פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 נובמבר 2020, 12:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 00:12 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בפרק האחרון התחילה קורונה בזמן שהיה לנו קבוצה חשמל של פעם בעשור עם פלדין תומאס ג'יי.בי ועוד כמה כרישים.

התחילה הפאניקה מהעטלף הסיני, ואז הגענו למצב שבו משחקים בקשקבליג מול נמושות ועוד מצליחים להפסיד לפניני בן מאתיים.
קטש ובלאט נשארו שזה מבאס.

מישהו יכול לתת סיכום של מהלך הארועים בשנה האחרונה?

סגל, הנהלה, מפעלים, וכו'.

תודה רבה לעוזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 00:35 
דיקטטור\ית

אתגר מרשים ואשמח להיענות אבל אני צריך עוד קצת זמן

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2020, 16:58 
דיקטטור\ית

לפני שנה בילינו בליגה כשאנחנו דורסים כל יריבה בפערי ענק מלבד הזומא שניצחה אותנו עם וולטרס, כספי ובלאק בחמישייה וגונדי על הספסל.
גם באירופה דרסנו את כל מי שזז.
המובילים שלנו היו בראון ופלדין מאחורה ותומאס את בריימו בצבע כשבלאט מבלה על המגרש. ברטי, לוי וזלי משוטטים קצת בליגה, קאזינס וקופשאס משוטטים באירופה ולוקט מחרב התקפות.
לקראת סוף העשור החולף, נפרדנו מלוקט שעבר לטפל באמא שלו והבאנו את הולנד במקומו ושלחנו את קאזינס לשוטט על אזרחי והפתענו עם החתמתו של שלווין מאק.
קצת אחרי, חיזקנו את הצבע עם עמנואל טרי על חשבון קופשאס שלמרבה ההפתעה לא הצליח לבוא לידי ביטוי תחת קטש.
במפעלים עשינו חיל כשבאירופה סיימנו את הסיבוב הראשון בראש הבית עם מאזן 11-3 וניצחנו את פרישטרי בטופ 16.
בגביע נקמנו בזומא ברבע והשארנו אותם בבית בתצוגה הירואית, גברנו על גודס ורישון באופן חריג וזכינו לחגוג מול הפרצוף של פרענקו זכייה מתוקה.
בליגה היינו סך הכל סבבה כשההתקפה שלנו חיפתה גם על תצוגות הגנה פחות טובות ברוב המקרים.
באמצע מרץ כבר הבנו שאנחנו בדרך לדרעק גדול ועוד הספקנו להעפיל לרבע גמר הציפופו מול יציעים ריקים לפני שהכדורסל הושבת וכולם התפזרו לבתיהם.
בתחילת יוני כולם קיבלו השראה מהמנש והחליטו לחזור לשחק כדורסל ויהי מה כשהראל וחומסקי מהבולטים בעניין והליגה חזרה.
ב16.6 כבר שיחקנו משחק אימון מול גלילבוע שהסתיים בדיוק בזמן רגע לפני שאשתי התחילה את הלידה של בכורתנו פרופר, באותו הערב כבר הייתי אבא לדיה.
היינו הראשונים להכריז על החזרת כמעט כל הזרים שלנו ואפילו הוספנו את סירווידיס הפחם הליטאי שקיווינו לפתח ולמכור ברווח עד שתומאס ובראון פירססו והשאירו אותנו לעוף בחצי גמר הפיינל פור מול רישון כשהריסון, הנקינס, מונרו ובלייזר מכסחים אותנו ואדם מנצל את השיפוט הלקוי בארץ כדי לנעוץ את המסמר האחרון בזמן שאותנו מנסה להושיע פארגו שנקרא לדגל.
אמרנו שלפחות באירופה ננוחם ועשינו קצת שינויים בסגל לקראת הפיינל 8.
קטש האריך חוזה לעוד עונה למרות הפאשלה בליגה וזה נתן לברטי וללוי את הסימן לקום ולברוח אז החתמנו במקום את אדם והבן של האחים בלול מרישון ועל הדרך איפשרו לכהן סבן לעשות איחוד משפחות, גילינו שזלי העביר את כל הסגר בלאכול בלי להתאמן יותר מדי ככל הנראה (למרות שהוא חמוד ואנחנו אוהבים אותו), השגנו לבלאט חוזה ביורוליג ואיכשהו הוא עדיין פה ובגזרת הזרים תומאס ובראון פירססו חזרה לסגל ודווקא פלדין, טרי והולנד חתכו לכסף הגדול יותר בספרד, טורקיה ורוסיה אז הבאנו במקומם את היל שכיכב בברה"מ כדי שיקלע ואת פיליפ שהשיג מספרים יפים בטורקיה בשביל שינקה מסביב ואת מיטרוביץ' שיהיה המסה התורנית בצבע.
רגע לפני הפיינל 8 בראון נפצע כמתבקש ובספק קור רוח, ספק היסטריה, החתמנו את כריס קרמר כדי לגלות שהבחור השמין קצת בפגרה ואת ניקוס פאפאס שבוע לפני הטורניר. כצפוי במשחק עצמו נראינו איום ונורא וכוסחנו על ידי בורגוס שבנו קבוצה חזקה עבור הטורניר ומיד אחרי המבוכה, פאפאס ארז את עצמו וחתך והחלטתו למצוא אלטרנטיבה למיטרוביץ' בצבע ובינתיים החליטו שהליגה לא תיפתח אז כל הקבוצות בארץ מלבד הזומא הצטרפו נדדו לבלקן לפיקציה מוזרה שם אנחנו כרגע בבית משולש עם רישון ובשבש ובינתיים מסתדרים טוב, שיחקנו חלק מגביע ווינר טוב ואז הוא הפסיק ועכשיו חזר רק כדי שנפסיד לחולוניה ונאבד את היל לפציעה של חודש ופתחנו את שלב הבתים המצומצם באירופה עם הפסד לטורק טלקום ועוד רגע הליגה אמורה גם לחזור בקונסטלציה לא לגמרי ברורה כשהעונה יש מספר אי זוגי של קבוצות כי האיגוד והמנעלת.
הסגל נכון לעכשיו:
תמיר בלאט בעונת השאלה מאלבה ברלין, מנהל משחק טוב כשאין לחץ ורע כשיש, לא יציב התקפית ולא קיים הגנתית אבל קטש.
כריס קרמר שהחל שמנמן, הפך שחקן וכנראה בקרוב לא יהיה כאן.
עדי כהן סבן שחזר הביתה ולא בטוח שזה דבר משמח כלכך עבורו או עבור הקבוצה.
ג'ייקובן בראון שפצוע עד שהוא יחזור ויפצע מחדש בתקווה שבין פציעה לפציעה הוא יסחוף אותנו לאיזה רצף תואר וזכייה בתואר כלשהו.
טאריק פיליפ שכרגע בעיקר משוטט ונחשד בפלופיות.
אדם אריאל שחזר הביתה רק כדי שניזכר שמדובר בקלע עם אחוזים לא מספיק טובים ורגליים כבדות להחריד.
מלקולם היל שהראה פוטנציאל ובוסריות ואז נפצע לחודש פלוס לפני שיספיקו להאשים אותו בתמאר סליי.
דיווידאס סירווידיס שמשחק רק בצד אחד של המגרש כדי להרוויח לעצמו חוזה שייתן לנו אחוזים מספיק טובים.
ניב בלול שבינתיים הראה אופי סביר וכישרון קצת פחות ואולי בטעות יראה קצת דקות.
טיישון תומאס שחוזר לכושר שלו בניסיון להשיג את החוזה הגדול שלא הגיע עדיין.
סולימאן בריימו שהחליט השנה להפוך לקלע ובמקביל לשבור את שיא העבירות המטומטמות לדקה.
עידן זלמנסון שבינתיים נראה רך ומבולבל כאילו הוא חטף בראש מכה אחת יותר מדי.
בין לבין בוחנים את השוק עבור זר גבוה שיהיה 4 שיתופקד על ידי קטש כ5 ומחכים לכסף כלשהו שהמדינה טוענת שיגיע מתישהו.

וזאת בגדול השנה שחלפה עלינו

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2020, 13:29 
דיקטטור\ית

סחטיין על ההשקעה.. אצא פולניה טרחנית אם אלין על כך שפספסת את הנצחון האחרון בארנה לפני שיצאנו לקורונה?! נצחון בדמות קריעת ים סוף לשימון?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2020, 01:14 
דיקטטור\ית

איזוטרי ביחס לניצחון המרשים בגביע

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2020, 10:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וואו, תודה רבה!
זה עלה על כל הציפיות, דחסת שנה שלמה בהודעה אחת מעולה.

בעיקר סיפור עצוב. הצחקת אותי מאוד עם זלי וקרמר שאכלו מגש פיצה אחד יותר מדי ליום לאורך תקופה...

נדמה שכרגע אנחנו במצב התמנה עם הכדורסל, כמו פגרת קיץ לא נגמרת עם כל מיני טורנירי הכנה לעונה שספק אם תגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2020, 22:36 
דיקטטור\ית

דווקא נחמד לי המצב המתנה, קצת הזדמנות להירגע מהמרדף אחרי התארים ולחזור קצת לבסיס ולפשטות שאהבתי

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 13:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום מהמושב כתב:
איזוטרי ביחס לניצחון המרשים בגביע

כן ולא, לא איזוטרי ביחס למועדון/קבוצה, כן איזוטרימשחקנים וויז!

ואגב שוב ישר כוח על ההשקעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה