פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 מרץ 2019, 10:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 12:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מה שלום הברך של ג׳ייקבון?
אולי יש לרנדל איזה פיקה ספייר להשאיל לו.. אפשר להחתים את הברך של רנדל לחודשיים? החלופית לא הפגומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 12:41 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

לגמרי.
אגב אני לא מחסידי ירידות על צ׳יפופו אבל:
אם כבר עושים רק סיבוב מוקדם אחד אז למה יש הפסקות כ״כ ארוכות בין שלבי הנוקאווט,
ואם כבר יש הפסקות כאלו ארוכות אז למה לא לעשות סדרות במקום בית/חוץ?
שיטה קצת הזוייה, למה לא עוד שלב בתים עם משחקים שבועיים בינואר/פרבואר?
וגם העיניין שהביתיות הולכת עם הסדרה ולא עם המאזן האישי אני לא אוהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 12:49 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
מה שלום הברך של ג׳ייקבון?
אולי יש לרנדל איזה פיקה ספייר להשאיל לו.. אפשר להחתים את הברך של רנדל לחודשיים? החלופית לא הפגומה.

אפשר לחפש במחסן של מכבי
אומרים שנשארו שם כמה חלקים של דוויין סמית.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 12:57 
איש הסטטיסטיקה
איש הסטטיסטיקה
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:
אבל יותר מהכל בלטה החלודה של
אמארה. הדיון הוא בדיעבד אבל אולי היה עדיף לרשום אותו כזר כבר בתחילת העונה, זה פשוט לא הגיוני שפתאום באמצע העונה לקראת משחקי נוקאאוט
הבנאדם נאלץ לשבת בחוץ יותר מחודש. זה שחקן מפתח וזה פשוט מוזר בכללי, לא שזה אמור ליהיות קריטי מול נפטונאס אבל פשוט לא טיבעי.

צודק.
ובהנחה שנעבור את נפטונאס זה יקרה שוב כי המשחק מול טנריף/פטראס יהיה בתחילת אפריל.
שם כבר החלודה עלולה להיות מאוד משמעותית גם כי נשחק מול קבוצה טובה יותר וגם כי המשחק הראשון יהיה בבית
וזה המשחק שאתה חייב לנצח בהפרש מבטיח שיספיק למשחק החוץ שיהיה השני בסדרה ודווקא שם החלודה מן הסתם תבלוט יותר.

לא חושב שהיה צריך לרשום אותו מתחילת העונה כי עד לפני חודש הוא שיחק פעם בשבוע באירופה
אבל עכשיו כשהתדירות ירדה למשחק פעם בחודש אם אמארה לא מקבל את האזרחות שלו תוך שבוע עד עשרה ימים רושם אותו לליגה בכל מקרה.
לא כי אנחנו צריכים אותו בליגה (בטח לא כזר שמיני) אלא כי אנחנו חייבים אותו לא חלוד באירופה.

בין המשחק השני בשמינית הגמר (13.3) למשחק הראשון ברבע הגמר (26.3) יש שבועיים.. לא הכי טוב, אבל יותר טוב מהחודש האחרון.
לגופו של עניין ומאחר שהמועד האחרון לרישום זרים הוא איפשהו באפריל (תחילת סיבוב שלישי) אז אם רואים שהאזרחות לא מגיעה אולי צריך לחשוב ברצינות על רישום אמארה כזר 8..
מי יהיו חמשת הזרים שישחקו בכל משחק? תלוי בפציעות אבל אין ספק שזה כאב ראש למאמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 12:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:
אמארה. הדיון הוא בדיעבד אבל אולי היה עדיף לרשום אותו כזר כבר בתחילת העונה, זה פשוט לא הגיוני שפתאום באמצע העונה לקראת משחקי נוקאאוט
הבנאדם נאלץ לשבת בחוץ יותר מחודש. זה שחקן מפתח וזה פשוט מוזר בכללי, לא שזה אמור ליהיות קריטי מול נפטונאס אבל פשוט לא טיבעי.

צודק.
ובהנחה שנעבור את נפטונאס זה יקרה שוב כי המשחק מול טנריף/פטראס יהיה בתחילת אפריל.
שם כבר החלודה עלולה להיות מאוד משמעותית גם כי נשחק מול קבוצה טובה יותר וגם כי המשחק הראשון יהיה בבית
וזה המשחק שאתה חייב לנצח בהפרש מבטיח שיספיק למשחק החוץ שיהיה השני בסדרה ודווקא שם החלודה מן הסתם תבלוט יותר.

לא חושב שהיה צריך לרשום אותו מתחילת העונה כי עד לפני חודש הוא שיחק פעם בשבוע באירופה
אבל עכשיו כשהתדירות ירדה למשחק פעם בחודש אם אמארה לא מקבל את האזרחות שלו תוך שבוע עד עשרה ימים רושם אותו לליגה בכל מקרה.
לא כי אנחנו צריכים אותו בליגה (בטח לא כזר שמיני) אלא כי אנחנו חייבים אותו לא חלוד באירופה.

אלא אם כן, הוא מקבל אזרחות בקרוב ומתחיל לשחק בליגה.
אבל אם הוא לא מקבל אזרחות עד אז,
אני במקום הפועל הייתי שוקל ברצינות לארגן משחקי ידידות במיוחד כדי לשמור את אמארה בכושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 13:01 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

שבועיים פגרה זה כבר מעודד יותר, עדיין, אמארה ישחק איזה 40 דקות במצטבר בכמעט חודשיים ולא בגלל פציעה, זה פשוט לא הגיוני...
זה אחד הכוכבים של הקבוצה לא צ׳וברוביץ׳.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 13:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
מקפיץ אדומים כתב:
מדהים אבל אין כאן אף מילה על זה שאליהו וטימור לא ראו דקה על הפרקט.. אני מניח שקטש מצפה שאחרי הייבוש הזה הם יעלו בטירוף מול מכבי ביום ראשון..

אין לי בעיה עם זה שהם ספציפית לא שיחקו
לי יש בעיה גדולה עם זה שבכללי ישראלים לא שיחקו
מבחינתי שיתן 40 דקות לבלאט ו40 לצוברוביץ ושיהיו היחידים שדורכים על הפרקט שיש להם תעודת זהות.

מבחינתי ואמרתי את זה הרבה פעמים.
מעדיף להפסיד משחק שבו הישראלים משחקים פחות מ40 דקות

ואני אשמח אם למרות המסע האירופאי שלנו , הליגה תרד ל3 זרים ומתאזרח אחד וכך נשחק גם באירופה

אתה במיעוט משמעותי כאן לגבי ההתעקשות על שיתוף ישראלים בכל מחיר.
זה בולשיט.
קבוצה צריכה לשים על המגרש , את השחקנים שינצחו לה את המשחק.
שום שיקול אחר.
זה לא מתנ׳ס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 13:16 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

ארנון כתב:
האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:

צודק.

בין המשחק השני בשמינית הגמר (13.3) למשחק הראשון ברבע הגמר (26.3) יש שבועיים.. לא הכי טוב, אבל יותר טוב מהחודש האחרון.
לגופו של עניין ומאחר שהמועד האחרון לרישום זרים הוא איפשהו באפריל (תחילת סיבוב שלישי) אז אם רואים שהאזרחות לא מגיעה אולי צריך לחשוב ברצינות על רישום אמארה כזר 8..
מי יהיו חמשת הזרים שישחקו בכל משחק? תלוי בפציעות אבל אין ספק שזה כאב ראש למאמנים.

השנה אפשר לרשום גם 6 זרים למשחק (תמורת קנס שהפועל בינתיים נמנעה ממנו אבל לדעתי כשנגיע לשלבים המכריעים בליגה תשלם אותו)
בהנחה שקונגר לא יישאר פה אחרי שג'ונסון יחלים אז יהיו לך 7 זרים כשאתה יכול לרשום 6 מהם למשחק ורק זר אחד יצטרך לשבת בחוץ כל משחק.
עניין קבוע בהפועל מאז עונת פרנקו הראשונה ולא כזה כאב ראש.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 13:29 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

האדום הקדמון כתב:
ארנון כתב:
האדום הקדמון כתב:
אני אנווט כתב:

צודק.

השנה אפשר לרשום גם 6 זרים למשחק (תמורת קנס שהפועל בינתיים נמנעה ממנו אבל לדעתי כשנגיע לשלבים המכריעים בליגה תשלם אותו)
בהנחה שקונגר לא יישאר פה אחרי שג'ונסון יחלים אז יהיו לך 7 זרים כשאתה יכול לרשום 6 מהם למשחק ורק זר אחד יצטרך לשבת בחוץ כל משחק.
עניין קבוע בהפועל מאז עונת פרנקו הראשונה ולא כזה כאב ראש.

חלודה או לא הפלוס מינוס שלו הוא +18 נקודות ב 17 דקות שהוא היה על המגרש.
הקבוצה השניה פחדה להכנס פנימה כאשר הוא היה על המגרש והתחילה ליידות כדורים מרחוק. כל דקה של אמארה על המגרש נחשב בעיניי כנכס, נכון הוא חלוד אבל אני סומך על הנסיון שלו להתפוצץ בשבוע הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2019, 16:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אמארה פשוט מדהים , בטח רק אחרי המשחק מול הצרבת דון שמעון ישחרר את האישור לאזרחות .
http://www.championsleague.basketball/1 ... b=boxscore

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 00:52 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
N.T.K כתב:
מקפיץ אדומים כתב:
מדהים אבל אין כאן אף מילה על זה שאליהו וטימור לא ראו דקה על הפרקט.. אני מניח שקטש מצפה שאחרי הייבוש הזה הם יעלו בטירוף מול מכבי ביום ראשון..

מבחינתי שיתן 40 דקות לבלאט ו40 לצוברוביץ ושיהיו היחידים שדורכים על הפרקט שיש להם תעודת זהות.

ואני אשמח אם למרות המסע האירופאי שלנו , הליגה תרד ל3 זרים ומתאזרח אחד וכך נשחק גם באירופה

זה בולשיט.
שום שיקול אחר.
זה לא מתנ׳ס.

לא מבין למה זה אמור לעניין אותי שיש אחרים שלא חושבים כמוני
מותר להם.
לי זה לא מסתדר טוב.
אני יודע שאני לא לבד בנושא הזה
אולי לא רוב , אבל בטוח לא לבד.
*ואני גם חושב שנושא הרוב פה הוא שולי כי רוב גדול של האוהדים פשוט הולכים עם הקבוצה , ואם היום המצב הוא כזה אז הם מגנים עליו ומחר כשהמצב יהיה שונה הם יגינו על המצב השונה (וגם יגידו שתמיד היה איכפת להם ... )
קצת כמו הבחירה ביולב או בפיבא.
הפועל תבחר יולב ויש לה רוב בקהל שאומר שזו הבחירה הנכונה
הפועל תבחר פיבא ויש לה רוב בקהל שאומר שזו הבחירה הנכונה
אולי זה העובדה שיש לנו בעלים מעולם הפרסום והקבוצה יודעת להעביר את המסר שלה בצורה טובה

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 15:38 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
hoDi כתב:
N.T.K כתב:
מקפיץ אדומים כתב:

זה בולשיט.
שום שיקול אחר.
זה לא מתנ׳ס.

לא מבין למה זה אמור לעניין אותי שיש אחרים שלא חושבים כמוני
מותר להם.
לי זה לא מסתדר טוב.
אני יודע שאני לא לבד בנושא הזה
אולי לא רוב , אבל בטוח לא לבד.
*ואני גם חושב שנושא הרוב פה הוא שולי כי רוב גדול של האוהדים פשוט הולכים עם הקבוצה , ואם היום המצב הוא כזה אז הם מגנים עליו ומחר כשהמצב יהיה שונה הם יגינו על המצב השונה (וגם יגידו שתמיד היה איכפת להם ... )
קצת כמו הבחירה ביולב או בפיבא.
הפועל תבחר יולב ויש לה רוב בקהל שאומר שזו הבחירה הנכונה
הפועל תבחר פיבא ויש לה רוב בקהל שאומר שזו הבחירה הנכונה
אולי זה העובדה שיש לנו בעלים מעולם הפרסום והקבוצה יודעת להעביר את המסר שלה בצורה טובה

לא יודע אם גם היום יש רוב (בקהל הרחב שתיארת) להחלטה ללכת לפיבא.. לדעתי לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2019, 22:47 
דיקטטור\ית

הודי יקירי, אני מאלה ש..די עברו את הכביש פה. אני בטוח שעכברי צ'ה, לו יחפשו, ימצאו פוסטים שלי שבהם אני נואם נאומים בגנות זרים ו/או מתאזרחים ובעד שחקנים כחולבן עם דגש על ירושלמים גם על חשבון תארים ובטח ובטח על חשבון הפסדים בליגה.

הבעיה שהעולם הפוך. אולי להוציא כמה מדינות מזרח אירופאיות מעטים מאוד השחקנים המובילים המקומיים בקבוצות, בטח ברמות הגבוהות ואגזים ואומר שבחלק מהליגות גם אלו המשלימים כבר עברו אזרוח סטייל פו ג'טר ורבים אחרים.

לא צריך להכביר פה במילים כי ברור לי שאתה מבין לבד מה מצב היריבות שלנו.

סתם לקינוח, נדמה לי שממש במחזור האחרון אחת הקבוצות הקטנות בליגה שיחקה בליגה עם חמישיית מתאזרחים! (אם תתעקש אחפש איזה ציוץ ואוסיף אותו כאן!)

כבר ביום ראשון ישחקו באחת מחמישיות הזומא בחוקיות מלאה תחת החוק הרוסי איזה שניים.. טיוס ודיברטולומאו לצד שלושה זרי יורוליג יותר טובים מכל הזרים שלנו יחד.

אז צריך להחליט.. אם הולכים למקומיים ומרחיבים את הדקות הקבוצה לובשת פנים אחרות והקהל חייב לישר קו עם העניין הזה! ו..ברור לך שזה יגרור אותנו לביצת המועדונים שמחליפים מאמנים כמו גרביים כי אין ולו טיפת חיבור בין הציפיות למה שקורה בשטח היום.. מה יקרה במידה ונחלש משמעותית אל מול יריבותינו?!

ו... אחרון אחרון חביב.. אף מילה על רמת השחקנים הישראלים ש..איך לומר בעדינות, לא מזהירה.. (וברור שיש פה ביצה ותרנגולת אבל שוב.. לשם כל אירופה ואולי גם העולם כולו הולכים, נטו יכולת/כשרון על הפרקט בלי קשר לדרכון)

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 03:51 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מקפיץ אדומים כתב:

אני נמנה עם האוהדים שכן צמאים לראות שחקנים כחול לבן על הפרקט ולא מהאסכולה של נצחון מקדש את האמצעים/זרים.
איני אובייקטיבי, אבל לעניות דעתי הקטנה שאינה קובעת כאוהד פשוט מן השורה, אני בטוח שלליאור אליהו (ודאי בכושר והבטחון של החודש האחרון) יש מקום על הפרקט בליגה השלישית בטיבה באירופה.
עם זאת, הנהלת הקבוצה שמה לה למטרה להביא את הפיינל-פור לעיר הבירה, אז זה מה יש..

אגב, איני רואה קשר בין זה שהישראלים לא שחקו לבין זה שצריך ואפשר לצפות מהם לעלות בטירוף מול מכבי ואו לכל משחק אחר. בא נזכור שמדובר בספורט מקצועי, החברה הללו אמורים להיות מקצועיים ומרוויחים ערימות של כסף בכדי לעלות ולחכוך את הפרקט. (ראה ערך ג'ון די שמקבל פירורים מהיווני בזומא ובכל פעם שעולה למגרש מקיז דם ונותן 200%).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 12:32 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

הישראלים שלנו יעלו בטירוף מול מכבי. המוטיבציה שלהם במשחק הזה היא לא מה שמדאיג אותי. ארנה מלאה בכמעט 10,000 איש, את היוקרה הם מכירים, את החשיבות אולי לאירוח הפיינל פור בליגה כולם מבינים. זאת לא הבעיה.

הבעיה היא אחרת: א', שניהם מספיק טובים לשחק בליגה הזאת וכבר התמודדו מול קבוצות טובות יותר. ב', להוציא משחקים מיוחדים מנטלית כמו נגד מכבי, הייבוש הזה פוגע בהם לא פעם במשחקי הליגה שאחר כך. לגבי ליאור, אני באמת לא מבין, כי הוא בתקופה טובה. לגבי בר זה לא חדש - לא משנה כמה הוא יהיה טוב או לא, גם אחרי משחק טוב שלו שאמור לסיים תקופה חלשה מאוד שלו, קטש לא ייתן לו דקות. בליגה זה מדוד ברמה שאפשר לדעת מתי הוא יעלה או יירד בלי קשר ליכולת (גם חלשה יחסית, לרוב, מורידה אותו לספסל בתזמון דומה לכזו של משחק טוב שלו). זה לא מקצועי לדעתי - קטש מחויב לבלאט ומת על יוגב, ככה שהוא נתן לו גב בחודשים של שפל - וזה בערך הדבר היחיד שמעצבן אותי השנה. זה גם מסר די גרוע לשחקן הבא שיחשוב לחתום כאן על חוזה ארוך טווח, אבל זה סיפור אחר.

סייפא לסיפור הזה, זה עלול להתנקם בנו בשלבים מאוחרים יותר כשנצטרך את הספסל שלנו והוא לא יהיה בכושר משחק טוב מספיק. עבירות, פציעות קטנות (ג'ייקובן כפרה) וגדולות יותר (כריס נשמה) - בסוף קשה לשחק עם רוטציה קצרה פעמיים בשבוע.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 13:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
הישראלים שלנו יעלו בטירוף מול מכבי. המוטיבציה שלהם במשחק הזה היא לא מה שמדאיג אותי. ארנה מלאה בכמעט 10,000 איש, את היוקרה הם מכירים, את החשיבות אולי לאירוח הפיינל פור בליגה כולם מבינים. זאת לא הבעיה.

הבעיה היא אחרת: א', שניהם מספיק טובים לשחק בליגה הזאת וכבר התמודדו מול קבוצות טובות יותר. ב', להוציא משחקים מיוחדים מנטלית כמו נגד מכבי, הייבוש הזה פוגע בהם לא פעם במשחקי הליגה שאחר כך. לגבי ליאור, אני באמת לא מבין, כי הוא בתקופה טובה. לגבי בר זה לא חדש - לא משנה כמה הוא יהיה טוב או לא, גם אחרי משחק טוב שלו שאמור לסיים תקופה חלשה מאוד שלו, קטש לא ייתן לו דקות. בליגה זה מדוד ברמה שאפשר לדעת מתי הוא יעלה או יירד בלי קשר ליכולת (גם חלשה יחסית, לרוב, מורידה אותו לספסל בתזמון דומה לכזו של משחק טוב שלו). זה לא מקצועי לדעתי - קטש מחויב לבלאט ומת על יוגב, ככה שהוא נתן לו גב בחודשים של שפל - וזה בערך הדבר היחיד שמעצבן אותי השנה. זה גם מסר די גרוע לשחקן הבא שיחשוב לחתום כאן על חוזה ארוך טווח, אבל זה סיפור אחר.

סייפא לסיפור הזה, זה עלול להתנקם בנו בשלבים מאוחרים יותר כשנצטרך את הספסל שלנו והוא לא יהיה בכושר משחק טוב מספיק. עבירות, פציעות קטנות (ג'ייקובן כפרה) וגדולות יותר (כריס נשמה) - בסוף קשה לשחק עם רוטציה קצרה פעמיים בשבוע.

אני בטוח שכל ההחלטות מקצועיות.
ליאור הוא חסרון הגנתי באירופה מכיוון שעושים עליו חילוף ומשאירים אותו על קלעי שלוש. בעיקר מול קבוצה מליטא
ובר ? הוא פשוט לא יציב.
מספר השלשות הפנויות שהשחקן הזה החטיא במשחקים האחרונים פשוט לא משאיר לקטש שום ברירה.
לא ייבוש ולא בטיח.
הם לא טובים מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 14:29 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

ליאור בור הגנתי לא מהיום. אבל עד שהוא משחק טוב לתקופה, שווה לתת לו דקות במשחק כזה.
בר שרד ייבוש בפתיחת העונה ודווקא התחיל טוב סטטיסטית, בלי קרדיט על היכולת. נקלע לתקופה פח לגמרי בחודש וחצי האחרונים, בא משחק שאולי הוציא אותו ממנה (דרייב אין) ובמשחק העוקב אפס דקות. מילא אם התוספת של קונגר הייתה מוצלחת, בינתיים היא לא. מילא אם הייתה חלוקת דקות טובה באופן כללי בהתחשב בלו"ז - מכבי, גומלין, חולון - אבל גם זה לא קרה, לפחות במחצית הראשונה, והיא לא הייתה טובה או יציבה. כשהתחילה חלוקת דקות קצת יותר מגוונת הפועל השתפרה. לקח בכלל לשבוע הקרוב שלא ממש מתכוונים לרחם עלינו.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 16:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
ליאור בור הגנתי לא מהיום. אבל עד שהוא משחק טוב לתקופה, שווה לתת לו דקות במשחק כזה.
בר שרד ייבוש בפתיחת העונה ודווקא התחיל טוב סטטיסטית, בלי קרדיט על היכולת. נקלע לתקופה פח לגמרי בחודש וחצי האחרונים, בא משחק שאולי הוציא אותו ממנה (דרייב אין) ובמשחק העוקב אפס דקות. מילא אם התוספת של קונגר הייתה מוצלחת, בינתיים היא לא. מילא אם הייתה חלוקת דקות טובה באופן כללי בהתחשב בלו"ז - מכבי, גומלין, חולון - אבל גם זה לא קרה, לפחות במחצית הראשונה, והיא לא הייתה טובה או יציבה. כשהתחילה חלוקת דקות קצת יותר מגוונת הפועל השתפרה. לקח בכלל לשבוע הקרוב שלא ממש מתכוונים לרחם עלינו.

שמע, אני לא שופט את קטש.
במשחק כל-כך קובע על עונה השיקול העיקרי שלך הוא לשים על המגרש את השחקנים שאתה מאמין שינצחו לך את המשחק.
גם אוברדוביץ מקצר רוטציה במשחקי מאני טיים..
רוטציה רחבה נועדה להביא את הקבוצה בריאה למשחקים הקובעים אבל בהם אתה הולך עם מי שינצחו לך אותם.
יש גם שיקולי מאץ אפ כמובן.

בודאי בודאי שהשיקול לא צריך להיות ישראלים או לא ישראלים על המגרש.
רק אלו שינצחו את המשחק.
אם קטש היה משלב את אליהו ואת בר במשחק והיינו מפסידים אותו , היו צולבים אותו ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 18:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הכי מצחיק אותי תגובות שקראתי בסגנון הבא: "קטש ב 20 הפרש החליף את כל החמישיה או 4 שחקנים והיתרון צנח, קבוצה יותר טובה היתה מנצחת" חחחח אין דבר כזה קבוצה יותר טובה! זה האשפחליג!

תודה לך הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 19:07 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
Lord of the Red's כתב:

שמע, אני לא שופט את קטש.
במשחק כל-כך קובע על עונה השיקול העיקרי שלך הוא לשים על המגרש את השחקנים שאתה מאמין שינצחו לך את המשחק.
רוטציה רחבה נועדה להביא את הקבוצה בריאה למשחקים הקובעים אבל בהם אתה הולך עם מי שינצחו לך אותם.

רק אלו שינצחו את המשחק.

אני מסכים איתך לגבי הפתיח והסוף, ברור.
הנקודה שלי היא כזו: יש לנו 4 משחקים חשובים - כן, 4, עכשיו נשארו 3 - בטווח של שבועיים. לקצר רוטציה זה בסדר, פחות נכון לעשות את זה על המשחק הראשון מבין הארבעה. אתה מאמין בהרכב הזה? אז יש לך עוד 40 דקות לנצל אותו ולא לשחוק אותו, בעיקר כמו במחצית הראשונה. אם זה היה נעשה בגומלין, שאחריו יש לנו את חולון ואז כמה משחקי חצי קלאץ', סבבה. זה לא היה המקרה.
תוצאה טובה ואני זורם עם הסיכון של הדקות כמובן, אבל לא חושב שהיינו נפגעים יותר מדי מלשמור עוד שחקן-שניים בפורמה לשבוע האינטנסיבי הצפוי.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 19:22 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
hoDi כתב:
Lord of the Red's כתב:

שמע, אני לא שופט את קטש.

רק אלו שינצחו את המשחק.

אני מסכים איתך לגבי הפתיח והסוף, ברור.
הנקודה שלי היא כזו: יש לנו 4 משחקים חשובים - כן, 4, עכשיו נשארו 3 - בטווח של שבועיים. לקצר רוטציה זה בסדר, פחות נכון לעשות את זה על המשחק הראשון מבין הארבעה. אתה מאמין בהרכב הזה? אז יש לך עוד 40 דקות לנצל אותו ולא לשחוק אותו, בעיקר כמו במחצית הראשונה. אם זה היה נעשה בגומלין, שאחריו יש לנו את חולון ואז כמה משחקי חצי קלאץ', סבבה. זה לא היה המקרה.
תוצאה טובה ואני זורם עם הסיכון של הדקות כמובן, אבל לא חושב שהיינו נפגעים יותר מדי מלשמור עוד שחקן-שניים בפורמה לשבוע האינטנסיבי הצפוי.

זה לא בדיוק "4 משחקים חשובים". המשחק בנפטונאס היה הכי חשוב מכולם (פאשלה בו סטייל מה שקרה לונציה בניז'ני וכל העונה האירופית הייתה הולכת), משחק הגומלין איתם חשוב (אבל כרגע הרבה הרבה פחות מסוכן בזכות המשחק הראשון), המשחקים מול מכבי וחולון פיקנטיים אבל ממש לא חשובים באותה המידה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2019, 22:37 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

hoDi כתב:
ליאור הוא חסרון הגנתי באירופה מכיוון שעושים עליו חילוף ומשאירים אותו על קלעי שלוש. בעיקר מול קבוצה מליטא

בחייאת הודי, ראנו את אותו משחק?!
"קליעי שלוש..קבוצה מליטא.." - תבדוק מה האחוז המפחיד שהיה לנפטונס מחוץ לקשת לפני שתעלה את הסיבה "המקצועית" הזו לייבוש של ליאור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מרץ 2019, 00:57 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

גמליאל ושות' - חלאס עם הטיעון שהמשחקים מול מכבי א' ומכבי ב' הם רק פיקנטיים ולא חשובים. הטבלה צמודה ויש סיכוי לארח את הפיינל פור בליגה, זה סטטיסטית חושב מאוד השנה. לא ברור לי איך מזלזלים בזה. לתת למכבי יתרון 2-1 או 3-0 חו"ח עונתי על המגש זה חבל, לוותר על 2-0 עונתי נגד חולון יכול גם להיות חבל, ופשוט צריך את הניצחונות האלה. בין מקומות 2-3 אין הבדל, אבל מקום ראשון יכול להיות משמעותי.

תנוח דעתך גמליאל, הסיכוי שהיינו חוטפים שם 20 הפרש כנראה לא כזה גבוה לאור מה שראינו במשחק הראשון. אפשר היה להפסיד שם וזה היה פחות נעים, אבל רבאק, בסוף לליגה יש לא פחות חשיבות השנה. נשאר בה כולה סיבוב אחד. זה נשמע המון ביחס למשחקי בית-חוץ באירופה, כן, אבל זה לא הרבה בקונסטלציה צמודה כמו השנה. מקווה שבהפועל מבינים את זה כמו שאני חושב שהם מבינים.

ליאור חור הגנתי בפנים לא פחות מאשר ביציאה לקלעים, אז הטיעון דווקא הגיוני מאוד בהקשר שלו. אני עדיין חושב שהוא שווה כמה דקות במשחק כזה ולא היה פוגע בקבוצה במילימטר. אבל זאת דעתי וכו'.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מרץ 2019, 01:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני מעדיף את הפיינל פור במנורה.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מרץ 2019, 09:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מספיק עם השקר שמשחקי ליגה חשובים.

המשחק מול מכבי חשוב בגלל המסורת והמוראליות. אלו 2 סיבות מספיק גדולות כדי להפוך את המשחק לחשוב מאוד.
אליפות לוקחים עוד חודשיים, לא היום. וכבר ראינו מה שווה הארנה במשחקי נוקאאוט מול מכבי.

יש למשחק הזה הרבה יותר מדי משקל בשביל שינסו לטעון שהוא חשוב מהבחינה המקצועית. הוא לא. אבל הוא עדיין משחק סופר חשוב בגלל כל השאר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מרץ 2019, 13:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ברור שחשוב ואין פה אף אחד שלא יהיה מאושר עד הגג מניצחון.
אבל מאחר וההפסד הוא ודאי, אנחנו כבר מרגיעים ת'עצבים ומזכירים לעצמנו שאין שום חשיבות מקצועית למשחק הזה.
מה יש פה לא להבין?

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2019, 16:16 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

התפוז המכני כתב:
אני מעדיף את הפיינל פור במנורה.

הקבוצה לא. בטח לא השנה.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2019, 16:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

למה אתה כל כך בטוח ולמה זה משנה לי? אם הפיינל פור יהיה במנורה, אני אהיה מבסוט.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2019, 19:24 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
גמליאל ושות' - חלאס עם הטיעון שהמשחקים מול מכבי א' ומכבי ב' הם רק פיקנטיים ולא חשובים. הטבלה צמודה ויש סיכוי לארח את הפיינל פור בליגה, זה סטטיסטית חושב מאוד השנה. לא ברור לי איך מזלזלים בזה. לתת למכבי יתרון 2-1 או 3-0 חו"ח עונתי על המגש זה חבל, לוותר על 2-0 עונתי נגד חולון יכול גם להיות חבל, ופשוט צריך את הניצחונות האלה. בין מקומות 2-3 אין הבדל, אבל מקום ראשון יכול להיות משמעותי.

תנוח דעתך גמליאל, הסיכוי שהיינו חוטפים שם 20 הפרש כנראה לא כזה גבוה לאור מה שראינו במשחק הראשון. אפשר היה להפסיד שם וזה היה פחות נעים, אבל רבאק, בסוף לליגה יש לא פחות חשיבות השנה. נשאר בה כולה סיבוב אחד. זה נשמע המון ביחס למשחקי בית-חוץ באירופה, כן, אבל זה לא הרבה בקונסטלציה צמודה כמו השנה. מקווה שבהפועל מבינים את זה כמו שאני חושב שהם מבינים.

ליאור חור הגנתי בפנים לא פחות מאשר ביציאה לקלעים, אז הטיעון דווקא הגיוני מאוד בהקשר שלו. אני עדיין חושב שהוא שווה כמה דקות במשחק כזה ולא היה פוגע בקבוצה במילימטר. אבל זאת דעתי וכו'.

שמע גם אני התרגשתי אתמול מאד במשחק והתבאסתי מאד מההפסד. משחקים מול מכבי זה מעמד מיוחד אין ספק.

ד׳ת סייד, הכלל שלי עוד מעונות פרנקו/דרוקר אומר שאין משחק חוץ מול קבוצה ממדינות חבר העמים שהפועל לא יכולה להפסיד בדו ספרתי. פשוט אין... תרחישים שבהם אנחנו עולים רכים ושאננים ופתאום כל חבוסטוב מתחיל לצלוף ומתעוררים במינוס 20 כבר קרו (אפילו ממש שם בנפטונאס, תחזוב גם שנה שעברה מול פוניבז׳). הדחה מאירופה הייתה מבאסת את כל העונה הזאת מבחינתי ולכן חשובה יותר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2019, 22:32 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אתה צודק לגבי הסוף, בהסתייגות חשובה: זה קורה יותר בחוץ ופחות בבית. אבל הפועל לא חסינה מזה. אגב - ד"ש לאזהרה שלי, בדיוק ישראלי אחד תפקד אתמול. הם גם קיבל דקות ביום רביעי. בלאט משחק שני רצוף לא פגע (מחילה על 7 אס', הוא לא יכול שלא לאיים על הסל מחצית שלמה) - קורה שיש תקופות חרא, חבל שזה גלש למכבי בבית.

ד'את סייד גם שלי: הביתיות בפיינל פור כנראה הלכה קאפוט אתמול, ככה שהמשחק בחולון נעשה מקצועית לא כ"כ חשוב. אבל זה משחק בחולון, אז זין שתהיה ירידת מתח אחרי יום רביעי. שונא להפסיד שם.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Mike 10, דרומית ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה