פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 מרץ 2019, 13:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 21 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דימטריוס קונגר חתם.
הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 14:38 
דיקטטור\ית

רשמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 15:26 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אכן. הגיע SMS
זוכר אותו מהפועל ת"א כשחקן סולידי
מתאים לאופי הקבוצה השנה.

מעניין לכמה זמן חתם.
במדיה נכתב שהפועל מחפשת מישהו בחוזה זמני לחודש-חודשיים
בהודעה שקיבלנו אין התייחסות למשך החוזה.

שיהיה לו ולנו בהצלחה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 15:46 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

בת'כלס, הפסד משמעותי באירופה והוא כבר לא פה.
הרי לא ירשמו אותו לליגה, הוא בא להחליף את ג'ונסון לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 18:43 
דיקטטור\ית

חתם לחודשיים עם אופציה עד סוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 20:06 
דיקטטור\ית

ההחתמה הזאת בעיקרה מוכיחה שוב הלכה למעשה שיש פה צוות מקצועי שלא נח על זרי הדפנה. פשוט תענוג מבחינתי שמגיבים מהר ולא מהססים. בפרצוף של כל המקטרגים שהלעיזו שההנהלה התקמצנה לפני שבוע הגביע.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 21:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נותר לנו לאחל לו השתלבות מהירה ובהצלחה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 14:53 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם הוא יהיה טוב כמו דימיטריוס אחר, אלכסנדר, אז זכינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 00:16 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

באתי להשבית שמחות, תסלחו לי. אני לא אוהב את ההחתמה הזאת.
לא בגלל שקונגר שחקן לא מספיק טוב או משהו כזה. זה לא שצריכים להביא עכשיו כוכב כי הפועל רצה טוב.
זה פשוט אומר לסגל הקיים: היי לכם שחקני הספסל בקו האחורי, אנחנו לא סומכים עליכם מספיק כדי לעזור לחמישייה שלנו לעבור את נפטונס. כזה פשוט. כי לא, פחות סביר להחתים שחקן בשביל צמד משחקים תיאורטי שלא הגענו אליו נגד יריבה חזקה (טנריף) שעוד לא הגיעה לשלב הזה בעצמה, בעוד יותר מחודש. מועדון לא אמור להתנהל ככה. זה לא שמביאים שחקן לשליש האחרון של העונה ומריצים אותו עם הקבוצה עד סוף הפלייאוף. ליטרלי מחתימים מישהו בשביל 80 דקות ספציפיות ועוד 80 דקות דמיוניות בשלב הזה.

זה יכול להצליח וכולנו נהיה שמחים והכל, אבל המסר וההתנהלות בעייתים. לא מתאים לקבוצה השנה לעשות מהלך כזה. זה נכון במיוחד אחרי שבוע הגביע, שלפניו הפועל לא פעלה בפאניקה ורשמה את אמרה כזר שישי בשביל תכיות גיבוי כאלה או אחרות. באה עם עשירייה שרצה טוב שבועיים רצוף והשיגה שני ניצחונות במשחקים על תואר. אז כן, כל עוד אין לנו יריבות טופ יורוקאפ וצפונה על הראש (ואין), אז היה צריך לנהוג ככה גם בשביל פיב"א קאפ.
ואחרי כל זה - ממש בא לי לאכול את הכובע.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 00:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.youtube.com/watch?v=e2pu7aWmSpY

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 08:56 
דיקטטור\ית

Lord of the Red's כתב:
באתי להשבית שמחות, תסלחו לי. אני לא אוהב את ההחתמה הזאת.
לא בגלל שקונגר שחקן לא מספיק טוב או משהו כזה. זה לא שצריכים להביא עכשיו כוכב כי הפועל רצה טוב.
זה פשוט אומר לסגל הקיים: היי לכם שחקני הספסל בקו האחורי, אנחנו לא סומכים עליכם מספיק כדי לעזור לחמישייה שלנו לעבור את נפטונס. כזה פשוט. כי לא, פחות סביר להחתים שחקן בשביל צמד משחקים תיאורטי שלא הגענו אליו נגד יריבה חזקה (טנריף) שעוד לא הגיעה לשלב הזה בעצמה, בעוד יותר מחודש. מועדון לא אמור להתנהל ככה. זה לא שמביאים שחקן לשליש האחרון של העונה ומריצים אותו עם הקבוצה עד סוף הפלייאוף. ליטרלי מחתימים מישהו בשביל 80 דקות ספציפיות ועוד 80 דקות דמיוניות בשלב הזה.

זה יכול להצליח וכולנו נהיה שמחים והכל, אבל המסר וההתנהלות בעייתים. לא מתאים לקבוצה השנה לעשות מהלך כזה. זה נכון במיוחד אחרי שבוע הגביע, שלפניו הפועל לא פעלה בפאניקה ורשמה את אמרה כזר שישי בשביל תכיות גיבוי כאלה או אחרות. באה עם עשירייה שרצה טוב שבועיים רצוף והשיגה שני ניצחונות במשחקים על תואר. אז כן, כל עוד אין לנו יריבות טופ יורוקאפ וצפונה על הראש (ואין), אז היה צריך לנהוג ככה גם בשביל פיב"א קאפ.
ואחרי כל זה - ממש בא לי לאכול את הכובע.
לורדי אהוב, לונג טיים.. שאלה קטנה, מה אם בעצם הם.. באמת לא סומכים עליהם??! יש פה איזה נטייה לזלזל בנפטונאס, מדובר בקבוצה שמאיזה סרטון של פיבאליג על המעפילות עשתה עלי רושם לא רע בכלל כקבוצה מסוכנת מאוד (למרות שבסרטונים האלה הכל נראה טוב, אפילו אנחנו לא נראינומטוב כמוהם!)

להפועל של העונה אין אחד בפה ואחד בלב, לא עין צוחקת עין דופקת, שמו הכל לבר/יוגי/ליאור בפרצוף, אפילו לאמארה על כל 17 הדקות שלו. אז כן, בנסיון הזה (שלא בטוח שיצלח) שמים קצת אצבע בעין למספר שחקנים. זה לא אומר שמדובר במשהו רע, דווקא בתלכיד כזה מעולה שזה מה שעושים כי יש כאן חומר אנושי הכי טוב שהיה כאן בתולדות הפועל ו..מרגיש לי (גם בהפסדים!) שטובת הפועל מתנוססת מעל כולם.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 11:22 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

טובת הקבוצה מעל הכל וככה צריך להיות. לכן אני חושב שזאת טעות. הספסל שלך באירופה הוא משהו כמו בראון/בלאט, יוגב, בר, ליאור, אמארה(!) - שמשחק מעט מדי. לא רע כל כך. אם אתה שם את הטריו הגבוה שלך ביחד לכמה דקות למשל, שזה אומר תומאס ב-3 (התרגלנו, לא רע) אז קיבלת את הצמצום הרצוי של הישראלים על המגרש להוציא בלאט. זה לגיטימי, ובשביל זה לא צריך לנסות להכניס בכוח שחקן לקבוצה שרצה טוב. הסיכויים של זה לעבוד לא בהכרח גבוהים. לרוב כשזה עובד, אלה קבוצות שצריכות חיזוק, רענון, בעיטה בתחת או את הגרוש ללירה. הפועל של השנה לא צריכה את זה.

אם הקבוצה הייתה רצה פחות טוב ולא עומדת על 81% עונתי (30-7), כשהיא מנצחת את רוב המשחקים החשובים העונה ולא תתמודד בינתיים עם יריבות שגדולות עליה בכמה מספרים - למה לבצע שינויים? זה מה שאני לא מבין. עם כל הסקפטיות שלי הקבוצה הזאת הפסידה רק משחק לחוץ אחד באירופה, הביאה תואר ובמסגרת שבה נתמודד נגד חצי קבצת יורוליג, קונגר לא אמור לשחק. מילא אם היה תכנון לרשם אותו לליגה כי מכסת הזרים מאפשרת, ואז סבבה, זה מכין אותו חצי עונה לפלייאוף כשיש בדרך שניים-ארבעה משחקים על הביתיות בפיינל פור (שתי הצהובות), ביחד עם מה שיהיה באירופה - זה קצת יותר הגיוני. זה לא המצב.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 11:49 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
ה פשוט אומר לסגל הקיים: היי לכם שחקני הספסל בקו האחורי, אנחנו לא סומכים עליכם מספיק כדי לעזור לחמישייה שלנו לעבור את נפטונס. כזה פשוט. כי לא, פחות סביר להחתים שחקן בשביל צמד משחקים תיאורטי שלא הגענו אליו נגד יריבה חזקה (טנריף) שעוד לא הגיעה לשלב הזה בעצמה, בעוד יותר מחודש.
אין פה שום אמרה כזו לקו האחורי של הפועל. כריס ג'ונסון הוא הסמול פורוורד היחידי בקבוצה. ולכן ההחתמה הזו לא נופלת על אף שחקן אחר.

אם היה לנו סמול פורוורד מחליף, ניחא. כנראה שהיה משהו בדברייך. אבל הקביעה שלך היא שגויה מהיסוד מכיוון שנפצע לנו הסמול פורוורד היחידי בקבוצה, וההנהלה מגיבה בצורה משביעה רצון ומחתימה במקומו סמול פורוורד אחר. לא גארד, לא סקנד, לא פורוורד ולא סנטר. מחליף טהור ובלעדי לעמדה הניזוקה בעקבות פציעתו של ג'ונסון.

עכשיו תגיד, שגם באטלר, אוחיון, בראון ואפילו לעיתים בר יכולים להיות "המחליפים הזמניים", כפי שהיה עד כה. אבל אני אומר - למה? זה לא התפקיד שלהם. שכל אחד ישחק בעמדה שלו (ומילא אם היה שחקן קו אחורי שהיה אפשר להגיד שהוא "גבולי" על מנת לשמש כמספר 3, סטייל יובל זוסמן, משעור או אפילו אדם אריאל; אבל אין לנו כזה).

כאשר אתה שם את אחד השחקנים שמניתי בתחילת הפסקה, אין כל צל של ספק שהפועל נחלשת בדקות הללו. ומה עם עוד שחקן (שהוא לא לוינסון) נפצע? בדקה ה-90? אתה יודע, יש דברים שבאים בהפתעה. לדוג', רק לפני כמה ימים תמיר בלאט נפצע לנבחרת, בדיוק שניה לפני הסיבוב המכריע של מוקדמות גביע העולם.

אגלה לך סוד, ההחתמה הזו לא באה בגלל נפטונאס. הסגל שלנו בהחלט מספיק חזק להתמודד עם הליטאים (אם כי אסור לזלזל).
זוהי החתמה שנועדה כדי לתת מענה בעיקר עבור צמד המשחקים נגד טנריף (שום שום חמסה חמסה), אחת הקבוצות היותר אגרסיביות וטובות במפעל.

ועל לכן, כל הכבוד להנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 12:45 
דיקטטור\ית

בדיוק רוג'ר, משווה לשלך ומעלה.. ההנחה שכל שחקנינו בריאים כמו שור גם כן צריכה לעבור את מבחן המציאות. תמיר בלאט לא חזר טוב מהפציעה (בחזרה די קשוחה לשבוע הגביע) ו..יש פה ושם כל מיני פציעות קטנות שיכולות להפציע להם לא עלינו. בנוסף, אני שב ומתחנן בשיטה הנוכחית של בית/חוץ בבקשה לא לזלזל באף קבוצה, צריכים רגלים טריות וגם אם הקונגו לא חיה הגנתית חייבים אופציה טריה מהספסל לסייזים והכח בעמדה הזאת.

לורדי - אני גם חושב שלהחתים זר זמני למספר שבועות עם אופציה עד תום העונה זה ממש, אבל ממש לא לדחוף שחקן זר בכח.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 13:33 
דיקטטור\ית

הוא הוחתם בדיוק לתקופה שגונסון ייעדר 6 שבועות בשביל המשחקים מול הליטאים וכנראה גם טנריף בהמשך.לא יכול להזיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 15:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם לא היו מחתימים אז היו אומרים למה לא מחתימים בזמן ,השחקן צריך להתרגל להכיר את השחקנים המאמן והתרגילים ,בקיצור שחקן נפצע ישר מביאים מחליף יותר טוב מיזה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 15:57 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

רוג'ר, דיב' - הכל נופל לשאלה איך הקבוצה מתפקדת במהלך העונה. יש מעט מאוד סגלים שאומרים עליהם שהכימיה בתוכו כ"כ יוצאת דופן. לכן אני לא ממש בעד.
ב-3 יכולים לשחק באטלר ופלדין, וגם קצת תומאס, וזה בלי בעיה מכסה 40 דקות טובות. ברמה שקטש סומך על בלאט ובכושר שבראון נמצא בו, מאוד סביר שהוא ירצה את שניהם על המגרש, ואני לא רואה שום סיבה למה לוותר על השחקן הכי טוב שלך (פלדין) וגם על השחקן הכי יעיל שלך (תומאס) בשביל שחקן חדש.

עוד פעם: אם קונגר היה משחק גם בליגה אז זה מכניס אותו ללופ לחצי עונה וגם נותן לו איזה משחק-שניים בליגה להתרגל לבחורים לפני משחק מאני טיים. אין לו את זה. ואין הרבה שחקנים שמגיבים לזה טוב. זה יכול לעבוד והכל סבבה, אבל לא נראה לי חכם. את היתרונות הפוטנציאליים אני מבין.
כמו שיש לזה סיכוי להצליח יש פה סיכון מסוים, ואני לא מתעלם ממנו. במצטבר בתוך קבוצה שהשלם בה עולה בהרבה על סכום חלקיו - אני לא בטוח שזה שווה.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 16:17 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
ואני לא רואה שום סיבה למה לוותר על השחקן הכי טוב שלך (פלדין) וגם על השחקן הכי יעיל שלך (תומאס) בשביל שחקן חדש
כאשר הקבוצה היריבה משחקת עם 3 גבוהים גם כן, למשל. בשביל לנוח. בשביל להרביץ (אם אחד מהם נכנס לבעיית עבירות). וכמובן, חו"ח אם מישהו מהם נפצע.

באטלר ותומאס לא קשורים לעמדה מספר 3. בוודאי שלא תומאס. מה שגם שזה הרכב שלא מסוגל לקלוע שלשות (נניח וגם תמיר או יוגב חלק מההרכב הזה, אז בכלל אין מי שייצר שלשות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 16:33 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

באטלר מאוד קשור לעמדה 3. תומאס יכול לעשות את זה מעט בליינאפ ממש גבוה. בשביל שלשות בהרכבים האלה יהיו בלאט, פלדין, בראון או ר"ל בר (מקום ראשון-שלישי לאורך העונה מחווץ לקשת, יציב בשתי המסגרות לפחות כמו בלאט).
ואגב - באטלר הוא בין המשלשים הכי טובים שלנו בפיב"א קאפ.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 20:19 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

באטלר עמדה 3 וגם תומאס משחק המון בעמדה הזאת באירופה ,אבל זה לא משנה את העובדה שצריך גיבוי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2019, 10:55 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

טענה לגיטימית. אני רק אומר עוד פעם: כשהקבוצה הזאת רצה כל כך טוב וכל כך טוב לה ביחד, כל המוסיף גורע.
אמן יצליח. אני לא הייתי עושה את זה. אבל כן, לאור עקומת הלמידה של גיא וקטש(!) אני רוצה לסמוך עליהם בצעד הזה.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 19:15 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רק אומר שאם הקבוצה היתה מחתימה מחליף לבראיין רנדל בעונת הפיאניג'אני, אולי היתה לוקחת את היורוקאפ.
אז אפשר לאמר שגיא הראל למד מהניסיון.
וכל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 21 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מאסופ - האחד והיחיד ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה