פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 יולי 2019, 23:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 21 נובמבר 2018, 23:42 
דיקטטור\ית

ברוך משיב קילופטריקים

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2018, 12:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גולדן סטייט עם תבוסה נוספת (הפעם לאוקלהומה), דריימונד יושב על הספסל על אזרחי ומעביר טיימאאוטים עצבניים כשדוראנט לא יכול להסתכל עליו.
דוראנט ממשיך לזרוק לבנות חבלה מהשלוש (2-22 מאז הריב המתוקשר).
גולדן סטייט ממשיכה להיות מובסת בלי סטף.
ויותר חשוב מהכל - דוראנט נתפס עושה לייק ברשתות החברתיות (אינסטגרם) לפוסט של אוהד גולדן סטייט שרוצה להעביר את דריימונד בטרייד.
ילדה בת 4....... השושלת שם בסכנה ממשית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2018, 20:47 
דיקטטור\ית

אם בשושלת הכוונה למעבר לעונה הנוכחית אז נראה לי בסבירות גבוהה שדוראנט לא ימשיך. עוד לפני הסיפור האחרון הוא כבר אמר שבחוזה הבא מה שיעניין אותו זה לקבל הכי הרבה כסף, ובזה גולדן סטייט לא יכולים להתחרות.

לגבי השנה - כבר שנה שעברה הייתה לי תחושה שדרימונד מתחיל לעלות על העצבים, אבל זה לא מה שיפיל אותם. טבעי שישתעממו בעונה הרגילה,זה הגיע להם באחלה טיימינג ולא בטוח שבמקרה. לא רואה השנה מי שיכול לדגדג אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2018, 23:01 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

צודק.
השושלת בסכנה זה כמובן השושלת של סטף-קליי-דוראנט-קר-דריימונד

זה ברמת סבירות מאוד גבוהה לא יהיה שנה הבאה, למרות שיש אטרקציה: עוברים לסן פרנסיסקו ויש אולם חדש וכו'.

האישיו המעניין הוא דווקא השנה, וריב כל כך מכוער בתוך מערכת כל כך "מאושרת" הוא סימן רע. אם דוראנט וגרין לא סובלים אחד את השני, ואם גרין הוא דמות כל כך משמעותית במרקם החברתי, זה עלול להיות בעייתי. דוראנט הוא גם לא אלוף העולם בדינאמיקה קבוצתית, והדברים האלה יכולים לחלחל גם ליכולת.
אתה צודק שאין באופק קבוצה שיכולה לגעת בהם, אבל הם יכולים לפגוע בעצמם מספיק כדי לקלקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 11:38 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מייק אני חייב לומר שהיה לי מאוד הגיוני כשאמרת בתחילת העונה שזו תיהיה עונה רגילה מעניינת אולי אפילו יותר מהפלייאוף, אבל בינתיים זה פשוט מרגיש הפוך. קודם כל, זה כנראה רק עיניין של תחושה אישית, אבל לא מרגיש לכם כאילו אין משחקים מעניינים העונה? בכל הזדמנות שאני מסתכל על רשימת המשחקים אני רואה כל מיני לייקרס מול אטלנטה, יוסטון מול מינסוטה וכדומה, כאילו בכלל אין משחקים בין הקבוצות המעניינות. או שמא זה בגלל שכולן בינוניות השנה? או זה אני שנופל על ימים חלשים? לברון שיחק כבר מול הווריירס או ווסטברוק? פילי שיחקה כבר מול טורונטו? נוצרו איזושהן יריבויות מעיניינות השנה? היו מכות? מייק מה קורה ומה אני מפספס?

אגב הלייקרס אני רואה שרנדל דפק אתמול 37 נקודות ואני חייב שוב לציין שלדעתי השחרור שלו הייתה טעות ענקית של מג׳יק, הוא היה יכול ליהיות חלק משמעותי בהפיכה של הלייקרס לקונטנדרית שנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 12:38 
דיקטטור\ית

כלום ושום דבר, כולן משחקות בכאילו ולראייה שתי הקבוצות האחרונות להוביל את המערב היו ממפיס והקליפרס, שתי קבוצות אפורות מהכוכב ועד קצה הספסל
גם הקבוצות הטובות כביכול סובלות מחוסר יציבות, כאילו כולן מעבירות זמן עד אחרי פגרת האולסטאר לפחות

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 21:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

העונה רגילה תמיד משעממת וגם עכשיו זה ככה, פשוט יש קצת עניין עם לברון וכל מיני פיקנטריות כאלה ואחרות.

הסיבה שחשבתי שהפלייאוף יהיה משעמם זה כי באמת אין אלטרנטיבה לגולדן סטייט כשכולם בריאים. אפילו לא בכאילו. עונה הבאה כנראה שתהיה עם הפיכת הלייקרס למכונה משומנת ועמוסת מפלצות.

המשחקים המעניינים ביותר טרם היו, כשאולי המעניין מכולם הוא לייקרס - בוסטון על רקע קיירי הילד חרא שפירק את קליבלנד. ועכשיו הגיע הזמן להיפגש מול האב הקדמון.
גם גולדן סטייט - לייקרס לא היה עדיין.
גם טורנטו - סן אנטוניו זה חתיכת משחק לאור קוואי מול פופוביץ' והספרס.
מעניין איפה שזה נהיה אישי..

טורונטו - פילדלפיה יש מחר בלילה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 12:59 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

מי שלא ראה את לוקה נגד הארדן ופול , עדיף שיתאבד עכשיו ויסגור את הסיפור.
לא רואה סיבה שימשיך לחיות.

איזה גבר הילד הזה.

ואיזה מופע החנקות היה לכוכבים בצד השני. החטאות עונשין , החטאות שלשות והכל כדי שהדונציצים יחזרו מפיגור ב3 דקות האחרונות (לדעתי לוקה קלע 11 מתוך 13 הנקודות האחורנות)
דאלס ניצחו ושמישהו יסביר לי מה קורה לרוקטס השנה??

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 14:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דונצ'יץ' עצום. גאווה אדירה לאוהבי הכדורסל, אירופאים, סלובניים ובכלל אוהבי ספורט.

מה שקורה ביוסטון זה לעניות דעתי שילוב של כמה דברים:

שמו את כל הז'יטונים על כריס פול. אבל ממש את כולם. חוזה ארוך טווח לשחקן בן 33 שנמצא בחלק היורד של הקריירה. בגיל 37 הוא ירוויח 44 מיליון לעונה. הוא חתם בקיץ על חוזה כזה שמבטיח שהוא יקבל יותר כסף מג'יימס הארדן ה-MVP. מה לעזעזל?
אוקי, הוא שחקן ענק פול. וההבאה שלו היא למעשה מה שהפך את יוסטון לקבוצה שמסוגלת לנצח בסדרה את גולדן סטייט. אבל לחתימה על החוזה הנוכחי בקיץ שעבר היו השלכות הרסניות. קודם כל הם נאלצו להיפרד מטרוור אריזה, שהיה כוח מאוד חשוב בשני צידי המגרש. גם היה השומר הכי טוב שלהם בקו האחורי (טאקר וקאפלה החזיקו את הצבע), וגם היה קלעי שלוש טוב בקבוצה שזה היה הנשק המרכזי שלה (למרות 0מ-12 במשחק 7 מול גולדן סטייט). כשמשחקים ברוטצייה של 7-8 שחקנים, אז שחקן כמו אריזה הוא משמעותי מאוד. בנוסף, עוד שחקן שהיה בורג די משמעותי הוא לוק ב-א-מוטה. אמנם בפלייאוף הקודם הדקות שלו ירדו, אבל עדיין הוא היה משחק הרבה דקות בעונה שעברה במהלך העונה הסדירה והיה בורג חשוב של הקבוצה.

אז בקיץ כריס פול עלה למעמד אל, וזה עלה להם ב-2 שחקנים חשובים מאוד ברוטצייה. בקיצור: פירקו את ה*אריזה* בשבילו.
זה ברמה המקצועית.

ברמה האחרת, הם נתנו לגיטימציה לכריס פול להיות מנהל ההצגה ולא שחקן חיזוק. כריס פול ידוע בNBA בתור נחש ודמות עם השפעה שלילית בחדר ההלבשה.
דוגמה אחת להרסנות שלו היא ההבאה של כרמלו אנת'וני, שידוע שהוא חבר של כריס פול והוא מאמין בו. מלהאמין בסוס מת ועד להחתמה שלו ו-20 ומשהו דקות למשחק זה סימן רע מאוד להתנהלות של הקבוצה.

אז גם כימית, גם קארמית, וגם מקצועית הם חטפו ירדו כמה רמות למטה. ועכשיו ג'יימס הארדן זה לא הבנאדם שינער את כולם, אלא הוא ימשיך להיות מעולה אבל לא יקח שם פיקוד. כסף הוא עניין חשוב, וכשהחליטו לשים את כל הז'יטונים על כריס פול (שבוודאי לא התגמש ורצה להשיג את המקסימום על חשבון הכימיה של הקבוצה) שם הם נפלו לדעתי. ההבאה של כרמלו זה רק הסימפטום.

אני אכתוב כאן משהו מאוד בעייתי, אבל אני מאמין בו:
כריס פול לא עלה לשחק במשחק מספר 7 נגד גולדן סטייט בעונה שעברה. לדעתי גם אם אתה מרגיש שאתה ב-20 אחוז יכולת: אתה עולה. מנסה, נותן אמונה לקהל ולשחקנים. אתה עולה גם אם זה מסכן אותך. אני חושב שהוא העדיף להבטיח חוזה של 140 מיליון דולר ולא להסתכן. החלטה לגיטימית לחלוטין - אבל לא החלטה שהיית מצפה שיקח שחקן בסדר גודל של הגדולים באמת.

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 09 דצמבר 2018, 14:32, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 14:24 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הלייקרס עם ניצחון גדול על ממפיס, ונדמה שימשיכו לשייט בין מקומות 2-7 של המערב עד סוף העונה.
מדהים כמה שלברון דומיננטי.
אני חושב שגם מי ששונא את לברון, ושונא את הלייקרס, עדיין יהיה לו מאוד קשה לא לפתח סימפטיה כלפי הקבוצה הזו:
בוא נתחיל מהקו הקדמי: ג'אבל מגי וטייסון צ'נדלר. איך אפשר שלא לאהוב כל אחד מהם בנפרד ואת שניהם ביחד? מגי הוא אחד הליצנים הכי גדולים בהיסטוריה של המשחק, אבל הוא עושה את זה לא בכוונה. בנוסף, עשה שיפור גדול בעונה הזו. איך אפשר שלא לאהוב שחקן שמנסה לחסום כל דבר, כולל בייגלה שנזרק בשורה 56 מהמוכר לאוהד? צ'נדלר הוא הווטרן הכי מגניב בליגה, רק נשמה ואנרגיה יש בו, הצטרף לקבוצה הזו בשלהי הקריירה כדי לסחוט מעצמו את מה שנשאר ממנו - ונשאר הרבה לב וגם יכולת. הרבה אנשים אומרים שהוא הבנאדםהכי נחמד שיצא להם לפגוש, וזה ניכר עליו על המגרש ועל הספסל.
הלאה - לברון ג'יימס, מי שעדיין לא מעריץ אותו כנראה שיש לו שדים בתוך עצמו, שזה בסדר. אבל מי שלא מעריך אותו ולא נהנה לראות אותו משחק - זה כבר בעיה תפיסתית קוגנטיבית.
נמשיך ללאנס סטיבנסון - באמת מישהו יכול לא לאהוב אותו? אם ג'אבל מגי זה הליצן האולטימטיבי, אז לאנס סטיבנסון הוא מנהל הקרקס שבין הופעה להופעה נותן טייקים לג'קאסס. ועוד ביחד עם לברון באותה קבוצה? איך אפשר שלא לאוהב את הסתום הזה?
בשולי הספסל, יש את מייקל ביזלי. שרק להבת ההערצה של קילפוטריק (או שמא להבת המצית הפוגשת את הקססה של הבאנג) מגייסת אותו להמשיך לשחק בכל עונה כאילו שלפו אותו מהספורטק בחולון. השנים עוברות, הליגה משתנה, נשיאים מתחלפים, ועדיין מייקל ביזלי יעלה, יעשה ג'אב-סטפ, יכדרר, יעשה סבסוב יזרוק זריקה בלתי אפשרית ויקלע..
נמשיך לצעירים: הארט-קוזמה-אינגרם.. כל אחד מהם היה יכול להיות דושבג רציני שיקלקל את הכישרון שלו בשביל קצת סטטיסטיקה ולייקים באינסטגרם. למזלם של שלושתם הם משחקים עם לברון. תחת כנפיו, הגוזלים שומרים על צניעות ומקבלים את הקן הכי בטוח ביער לממש את הפוטנציאל שלהם ולאט לאט לבקוע מהביצה ולפרוח בבמה הכי גדולה ובתוך הפלייאוף.
ונסיים בשני הרכזים: המג'נון והמלעון. רונדו (יורק, צובט, ממרפק, מטוורקק, מקלל, מטמטם ומגיע לכל סדרה בפלייאוף החל מעונת הרוקי) ולונזו (שגם הוא, כמו שלושת הגוזלים הנוספים, חייב את הקריירה שלו שרגע לפני שהתרסקה לחלוטין לאבא לברון שהחליף את אבא מטורלל לאבר. עם לברון, פתאום זה שהוא מעדיף למסור הופך ליתרון..).

הלילה הם ירו מהשלוש עם 16 שלשות (המון) ב-40 אחוז. כל משחק שבו הם יקלעו ככה, הם כנראה ינצחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 13:41 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מייק איפה אתה…
הבטחת לנו עונה רגילה מעניינת (וואלה פחות עד עכשיו) ובינתיים זה קורה רק בצד של ניהול הפנטזי, אז אלו ההשגות שלי בעיניין הפייבוריטיות שלי, הלייקרס במערב ופילי במזרח.

לייקרס מה יהיה עם השכונה… הנושא של הטרייד על דיוויס כבר לעוס ואלא אם קורה משהו יוצא דופן ביממה הקרובה כנראה שזה לא קורה. כמו כל חובב לברון קיוותי שיקרה כי על פניו זה באמת נראה כמו חיבור מקצועי (ומנטלי ככה אומרים) מוצלח, אבל כל השמועות על ההצעות הנואשות של הלייקרס כבר נראות מוגזמות. מאוד יהיה מעניין לראות את לברון לצד גבוהה דומיננטי ואגרסיווי ליד הטבעת, משהו שלא ראינו בקריירה שלו (כריס בוש תותח אבל היה גארד בגוף של פורווארד מבחינתי). בטח שעכשיו בסטרץ׳ האחרון בקריירה שלו זה גם משהו הכרחי, הוא צריך שיהיה לו מישהו שיקח את הצבע בשבילו כשצריך, לא שנראה שדייויס כזה צמא למגע אבל הוא כן חיית צבע, ואגב במובן הזה אני שוב מזכיר את הטעות של מג׳יק לוותר דווקא על רנדל שלדעתי היה מוסיף המון ליד לברון (סטייל השילוב עם תומפסון בשיאו עם יותר כשרון התקפי). בכל אופן בתחילת השמועות קיוותי שהלייקרס יצליחו לשמור לפחות על בול מבין הצעירים, או לחילופין רונדו ואינגרם, ואז עדיין היו יכולים לעשות משהו השנה בפלייאוף. במקום זה כנראה אין טרייד ונהיה קרקס סביב הקבוצה עם פוטנציאל לבעיות עם שחקנים שפורסם בכל מקום שהציעו לוותר עליהם, עם מאמן שלא מסתדר עם כל השחקנים וכו׳. כל זה מובן, ברור ששווה להסתכן בשביל האפשרות להביא שחקן כמו דיוויס אבל גם זה קבר את העונה הזו בפוטנציה, אם הטרייד לא קורה, ואפילו אם הוא קורה ברגע האחרון כי כבר הציעו כ״כ הרבה שלא ישארו שחקנים ראויים סביב לברון ודיוויס. מבחינתי החלום הוא איחוד של קיירי (הגארד שהכי כיף לראות בליגה) עם לברון ודיוויס בקיץ ויאללה ראש בראש עם הוורירס. לדעתי זה בדיוק הסיבה שראשי הלייקרס הלכו מראש על כל הקרקס הזה עם הפליקנס, וייתור מראש על העונה הזו והליכה חזקה על אליפות שנה הבאה עם עוד גארד אולסטאר (גם אם זה לא קיירי) ליד הצמד לברון-דיוויס, זה ההיגיון היחיד. גם האדון קוואי לצד לברון והגבה זה טירוף כמובן.

ובזמן שהלייקרס התעסקו עם דיוויס וכל תשומת הלב שבאה עם זה, מסתבר שאצלם בשכונה היה שחקן אדיר שיכל להתאים להם ושהקבוצה שלו רצתה טרייד- האריס מהקליפרס! תארו לכם שבמקום כל ההצעות הגרנדוזיות של שלושת רבעי קבוצה על דיוויס היו נגיד נותנים את קוזמה ובחירות (ואולי עוד איזה ג׳וש הארט) תמורת האריס… זה כבר יותר ממה שפילי נתנה בשבילו. לא עפתי על המהלך עם באטלר בזמנו, פשוט כי מלכתחילה זה הרגיש פחות מתאים מקצועית, ויחד עם חוסר ההתאמה הפוטנציאלי של האישיות, נראה לי שהם וויתרו על קצת יותר מידי בשביל השאלה שלו לעונה (היו צריכים להתעקש על לכלול את פולץ במקום קובינטון או שאריץ׳). דיברו על האם הוא ירצה לחתום שם מעבר לשנה אבל לדעתי דווקא פילי צריכה לשקול אם היא רוצה אותו. האריס לעומתו, שחקן תענוג, צעיר, מתאים ליד אמביד וסימונס ולגמרי בטיימליין שלהם. אני רואה שמדברים על מצב של ווין ווין בטרייד אבל לי דווקא נראה שפילי לקחה בגדול, בעיקר אם בשיחות הוא הראה נכונות לחתום מעבר לעונה הזו. פחות מבין את הקליפרס שנתנו את השחקן הכי טוב שלהם אולי, בעונה שהכל אמור ליהיות פתוח בפלייאוף בטח במקומות 3-8, בשביל כלום פלוס כמה בחירות שלאו דווקא יהיה גבוהות. מוזר.

בקיצור, אני מקווה לראות עונה הבאה את השלישייה סימונס + אמביד + האריס עם עוד כמה שחקנים טובים וספסל עמוק יותר לוקחת את המזרח, ואת הלייקרס של לברון וקיירי (ודיוויס, או אולי קליי) נוקמים בווריירס ועלים לגמר הליגה על חשבונם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 14:39 
דיקטטור\ית

כל העונה הזאת היא הזיה לגמרי, כאילו כולם מתכוננים למשהו אבל אין כלום באופק

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 15:51 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אהלן, אכן קצת התנמנם פה עם הפציעה של לברון אבל עכשיו נהיה מעניין מאוד.
אתמול הם חטפו 42 הפרש מאינדיאנה - ככה זה שלמעלה מחצי קבוצה מרגישים כמו רהיטים בחנות יד שניה.

נעשה קצת סדר סביב הטרייד הפוטנציאלי של דיוויס, כי זה מעניין ומורכב. אחזור גם על הרעיונות ש"אני אנווט" כתב כי גם לטעמי הם נכונים.

אנטוני דיוויס עד כה לא עשה כלום חוץ מלהעמיד מספרים מפלצתיים ב-NBA. ב-7 עונות שלו בליגה הוא עבר סיבוב פלייאוף אחד (בעונה שעברה סוויפ על פורטלנד המאוסים).
הבנאדם מעמיד עונה אחר עונה מספרים לא קונבנציונליים, אבל הוא מסתכל על הקריירה שלו ואומר שהוא גם צריך להשאיר מורשת ולא רק מספרים.
דיוויס מבין שכדי להשאיר מורשת, הוא צריך לצאת מהחור הזה שנקרא ניו-אורלינס ולחבור לקבוצה שרוצה לקחת אליפות ולהיות סופרסטאר מרכזי.
בשלב הזה הוא לוקח את הסוכן שחקנים הכי חזק בליגה, שבמקרה גם הסוכן של לברון. מדובר בריץ' פול.
לברון ודיוויס חברים, ושניהם זקוקים אחד לשני בערך באותה מידה: לברון צריך סופרסטאר נוסף לידו ודיוויס צריך מנהיג אמיתי לצידו. החיבור ביניהם הוא טבעי וחזק במיוחד כשיש להם את אותו הסוכן.
לכן - דיוויס יצא בהצהרה שהוא לא רוצה להמשיך בניו אורלינס וכן רוצה להגיע ללייקרס (הוא אמר קבוצה שמתחרה על אליפות אבל זה ברור לכולם לאן הוא ורצה להגיע).
נדמה שכל העולם רוצה שדיוויס יגיע ללייקרס (דיוויס, לברון, מג'יק, אדם סילבר, כל אהודי הכדורסל בעולם בערך) חוץ מהבנאדם היחיד שיש לו את הזכויות על דיוויס - הGM של ניו אורלינס.
ל-GM של ניו אורלינס יש אופציות - דיוויס חתום אצלו על חוזה עד סוף העונה הבאה. הוא מבחינתו יכול לחכות עד הקיץ ולקבל על דיוויס טרייד הרבה יותר מעניין מבוסטון למשל. בנוסף הוא לא רוצה להפוך את הלייקרס לכוח מחץ במערב אצלו.
הלייקרס מבחינתם אומרים לו: החנות שלנו פתוחה, בוא תיקח כל מה שאתה רוצה חוץ מלברון. הם פשוט מציעים לו חצי קבוצה ובחירות דראפט עתידיות כי הם יודעים שהזדמנות כזו להנחית שחקן כזה היא הזדמנות חד פעמית. לא איכפת להם להיפטר מכל הילדודס הלא מרשימים מדי, כי יש להם עיניים גדולות קדימה. הלייקרס מפנטזים על שושלת של לברון, דיוויס ואחד מהשלושה הבאיה שמסיימים חוזה העונה והופכים לפרי אייגנטס: קיירי, קוואי, קווין דוראנט.
ברגע שהליקירס יצליחו לשים את הידיים על דיוויס ועוד אחד מהשלושה בקיץ - הם יהפכו לכוח הכי גדול בכדורסל ולשם הם מכוונים - לכן לא איכפת להם להקריב חצי קבוצה עכשיו בשביל דיוויס.

אני עדיין אופטימי שהטרייד הזה יתבצע, יש להם עד מחר בלילה נדמה לי ועד אז ניו אורלינס ינסו לסחוט את כל המיץ מהלייקרס. לדעתי כדאי ללייקרס להיסחט.

נדמה שכרגע התוכנית של לברון והסוכן שלו היא פשוטה: להיפטר מכל הילדודס עבור אנטוני דיוויס. בקיץ להחליף את וולטון ולהביא מאמן שמתאים יותר ללברון (אחוק שעושה מה שאומרים לו). להנחית עוד סופרסטאר (קיירי, דוראנט, קוואי) ואז להסתער על עוד 2-3 אליפויות לפני הפרישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 15:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

פילי כבר עכשיו מסתמנת כמו קבוצה שיכולה לצאת מהמזרח - הסיבה היא שיש לה 2 שחקנים שהוכח בעבר שהם מתעלים בפלייאוף: באטלר ואמביד.

אני מת על באטלר, ולדעתי הוא שחקן שמתאים לקבוצה שרוצה לקחת אליפות - He has that DAWG in him כמו שאומרים. השאלה היא האם סימונס יוכל להתעלות ולעלות לרמה של השניים האחרים מבחינת יכולת ואופי.

האריס תוספת כוח מאוד משמעותית. פילי כרגע מועמדת בכירה לצאת מהמזרח.

במזרח הולך להיות פלייאוף מרתק עם 4 קבוצות מאוד חזקות שקשה לבחור מביניהן: טורונטו, מילווקי, בוסטון ופילי. כשאינדיאנה נותנים אחלה סייד-קיק..

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 06 פברואר 2019, 17:18, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2019, 16:00 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ודבר אחרון: אני לא רואה שום דבר שמסוגל לאיים על גולדן סטייט העונה הזאת.
זה כאילו לא בסקאלה אפילו של האפשרויות כרגע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 13:10 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מסכים עם הכל מייק.
לגבי גולדן, יחד עם בוגי זה בכלל לא צריך ליהיות חוקי, חמישייה מפלצתית.
יש אפשרות אחת בסקאלה אבל, פציעה של קרי בפלייאוף, או אולי של דוראנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 16:44 
דיקטטור\ית

לא רואה איך פציעה מחלישה אותם, דווקא רואה איך זה מכניס מישהו אחר כמו בוגי או קליי למוד מפלצת

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2019, 16:45 
דיקטטור\ית

תהייה שעלתה לי פתאום, מה הסיכוי שמנצלים את עונת השיממון הזאת כדי לעשות ספייס ג'אם 2 בכיכובם של לברון בתור מייקל וג"ס בתור המונסטארס?

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 20:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שאלה טובה...

הערב (22:30) משחק מגניב ממש! פילי - לייקרס.
שתי הקבוצות במומנטום חיובי, ימבה סטארים על הפרקט ושעה נוחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 11:17 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

מה עם הניקס אהובתי?
כבר יודעים נגד מי הם בפלייאוף?

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 12:42 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כרגע הם נגד נהריה או הרצליה, תלוי בסיבוב השלישי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 13:05 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
כרגע הם נגד נהריה או הרצליה, תלוי בסיבוב השלישי..

פששש הגרלה קשה.
אני בכלל לא בטוח שעוברים אותם.
לא רואה מישהו בניקס שיכול לעצור את דייסון או גריפין.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 13:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האמת, שלניקס יש סיכוי תיאורטי להפוך שנה הבאה לקבוצה מעניינת.

הסיבה היא שבדראפט הבא יש שחקן אחד שיכול להיות סנסציה עולמית, כישרון של אחד לעשור: Zion Williamson (או בעברית - ציון).
הוא ב-99.9% הולך להיות בחירת הדראפט הראשונה ואם הניקס יצליחו לשים את הידיים שלהם עליו ולהביא עוד מגה-סטאר שמסיים חוזה בשנה הבאה (דוראנט או קיירי איירווינג) הם יכולים להפוך לקבוצה אמיתית. יש להם כבר מאמן טוב ומוכח והעונה הם במירוץ להשיג את ציון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 15:03 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:

הסיבה היא שבדראפט הבא יש שחקן אחד שיכול להיות סנסציה עולמית, כישרון של אחד לעשור: Zion Williamson (או בעברית - ציון).
הוא ב-99.9% הולך להיות בחירת הדראפט הראשונה ואם הניקס יצליחו לשים את הידיים שלהם עליו ולהביא עוד מגה-סטאר שמסיים חוזה בשנה הבאה (דוראנט או קיירי איירווינג) הם יכולים להפוך לקבוצה אמיתית. יש להם כבר מאמן טוב ומוכח והעונה הם במירוץ להשיג את ציון.

ראיתי את ציון משחק כמה וכמה פעמים
האמת שלא התלהבתי ממנו , חסר לו משהו כדי להיות סוג של לברון
לא אומר שהוא לא יהיה שחקן מצוין רק שאם ההשוואה היא הרמה הלברונית/קובי/מיקל וכו... , לשם לדעתי הוא לא יגיע
אבל לכו תדעו , אולי הוא עוד יהפוך למפלצת שתגרום לנו לא לזכור את כל האחרים שהיו לפניו

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 16:36 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:

ראיתי שהם עושים כל מאמץ לסיים עם המאזן הכי גרוע ולקבל בחירת דראפט ראשונה
אבל הניקס כאלה לוזערים שבסוף הם ינצחו בטעות כמה משחקים ואז קליבלנד או פיניקס יגנבו להם את תואר הקבוצה עם המאזן הכי גרוע מתחת לאף.
ואם זה לא יקרה אז הם יפתיעו ויבזבזו את בחירת הדראפט שלהם על מישהו אחר
ואם אפילו זה לא יקרה והם יקחו את הציון הזה אז באימון הבכורה הוא יקרע את הצולבת בכל שלוש הרגלים שלו.

איפה שהניקס דורכים לא צומח דשא.

אוהב אותם יותר עם כל עונה שעוברת בעיקר מאז שהפועל התחילה לבגוד פה ושם בלוזעריות המובנית שלה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 12:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ובכן, הגענו לחלק המעניין של העונה הסדירה.
אני כן חושב שהוא מעניין, ואפילו מאוד - כי הלייקרס כרגע נמצאים מחוץ לתמונת הפלייאוף, ויש להם 20 וקצת משחקים להגיע לשם.
מקום 8 זה קטסטרוף לא פחות ממקום 9, ככה שהם צריכים להגיע למקום 7.
כל משחק מעכשיו עד סוף העונה הסדירה הוא משחק חשוב, ולברון שחזר מהפציעה הכי ארוכה בקריירה המקצוענית שלו, נמצא במקום שבו הוא צריך להוכיח שהוא עדיין המלך.

הלילה, הם ניצחו עם קאמבק גדול את יוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 09:23 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

מי שלא רא את שלשת הניצחון של וויד נגד גולדן סטייט , לא ראה פוקס בחיים שלו
מהלך אחרון בפיגור 2 וייד נחסם בנסיון זריקה לשלוש ובגדול הודף את הכדור החוזר לכיוון הסל ומכניס שלשה

לפעמים בNBA הסיפור מנצח את המשחק
ואיזה סיפור זה שוויד יפרוש במשחקו האחרון מול אלופת הNBA עם סל ניצחון כזה.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 12:31 
דיקטטור\ית

מלך העולם, רק שיזכה לסיבוב פלייאוף אחרון

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 16:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דברים נראים רע מאוד מאוד אם אתה לברון ג'יימס.
מאוד.
פליאוף כרגע חלום מתוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:50 
דיקטטור\ית

האמת שבתחילת העונה היו השערות סבירות שהשנה תהיה מעין שנת הבראה עד שיגיע סייד קיק שנה הבאה ושייתכן שלברון יוותר על הפלייאוף.
נכון שמה שקרה עם ניו אורלינס הרס גם את האיזון העדין שנוצר בלייקרס ולגמרי עלול למוטט שם את מגדל הקלפים אבל בסופו של דבר, אם לברון ישיג איזה קוואי או דיוויס לידו שנה הבאה במחיר סביר וייקח 2-3 אליפויות בזמן שנשאר לו, העונה הזאת תישאר לא יותר מאנקדוטה משעשעת בקריירה שלו כמו העונה של מייקל בוושינגטון..

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: דאנטה ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: