פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 מאי 2019, 18:22

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 225 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות 2019
הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 02:38 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

לדעתי ביבי ינצח.
ולדעתי התפקיד החשוב ביותר שעליו ילחמו כל הבכירים בליכוד יהיה "ממלא מקום ראש הממשלה"
כי נראה לי שגם להם ברור שכשנה מתחילת התפקיד שלו , ביבי באמת יאלץ להתפטר כשיוגשו כתבי אישום אמיתיים ולא בכפוף לכלום.

וזה טוב למדינה שלנו
לא קשור אפילו לאדם הספציפי , אני לא רואה אף מפלגה/אדם שיכולים להיות כל כך הרבה זמן בעמדות מפתח בלי להתקלקל ולהתחיל לעגל פינות ובגדול להיות מושחתים.

דיי ברור לי שאחרי ביבי הליכוד יהיה אחר לגמרי והבחירות שאחרי יהיו אחרות לגמרי.

הקטע המוזר בבחירות הללו הוא שמבחינת הליכוד הן אשכרה על ביבי.
הרי אם הליכוד יפסיד , אז ביבי יפרוש והליכוד יכנס לקואליציה עם כחול לבן.

התקווה שלי למדינה שלנו היא שתהיה ממשלה חזקה שיכולה לעשות מהלכים אמיתיים בכל הנושאים החשובים.
בשביל זה צריך את הליכוד וכחול לבן כדי למנוע את הסחטנות המטורפת שמביאות המפלגות הקטנות.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 07:57 
גנרל הניצחון בנהריה

N.T.K כתב:

וזה טוב למדינה שלנו
לא קשור אפילו לאדם הספציפי , אני לא רואה אף מפלגה/אדם שיכולים להיות כל כך הרבה זמן בעמדות מפתח בלי להתקלקל ולהתחיל לעגל פינות ובגדול להיות מושחתים.

בוודאי שזה קשור לאדם הספיציפי.. על מי אתה עובד?
אם ראש הממשלה עכשיו במקום ביבי היה שקרכלשהו מהשמאל שמתאים לאג`נדה שלך, ממש לא היית חושב שאחרי 10 שנים הוא התקלקל וצריך להחליף..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 09:55 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
N.T.K כתב:

וזה טוב למדינה שלנו

בוודאי שזה קשור לאדם הספיציפי.. על מי אתה עובד?
אם ראש הממשלה עכשיו במקום ביבי היה שקרכלשהו מהשמאל שמתאים לאג`נדה שלך, ממש לא היית חושב שאחרי 10 שנים הוא התקלקל וצריך להחליף..

מעשית כשהמערך היה בשלטון זמן רב , הם לחלוטין התקלקלו.
את הססמה מושחתים הביתה , המציאו בליכוד כשרצו ובצדק להחליף את העבודה.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 12:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

איך אמר מישהו: "זה לא בהכרח שהכוח כשלעצמו משחית, אלא החשש לאבד אותו"
(ענבי הזעם נראה לי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 13:50 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

הוא צודק, ולדעתי לא צריך להגביל כהונה של ראש ממשלה בלבד, אלא גם של ראש עיר, מועצה אזורית או מקומית, וכ'ו. אין פה שום קשר לפוליטיקה אלא לשכל בריא.

מוצא את עצמי שוב מביא ציטוט של ביבי, אשר הרעיון הזה נתמך גם על ידו ב-97' בתוכנית עם דן שילון. הציטוט המלא:
ציטוט:
"אני הייתי מאלה שיזמו ודחפו את החוק לבחירה ישירה, וביקשתי להכניס סעיף שראש ממשלה לא יוכל לכהן יותר משתי קדנציות. תעשה את הדברים ולך. לא הביתה, אלא במובן הפוליטי".
אמנם עברו לא מעט שנים...אבל זה רק חיזוק לטענה שאין פה קשר לשמאל וימין (ואולי מספיק לקשר את זה בכל פעם שאנו מעזים לערער על מקומו של ה'מלך'. לביבי אין מונופול על המילה ימין בפוליטיקה. הנה, אני בעל דעות ימניות ביטחונית - אמנם רכות אך נוטות ימינה - ומצביע לבני גנץ. הוא יכול להמשיך לבלבל את המוח עד מחר שהוא שמאלני-קיצוני-מחבק-מחבלים, אני יישן עם זה טוב בלילה. בני גנץ זה ביבי, כלומר ימין עדין, מינוס חבריו החרדים ועם נבחרת הרבה יותר איכותית והרבה פחות קשקשנית או לקקנית, בשבילי זה מצוין...ולמרות כל זה, תחת היצע המפלגות שקיים בשוק, אני עדיין בעד ממשלת גנץ/ליכוד; ואם מפלגת העבודה תסכים להצטרף, אהלן וסהלן. אין לי ספק שנראה ליכוד אחר ללא המורא של רוב חברי המפלגה, ת'אמת אפילו כולם למעט סער, פן מוצא פיהם לא יתאם את רוח המפקד).

צריך להגביל כהונה של נבחרי ציבור בתפקידי מפתח, כאשר 2 קדנציות אכן נראה כמו זמן מספיק (ראשי ממשלה, ערים, ועוד כל מיני ראשי שלטון). חוק מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 17:13 
גנרל הניצחון בנהריה

RoGeR MaSoN כתב:
הוא צודק, ולדעתי לא צריך להגביל כהונה של ראש ממשלה בלבד, אלא גם של ראש עיר, מועצה אזורית או מקומית, וכ'ו. אין פה שום קשר לפוליטיקה אלא לשכל בריא.

מוצא את עצמי שוב מביא ציטוט של ביבי, אשר הרעיון הזה נתמך גם על ידו ב-97' בתוכנית עם דן שילון. הציטוט המלא:
ציטוט:
"אני הייתי מאלה שיזמו ודחפו את החוק לבחירה ישירה, וביקשתי להכניס סעיף שראש ממשלה לא יוכל לכהן יותר משתי קדנציות. תעשה את הדברים ולך. לא הביתה, אלא במובן הפוליטי".
אמנם עברו לא מעט שנים...אבל זה רק חיזוק לטענה שאין פה קשר לשמאל וימין (ואולי מספיק לקשר את זה בכל פעם שאנו מעזים לערער על מקומו של ה'מלך'. לביבי אין מונופול על המילה ימין בפוליטיקה. הנה, אני בעל דעות ימניות ביטחונית - אמנם רכות אך נוטות ימינה - ומצביע לבני גנץ. הוא יכול להמשיך לבלבל את המוח עד מחר שהוא שמאלני-קיצוני-מחבק-מחבלים, אני יישן עם זה טוב בלילה. בני גנץ זה ביבי, כלומר ימין עדין, מינוס חבריו החרדים ועם נבחרת הרבה יותר איכותית והרבה פחות קשקשנית או לקקנית, בשבילי זה מצוין...ולמרות כל זה, תחת היצע המפלגות שקיים בשוק, אני עדיין בעד ממשלת גנץ/ליכוד; ואם מפלגת העבודה תסכים להצטרף, אהלן וסהלן. אין לי ספק שנראה ליכוד אחר ללא המורא של רוב חברי המפלגה, ת'אמת אפילו כולם למעט סער, פן מוצא פיהם לא יתאם את רוח המפקד).

צריך להגביל כהונה של נבחרי ציבור בתפקידי מפתח, כאשר 2 קדנציות אכן נראה כמו זמן מספיק (ראשי ממשלה, ערים, ועוד כל מיני ראשי שלטון). חוק מצוין.

זה ממש כיף להגיד "החברים החרדים של ביבי"... בוא תסביר לי בבקשה איך גנץ מרכיב ממשלה בלי החרדים (בלי חלומות של ממשלת אחדות)
תודה.

ואחרי שתענה על זה תענה לשאלה הזו (רק אם אתה רוצה) נניח שגנץ או לפיד נבחרים לראשות הממשלה, והם מכהנים בתפקיד כבר 7 שנים, האם אתה חושב שהם יוותרו על ההתמודדות כי עברו 2 קדנציות? או לחילופין - האם אתה חושב שאם גנץ\לפיד יהיו ראש ממשלה הם יקדמו חוק הגבלה שכזה?
אני בספק, וכשאני אומר בספק אני מתכוון שהסיכוי שהפועל יזכו ביורוליג גבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 17:35 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

זה לא הדיון מה גנץ יעשה, אני אומר לך את הדעה שלי, אבל הלוואי ויהיה מספיק גבר כדי לחוקק חוק כזה.
וכיצד הוא יקים ממשלה ללא החרדים? לא יודע, אני אופטימי. העיקר שישבו באופוזיציה ויפסיקו להחשיך את המדינה. כמובן ביחד עם סמוטריץ', יוגב, בן ארי, בן גביר, ושאר האפסים הקיצוניים (רפי פרץ הוא אחלה גבר שבעולם, אין לי מילה רעה אחת להגיד עליו, למעט שחבל שהוא מספר 1 של חבורת הגועל נפש).

אולי בנט/שקד חסרי האופי יסכימו להצטרף תמורת תיק הביטחון, אבל אני חושב שהם הולכים להתרסק באפריל (גג 5 מנדטים), אז לא בטוח שהם יהיו כל כך בעמדת כוח. וכמובן כחלון שהוא לא ימין ולא שמאל. בנט+כחלון יהיו שווים ביחד ל-9/10 מנדטים נניח. אם השני יעבור בכלל את אחוז החסימה.

גם ישראל ביתנו תשב עם גנץ, אבל הסקרים מראים שהיא לא מתקרבת לאחוז החסימה כל כך, אז אני לא סופר אותה.

במידה בסופו של יום גנץ יעמוד בראשות קואליציה עם החרדים זה יהיה מאוד מאכזב כי בעצם לא ישתנה שום דבר. אבל אם החרדים "כך או כך" בעניינים, אז שכבר תהיה מפלגת שלטון חדשה וממלכתית, אולי ייצא מזה משהו טוב. זה עדיף על המצב הנוכחי, עם כל הצער שבדבר.

אבל כאמור, מחזיק אצבעות שיצליחו להרכיב את הפאזל בלעדיהם, זה כל כך יותר חשוב מהביטחון (שכך או כך יהיה, הן עם גנץ והן עם ביבי, שיפסיקו להפחיד אותנו). הכי טוב למדינה זה גנץ+ליכוד (+העבודה כפי שציינתי, אבל זה רק בגדר "אקסטרה" כי מבחינת רוב של 61, לא חייב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 23:19 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כל כך רוצה שתקופת הבחירות תעבור. זו תקופה נוראה. כולם מקצינים, השיח רדוד ומלא סיסמאות ריקות. כל מתמודד וכל מפלגה מחפשים את מסר המחץ כדי לקושש עוד קול. ומה שיוצא זה מסרים שטחיים, מסרים של שחור ולבן כשהמציאות כל כך מורכבת. הרי ברור ששניה אחרי הבחירות המציאות תאלץ את מי שיקבל את השלטון לידיים להתרכך, להתפשר, להעמיק.
שונא את תקופת הבחירות.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 23:42 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מסכים.

תקופת הבחירות אינה שונה בכלום מעונת ה"אח הגדול VIP".
מי שהבין את זה הכי טוב הוא יאיר לפיד, שהוא חבר הכנסת שנעדר מהכי הרבה ישיבות בכנסת אבל מפציץ בתקשורת לקראת הבחירות.
מי שהבין את זה עוד יותר טוב זה בני גנץ, שחיכה לרבע הרביעי כדי להיכנס לפוליטיקה ממש כשמתחילה תקופת הבחירות.

והרי לכם, אזרחים שהמדינה חשובה להם, הבחירות כולן לא שונות במאומה מתוכנית ריאליטי. לא שונות בכלום מקידום סרט חדש. לוקחים את טובי היחצ"נים, את טובי הקופירייטרים, את טובי המאפרים, ספרים, צלמים, עורכי וידיאו. מבצעים סקרים פנימיים כדי לנסות למפות את דעת הקהל, ומציגים קמפיין שעולה מיליוני שקלים כדי לצוד את קולות הבוחרים.
ב"אח הגדול" זה SMS, בפוליטיקה זה קלפי. בפועל - זה אותו הדבר.

מצע מפלגה, אידאולוגיה, ערכים וחזון - הכל הבל הבלים. הרבה יותר חשוב שמי שמנהל את הרשתות החברתיות יפיק סרטוני וידיאו (סטורי) קצרים וקולעים ומגניבים.
לוק, צילום, ססמאות והשפעה המונית - זה מה שמכריע. לא סתם גם ביבי וגם יאיר נפגשו עם האנשים החזקים במדיה כדי להטות את דעת הקהל.

נציגי הבידור נלחמים באמצעי התקשורת על כל קול על-ידי כל אמצעי אפשרי. ומי שטיפש מספיק כדי לקרוא עיתונים חדשות לבקרים הוא זה ששם את עצמו, בלא מודע, להיות נתון להשפעות הללו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 00:09 
גנרל הניצחון בנהריה

Mike 10 כתב:
מסכים.

תקופת הבחירות אינה שונה בכלום מעונת ה"אח הגדול VIP".
מי שהבין את זה הכי טוב הוא יאיר לפיד, שהוא חבר הכנסת שנעדר מהכי הרבה ישיבות בכנסת אבל מפציץ בתקשורת לקראת הבחירות.
מי שהבין את זה עוד יותר טוב זה בני גנץ, שחיכה לרבע הרביעי כדי להיכנס לפוליטיקה ממש כשמתחילה תקופת הבחירות.

והרי לכם, אזרחים שהמדינה חשובה להם, הבחירות כולן לא שונות במאומה מתוכנית ריאליטי. לא שונות בכלום מקידום סרט חדש. לוקחים את טובי היחצ"נים, את טובי הקופירייטרים, את טובי המאפרים, ספרים, צלמים, עורכי וידיאו. מבצעים סקרים פנימיים כדי לנסות למפות את דעת הקהל, ומציגים קמפיין שעולה מיליוני שקלים כדי לצוד את קולות הבוחרים.
ב"אח הגדול" זה SMS, בפוליטיקה זה קלפי. בפועל - זה אותו הדבר.

מצע מפלגה, אידאולוגיה, ערכים וחזון - הכל הבל הבלים. הרבה יותר חשוב שמי שמנהל את הרשתות החברתיות יפיק סרטוני וידיאו (סטורי) קצרים וקולעים ומגניבים.
לוק, צילום, ססמאות והשפעה המונית - זה מה שמכריע. לא סתם גם ביבי וגם יאיר נפגשו עם האנשים החזקים במדיה כדי להטות את דעת הקהל.

נציגי הבידור נלחמים באמצעי התקשורת על כל קול על-ידי כל אמצעי אפשרי. ומי שטיפש מספיק כדי לקרוא עיתונים חדשות לבקרים הוא זה ששם את עצמו, בלא מודע, להיות נתון להשפעות הללו.

בול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 00:14 
גנרל הניצחון בנהריה

מייסון, בוא נסכים שבחודש מאי אחרי שגנץ יקים ממשלה עם חרדים, נקרא להם החברים של גנץ. הכי קל להדביק לביבי את החרדים והחושך שמגיע איתם. בפועל לפיד/גנץ יקימו ממשלה גם עם אליהו הנביא ומשה רבנו אם זה מה שיידרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 00:25 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

למי שרוצה לראות איך תיראה המדינה בלי החרדים בממשלה, יכול לצפות בסדרה המגניבה "אוטנומיות" עם אסי כהן.

יש בישראל ציבור חרדי גדול, הוא לא גדול כפי שהוא מצטייר בפילוח אוכלוסין על תרשים "עוגה". אבל הוא כל כך מאוחד שקולו נשמע ומורגש הרבה יותר ממיליוני חילונים.

או שתהיה איתם בממשלה, או שהקיצוניות שלהם תהיה פי אלף יותר מורגשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 09:58 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

פאוזה קלה מהרצינות שלכם - אוהדי הפועל בכנסת ואוהדי ספורט בכלל, תמונת מצב:

מרכז
יש עתיד: שלח - מחבב אותנו, לא אוהד שלנו, ייכנס. לפיד - מכביסט מוצהר.
חוסן - גנץ נצפה בהיכל הרשע במשחק יורוליג. מירב כהן - ירושלמית, אקס התעוררות, יש סיכוי קטן שהיא בצד הנכון.
כחלון, גשר - אין לי שמץ.

שמאל
העבודה - נחמן שי - בחוץ. יאיא פינק - מקום 12 בעבודה, סיכוי נמוך מאוד שייכנס במהלך הכהונה. תלוי בפרישות. לשעברים: אופיר פינס, חיים ברעם. מכביסטים: איתן כבל, לא ייכנס.
מרצ: אח של זנדברג שיחק בביט"ר (היה מועמד לקטמון בסוף הקריירה?), חוץ מזה אין כלום. מאזן גנאים רץ באחת הסיעות הערביות, אבל זה בקושי רבע קלאץ'. בחד"ש, דב חנין מהחולדות בחוץ.

ימין
הליכוד, ישראל ביתנו, עוצמה יהודית - ביבי, ליברמן, בן ארי ושות'. ביט"ר. אין ציפיות. אוהדי חולדות: יריב לוין.
הימין החדש - אלונה ברקת זה חצי קלאץ'. לפחות אין שם צהבת.
החרדים פחות בעניין.

סה"כ המצב שלנו קשה למקרה שהדון ינסה שוב לחוקק משהו לטובתו. לא קרה בערך 15 שנה אבל הוא עדיין חי. אל תגידו שלא הזהרנו.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 14:46 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ברקת הבת אוהדת מכבי ידועה. זה שהיא השקיעה בהפועל ב"ש זה תרומה לקהילה, לא אהדה.
ברקת הבן, משלנו לגמרי, ישבתי קרוב אליו במלחה הרבה לפני שהיו לו שאיפות פוליטיות כלשהן.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 16:02 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

כמה בלבולי ביצים יש לכם פה, כיאה לגברים, כמו נאמר " בוקרא אל מישמש"
מכל 120 חברי הכסת שיכנסו, יש אחד יחיד ומיוחד חילי טורופר, מפלגת כחול לבן.
מכירה אותו מאז היה ילד בן 12 באולם מלחה.

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 19:15 
דיקטטור\ית

הייתה תקופה שגרתי בנס הרים (הכי קרוב שלי לירושלים) וחילי היה מגיע לשחק איתנו כדורסל במגרש במושב בערב. הוא בכושר לא רע מליגת בתי הכנסת, רכז סבבה לגמרי במידת הצורך

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 01:12 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

שכחתי את ברקת (ניר), באמת מגיע לי טר"ש.
חילי טרופר? באמת? מגניב.
זה שניים מובטחים.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2019, 17:10 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

*בלי קשר לבחירות* סתם כי דיברנו על זה בתחילת הת'רד (הודי), היום פורסמו 606 עמודים המרכזים (בעיקרם) את הכשלים והליקויים בתחום התחבורה הציבורית ב-10 השנים האחרונות בהן ישראל כץ מכהן כשר התחבורה:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2019, 18:56 

Lord of the Red's כתב:
שכחתי את ברקת (ניר), באמת מגיע לי טר"ש.
חילי טרופר? באמת? מגניב.
זה שניים מובטחים.

אני רק לעשות סדר.
חילי טרופר (גילוי נאות: כתבנו ביחד ספר לא מזמן): אוהד שרוף של הפועל כבר שנים, וגם מעורבב מאוד עם ההנהלה, שותף לכל מיני ניסיונות פיוס עם הבריגדה וכו'.
מירב כהן: אוהדת שקטה של הפועל.
יועז הנדל: אוהד הפועל, מניח שחילי (שכנים מנס הרים) גרר אותו באוזניים ולא הייתה לו ברירה.
אורית פרקש הכהן: אחותה אוהדת הפועל, אז מניח שגם היא כי אי אפשר ללכת נגד אחותך הקטנה.
עפר שלח: מחבב אותנו, לא ממש אוהד אף קבוצה.
רם שפע חף מפשע לא נגע בלוף: שם משפחה של הפועל, אין לי מושג מה הוא.
גנץ: בכלל אוהד של הפועל פתח תקווה. צולם פעם בהיכל המוות, לא ביג דיל.
באופן כללי, כחול-לבן יחסית מפלגה של הפועל.

עוד:
אילן גילאון (מרצ): מחזיק מניה של הפועל קטמן.
רועי פולקמן (כולנו): אוהד הפועל, גם הוא מחבורת נס-הרים.
גם בש"ס יש לפחות אחד, אוהד הפועל. לא נחשוף אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 16:45 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

על חילי טרופר אמרתי, לא ידעתי, זה סבבה :)
במירב כהן "חשדתי" לטובה, לכן גם אחלה.
לגבי הנדל ממש לא היה לי מושג. קול.
רם שפע: עד כמה שאני מבין אין לו קשר לספורט או עניין מיוחד.

ובוא נחכה שפולקמן יהיה בכנסת.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 מרץ 2019, 21:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.youtube.com/watch?v=Yk7pPBpDDTo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 מרץ 2019, 21:29 
דיקטטור\ית

בבחירות הקודמות הייתי הרבה יותר נרגש. הפעם הכל די משמים

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מרץ 2019, 06:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:
כמו נאמר " בוקרא אל מישמש"

במחילה מאשקה אבל אומרים :
בוקרה פיל מישמיש... :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מרץ 2019, 07:35 
גנרל הניצחון בנהריה

ראיתם את סרטון הבושם של איילת שקד?
ראש הממשלה הבא שלנו בע"ה יתברך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מרץ 2019, 10:25 
דיקטטור\ית

אני על הסקאלה שבין מתרשם למפחד

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מרץ 2019, 11:27 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:

אני לא מחזיק בדעות שלה.
אבל אין ספק שהיא פוליטיקאית מוצלחת ביותר
וכנראה גם אחלה ביצועיסטית

הלוואי שהיו לנו עוד כמוה בעמדות מפתח

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מרץ 2019, 15:58 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

אולי לפחות בפייסבוק יהיה קצת שקט מטרפת הבחירות - פייסבוק חסמה כמעט את כל המפלגות (וראשיהן):

https://www.globes.co.il/news/article.a ... source=RSS

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 מרץ 2019, 01:25 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
amiros09 כתב:

אני לא מחזיק בדעות שלה.
אבל אין ספק שהיא פוליטיקאית מוצלחת ביותר
וכנראה גם אחלה ביצועיסטית

הלוואי שהיו לנו עוד כמוה בעמדות מפתח
היא צריכה לזרוק הצידה את בנט, ולפנות בעיקר לקהל הימני-חילוני אם תרצו מסורתי. הבלבלן שכל רק מזיק לה.
בכל אופן לבחירות האלה זה כבר מאוחר מידי ואני משער שהם יקבלו 4-5 מנדטים בלבד, ובתרחיש קולוסאלי גם לא יעברו את אחוז החסימה עקב זליגת קולות משמעותית לנתניהו ופייגלין. אבל סיכוי די נמוך שזה יקרה.

בבחירות הבאות, מתי שלא יגיעו, נתניהו כבר לא יהיה חלק מהמשחק - וזה יהיה בדיוק הסימן שלה להתחיל לשעוט קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 מרץ 2019, 12:10 
דיקטטור\ית

לדעתי הם יקבלו 6 מנדטים וגם בבחירות הבאות ביבי יעמוד בראש הליכוד אז היא תאלץ להמשיך לחכות.

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 מרץ 2019, 14:50 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:

אם כבר אז כבר, שתלך על פורנו, זה יביא יותר קולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 225 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אלעדון ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: