המקצועי בין הליגות, כמו גם רמת העניין בביצה המקומית נשאיר בצד במטוטא.. אלה נושאים שאולי ניתן לקשר לדיון אבל הם לא הדיון.

באשר לשחיתות?! ברור שפיב"א מושחתים, ניתן לומר גם על הפועל שהם מושחתים בעיניים של אוהד גליל/חולון שזה עתה הפועל באה עם כסף גדול ולקחה להם מאמן+שני שחקני מפתח ותמיד הקהל שם יוכל לטעון שסיכמו איתם עוד בתום העונה הקודמת.. אז מה??!

לא אמרתי שלא נצטרף ליול"ב רק בגלל שהם מושחתית, לפחות לא התכוונתי לכך, כן התכוונתי לזה שלממן את הפעילות שלהם למטרת הליגה הפרטית במפעל משני כשעל הדרך משתינים עלינו בקשת זה לא כוס התה שלי גם במחיר של לשחק בליגה פחות טובה מקצועית (לפחות בשלבי הבתים).

המחיר שאנחנו משלמים על השתתפות בצ'יפופוליג הוא גבוה בהרבה אספקטים, קודם כל כפי שציינת ברמת הירידה במכירות אך בד בבד גם ברמת החתמת הרוסטר צוות+שחקנים שמן הסתם קבוצות בצ'יפופו יכולות להחתים החתמות איכותיות רק מהפירורים שנשארים מהליגות הבכירות יותר. לא כל עונה נצליח לגבש קבוצה סופר סימפטית כמו העונה עם שיחוק/שניים כאלה, לכן לדעתי עושים הרבה כדי לשמור על הסגל הקיים, בלי קשר להמשכיות, פשוט כי לא כל שחקן מנוסה או כזה עם אפסייד רציני ירוץ לקבוצת צ'יפופו ולא משנה מה המסורת שלה.

אני עדיין דבק בדעותי, לא לממן את ג'ורדי ויהי מה, לא משנה כמה יטענו כנגדי שזה תבוסתני. מימנו אותי כשזה השתלם לנו, היום לטעמי זה לא. מי שלא רוצה אותי בדלת הראשית וגם כשאני משפיל את עצמי ומנסה להכנס באחורית אני חוטף ממנו בעיטה בקוחונס, לא יקבל אותי במועדון הניחומים.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 21:52 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

יורוקאפ 2019/20, תמונת מצב כפי שסדרו ביורופיד:

אחרי 3 שנים בליגת האלופות, שלוש קבוצות איטלקיות ביקשו לחזור ליורוקאפ - גם ונציה וסאסרי שיכולות להיות אלופת איטליה הקרובה, וגם וירטוס בולוניה שזכתה בליגת האלופות בעונה שעברה.
שלוש הקבוצות יהיו ביורוקאפ ויגרמו לליגה להיות חזקה יותר.

אז מי יש לנו כרגע?
ספרד - מלאגה, סראגוסה, בדאלונה
איטליה - סאסרי, ונציה, וירטוס בולוניה
אדריאטית - בודוצ'נוסט, צדביטה לובליאנה, פרטיזן בלגרד
רוסיה - קאזאן, זניט, קובאן
צרפת - מונאקו, נאנטר, לימוז'
טורקיה - טופאש בורסה, גלטאסראי
גרמניה - אולדנבורג, רסטה וכטה
ליטא - ריטאס וילנה
פולין - אסקו גדיניה
יוון - פרומיתאס (?)

עד כאן יש לנו 22 קבוצות בטוחות (כמעט).

השאלות הבוערות הן:
1. במידה ואחת מהמועמדות הברורות לקבל כרטיס חופשי ליורוליג תקבל אותו, מי תחליף אותה? מדובר בעיקר על קאזאן או פרטיזן
2. א.א.ק אתונה בדקה עם יול"ב אפשרות לחזור ליורוקאפ, והעניין נשקל ברצינות ובחיוביות.
3. האם פרומיתאס תופיע ביורוקאפ בגלל המיקום שלה בליגה או שתעדיף להמשיך בליגת האלופות? והאם הקבלה של א.א.ק לליגה תלויה בהחלטה של פרומיתאס?
4. הקבוצה ה-23 אמורה לבוא מבין הולנד/בלגיה/ישראל. הולנד ובלגיה הודיעו ליול"ב שאין בכוונתם לממש את המקום.
קבוצה אחת בלבד ביקשה מיול"ב את המקום השמור הזה וזו מכבי ראשל"צ.
יש עדיין מרחק רב עד שזה יהפוך לרשמי (ענייני כסף, אולם, תקציב מהמנהלת וכו') אבל אנחנו מקווים שזה יסתדר.
אם זה לא יסתדר, גם הכרטיס הזה יהפוך לכרטיס חופשי, בדיוק כמו בסעיף 1 ובדיוק כמו הקבוצה ה-24.
5. שלוש קבוצות צרפתיות נוספות - דיז'ון, שטרסבורג ואורטז הגישו בקשה לשחק ביורוקאפ.
סיכוי גבוה שאחד הכרטיסים החופשיים ילכו אל אחת מהן. בכל מקרה, הן צפויות לשחק בליגת האלופות במידה והן לא יהיו ביורוקאפ.

בסופו של דבר, כמות הכרטיסים החופשיים יכולים השנה לנוע בין 2-4. זה יהיה 2 אם פרטיזן/קאזאן יקבלו מקום ביורוליג וזהו.
זה יהיה 4 אם יחד איתם גם פרומיתאס ומכבי ראשל"צ לא יהיו בסופו של דבר במפעל.

על פניו, היורוקאפ איבד 4 קבוצות גדולות ומשמעותיות - כולן ליורוליג: ולנסיה, הכוכב האדום, אלבא ברלין ווילרבאן.
סביר שהיא תאבד עוד אחת - פרטיזן או קאזאן. התחליפים (איטלקיות, בודוצ'נוסט, פולניות וכו') לא באותה רמה.
מצד שני, לא מעט קבוצות עזבו את ליגת האלופות בשביל לחזור ליורוקאפ והמגמה בעונה הבאה ברורה:
יורוליג חזק מאוד, יורוקאפ וליגת האלופות בירידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 23:11 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
גמליאל לקחת דיון בנושא אחד עם תגובה ראויה ועשית סלט מטבוחה של כמה וכמה נושאים.

את ההבדל המקצועי בין הליגות, כמו גם רמת העניין בביצה המקומית נשאיר בצד במטוטא.. אלה נושאים שאולי ניתן לקשר לדיון אבל הם לא הדיון.

באשר לשחיתות?! ברור שפיב"א מושחתים, ניתן לומר גם על הפועל שהם מושחתים בעיניים של אוהד גליל/חולון שזה עתה הפועל באה עם כסף גדול ולקחה להם מאמן+שני שחקני מפתח ותמיד הקהל שם יוכל לטעון שסיכמו איתם עוד בתום העונה הקודמת.. אז מה??!

לא אמרתי שלא נצטרף ליול"ב רק בגלל שהם מושחתית, לפחות לא התכוונתי לכך, כן התכוונתי לזה שלממן את הפעילות שלהם למטרת הליגה הפרטית במפעל משני כשעל הדרך משתינים עלינו בקשת זה לא כוס התה שלי גם במחיר של לשחק בליגה פחות טובה מקצועית (לפחות בשלבי הבתים).

המחיר שאנחנו משלמים על השתתפות בצ'יפופוליג הוא גבוה בהרבה אספקטים, קודם כל כפי שציינת ברמת הירידה במכירות אך בד בבד גם ברמת החתמת הרוסטר צוות+שחקנים שמן הסתם קבוצות בצ'יפופו יכולות להחתים החתמות איכותיות רק מהפירורים שנשארים מהליגות הבכירות יותר. לא כל עונה נצליח לגבש קבוצה סופר סימפטית כמו העונה עם שיחוק/שניים כאלה, לכן לדעתי עושים הרבה כדי לשמור על הסגל הקיים, בלי קשר להמשכיות, פשוט כי לא כל שחקן מנוסה או כזה עם אפסייד רציני ירוץ לקבוצת צ'יפופו ולא משנה מה המסורת שלה.

אני עדיין דבק בדעותי, לא לממן את ג'ורדי ויהי מה, לא משנה כמה יטענו כנגדי שזה תבוסתני. מימנו אותי כשזה השתלם לנו, היום לטעמי זה לא. מי שלא רוצה אותי בדלת הראשית וגם כשאני משפיל את עצמי ומנסה להכנס באחורית אני חוטף ממנו בעיטה בקוחונס, לא יקבל אותי במועדון הניחומים.

התחלת בלומר שזה סלט מטבוחה של הרבה נושאים ואז בתשובתך הראית בעצמך איך כל הנושאים האלו קשורים ואפילו הוספת דוגמאות שמחברות את הנקודות ומראות איך הפועל משלמת מחיר אמיתי על הדבקות ״בערך״ הזה.

אז לסיום אומר על זה שני דברים -
1. ברמה הפרקטית, אני לא חושב שהשתתפות ביורוקאפ ״מממנת״ את המפעל הפרטי (היורוליג), היורוקאפ בקושי מצליח לממן את עצמו...
2. בהינתן סעיף 1, לפגוע בהפועל רק בשם העקרון וללא שום השפעה פרקטית זה סתם טהרנות. המחאה הזאת לא מזיזה לאף אחד ביול״ב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2019, 09:58 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

em28 כתב:

אחרי 3 שנים בליגת האלופות, שלוש קבוצות איטלקיות ביקשו לחזור ליורוקאפ - גם ונציה וסאסרי שיכולות להיות אלופת איטליה הקרובה, וגם וירטוס בולוניה שזכתה בליגת האלופות בעונה שעברה.

אז מי יש לנו כרגע?
ליטא - ריטאס וילנה
פולין - אסקו גדיניה
יוון - פרומיתאס (?).

אם עוד היו לי היסוסים לאיזה מפעל הפועל צריכה להירשם בשנה הבאה הם חלפו כרגע.

הרי ברור כשמש שאם נחזור ליורוקאפ
נוגרל באותו בית עם הקבוצה עם השם המופרך והבלתי אפשרי רסטה וכטה
מה שישמש את אוהדי מכבי כחומר בערה נהדר לעוד עשור לפחות של לעג.

שרדנו (בקושי!) את בודיבילניק. לא נשרוד את רסטה וכטה!

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2019, 11:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עוד ממתינים לאישור של מחזיקת הגביע הגרמנית קוקו שכטה, ואלופת לטביה פוני שוונץ.

נטע בריזלאי יכולה פשוט לבדוק את הקבוצות של היורוקאפ במקום לחשוב על שם של שיר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2019, 11:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ננה בננה, ראסטה וכטה, פופס מונסה בומסה טופאש ובורסה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2019, 12:03 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אומרים יש קבוצה ראסטה ואכטה
למגרש הם עולים רק עם שאכטה
יש מדים צבע בז'
לקבוצת פוניבז'
בדרבי קיין חטף ווחאד סמאכטה

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2019, 17:32 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

vera11 העצבני כתב:
רחוק מהמציאות, לא ראשון תחליט מה המפעל השני באירופה, בטח שלא הפועל.

ברור שלא, אתה המחליט הבלעדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2019, 21:30 
דיקטטור\ית

האדום הקדמון כתב:
em28 כתב:

אז מי יש לנו כרגע?
ליטא - ריטאס וילנה
פולין - אסקו גדיניה
יוון - פרומיתאס (?).

אם עוד היו לי היסוסים לאיזה מפעל הפועל צריכה להירשם בשנה הבאה הם חלפו כרגע.

הרי ברור כשמש שאם נחזור ליורוקאפ
נוגרל באותו בית עם הקבוצה עם השם המופרך והבלתי אפשרי רסטה וכטה
מה שישמש את אוהדי מכבי כחומר בערה נהדר לעוד עשור לפחות של לעג.

שרדנו (בקושי!) את בודיבילניק. לא נשרוד את רסטה וכטה!
נובמת.. עשית לי את החיים קלים מידי.. אני אחד המתייפייפים הסמולנים המוצהרים פה בפורום!! טהרן זה שמי השני..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2019, 12:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מצחיק אותי רק דבר אחד, דיביינלי ידידי היקר נפלת בפח!, זה לא צמפיונס או יורוליג, זה צמפיונס או יורוקאפ!
ביורוליג לא רוצים אותנו נקודה! למה לוותר על השאיפות?! במקום אנחנו מתעסקים בכל דבר חוץ מכדורסל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2019, 12:47 
דיקטטור\ית

לפי ראיון שהיה עם חומסקי בידיעות היום, ממשיכים בצ'מפיונס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יוני 2019, 19:49 
דיקטטור\ית

vera11 העצבני כתב:
מצחיק אותי רק דבר אחד, דיביינלי ידידי היקר נפלת בפח!, זה לא צמפיונס או יורוליג, זה צמפיונס או יורוקאפ!
ביורוליג לא רוצים אותנו נקודה! למה לוותר על השאיפות?! במקום אנחנו מתעסקים בכל דבר חוץ מכדורסל!
וואלה? פספסתי? מה פספסתי? נראה לי שאני מפספס את הפספוס שאמרת שפספסתי..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 22:55 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

נראה שהיורוקאפ ממש מחפשת בנרות קבוצה ישראלית ואחרי ראשון עכשיו הם פונים לחולון... לדעתי גם מבחינה ניהולית זה פשוט בכייה לדורות שאנחנו מפספסים את המפעל הזה ונתקעים בצ'יפופו המתדרדר. לאט לאט זה יפגע בסוג השחקנים שירצו להגיע לכאן וגם בכמות המנויים.

בקשר לאם יש פער אמיתי בין המפעלים אפשר להתווכח לנצח. רק אומר שמעולם עוד לא ראיתי איש הנהלה, אוהד או כותב דעה, בפייסבוק או בעיתון, הזוי ומדבר מפוזיציה ככל שיהיה, שטוען שהפיב"א ליג אשכרה חזק ואיכותי יותר מהיורוקאפ (מקסימום טוענים שהפערים לא כל כך גדולים) בעוד שאת הטענה ההפוכה שמעתי מהמון מקורות.

כשאני חושב על למה הפועל עשתה את הצעד המוזר הזה אני יכול לנחש שזה אחת מהאופציות הבאות -
1. בזמנו הם העריכו שעוד קבוצות יצטרפו אליהן ואשכרה יבנו יורוליג-2 ויפילו את ג'ורדי. עכשיו כשהתבדו לא נעים להם לרדת מהעץ עם הזנב בין הרגליים ובגלל האגו מטפסים עליו עוד יותר גבוה.
2. עמוק בבטן גיא הראל וחבורתו יודעים שהם לא מנהלים נכון את הקבוצה מקצועית ומעולם לא ניצלו את התקציב אפילו בצורה סבירה. עם התקציב המצומק של אחרי אורי אלון, שעדיין מספיק להופעות טופ יורוקאפ אבל רק בתנאי שמנוהל נכון, הם מפחדים ללכת למבחן בכאלו רמות מתוך חשש שהם עומדים לקבל בראש ולקבל ביקורת מהקהל וכו' ולכן מעדיפים הנמכת ציפיות בדמות מפעל חלש משמעותית שיאפשר להם להמשיך בצורה שהם עובדים בלי שינויים כבדים (ד"א לא שקטש מקבל החלטות בקבוצה אבל לדעתי גם לו מאד הוקל מהשיקול הזה).
3. פשוט בגלל ההבדל במענקים בין המפעלים. במקרה הזה זאת פשוט החלטה ניהולית גרועה כי בסופו של דבר זה סכומים קטנים לעומת הסיכוי לדעיכה בצמיחה של הקבוצה. אפשר היה לחסוך הרבה יותר כסף בלי טעויות מקצועיות כמו החוזים ההזויים של ליאור, בר ויוגב.

אוף....

נערך לאחרונה על ידי גמליאל בתאריך 18 יוני 2019, 00:17, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 23:55 
גנרל הניצחון בנהריה

לגמרי אוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 14:43 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

גמליאל כתב:
נראה שהיורוקאפ ממש מחפשת בנרות קבוצה ישראלית ואחרי ראשון עכשיו הם פונים לחולון... לדעתי גם מבחינה ניהולית זה פשוט בכייה לדורות שאנחנו מפספסים את המפעל הזה ונתקעים בצ'יפופו המתדרדר. לאט לאט זה יפגע בסוג השחקנים שירצו להגיע לכאן וגם בכמות המנויים.

בקשר לאם יש פער אמיתי בין המפעלים אפשר להתווכח לנצח. רק אומר שמעולם עוד לא ראיתי איש הנהלה, אוהד או כותב דעה, בפייסבוק או בעיתון, הזוי ומדבר מפוזיציה ככל שיהיה, שטוען שהפיב"א ליג אשכרה חזק ואיכותי יותר מהיורוקאפ (מקסימום טוענים שהפערים לא כל כך גדולים) בעוד שאת הטענה ההפוכה שמעתי מהמון מקורות.

כשאני חושב על למה הפועל עשתה את הצעד המוזר הזה אני יכול לנחש שזה אחת מהאופציות הבאות -
1. בזמנו הם העריכו שעוד קבוצות יצטרפו אליהן ואשכרה יבנו יורוליג-2 ויפילו את ג'ורדי. עכשיו כשהתבדו לא נעים להם לרדת מהעץ עם הזנב בין הרגליים ובגלל האגו מטפסים עליו עוד יותר גבוה.
2. עמוק בבטן גיא הראל וחבורתו יודעים שהם לא מנהלים נכון את הקבוצה מקצועית ומעולם לא ניצלו את התקציב אפילו בצורה סבירה. עם התקציב המצומק של אחרי אורי אלון, שעדיין מספיק להופעות טופ יורוקאפ אבל רק בתנאי שמנוהל נכון, הם מפחדים ללכת למבחן בכאלו רמות מתוך חשש שהם עומדים לקבל בראש ולקבל ביקורת מהקהל וכו' ולכן מעדיפים הנמכת ציפיות בדמות מפעל חלש משמעותית שיאפשר להם להמשיך בצורה שהם עובדים בלי שינויים כבדים (ד"א לא שקטש מקבל החלטות בקבוצה אבל לדעתי גם לו מאד הוקל מהשיקול הזה).
3. פשוט בגלל ההבדל במענקים בין המפעלים. במקרה הזה זאת פשוט החלטה ניהולית גרועה כי בסופו של דבר זה סכומים קטנים לעומת הסיכוי לדעיכה בצמיחה של הקבוצה. אפשר היה לחסוך הרבה יותר כסף בלי טעויות מקצועיות כמו החוזים ההזויים של ליאור, בר ויוגב.

אוף....

על סעיפים 1 ו3 אני מסכים ונראה לי שקשה לחלוק על ההגיון הזה.
לגבי סעיף 2 הלכת על ספקולציה שגם אם יש בה אמת במידה מסויימת, קשה לי להאמין שזה הכוח שמניע את ההחלטה.
לכסף בטוח יש משמעות, ולהתקפל כ״כ מהר יהיה קשה לכל ישות עם גאווה, בעיקר אחרי שבסוף לא הצלחנו במיוחד גם במפעל הזה השנה.
לצערי כנראה היתה החלטה מראש לעשות לפחות שנתיים שלוש בצ׳יקמוקיונס, בהם רצו להשיג את אירוח הפיינל פור וכמובן תואר אם אפשר.
אני לא חושב שהראל את חומסקי עד כדי כך הזויים לחשוב שיש לליגה הזו סיכוי לנשל את היורוליג מהבכורה בעשור הקרוב, אבל אני בטוח שהם כן קיוו שהיא תתן פייט רציני יותר ליורוקאפ. כאמור נראה שהמפעל רק הולך אחורה והייתי שמח אם הם היו בולעים את הגאווה וחוזרים ליורוקאפ כבר השנה. מאחר וזה לא קורה יש רק לקוות שבאמת נצליח לעשות משהו יפה במפעל המוזר שלנו, ונוכל לחזור עוד שנה שנתיים ליורוקאפ בלי הקוף של אנדר-אצ׳יבריות בצ׳יקמוק על הגב של ההנהלה...
האבסורד הוא שבסופו של דבר דווקא במפעל של ג׳ורדי רוב הקבוצות משחקות לפי המיקום היחסי בליגות שלהן ופיבא מחפשת לקושש קבוצות ראויות כדי להשלים את הרוסטר, ומכוח ההכרח לא יהיו להישגים הספורטיביים שום משמעות מחוץ לאלופות מפינדלנד, דנמרק וכדומה...
אגב אם יש משהו באמת מבאס זו שיטת המשחקים האנטי קליימטית הזו בה עד שכבר מנפים את הקבוצות הפחות טובות- מספר המשחקים יורד בשילוב עם הפוגות של כמעט חודש בין שלבי נוקאאוט... מי חשב על זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 16:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

סלחו לי,
אבל ככל שדברים מתפתחים,
נדמה שהעונה של הפינג׳אן הייתה פלוץ באמבטיה.

ועכשיו אנחנו חוזרים לגיגית.

עכשיו אם אני כבר בגיגית, עזבו אותי 5-6 זרים וישראלים בשכר מוגזם.
אם כבר צ׳יפופו, אז 3 זרים ובוא ניתן לישראלים ולקהל לתת בראש. קצת גאווה מקומית.
אבל לא להביא אותה בארנה, וביח"צ, וב-6 זרים ואז לשבת בגיגית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 17:28 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל כתב:

אוף....

על סעיפים 1 ו3 אני מסכים ונראה לי שקשה לחלוק על ההגיון הזה.
לגבי סעיף 2 הלכת על ספקולציה שגם אם יש בה אמת במידה מסויימת, קשה לי להאמין שזה הכוח שמניע את ההחלטה.
לכסף בטוח יש משמעות, ולהתקפל כ״כ מהר יהיה קשה לכל ישות עם גאווה, בעיקר אחרי שבסוף לא הצלחנו במיוחד גם במפעל הזה השנה.
לצערי כנראה היתה החלטה מראש לעשות לפחות שנתיים שלוש בצ׳יקמוקיונס, בהם רצו להשיג את אירוח הפיינל פור וכמובן תואר אם אפשר.
אני לא חושב שהראל את חומסקי עד כדי כך הזויים לחשוב שיש לליגה הזו סיכוי לנשל את היורוליג מהבכורה בעשור הקרוב, אבל אני בטוח שהם כן קיוו שהיא תתן פייט רציני יותר ליורוקאפ. כאמור נראה שהמפעל רק הולך אחורה והייתי שמח אם הם היו בולעים את הגאווה וחוזרים ליורוקאפ כבר השנה. מאחר וזה לא קורה יש רק לקוות שבאמת נצליח לעשות משהו יפה במפעל המוזר שלנו, ונוכל לחזור עוד שנה שנתיים ליורוקאפ בלי הקוף של אנדר-אצ׳יבריות בצ׳יקמוק על הגב של ההנהלה...
האבסורד הוא שבסופו של דבר דווקא במפעל של ג׳ורדי רוב הקבוצות משחקות לפי המיקום היחסי בליגות שלהן ופיבא מחפשת לקושש קבוצות ראויות כדי להשלים את הרוסטר, ומכוח ההכרח לא יהיו להישגים הספורטיביים שום משמעות מחוץ לאלופות מפינדלנד, דנמרק וכדומה...
אגב אם יש משהו באמת מבאס זו שיטת המשחקים האנטי קליימטית הזו בה עד שכבר מנפים את הקבוצות הפחות טובות- מספר המשחקים יורד בשילוב עם הפוגות של כמעט חודש בין שלבי נוקאאוט... מי חשב על זה?

ואני בתורי מסכים שלא פחות מהרמה הנמוכה של המפעל, מה שהופך את הצ׳יפופו לכזה צ׳יפופו זה הפורמט המבאס...

לגבי התחרו מול היורוליג, אני ממש זוכר את אורי אלון מדבר על זה בזמנו (חשב שכל הלא משוריינות יבואו) ועלו קולות שלאט לאט השיריונים הקשיחים ידרדרו שם את הרמה. אבל בינתיים היורוליג מגיבים יפה, מגדילים וגם משברים על עולות ויורדות מה שייתן מכת מוות אמיתית לפיב״א.

לגבי מס׳ 2, ברור שזה ספקולטיבי אבל יש לי תחושה שזאת ראיית עולם לא כזאת הדירה בכדורסל הישראלי (שאני סולד ממנה גם בחיים הפרטיים והמקצועיים). עם מאמנים כמו דרוקר ופרנקו הרגשתי שהם עסוקים 24x7 בגניבת דעת שמטרתה הנמכת ציפיות, האדרת כל יריבה, ניפוח כל ניצחון חסר משמעות ותלונות בלתי פוסקות על התנאים. אנשים שחיים ככה מן הסתם יקפצו על ההזדמנות להוריד את הרף המבוקש כדי להקטין סיכוי כישלון..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 18:48 
גנרל הניצחון בנהריה

אחרי כל הדיונים, מה שהכי מבאס זה שחולון יהיו ביורוקאפ ואנחנו בצ`יפופו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 290 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: