פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 30 מרץ 2020, 10:30

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 605 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 11 מרץ 2020, 08:07 
דיקטטור\ית

תגיד אמיר, למה חשוב לך לציין שגנץ "חובבן" בהשוואה לביבי? אנחנו זוכרים שהוא נמצא בזירה הזאת בדיוק שנה? שגם בשנה הזאת הוא עבר 3 מסעות בחירות מול אחד הכרישים הפוליטיים הגדולים בהיסטוריה (ואני לא אומר את זה לזכותו! רק לגנותו)

אז מה? כיף לכנות רוקי חובבן?

ו..מאיפה הבטחון הזה שהליכוד מגיעה חזק וכחולבן חלשה במידה ויהיו בחירות 4 בשנה וחצי?? כל כך הרבה דברים יכולים להשתנות עד שהמועמדים ימונו להרכיב ממשלה, עד שהם ייכשלו לדבריך, עד ש.. יהיו בחירות יהיו כל כך הרבה דינמיקות שישפיעו על המצביעים שאני לא כל כך בטוח שמה שהיה פה לא יהיה פה.

מרגיש לי עדיין שאתה מאלו הבטוחים עמוק בפנים ב"נצחון הענק" בגלל פער המנדטים שעלול לנבוע ממקום אחר לגמרי מהדעות הכלליות פה או בתקשורת. היה פה נצחון ענק לדעתך? היה פה נצחון בכלל לדעתך? (למקרה חלילה שהתשובה על השאלה הקודמת שלילית בטעות..)

שאלה אחרונה - מה דעתך הכללית (או האישית.. תבחר אתה!) על הדברים שנאמרים ביחס למשותפת? האם מדובר בגזענות? האם יש פה הכללה מסויימת של 2-3 ח"כים על רשימה שלמה? על אוכלוסיה שלמה? האם יש להם זכות לתמוך בממשלה מבחוץ? האם בהיסטוריה מפלגות ערביות תמכו במפלגות מבחוץ? אתה מבין כבר לאן אני חותר?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2020, 12:06 
דיקטטור\ית

אמירוס בהחלט צודק לגבי התנהלות מטומטמת ביותר של כחול לבן, לא צריך להדבק לתיאור של גנץ עצמו כחובבן כי יש שם כמה בכירים ומלא יועצי תקשורת ויועצים פוליטיים מנוסים שאומרים לעזור לו, הם גם מטומטמים. ביבי מבין שהוא נמצא במערכה מתמשכת שעיקרההקרב על התודעה הציבורית, ואענה לך בחיבור לשאלה האחרונה שלך:
ברור שיש גזענות כנגד ערבים, ובעיקר ניסיון פוליטי מסוכן לעשות דה-לגיטימציה לכל נבחרי הציבור הערבים כמקשה אחת
הציבור הרחב לא הולך לבדוק מי, אם בכלל, מהח״כים של המשותפת הלך להפגש עם משפחות מחבלים וכו׳, פשוט אמרו את זה מספיק פעמים כדי שזה יחקק בתודעה, ומאחר שהרבה מהציבור גם ככה רואים בהם כגיס חמישי, לא היה שום הגיון לפטפט על ממשלת מיעוט בפומבי לפני שזו באמת היתה אופציה ריאלית. בקושי יש תוצאות אמת, הנשיא עוד לא אמר כלום, כחול לבן הם רק המפלגה השניה בגודלה- איזו סיבה בעולם יש להם מטעם עצמם לשים את עצמם ראשונים להקים קואליציה ולהכשל בזה?

הם היו צריכים להצמד לנושאים ברורים:
1) ביבי מחזיק את המדינה כבת ערובה של בלוק.
2) אנחנו מוכנים למתווה הנשיא לאחדות עם כמה שינויים.
3) קריאה לליכוד למשא ומתן קואליציוני ללא הבלוק, כמו שהיה תמיד ב70 שנים פרלמנטריים לפני.
אלו מסרים שהציבור היה עומד מאחוריהם. בינתיים ברקע הם יכלו לבדוק ולתכנן ממשלת מיעוט אבל למה לכתוב על זה בפייסבוק לפני שבדקת היתכנות? אין בזה שום היגיון וזה בהחלט חובבני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2020, 20:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לראות את ביבי מדבר אל האומה בהצהרה מיוחדת לאור מגפת הקורונה, זה מראה איזה ראש ממשלה מעולה הוא יכול להיות אם רק יפסיק לתת לחרדות לנהל אותו, וכנל גם ה"אידאליסטים" מכחול לבן. יאללה ממשלת אחדות, תנו לו להיות ראשון, כולם רדו מהעצים ותתחילו לתת לעם קצת נחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 מרץ 2020, 15:06 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

בעד. רק שהוא סוחב עמו על הגב 22 מנדטים נוספים.

צו השעה זה ממשלת אחדות של שתי המפלגות הגדולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2020, 08:16 
דיקטטור\ית

גילוי נאות, אני סולד מליברמן.
כאדם מסורתי, לא יכול להתחבר לאג'נדה של שנאה פילוג וכל מה שמוביל לבידול וקיצוניות.

כולי תקווה לממשלה של ליכוד עם כחול לבן, בלי ליברמן, בלי חרדים, בלי בני מיעוטים.
לגבי המי יהיה ראשון/למי יש יותר גדול - מעניין את הסבתא שלי, שישימו את האגו שלהם בצד [כשהערבות שלהם על משחק האגו הוא הציבור בישראלי והקופה הציבורית הריקה] ומצידי שיטילו מטבע ובעץ או פלי יחליטו מי ראשון.
ממשלה עם 2 המפלגות הגדולות, בלי נספחים מקטבים ומבדלים.
לו יהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2020, 08:28 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

מה יועילו ביבי, ליצמן, דרעי רגב ופרץ בממשלת חרום לאומית ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2020, 10:02 
סמל אישי של המשתמש

אי אפשר לקיים ממשלת אחדות, הליכוד סוחבים 16 מנדטים של אנטי ציוניים שעוינים את האינטרס הישראלי ושוללים את הזכויות הדמוקרטיות של אזרחי ישראלי. הם גם מסרבים להיכנס לממשלת קורונה בלעדיהם מסתבר.

הימין השפוי צריך להכיר בעובדה שהשמאל מת, ומי שהמנהיג ומשפחתו סימנו כסססמול הם ימין רך.
אי אפשר יותר לתרץ את זה בפסיכוזת בל"ד (ביבי לא ידע, הוא לא ידע) והשנאת השונה והאחר הרגילה, במיוחד לאור הדיון הער שכל מיני לשעברים ותועמלני ימין בתקשורת החלו לנהל בשביל להכשיר את השרץ.
יש כאן תהליכי עומק פוסט ציונים שאסור להתעלם מהם. הם אומרים: מי שמתנגד לבלוק הוא סססמולני גזען ומדיר דתיים
למרות שאלה, דווקא חובבי ביבי ה"מתונים" של ימינה, מסבירים לציבור שלהם שהם משתפים פעולה עם ביבי בשביל להפיל את עסקת המאה, לסיים את מה שהם מכנים "הפרובוקציות בתל אביב וירושלים" ולהפסיק את הנורמליזציה עם העולם. כלומר, לחבל באינטרס הישראלי.

לאור המצב המשונה הזה יש לגשש עם הטרול הסובייטי בקשר להצטרפות זמנית לממשלה ולראות אם הוא מוכן לדחות את הנקמה בכל העולם למועד מאוחר יותר,
אם הוא מסרב אז שיתכבד להקים ממשלה עם שותפיו החרדים והימין הרך יערך באופוזיציה לדיון האסטרטגי החשוב ביותר בתולדות הבית הלאומי הדמוקרטי.
יהיה קצת קשה, חוק הלאום כבר חשף בקיעים בעניין הזה, אבל יש לזה משמעויות ארוכות טווח. אסור לעשות כלום עם הגוש הפוסטציוני. כלום.

:מזרחי הוא נאצי, פנאן נרקומן:

זה קל להפוך את הדיון לדמגוגיה, לא ? :-P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2020, 11:01 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

Ohad12 כתב:
גילוי נאות, אני סולד מליברמן.
כאדם מסורתי, לא יכול להתחבר לאג'נדה של שנאה פילוג וכל מה שמוביל לבידול וקיצוניות.

כולי תקווה לממשלה של ליכוד עם כחול לבן, בלי ליברמן, בלי חרדים, בלי בני מיעוטים.
לגבי המי יהיה ראשון/למי יש יותר גדול - מעניין את הסבתא שלי, שישימו את האגו שלהם בצד [כשהערבות שלהם על משחק האגו הוא הציבור בישראלי והקופה הציבורית הריקה] ומצידי שיטילו מטבע ובעץ או פלי יחליטו מי ראשון.
ממשלה עם 2 המפלגות הגדולות, בלי נספחים מקטבים ומבדלים.
לו יהי.

חותם על כל מילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2020, 11:36 
סמל אישי של המשתמש

אז יאללה אפשר להקים ממשלה בצ'ה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 מרץ 2020, 22:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תראה:
ליברמן פולטקאי ענק לדעתי,המהלך שלו,כמה שהוא נבזה וקטן בעניי,
הוא לחזור לליכוד כראש הליכוד, הבעיה היא בנתניהו כל עוד שהוא עומד בראש הליכוד אין לליברמן סיכוי,
לכן הדרך הקלה ביותר היא לחבור למעללי הדם ובכדי לצבור קולות מגוש הימיני האנטי דתי הוא חייב ליצור הפחדה ועלילות דם,ושנאה, כלפיי הציבור החרדי ,שהוא איננו שונא ולדעתי אף מכבד.
ביודעין שביבי לא יבגוד בעמיתיו החרדים ,הדתיים.
והוא מוכן שוב ושוב להפיל את הממשלה רק תמורת הוצאת נתניהו מהמשאווה.

"ההצלחה היא רק מאסה של כישלונות" [יאיר המלך]
"הדרך אומנם ארוכה אבל הצעדים מקצרים אותה " [יאיר המלך]
"אל תסתכל כמה עוד נשאר לך תסתכל כמה הספקת " [יאיר המלך]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2020, 21:45 
גנרל הניצחון בנהריה

קדמון ומייקי - שאפו.
הצבעתם למי שהבטיח וקיים.
כי אצלו מילה זו מילה.
לא יהיו בחירות רביעיות.

דה ליברמן. דה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 11:51 
דיקטטור\ית

אז ליברמן, דא דא, לא נגס בפיצה אבל גנץ קם רעב..

אפשר לאהוב ואפשר שלא לאהוב את ביבי, לגיטימי לגמרי. אבל ביבי הוכיח שהוא הטקטיקן הכי גדול שהיה אי פעם בפוליטיקה הישראלית.

יאללה, הגיעה השעה לעדכן את ההימור -
כמה זמן תחזיק הממשלה האינטרסנטית וההטרוגנית הזו? ומתי יערכו הבחירות הבאות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 12:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

השאלה הכי מעניינת היא מה יקרה בספטמבר 2021?

מה הסיכוי שביבי יוותר או יאולץ לוותר על הכס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 14:49 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

להערכתי, ביבי מכוון לנשיאות. הבחירות ביוני 2021.
ואני לא חושב שגנץ יהיה יום אחד ראש ממשלה.

המנצחים הגדולים של הסיפור הזה הם החרדים שישמרו על כוחם. ישובו לועדת הכספים. יישארו עם משרד הפנים, הדתות והבריאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 18:01 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
המנצחים הגדולים של הסיפור הזה הם החרדים שישמרו על כוחם. ישובו לועדת הכספים. יישארו עם משרד הפנים, הדתות והבריאות.

על זה היו כל הבחירות (כל ה3)
אין הבדל בין הליכוד לכחול לבן ברוב הסוגיות המהותיות
יש את נושא ביבי ושלטון החוק
ויש את נושא הקואליציה שאיתם

אם גנץ היה שובר את ביבי , סביר שהיינו מקבלים גנץ ביבי בלי שום תוספות (אולי ליברמן)

עם הליכוד מנצח אתה מקבל את כל החרדים
ודווקא את בנט ושקד , אם תהיה אפשרות לא להכניס לממשלה , הם לא יהיו בממשלה (לכל בוחרי הימין האמיתי )

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 08:40 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
קדמון ומייקי - שאפו.
הצבעתם למי שהבטיח וקיים.
כי אצלו מילה זו מילה.
לא יהיו בחירות רביעיות.

דה ליברמן. דה.

לא מבין, אתה מסתלבט עלי?

אני היום שלם עם הבחירה שלי יותר מתמיד.
ניסית לשכנע אותי להצביע לכחול לבן.
תראה איך נראים המצביעים שלהם היום. שק אפר על הראש ומבט של "אני לא מאמין איך עבדו עלי" בעיניים.

הכי מפתיע אותי זה שאנשים מופתעים מזה שלגו מתפרק.

מוסר השכל-בקוקפיט יש מקום רק לטייס אחד.
כשדוחסים ארבעה לקוקפיט המטוס מתרסק.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 11:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מסכים עם הקדמון, הייתי שלם מאוד עם הבחירה בליברמן, ועכשיו אני עוד יותר שלם איתה.

מצביעי כחולבן רוצים לקבור את עצמם, מפולגים בינם לבין עצמם ממי הם יותר מאוכזבים גנץ או לפיד.

פולניה בהתגלמותה..

סביב גנץ יש כל הזמן עננה של ספק - האם או שה תמים ומאוד ערכי (ישראל מעל הכל, אני סומך על ביבי וכו'), או שהוא יודע טוב מאוד מה הוא עושה (אחרי הכל אתה לא נהיה רמטכ"ל כשאתה תמים ופאסיבי).
אני לא קונה את כל הסיפורים של "ישראל לפני הכל", ברור שלא הוא פוליטיקאי מהמעלה הראשונה וגם טיפס בצה"ל עד הסוף.
צריך להיות כריש עם שיניים חדות מאוד כדי למצוא את עצמך בפסגה פעם אחר פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 12:37 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
מסכים עם הקדמון, הייתי שלם מאוד עם הבחירה בליברמן, ועכשיו אני עוד יותר שלם איתה.

מצביעי כחולבן רוצים לקבור את עצמם, מפולגים בינם לבין עצמם ממי הם יותר מאוכזבים גנץ או לפיד.

פולניה בהתגלמותה..

סביב גנץ יש כל הזמן עננה של ספק - האם או שה תמים ומאוד ערכי (ישראל מעל הכל, אני סומך על ביבי וכו'), או שהוא יודע טוב מאוד מה הוא עושה (אחרי הכל אתה לא נהיה רמטכ"ל כשאתה תמים ופאסיבי).
אני לא קונה את כל הסיפורים של "ישראל לפני הכל", ברור שלא הוא פוליטיקאי מהמעלה הראשונה וגם טיפס בצה"ל עד הסוף.
צריך להיות כריש עם שיניים חדות מאוד כדי למצוא את עצמך בפסגה פעם אחר פעם.

מה שקצת סותר את התיאוריה שלך על גנץ זה שהוא בכלל לא היה אמור להיות רמטכ"ל.

מי שנבחר זה יואב גלנט ואז הסתבר שכמו כל ישראלי מצוי הוא גנב כמה מטרים ובנה יותר ממה שהיתר הבניה איפשר לו.

נאלצו לוותר על גלנט ולקחו את גנץ כברירת מחדל.
מה שמוכיח שלפעמים כדי להגיע לפסגה לא צריך שיניים של כריש אלא פשוט להיות בזמן הנכון במקום הנכון.

אני סבור שביבי הוא שקרן מדופלם אבל מה שהוא אמר על גנץ נכון.
אולי טיפה מועצם ומוגזם אבל בבסיס נכון.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 12:53 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גם להיות המועמד השני לרמטכ"ל זה להיות כריש עם שיניים חדות, מרפקים מכאיבים והרבה תאוות בצע ונחישות פוליטית ארגונית.
הוא גם לא היה אמור להיות ראש סייעת כחול לבן, בהתחשב בכל המשתנים זה היה אמור להיות לפיד או לפחות איזו רוטצייה ביניהם ותראה מה קרה...
אולי אותו הדבר יקרה גם עם ביבי.

מזכיר את הרצים למרחקים ארוכים שרוב המסלול מעדיפים להיות במקום שני או שלישי ובהקפה האחרונה נותים פוש מאחורה.
יש כאלה שעשו קריירה אולימפית מזה.
נכון שלפעמים צריך מזל, אבל ככה זו הזירה הפוליטית. תמיד צריך מזל גם..
אגב, גם את הכניסה שלו לפוליטיקה הוא עשה בשקט מוחלט, זוכרים שאף אחד לא ידע מה הכוונות או הערכים שלו - הוא לא הוציא מילה.
זה הסטייל שלו.. להיות שקט, להוריד פרופיל, לחפש את הרגע הנכון ולהגיד משהו או לעשות מעשה בחלון הזדמנויות הקטן שיש לו.
לא שה תמים ובטח לא פטריוט אמיתי... שועל אורב ורעב כן

גם אלון מזרחי לא היה החלוץ הכי מוכשר, אבל ישאר מלך השערים כי תמיד היה יודע מתי לתת את התנועה הנכונה לגול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 13:08 
דיקטטור\ית

האבסורד הוא שליברמן, שהיה משמעותית לשון המאזניים בכל שלוש הסבבים האחרונים של הבחירות המיותרות, הפך בין רגע ללא רלבנטי בעליל.
אפילו באופוזיציה הוא לא יהיה משמעותי, סתם עוד סיעה.

ואני לגמרי עם מייסון, ופחות חשוב לי מי צודק מייקי או הקדמון - גנץ תמים או שועל - גנץ להערכתי לא יהיה רוה"מ ואף לא ליום אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 13:33 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
ב-2009 בני גנץ נבחר להיות סגן הרמטכ"ל, שבעוד שגם גלנט היה מועמד לתפקיד, אך הראשון הועדף על פניו (גם פה אני לא אומר שזה אומר כלום. אך להלן מינוי שבו גנץ נבחר כמספר 1 וגלנט רק מספר 2, מה שלא הספיק).
אני לא מציע לך לבסס על העבודות הללו את התזה שלך.

כמה שלא תסובב את זה, רמטכ"ל זה תפקיד פוליטי, שנבחר אחרי קרב סכינים בין ראש הממשלה לשר ביטחון (בתוספת פיקנטית של הרמטכ"ל המכהן, אוף דה רקורד כמובן). הרי ב-2013, נתניהו עצמו שיבח את גנץ והאריך את כהונתו בשנה נוספת.

ולסיום, על כל אמרה של נתניהו אודות "לחיצותו, רפיסותו" של גנץ, אני יכול למצוא לך עשרות אימרות של אנשי ביטחון שאומרים אותו דבר על נתניהו במרוצות השנים. מאריאל שרון, דרך ראשי מוסד ושב"כ, אנשי צבא ועוד.

יש דבר אחד שכולנו נסכים לגביו: נתניהו הוא פרפורמר מדהים הודות לקורס המשחק שלקח בארה"ב, עובר מצלמה ברמות הכי גבוהות שיש, חד לשון כתער מלוטש בתוספת אנגלית מפונפנת, מאסטר במכירת לוקשים וסיסמאות, יודע לעטוף את עצמו ביועצים הנכונים, ולצערנו השילוב הקטלני של כל הדברים שמניתי יחדיו יוצר מפלצת פוליטית חסרת מעצורים שמצליחה להפנט כמעט חצי עם. מזל שרק כמעט חצי. ועוד יותר מזל שהוא שכח/לא הצליח לטשטש את כל עקבות העבירות הפלילות אותן ביצע בעודו רוה"מ, בעוד שהחמורה מביניהן טרם נחקרה ביסודיות (תיק 3000, נתניהו קידם עסקה לרכישת צוללת מתוצרת טיסנקרופ בשווי של כ־400 מיליון יורו שבמקביל הוא החזיק בשרשור מניות בשווי של כ־16 מיליון שקל בחברתו של בן דודו נתן מיליקובסקי, שבבעלותה ספקית תוספי פלדה שמוכרת לטיסנקרופ. נתניהו לא חשף בפני הממשלה והקבינט את הרווח האישי שעשוי לצמוח לו ולבני משפחתו מהעסקה, כמו כן מיליקובסקי הוא ספונסר רציני עבור משפחת נתניהו, כידוע הוא ממן עבורם סיגרים, שמפניות וחליפות, ובהווה מממן את ההגנה המשפטית של הנאשם, ועוד). ניפגש עוד שנה וחצי, או אם הבלתי ייאמן יקרה, עוד 3 שנים, בתקווה שעד אז ימוצה הדין עם הנאשם מבלפור (נאשמת אחת שהורשעה בפלילים - "תיק המעונות" - כבר מתגוררת שם. אבל למי זה מפריע, הרי יש לנו שר מכהן שישב בבית סוהר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 13:40 
דיקטטור\ית

אני מצביע כחולבן ואני לא מבואס לרגע מהמהלך שנרקם. (העבודה כל חיי, למרות שגדלתי בבית ימני קיצוני כפי שהעדתי על עצמי מזמן..)

מעולם לא האמנתי לסיסמאות בחירות, גם עכשיו אני לא מאמין ל"ישראל לפני הכל"

הדברים לטעמי פשוטים יותר ממה שעושים אותם ובגלל זה לדעתי חגיגות הביביסטים צנועות בהרבה (בטח לעומת החגיגות המוקדמות והמוגזמות של ליל הבחירות האחרון!)

גנץ ויתר על האגו תחת מתקפת הקורונה, פשוט ככל שזה יהיה מדובר באקט ש..יש מצב שקונה לו את ראשות הממשלה לקדנציה הבאה בין אם יקבל מהשקרן המדופלם את הרוטציה או לא. (אלא אם יקרה פה משהו באמת גדול!)

הרבה מאוד ביביסטים שפויים מדברים בקול הזה ואומרים שיצביעו לגנץ על האקט הזה.

לפנינו (לפחות) שנה של התמודדות עם משבר עולמי שלא היה כאן למעלה ממאה שנה ומתרחש פעם בשני דורות בערך.. בשנה הזאת ביבי ינהיג אבל לא לבד. לפי התשקורת ביבי מוותר על משרדים גדולים מאוד וזה סוג של הישג של גנץ. עדיין לא ברור לי מה יקרה עם המשפט של ביבי אבל נניח שהוא יידחה בשנה, קשה לי להאמין שמישהו יוותר לו על משפט צדק בממשלת אחדות שתיווצר (שגם היא לא ברורה לי כרגע כי אני לא ניזון מתקשורת)

נניח והמשפט יתנהל בשנה השניה של הרוטציה של ביבי.. קשה לי להאמין שהוא יעשה כיפה אדומה לגנץ למרות שהוא הוכיח שהוא כל יכול בעיקר כי המדינה תלקק את הפצעים של משבר הקורונה (אם תשאר מדינה ואם תישאר לשון) ו..כאמור, הכל יהיה בצל משפט מתוקשר היטב.

מצביעי המרכז יקבלו את גנץ רוה"מ עם ביבי עמוק בבוץ ואז מה?! לאחר שנה/שנתיים שוב מערכת בחירות.. שוב כמעט ואין אלטרנטיבות אבל גנץ יזמר לכולם שהוא וויתר על האגו וידו תהיה מעט על העליונה בכל הקשור למצביעי המרכז. (על זה הסכמנו מזמן כן?! שאין כבר שמאל וימין וגם אם יש הם קיצוניים וזניחים)

אותי מעניין מאוד להבין מה הרכב הקואליציה כי.. יהיה קצת מצחיק שבאופוזיציה ישבו חרדים, ליברמן והמשותפת יחד עם אורלי לוי והעבודה..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 14:33 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

divinelly כתב:
אותי מעניין מאוד להבין מה הרכב הקואליציה כי.. יהיה קצת מצחיק שבאופוזיציה ישבו חרדים, ליברמן והמשותפת יחד עם אורלי לוי והעבודה..

חלומות באספמיה. החרדים הם המנצחים הגדולים של המהלך הזה: ביבי שמר עליהם בבלוק, יאיר לפיד באופוזיציה, ליברמן באופוזיציה והחיים שלהם תותים. בנוסף, כבר יש שמועות מהמנות מאד שגם העבודה בדרך לקואליציה.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 17:32 
דיקטטור\ית

shmulik כתב:
divinelly כתב:

חלומות באספמיה. החרדים הם המנצחים הגדולים של המהלך הזה: ביבי שמר עליהם בבלוק, יאיר לפיד באופוזיציה, ליברמן באופוזיציה והחיים שלהם תותים. בנוסף, כבר יש שמועות מהמנות מאד שגם העבודה בדרך לקואליציה.....
וואלה לא חולם או מפנטז.. זה נטו מחוסר ידיעה כי עם כל הכבוד לבני או בני השני, אני ממש לא בעניינים. אבל אם גוש הימין נעול זה מסביר למה התגובות מבין מצביעי גנץ יהיו קשות. (אלא אם הוא מבשל פה איזה מלכודת מורכבת ש..לא מעשית בעידן נתניהו אלא להיפך.. נתניהו עושה לו פוטש בסגנון שעשה ליריבים האחרים שהעלים במתכונת שימון מזרחי..)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 18:31 
סמל אישי של המשתמש

לעניות דעתי, בינימין גנציניהו ימצא את עצמו מהר מאד מחוץ לקואליציה, אם הוא בכלל יוכנס אליה.
ברגע שהוא שבר את המרכז, שוה"מ יעביר אליו את אורלי לוי, הנזל וגרטל ואולי גם את עמיר פרץ,
ואז כמיטב המסורת הביביסטית עמית סגל דיווח שהמו"מ עם חוסן לא צלח.......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 19:04 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
האדום הקדמון כתב:
ב-2009 בני גנץ נבחר להיות סגן הרמטכ"ל, שבעוד שגם גלנט היה מועמד לתפקיד, אך הראשון הועדף על פניו (גם פה אני לא אומר שזה אומר כלום. אך להלן מינוי שבו גנץ נבחר כמספר 1 וגלנט רק מספר 2, מה שלא הספיק).
אני לא מציע לך לבסס על העבודות הללו את התזה שלך.

כמה שלא תסובב את זה, רמטכ"ל זה תפקיד פוליטי, שנבחר אחרי קרב סכינים בין ראש הממשלה לשר ביטחון (בתוספת פיקנטית של הרמטכ"ל המכהן, אוף דה רקורד כמובן). הרי ב-2013, נתניהו עצמו שיבח את גנץ והאריך את כהונתו בשנה נוספת.

ולסיום, על כל אמרה של נתניהו אודות "לחיצותו, רפיסותו" של גנץ, אני יכול למצוא לך עשרות אימרות של אנשי ביטחון שאומרים אותו דבר על נתניהו במרוצות השנים. מאריאל שרון, דרך ראשי מוסד ושב"כ, אנשי צבא ועוד.

.

כן כן, תמשיך להתעסק בזוטות בשעה שהגנץ שהצבעת לו
מאפשר לשקרניהו להמשיך לכהן כראש ממשלה
מאפשר לאהובך ליצמן להמשיך לכהן כשר בריאות
מאפשר לאהובך דרעי להמשיך לכהן כשר הפנים
ומאפשר לאדלשטיין, ומאפשר לפרץ, ומאפשר לסמוטריץ'
ומאפשר ומאפשר.

אתה בטח מאוד מרוצה מתמיכתך במגמגם.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 20:13 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

מה יש לי לעשות עם זה חוץ מלבכות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 21:49 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
מה יש לי לעשות עם זה חוץ מלבכות?

ולחשוב שבעוד 3 שבועות היית אמור לפתוח לנו ת'רד כרטיסים לפיינל פור הצ'יפופו
ובעוד חודשיים לפתוח לנו ת'רד כרטיסים לפיינל פור הליגה.

גנץ זוחל לממשלה עם ביבי זה הבכי הקטן.

2020 שנה ארורה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 23:14 
דיקטטור\ית

ספורט וויז? נכון. כדורסל/הפועל וויז? ברור.

פוליטיקה וויז?! לא בטוח.. הרי עוד בתחילת הת'רד כתבתי שאת ביבי יוציאו מבלפור שניים בחלוק לבן ולא אף אחד אחר חוץ מביבי עצמו. 3 כתבי אישום הוגשו כנגדו ב-2020. נכשל פעם אחר פעם בהקמת ממשלה וככה"נ בדרך לאחדות (אחרי נצחון ענק!!! כן?)
בהנחה שהוא הראשון ו..כל מה שכתבתי על משבר הקורונה העולמי, על המשפט וכו'.. די ברור ש-2020 היא שנת המפנה שבה ביבי הדיח את עצמו מהנהגת המדינה, שוב, לא בראייה על כאן ועכשיו אלא בראייה היסטורית.

2020 לא שנה חרבנה, אלא שנת הפרופורציה (קורונה) וחילופי השלטון בארץ. (יש מצב גם ל..רטט קל בהגמוניה בעולם הכדורסל המקומי.. אבל זה רק אני..)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 23:31 
גנרל הניצחון בנהריה

divinelly כתב:
אני מצביע כחולבן ואני לא מבואס לרגע מהמהלך שנרקם. (העבודה כל חיי, למרות שגדלתי בבית ימני קיצוני כפי שהעדתי על עצמי מזמן..)

מעולם לא האמנתי לסיסמאות בחירות, גם עכשיו אני לא מאמין ל"ישראל לפני הכל"

הדברים לטעמי פשוטים יותר ממה שעושים אותם ובגלל זה לדעתי חגיגות הביביסטים צנועות בהרבה (בטח לעומת החגיגות המוקדמות והמוגזמות של ליל הבחירות האחרון!)

גנץ ויתר על האגו תחת מתקפת הקורונה, פשוט ככל שזה יהיה מדובר באקט ש..יש מצב שקונה לו את ראשות הממשלה לקדנציה הבאה בין אם יקבל מהשקרן המדופלם את הרוטציה או לא. (אלא אם יקרה פה משהו באמת גדול!)

הרבה מאוד ביביסטים שפויים מדברים בקול הזה ואומרים שיצביעו לגנץ על האקט הזה.

לפנינו (לפחות) שנה של התמודדות עם משבר עולמי שלא היה כאן למעלה ממאה שנה ומתרחש פעם בשני דורות בערך.. בשנה הזאת ביבי ינהיג אבל לא לבד. לפי התשקורת ביבי מוותר על משרדים גדולים מאוד וזה סוג של הישג של גנץ. עדיין לא ברור לי מה יקרה עם המשפט של ביבי אבל נניח שהוא יידחה בשנה, קשה לי להאמין שמישהו יוותר לו על משפט צדק בממשלת אחדות שתיווצר (שגם היא לא ברורה לי כרגע כי אני לא ניזון מתקשורת)

נניח והמשפט יתנהל בשנה השניה של הרוטציה של ביבי.. קשה לי להאמין שהוא יעשה כיפה אדומה לגנץ למרות שהוא הוכיח שהוא כל יכול בעיקר כי המדינה תלקק את הפצעים של משבר הקורונה (אם תשאר מדינה ואם תישאר לשון) ו..כאמור, הכל יהיה בצל משפט מתוקשר היטב.

מצביעי המרכז יקבלו את גנץ רוה"מ עם ביבי עמוק בבוץ ואז מה?! לאחר שנה/שנתיים שוב מערכת בחירות.. שוב כמעט ואין אלטרנטיבות אבל גנץ יזמר לכולם שהוא וויתר על האגו וידו תהיה מעט על העליונה בכל הקשור למצביעי המרכז. (על זה הסכמנו מזמן כן?! שאין כבר שמאל וימין וגם אם יש הם קיצוניים וזניחים)

למה ביבי הוא "שקרן מדופלם" וגנץ, לפיד ובוגי לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 605 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: