פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 יולי 2019, 16:03

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אמארה חאזארה
הודעהפורסם: 09 פברואר 2019, 11:36 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

nir77 כתב:
יום ראשון הנציגים של הפועל 7:00 בבוקר במשרד הפנים ולא עוזבים עד שיש אישור סופי !!

שמעו, יוצא לי לא מעט פעמים להצטרף ולשבת בארומה בקניון חולון בשישי בבוקר, ב"פורום כדורסל" עם לא מעט אוהדי מכבי בסגול בחיזוק של שופט כדורסל בכיר תושב העיר (שמו שמור במערכת. ככלות הוא מיודד ומעריץ אמיתי של מאשקה..).
חייב לשתף שרוח הדברים שנאמרו שם, למרות סלידתי מהם, שהפועל מתעסקת לקראת שבוע הגביע באזרוח של אמארה לקראת הגמר וזה לטובת מכבי חולון, בהחלט מתקבלת על דעתי.
לעניות דעתי, קטש היה צריך לומר להנהלת הפועל בצורה ברורה, שהוא מתכונן לשבוע הגמר ללא אמארה. גם אם [והסיכוי קלוש] ששימון יאשר למשרד הפנים לתת לאמארה תעודה כחולה, הוא לא ישותף במשחקי הגביע.
קבוצה צריכה לדעת להתכונן למשחק עם הסגל שסביר שצפוי לשחק.
כל הספירה לאחור והלחץ, לא עושים מקצועית טוב לקבוצה.
פעם ראשונה שאני מסכים חרישית עם אוהדי ביתר חולון, שאגב, לגמרי בטוחים שהם מנצחים ביום שני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2019, 11:39 
גנרל הניצחון בנהריה

Ohad12 כתב:
nir77 כתב:
יום ראשון הנציגים של הפועל 7:00 בבוקר במשרד הפנים ולא עוזבים עד שיש אישור סופי !!

שמעו, יוצא לי לא מעט פעמים להצטרף ולשבת בארומה בקניון חולון בשישי בבוקר, ב"פורום כדורסל" עם לא מעט אוהדי מכבי בסגול בחיזוק של שופט כדורסל בכיר תושב העיר (שמו שמור במערכת. ככלות הוא מיודד ומעריץ אמיתי של מאשקה..).
חייב לשתף שרוח הדברים שנאמרו שם, למרות סלידתי מהם, שהפועל מתעסקת לקראת שבוע הגביע באזרוח של אמארה לקראת הגמר וזה לטובת מכבי חולון, בהחלט מתקבלת על דעתי.
לעניות דעתי, קטש היה צריך לומר להנהלת הפועל בצורה ברורה, שהוא מתכונן לשבוע הגמר ללא אמארה. גם אם [והסיכוי קלוש] ששימון יאשר למשרד הפנים לתת לאמארה תעודה כחולה, הוא לא ישותף במשחקי הגביע.
קבוצה צריכה לדעת להתכונן למשחק עם הסגל שסביר שצפוי לשחק.
כל הספירה לאחור והלחץ, לא עושים מקצועית טוב לקבוצה.
פעם ראשונה שאני מסכים חרישית עם אוהדי ביתר חולון, שאגב, לגמרי בטוחים שהם מנצחים ביום שני.

מדויק, אם אמארה לא היה חלק מהקבוצה עד עכשיו אז אין צורך להפוך את העולם לקראת החצי גמר. זה משדר לחץ ופאניקה לשחקנים שכן ישחקו.
הלוואי ואמארה יהיה ישראלי, אבל "החגיגה" סביב אזרוחו לקראת חצי הגמר פוגעת בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2019, 12:15 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אני לא חושב שבהפועל כל כך מתעסקים בזה, כפי שהם או אתם חושבים.

היחידים שלועסים את הסיפור הזה על כל צדדיו הם אנשי התקשורת, בעיקר אתר הבית של הצהבת - ספורט5. מנסים ליצור איזהשהוא "מתח" סביב הפרשייה, כאילו שחומסקי בשבוע האחרון לן באוהל סיירים ומבשל ארוחות בגזייה מחוץ למשרדי הפנים. לא הבחנתי בשום התעסקות חריגה של קטש או מישהו מהשחקנים בסיפור הזה. רק הרבה ספינים בספורט5 (בעיקר שם) וקצת ב-ynet.

ולגבי המכביסטים בסגול - הם גם היו עם האף למעלה טרם משחק הבית מול נאנטר הבינונית, ראינו איך זה נגמר. אז אני שמח שהם בטוחים שהם הולכים לנצח בשני.

ואם המכביסטים בסגול כה בטוחים בקבוצה שלהם, מעניין מדוע הם לא הצליחו לחסל את הקצאת כרטיסים שקיבלו, והזדקקו לאוהדי הפועל ש'סיימו עבורם' את מאות הכרטיסים שלא הצליחו למכור, גם אחרי 3 שבועות שבהם המכירה הייתה סגורה אך ורק למנויי היכל הטוטו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2019, 22:24 
דיקטטור\ית

וואלה היום דנתי עם עצמי בסוגיית אמארה והקאתי אותה בקבוצות וואצאפ.. ברשותכם אעתיק ואדביק כאן.. אתם מוזמנים להוסיף מילות קישור ולהתעלם אם קראתם את כל האורך הזה בוואצאפ..

לקח לי זמן שנדבר על זה כאן אבל החלטתי. אני מסרב לשחק משחק נוקאאוט עם שחקן שיום לפני קיום המשחק קיבל אזרחות. לא אוהב את זה בכלל. לא אוהב את כל השיח סביב זה בכלל. זה משרת את היריבות שלנו יותר מאשר אותנו ולטעמי מעביר מסר לא נכון לשחקני הקבוצה. מה יהיה עד הפיינל פור אלוהים גדול אבל גם אז.. אם זה ייגרר עד לשבוע הפיינל פור אכתוב את אותן המילים. אם מצליחים חודש/חודשיים מראש להשיג אזרחות, אחלה בחלה. כל שאר החגיגות בתקשורת בהקשר הזה לא עושות טוב להכנה של הפועל למעמד.

לא נגד העניין עקרונית. ממש בעד ומאמין לכל הצדדים שמדובר בדבר האמיתי ובכוונות אמיתיות. בטוח גם שיש מלא נשמות טהורות שיעשו הכל כדי לטרפד את זה ועדיין. אסור לנו לעשות מהלכים שמריחים לא טוב כי יש מלא שאוהבים לשנוא אותנו.

מצד אחד מה שכן אהבתי אגב זה את השקיפות. לא עוד כל מיני שפנים משום מקום (רוצ'סטי והסבא רבא היהודי..) ולא עמימות וקומבינות (האוול והחתונה הפקטיבית) וכל מיני קומבינות שימון.

מצד שני.. אין לי מושג כמה זמן לקבלת ת.ז. מראש היה מספק אותי אבל אני לפחות כן יודע לומר שיום מראש לא עושה לי טוב בבטן. (וזה *לא* קשור לחמין של הצהרים..)

סתם להרים לכל החלאות בתשקורת ובכלל שגם ככה מתים על לשנוא אותנו בכל דרך ו..על הדרך..
שיהיה ברור! אין לי שום דבר נגד הצעד. רק כשמשיגים תוצאות בלחץ יום לפני נוקאאוט. אני בעד אזרחות לאמארה וחושב שבושה וחרפה שהוא לא מקבל אותה. א-ב-ל במקביל המוניטין של הפועל לא צריך להיפגע. יש לא מעט שונאים להפועל ומבקשי רעתה. אנחנו לא צריכים לתת להרים להם עוד.

יש לנו קבוצה טובה ומחוברת, לא צריך את כל הרעש מסביב כי ברור לי שבקשת האזרחות הזאת אותנטית והשגה שלה יום לפני חצי הגמר תעכיר את האווירה. אנחנו לא הם ואני מקווה שלעולם לא נהיה.

ו..אחרון אחרון.. אם נדפקנו בגלל פציעות ותמיר/כריס לא ישחקו ובגלל זה נפסיד את הגביע אז אני מעדיף להיות מושפל מאשר שכל מיני עסקונות יזרזו הליכים במשרדים ממשלתיים מעפניים (עם/בלי קונספירציות בנוגע לטרפודים של זרועותיו הארוכות של שימון)

זה עושה לי גזים. זה עושה לי קמטים.. ועושה לי טוב לכתוב את כל המלל הזה גם כאן!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 00:23 
דיקטטור\ית

כבר נעשה כלכך הרבה בילד אפ לקראת זה וזה נמרח כבר כלכך הרבה זמן כולל הקדנציה הקודמת שלו שמצדי שיקבלו את האזרחות ויכריזו עליה שעה לפני סגירת הרישום וזה לא משנה לי, רק שיושלם המהלך

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 17:24 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

8:00 אמארה מגיע למשרד הפנים וחותם על הטופס האחרון :
https://www.one.co.il/Article/18-19/2,6 ... tml?ref=hp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 17:51 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

יש עוד שעתיים למועד הרישום למשחק. איפה התמונה עם הת"ז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 18:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רלף דניאלס כתב:
יש עוד שעתיים למועד הרישום למשחק. איפה התמונה עם הת"ז?

רק מחר בבוקר ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 13:41 
דיקטטור\ית

בירושלים על פי סהר מעריכים שאמארה יקבל את האזרחות במהלך חודש מרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 19:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נו למה מחכים כבר ? יש את כל האישורים אמרו עוד שבוע שבועיים (עבר חודש) והוא מקבל את האזרחות !! עכשיו ליפני סידרת המשחקים המטורפת הפועל תל אביב בחוץ במוצ"ש, המשחק הראשון נגד נפטונאס בשמינית גמר ליגת האלופות, מכבי תל אביב בבית, הגומלין נגד הליטאים, ואז הפועל חולון בחוץ , אנחנו לא צריכים אותו אלא חייבים אותו למה בדיוק מחכים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2019, 14:11 
דיקטטור\ית

על פי מקומון כל העיר אמארה חזר ביום רביעי מארה"ב והביא איתו מסמכים שמשרד הפנים דרש כדי להשלים את האזרחות.
בהפועל מעריכים שלכל המאוחר עד סוף חודש מרץ תתקבל האזרחות המיוחלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2019, 15:26 
דיקטטור\ית

אייל כתב:
על פי מקומון כל העיר אמארה חזר ביום רביעי מארה"ב והביא איתו מסמכים שמשרד הפנים דרש כדי להשלים את האזרחות.
בהפועל מעריכים שלכל המאוחר עד סוף חודש מרץ תתקבל האזרחות המיוחלת.
יאללה אם כבר אז כבר! אחרת נגררים לבחירות ושר פנים פוטנציאלי חדש ו.. לזרועות התמנון יתחדשו הסיכויים לשים מקלות בגלגלים..

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2019, 17:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
בירושלים על פי סהר מעריכים שאמארה יקבל את האזרחות במהלך חודש מרס.

תודה אייל אכן האזרחות קרובה מתמיד ! וגם הרבה כתבות מעניינות לשבת :
https://www.kolhair.co.il/category/spor ... jerusalem/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 20:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

חיזוק מפתיע במיוחד להפועל באר שבע: טרנס ווטסון, ששיחק בעונה שעברה במכבי אשדוד, חתם בשורות האדומים לשנה וחצי. ולא, הוא לא יתפוס מקום של זר בסגל של רמי הדר.
לאחר שעזב את ישראל בעונה הקודמת, החל ווטסון בהליך גיור דרך ארגון "נפש בנפש", ולאחרונה השלים את התהליך וקיבל אזרחות לאחר שהוכיח כי הוא עומד בכל התנאים. בשל כך, הוא יוכל לשחק כישראלי. למעשה, ווטסון יהיה בסגל הקבוצה כבר למשחק הקרוב מול אשדוד ביום שני.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 06&lang=HE

ומתי אמארה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה