פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 ספטמבר 2019, 07:22

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 02 יוני 2019, 13:17 
דיקטטור\ית

על פי ישראל היום יש לאמארה כמה אופציות כולל פרישה מכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יוני 2019, 17:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גם לי.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יוני 2019, 18:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

באמא שלי, כמה עיתונות ספורט יכולה להיות מעאפנה שזו השורת מחץ מהכתבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2019, 05:34 
דיקטטור\ית

חייב לשפוך את הלב לגבי אמארה.
בתקופה האחרונה אוהדים רבים שלנו מוכיחים שכמו אצל קהלים אחרים גם אצלנו יש לא מעט חצופים כפויי טובה שמעזים לתקוף את ההתנהלות שלו.
אמארה סטודמאייר, אגדה גם ב-NBA להזכירכם, הגיע אלינו ל-2 קדנציות בליגה המחורבנת שלנו כשבמהלכן הוא הספיק להיזרק בלי בושה בסיום העונה הראשונה ובעונה השנייה נאלץ להתייבש יותר מחצי עונה במשחקי הליגה כי במשרד הפנים התמהמהו משום מה לתת לו אזרחות. ולמרות כל זאת הבנאדם בא לתת עבודה, נתן לנו אחלה תפוקה מקצועית (מישהו זוכר מה ציימברס עשה במכבי?), התנהל בצניעות באופן כללי (יחסית כמובן למעמדו הרם), תמיד ידע להודות ולחבק את הקהל (בניגוד לפרימדונות רבות אחרות) וכמובן שהרבה בזכות עצם הנוכחות שלו המעמד וכח ההרתעה שלנו צמחו בענק.
אז נכון שלא הכל היה מושלם והיו לו כמה פוסטים מעצבנים אבל זה באמת כלום ושום דבר לעומת התרומה הגדולה שלו למועדון.
אתמול אמארה רמז שהוא לא צפוי להמשיך אצלנו. אי אפשר לדעת מה בסוף יהיה אך בכל מקרה אני אישית תמיד אעריך ואוקיר את התקופה של האגדה הזאת אצלנו במועדון. thank you amare

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2019, 08:21 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

+1

קצת פרופורציות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2019, 23:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

-1
לא מסכים להערצה העיוורת כלפי יהושאמארה.
עניינית:
1. למי שלא זוכר בקדנצייה הראשונה הוא לא הבריק, מי שחתום על האליפות הוא הפינג'אן, ההחתמה של האוול שאיפשרה לשחק עם 3 זרים בקו האחורי ודייסון בתצוגת תכלית בגמר.
2. הוא לא נזרק בבושת פנים, בדיוק כמו שהוא לא חתם עד לתחילת העונה הנוכחית, הפועל לא הייתה חייבת להחתים אותו בעונה הקודמת.
3. מסכים שההתנהלות הספורטיבית שלו והתרומה על המגרש (ובעיקר מחוצה לו) היתה למופת בקדנצייה השנייה, בעיקר עד לקבלת האזרחות.
4. מאז קבלת האזרחות (ואולי גם קצת לפני כן) הוא הראה קצת סימני התפלפות קלים, סינדרום ירושלים יש שיאמרו, יותר מידי דיבורים על יהדות, פחות מחוייבות לכדורסל (זה בסדר, זכותו) כשהשיא היה פוסט הזוי יום לפני הפיינל פור (!) שבו הוא רומז שהוא כנראה יעזוב, אולי למכבי (!!) ואולי לNBA (?!). מיותר לציין שאת ההקלטה של חצי הגמר הסוכן שלו לא יפיץ למועמדות (?) בNBA
5. הפוסט הנוכחי פחות מרגיז אותי, ויותר מראה על ניתוק מהמציאות- מה קשור עכשיו "קריירה עתידית בNBA" חודש אחרי שסימפסון האלמוני פירפר אותו במשחק מכריע.
6. אם הוא באמת יחזור לארה"ב, סיפור האזרחות די צורם חייבים לומר - דקה וחצי אחרי שקיבל אזרחות (על תרומה לספורט הישראלי!) הוא כותב שהיה בארץ בסוג של "שבתון" ומתבטא כאילו הוא ישראל היתה אפיזודה חולפת...
7. לא הגעתי (עדיין?) לכעוס עליו, אבל חייב לומר שדי התעייפתי מלפרגן לו. יבוא - על הכיפאק, לא יבוא - שיניח לנו וילך להתמסר ללימודי הלכות בשר וחלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 11:14 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

לא מסכים לעליהום למרות שמעולם סגדתי בצורה עיוורת ליהושפט.

הבחור התחבר לחזון של הפועל ירושלים עוד לפני שעלה הרעיון לשחק בה, וקנה מניות לפני שנבחנה הצעה (שהתחילה כבדיחה שנזרקה לחלל החדר) להביא אותו לשחק בהפועל.
תדמיתית, במיוחד מעבר לים הבחור משך אש חיובית, ואנו פאקינג הפועל ירושלים. תנו קצת קרדיט.
השתן קצת עלה לנו לראש, כמה סופרסטרים ברמה שלו הגיעו למועדון שלנו לאורך כל שנות קיומה?! זכרון קצר כלפי השם הכי גדול ששיחק אצלנו מאז ומעולם, מקומם אותי.
נכון שבחצי הגמר מול סימפסון הוא עשה במכנסיים, אבל דווקא בקדנציה השניה שלו, הופתעתי לטובה מההתנהלות שלו לאורך העונה כולה.
האני מאמין הפרטי שלו כמו גם גילוי והקרבה ליהדות, לא מעניינים.
ללא כחל וסרק, מגיע גם מגיע לבחור אזרחות ישראלית על תרומה יוצאת דופן למדינה. נקודה.
ימשיך לשחק בהפועל ירושלים, אשמח. יחליט אחרת, אשמור לו פינה חמה בלבי ואאחל לו רק טוב, באשר יהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 17:06 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

הוא עוד ישוב

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 23:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אזרוח אמרה בזוי ונבזה כמו כל אזרוחי הבזק של מכבי שמהם כל כך סלדנו!, אין שום הבדל!

מה הוא עושה ברשתות החברתיות מעניין את ה....
שחקן טוב, החצי גמר? היה כבר שתחררו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 00:28 
דיקטטור\ית

אזרוח אמארה צודק ומוצדק, טוב היה לו הוא נעשה שנתיים קודם לכן ואין לו צל צילו של קשר לאזרוחי הזומא המשוקצים והמזוהמים.

מדובר בדמות ספורטיבית ראשונה במעלה שחקן על, ששיחק כאן, בקבוצתנו האהובה, מתוך רצון כנה לתרום לקהילה (וכן! גם הוא עצמו נתרם ואנטרסיו שורתו כיאה לאדם במעמדו)

לא היה כאן ו..אמנם ימים יגידו אבל אני מתאר לעצמי שלא יהיה כאן שחקן בסדר גודל כזה בכל הענפים.

תנו לי דוגמה לספורטאי בסדר גודל כזה שמגיע לכאן לא בשביל כסף, לא בשביל מוניטין ולא בשביל תהילה, עם רקורד כמו שלו ואני הראשון שיוצא להפגין למען מתן אזרחות גם לו.

האזרוח נעשה בצורה חוקית ושקופה, הסעיף שאינני זוכר את שמו אבל קשור לתרומה לדעת הקהל על המדינה הוא סעיף חוקי לחלוטין. נסיונות קודמים שעלו בתוהו לאזרוח על סעיפי גיור נכשלו, תנו לי לנחש מה היה קורה לו דון שימון היה רוצה לאזרח את אמארה לפי סעיף גיור?! רוצים לנסות לנחש בעצמכם? תשאלו את רוצ'סטי או את ראדוביץ' (יכול להיות שבשם של האחרון לא דייקתי.. בוגקו ראדוביץ' אאז"נ..)

מבאס אותי מאוד שהוא לא איתנו ו..יכול להיות שאני (שוב) בדעת יחיד פה אבל אין לי ספק שמדובר באמריקאי האהוב עלי בכל הזמנים וזה כולל את בילי, נוריס ושאר זרים אהובים. מבחינתי שורה סטטיסטית אף פעם לא היתה שיקול יחיד להגדרה 'הטוב בכל הזמנים' ואמנם יש לו קרב צמוד עם בילי מבחינתי (נוריס לא בלבל הזה מבחינתי האישית) אבל בהחלט מבחינתי, גם אם בפנדלים, אמארה לוקח.

הלוואי ומשהו יקרה והוא אכן יישאר פה או יצטרף חזרה באיזשהו חלון העברות כזה או אחר..

אף תגובה פה לא תשנה את הזכרונות הטובים שיש לי מאמארה, אני גאה בחבורה הקטנה שהתגבשה לה ונתנה לו טלית מתנה, שמח שזכינו לכזה ספורטאי על/מחוץ לפרקט ולכל מי שהרוויח מהשהות שלו כל דקה ודקה פה.

אני כבר מתגעגע...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 07:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
אזרוח אמארה צודק ומוצדק, טוב היה לו הוא נעשה שנתיים קודם לכן ואין לו צל צילו של קשר לאזרוחי הזומא המשוקצים והמזוהמים.

מדובר בדמות ספורטיבית ראשונה במעלה שחקן על, ששיחק כאן, בקבוצתנו האהובה, מתוך רצון כנה לתרום לקהילה (וכן! גם הוא עצמו נתרם ואנטרסיו שורתו כיאה לאדם במעמדו)

לא היה כאן ו..אמנם ימים יגידו אבל אני מתאר לעצמי שלא יהיה כאן שחקן בסדר גודל כזה בכל הענפים.

תנו לי דוגמה לספורטאי בסדר גודל כזה שמגיע לכאן לא בשביל כסף, לא בשביל מוניטין ולא בשביל תהילה, עם רקורד כמו שלו ואני הראשון שיוצא להפגין למען מתן אזרחות גם לו.

האזרוח נעשה בצורה חוקית ושקופה, הסעיף שאינני זוכר את שמו אבל קשור לתרומה לדעת הקהל על המדינה הוא סעיף חוקי לחלוטין. נסיונות קודמים שעלו בתוהו לאזרוח על סעיפי גיור נכשלו, תנו לי לנחש מה היה קורה לו דון שימון היה רוצה לאזרח את אמארה לפי סעיף גיור?! רוצים לנסות לנחש בעצמכם? תשאלו את רוצ'סטי או את ראדוביץ' (יכול להיות שבשם של האחרון לא דייקתי.. בוגקו ראדוביץ' אאז"נ..)

מבאס אותי מאוד שהוא לא איתנו ו..יכול להיות שאני (שוב) בדעת יחיד פה אבל אין לי ספק שמדובר באמריקאי האהוב עלי בכל הזמנים וזה כולל את בילי, נוריס ושאר זרים אהובים. מבחינתי שורה סטטיסטית אף פעם לא היתה שיקול יחיד להגדרה 'הטוב בכל הזמנים' ואמנם יש לו קרב צמוד עם בילי מבחינתי (נוריס לא בלבל הזה מבחינתי האישית) אבל בהחלט מבחינתי, גם אם בפנדלים, אמארה לוקח.

הלוואי ומשהו יקרה והוא אכן יישאר פה או יצטרף חזרה באיזשהו חלון העברות כזה או אחר..

אף תגובה פה לא תשנה את הזכרונות הטובים שיש לי מאמארה, אני גאה בחבורה הקטנה שהתגבשה לה ונתנה לו טלית מתנה, שמח שזכינו לכזה ספורטאי על/מחוץ לפרקט ולכל מי שהרוויח מהשהות שלו כל דקה ודקה פה.

אני כבר מתגעגע...

¹

כי זה אצלנו אז מותר, אזרוח מרושע ובזוי, הצביעות חוגגת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 08:34 
דיקטטור\ית

vera11 העצבני כתב:
divinelly כתב:

אני כבר מתגעגע...

¹

כי זה אצלנו אז מותר, אזרוח מרושע ובזוי, הצביעות חוגגת!
ממש לא! אתה זה שצבוע כי כל עוד נהנית מהתוצרים שלו לא דיברת ככה.. (וכשהוא עוזב אתה מטנף?! איכסה עלייק אומרים בז'רגון המקומי)

בכלל, למה לעבור לפן אישי?!

אני מתקשה למצוא שחקן בסדר גודל של אמארה ביחס ל..קקיונות שיש כאן אבל סתם אשלוף מהמותן:

דיוויד בקהאם בביתר? לאזרח!
פדרר במרכז הטניס בפת? לאזרח!
איינשטיין במרכז הביולוגי בנס ציונה? לאזרח! (ולא בגלל היהדות שלו!)

זה מה שעלה לי לראש עכשיו..

חאלאס עם השטויות. כל נפיל כזה בתחומו שמראה זיקה למקום ואכפתיות למדינה ולעיר הקודש חייבים לאזרח. (ואני בניגוד לציניקנים פה מאמין לאמארה ומתייחס פחות לחוקיות של דתיים ממני)

הכרתי בקבוצות וואצאפ של אוהדי הפועל אנשים שהתפללו איתי בשבתות קבוע, שמעתי שהוא הלך לישיבה, כל אחד מהפרטים הללו לא מזיזים לי אישית למרות שבבית אבי החינוך נוטה למסורתי/דתי ואפילו אני מוצא את עצמי באהבה "דתי לפי דעתי" והולך עם אבי שיחיה לבית הכנסת בחגים ובאירועים כאלה ואחרים..

עדיין - לא היה כזה דבר פה. לא היה שחקן כזה, אני בספק אם היה אדם כזה. בצניעות. בענווה. מתוך רצון נטו לתרום לקהילת הפועל ירושלים כדורסל (וכן, חייב לציין בכנות, גם לעצמו אבל לא רק!)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 23:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טועה ומטעה, אמרתי זאת ביום בו אוזרח, לא שניה אחרי, אזרוח נבזי וגועלי, לא זוכר שתהינו על אופיים של השחקנים באיזרוחי הבזק של מכבי, אלא נטו על הדרך, וגם כאן גועל נפש של אזרוח!, לא משנה בכלל איפה הוא משחק!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 23:55 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

ורה - אתה זוכר שאמארה שיחק כאן שנה שלמה כזר ועוד חצי עונה נוספת השנה? זה לא האזרוח הכי יפה שיש, ממש לא, אבל גם ממש לא אזרוח בזק וגם לא האסון שעושים ממנו. אל תיתן לספינים של הצהבת לבלבל אותך.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 15:49 
דיקטטור\ית

ו..אני טועה ומטעה.. וורה באופן עקבי וסדרתי משמיט עובדות של ממש לתורתו אמונתו..

הדבר היחיד שמריח לא טוב באזרוח הזה הוא הפעלת הלחצים על משה לאון (שמועות) ו..ניצול תקופת בחירות. לא משהו שכל קבוצה אחרת לא היו בוחרים לעשות.

הדבר היחיד שקצת צורם באזרוח זה עזיבת אמארה את הארץ, ציפיתי שיישאר לפחות עונה נוספת למען הגינות כל הצדדים.

כל השאר כשר וחוקי לחלוטין מבחינתי.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 17:35 
גנרל הניצחון בנהריה

אני נוטה להסכים עם ורה בעניין, אמארה לא הביא שום תרומה מיוחדת לספורט הישראלי שבגינה מגיעה לו אזרחות. הכל פרוטקציות וקומבינות.
אבל בגדול אין לי תלונות, הייתי מבסוט עד השמיים כשהוא קיבל את האזרחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 18:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נקווה שבתחילת אוגוסט הטריפ שהאמארה לקח יעבור לו והוא יחזור לקבוצה כמו גדול .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 21:25 
דיקטטור\ית

amiros09 כתב:
אני נוטה להסכים עם ורה בעניין, אמארה לא הביא שום תרומה מיוחדת לספורט הישראלי שבגינה מגיעה לו אזרחות. הכל פרוטקציות וקומבינות.
אבל בגדול אין לי תלונות, הייתי מבסוט עד השמיים כשהוא קיבל את האזרחות.
זה כי אתה הייטר ביביסט מושבע ו..ימני משוקץ!

לי הספיקו הפלקטים במזרח אירופה ש.."אמארה מגיע" וההתרגשות העצומה עם הבאז שהוא יצר בכל מקום וכן..אפילו בכל רגע שהוא היה על הפרקט בארנה עם/בלי מדי משחק של הפועל.

יש לי תחושה שעושים לו עוול עם העזיבה, מקרה קלאסי ש..לו היה נשאר היו ממליכים אותו ומתקוטטים אם הוא/בר קפטן ואם לא.. אז קורה מה שקורה כאן למעלה.

אם אמארה היה מגיע לעונה או חצי עונה רק כדי לקבל אזרחות ולספק את צרכיו אז הייתי זורם עם ההאשמות על סינדרום ירושלים או נטילת סמים קלים לצד איזה ברסלבר..

המצב לא כזה. לפחות ממה ששמעתי מאנשים שאני מכיר, זה מחוץ לפרקט עם הציציות. על הפרקט? באימונים? מספיק לראות את הניצוץ בעיניים של כל מי שדיבר עליו און/אוף דה רקורד וזה מספיק.

לא נותנים מספיק כבוד לשם ולרפרטואר שלו. כאלה אנחנו אוהדי הפועל צקצקנים פולנים.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 21:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא רק לספורט הישראלי הוא לא תרם שום תרומה משמעותית. בעונה האחרונה הוא לא תרם שום תרומה משמעותית גם להפועל. את הגביע לקחנו בלעדיו ובליגה ובצ'יפופו הצלחנו להיכשל גם איתו.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 21:36 
דיקטטור\ית

התפוז המכני כתב:
לא רק לספורט הישראלי הוא לא תרם שום תרומה משמעותית. בעונה האחרונה הוא לא תרם שום תרומה משמעותית גם להפועל. את הגביע לקחנו בלעדיו ובליגה ובצ'יפופו הצלחנו להיכשל גם איתו.
מניאקים, כל הפלוגה הזאת מניאקים.

אין כמו להיות בדעת יחיד! תמיד הייתי! עוד מאז שקראתי להחתים את דרוקר/דןשה/פרנקו/סימונה/קטש לחמש עונות! (טוב.. לא בטוח שאת דרעקר ו..יש פה כמה עכברים שעשויים לחפש הודעות ממשבר המילניום אבל נו בסדר.. העיקר הכוונה)

תרומה לא נמדדת בגביע או בהישג ספורטיבי מדיני כזה או אחר.

לא יודע איך לשיים את זה. אולי זה עניין התהילה, אולי הרעש שזה יצר. אי אפשר לומר שיש הרבה החתמות כאלה בעולם כולו. אנחנו אחת מהן. (היה רעש דומה למשל עם דומיניק ווילקינס שחתם בטורקיה נדמה לי.. וגם הוא לטעמי מתחת לאמארה מבחינת השם אבל אינני מתיימר להיות איזה מומחה מנש..)

דווקא להפועל התרומה לא התקמטה בחזרה שלו מול נהריה באליפות הראשונה או העונה. היא כן בלטה איפה שלא ממהרים לראות אותה. במכירות (מנויים ומרצ'נדייז), בשיווק ופרסום (שם בכלל אין נתונים) ובכלל בכסף. אני מניח שבעונת הציזיקי ואחרי זו שתבוא עלינו נדע בכמה כסף מדובר ולא אתפלא שמדובר בהרבה ממנו.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 22:11 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

ואפילו מבחינת הכדורסל נטו, אנשים פה יותר מידי מרוכזים בליגה שלנו בה באמת הוא לא תרם בצורה יוצאת דופן (גם באותה סדרה מול נהריה). התרומה המשמעותית ביותר שלו הייתה במאני טיים האמיתי של אותה עונה - שלב הבתים השני של היורוקאפ ומשחקי ההצלבה נגד גראן קנריה. הוא נתן שם חודשיים מטורפים עם ממוצעים של 17 נקוודת והגנה גדולה על כל הגבוהים שלהם. אחת הסיבות המרכזיות להצלחה שלנו באותה עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 00:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אמארה היה ענק באירופה של הפינג'אן.
ואם לא טפשת ההריון שהשתלטה על גורמים בהנהלה בעידוד שלו השרץ מיוון היינו זוכים אולי לראות אותו עם ג'ראלס בעוד עונה מוצלחת באירופה (אפילו שהוא לא היה רואה ממנו כדור חח..)

בעונה האחרונה אמארה היה מאעפן, אבל לתחושה שלי זה שחקן למשחקים גדולים.
או יותר נכון, זה דג ששוחה רק במים עמוקים.

בכל אופן,
תודה שבא, תודה שחזר, תודה שהיה, תודה שהעניק מעצמו למועדון הקטן הזה כל כך הרבה.
הוא תרם רבות למנויים, לארנה, למותג של הפועל שכל כך מנסים לכווץ אותו כאן בתקופה האחרונה.
ולי כאוהד נתן כל כך הרבה רגעים שמחים באותה עונה - החל מהמשחק הענק בולנסיה בשלב הבתים עם הניצחון הגדול ההוא שסלל את הדרך לעונה בלתי נשכחת ותצוגות רבות נוספות בשלבים מתקדמים.

לב אמארה לב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 10:59 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מוזר כל האש שהוא חוטף פה...
זה שמתהפכים על אנשים אחרי שהם עוזבים את הקבוצה זה צפוי, וגם הדיון הלעוס של האם מגיעה לו האזרחות זה משהו מתמשך.
אבל עכשיו הוא גם לא תרם כלום מבחינת כדורסל, מה יש לכם?
ברור שהוא לא בא בפורמה של שובר שיוויון, לא בקדנציה הראשונה או השניה.
היו לו את החודשיים האלה בעונה הראשונה שבאמת שיחקו תפקיד גדול בהצלחה באירופה, ואת זה אי אפשר לקחת ממנו.
גם את החזרה שלו בפלייאוף שהביאה את השינוי באליפות השניה אי אפשר לקחת ממנו, אפילו אם זה היה יותר בוסט מנטלי מאשר על הפרקט.
אבל עכשיו מנסים להגיד שעונה שעברה הוא לא הוסיף מקצועית? אתם זוכרים שהגבוהים הישראלים לצידו היו אלכס הנגר וליאור התייר?
הוא היה טוב מאוד בחצי הראשון של העונה באירופה, וגם הוסיף המון תחת החוק הרוסי בליגה אחרי שקיבל את האזרחות, מה לעשות שזה לא הספיק לעוד תואר.
חוץ מזה שיש עוד סיכוי שיחזור...
וגם אם לא, בא בן אדם והוסיף צבע, עיניין ואבק כוכבים לפאקינג הפועל ירושלים, מה התלונות בדיוק?
שיש לו אגו? שהוא מוזר? שהוא זקן? שהוא מעופף קצת?
הרי אם הוא לא היה כל הדברים האלו הוא בחיים לא היה מגיע וכל זה בכלל לא היה רלוונטי אז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 11:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הקאמבק מתקרב 12 קבוצות NBA צפו באימון של אמארה סטודמאייר
https://sports.walla.co.il/item/3246397

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 12:03 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

יחד עם ליאור, אולי נזכה לראות בקרוב 2 ישראלים יוצאי הפועל מכדררים במנש
https://www.one.co.il/Article/339321.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 22:00 
דיקטטור\ית

אני אנווט כתב:
זה שמתהפכים על אנשים אחרי שהם עוזבים את הקבוצה זה צפוי, וגם הדיון הלעוס של האם מגיעה לו האזרחות זה משהו מתמשך.
היו לו את החודשיים האלה בעונה הראשונה שבאמת שיחקו תפקיד גדול בהצלחה באירופה, ואת זה אי אפשר לקחת ממנו.
גם את החזרה שלו בפלייאוף שהביאה את השינוי באליפות השניה אי אפשר לקחת ממנו, אפילו אם זה היה יותר בוסט מנטלי מאשר על הפרקט.
אבל עכשיו מנסים להגיד שעונה שעברה הוא לא הוסיף מקצועית? אתם זוכרים שהגבוהים הישראלים לצידו היו אלכס הנגר וליאור התייר?
הוא היה טוב מאוד בחצי הראשון של העונה באירופה, וגם הוסיף המון תחת החוק הרוסי בליגה אחרי שקיבל את האזרחות, מה לעשות שזה לא הספיק לעוד תואר.
וגם אם לא, בא בן אדם והוסיף צבע, עיניין ואבק כוכבים לפאקינג הפועל ירושלים, מה התלונות בדיוק?
הרי אם הוא לא היה כל הדברים האלו הוא בחיים לא היה מגיע וכל זה בכלל לא היה רלוונטי אז...
חותם על כל מילה של הנווט חוץ מצמד המילים 'בן אדם'

הוא לא בן אדם, עבורי הוא הרבה יותר מזה.

חבורה של כפויי טובה יש פה. נראה מתי ייפול להם האסימון.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 23:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

איזרוחו של אמרה בזוי וניבזי כמו ראשון האחרון אזרוחי הבזק של מכבי שתמיד סלדנו מהם!

הכי מצחיק שאין לכם שום דרך לתרץ את האזרוח, שום דבר שיתמוך בגועל נפש ובצביעות הנ''ל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 23:48 
גנרל הניצחון בנהריה

divinelly כתב:
אני אנווט כתב:
חותם על כל מילה של הנווט חוץ מצמד המילים 'בן אדם'

הוא לא בן אדם, עבורי הוא הרבה יותר מזה.

חבורה של כפויי טובה יש פה. נראה מתי ייפול להם האסימון.

רק לשם הבהרה, גם אני חותם על כל מילה שלך ושל הנווט מלבד סייג אחד - לדעתי לא הגיעה לו אזרחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 00:10 
דיקטטור\ית

הבנתי כבר שוורה ואמיר נגד האזרוח.. טענו מספיק טענות כאן ל..למה כן..

שאלה קטנה, למה לא אמיר/וורה?

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 08:26 
גנרל הניצחון בנהריה

אני לא נגד האזרוח, אני בעד לגמרי. פשוט חושב שלא הגיעה לו.
אמארה קיבלת אזרחות לפי סעיף של תרומה מיוחדת לספורט הישראלי.
אמארה לא תרם כלום לספורט הישראלי. זה לא שהוא הוביל את הנבחרת לגמר היורובאסקט או אפילו שיחק משחק אחד בנבחרת. אם צ`יימברס היה מקבל אזרחות ב 96 על אותו סעיף מה היית אומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: