פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 15 ספטמבר 2019, 15:09

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 46 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: גפ"ח?
הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 16:46 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הוא לא מת?
קפטן הנבחרת?!
קטש מאכזב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גפ"ח?
הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 17:06 
דיקטטור\ית

תכלס הופתעתי. בעיקר מקטש.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 17:23 
דיקטטור\ית

תתבייש לך קטש :bad-words:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 18:10 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

קטש פשוט ממשיך להפגין האדישות שהוא מקרין לאורך כל הקריירה, ועכשיו הוא גם אדיש למועדון, לאוהדים ולערכים שהוא מייצג.

מאכזב ממש. בחירה דוחה.

יכל להעניק את סרט הקפטן לבר טימור, שון דוסון, תומר גינת ואפילו לאלכס צ׳וברוביץ' (או 'לשבור את המוסכמות' ולתת את התפקיד הסמלי לאחד משני הצעירים שהולכים להצעיד את הנבחרת בשנים הקרובות - זוסמן או בלאט).
אל תדאג קטש, אנחנו נזכיר לך בארנה מה הקהל חושב על ה"קפטן" הפח של הנבחרת. אותו קפטן שאיחל לשולדנברנד נאצי, איחל לאבא שלו למות ושהוא עצמו יקבל סרטן. אותו קפטן שבאופן קבוע מתנהג בצורה הכי ערסית וחסרת כל תקנה שיכולה להיות. זה מה שאתה רוצה שהקפטן שלך ייצג?

אני רוצה להזכיר לכל המכובדים שלאחר מה שפניני עשה לשולדנברנד, מכבי שללה ממנו את סרט הקפטן הצהוב. אבל מזל שיש את קטש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 18:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אחי אי אפשר לצפות מקטש מאמן הנבחרת להתנהג לפי "רוח המועדון" הפועל ירושלים.. כן אפשר לצפות את זה ממנו בתור מאמן הפועל ירושלים...
צריך להבין שזה 2 תפקידים שונים
)כמו כשאלשטיין אימן במכבי ובנבחרת נזעקנו, ככה עכשיו כשזה עודד אנחנו צריכים להיות סבלניים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 20:34 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אז אתקן את עצמי, זה לא לפי הערכים שהפועל מייצגת, זה לפי הערכים הנורמטיביים שאמורים להיות לכל צלם אנוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 20:55 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

טוב שלא הגזמנו
סה"כ זה הבחירה הטבעית בקונסטלציה שנוצרה עקב הפציעות.
תקרית שולדברנד זה תקרית שחוזרת על עצמה לפחות 20 פעם בעונה , המזל הרע של פניני הוא שהוא נתפס על חם ובעיקר שמכבי יצאו בדיוק אז בקמפיין נגד שירי שואה ופניני קצת הרס להם.
לדעתי אגב עוד כשהיה במכבי קיבל חזרה את סרט הקפטן

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 21:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בלי שום קשר להפועל, גם אם זה היה מאמן זר, מינוי פניני לקפטן זו בושה וחרפה! הוא לא מתאים להיות קפטן של נבחרת נוער בגא-גא. זה שחקן שהודח מהנבחרת על ההתנהלות שלו. בושה שהוא בכלל זומן, אז להיות ממונה לקפטן?! רק בעולם מגעיל ומעוות. יאוש.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 22:00 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ההתנגדות למינוי פניני לקפטן לא קשורה להפועל. (לצורך העניין, אין לי שום בעייה שזוסמן או אבדייה (בעתיד כמובן) ימונו לקפטן.)
שחקן שלא נותן כבוד ליריבה לא ראוי
שחקן שקורא נאצי לכל אדם שהוא לא ראוי
שחקן שמתגרה בכל מי שלא אוהד אותו לא ראוי
שחקן שמאחל למישהו אחר שיהיה לו סרטן לא ראוי
שחקן שתופס ליריב בביצים לא ראוי

שחקן צריך קודם להיות בן-אדם, אחר כך ספורטאי, אם הוא ספורטאי ספורטיבי הוא יכול להתמנות לקפטן, ובראש "פירמידת הקפטנות" קפטן נבחרת לאומית.
אגב, חשבתי ככה גם כשפניני שיחק בהפועל.
אחח, איזה נאיבי אני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2018, 01:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ברור לי שפניני לא מתאים להיות קפטן.
ברור לי שההחלטה של קטש לא טובה.
השאלה המעניינת היא מי כן ראוי?

הכדורסל הישראלי, למרות שחקן בnba, בשפל של אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2018, 17:42 
דיקטטור\ית

אני בכלל בהלם שהוא עדיין בסגל של הנבחרת, כבר עשו הצערה והוציאו את כל הותיקים לפנסיה ורק הוא איכשהו נשאר וזה לא שהוא איזה עילוי חסר תחליף

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2018, 00:22 
גנרל הניצחון בנהריה

האדום מהמושב כתב:
אני בכלל בהלם שהוא עדיין בסגל של הנבחרת, כבר עשו הצערה והוציאו את כל הותיקים לפנסיה ורק הוא איכשהו נשאר וזה לא שהוא איזה עילוי חסר תחליף

הוא היחיד עם אופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2018, 00:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

חרא של אופי.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2018, 01:07 
גנרל הניצחון בנהריה

התפוז המכני כתב:
חרא של אופי.

גם אופי של בנשלזונה כמו פניני זה עדיין אופי, הוא מנהיג.
And yet
בחירה הזויה של קטש, מבייש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2018, 17:17 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

מסתבר שהנרצח קם לתחיה ברבע האחרון עם 4 שלשות.
כן סבתא, עוד יש לך סיכוי לקאמבק !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2018, 18:17 
דיקטטור\ית

התראת הקאה..

קשה להתעלם ממנו. שחקן כדורסל שמנצל את היתרונות שלו ואת הנסיון שלו. תמיד ידע םבצע מהלכים (רובם מסריחים) ברגע שצריך אותו.

יריב חרא, לא בן אדם (למרות שאני מכיר אישית כמה אוהדים של הזומא שמכירים אותו מחוץ לפרקט, מעריצים ו..מבכים את עזיבתו עד היום) ובעיקר..ספורטאי זבל.

אבל יותר חשוב?! תמיר הציל אותנו כשהיינו על הקרשים. נצחון גדול.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2018, 21:51 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

בניגוד למה שנאמר פה ע"י רוב הכותבים , הבחירה של גיא פניני לקפטן היא הגיונית מאוד.
הוא גם המנהיג של הנבחרת הזאת (ביחד עם מקל)
הוא מוערך מאוד ע"י השחקנים וצוות האימון (תשמעו מה שבלאט אומר עליו מה שקטש ודנשה אומרים עליו )

אולי כדאי שנקבל את זה שאנחנו שונאים אותו קולקטיבית בגלל שהוא עזב אותנו ובגלל שהוא עבר למכבי ובגלל שהוא טוב ודפק עלינו כמה סלים מאוד מעצבנים.

ונשכח מכל הסיפור המנופח על שולדברנד.
וננסה לשנוא אותו ולהעריך אותו ביחד
לי זה קל כי אני גם לא שונא אותו , אבל יש אחרים שאני ממש שונא ויודע להגיד שהם ממש טובים (אחד שאני לא אוהב בכלל הוא אפילו הכי טוב בעולם)

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 00:01 
דיקטטור\ית

אולי לא?! אינני מהשונאים הגדולים של פניני.. אשתי שונאת אותו יותר. למען האמת עוד כשהיה אצלנו וכולם אהבו אותו אשתי לא סבלה אותו.

לא יכול לזרום איתך על זה נועם כי הפוסט שלך לא נצמד לאמת.
א. גיא פניני עזב את הפועל בצורה לא חוקית (או.. חוקית שימונית.. קרי חוקית מסריחה לאללה) ואולץ לעבור דרך קפריסין (אאל"ט) בדרך לנוקיהו.
ב. הסיפור עם שולדבראנד לא מנופח. ממש לא.
ג. יש עוד לא מעט סיפורים עם גיא פניני כולל אחד שידוע בקרב האוהדים ולאחרונה הזכירו אותו בנוגע ל..אותו שולדי עם תפנית מרעישה.. את הסרטן בראש של שולדי גיא פניני איחל לי, לך ו..לכל החברים של אוהדת מסורה אחרת בהודעת וואצאפ.
ד. שנתחיל להזכיר את שלל האירועים שלא קשורים לכדורסל ונוגעים לגיא פניני??

מה שכן אעיד על עצמי שאני בניגוד לסובבים אותי לפחות יודע להפריד כדורסל מ..תתי אדם ובכדורסל גיא פניני עשה קריירה מדהימה, בלט ולקח כל הזדמנות שניתנה לו בשתי ידיים (עוד לפני הפועל!) והוא בקלות היה יכול ליפול תחת ההגדרה של 'שחקן שאוהבים כשהוא אצלך ושונאים כשהוא אצל היריבה' אלמלא א'-ד' ;-)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גפ
הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 00:56 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
אולי לא?! אינני מהשונאים הגדולים של פניני.. אשתי שונאת אותו יותר. למען האמת עוד כשהיה אצלנו וכולם אהבו אותו אשתי לא סבלה אותו.

לא יכול לזרום איתך על זה נועם כי הפוסט שלך לא נצמד לאמת.
א. גיא פניני עזב את הפועל בצורה לא חוקית (או.. חוקית שימונית.. קרי חוקית מסריחה לאללה) ואולץ לעבור דרך קפריסין (אאל"ט) בדרך לנוקיהו.
ב. הסיפור עם שולדבראנד לא מנופח. ממש לא.
ג. יש עוד לא מעט סיפורים עם גיא פניני כולל אחד שידוע בקרב האוהדים ולאחרונה הזכירו אותו בנוגע ל..אותו שולדי עם תפנית מרעישה.. את הסרטן בראש של שולדי גיא פניני איחל לי, לך ו..לכל החברים של אוהדת מסורה אחרת בהודעת וואצאפ.
ד. שנתחיל להזכיר את שלל האירועים שלא קשורים לכדורסל ונוגעים לגיא פניני??

מה שכן אעיד על עצמי שאני בניגוד לסובבים אותי לפחות יודע להפריד כדורסל מ..תתי אדם ובכדורסל גיא פניני עשה קריירה מדהימה, בלט ולקח כל הזדמנות שניתנה לו בשתי ידיים (עוד לפני הפועל!) והוא בקלות היה יכול ליפול תחת ההגדרה של 'שחקן שאוהבים כשהוא אצלך ושונאים כשהוא אצל היריבה' אלמלא א'-ד' ;-)

א. לא יודע אם לא חוקית , אחרי הכל אם היתה בעיה חוקית אמיתית במה שהוא עשה , הוא היה מקבל בראש.
העובדה שחייבנו אותו לעשות שבתון בחו"ל מורידה את נושא החוקיות של מה שעשה.
בכל מקרה אני מסכים לחלוטין , הוא עזב כמו ילד חרא בלי שום כבוד למקום שנתן לו במה ובלי שום סנטימנטים
ומאז הוא גם נותן לנו בראש וגם היתה תקופה גדולה שהוא היה כוח נגדינו בתקשורת.

ופה מסתתרת הסיבה האמיתית לכל השנאה שיש לנו נגדו.

ב. מנופח בטירוף , מלא מלא שחקנים מקללים אחד את השני ואת ההורים והסבים והסבתות ומשתמשים בביטוים גזעניים (כמות הפעמים ששמעתי את מוטי דניאל כשהיה אצלינו , מקלל זרים שחורים ומשתמש בביטוי "פאקינג ניגר" , היא בערך ככמות המשחקים שהוא שיחק פה)
פניני בסה"כ נתפס במשהו שהרבה עושים , וזה עוד היה בתקופת הסערה התקשורתית שקמה נגד הפועל ת"א בגלל נושאים דומים אז (גם אלה שבקבוצה וגם אלה שבאיגוד) היתה חייבת להיות חזקה למען יראו ויראו.

ג. אני יודע ומכיר כמה מקרים שבהם פניני קילל אותנו כקהל.
אני גם יודע שהוא קיבל לא מעט קללות , ולא רק בארנה אלה גם במפגשים מקריים של אחד על אחד ברחוב
אני יודע על שיחות שקיבל מאוהדים שלנו והודעות מלאות קללות שהוא קיבל (והאמת שלא רק מאוהדים שלנו ) בשלב כלשהו הוא היה חייב להחליף מספר טלפון.

אז הוא קילל פה וגם שם , זה הופך אותו לאישיות שלא ראויה לשחק בנבחרת ?
למישהו שפסול כקפטן ?
הסטנדרטים שלנו כל כך מחמירים ?
האם אנחנו עומדים בכלל בסטנדרטים של עצמינו ? כי יש לנו מאות אוהדים שבקלות שרים שירי שואה ובקלות מקללים בקללות מאוד יפות את כל מי שלא מתאים להם לראות אותו.
יש לנו את אמארה וההתבטאויות שלו על האוכלוסיה הגאה וכו... , זה נראה לך פחות חמור ? לא שווה להיכנס גם קצת באמארה על זה ?

בלי קשר בכלל לנושא , לדעתי כל הקשר הזה בוואטסאפ של אוהדים שחקנים נראה לי מוזר וממש לא רצוי - על סף הפסול.

ד. שוב , אנחנו מנסים לתרץ שנאה וכעס שהוא על רקע ספורטיבי בעיקר , בעזרת מקרי קצה שמוכיחים מעל ומעבר לכל דבר שיש לנו סיבות לגיטימיות לשנאה הזאת ושכל אדם שפוי אמור לשנוא את פניני.

זה בדיוק אבל בדיוק מה שאנחנו עשינו גם במקרה פיני גרשון

בואו לפחות נהיה נכונים עם עצמינו .
מותר לשנוא המון שחקן , בלי נימוקים לוגיים טובים.
זה מה שטוב בספורט , מאפשר לנו להוציא עצבים שיש בנו שלא היינו רוצים שיפרצו בדרך אחרת.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 02:47 
דיקטטור\ית

וואו. הפתעת עם הטיעונים, לרעה..

בוא נסכים מראש שאין לנו הסכמה ו..שאני צודק?

איבדתי אותך איפשהו בהשוואה לאמארה אבח לחלוטין דימגגת פה עוד בפוסט המקורי עם עיוות עובדות וחזרת ודימגגת תוך שכתוב ההיסטוריה עם עוד כמה השוואות מגוכחות. מה עכשיו? תזכיר לי ששאגתי "טפירו ההומו" עם כל מלחה בערך אחרי הפציעה של פאפי ותאשים אותי בהומופוביה כשאז.. הומו היה קללה בשנות התשעים? (ד"ש מאמסלם..)

בקיביניפיני בכלל שברת אותי.

יודע מה? יאללה בוא נשחק! אני אומר עזוב.. שטויות.. להחתים מחר את פגב"ז ממונה על קטש ואת גפ"מ לחמש עונות פלוס סרט הקפטן? הולך??

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גפ
הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 03:28 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
וואו. הפתעת עם הטיעונים, לרעה..

בוא נסכים מראש שאין לנו הסכמה ו..שאני צודק?

איבדתי אותך איפשהו בהשוואה לאמארה אבח לחלוטין דימגגת פה עוד בפוסט המקורי עם עיוות עובדות וחזרת ודימגגת תוך שכתוב ההיסטוריה עם עוד כמה השוואות מגוכחות. מה עכשיו? תזכיר לי ששאגתי "טפירו ההומו" עם כל מלחה בערך אחרי הפציעה של פאפי ותאשים אותי בהומופוביה כשאז.. הומו היה קללה בשנות התשעים? (ד"ש מאמסלם..)

בקיביניפיני בכלל שברת אותי.

יודע מה? יאללה בוא נשחק! אני אומר עזוב.. שטויות.. להחתים מחר את פגב"ז ממונה על קטש ואת גפ"מ לחמש עונות פלוס סרט הקפטן? הולך??

ההשוואה לאמארה ?
מה לדעתך יותר גרוע , לקלל באחד על אחד שחקן כדי להוציא אותו מריכוז או בראיון להגיד שאם היה הומו בקבוצה שלך היית "אתקלח מעבר לרחוב, אתלבש מעבר לפינה, אסע במסלול אחר לאולם"
ואז לענות לשאלה של "האם אתה צוחק" בתשובה "בכל צחוק יש מעט אמת"
וואלה נראה לי שאמארה של 2017 יותר מפריע לי מפניני של כל הקריירה שלו
(למקרה שאתה לא ראית אז הנה הסרטון)
https://sports.walla.co.il/item/3044471

בקשר להחתמה
לי אישית אין בעיה עם להחתים את פיני ופניני.
כאילו יש סיכוי שפיני כבר מקצועית לא יכול או רוצה להשקיע וזה יכול לפסול אותו ויש סיכוי שהחתמה שלו תגרום לקרע בקהל וזה גם יכול לפסול אותו , ואותו דבר פניני והקהל, אבל האמת שכמו שראינו בשנים האחרונות , לקהל שלנו אין אופי ועקרונות , הם ימשיכו להגיע ימצאו צידוקים לסיבות שבגללן עכשיו אפשר לקבל את הצמד המוזר , ולמעט כמה אנשים מהדורות הוותיקים שיעזבו , אני לא בטוח שמישהו בכלל ישים לב שקרה משהו כי יכנסו אחרים במקומם.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: גפ"ח?
הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 09:46 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

בגדול מסכים עם נועם לגבי הצביעות בעמדה המוסרית כביכול נגד אלו שאנחנו שונאים ספורטיבית. זה פשוט גורם לנו להרגיש יותר צודקים ועליונים מוסרית אבל ברור לי שאם כל אותן תופעות היו קורות כשפניני עדיין אצלנו היינו טוענים לרדיפה תקשורתית מכביסטית (כמו במקרה ״העבירה מסיימת קריירה״ שלו על אליהו בזמנו).

שתי נקודות נועם -
1. עם כל זה אני חושב שאתה קצת ממעיט בעניין צורת המעבר של פניני למכבי שלדעתי לבדו מצדיק את השנאה הספורטיבית שלנו כלפיו לנצח וללא יכולת כפרה. זה ברמה של אירועי הפיצה לפחות.

2. אתה לא לוקח את התובנה שלך מספיק רחוק. לדעתי גם בשנאה שלנו למכבי יש המון מאפיינים כאלו של הלבשת פיקטיבית של עמדה ערכית על תסכול ספורטיבי לא נגמר שחייב להתפרק לאנשהו, רצון להרגיש עליון באיזושהי צורה על היריב גם אם ספורטיבית זה לא ריאלי והצורך להרגיש רציונלי וחושב ע"י רתימת הרגשות האלו לתיאוריות כיביול מושכלות.
כמובן שהיו במכבי גם אירועים שלדעתי אובייקטיבית בולטים לרעה מהמקובל בעולם אבל אלו בעיקר הדברים שנעשו כששימעון עוד היה בשליטה ומוני ניהל את הבנק ופחות ב-10 השנים האחרונות מאז שפדרמן ורקנאטי שולטים. לכן גם את המגמה שאתה מתאר כאובדן ערכים ומוכנות של הקהל להידמות למכבי (בנושאי זרים ומתאזרחים, התנגדות לפיינל פור ותקרת שכר וכו) אני דווקא רואה לא כאובדן ערכים אלא כהתפכחות חלקית שבאה/התאפשרה בזכות ההצלחה הספורטיבית שלנו והורדת רמת התסכול אצלנו באופן כללי.
ד"א המצב שהיינו בו מאד דומה למצב הנוכחי של אוהדי אוסישקין שלא עברו הצלחות לאחרונה ולכן עדיין מלאים בתסכולים (גם מול מכבי וגם מולנו) ומחפשים כל הזמן הגדרות אלטרנטיביות שבהן יוכלו לנצח במקום על המגרש. אצלהם זה הגיע לאבסורד שההגדרה אצלהם לשלילי זה מה שנעשה במכבי ללא קשר תמיד לתוכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 11:35 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

אין לי ספק, כי אמש במשחק נגד בוסניה, היה אחד המשחקים הטובים של גיא פניני.
הביא את כל שנות הניסיון שלו למשחק, וגם הביטחון שלו לקליעות 3 שלו, הן שגמרו לניצוחן שלנו.
נכון, שתמיר בלאט הוא שמסר את רוב האסיסטים, אבל גיא פניני קלע גם 18 נקודות.
מה שמגיע לו מגיע.
לא אשכח לו את דמותו כאדם וכספורטאי, ולא מגיע לו להיות קפטן נבחרת ישראל.

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2018, 11:57 
דיקטטור\ית

כל העניין של קפטן יצא מכל פרופורציה. כאילו מה זה קפטן בקבוצת כדורסל. סתם טייטל חסר ערך, אלא אם כן מישהו בונה על טקס הענקת גביע העולם. בחיאת...
לפניני יש את המעמד בנבחרת כשחקן ותיק עם או בלי הטייטל. שחקנים שומעים לו, מעריכים אותו ואתמול התברר שמזל שהוא נמצא שם.
חוץ מזה שני משחקים שהוא קפטן עד שמקל חוזר. תחזיקו מעמד.
החבל היחיד מבחינתי שצריך לפגוש אותו בעוד שלושה שבועות מול חולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 דצמבר 2018, 17:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גיא פניני בן זונה.

על ההיבט החיובי והשלילי של הביטוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 12:30 
דיקטטור\ית

אחרי ההפסד לגרוזינים אפשר לתת לו לחזור לנוח על משכבו?

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 00:24 
דיקטטור\ית

קיוויתי לפני המשחק היום שפניני יתנהג כרגיל כמו טינופת כדי שקטש יראה מקרוב עד כמה הוא יצא רע כשמינה את האפס לקפטן נבחרת ישראל.
לא חשבתי שזה יגיע לרמה כזאת אבל שום דבר לא באמת מפתיע בכל הקשור לגוויה המהלכת..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 09:01 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים כתב:
קיוויתי לפני המשחק היום שפניני יתנהג כרגיל כמו טינופת כדי שקטש יראה מקרוב עד כמה הוא יצא רע כשמינה את האפס לקפטן נבחרת ישראל.

מה הוא עשה אם אפשר לשאול?
שהגיע למצב כזה ?

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 09:49 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
הפועל ירושלים כתב:

מה הוא עשה אם אפשר לשאול?
שהגיע למצב כזה ?

קלע שלשה וסימן לקהל לשתוק.
שומו שמיים, ירעדו אמות הסיפים, זעקי ארץ אהובה.

כל הכבוד לאוהדים שהצליחו להוציא אותו משלוותו ולהדביק לו עבירה שלישית
אבל זה באמת מינורי ולא אני ולא צוות השידור לא הבין איך זה בכלל מצדיק טכנית.

אנשים אולי לא יאהבו לשמוע אבל פניני לדעתי התמתן מאוד בשנתיים-שלוש האחרונות והוא כבר לא השחקן המלוכלך שהיה.
זה בסדר לשנוא אותו למי שחייב אבל להמציא בכוח סיבות פאטתיות לתדלוק השנאה? לא מובן.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2018, 10:10 
דיקטטור\ית

קדמון יקר,
אפשר לסנגר איפה שצריך אבל כשלא צריך אז זה מיותר. אין סיבה לעשות דווקא.
לא יודע לגבי הטכנית, גם אני מהיציע לא הבנתי למה. חשבתי אולי זרק משהו לשופט.
אבל זו לא הנקודה.
לא יודע אם שמת לב אבל אני ראיתי לפחות 2-3 קטנות שהוא נתן לאליהו.
אני ראיתי אותו מניף את ידיו לקהל בדקות האחרונות כששרקו לו בוז.
אז אולי הוא כבר לא קורה נאצי ליריבים, אבל הוא ודאי לא הפך לטלית שכולה תכלת שצריך אפילו טיפה לשכוח את כל מה שהוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 46 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: