פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 מאי 2019, 17:51

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הבריגדה
הודעהפורסם: 13 מרץ 2019, 23:46 
גנרל הניצחון בנהריה

הודעה מהערב של הבריגדה:
***הודעת הארגון***
אחרי 13 שנים בהם אנחנו תומכים בהפועל ירושלים כארגון אוהדים, ולאחר שבשנים האחרונות אנחנו סופגים רדיפה אובססיבית כלפינו, הארגון מגיע לצומת דרכים.

אנחנו מבקשים לשתף אתכם, קהילת הפועל ירושלים, בדברים ובתחושות של חברי הארגון.

מאז מקרה ולנסיה, הארגון סומן כמטרה בעיניי ההנהלה. התחיל סוג של קמפיין מצד המועדון להשמצת והחרבת הארגון וחבריו. עד לפני שנתיים נחשבנו לקהל הכי חם ותומך בספורט הישראלי. היום, לאחר שנתיים של קמפיין תקשורתי נגד הקהל, שקרים והשמצות מידי שבוע - פתאום אנחנו "קהל אלים ומסית", ה"אויב מספר 1 של הפועל ירושלים" ועוד הכפשות שאין כל קשר בינם לבין המציאות.

למסע השקרים בתקשורת מתלווה רדיפה פלילית. לאחר תקופה ארוכה מאוד בה לא שכרה ולא נדרשה לשכור שוטרים למשחקים בארנה ואלו לא הגיעו כלל - הקבוצה החלה לשכור כוח אבטחה נוסף וכוח שיטור במשחקי בית וזאת כדי שאלו יוכלו לבצע מעצרים של חברי הארגון. בחודש האחרון משום מקום וללא הצדקה או התראה מוקדמת בוצעו ניסיונות למעצרים ומעצרים של יותר מעשרה מחברי הארגון ללא סיבה מוצדקת, תוך שימוש נרחב באלימות קשה, גם כלפי נערים ונשים. נפתחו תיקים(שכמובן נסגרו כי כאמור אין להם שום ביסוס או הצדקה). הוחרמו שלטי פריסה ובאנרים המותרים בחוק ומגובים בחופש הביטוי בתירוץ שהם "לא מתאימים ליציעי כדורסל"(שלטים שנלקחו ע"י המשטרה- שלט הפריסה הענק של ג'יני מחצי גמר הגביע, באנר בעד לגליזציה והבאנר "אוהבים את הפועל, אנטי גיא הראל").
בנוסף, נחסם מחסן הציוד שלנו בידי הקבוצה ובשיתוף המשטרה והוחרם הרוב המכריע של ציוד העידוד של הארגון(בפעם השנייה השנה להזכירכם - החרמת הציוד במשחק בית מול חולון).
לכל המקרים הנ"ל קיים בידינו תיעוד.

מנהלי הקבוצה אמרו לא פעם ובנוכחות אנשים רבים ומכובדים ש"הבריגדה הם הסרטן בגוף של הפועל" ועוד שלל דימויים שכאלו. וגיבו אמירות אלו במעשים נוספים:
לאחר המקרים שהזכרנו שמצטרפים לשורת מקרים קודמים כמו ביטול הסעות וכרטיסים במשחק חוץ בעונה שעברה, נדהמנו לגלות שבעלי הקבוצה בשיתוף עם המנכ"ל החליטו אתמול לעלות הילוך ולאיים על חברי הארגון בתביעות משפטיות באמצעות עורך דין הקבוצה!

חברים יקרים, אנחנו לא עבריינים. אנחנו בסה"כ אוהדים של הפועל ירושלים שרוצים בטובת הפועל ירושלים. הפועל שלנו להרגשתנו מנוהלת כמאפיה שמזכירה את שנות ה-90 במכבי, וההנהלה שלנו לא תהסס להרוס לאוהדים המסורים ביותר שלה את החיים בכל דרך שקיימת.
אנחנו רצים אחרי הקבוצה בכל המדינה, בכל אירופה, עובדים ימים ולילות כדי לצבוע את היציע של הפועל, מוציאים מוצרים וקונים ציוד ותפאורות עבור הקהילה המדהימה של הפועל, מקריבים כל דבר שיש לנו בחיים בשביל הפועל ירושלים.
אבל אנחנו גם בני אדם, עם עבודה, לימודים ומשפחה והרדיפה האובססיבית של ראשי המועדון מול כל אחד ואחד מאיתנו באופן אישי הפכה להיות קשה מנשוא, והכי גרוע - משפיעה על הקהל שלנו.

כן, יש בנו גם את האחריות להגיד שחברינו טעו וטועים לפעמים, ולא הקלנו מעולם ראש בנושא. בקיץ הארגון הציע תהליך שיעבור בהדרכת עדי גורדון ועם הנהלת הקבוצה, דבר שנבחן וקיבל סירוב מראשי הקבוצה מסיבות מביכות שנאסר עלינו לפרסם.

הארגון שלנו ב13 שנות קיומו היה הפנים של אוהדי הפועל ירושלים והיה גאה לעשות הכל כדי שנהיה הקהל הכי טוב במדינה. תמיד חרטנו על דגלנו להיות נגד אלימות, נגד גזענות הומופוביה וסקסיזם, נגד שחיתות בכלל ובספורט בפרט.
זאת הסיבה שלא ניתן לאף אחד להשתיק אותנו, לא ניתן לאף אחד להכתיב לנו איך להתבטא ומתי, לא נתנהג לפי הגחמות של המנהלת והאיגוד והמאפיה של שימון, ואנחנו גם לא נהיה המקהלה הפרטית של ההנהלה שלנו - הם לא יחליטו מה נשיר.

תמיד היינו הדלת הפתוחה של כל אוהד של הפועל, תמיד דאגנו להסעות ולכרטיסים, לאוהדים שצריכים עזרה, אף פעם לא הפננו עורף לאנשים המדהימים שמרכיבים את המשפחה האדומה, בעלים באו והלכו כמו גרביים ב13 שנים האלו ואנחנו עדיין כאן. חרטנו וצרבנו על גופנו את הפועל ירושלים, עשינו הכל! אבל במידה והרדיפה הבלתי נסבלת כלפי הארגון תמשיך, לא נוכל יותר לתפקד כארגון האוהדים של הפועל ירושלים בכדורסל.

כואב, הזוי, בלתי נתפס, אבל זאת המציאות כפי שנכפתה עלינו.
מקווים לתת רק בשורות טובות בהמשך♥️,
BM06

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הבריגדה
הודעהפורסם: 13 מרץ 2019, 23:50 
גנרל הניצחון בנהריה

מה שהיה הערב במשחק עם נפטונאס היה ביזיון.
שלא כהרגלי ישבתי באולם 9, כשמיציע 1 התחילו לשיר שמעון מזרחי בן זונה הרבה אוהדים סביבי שרקו בוז וגם קיללו את הבריגדה. אנשים שעד לאותו רגע שתקו כל המשחק ופתאום נזכרו שיש להם מיתרי קול. בושה וחרפה, מי ישמע מה קרה. אני בטוח שאם איזה ספי שמש היה דופק אותנו כל אותם צדקנים מתיפייפים היו שרים בקול ספי שמש בן זונה. פשוט אוהדים אפסים.
אוהדי הפועל ירושלים וגם הבריגדה ספורטיביים והוגנים על פי רוב. מכבדים יריבות, לא גזענים ולא אלימים. אפילו היום הבריגדה מחאו כפיים לאוהדי נפטונאס.
יש מעט מאוד שחקנים/בעלי תפקידים בכדורסל ש"זוכים" לטיפול מהבריגדה ואוהדי הפועל. סמי בכר, פניני ושמעון. כולם הרוויחו ביושר את הקריאות נגדם.
ההוקעה של הבריגדה ע"י הרבה אנשים בקהל מכוערת וכפויית טובה.
ושוב, אני כותב את הדברים בתור אחד שהתעמת עם אנשים מהבריגדה לא פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2019, 23:57 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

הקטע של שריקות הבוז על מנת להגן על שמעון מזרחי, מבחינתי זה שיא השיאים. אשכרה מפריע לכל הטהרנים (שכמובן לאורך כל המשחק טוחנים נקנקיות ולא מוציאים הגה מהפה) שורה אחת כנגד שמעון מזרחי (למי שלא מכיר, השיר "מי המציא את המילה אהבה"). אוי לאן הגענו. לולא הבריגדה הארנה היא בית קברות אחד גדול. לא איחולי תתאבד, לא איחולי מוות- שמעון מזרחי בן זונה הפריע להם.

איכס.

נערך לאחרונה על ידי RoGeR MaSoN בתאריך 13 מרץ 2019, 23:59, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2019, 23:59 
גנרל הניצחון בנהריה

לגמרי איכס, אני בטוח שאותם אוהדים לפני בדיוק חודש שרו גיא פניני מת ואסתרון בן זונה.

לפחות במוצש בחולון לא נצטרך לסבול אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:00 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

הצחקת אותי. ברור שהם לא יגיעו למשחק חוץ בחולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

חבר'ה תורידו להבות. שום דבר בהתנהגות של הקהל לא אישי נגד הבריגדה. יש הרבה מאוד אוהדים שהתחנכו וגדלו על לציית לסמכות והם סומכים על הבעלים של הקבוצה. אם הבעלים של הקבוצה שלך לוקח מיקרופון ומבקש מהקהל לא לשיר, אף דורש את זה - אז יהיה חלק גדול בקהל שילך איתו.

לא צריך לקחת הכל אישית, ואפשר לראות את התמונה המלאה.

אפשר להבין למה אנשים בני 50, בסיטואצייה שהם לא מבינים בה, ילכו עם חומסקי וגיא הראל ולא עם ילדים בני 19 ששרים על מריחואנה וערק לימונענע.

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 14 מרץ 2019, 00:17, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:17 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

אתם יודעים מה דעתי על הבריגדה, אבל רק תחשבו כמה אנרגיות שליליות מוציאים על קללות,
שריקות בוז לקללות, פוסט נעלבים ובטח יגיעו עוד תגובות.
דווקא בעונה שסוף סוף אפשר ליהנות מהקבוצה מיותר להתעסק בבלגן שבקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:25 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
חבר'ה תורידו להבות. שום דבר בהתנהגות של הקהל לא אישי נגד הבריגדה. יש הרבה מאוד אוהדים שהתחנכו וגדלו על לציית לסמכות והם סומכים על הבעלים של הקבוצה. אם הבעלים של הקבוצה שלך לוקח מיקרופון ומבקש מהקהל לא לשיר, אף דורש את זה - אז יהיה חלק גדול בקהל שילך איתו.

לא צריך לקחת הכל אישית, ואפשר לראות את התמונה המלאה.

אפשר להבין למה אנשים בני 50, בסיטואצייה שהם לא מבינים בה, ילכו עם חומסקי וגיא הראל ולא עם ילדים בני 19 ששרים על מריחואנה וערק לימונענע.
ולכן זו הייתה טעות פתאטלית שלו לצעוק כמו מטורף במיקרופון בסוף המשחק נגד מקקי.

אולי כדאי שחומסקי יבהיר לכל יפי הנפש שאין לו בעיה עם בן זונה (הרי לא מקבלים על כך קנס), אלא רק עם איחולי תתאבד.

נערך לאחרונה על ידי RoGeR MaSoN בתאריך 14 מרץ 2019, 00:26, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:26 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
מה שהיה הערב במשחק עם נפטונאס היה ביזיון.
שלא כהרגלי ישבתי באולם 9, כשמיציע 1 התחילו לשיר שמעון מזרחי בן זונה הרבה אוהדים סביבי שרקו בוז וגם קיללו את הבריגדה. אנשים שעד לאותו רגע שתקו כל המשחק ופתאום נזכרו שיש להם מיתרי קול. בושה וחרפה, מי ישמע מה קרה. אני בטוח שאם איזה ספי שמש היה דופק אותנו כל אותם צדקנים מתיפייפים היו שרים בקול ספי שמש בן זונה. פשוט אוהדים אפסים.
אוהדי הפועל ירושלים וגם הבריגדה ספורטיביים והוגנים על פי רוב. מכבדים יריבות, לא גזענים ולא אלימים. אפילו היום הבריגדה מחאו כפיים לאוהדי נפטונאס.
יש מעט מאוד שחקנים/בעלי תפקידים בכדורסל ש"זוכים" לטיפול מהבריגדה ואוהדי הפועל. סמי בכר, פניני ושמעון. כולם הרוויחו ביושר את הקריאות נגדם.
ההוקעה של הבריגדה ע"י הרבה אנשים בקהל מכוערת וכפויית טובה.
ושוב, אני כותב את הדברים בתור אחד שהתעמת עם אנשים מהבריגדה לא פעם.

מסכימה איתך, ממש לא הבנתי בהתחלה את קריאות הבוז.
שמעון מזרחי הוא באמת בן זונה, כמו חלק מהשופטים הקרחים שאולי הוא עדיין משלם להם.
משחק כדורסל זה לא אולם קונצרטים. הגיע הזמן שגם הנהלת הקבוצה שלנו תדבר בשקט עם הבריגדה.
אי אפשר רק לאים עליהם, צריך לדבר איתם בכבוד ולא מתוך שנאה למה שהם עושים.

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:32 
דיקטטור\ית

שמעון מזרחי בנזונה והשיר הזה אידיוטי וחסר היגיון כי מה הקשר בין המצאת המילה אהבה לעיסוקה של אום שמעון
שרקתי בוז כי כל השירה הזאת הייתה דווקאית מתחילתה ועד סופה. אפשר ורצוי לשנות כיוון ולהתחיל לעודד את הקבוצה בלי להתעסק בכל השיט הזה.
כשהיו שירי עידוד במשחק (שגם קלטתי מיציע 5), הצטרפתי בשמחה ובהתלהבות. נשרוק בוז ליריבה ולשופטים (כשמגיע) ונעודד את הקבוצה והשחקנים שלנו ויהיה אפשר לשים את כל הסאגה הזאת מאחורינו.

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

איזה מטומטמים מי ששרק בוז. כמה סמרטוטים עלובים אתם יכולים להיות שמזרחי מאיים עליכם דרך המאפיה שלו באיגוד ואתם משתכנעים לא לקלל אותו? איזן התייפיפות מיותרת.
אני לא יודע אם אמא של שמעון מזרחי זונה, אבל היא גידלה וואחד בן זונה!

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מי שאחראי לכל הפארסה הזו הוא חומסקי, וכדי שיבחר בדרך השלום כי בדרך המלחמה אין שום סיכוי שבמשחק הבא מול חולון או מכבי לא ישירו חצי אולם שירי נאצה. זה יקרה, וכדאי שהוא יהיה בנאדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:38 
דיקטטור\ית

שמעון מזרחי לא מאיים עליי בשום צורה אבל אולי הגיע הזמן שגם כקהל נתבגר ונבין שכמו שהומו זה כבר לא קללה אז אפשר גם לוותר על קללות במגרשים באופן גורף ומי יודע, אולי זה אפילו ישפר את האווירה במגרשים

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:53 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מאיים וחצי. איפה היית לפני שבועיים כששרו את השיר הזה? בא חומסקי, עשה את הפדיחה שלו ואתה בולע את הפיתיון.
לא רוצה להתבגר. החיים והשנים הכריחו אותי להתבגר בכל מקום אחר אז היה לי טוב 30 שנה להיות ילד במה שקשור להפועל ויהיה לי בסדר עוד 30 שנה להיות ילד בהפועל.
דרך אגב, אף פעם לא שרתי שירים עם קללות, אבל אין לי בעיה שיש מי ששר.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:56 
דיקטטור\ית

לפני שבועיים או שהייתי במשחק ועודדתי חצי כוח כשאני משתדל לא לקלל (ולא תמיד מצליח) או שהייתי בעבודה וראיתי את המשחק בטלפון או באיזה אכסנייה איפשהו.
גם אני לא רוצה להתבגר אבל ממש מוכן בקלות לוותר על קללות (ומתקשה בכך)

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 00:57 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יודעים מה? נראה לי שהשריקות הדבליות האלה רק יגרמו לי להתחיל לעת זקנה לשיר שירים שאף פעם לא שרתי.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 01:00 
דיקטטור\ית

צודק, אולי צריך פשוט לתת לשירים האלה לגווע ולחזק שירים אחרים

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 01:06 
גנרל הניצחון בנהריה

האדום מהמושב כתב:
צודק, אולי צריך פשוט לתת לשירים האלה לגווע ולחזק שירים אחרים

אשרי תמימי דרך...
זו לא הייתה הכוונה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 01:59 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

את זה אני באמת לא מבין.
יש לי המון ביקורת על הבריגדה, ואם היו שורקים בוז לתתאבד כבר הייתי מבין את זה (רק בגלל הקנסות), אבל לשרוק בוז לשירת שמעון מזרחי בן זונה? אנשים התחרפנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 04:02 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

סולד מיפי נפש ומתחסדים ששורקים בוז על שירה (!!) של חבריהם באולם כדורסל.
בואו לא נתפנפן, חומסקי&הראל רוצים בקרבתו של שימון.
ומי שבלע את הפתיון של איל השיווק, שיבושם לו.
ובלשונו ל אבן שושן - "פיתיון": "דבר מאכל שנועד למשוך בעל חיים אל המלכודת במטרה לצוד אותו או להרעילו".
הצליח לחומסקי&גיא.

גילוי נאות - אני מתחיל להריח את העשור החמישי לחיי, ומי שמכיר אותי (ויש כאן כמה יוזרים, שעוד נשארו פה פעילים ומכירים אותי אישית בחיים האמיתיים) בחיים לא אנהג באלימות כלשהי כלפי מאן דהו, ועדין, באולם הביתי שלי לצד חבריי אני מרשה לעצמי להיות אמוציונלי ולהתנהג כמו ילד.
לראייתי, זה חלק מהכיף של להיות החייק הזה שתופס בי כשלושים שנים להיות אוהד הפועל ירושלים.
לא חוזר בי מאף מילה אמרתי על הקומץ הקלוקל שיש בבריגדה, אבל מפה ועד לשרוק בוז לשירת "שימון מזרחי בן זונה", צר לי אבל לי זהגורם לרצות להצטרף להבא לשירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 08:22 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

מקריאת התגובה של הבריגדה ניתן לחשוב שהם "הקהל". הקהל היה קיים לפניהם , עודד יפה מאוד בשני גביעים ובשרלרואה וכשהם עשו שביתת עידוד.
הקהל, ללא מרכאות, ימשיך לעודד גם כשהם יתבגרו, יעברו לאזור ת"א והילדים שלהם יהיו אוהדי מכבי, כמו כל הכיתה.
קצת צניעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 08:52 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

תפוז יקר.
גם אם לפעמים לא אהבתי חלק"מהשירים" שתקתי בשם חופש הביטוי. גם אני לפעמים הצטרפתי(ואני לא גאה בזה ל"שירים גיא פניני). אבל כל עוד יצאו חוקים של האיגוד,ויש קנסות שאנחנו מחוייבים לשלם, ואני באופן אישי לא אשלם אותם.אני מחוייב ללכת לפי התלם.גם השלט כלפי גיא הראל עבר מזמן את הטעם הטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 08:55 
גנרל הניצחון בנהריה

מנשה כתב:
תפוז יקר.
גם אם לפעמים לא אהבתי חלק"מהשירים" שתקתי בשם חופש הביטוי. גם אני לפעמים הצטרפתי(ואני לא גאה בזה ל"שירים גיא פניני). אבל כל עוד יצאו חוקים של האיגוד,ויש קנסות שאנחנו מחוייבים לשלם, ואני באופן אישי לא אשלם אותם.אני מחוייב ללכת לפי התלם.גם השלט כלפי גיא הראל עבר מזמן את הטעם הטוב.

א. באירופה אין קנסות. אז זה לא טיעון הגיוני.
ב. גם בליגה מותר לשיר "בן זונה"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 09:13 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

מנשה כתב:
תפוז יקר.
אתה מודע לזה שבשיר "מי המציא את המילה אהבה", השורה הבעייתית היא "שמעון מזרחי בן זונה"? וזו חטפה אתמול את שריקות הבוז המכוערות.

אין שום איסור לשיר את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 09:22 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אין בעייה עם השיר הזה -אני אישית מאוד לא אוהב אותו -(כי אין קשר בינו לבין אהבה).שרים אותו בכל משחק.
הבוז של הקהל לדעתי היה להביע חוסר שביעות רצון ממה שהיה נגד מכבי והתוצאות שלה (הירשינזון וכדומה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 09:27 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

מה שהיה נגד מכבי זה חתיכת הגזמה פראית של חומסקי שכולנו ראינו את השלכותיה אתמול. הוא יעשה טוב אם ירגיע את העניינים כי אפשר להגיד שהצעד הזה שלו יצר את כל הרעש.

ובנוגע למשפט האחרון- אני מצטט- "הירשינזון וכדומה", חבל שאתה ניזון מכלי התקשורת, כי רוני היקר בכלל לא הותקף ביום ראשון. זה פשוט שקר.

בכל אופן, לעניינו, אם מעתה והלאה בכל שיר שיכלול קללות רחמנא לצלן (גם כאלה שבית הדין של מכבי- סליחה, של האיגוד - מאשר), קהל הפופקורן והקניקיות יחליט לצנזר את המילים על ידי מקהלת בוז צורמת, אנחנו בדרך הבטוחה להיראות כמו הקהל של מכבי בכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 11:15 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

לא צריך להפוך עכבר לפיל, ולא צריך לשרוק בוז על שירים.
אפשר פשוט לא הצטרף.
כמודומני, בשיר "ירושלים של זהב", המשפט האחרון הוא "אוחנה בן.. שיכור" או משהו כזה?
כי תמיד השיר גווע לפני המשפט הזה ורק כמה ילדים מהבריגדה שרים אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 11:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

התעוררי היום בבוקר והחלטתי שגם את "ריקדי, ידך הניפי.. את בתוך הקצב, את בתוך הקצב" אני לא מוכן שישירו כי זה שובניסיטי ומחפיץ.
אני שורק בוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 12:11 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
התעוררי היום בבוקר והחלטתי שגם את "ריקדי, ידך הניפי.. את בתוך הקצב, את בתוך הקצב" אני לא מוכן שישירו כי זה שובניסיטי ומחפיץ.
אני שורק בוז.

כתבתי כבר בת'רד אחר ואומר גם פה.
השריקות לא היו נגד השיר אלא נגד הבריגדה (ובעד הבעלים)
מוזר שהיחידים שהבינו את זה אלה חברי הבריגדה.
(שכתבו שכבר שנתיים מתנהל נגדם מסע הסתה ועכשיו זה הצליח וחלק גדול מהקהל נגדם)

אז חלאס עם כל הדמגוגיה הזו שאסור להגיד בן זונה ואסור להגיד רקדי ידך הניפי.

אתה הבנת את זה יא בן זונה?

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מרץ 2019, 12:17 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

RoGeR MaSoN כתב:
מה שהיה נגד מכבי זה חתיכת הגזמה פראית של חומסקי שכולנו ראינו את השלכותיה אתמול. הוא יעשה טוב אם ירגיע את העניינים כי אפשר להגיד שהצעד הזה שלו יצר את כל הרעש.

ובנוגע למשפט האחרון- אני מצטט- "הירשינזון וכדומה", חבל שאתה ניזון מכלי התקשורת, כי רוני היקר בכלל לא הותקף ביום ראשון. זה פשוט שקר.

בכל אופן, לעניינו, אם מעתה והלאה בכל שיר שיכלול קללות רחמנא לצלן (גם כאלה שבית הדין של מכבי- סליחה, של האיגוד - מאשר), קהל הפופקורן והקניקיות יחליט לצנזר את המילים על ידי מקהלת בוז צורמת, אנחנו בדרך הבטוחה להיראות כמו הקהל של מכבי בכדורסל.

חומסקי תפס את המיקרופון רק אחרי שהאוהדים התעלמו פעם אחר פעם מהכרוז שביקש מהם להפסיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: