פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 23 פברואר 2019, 06:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 107 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 02:08 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

פרארי כתב:
פניני, עם כל השטויות והגועל, ווינר בכל רמח אבריו, אלמלא היה כזה ילד קקה, היה נזכר כאחד הגדולים בכדורסל הישראלי.
.

פניני הוא מותק של שחקן, וביום שהוא יפרוש יהיה לנו מאד משעמם.
וכן, זה שהוא מקבל עבירה רביעית ורץ ישר להתגרות בקהל שלנו, זה אדיר וכיף אחד גדול. תן לי עוד חמישה בני-זונות כאלו בכדורסל הישראלי - והמגרשים כל שבוע סולד-אאוט.

היה משחק מצויין, ורבע רביעי מלא ששוחק לפרוטוקול בלבד אפילו בלי רגע אחד קטן של דפיקות לב.
מה לא בסדר בנו?

רק מה יהיה עם השלשות של יוגב.
כל שלשה כמו שיגור רקטת בזוקה סובייטית משנות החמישים בקו מאוזן. איפה היא ואיפה הקשת לטבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 07:32 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

פרארי כתב:
היה ממש כיף.
בראון נתן את המשחק הגדול שציפינו לו כל כך הרבה זמן.
אוחיון בתקופה נהדרת ותענוג לראות אותו נותן את הנשמה.
פלדין קלאסה ותומאס גניבת השנה, אבל לא היינו צריכים את המשחק של היום כדי לדעת את זה.

בום!

(סיכום מדהים, שלאחריו אין מה להוסיף).

תודה לך הפועל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 08:06 
דיקטטור\ית

כמה קיוויתי.. כמה רציתי.. קיבלתי! התמונה של האחולמניוקי ג'וניור עם ידיים כנועות מעופפות באוויר של פניני מרוחה בידיעות ספורט. פרייסלס❣

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:13 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

1. משחק טוב שהוכרע למעשה תוך 7 דקות מדקה 15 ועד דקה 22 עלינו משוויון ל-20 הפרש וכאן זה נגמר.

2. ג'ייקובן בראון נתן עד היום 3 משחקים טובים (ועוד כמה סבירים) לא הרבה כשאנחנו כבר באמצע העונה. אבל תראו איזה משחקים-ניצחון החוץ באאק שנתן את הכיוון לכל שלב הבתים, ניצחון החוץ ברבע הגמר על גלבוע (אז עוד על תקן של קבוצה טובה) ואתמול. באד מאדרפאקר במובן הכי טוב של המילה ואני בהחלט אסתפק בזה שעד סוף העונה יתן עוד 4-3 משחקים כאלה (בתנאי שהם יהיו המשחקים "הנכונים" אם אתם מבינים למה אני מתכוון) ושבמשחקי הליגה מול אשדוד ונהריה שימשיך להוציא את מאשקל'ה מדעתה עם איבודים טפשיים, ראש בקיר, זריקות שלא קשורות לכלום וטכניות לא מחוייבות המציאות.

3. ישראלים- כמה ידעתי שבלאט יהיה אחד ממיליון לשלוש אתמול. זה היה מכתוב. אממה? לא הערכתי נכון וחשבתי שזה יהיה קריטי למשחק וזה לא היה. חוץ מזה הוא דווקא קלע כמה יפות מחצי מרחק, פתח את המשחק בחדירה יפה על וולדן סל אנד וואן ובסה"כ היה בסדר יחסית לשחקן שלא שיחק 10 ימים. יוגב ממשיך בתקופה הנהדרת שלו. היה מדהים הגנתית וסביר התקפית (חוץ מהזריקות לשלוש), אליהו השתדל מאוד וזה הדבר הכי חיובי שאפשר לומר עליו ובר נמצא בתקופה גרועה מאוד שנקווה שתחלוף מהר.

4. אוהדי חולון- עד הדקה ה-15 כשהמשחק היה חי שמעו אותם (לפחות בטלוויזיה) הרבה יותר חזק מאשר את האוהדים שלנו וזאת למרות נחיתות מספרית בולטת. מרגע שהמשחק אבד להם הם חזרו להיות הבבונים הנרגנים שהם עם זריקת חפצים למגרש, עימותים עם מאבטחים וכל הרפרטואר הרגיל. שנאמר-אפשר להוציא את הבבון מגן החיות אבל אי אפשר להוציא את גן החיות מהבבון.

5. שיפוט- למרות החששות המוקדמים היה טוב ואף מוטה קמעה לטובתנו. לא שזה השפיע על התוצאה כמובן כי גם ככה היינו 2 דרגות מעל חולון מדקה 15.

ועם הפנים לעתיד-

פשוט חייבים לנצח בחמישי. עוד גביע פחות גביע זה לא העניין. פשוט אם אנחנו מפסידים אנחנו מגדלים כאן קוף יותר גדול מהקוף של עונת הפיצה וסמי בכר ו"אף פעם לא תניפו צלחת"
אנחנו פשוט לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד 3 גמרי גביע רצופים אצלנו בבית.
אנחנו פשוט לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד 4 משחקים רצופים על תואר אצלנו בבית
אנחנו פשוט לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד 2 משחקים רצופים על תואר לרישון אצלנו בבית.

אין ברירה. חייבים לנצח גם אם לא בא לנו.

והתלבטות מקצועית-ג'ונסון כנראה יהיה כשיר לגמר.
רושמים אותו אחרי שבועיים וחצי שלא שיחק ומושיבים את באטלר בחוץ או הולכים על "הרכב מנצח לא מחליפים"?

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:30 
דיקטטור\ית

כהרגלך ניתוח מעניין.

אצא חוצץ בנוגע לקהלים.. אולי האוזן הקדמונית התרגלה לשירים של אוהדי הפועל אבל האוזן הדיבינלית שמעה רק הבלחות פה ושם של חולון. הקונפטי בפתיחה היה פרייסלס (ותודה לרקנאטי פלוס לייב גולד שטרחו לפספס אותו לייב ולצלם אותו בחצי מצלמה ולא בשלוש!) ובכלל היתה אווירה מצויינת אתמול טלוויזיונית עם נצחון גורף לצבא האדום. זה נכון ששמעו את חולון לא מעט, בעיקר כשהם ניסו להחיות את הגוויה הסגולה שלהוציא את וולדן אף אחד לא הופיע בה (כן.. כן.. כולל גפ"מ שנהנה מהמון מזל בנקודות שקלע) אבל מטבע הדברים בחצי גמר שומעים את כל הקהלים וזה כל הכיף. גם את הקהל של החולדות שמעו, אז מה? השליטה היתה שלנו ללא עוררין וזה בלט בטלויזיה שאני צפיתי בה..

ברשותך אדלג על שאר הניתוח המהמם שלך ואקפוץ ישר לבאטלר/ג'ונסון. מבחינתי אין פה שאלה בכלל. אמנם זה עניין של מצ'אפים וכאב ראש של הצוות המקצועי אבל אני הולך על עיוור עם באטלר בעיקר מכיוון שהנזק העיקרי בהיעדרו של ג'ונסון כרגע הוא היעדר האסל מדבק ומוטיבציה. משני אלה היה בטונות מול חולון (לא חוכמה..) ואני מניח שמעמד הגמר יביא לא מעט במשחק עצמו.. מסוג הדברים שלא צריך יותר מידי להכין אליהם בקבוצה מקצוענית ברמות האלה כי זה עלול להזיק יותר מלהועיל. ברמה ההתקפית שניהם לא יציבים כלל אבל יש יתרון קל לבאטלר בעיקר בגלל העקביות, נוסיף לזה את הסיכון עם שריר.. ועוד של הירך האחורית (נדמה לי.. איבדתי את המיקומים כשזה מגיע לכריס העונה..) ויש מצב לפציעה חוזרת מיותרת וגם אם לא, אף פעם לא חוזרים מפציעה ישר למשחק גמר והכל מתקתק.. חבל על הסיכון. רק באטלר.

מה שכן שכחת זה את עניין האזרחות של אמארה.. מה אתה אומר? לצאת למלחמה? להדליף ידיעות? לעשות רעש מהעניין כמו שניסו כמה כתבי חצר לפני חולון? אני אומר "לא..לא..!!" להישאר בדיוק באותה העמימות שהיתה עד כה.. מה שבא ברוך הבא ואם כתבי החצר יכתבו ויזעקו, לתת לכלבים לנבוח ולהמשיך לעבור עם השיירה.

יעקב לירז כתב:

נערך לאחרונה על ידי divinelly בתאריך 12 פברואר 2019, 09:33, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:32 
דיקטטור\ית

בנוגע לג'ונסון - אין שאלה בכלל. רושמים את שניהם. אם מוכרחים להמשיך להתקמצן, אז את ג'ונסון, קל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:38 
דיקטטור\ית

אם כבר בטלויזיה עסקינן... רק אני שמעתי נהמות גזעניות כלפי ג'ונסון ותומאס בהחטאות העונשין??!

אם כן, זאת לא פעם ראשונה שהבבונים מחולון נוהמים ושום דבר לא נכתב והם לא עומדים על זה לדין.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:39 
דיקטטור\ית

אה, ואיזה דאנק. יא וואראדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:39 
דיקטטור\ית

עופר האדום כתב:
בנוגע לג'ונסון - אין שאלה בכלל. רושמים את שניהם. אם מוכרחים להמשיך להתקמצן, אז את ג'ונסון, קל.
גם נכון.. לא לקחתי בחשבון שיש אופציה כזאת. ברמה האישית הייתי נמנע מהמילה "להתקמצן" אבל זה עניין של טעם..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 09:49 
דיקטטור\ית

אפרופו בראון, החלק שהכי הלהיב אותי אתמול היה בהצגת השחקנים.
הוא היה ממש באטרף ועמד בשער לקבל בקפיצת התנגשות כל אחד מהשחקנים עד שעלה אחרון בפרצוף אמוק.
ראו איך הוא דרוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 10:07 
דיקטטור\ית

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 13:38 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

דבר ראשון הייתה אווירה מדהימה - אני מת על המשחקים מול חולון (בעיקר שמסתיימים כמו אתמול).
דבר שני - לא אהבתי את מה שעשו לפניני מאחורי הספסל, מותר לקלל והכל, אבל לשבת על האוזן של שחקן במשך 10 דקות ולקלל ולהציק בלי סוף זה מוגזם. אנשים מרשים לעצמם להתנהג לשחקנים כאילו הם היו חיות כי הם מניחים שהשחקן לא יגיב.

לגבי המשחק עצמו: דווקא לא משחק גדול של הפועל- המון שחקנים לא פגעו בהתקפה , אבל יש שני כוכבים כמו בראון ופלדין שמחזיקים את הקבוצה התקפית ועוד קצת שאריות של תומאס ואוונס אז זה מספיק.
הגנתית היינו בסדר גמור גם הודות ליום קליעה רע של חולון וגם להגנה אישית ממש טובה של כל השחקנים בלי יוצא מן הכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 13:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וללא יוצא מן הכלל זה גם ליאור אליהו, שממש השקיע בהגנה. בר טימור היחיד ששיחק איום ונורא, לא מתקדם במילימטר.

עולם בלי דתות = שלום עולמי

אם היה אלוהים אני בטוח שהוא היה אתאיסט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 13:59 
דיקטטור\ית

מפתיע אותי מאוד יוגב, הרווחנו שחקן משום מקום. יש תחושה שכבר זכינו, צריך מאוד להזהר משאננות.

**
ccccc
e

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 14:06 
דיקטטור\ית

עופר האדום כתב:

ג'ונסון כנראה לא כשיר ואם הוא יחמיר את הפציעה באמצע המשחק נצא קירחים מכל הכיוונים.אם כבר אז לרשום 6 בטופס למרות שההרכב של אתמול היה לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 16:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
כמה קיוויתי.. כמה רציתי.. קיבלתי! התמונה של האחולמניוקי ג'וניור עם ידיים כנועות מעופפות באוויר של פניני מרוחה בידיעות ספורט. פרייסלס❣

יואו אני חייב לראות - יש מצב שמישהו מעלה פה צילום של התמונה מהעיתון המודפס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 16:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ליוגב נעשה עוול בכל מה שקשור לכבוד מהקהל.

בכל המערכת שלנו, יוגב הוא השחקן הכי מסור והכי "קבוצתי" באופי שלו - לפחות ממה שרואים במשחקים ומהיציע. זה לא נובע בהכרח בגלל קשור הדוק להפועל ירושלים אלא כנראה פשוט בגלל מי שהוא.

כשמסתכלים על הרזומה של יוגב - אפשר לראות שהוא היה שחקן חמישייה בקבוצה שלקחה את היורוליג, יש לו קריירה ארוכה עם עונות טובות מאוד בקבוצות מובילות בישראל (גם בתחילת הדרך בגליל, גם אצלנו וגם במכבי), ולמרות כל זאת הוא לא עושה פרצופים כשעולה מהספסל, תמיד מתאמץ וסך הכול נראה בחור חיובי ומאוד מסור.

הוא עבר מהבריגדה גיהנום, אבל המשיך לעלות ולשחק חזק תמיד. לא נכנס לריבים אישיים ולא שם את עצמו לפני הקבוצה.

הוא היה צריך להיות הישראלי שהקהל עומד מאחוריו ומזדהה איתו, וחבל שזה לא כך. הוא מסמל הרבה יותר משאר הישראלים שלידו את הערכים שעליהם המועדון הזה מושתת - סובלנות, אהבה, מסירות ואורך רוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 16:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אמת.

עולם בלי דתות = שלום עולמי

אם היה אלוהים אני בטוח שהוא היה אתאיסט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 16:52 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

מדויק!

הזובור שהוא קיבל מהבריגדה היה אחת הסיבות שהמאיסו עלי והביאו אותי לקחת שנת שבתון ולא לעשות מנוי השנה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 17:00 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:

בכל המערכת שלנו, יוגב הוא השחקן הכי מסור והכי "קבוצתי" באופי שלו - לפחות ממה שרואים במשחקים ומהיציע. זה לא נובע בהכרח בגלל קשור הדוק להפועל ירושלים אלא כנראה פשוט בגלל מי שהוא.

כשמסתכלים על הרזומה של יוגב - אפשר לראות שהוא היה שחקן חמישייה בקבוצה שלקחה את היורוליג, יש לו קריירה ארוכה עם עונות טובות מאוד בקבוצות מובילות בישראל (גם בתחילת הדרך בגליל, גם אצלנו וגם במכבי), ולמרות כל זאת הוא לא עושה פרצופים כשעולה מהספסל, תמיד מתאמץ וסך הכול נראה בחור חיובי ומאוד מסור.

הוא עבר מהבריגדה גיהנום, אבל המשיך לעלות ולשחק חזק תמיד. לא נכנס לריבים אישיים ולא שם את עצמו לפני הקבוצה.

הוא היה צריך להיות הישראלי שהקהל עומד מאחוריו ומזדהה איתו, וחבל שזה לא כך. הוא מסמל הרבה יותר משאר הישראלים שלידו את הערכים שעליהם המועדון הזה מושתת - סובלנות, אהבה, מסירות ואורך רוח.

כל מילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 17:09 
גנרל הניצחון בנהריה

ביזיון שלא מעודדים אותו. לפחות אתמול החלק התחתון בגוש המעודד הצליח להרים לו פעמיים שיר עידוד שנשמע היטב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 17:39 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
ביזיון שלא מעודדים אותו. לפחות אתמול החלק התחתון בגוש המעודד הצליח להרים לו פעמיים שיר עידוד שנשמע היטב.

מעניין אם הוא קולע ביום חמישי סל ניצחון על הבאזר
האם הבריגדה תצא מהאולם כמו שהפמיליה יצאו כשהצ'צ'ני כבש גול לביט"ר.
האמת? לא אופתע.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 17:47 
גנרל הניצחון בנהריה

האדום הקדמון כתב:
amiros09 כתב:

האמת? לא אופתע.

החלק הראשון לא יהיה והחלק השני לא נכון.

הבריגדה עשו איתו סולחה, הם לא נגדו, הם פשוט החליטו שלא יהיה לו שיר עידוד. זה לא שהם לא צועקים יששש כשהוא קובר שלשה (נדיר) או חוטף (פחות נדיר).
לא שאני מצדיק אותם בעניין כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 18:15 
איש הסטטיסטיקה
איש הסטטיסטיקה
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:

4. אוהדי חולון- עד הדקה ה-15 כשהמשחק היה חי שמעו אותם (לפחות בטלוויזיה) הרבה יותר חזק מאשר את האוהדים שלנו וזאת למרות נחיתות מספרית בולטת. מרגע שהמשחק אבד להם הם חזרו להיות הבבונים הנרגנים שהם עם זריקת חפצים למגרש, עימותים עם מאבטחים וכל הרפרטואר הרגיל. שנאמר-אפשר להוציא את הבבון מגן החיות אבל אי אפשר להוציא את גן החיות מהבבון.

והתלבטות מקצועית-ג'ונסון כנראה יהיה כשיר לגמר.
רושמים אותו אחרי שבועיים וחצי שלא שיחק ומושיבים את באטלר בחוץ או הולכים על "הרכב מנצח לא מחליפים"?

לגבי סעיף 4 - המצלמות (ומהן גם מגיע הסאונד, כן כן) ממוקמות באולם 9, סמוך מאוד לאולם 8 ו-7 שם ישב הגוש המעודד של חולון. רחוק מאוד מאולם 1 שם הגוש של הפועל.

אני לא מחליף את ההרכב של אתמול. ג'ונסון לא שיחק שבועיים פלוס, יגיע חלוד. ירצה להוכיח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 19:37 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
האדום הקדמון כתב:
amiros09 כתב:

האמת? לא אופתע.

החלק הראשון לא יהיה והחלק השני לא נכון.

הבריגדה עשו איתו סולחה, הם לא נגדו, הם פשוט החליטו שלא יהיה לו שיר עידוד. זה לא שהם לא צועקים יששש כשהוא קובר שלשה (נדיר) או חוטף (פחות נדיר).
לא שאני מצדיק אותם בעניין כמובן.

מתי הבריגדה יעשו סולחה עם גיא הראל ויורדו את השלט ?
אחרי שנזכה בגביע המדינה ?

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 21:39 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

הבריגדה מחאו כפיים ליוגב אוחיון, כולם. בפעם הבאה שהוא יורד לספסל, תפנו את המבטים שלכם לאזור התופים, ותיווכחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 21:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מחאו לו כפיים, וואו.
גם לזלמן שושי מחאו כפיים ..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 21:54 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:

+הרבה

מקווה שבשנה הבאה בר טימור יעזוב וזה יעזור קצת למעמדו של יוגב עם הקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 22:52 
דיקטטור\ית

מקווה שלא.
עם הקרוהן והקרסול יש מקום לכולם.

מילה על שיפוט. תנו לי את שמש ובלק בכל משחק. לא כי הם בעדנו או משהו, אלא כי שופטים שסופסוף שורקים על עבירות במקום "לתת לשחק" סטייל גילי כהן זה עניין כל כך נדיר שאני לא מתפלא שהוא נראה לטי ג'יי קליין כמו 8 נגד 5.

ומילה על הפועל אתמול ולאורך העונה: תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 23:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

על טעם וריח...
אני לא יכול לסבול את עודף השריקות. לפני כמה שנים עשיתי מחקר, ובדקתי את מספר הפאולים שנשרקים בליגה הישראלית לעומת ה-nba.
יצא שב-40 דקות משחק בליגה הישראלית נשרקים יותר עבירות מאשר ב-48 דקות משחק ב-nba. זה נתון מדהים.
בארץ כל תנועת שאראס (מטים את הראש אחורה אחרי מגע מינימלי) מזכה בפאול מיידי. כל ספק מגע באוויר פאול מיידי. כל נגיעה של גארד שמנסה לעצור חדירה - פאול מיידי. כל שחקן גבוה שיוצא טיפה גבוה בפיק אנד רול - פאול מיידי. בלתי נסבל שהמשחק נעצר כל כך הרבה על השטויות האלה.
בכל מקרה, ספי שמש מוביל בקטגוריה של השורקים. לא רק זה, הוא לוקח בממוצע מעל חצי מהשריקות במשחק שבו הוא השופט הבכיר - אקט מגלומני מובהק. בכללי ספי שמש הוא מגולמן אדיר. סתם טמבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 107 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: