פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 מרץ 2019, 12:41

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 43 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 01:42 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

התפוז המכני כתב:
כאילו ברטי ויוגב החליפו תפקידים.

לא , בר לא היה טוב בהגנה
בכלל , לא זכור לי משחק שבו שחקן עשה כל כך הרבה דברים נכונים וכל כך מעט מהם עבדו לו כמו בר היום.

בסה"כ זה היה משחק של 30 הפרש שנגמר ב10 הפרש ויום אחד אנחנו עוד נפסיד משחק ממש חשוב בגלל שאנחנו לא חזקים בלשמור על ההפרש.

בכל מקרה אחלה משחק שלנו
אחלה פלדיין
אחלה ג'יקובן
אחלה תומס
אחלה יוגב
אחלה ליאור
אחלה באטלר
אוונס היום החטיא לא מעט זריקות קלות , אבל עדיין היה אחלה !

עכשיו נכנסים לרצף משחקים יותר מאתגר , אנחנו נצטרך את בלאט יותר טוב בניהול המשחק כדי לצאת מהרצף הזה בצורה טובה .

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 08:04 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

אני אהבתי את השמירה/ ההגנה של יוגב אוחיון

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 08:59 
דיקטטור\ית

ידעתי! פשוט ידעתי!! תגידו.. מה אתם מתרכזים בלאהוב?? מה פתאום התחלנו לתת נקודות זכות?? תתחילו להתלונן!! אתם לא רואים שהכתובת על הקיר??

קחו דוגמה - קטש הזה.. נמאס ממנו.. מה הוא עולה עם 4 ישראלים לרבע שלישי?? כל המשחקים האחרונים אנחנו רוצחים ברבע שלישי ורק אמש החזרנו את רמי הדר הערס לעניינים!!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 09:21 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
ידעתי! פשוט ידעתי!! תגידו.. מה אתם מתרכזים בלאהוב?? מה פתאום התחלנו לתת נקודות זכות?? תתחילו להתלונן!! אתם לא רואים שהכתובת על הקיר??

קחו דוגמה - קטש הזה.. נמאס ממנו.. מה הוא עולה עם 4 ישראלים לרבע שלישי?? כל המשחקים האחרונים אנחנו רוצחים ברבע שלישי ורק אמש החזרנו את רמי הדר הערס לעניינים!!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

זה היה ברבע הרביעי וזה באמת כמעט הפסיד לנו את המשחק.
בלי קשר לתעודות זהות אתה לא יכול לעלות עם חמישיה שארבעה מתוכה לא יכולים לשים את הכדור בסל.

בכל מקרה עכשיו יש לנו רצף של 5 משחקים קשים ונראה שתחינתך להפסדים תתקבל. נקווה רק שלא יותר מידי..........

בליגה-חולדות בחוץ, זונות בבית ובבונים בחוץ
כשבין לבין יש גם את שני המשחקים מול נפטונאס.

המדהים הוא שבנסיבות מסויימות ניצחון אחד וארבעה הפסדים בסדרה הזו ואנחנו עדיין יכולים להמשיך ולדבר על עונה טובה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 11:46 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נגד נפטונאס יש משחק אחד עם 8 רבעים.

הולכים לשבועיים מעניינים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 12:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נקודה מדאיגה - הכושר וחוסר הבטחון של תמיר בלאט
נקודה מדאיגה יותר - הכושר וחוסר היציבות של בר טימור.
נקודה חיובית ואופטימית - הכושר והבטחון של אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 12:43 
דיקטטור\ית

איך עצוב לי על ברטי, הוא קיבל מספיק דקות, עשה הכל נכון והיה כלכך לא בכיוון שזה כואב. מת שיעבור לו וכל הכבוד לקהל שעודד אותו ולקטש שלא ויתר עליו לדקות ארוכות.
ליאור חזר לעצמו אבל הוא קצת לא בכיוון כולל כל מיני ספק מסירות שלא הגיעו לשום מקום. ביטחון זה חשוב אבל הוא חייב להתפקס.
יוגי לובט וכל הכבוד לו, אם הוא היה מסוגל לקלוע אז הכל היה מושלם. זה בניגוד לתמיר שקולע יופי אבל היה מפוזר היום ואיבד כל מיני כדורים שטותיים.
תומאס ואוונס זה משהו, אוונס התחיל בסדר ונפצע ותומאס חיכה מחצית כדי לסיים את הפגרה ולהיכנס למשחק.
קטש סך הכל היה סבבה למעט זה שהוא נרדם שם מתישהו אבל אני די מבין אותו..
העיקר, איזה כיף שיש לנו את פלדין ובראון שעולים מהספסל בכיך שלהם ומתחילים להפגיז בלי לראות בעיניים. רווח נקי שלנו.

וקטע מרגיז, הגעתי מוקדם כדי להצטלם עם הגביע והחלטתי לפרגן למאורע בקנייה של צעיף וחולצה (שהפכה לגופיית משחק של אמארה) ואחרי שסיימתי לקנות ולהחליף, חזרתי לגביע ולמרות שהיה עוד רבע שעה עד וחצי, המאבטח החליט לא לאפשר לעוד אנשים להיכנס והמשפחה שהייתה שם ואני נאלצנו לראות את מי שבתור מסיים להצטלם ואת ציון לוקח את הגביע עוד לפני וחצי. זה היה קצת עצוב ומאכזב, לגמרי היה אפשר להכניס עוד איזה 10-15 אנשים להצטלם עד וחצי, התור היה מסודר ואנשים היו מודעים יופי לשעה.

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 13:31 
דיקטטור\ית

פלדין הוא כנראה השחקן הכי מוכשר בליגה .בראון בחודש וחצי האחרונים בכושר מעולה.
צוברוביץ נזק ונקווה שתהיה לאמארה אזרחות כמה שיותר מהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 14:20 
דיקטטור\ית

אתמול אלכס היה יותר אבוד בהתקפה מבדרך כלל אבל בהגנה הצליח לסיים דקות ארוכות בלי עבירה, אולי זה קשור לעובדה שמולו היה אליאספור אבל כשמגיע אז מפרגנים

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 16:01 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

משחק שבא אחרי זכיה בגבויע, כאשר הממאמן שלך 10 ימים לא בנמצא הוא מתכון בטוח להפסד מובן , אבל הפועל השנה בנויה מחומר אנושי מיוחד, אפשר לסרטט כמה תרגילים שתרצו ואפשר לשחק בצורה הכי מתוחכמת אבל בסופו של יום מה שקובע הוא איכות השחקנים והקשר ביניהם:
1- ג'ייקוב בראון, בחודשיים הראשונים שלו פה הוא שיחק לא בשטף הקבוצתי , הכריח פעולות והיה ממש לא מחובר בשטף ההתקפי, בחודש האחרון סוף סוף קיבלנו אותו כמו שצריך, הכשרון ההתקפי שלו מטפטף על הרצפה בכל פעולה, אבל הטמעת הכשרון הזה בשטף ההתקפי של הקבוצה הוא התוספת שהפועל היתה צריכה כדי להיות קבוצה קונססיטינטית. (ולחשוב שהוא המחליף של בלאט)
2- פלדין - עודד לקח שחקן חמישיה ביורוליג ושם אותו כשחקן שעולה מהספסל בהפועל (!!!!!!!) ואיך הוא מגיב ? פשוט 27 הנקודות הכי שקטות ואלגנטיות שהקבוצה קלעה, יודע בדיוק מתי לעשות את הפכולות כדי להרוג משחק. פשוט עדיין אינני מאמין שהוא הולך לשחק אצלנו כמה שנים, (אני כבר מאוהב) ומעל הכל זו האשיות שלו, תצפו בכתבה עליו ששודרה בחמישיות כדי לדעת מה זה צניעות (כנראה שבכל מקרה אמארה משרה משהו)
3- תומס - ואולי בשמו החדש "הקטר" - אולי השחקן שהראה את גרף השיפור הגדול ביותר (ויסלח לי תמיר) בקבוצה, מי חשב בקיץ שנקבל שחקן כזה ורסאטילי, אם הוא ילמד לשפר את העונשין שלו הוא הולך להיות 4 ליורוליג (ותזכרו איפה שמעתם את זה לראשונה)
4- טימור - כנראה הוא הגיע לתקרת הזכוכית שלו, הוא לא שיפר את הובלת הכדור שלו ולכן הוא לא רכז, הבעיה שגם בעמדה 2 הוא לא מצליח לשמור על יציבות בקליעה שלו, לא רק זאת ההגנה שהיתה טובה אצלו לא רק שלא השתפרה היא הלכה אחורה, אני אוהב אותו אבל אם היינו יכולים להשיג גארד ישראלי יותר טוב אז כדאי להיפרד בקיץ. (ואת זה אני אומר עם כל הכאב לדברים שלי כי אני ממש אוהב אותו ולא שוכח איך הוא העדיף אותנו על מכבי)
5- אוחיון - מתחיל לחזור לעצמו, הוא עושה את הדברים הקטנים שלו בהגנה ובהתקפה, הוא לא כוכב אבל כזה שיתן לך 15 דקות טובות בהגנה לצד שליטה בקצב בהתקפה וזה מבורך, לא ציפתי ליותר וממש מבסוט ממנו בימים הללו.
6- אליהו - ברוך הבא קפטן, נכון לא משחק מבריק אתמול אבל שפת גוף חיובית עם השקעה בצד ההגנתי (ועדיין משמש כוונת לשלוש גם שהוא נצמד ליריב)
7- אוונס - שחקן שגורם לקבוצות לכווץ את ההגנה בפיקנרול אחרת יחטפו אלייופים, ובכך מפנה את הפינות לזריקות חופשיות לאחר היי פיקנרול.
8- אלכס צ'וברוביץ' - לא שייך למקצוע הזה בכלל.
9- באטלר - נשמה טובה , יש רצון ואנרגיות בצורה קבועה, אבל לא נותן את מה שג'ונסון נתן או יכול לתת, יש לו את הימים האלו שהוא תופס יום של 4-5 שלשות אבל יש לו ימים שאת לא נזכר בכלל אם עלה על המגרש , מבין כל הזרים הוא הכי פחות מרשים.
10- קטש - אצלי הוא מקבל ציון גבוהה , כי בפחות כסף הוא הצליח לבנות קבוצה מלוכדת שהערך שלה עולה על סכום חלקיה, נכון הוא יכול להיות מנותק, הוא עקשן בצורה לפעמים אובסיסיבית אבל את מה שהוא עושה השנה אי אפשר לקחת לו, (להחתים לשלוש שנים בלי כל קשר לתוצאות)
יאלללה הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 17:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

N.T.K איך בדיוק באטלר היה אחלה ? חוץ מיזה שהוא בחור נחמד ומשתדל בשביל הקבוצה מה תכלס הוא תורם ?
זה זר לקבוצה שמשחקת בכמה מסגרות ורוצה לזכות בכולם ? אז עכשיו מנצחים והכל טוב ויפה אז אולי קשה לראות את זה אבל באטלר חלש , חלש מאוד .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 17:44 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נסים כתב:
משחק שבא אחרי זכיה בגבויע, כאשר הממאמן שלך 10 ימים לא בנמצא הוא מתכון בטוח להפסד מובן , אבל הפועל השנה בנויה מחומר אנושי מיוחד, אפשר לסרטט כמה תרגילים שתרצו ואפשר לשחק בצורה הכי מתוחכמת אבל בסופו של יום מה שקובע הוא איכות השחקנים והקשר ביניהם:
1- ג'ייקוב בראון, בחודשיים הראשונים שלו פה הוא שיחק לא בשטף הקבוצתי , הכריח פעולות והיה ממש לא מחובר בשטף ההתקפי, בחודש האחרון סוף סוף קיבלנו אותו כמו שצריך, הכשרון ההתקפי שלו מטפטף על הרצפה בכל פעולה, אבל הטמעת הכשרון הזה בשטף ההתקפי של הקבוצה הוא התוספת שהפועל היתה צריכה כדי להיות קבוצה קונססיטינטית. (ולחשוב שהוא המחליף של בלאט)
2- פלדין - עודד לקח שחקן חמישיה ביורוליג ושם אותו כשחקן שעולה מהספסל בהפועל (!!!!!!!) ואיך הוא מגיב ? פשוט 27 הנקודות הכי שקטות ואלגנטיות שהקבוצה קלעה, יודע בדיוק מתי לעשות את הפכולות כדי להרוג משחק. פשוט עדיין אינני מאמין שהוא הולך לשחק אצלנו כמה שנים, (אני כבר מאוהב) ומעל הכל זו האשיות שלו, תצפו בכתבה עליו ששודרה בחמישיות כדי לדעת מה זה צניעות (כנראה שבכל מקרה אמארה משרה משהו)
3- תומס - ואולי בשמו החדש "הקטר" - אולי השחקן שהראה את גרף השיפור הגדול ביותר (ויסלח לי תמיר) בקבוצה, מי חשב בקיץ שנקבל שחקן כזה ורסאטילי, אם הוא ילמד לשפר את העונשין שלו הוא הולך להיות 4 ליורוליג (ותזכרו איפה שמעתם את זה לראשונה)
4- טימור - כנראה הוא הגיע לתקרת הזכוכית שלו, הוא לא שיפר את הובלת הכדור שלו ולכן הוא לא רכז, הבעיה שגם בעמדה 2 הוא לא מצליח לשמור על יציבות בקליעה שלו, לא רק זאת ההגנה שהיתה טובה אצלו לא רק שלא השתפרה היא הלכה אחורה, אני אוהב אותו אבל אם היינו יכולים להשיג גארד ישראלי יותר טוב אז כדאי להיפרד בקיץ. (ואת זה אני אומר עם כל הכאב לדברים שלי כי אני ממש אוהב אותו ולא שוכח איך הוא העדיף אותנו על מכבי)
5- אוחיון - מתחיל לחזור לעצמו, הוא עושה את הדברים הקטנים שלו בהגנה ובהתקפה, הוא לא כוכב אבל כזה שיתן לך 15 דקות טובות בהגנה לצד שליטה בקצב בהתקפה וזה מבורך, לא ציפתי ליותר וממש מבסוט ממנו בימים הללו.
6- אליהו - ברוך הבא קפטן, נכון לא משחק מבריק אתמול אבל שפת גוף חיובית עם השקעה בצד ההגנתי (ועדיין משמש כוונת לשלוש גם שהוא נצמד ליריב)
7- אוונס - שחקן שגורם לקבוצות לכווץ את ההגנה בפיקנרול אחרת יחטפו אלייופים, ובכך מפנה את הפינות לזריקות חופשיות לאחר היי פיקנרול.
8- אלכס צ'וברוביץ' - לא שייך למקצוע הזה בכלל.
9- באטלר - נשמה טובה , יש רצון ואנרגיות בצורה קבועה, אבל לא נותן את מה שג'ונסון נתן או יכול לתת, יש לו את הימים האלו שהוא תופס יום של 4-5 שלשות אבל יש לו ימים שאת לא נזכר בכלל אם עלה על המגרש , מבין כל הזרים הוא הכי פחות מרשים.
10- קטש - אצלי הוא מקבל ציון גבוהה , כי בפחות כסף הוא הצליח לבנות קבוצה מלוכדת שהערך שלה עולה על סכום חלקיה, נכון הוא יכול להיות מנותק, הוא עקשן בצורה לפעמים אובסיסיבית אבל את מה שהוא עושה השנה אי אפשר לקחת לו, (להחתים לשלוש שנים בלי כל קשר לתוצאות)
יאלללה הפועל.

מדוייק מאוד ואוסיף את הגרוש ללירה שלי
4, יש גארד צעיר ונהדר בליגה שמראה גרף התקדמות מצויין ומבטיח שאתמול דפק 18 נקודות על הראש של חולון בפחים ובמשחק לפני כן דפק 17 נקודות על הראש של החולדות. ובמקרה הוא גם גדל בהפועל ומת לחזור לשחק כאן.
5. אוחיון סבבה לגמרי ואפשר להגיד שהוא השתלב בקבוצה. שווה הארכת חוזה בהפועל תמורת חוזה יותר מציאותי.
8. צ׳וברי עם כל הסימפטיה נמצא כאן עד שאמארה יקבל אזרחות.
9. באטלר הוא זר שעושה עבודה שחורה. הוא לא נוצץ. הוא לא יקלע 20 נקודות ולא יהיה כוכב המשחק. אבל יש חשיבות גדולה לשחקנים כאלו בקבוצות שיש בהם הרבה תותחים. לא יודע אם הייתי משאיר שנה הבאה אבל שמח שהוא איתנו השנה.
10. אין ספק. המאמן המתאים במקום המתאים. הוא יהיה מאמן גדול. אין ספק בכך. להחתים עכשיו לטווח ארוך לפני שמישהו יחטוף לנו אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2019, 19:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

#אשפחליג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 43 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר