פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 אפריל 2019, 01:56

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 18:49 
דיקטטור\ית

כולם עפים עם סטף.. מתרגשים עם הקבוצה שלו ועם השלשות של המותק לצידו..

רק אני ממשיך להיות מחומם על סקורים חסרי פרופורציות?! על אין קיום להגנות?! על.. חוסר חשיבות לליגה? (רשימת הנהי מתחילה להזכיר לי את קטש והפועל.. שככה יהיה לי טוב!)

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 12:49 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

Mike 10 כתב:
לברון באמת לא מוציא את המקסימום מהקבוצות שלו.
הנה תראו, קליבלנד עם אותו הסגל בדיוק בלעדיו השנה לא עשו אפילו משחק צמוד בינתיים. הם בלי ניצחון, בלי תקווה, בלי חלום.
איתו? גמר NBA. מגמר NBA למקום האחרון בליגה. אבל אתה צודק, הוא ממש לא ממצא את הפונטציאל של הקבוצות שלו - קליבלנד היו צריכים לקחת את האליפות מול הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה כנראה, וגם לנצח את מייקל ג'ורדן בספייס ג'אם.

גם זה שעכשיו הלייקרס נראים יותר טוב וזה בא במקרה עם העובדה שלברון התחיל לקבל יותר החלטות ולנהל את ההתקפות זה גם אך ורק בגלל שהוא כופה את הביזנס שלו על הקבוצה, זה לא נובע מכך שזו הדרך היחידה שלהם לעשות פלייאוף.

אולי פשוט הסגנון שטוב ללברון הוא לא סגנון טוב כי הוא נכשל כל הזמן, הוא מגיע רק ל-9 גמרים רצופים ולקח רק 3 טבעות. זה ממש מחדל. הוא היה צריך כבר לקחת 10 אליפויות מתוך 8 גמרים. הוא היה צריך לקחת גם אליפויות בשנות ה-90 למרות שהוא עוד לא שיחק בליגה. אם הוא היה גאון כדורסל כבר היו לו 14 MVP של סדרות גמר.

אם הוא מאמין בקליעה שלו, אז בכלל.. הוא היה יכול לקלוע 60 נקודות ב-140 אחוז לשלוש. וגם אז הוא היה יכול לקלוע 10-20 באזר ביטרים בכל עונה. אבל גם אז הוא היה נכשל כי הוא לא היה מנצח כל משחק ב-30 הפרש.

קליבלנד עם לברון: גמר NBA.
בלי לברון: נלחמים על בחירה ראשונה בדראפט וכנראה גם יצליחו.

לייקרס עם לברון: קונדטנדורית, למרות שהשחקן השני הכי טוב בקבוצה הוא עדיין פרוספקט ולא באמת מוכח.
בלי לברון: לא עושים פלייאוף מאז שקובי הפסיק לפגוע, אפילו לא קרובים.

אבל הוא לא מוציא את המיטב מהקבוצות שלו... הוא צריך לקחת אליפות בכל עונה ולקלוע 35 נקודות, ולקחת 15 ריבאונדים ולמסור 15 אסיסטים. ולהאמין בזריקה.

צודק.
מה שנראה שאנטיקיי אומר זה ששחקן ש״טועה״, או נאמר לא עושה את המהלך ה״נכון״, על הנייר, במאני טיים (ובכלל אם אני מבין נכון) פסול מליהיות מוח כדורסל… הוא מייחס את זה ללברון כי ספציפית הוא פחות אוהב אותו, וזה בסדר סך הכל, אבל תהיה בטוח שיש לו הסברים מלומדים וניסבתיים לשיצטרך להסביר למה שחקן שהוא אוהב, נגיד אוחיון, אהם אהם, מוגבל בהחלטות שלו.
אני גם מבין שמלברון יש לו רף ציפיות מאוד גבוהה אז אולי זה גם בגלל זה.
בכל אופן זה לא ממש הגיוני ולכן הוא ממשיך להתעלם מהטיעון שמה שהוא כותב מתייחס לרוב שחקני הקלאץ׳ שלעיתים תכופות, משום מה לא לוקחים את את הזריקה הקלה.

לי יש הגדרה די פשוטה למוח כדורסל גמליאל: פליימייקר שמשפיע על המשחק בצורה יוצאת דופן, יכול להשתלט על משחקים בצורה חיובית, וכמובן שמצליח להביא תוצאות רצויות (יעני, לא ווסטברוק הנעלול פלא). זה יכול ליהיות הד קייס כמו רונדו או אפילו רייס ג׳וניור, וזה לא משנה אם הוא מנתח כל מהלך באופן סיסטמטי, או אבסטרקטי או בעזרת דימיון מודרך או שהוא מדמיין את החייזרים של ספייס ג׳אם בראש. זה לא משנה אם הוא חושב שכדור הארץ שטוח, או אם הוא עושה דברים דביליים כמו להחזיק חשבונות טוויטר סמויים מחוץ למגרש. זה לא משנה אם הוא עכבר כדורסל שלומד משחקים ותרגילים בזמנו הפנוי כמו סטוקטון או מוריד ראשים כמו דאנטה. יש מוחות כדורסל שהם שחקנים שמיתמחים רק בפן אחד (או כמה) של המשחק- רודמן או ריי אלן או אפילו פניני, ואז יש את הזן הנבחר של פליימייקרים גדולים כמו מג׳יק, מייקל, קובי, לברון וכן עדי, שאראס, קלתיס וכו׳, האגדות, כל אחד ברמתו.

לנסות לנתח את המניעים להחלטות שלהם במאני טיים זה לשם הדיון אבל אם קלעת 20 זריקות קלאץ׳ כנראה שאתה עושה משהו נכון, הרי אם לברון לא היה קולע זריקות גדולות ומביא קבוצות להישגים ותארים אז לא היינו מדברים עליו. הכל נמדד בתוצאות, ושום הסבר או בחירת לינקים מגמתית של אנטיקיי כפרעליו לא ישנה את זה שהוא גאון שסחב קבוצות לפסגות שוב ושוב. ואני בטוח שאם הוא היה משחק עם דוראנט וקרי הוא היה נותן להם לקחת הרבה מזריקות הקלאץ׳, קלות וקשות כאחד.

חזרה לת׳רד, מייק מסכים איתך הלייקרס זה ניסוי מעניין ןמהנה. לדעתי הגורם המכריע יהיה האם אינגרם יהפוך לסקורר שחושבים שהוא יכול ליהיות ומה חברה כמוהו, קוזמה והארט יכולים להביא מעבר לקליעה בשלב הזה בקריירה ובכלל. משחקני הרכש (רונדו, סטיבנסון מגי) אתה יודע בדיוק מה תקבל. לדעתי דווקא בול יכול ליהיות האקס פאקטור דרך ההגנה, ומספיק שאחד מאינגרם או קוזמה יעשה קפיצת סטייל מיטשל מיוטה שנה שעברה (אפילו חצי קפיצה כזו) ויכול ליהיות שהם אפילו מגיעים לגמר האזורי (ומפסידים בסוויפ, אולי גונבים משחק). כרגע זה כמובן נראה רחוק מאוד אבל יש ניצנים. החלום יהיה כמובן ששנה הבאה קוואי יחבור ואולי אפילו עוד סופרסטאר, נגיד אחד דייויס, יגיע והייתי מוותר על כל אחד (או יותר מאחד כנראה) מאינגרם, קוזמה, בול והארט בשביל מהלך כזה אם צריך. קוואי-לברון-דייויס וזרוק איתם בחמישייה את רונדו וסטיבנסון לצורך העיניין, יכולים לתת פייט לגולדן, אולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 15:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יתגדל ויתקדש שמו מייק דאנטוני... אני ממשיך את הקדיש שאמרתי על יוסטון בהודעה הפותחת של הת׳רד. הם 1-5 בזיוני - אפקט כרמלו לא מאכזב. דאנטוני בלע את הלקרדה פעם שנייה בקריירה וכל עוד הוא (הלקרדה השמנה) נשאר בקבוצה חבל עליהם.

לגבי הלייקרס - קרה דבר מעניין. אינגרם ורונדו הורחקו ופתאום הלייקרס ניצחו פעמיים. רונדו חזר ושוב הפסד. בלי רונדו ואינגרם שחקנים כמו לונזו בול, קוזמה, הארט ומעל כולם לאנס make them dance סטיבנסון נתנו שואו והיו גדולים. כמו בהרבה קבוצות שיש בעיה רצינית לנהל רוטצייה, לפעמים פציעה או הרחקה מסדרת את הבעיות. אצל הלייקרס זה בדיוק מה שקרה ועכשיו לוק וולטון צריך למצוא נוסחת פלא כמעט בלתי אפשרית.
אני מת על רונדו, אבל חושב שלסגנון של הלייקרס לונזו יותר מתאים והוא צריך לקבל יותר דקות מרונדו. עדיף ללייקרס שלברון ינהל את ההצגה ולונזו ידחוף קדימה בכל הזדמנות - מה גם שמבחינת אחוזים לשלוש הוא כרגע הכי יציב שם על אף האיירבולים המזדמנים.
זה מוזר, סטיבנסון שהיה גדול בשני המשחקים שהם ניצחו לא ראה פרקט ברבע האחרון בהפסד למינסוטה, ורונדו שיחק יותר דקות מלונזו. לדעתי יותר טוב ללייקרס הפוך. מעניין...

קוואי כרגע בכושר הכי טוב בליגה וזה מדהים.

כשאני אומר בליגה אני כמובן לא מכליל את הקבוצה שאין להגיד את שמה על שלושת שטניה המזעזעים. אין אפילו הבעת פנים, לא גלגול עיניים לא נשיפת אוויר או אנחה פולנית, שיכולים להביע את התסכול שבתופעה הזו.
אמן ודוראנט יפרק שם את החבילה בסוף השנה. או שקוואי יחבור ללברון ביחד עם איזה אנטוני דיוויס. כרגע, מה שיש שם באיזור אוקלנד, לא באיזור חיוג של מה שהכרנו עד כה במשחק הכדורסל. זה לבל אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 17:03 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מסכים לגבי לונזו, לפחות לעונה הרגילה.
לדעתי עשו קצת טעות עם זה שנתנו לרנדל לעזוב, משהו מרגיש לי שקוזמה ואינגרם יתקשו להתבלט ביחד, אחלה שחקנים אבל עד להודעה חדשה הם רקדניות בלט.
רנדל גם עושה חיל אבל בלי קשר גם שנה שעברה, בקצת שראיתי, הוא הראה קצת יותר קשיחות (פיזית ומנטלית) מהשניים האלו וזה חסר.

קוואי נראה מעולה אבל אני תוהה אם תמיד שפת הגוף שלו הייתה כ״כ אדישה?
אני יודע שפיזית הוא לא מוציא יותר אנרגיה ממה שצריך, ילך על לייאפ קליל במקום על דאנק מהדהד, יתן ספרינטים רק שצריך, וזה חכם מאוד.
אבל משהו בהבעת הפנים שלו נראה משועמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 18:09 
דיקטטור\ית

בכל זאת הוא בלוזרית המצטיינת של המזרח..

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 21:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כל הבעיות של טורונטו (תסביך נחיתות, לוזריות, פסימיות, רגליים קרות, שנאת הפלייאוף וכו') נגמרו ברגע שהאב הקדמון עבר למערב. בלי קשר, קוואי על דרוזן זה חיזוק מטורף. קוואי בכושר הזה הוא טופ 4 בעולם, עם טיעונים לפה ולשם לגבי המיקום בתוך הטופ 4 (לברון, דוראנט, אנטוני דיוויס וקוואי). נשארו בחוץ אבל לא פחות טובים: סטף והארדן.
קוואי מצ׳עמם ואדיש מאז ומעולם. בגלל זה הזיווג שלו עם הספרס היה כל כך מושלם, ולראייה היה אמויפי של סדרת גמר באליפות האחרונה של פופוביץ׳.
מדובר במפלצת.
קודם כל, השומר הכי טוב בליגה, קל. קל.
דבר שני, התקפית, מאז קובי, הוא הכי דומה למייקל ג׳ורדן בסגנון. הג׳אמפים מתוך הקשת, הידיים העצומות, התנועה האסתטית. היעילות המטורפת. כמו מייקל, הוא לא עושה לא כדרור ולא הטעייה לחינם. הכל כמו מדען.
בנוסף, יש לו שקט פנימי. לא שקט כמו של דרוזן של דיכאון (כפרעליו), אלא שקט של זעם אצור. שקט של תוקפנות דוממת. שקט של רוצח.
זה קוואי. וכשהוא בריא, ונראה שהוא בריא, הוא השחקן הכי טוב בצד המזרחי של המפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 21:34 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
כל הבעיות של טורונטו (תסביך נחיתות, לוזריות, פסימיות, רגליים קרות, שנאת הפלייאוף וכו') נגמרו ברגע שהאב הקדמון עבר למערב. בלי קשר, קוואי על דרוזן זה חיזוק מטורף. קוואי בכושר הזה הוא טופ 4 בעולם, עם טיעונים לפה ולשם לגבי המיקום בתוך הטופ 4 (לברון, דוראנט, אנטוני דיוויס וקוואי). נשארו בחוץ אבל לא פחות טובים: סטף והארדן.
קוואי מצ׳עמם ואדיש מאז ומעולם. בגלל זה הזיווג שלו עם הספרס היה כל כך מושלם, ולראייה היה אמויפי של סדרת גמר באליפות האחרונה של פופוביץ׳.
מדובר במפלצת.
קודם כל, השומר הכי טוב בליגה, קל. קל.
דבר שני, התקפית, מאז קובי, הוא הכי דומה למייקל ג׳ורדן בסגנון. הג׳אמפים מתוך הקשת, הידיים העצומות, התנועה האסתטית. היעילות המטורפת. כמו מייקל, הוא לא עושה לא כדרור ולא הטעייה לחינם. הכל כמו מדען.
בנוסף, יש לו שקט פנימי. לא שקט כמו של דרוזן של דיכאון (כפרעליו), אלא שקט של זעם אצור. שקט של תוקפנות דוממת. שקט של רוצח.
זה קוואי. וכשהוא בריא, ונראה שהוא בריא, הוא השחקן הכי טוב בצד המזרחי של המפה.

וואו ,
א. אני לא חושב שהוא טופ 4 בליגה , בטוח לא חושב שאפשר לקבוע את זה 7 משחקים לתחילת העונה אחרי חזרה מפציעה
לא חושב שהוא טוב משחקנים כמו אנטקוקוטובופמובובו או אמביד או קרי או קיירי או הרבה אחרים
טופ 15 נשמע לי יותר סביר

ב. הוא שחקן נהדר , אבל אין שום קשר בין משחק ההתקפה שלו לשל מייקל , הוא כל כך גמלוני ושבלוני ביחס למייקל וכל כך נראה כאילו הוא מאלץ דברים (ביחס למיקל )
בהקשר הזה מיקל וקובי זה אסכולה אחת
ומהצד השני יש את הפול פירסים והקאוואים , שחקנים נהדרים בפני עצמם , אבל הכל פחות אלגנטי , הכל פחות חתולי , הכל יותר כוח ופחות פינס (Finesse)

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 10:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דריק רוז קלע 50 נקודות.. נו טוב..

לייקרס שמעו לי ושיחקו הרבה יותר עם לונזו, וניצחו למרות התפרקות ברבע האחרון, דונצ׳יץ גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 18:40 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אתה לא אוהב אותו?
אחד האנדרדוגים האהובים עלי בליגה ולדעתי טעות גדולה של קליבלנד לוותר עליו שנה שעברה, יכל לעזור לגנוב משחק שניים בגמר אולי.

לגבי קוואי לא יודע אם הוא טופ5, נוכל לדעת בסוף העונה הזו, אבל הוא ללא ספק השחקן הטוב בקונפרנס המזרחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 19:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בטח שאני אוהב את רוז.
ה-"נו טוב" היה של "מה עוד הליגה הזו תביא עלינו?? מי היה יכול לצפות דבר כזה?"

רוז ווסטברוק הם מבחינתי דינמיט. ההבדל הוא שרוז חוזר מפציעה ומפחד לעשות חימום ווסטברוק חוזר מפציעה ורץ לדאנק. ככה זה בחיים - מי שלא מעשן חוטף סרטן ומי שמעשן שני פקטים ביום חי עד גיל 100.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 נובמבר 2018, 22:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טרייד ענק ב-NBA.

ג'ימי באטלר משתחרר מהדיכאון במינוסטה ועובר לאחד המקומות הכי מגניבים בליגה - פילדלפיה.
זה טרייד ענק כי כרגע המזרח הפך לדבר הכי מעניין בעולם, 4 קבוצות מעולות עם סופרסטארים גדולים במאבק מרתק:

בוסטון - עם קיירי שמתחיל לקחת את המושכות יותר ויותר, לא יודע עד כמה זה טוב לבוסטון אבל זה בדיוק מה שהם בנו עליו כשהוא הגיע בקיץ ההוא.
מילווקי - שפתחו נפלא את העונה כולל 20 בראש על גולדן סטייט, עם יאניס הטרנטולה.
טורונטו - שכרגע נמצאים בכושר נפלא וקוואי הנפלא בכושר נפלא.
ופילדפיה - אני לא יכול לחשוב על שני שחקנים שיותר תפורים אחד על השני מאשר באטלר ואמביד. יש לשניהם פה גדול מאוד ויכולת עוד יותר גדולה. קשוחים, צעירים, רעים (בקונוטציה הטובה של המילה) ורעבים מאוד. וגם סימונס ורדיק כמובן זה אש. זה פשוט מעולה מה שהטרייד הזה עשה.

מינסוטה נכנסת לרשימת ה-"מייקי אמר עליכם קדיש" ביחד עם יוסטון. באטלר היה הסיכוי היחיד שלהם בעונה הזו לעשות פלייאוף (וכשאני אומר לעשות פלייאוף אני לא כולל את האפשרות לעלות ממקום 8 ולקבל 4-0 בהפרש ממוצע של 24 נקודות מול גולדן סטייט).

יאללה טירוף

ואגב הלייקרס נראים פתאום יותר טוב בלי לונזו. אז אני חוזר בי. הכי כיף לחזור בעצמך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2018, 09:22 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

ועולה השאלה , האם פילי הפכה לקונטנדורית רצינית ?
לדעתי יש סיכוי לא רע שהם ברמת הכישרון המתאימה
השאלה היא האם מישהו שם ידע להנהיג אותם במלחמות הפליאוף
בשנים האחרונות לא ראו מנהיג גדול מבין השחקנים ששם , אולי השנה אמביד , סימונס או באטלר (ניחוש שלי שבאטלר יכול להכנס לזה )

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2018, 15:31 
דיקטטור\ית

הטרייד הזה הוא וואו
פילי יכולים לעוף עכשיו לשמיים. זאת שלישייה טובה עם פוטנציאל מפחיד

ומילה על מינסוטה, השילוב עם באטלר לא עבד ועדיף היה להם להשתחרר ממנו וזה שהם השיגו את קובינגטון ושאריץ בתמורה נותן להם יופי של סגל. הם יכולים להרכיב קבוצת התקפה מעולה

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 נובמבר 2018, 14:23 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

אם יש משהו שאפשר להגיד עליו שבו לברון הוא הכי טוב בהיסטוריה העכשיות של הכדורסל (לא מכיר הרבה לפני תקופת קארים שגם היה כזה רק הרבה יותר שקט)
שלברון בניגוד לרוב הגדולים האחרים הוא דמות שלא מסתפקת בכדורסל.
הוא לוקח את הכוח המטורף שיש לו ועושה איתו דברים טובים

הוא מביע את דעתו הפוליטית כשצריך
הוא לא מפחד להגיד דברים שלא נשמעים טוב לחלק מהציבור בידיעה שעל אמירה כזאת חלק יהפכו ל"אנטי לברון"

אתמול עלה עם חולצה והתראיין אח"כ בנושא הנשק בארה"ב
בהצלחה לו עם זה , הלוואי שעוד ספורטאים ואנשים בעלי גישה ציבורית רחבה , ינקטו עמדות בנושאים החשובים להם (לא משנה אם הם בצד של הצל או בצד של יהונתן גפן)
https://www.one.co.il/Article/18-19/5,1 ... tml?ref=hp

במשחק עצמו שהיה יכול להיות סל ניצחון של ווינס קארטר
לפני שלברון גם החטיא 2 עונשין מכריעים אבל הצילו אותו כשהצליחו לקחת את הכדור החוזר מההחטאה , להחטיא שוב
ואת הכדור החוזר השני לקח לברון לנתן הטבעת ניצחון
(שגם יכלה להיות פחות חשובה אם לא גג גדול של טיסון צ'נדלר שמנע סל ניצחון )

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2018, 01:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טייסון צ'נדלר אח שבלב (לא כמו ספאחיה, זה אח שבצד הנכון).

לברון נדפק לגמרי העונה עם העונשין בקלאץ' - ראיתי איפשהו סטט' שהוא 38% מהקו ב-30 שניות האחרונות. ופחות מ-50% בדקה האחרונה.
הוא גם ירד על עצמו על זה אחרי המשחק על זה.
אני כידוע (כשאני אומר "כידוע" אני מתכוון לארבעה קוראים פה חח), מאוד מאוד אוהב את לברון ואף טוען שמבחינת כדורסל ואפילו מבחינת מנהיגות יש מקום להשוואה עם הגדול ביותר.

יש מקום להשוות, יעני יש דיון, אבל זה ברור לחלוטין מי הגדול ביותר אי פעם.
קצת נוסטלגיה לחמם את הלב בימים טרופים אלו:
https://www.youtube.com/watch?v=Hq4zmSHaoJo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2018, 12:35 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

טוב אני גם חוזר בי בנוגע למשהו- השחקנים הטובים במזרח, לפחות כרגע, הם יאניס ואמביד.
קוואי וקיירי מאחוריהם ויהיה מעניין לראות את באטלר בפילי. אני לא יודע איך לאכול את הטרייד הזה, מן הסתם מהלך טוב לפילי, שאריץ׳ ובעיקר קובינטון שחקנים נחמדים מאוד אבל עם פתיחת עונה מאוד פושרת, משהו שמעיד שבתמהיל של פילי הם לא עד כדי כך משמעותיים ברמת ההשפעה על הקבוצה, ועכשיו עם באטלר זה יכול להתחיל להריח כמו קונטנדורית, גם אם זה רק לאליפות האיזורית בינתיים.
כל מה שהם צריכים עכשיו זה להחתים כמה שחקני 3&D אם אפשר למצוא בשוק החופשי, ולמצוא טרייד לפולץ עם תמורה סבירה כי לא נראה שיש לו מקום ועדיף שיחפש את עצמו בקבוצה קטנה ללא ציפיות. בוסטון שמאכזבת בינתיים לדעתי צריכה לחכות שהייווארד יחבר כמה משחקים טובים, ואז לשלוח אותו בטרייד כי נראה שהניסיונות להחזיר אותו לעיניינים פוגעים גם בטייטום וגם בבראון, הייתי מציע אותו חזרה ליוטה, אפילו בשביל אינגלס…

יפה אמרת אנ-טי לגבי לברון אגב, זה משהו שכתבתי לך לפני כמה שבועות וזה מעיד על יכולת המנהיגות שלו גם בחדר ההלבשה למרות שאני מניח שתטען שאין קשר. אבל הנה משהו בשבילך:
אם יש משהו שלברון באמת סובל מחוסר ביטחון לגביו זה כמובן העונשין, וזה מתחבר לדיון שלנו מאז- למה שטנק כמו לברון לא ילך תמיד לחדירה בקלאץ׳, אז הנה התשובה במשחק האחרון, זה וכמובן שגם טנק מרגיש את העייפות אחרי 40 דק׳ של משחק בנבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2018, 17:04 
דיקטטור\ית

אם פילי היו מצליחים לדחוף למינסוטה את פולץ ולהשאיר אצלם את שאריץ אז בכלל זה היה שיחוק בשבילם אבל לא נורא, הם עדיין מפחידים

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 13:52 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

לוקה פאקינג דונצ׳יץ׳, איזה כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דונצ'יץ' ענק, ויש לו הרבה כבוד ומזל לשחק אצל קרלייל - מאמן חכם ועם עין טובה.
הנה מה שכתבתי עליו שנה שעברה כשעוד היה ספקות סביב יכולת ההתאמה שלו ל-NBA:

ציטוט:
אני חושב שלוקה דונצ'יץ' יצטרך לעבוד קשה מאוד ב-NBA כדי להיות שם שחקן יעיל וטוב כמו ריקי. ריקי אתלט על במונחים אירופאים ואתלט טוב במונחי NBA. הוא יכול לשמור על גארדים ברמה הכי גבוהה. לוקה לעומת זאת קולע הרבה יותר טוב, חכם יותר ושחקן שלם יותר. אם לוקה יעבוד חזק על היכולת האתלטית (שהיא לגמרי ניתנת לשיפור), וישחק בקבוצת כדורסל עם מאמן ושיטה, הוא יכול להיות די מיוחד. הוא ממש ממש ממש צעיר, ומבחינת האופי - יש לו את זה וב-ג-ד-ו-ל.

קרו דברים מעניינים מאוד בשבוע האחרון:

* סטף קרי לא שיחק 3 משחקים, ובהם דריימונד ודוראנט רבו על אמת, וגולדן סטייט הפסידו את כל שלושת המשחקים. בתחת שלי דוראנט מנהיג, בתחת שלי השחקן הכי טוב בעולם. בלי קרי הם פורטלנד שתיים.
* ג'ימי באטלר הביא ניצחון גדול עם בלוק אדיר ושלשה עוד יותר אדירה. וולקאם.
* קללת כרמלו הוסרה כי מאז שהוא הפסיק להיות שותף למשחק הם עם 5 ניצחונות מרשימים ורצופים. מדהים כמה שזה היה ברור. יוסטון חזרו להיות רוקטס.
* לברון הביא את המשחק הכי גדול שלו בלייקרס עם תצוגה שרק הוא יכול לתת ונכנס לטופ 5 הקלעים הכי גדולים בתולדות המשחק מבחינת נקודות.

וקורים עוד דברים מגניבים, אבל זה העיקר לדעתי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:19 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לוקה דונצ'יץ' מתפתח להיות ענק! מרגש לראות אותו.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הוא היה כבר שחקן ענק במונחים אירופאים טרם הגעתו ל-NBA. מה שיפה ומרגש לראות זה שהוא עשה את המעבר הכי חלק שיכול להיות. הרבה קרדיט למאמן ולצוות המקצועי ובמיוחד לו.
יש בו את הניצוץ המיוחד, כישרון מולד ומהפנט. חיוך של ילד שובב ובגרות מנטלית של ווטרן.

הנה אחד הדברים האלה שאי אפשר ללמד:
https://www.youtube.com/watch?v=isMT4Z3U94s

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:25 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

עוד מישהו חושב שבצורה לא ברורה דונציץ מצליח לחדור הרבה יותר בקלות על ההגנות בNBA מאשר על ההגנות שהיו נגדו באירופה ?

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:25 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רואים את דונצ'יץ' מככב בצורה כל כך מדהימה.

ולחשוב שלפני שנתיים נבחר באותו מקום בדראפט דרגן בנדר (דונצ'יץ' 3, בנדר 4) כשכל אוהד שראה משחק אחד של בנדר ידע להגיד שהוא שחקן גרוע בלי עתיד.

זה רק מראה, שלפעמים, המאמנים והסקאוטרים וגם במערכת כל כך מקצועית כמו ה-NBA יודעים פחות מהאהוד הממוצע.

לא היה אדם אחד בפורום הזה שחשב שבנדר יהיה שחקן טוב, ועדיין נבחר במקום כל כך גבוה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
עוד מישהו חושב שבצורה לא ברורה דונציץ מצליח לחדור הרבה יותר בקלות על ההגנות בNBA מאשר על ההגנות שהיו נגדו באירופה ?

לא חושב, הוא ממש משחק אותו הדבר ממה שאני רואה.
וב-NBA יותר קל לחדור כי יש אשכרה קלעים שחייבים להישאר לידם. זה לא אומר שההגנה האישית פחות טובה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:28 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
רואים את דונצ'יץ' מככב בצורה כל כך מדהימה.

ולחשוב שלפני שנתיים נבחר באותו מקום בדראפט דרגן בנדר (דונצ'יץ' 3, בנדר 4) כשכל אוהד שראה משחק אחד של בנדר ידע להגיד שהוא שחקן גרוע בלי עתיד.

זה רק מראה, שלפעמים, המאמנים והסקאוטרים וגם במערכת כל כך מקצועית כמו ה-NBA יודעים פחות מהאהוד הממוצע.

לא היה אדם אחד בפורום הזה שחשב שבנדר יהיה שחקן טוב, ועדיין נבחר במקום כל כך גבוה...

בNBA בוחרים כישרונות ולא שחקנים
אתה לא באמת יודע מתי שחקן יפרוץ
אז בחוזה ל3 שנים לבדיקה , כנראה שעדיף להם לקחת את זה שיכול לפרוץ ולהפוך לכוכב על ולא את זה שגם עכשיו וגם בעתיד יהיה בינוני.

אז מידי פעם נופלים עם בחירות גבוהות , אבל זה לא שההימור היה משמעותית שונה מההימור על שחקנים שכן הצליחו

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2018, 15:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אתה לא לוקח שחקן דראפט בבחירה 4 על סמך פוטנציאל וכישרון פוטנציאלי, במיוחד מבלי לבחון את האפקט המנטלי.
אתה לא לוקח הימור על בחירה כל כך גבוהה ואם כן - זה אומר שאתה GM חלש.

על בנדר לא היה אפילו צל של ספק (בעיניים שלי ושל רבים אחרים) שהוא יהיה שחקן גרוע.
שחקן שלא מצליח להתבלט בליגה הלאומית לא יכול להתפתח לשחקן NBA מוביל.

אחת הבחירות הכי גרועות בתולדות הדראפט.

יש סיבה שהמועדון הזה לא עשה כלום מאז שנאש ואמארה עזבו. משהו כמו עשור + שהם זבלים ובנדר זה מייצג את זה מושלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 נובמבר 2018, 12:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:

אני, אבל זה בגלל שבNBA ההגנות מגיעות באיחור אופנתי רק בפלייאוף. כרגע הליגה הטובה בעולם משחקת משחקים נטולי הגנות וזו הסיבה לא רק שדונצ'יץ' חודר יותר בקלות אלא גם לסקורים המאוד מוזרים ומאכזבים. כמעט כל משחק נגמר בסקור של משחק אולסטאר.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2018, 21:13 
דיקטטור\ית

גם, אבל מסכים עם ביבי, המשחק הרבה יותר מרווח - גם בגלל היכולת של הקלעים ובאופן כללי 3מת כשרון מסביב גבוהה משמעותית, גם כי כמעט כל הליגה משחק עם 4 או 5 שקולעים שלשות, וקשת השלוש רחוקה יותר שזה מאוד משמעותי.

באופן כללי קילפוטריק קצת לא יודע איך לאכול את העונה הזו. מצד אחד מלא קבוצות וסיפורים מעניינים, ורמת הכשרון האישי באופן כללי עלתה משמעותית. פעם שחקן 206 שיודע לרוץ, לקפוץ ולזרוק מבחוץ היה משהו נדיר; היום כל קבוצה מחזיקה רוטציה כזו.

מצד שני, כמעט כל הקבוצות המעניינות זה קבוצות חדשות שלא ברור איך יתחברו, והפער בין ג"ס לשאר הליגה הכי גדול שהיה; הסיפור עם דריימונד גרין ןדוראנט לדעתי זה בעיקר תוצאה של שעמום והעדר יריבות.

הליגה מתחת גולדן סטייט הכי שוויונית שאני זוכר, משהו כמו כמעט כל המערב וחמש במזרח שההבדלים בין הקבוצות מאוד קטנים, אין פייבוריטית כמעט באף משחק וקשה מאוד לצפות היום איך זה יסתדר בסוף, זה אחלה ומגניב אבל המרחק מג"ס מעיב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2018, 21:30 
דיקטטור\ית

ולגבי לברון, אם זכרונו של קילפוטריק באורח פלא אינו מתעתע בו , היה כאן דיון שנה שעברה איפה קליבלנד בלי לברון והיו דיעות שחשבו שקבוצת פליאוף או באזור.

פחות משנה אם היה או חלמתי חלום, אבל ההשפעה של השחקן הזה מדהימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2018, 21:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אהלן,

היה כזה דיון..

לדעתי מה שהולך בין דוראנט לדריימונד זה ממש לא סתם.
קודם כל - לדוראנט יש חוסן מנטלי של ילד בן 4. ודריימונד שיחק על זה מאוד חזק באותה תקרית. אומרים שהוא קרא לו כמה פעמים bitch, הוסיף את זה שהם לקחו אליפות בלעדיו, הוסיף שהם לא צריכים אותו, וקינח ב-leave! זה ממש ממש לא סתם.
מאז, דוראנט עם 1 מ-17 מהשלוש, וגולדן סטייט בלי סטף 1-5 הפסדים. דוראנט מאיים על עיתונאים וצועק על אוהדים שמציקים לו. הבנאדם נעלב וכעוס.
אני לא אומר שהם לא יקחו אליפות, או יתחילו לנצח אין סוף משחקים איך שסטף יחזור, אבל כן אומר שהריב בין דוראנט לדריימונד זה לא שטויות וזה עלול לפרק את השושלת. במיוחד אחרי שההנהלה של גולדן סטייט "בחרה" בדוראנט והענישה את דריימונד עם קנס כספי. לדוראנט כבר לא כיף ולדריימונד מתחיל להימאס.
מה שכן, אין כמו סדרת פלייאוף כדי לסדר את העניינים. כשיש יריב משותף אז הכל מסתדר לפעמים. מצד שני, דוראנט הוא ילדה בת 5 שפשוט במקרה גם הרבה הרבה הרבה יותר מדי טובה בכדורסל.

הלילה, לברון חוזר לקליבלנד. איזה משחק עצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: