פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 יולי 2019, 17:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 131 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 11:41 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

לא יכול שלא להצטרף.
גם בעיני האיזרוח של אמארה מסריח עד השמיים.
הוא לא נכלל בקריטריונים של חוק השבות (מסתבר שסינדרום ירושלים הוא לא עילה קבילה), אז הלכו על סעיף הזוי של "תרומה מיוחדת לספורט הישראלי".
ראשית, הבחור לא תרם דבר, הוא עבד בשכר נאה, בדיוק כמו כל שחקן כדורסל אחר שדרך פה.
שני, גם התרומה שלו התמצתה בחיזוק הסגל של הפועל ירושלים, מועדון כדורסל מקצועי ופרטי. לא בדיוק שקול להקמת פנימיה מקצועית לכדורסלנים מחוננים מעוטי יכולת.
גם כל הריח של הקומבינות של ליאון והפטרון שלו, האיש והבצל, אריה דרעי - מבאיש למרחקים.
"מדובר בשחקן שרוצה לקשור את גורלו עם ישראל" אמר העבריין המורשע, שהעניק ליהושפט תעודת זהות כחולה 48 שעות לאחר שהלה הגיש את הבקשה.
אז נכון, כולנו זכינו להנות מגמישות רבה יותר של הסגל תחת החוק הרוסי, ובמשך חודשיים וחצי אמארה לא תפס תקן של זר (כשמנגד הוא לא נרשם בכלל לליגה עד האיזרוח)

את הקשר של אמארה לישראל כולנו ראינו כשעוד לפני שעלה לחימום לפני משחק הבית האחרון של העונה הוא כבר הכריז קבל עם ועולם שהוא ממשיך הלאה, ויאללה ביי.
אז כן, הוא הספורטאי עם הרקורד המרשים ביותר שנחת בישראל, בכל ענף שהוא, וכן, היה כיף לראות אותו משחק, את המקצוענות, היכולת, הדומיננטיות והכשרון (למרות שהיו לי לא מעט השגות על ההתנהגות שלו על הפרקט, הזלזול ביריבים ובשופטים, אבל זה האיש לטוב ולרע).
אבל מכאן ועד להעניק לו את המפתחות לשער העיר - המרחק רב.
מה הופך אותו ליותר ישראלי מטום צ'יימברס כמו שכתב אמיר? מניקולה וויצ'יץ'?
אפילו דרעק שארפ השקיע והצטלם עם מדי ב' וכובע טמבל. זה שם את הציצית והכובע המצחיק של סטאט בכיס הקטן.

בעיני, להצדיק את האיזרוח הזה הופך אותנו לעוד סניף של מכבי, הקבוצה שמתמחה בלמצוא סבתות יהודיות לשחקנים שבדיוק מחפשים חוזה בלבנט ושליו"ר שלה יש את מנכ"ל משרד הפנים בחיוג מקוצר.
זה מהלך מופרך, וזה שאנחנו במקרה היינו בצד המרוויח לשם שינוי עוד לא מכשיר את השרץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 13:21 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

תגידו אתם אמיתיים?
אפשר גם פשוט ליהיות כנים בנושא: כן ברור שהייתה קומבינה באיזרוח הזה, לא זה לא הופך אותנו לסניף של מכבי.
קצת מעייף שכל מהלך שלנו נמדד בכמה מכביסטי זה או לא, אנחנו כבר 30 שנה קבוצת צמרת ובד״כ יותר עשירה משאר הליגה.
עדיין כל דבר שאנחנו עושים זה או מכביסטי או לוחמי צדק חופש? די...
אם לא שמתם לב, הקבוצות עם הכי הרבה מתאזרחים שנה שעברה היו אשדוד ובאר שבע, גם הם סניף של מכבי?
הזמנים השתנו, החוק הרוסי הניע כמה מהלכים וטרנדים מוזרים, בינהם חיפוש מתאזרחים במאגרי מידע של הגנום האנושי.
לא, זה לא התחיל עכשיו אלא מזמן, ופעם זה באמת היה יותר תרגיל של מכבי, אבל עכשיו כבר לא וגם זה לא כזה משנה.
מתאזרחים, בין אם הם יהודים ברבנות או בעיני רוחם כנראה לא ישארו לחיות פה, מה זה משנה?
אנחנו אוהדי כדורסל, אפשר להשאיר דעות בעינייני חוק לאום למקומות להן זה באמת שייך.

אז איך מסבים את הדיון לאריה דרעי, ומשה ליאון, וכל השטויות האלו?
המציאות היא שחוק השבות הוא חוק יוצא דופן שלפיו הגיעו רוב המתאזרחים, שממש לא ״מגיע״ להם לקחת ספוט של ישראלי ותיק בדיוק כמו אמארה.
הם לא גדלו באגודות המקומיות, בדיוק כמו אמארה. הם לא נשארים לגור פה אחרי זה, בדיוק כמו אמארה. ֿֿ
הם אומרים מה שצריכים להגיד ולעשות כדי לקבל דרכון, ומקבלים אותו אחרי יומיים, לא כמו אמארה, הוא אשכארה השקיע בזה כמה שנים.
וזהו.
על אמארה אחד שקיבל אזרחות תחת הסעיף הזה, יש אלף לבנבנים יהודים יותר או פחות שקיבלו את האזרחות בקומבינה מטעם המדינה, בדיוק כמוהו, על מה המהומה?
לא אצעק פה גזענות מפאת רגישות המונח כרגע, וגם כי הביקורת כמובן נובעת גם מצדקנות (וטרחנות) טיפוסית של אוהדי הפועל, אבל זה מסריח וקטנוני.
ֿמילא אלה שמראש אנטי מתאזרחים, אבל אלו שפתאום שאמארה הוא פחות משפוט של הפועל עם מבט מושפל וצנוע שמוסר לבר שפע באימון, יוצאים נגדו, הם צבועים.
אגב מייק פתח את הת׳רד הזה (עוד ישראלי בנבא) בצחוק, אבל אם היה מגיע מתאזרח בשם גרינברג עם דרכון ישראלי לנבא, היו מפרגנים לו.
אף אחד לא היה נכנס לו לציצית, ולא היו מבקרים אותו על זה שהוא בחיים לא התעניין במדינה מעבר לקריירה שלו, ושאת טיול הבר מצווה שלו עשה בווגאס ולא עם תגלית.
אמארה משום מה, חייב למועדון והמדינה את חייו כי נתנו לו את הספרון הכחלחל הזה. תרומה מיוחדת לספורט בתחת שלי, איך הוא מעז בכלל לרצות לחזור לנבא?
פתאום הוא הזוי, והציצית זה גימיק, אה והוא בכלל לא היה גם טוב על המגרש... ואיך בכלל יש לגר אגו, הרי הוא על תקן המומר וצריך רק להתחנף ולהתרפס בפנינו הישראלים
הצברים הטהורים והטובים. הזוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 20:01 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

@אני אנווט
הבעיה שלי עם האיזרוח היתה גם בזמן אמת, אין לה שום קשר ל'ויברח' שעשה הבחור רגע אחרי.
אני חושב שהחוק הרוסי הוא מפגר, אבל עוולה אחת לא מצדיקה עוולה אחרת.
לא היה קורה כלום עם אמארה היה משחק מתחילת העונה על תקן של זר, שזה בדיוק מה שהוא.
הכי גרוע גריפין היה נשאר שחקן חופשי, או שג'ונסון היה מחלים בנחת מהפציעות שלו.

צר לי, אני לא נמס למרגלות אמארה ורץ לנשק את האדמה עליה הוא הואיל בטובו לדרוך.
הוא באמת פנומן, גם כשהוא מעבר לשיא, אף אחד לא ייקח לו את זה.
אבל מכאן ועד להתעלם מהכיעור של האיזרוח שלו - המרחק רב.
לא היה בזה שום דבר שקשור לכדורסל, אלא אם דרעי פיתח לפתע ברומטר שמודד תרומה לספורט הישראלי ולא סיפר לנו.
זה אמנם פחות מסריח מהדרכון של קני, אבל המהלך התמוה הזה לא תרם כלום למועדון, כלום.
תן לי לסבול בשקט את מצעד המתאזרחים של האחרים, ולשמור לעצמי את הפריבילגיה ההפועלית של לצקצק בלשון ולגלגל עיניים לשמיים.
עכשיו יהושפט הלך, ואנחנו נשארנו סתם עוד קבוצה שמאזרחת בקומבינה, מה שנקרא גם אכלנו את הדגים המסריחים וגם גורשנו מהעיר.
(למען הסר ספק, הייתי ממשיך להתנגד למהלך גם אמארה היה ממשיך אצלנו עוד שנה ואז פורש. מה לעשות, לא אוהב את זה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 22:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

@אניאנווט
כמו בהמות הייתי נגד עוד לפני אמרה כעיקרון, אנחנו היינו נגד זה!, כל פוסט ותגובה בנושא חייבים להכיל שורה שתיים להסרת הצביעות שמכשירה את הביזיון!, מעולם לא התייחסתי לעזיבת אמארה, כי זה לא שינה לי.

יש דרך לעשות את הדברים, ואחרי שמשנת 2000 עד היום לא איזרחנו שחקן לשורותינו, חטא היוהרה הכה בנו!, החכמה היא לא לפרוס חסות על השחקן כשהוא זר!, הנה מקרה האוול התנהל באופן מבריק וגאוני, הקבוצה לא פרסה את חסותה עליו עד לרגע שקיבל אזרחות!

אבל אמארה?! גועל נפש הקץ לצביעות!

נערך לאחרונה על ידי vera11 העצבני בתאריך 13 יולי 2019, 23:04, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 01:58 
דיקטטור\ית

אני נמס למרגלות אמארה ומתחרט שלא נישקתי את האדמה עליה דרך!

אהה.. ו.. חותם על כל מילה של אנווטוס!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 15:07 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

Behemot כתב:
@אני אנווט
הבעיה שלי עם האיזרוח היתה גם בזמן אמת, אין לה שום קשר ל'ויברח' שעשה הבחור רגע אחרי.
אני חושב שהחוק הרוסי הוא מפגר, אבל עוולה אחת לא מצדיקה עוולה אחרת.
לא היה קורה כלום עם אמארה היה משחק מתחילת העונה על תקן של זר, שזה בדיוק מה שהוא.
הכי גרוע גריפין היה נשאר שחקן חופשי, או שג'ונסון היה מחלים בנחת מהפציעות שלו.

צר לי, אני לא נמס למרגלות אמארה ורץ לנשק את האדמה עליה הוא הואיל בטובו לדרוך.
הוא באמת פנומן, גם כשהוא מעבר לשיא, אף אחד לא ייקח לו את זה.
אבל מכאן ועד להתעלם מהכיעור של האיזרוח שלו - המרחק רב.
לא היה בזה שום דבר שקשור לכדורסל, אלא אם דרעי פיתח לפתע ברומטר שמודד תרומה לספורט הישראלי ולא סיפר לנו.
זה אמנם פחות מסריח מהדרכון של קני, אבל המהלך התמוה הזה לא תרם כלום למועדון, כלום.
תן לי לסבול בשקט את מצעד המתאזרחים של האחרים, ולשמור לעצמי את הפריבילגיה ההפועלית של לצקצק בלשון ולגלגל עיניים לשמיים.
עכשיו יהושפט הלך, ואנחנו נשארנו סתם עוד קבוצה שמאזרחת בקומבינה, מה שנקרא גם אכלנו את הדגים המסריחים וגם גורשנו מהעיר.
(למען הסר ספק, הייתי ממשיך להתנגד למהלך גם אמארה היה ממשיך אצלנו עוד שנה ואז פורש. מה לעשות, לא אוהב את זה)

חס וחלילה לא התייחסתי אליך ספציפית כי כמובן שלא זכרתי מה היתה עמדתך בנושא, מי שזה מתייחס אליו יודע, בעצם סביר גם שאין מודעות ואז לא...
אני מבין את העמדה שלך אבל אני לא בטוח אם אני מבין מה יותר מטריד אותך? זה שמבחינת ניראות זה מקלקל לנו את הדף ה״חלק״ שהיה לנו?
או מבחינת ערכים מוחלטים יעני גם שאף אחד לא מסתכל?
כי אם זה מבחינת ניראות זה באמת חסר משמעות, מבחוץ הפועל נראית כמו כל קבוצות הליגה בנושא הזה (כן גם הפועל ת״א הצבועים).
אם מדברים על ערכים טוטאלים אז, טוב זה כבר עיניין של נקודת מבט ואני מכבד את שלך, אבל נראה לי שאתה מספיק מפוכח לדעת שגם בלי האיזרוח
של אמארה אנחנו כבר רחוקים מליהיות אידיאליסטים ברוחו של צ׳ה בנושא הזה. בכל מקרה יש עוד מקרים ברקורד שלנו ככה שחלק הוא לא יהיה:
הרי הדרכון של קני היה לא לפני כ״כ הרבה זמן, כולה בעשור הקודם, ולפני רגע לקחת אליפות עם האוול מתאזרח שהתגרש תוך חודש מקבלת הת.ז.
כאמור אני אישית באמת לא מתרגש מזה אבל מכבד את מי שזה מפריע לו, פחות את הצבועים שבעד כשטוב ונגד כשפחות טוב.
עם אמארה זה בולט במיוחד כי פתאום שופטים אותו על זה שיש לו חס וחלילה אגו, או שפתאום החסרונות המקצועיים שלו הופכים אותו לבטלן שלא צריך.
כאילו זה לא היה חלק מהחבילה מלכתחילה.ֿ בכל אופן לא הייתי ממהר לשים את הגופייה שלו בבויידם, אפשר לראות שהבנאדם מת על המשחק ומתקשה לפרוש,
אם לא יגיע לנבא סיכוי טוב שיפציע בשלישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 18:36 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

שאלת שאלה טובה, אם מה שמפריע הוא מראית העין או האקט עצמו.
עם יד על הלב, אני חייב להודות ששניהם.
אני סולד מתעשיית הישראלים לרגע, סתם כי נראה לי שכדורסל הוא לא עילה מספקת להזנות את ספר החוקים של מדינת ישראל (וכעו"ד, שהדי במרומים שהוא הוזנה דיו).
מצד שני, יש איזה כיף (צדקני ומתחסד אבל עדיין כיף) בללעוג לחברים אוהדי מכבי על מכונת האיזרוח שלהם.
ועכשיו אין לי את זה.
לא נורא, נתנחם ב-3217 הנושאים האחרים שבהם אפשר ללעוג למכבי, ונייחל שבעונה הבאה תהיה לנו לפחות עוד סיבה אחת.

בלי קשר, כל עוד זה קורה לפני אוקטובר, או אחרי מרץ, אני אשמח לראות את אמארה חוזר אלינו לעוד סיבוב.
האמת שהיה כיף איתו, ולו רק בגלל המשקפיים שהגיש לאסתרון (או שזה היה שמש?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 22:12 
דיקטטור\ית

כל עניין האזרוח הוא צביעות אחד עצומה.

כבר לפני 2-3 עשורים שיחקו כאן מתאזרחים. אולי לא אינספור ולא בתקופת טל ברודי (את זה מאשקה והקדמון יוכלו לאשר או לתקן) אבל אני זוכר בתור ילד שראיתי את דיוויד בלאט קולע שלשות מהפינה.. יובי אחד השחקנים האהובים עלי בתולדות הפועל והשיר של ג'וני דלזל עד היום מתנגן לי בלב מידי פעם.

מעולם אני כאוהד לא הלכתי כנגד מתאזרחים. מה שכן צרם ולכן במלחה עוד הצטרפתי לשירת "אל אל ישראל" הוא העובדה ש..מה לעשות.. לתמנון אף פעם לא נגמרות הזרועות והכסף וכש..יש להם 4-5 זרים פלוס 2-3 מתאזרחים ברמת זרי יורוליג זה מתסכל וזה מרגיש כאילו אתה תמיד מאחור.

אז.. לא נותר להנהלות השונות שלנו אלא להבין את כללי המשחק ולהתלכלך, בין אם להבדיל ונקפוץ לרגע לשנות השריונים ביורוקאפ, לבין דרכונים צ'כיים (למרות שאם תשאלו אנשים שמכירים הם יהיו מוכנים להישבע שאת הכל קני עשה באופן עצמאי והפועל קיבלה אותו בוסמן והיא נקיית כפיים אבל התדמית וה..מוניטין זה מה שיזכרו ויזקפו תמיד לדני קליין בהקשר הזה)

שורה תחתונה - אי אפשר מתי שרוצים לנפנף ברומנטיקה ועקרונות ולהתעלם לחלוטין מהעבר.

נוצרו הזדמנויות ששירתו את האינטרס של הפועל, אף פעם לא יהיה ברור בהובלת "מי יותר"

1. האוול - פגב"ז והעסקונה בנבחרת? החולדות והאינטרסים הכלכליים? הפועל והסיכוי לאליפות?
2. אמארה - יהדות? שורשים? הפועל?

תכלס? זה לא משנה ולא מעניין. אני שיניתי פאזה והצהרתי עליה איפשהו במעבר לארנה. לא משנה לי מי משחק בהפועל כל עוד הוא לובש את הגופיה הנכונה ונותן ת'נשמה להפועל כמו שלא מעניין אותי מי מעודד את הפועל באותם התנאים... יתרה מכך, בהסתכלות על העשור האחרון להבדיל גמור מהעשור של שנות התשעים, אני מוצא את עצמי מתחבר הרבה יותר לזרים/מתאזרחים מאשר למקומיים שנתפסים בעיני מפונקים ועצלנים ברובם המכריע, פה אמנם יש ביצה ותרנגולת אבל תכלס? זה לא סתם שלא צומחים פה שחקנים של ממש כבר כעשרים שנה למרות כל מיני חוקים הזויים מגוננים.

כל השאר זה פשוט התפלפלות צבועה של אנשים שמתעלמים בכוונה מכללי המשחק וממה שמוכתב פה כבר שנים ומבחינתי זה בזבוז אנרגיה נוראי אבל כזה שכיף להקדיש לו זמן הקלדה/קריאה בעונות מלפפונים.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 15:56 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

divinelly כתב:
כל עניין האזרוח הוא צביעות אחד עצומה.

כבר לפני 2-3 עשורים שיחקו כאן מתאזרחים. אולי לא אינספור ולא בתקופת טל ברודי (את זה מאשקה והקדמון יוכלו לאשר או לתקן) אבל אני זוכר בתור ילד שראיתי את דיוויד בלאט קולע שלשות מהפינה.. יובי אחד השחקנים האהובים עלי בתולדות הפועל והשיר של ג'וני דלזל עד היום מתנגן לי בלב מידי פעם.

מעולם אני כאוהד לא הלכתי כנגד מתאזרחים. מה שכן צרם ולכן במלחה עוד הצטרפתי לשירת "אל אל ישראל" הוא העובדה ש..מה לעשות.. לתמנון אף פעם לא נגמרות הזרועות והכסף וכש..יש להם 4-5 זרים פלוס 2-3 מתאזרחים ברמת זרי יורוליג זה מתסכל וזה מרגיש כאילו אתה תמיד מאחור.

אז.. לא נותר להנהלות השונות שלנו אלא להבין את כללי המשחק ולהתלכלך, בין אם להבדיל ונקפוץ לרגע לשנות השריונים ביורוקאפ, לבין דרכונים צ'כיים (למרות שאם תשאלו אנשים שמכירים הם יהיו מוכנים להישבע שאת הכל קני עשה באופן עצמאי והפועל קיבלה אותו בוסמן והיא נקיית כפיים אבל התדמית וה..מוניטין זה מה שיזכרו ויזקפו תמיד לדני קליין בהקשר הזה)

שורה תחתונה - אי אפשר מתי שרוצים לנפנף ברומנטיקה ועקרונות ולהתעלם לחלוטין מהעבר.

נוצרו הזדמנויות ששירתו את האינטרס של הפועל, אף פעם לא יהיה ברור בהובלת "מי יותר"

1. האוול - פגב"ז והעסקונה בנבחרת? החולדות והאינטרסים הכלכליים? הפועל והסיכוי לאליפות?
2. אמארה - יהדות? שורשים? הפועל?

תכלס? זה לא משנה ולא מעניין. אני שיניתי פאזה והצהרתי עליה איפשהו במעבר לארנה. לא משנה לי מי משחק בהפועל כל עוד הוא לובש את הגופיה הנכונה ונותן ת'נשמה להפועל כמו שלא מעניין אותי מי מעודד את הפועל באותם התנאים... יתרה מכך, בהסתכלות על העשור האחרון להבדיל גמור מהעשור של שנות התשעים, אני מוצא את עצמי מתחבר הרבה יותר לזרים/מתאזרחים מאשר למקומיים שנתפסים בעיני מפונקים ועצלנים ברובם המכריע, פה אמנם יש ביצה ותרנגולת אבל תכלס? זה לא סתם שלא צומחים פה שחקנים של ממש כבר כעשרים שנה למרות כל מיני חוקים הזויים מגוננים.

כל השאר זה פשוט התפלפלות צבועה של אנשים שמתעלמים בכוונה מכללי המשחק וממה שמוכתב פה כבר שנים ומבחינתי זה בזבוז אנרגיה נוראי אבל כזה שכיף להקדיש לו זמן הקלדה/קריאה בעונות מלפפונים.

מסכים עם הרוב, במיוחד החיבה לדלזל ויובי ואייץ..

להבדיל ממך, לא עשיתי שינוי פאזה עם המעבר לארנה.
נכון כבר לא אעמוד ואצעק עם עמית כספי ושות' "אל אל ישראל", אבל גם לא יורד לי בגרון המכבי-אמריקניזציה שהופעל עוטה על פניה בשנים האחרונות/מעבר לארנה/ההנהלה החדשה. מכבד את הכיוון אבל לא מתחבר לי, אישית, עניין של תחושה העדפה וסנטימנטליות.

ירון יקירי, אנחנו בני אותו גיל, פלוס/מינוס, ומניח שעברנו את אותם עשורים באהדה להפועל אבל לפחות כאן בצ'ה, באתר הבית שלנו ובין בני הבית, בואו נהיה כנים -
אילולי לחץ מצד מנכ"ל האוכלוסין, ידידי פרופ' מור יוסף, אוהד הפועל אקטיבי והקשר החם בין דרעי למשה לאון, הסיכוי של אמארה לקבל תעודת זיהוי כחולה לא היו בכלל על סדר היום. ובל נשכח את העיתוי בו התקבלה האזרחות......
לא חוזר בי מדעתי לפיה מגיעה לאמארה אזרחות ישראלית על תרומה יוצאת דופן בתחום הספורט. הכדורסלן הכי גדול שבא לישראל וביקש לקשור את גורלו עם המדינה.
אבל, בגילוי לב, בהחלט מתחבר לדבריהם של אמירוס ושות' - אם מכבי היו עושים מהלך דומה עם צ'ימברס/דומה, היינו מלינים בראש חוצות.

שמחתי ועודני שמח שקיבל אזרחות ללא קשר איפה יהושפט ישחק בעונה הבאה, ועדין לא אהיה צבוע ואודה שהמהלך היה מלווה בסירחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 00:27 
דיקטטור\ית

אוהד יקירי - לא בסרחון עסקתי ומעולם גם לא הכחשתי אותו. יש סרחון בכל אזרוח של שחקן אמריקאי שבא לפה ומקבל אזרחות. מקרים בודדים מאוד שאני לא בטוח שניתן לספור על יד אחת אינם מסריחים. גם פה, בטיימינג של הבחירות המוניציפליות ואחרי כמה?! שני נסיונות אזרוח שלא צלחו, הלכו על סעיף אחר וניצלו קשרים ותזמון למטרת האזרוח. זה אף פעם לא הזיז לי כי מתישהו ברומא צריכים להיות רומנים ;-) אני פשוט טוען שאנחנו כבר קרוב לשני עשורים רומנים ברומא ו..לא ייתכן שכולם יצאו מהחורים שניה אחרי שאמארה עוזב (ואתעלם לרגע משניים שלושה שהעידו על עצמם שהיו נגד האזרוח עוד כשהוא קרה.. זעקות הגוועלד התחילו שניה אחרי ההודעה שלו על העזיבה)

בנוגע לזהויות?! ברור שהייתי מעדיף סגל ירושלמי מבטן ומלידה, אפילו ישראלי דובר עברית, מה לעשות שאלו כללי המשחק שדיברתי עליהם.. כרגע לא נמצאת בקיים דרגת האיכות אליה אנחנו מפללים וגם אם כן, אין פה את הסבלנות וההשקעה לאורך זמן (תראה מה עושים פה לילד בן 21 שעשה עונה מצויינת לטעמי רק בגלל 2-3 משחקים, מכריעים ככל שיהיו.. שותים לו ולמאמן שלו את הדם עם קשית)

לכן הנטייה ללכת עם האמריקניזציה והאזרוחים, לא שמשם באה הישועה ויש איכות מי יודע כמה.. אבל אתלטיות ויכולות בהרבה מקרים קיימת יותר מהתוצר המקומי, יש מצב שגם ברמת השכר והעלויות יש יתרון למתאזרח על פני ישראלי תאב בצע, אולי אפילו גם מוסר עבודה ומקצוענות. אלו הסיבות ששיניתי את עורי, מחוייבות, תפוקה ומקצוענות שאין כמותה אצל מרבית הצברים.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 10:27 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

אמארה הולך מכות (וירטואלית) עם אוהד הניקס:

https://www.mako.co.il/Sports-basketbal ... artner=rss

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 131 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]