פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 מאי 2019, 17:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הבריגדה
הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 16:26 
גנרל הניצחון בנהריה

אני לא מתעלם קדמון, בשנתיים האחרונות זה היה הדיבור. רק על מזרחי.
בכל מקרה אני חושב שהעליהום על הבריגדה חריף מדי.
הם לא ל"ו צדיקים, אבל אין סיבה להילחם בהם, הם לא האויב.

נערך לאחרונה על ידי amiros09 בתאריך 15 מרץ 2019, 18:26, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 18:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ראיןן מבזה בלי קשר לציון או למה שנאמר. תת רמה של מראיינים, שום אפשרות ליצר שיח מינימאלי. הפוסט בפייס מספיק כדי להבין את ציון, אין שום צורך להיכנס לראיון.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 18:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
אתה חי באילוז'ן, תפסיק להגזים כבר. אני לא יודע מאיפה להתחיל עם כל ההגזמות שלך.

אמרת שאתה מתגורר בחו"ל בת'רד המשחק נגד מכבי. אתה בכלל מבקר לעיתים תכופות בארנה ו/או במשחקי החוץ, כדי לתייג את החבר'ה הללו שמא מדובר בארגון הפשע של עמיר מולנר?

פשוט בולשיט, עיוות האמת, הגזמה פראית וחסרת כל אחיזה מציאותית. זה מה שיש לי להגיד על תגובתך, וסלח לי על הבוטות.

קרא את הפוסט ותגיד לי מי חי באילוז׳ן ,מי מגזים ולמי אין אחיזה במציאות.
את הפוסט הזה לא אני כתבתי אלא אוהד יקר שאחראי על הקשרים של המועדון מול הבריגדה.
גם הוא מגזים ? מנותק מהמציאות ? חי באילוז׳ן ?

נראה לי שמי שצריך להתעורר ולצאת מהסרט שלו זה אתה.
קרא את סוף הפוסט ותווכח עד כמה הרחיקו כמה מפרחחי הבריגדה לכת במעשיהם.
שוב, כל זאת בתקווה שאתה לא אחד מהפרחחים האלו שיוצרים אנרכיה ביציעי הפועל.

ואני קורא לראשי הקבוצה : מגרו את האלימות לאלתר וללא פשרות.
בלי שום סנטימנטים לאף אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 20:21 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

האוהד הזה (שהוא כאמור עובד המועדון בשנים האחרונות), שאני מכיר באופן אישי לא יום ולא יומיים, כתב דברים הרבה יותר כנים, עניינים, קונקרטיים, מפורטים, מבוססים ומנומקים מההשתלחות חסרת הרסן שלך בכל פעם שמעזים להשמיע בכלל "בריג..." כאילו שמדובר באויבי ירושלים ולא באוהדים שבסופו של יום, עושים ימים כלילות לטובת הצלחת הקבוצה, הרבה יותר ממני בכל אופן שמגיע 15 דקות לפני כל תחילת משחק ובורח החוצה 3 דקות משריקת הסיום, ושבלעדיהם הארנה, שגם ככה נראית ונשמעת כמו סניף איקאה ברוב משחקי הבית, הייתה כל כך אפורה, שגם אני הייתי שוקל פעמים אם שווה בכלל להגיע ל"הצגת כדורסל" (ככה אתם רוצים שיהיה?) אשר בה אף אחד לא מעודד, או חס וחלילה, מעז לקלל. בערך כמו משחקי הבית של מכבי, שכבר עשרת אלפי מנויה הפנימו ממזמן שאין להם מה לחפש בהיכל השומם עם שבט הצופים שמעודד שם מאחורי הסל, או לפחות עושה כמיטב יכולתו.

ברגע שאדם כמוהו ניצב מולי ומעביר מסר עמוק שכזה, אני כמובן חותם על כל מילה שלו. אם כי לא אהבתי חלק מהדברים שנכתבו שם, או יותר מדויק - ש*לא* נכתבו שם, אבל לא אמשיך לטחון מים ולשחק "חתול ועכבר" בפורום שממילא קוראים שבע אוהדים וחצי. כבר שלחתי לו הודעה על זה.

נערך לאחרונה על ידי RoGeR MaSoN בתאריך 15 מרץ 2019, 20:34, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 20:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
האוהד הזה (שהוא כאמור עובד המועדון בשנים האחרונות), שאני מכיר באופן אישי לא יום ולא יומיים, כתב דברים הרבה יותר כנים, עניינים, קונקרטיים, מפורטים, מבוססים ומנומקים מההשתלחות חסרת הרסן שלך בכל פעם שמעזים להשמיע בכלל "בריג..." כאילו שמדובר באויבי ירושלים ולא באוהדים שבסופו של יום, עושים ימים כלילות לטובת הצלחת הקבוצה. הרבה יותר ממני בכל אופן שמגיע 15 דקות לפני כל תחילת משחק ובורח החוצה 3 דקות משריקת הסיום.

ברגע שאדם כמוהו ניצב מולי ומעביר מסר עמוק שכזה, אני כמובן חותם על כל מילה שלו. אם כי לא אהבתי חלק מהדברים שנכתבו שם, או יותר מדויק - ש*לא* נכתבו שם, אבל לא אמשיך לטחון מים ולשחק "חתול ועכבר" בפורום שממילא קוראים שבע אוהדים וחצי. כבר שלחתי לו הודעה על זה.

ידידי, היחיד שמשתלח כאן זה אתה.
אני כתבתי על הבריגדה מנסיוני הקצר ורע עם חלקם.
היתה לי טעימה ותאמין לי שהספיק כדי להבין במי מדובר.
ושוב, איני מכליל את כולם אלא את הגרעין הקשה והמופרע שמנהל מלחמות בקבוצה שלנו.
אם היית טורח לקרוא את מה שכתבתי היית מבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 20:35 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

תמשיך להיות אוהד בשלט רחוק ולהביע עמדה חסרת כל אחיזה למציאות. free country, אני לרגע לא חשבתי לשלול ממך את חופש הביטוי. מרתק שעדיין לא השתמשת במטבע הלשון "לה-בריגדה", הוא חסר לי.

ארגון האוהדים הזה קיים כבר הרבה שנים. מאשקה תוכל לספר לנו היטב ממתי (אאל"ט, לטענתה מ-2006, נשמע לי מוקדם קצת) וצר לי שחווית איתם איזהשהוא תקל, אבל אני לא מחלקת שירות הלקוחות שלהם, ולא מעוניין להיות חבר שלהם. אני גם כמובן שלא חלק מהם, וממש לא מעוניין להיות חלק. טוב לי ביציע שאני יושב בו ביחד עם בני משפחתי. הדמיון היחיד שלי אל החבר'ה הללו הוא שאני בעד אקשן, שרוף על עידוד, ונגד תהליך ה"מכביניצזיה" שהפועל, ובעיקר חלק ניכר מהקהל שהצטרף בשנים האחרונות, עוברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 23:37 
גנרל הניצחון בנהריה

אכן מאז 2006, ועל כן בגרפיטי בכל רחבי העיר תראה BM06

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מרץ 2019, 23:42 
גנרל הניצחון בנהריה

הודי, היו לי 2 עימותים קשים עם חברי בריגדה. ואני לא ידוע בסלחנות ובפשרנות שלי (ביביסט,ימני, קיצוני ופנאט כידוע) אבל תבין שאסור לראות בהם אויב. ישבתי היום בטדי ממש בתוכם, בכוונה. השד לא כזה נורא. חוץ מזה שהם שמאלנים קיצונים ופנאטיים (שזה כמובן נקודה שלילית מבחינתי) אני חושב שהם ארגון האוהדים הטוב והספורטיבי בארץ. הכי פחות אלימים.
גם אם יש חילוקי דעות, צריך להתייחס לכל מקרה לגופו ולא לראות בהם את השטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 00:18 
דיקטטור\ית

היוווש! גם אני שרקתי בוז..

גם אני מטומטם סמרטוט!!!

כתבו פה לפני שהבוז לא היה על שיר או קללה..

אינני בא לייצג דעה של אף אחד, רק אוסיף מה שאף אחד לא שם לב אליו..

1. היתה פה מחאה סופנטנית שהלכה וגדלה עקב ההתעקשות של הגוש המעודד. אף אחד לא תכנן אותה, אף אחד לא תיאם אותה ויש בה משהו מאוד יפה שמייצג את הצד היפה של אוהדי הפועל.
2. נמאס להרבה אנשים שיש קומץ שקבע מוניטין מסויים עבור כולם וממשיך לחשוב שהוא זה שמחליט מה זה לאהוד הפועל ומי רשאי לעודד ובאיזה מינון.
3. מאז ומעולם באנו מאהבה. מאז ומעולם קיבלנו אלינו כל אוהד/ת בלי הבדל דת/מין/נטייה/צבע/דעה פוליטית (חוץ מאמירוס ותפוזוס הקיצוניים!) ממתי הפכנו לקבוע למי מותר/אסור לאהוד? למי מותר לאכול פופקורן או נקניקיות ולמי אסור? למי מותר לעשות גראס/אלכוהול ולמי לא? למי מותר/אסור להביע מחאה בשריקות בוז ולמי לא??!

כל עוד אהבת הפועל לנגד ענינו ואנו נשפטים אך ורק על סמך התמיכה בקבוצה, מצדי שכולנו נהיה מעושנים/שתויים/נחנק מנקניקיות או פופקורן.

ברגע שמישהו מחליט שהוא מעל הקבוצה ורק הוא זה שייקבע מישהו חייב לעצור ולזעוק המלך הוא עירום. היה פה קרב תרנגולים בין הרוב השפוי והמיעוט ההזוי. אני מניח שיהיו עוד קרבות כאלה והמיעוט ההזוי ילך ויגדל. חבל לי שככה זה אבל צריך לתת קרדיט לזקנים האלה שבחרו להקים משפחות ביציע המשפחות (אהמ..) או לשבת במקומות שמתאימים להם ברחבי הארנה (ולעודד מתי שהם מרגישים שנכון להם! זה לא הופך אותם לפחות אוהדים! בימים העליזים של מלחה לא עודדו במהלך כל המשחק ללא קשר לאירועים.. זה שכפו עלינו תרבות עידוד מסויימת שיש לה יתרונות אדירים, לא מקנה לאף אחד את הזכות לזלזל באוהדים מהם צמחתם, הזויים וחוצפנים שכמותכם!)

שורה תחתונה - יאללה הפועל - אם צריך לבוא פיצוץ שיבוא. יותר ממה שהנהלת הפועל עשתה בייחוד בפוסט האחרון והראיון כבר לא יכול להיות.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 05:07 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

em28 כתב:
לעניות דעתי, בלי קשר לקללות, לשריקות הבוז לקללות, לפוסט הנעלב ולתגובות על הפוסט הנעלב,
טוב יעשו ראשי הפועל אם יתייחסו לפוסט של הבריגדה כלשונו:
" ... לא נוכל יותר לתפקד כארגון האוהדים של הפועל ירושלים בכדורסל", ויאמרו לבריגדה יפה תודה ושלום, אולי עם זר קטן.

הפועל לא צריכה "ארגון אוהדים" שמעמיד את עצמו מעל הקבוצה, יותר מזה אוהדי הפועל בכלל לא צריכים ארגון אוהדים.
היינו אוהדי הפועל לפני שראשי הבריגדה נולדו, נהיה גם אחרי שהם ימצאו להם תחביב אחר.

בום!!!!!

ההודעה שהכי משקפת את דעתי בשיח פה.

(מתגעגע לימים של מלחה, אי שם בתחילת שנות ה 90, שמלחה הייתה רועדת מעידוד שניצח עליו "ארגון שבו", בעזרת מגבת..)

וגילוי נאות, אישית אני סולד ולבי נחמץ מתהליך ה"מכביניצזיה" שהנהלת הפועל בעידן אורי החלה וממשיכה בו כמו קטר, אך יש מציאות שלא ניתן לשנות.
מה שניתן לשנות ולהנחיל זו תפישה לפיה אין אוהד מעל קבוצה ואין אוהד ששווה יותר מרעהו.
בעיני רוחי, אין להפועל "ארגון אוהדים" דיקטטורי חף מטעויות ומחוסן מביקורת.
עודדנו את הפועל לפני 2006 ונמשיך לעודד מאהבה גם בשנים הבאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 09:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לכל הטוענים בעד הבריגדה ונגד המכביזציה:
אחד הסימפטומים של מכביזציה, זה הקמה של ארגון אוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 09:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
תמשיך להיות אוהד בשלט רחוק ולהביע עמדה חסרת כל אחיזה למציאות. free country, אני לרגע לא חשבתי לשלול ממך את חופש הביטוי. מרתק שעדיין לא השתמשת במטבע הלשון "לה-בריגדה", הוא חסר לי.

ארגון האוהדים הזה קיים כבר הרבה שנים. מאשקה תוכל לספר לנו היטב ממתי (אאל"ט, לטענתה מ-2006, נשמע לי מוקדם קצת) וצר לי שחווית איתם איזהשהוא תקל, אבל אני לא מחלקת שירות הלקוחות שלהם, ולא מעוניין להיות חבר שלהם. אני גם כמובן שלא חלק מהם, וממש לא מעוניין להיות חלק. טוב לי ביציע שאני יושב בו ביחד עם בני משפחתי. הדמיון היחיד שלי אל החבר'ה הללו הוא שאני בעד אקשן, שרוף על עידוד, ונגד תהליך ה"מכביניצזיה" שהפועל, ובעיקר חלק ניכר מהקהל שהצטרף בשנים האחרונות, עוברים.

אוהד בשלט רחוק. אאוץ...
כל הכבוד חבר. הצלחת לפגוע בי.
נראה לי שאתה טעון מדי מכדי לנהל דיון רציונאלי. ״האחיזה שלך במציאות״ היא בעינייך בלבד. המציאות המוגבלת לעינייך ומחשבתך בלבד.
טוב תעשה אם תבין את זה ולא תשתלח באחרים שחושבים ורואים את המציאות שונה ממך.
אבל אני באמת לא מעוניין להיכנס למריבות אישיות.

אף אחד כאן לא שלל את הבריגדה ואת העידוד להפועל.
למרות שאף פעם לא אהבתי חלק מחבריו המתנשאים על שאר האוהדים כמו שחר ( נסיון אישי)
אבל ברגע שכבר כמה שנים ( מאז ולנסיה) לארגון הזה או חלק מחבריו, עולה השתן לראש, הם מנהלים מלחמות עם ההנהלה של המועדון ,
שבאמת אין חולק על כך שהיא מדהימה בכל אספקט של קשרים עם אוהדים וקהילה,
יוצרים קרע בקבוצה ובקהל ובאמת חושבים שהם מעל הקבוצה מכיוון שהם מעודדים במשחקי חוץ
עושים את המוות למנכ׳ל הקבוצה ולאחד מהשחקנים שלה
גורמים קנסות לקבוצה

אז סימנים שמשהו לא טוב קורה
הם איבדו את הכיוון והם לא יודעים את מקומם.
והם איבדו את הלגיטימציה שלהם.

ואם אתה לא רואה את זה ( מאז ולנסיה כבר עברו שלוש שנים של מחלוקות עם הבריגדה.)
אז אתה עיוור .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 10:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
הודי, היו לי 2 עימותים קשים עם חברי בריגדה. ואני לא ידוע בסלחנות ובפשרנות שלי (ביביסט,ימני, קיצוני ופנאט כידוע) אבל תבין שאסור לראות בהם אויב. ישבתי היום בטדי ממש בתוכם, בכוונה. השד לא כזה נורא. חוץ מזה שהם שמאלנים קיצונים ופנאטיים (שזה כמובן נקודה שלילית מבחינתי) אני חושב שהם ארגון האוהדים הטוב והספורטיבי בארץ. הכי פחות אלימים.
גם אם יש חילוקי דעות, צריך להתייחס לכל מקרה לגופו ולא לראות בהם את השטן.

אמירוס. אני ממש לא מתייחס לבריגדה כמו אוייב.
הם ארגון האוהדים שלנו.
אבל אני מתייחס לאלימות כמו אוייב.
תשמע, צריך להסתכל על בראייה רחבה.
הסכסוך הזה כבר מתנהל במשך 3 שנים מאז משחק החוץ בולנסיה.
הסיפור עם המחאה נגד גיא הראל היה מגעיל ביותר
הסיפור עם יוגב אוחיון היה מגעיל ביותר.
למרות אין ספור נסיונות לבוא לקראתם ולגשר את הסכסוך, החברה האלה נשארים בעקשנות שלהם

הם לא מייצגים את דעת הקהל. והמחאה נגדם רק מראה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 10:07 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

מייקי - לא, זה תהליך טבעי של התפחות האנושות (אם תרצה גם הטכנולוגיה) והטרנספורמציה שזו הביאה עמה בכל תחומי החיים של שנות ה-2000 והדור החדש (דור ה-Z? וואטאבר). זה שטות להגיד שזה קשור למכבי. וזה גם לא דבר שלילי - הכותרת "ארגון אוהדים" רק נותנת להם מוטיבציה יותר גדולה לעשות את מה שהם עושים. זה לא שהם גרים בקומונה מעופשת עם גראס וערק בכל פינה ו'חיים את הפועל' 24/7.

אוהדים ותיקים (מאוד) אוהבים נורא להתרפק על העבר ועל הרומנטיקה המנצחת ששררה ביציעים מאחורי הסל במלחה, שלא נדבר על שטראוס. הקלף/הטיעון המנצח: "אז, לפני הבריגדה, לא היה להפועל ארגון אוהדים, וברוך היושב במרומים הקהל שלנו ידע לעודד היטב, תמיד היה את זה שיסחוב תוף, יוריד חולצה ויעמוד עם הגב לפרקט, גם אם לא הייתה מעטפת של בדמות ארגון האוהדים שאיחדה את כל הנערים/הבחורים הצעירים שעסקו במלאכה."

כמובן שהם לא יטרחו לציין שגם אז היו קללות ואלימות, וכל מה שקורה היום אפשר להגיד. אבל זה לא מסייע להם במסע הדה-לגיטימציה נגד "המפלצת מיציע 1".

אני טוען שמה שהיה אז כבר לא רלוונטי. קבוצה גדולה עם קהל גדול צריכה רב חובל לספינת העידוד שלה בשנת 2019, קל וחומר עם אולם של 11,000 מקומות ישיבה, אחרת זה פשוט לא יעבוד. אם הזלזול בחבר'ה האלה ימשיך, לדעתי, לא רחוק היום שהם יחדלו מלהגיע למשחקי הבית. והם צודקים 100 אחוז - מה יש להם להגיע, לעבוד כל כך קשה, אם כעת על כל "בן זונה" הם הולכים לחטוף מטר של שריקות בוז כאילו שמא מדובר בקהל של קבוצה יריבה.
תקראו לי גוזמאי, אבל אני רוצה לראות מי מכל המטקבקים כנגד החבר'ה הללו ייקח על עצמו את התיק הבאמת לא פשוט של הובלת העידוד בארנה וכל מה שבכרוך בזה. אני בטוח לא הולך לעשות את זה. רוצה לשבת על התחת שלי ולהסתכל בכיף על המתרחש במגרש, ורק מידי פעם להצטרף לשירה האדירה.

הם טועים לא פעם, הם לפעמים טיפשים, אבל בשורה התחתונה - תרימו שנייה את העיניים שלכם ותתבוננו מה הולך בשאר ה"אולטראסים" בכדורסל ובכדורגל - חברי הבריגדה הם סוכריה על מקל, וכולי תקווה שיהיה אפשר להירגע ולהפסיק את כדור השלג המטורף הזה. win-win situation.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 10:56 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

היה ארגון אוהדים בימי מלחה " ים של אהבה" זה היה שמו כעמותה רשומה כדין.
היו חברים בה: עינן, אלו זיידנר מיכאל התנין, אוריאל, משה אסולין ז"ל, ואני. בלי בחירות, רק מתוך רצון.
דאגנו להסעות משחקי חוץ, לכרטיסים למשחקים גדולים ביד אליהו, לציוד עידוד בעזרת יוסי פינטו ועוד אנשים טובים,
אני הייתי עוברת ביציעים עם קופסת פלסטיק של אוכל, לאסוף תרומות של כסף מזומן, לממן את הפעולות הנ"ל.
ארגנו גם נסיעות לחו"ל לגמר היול"ב בבלגיה, לסיינה באיטליה , לסלוניקי ביוון ועוד.
טיפול משמעת של אוהדים סורררים שהדליקו אבוקות וקללות לשופטים, הבאת מכולה מהעיירה לציוד ועוד.
הפקנו כמה שנים כרטיס אוהד, הייתי מקבלת תרומות כספיות של כמה מאות ש"ח מכל מני אוהדים בעלי ממון ביציע,
וגם שחקני הקבוצה היו אוספים כסף, ודרך קפטן הקבוצה זה היה מגיע אלי. היה לנו חשבון בנק של העמותה שם הופקד הכסף.
בדרך כלל קיבלנו גיבוי מהנהלת הקבוצה, והיו גם ויכוחים איתם.
לפני 13 שנה, עינן ואני הקמנו את הבריגדה., סגרנו את העמותה "ים של אהבה" עם המעבר לארנה.
אני אישית החלטתי כי בארנה אני לוקחת צעד אחורה, ויושבת בשורה 11 ולא בשורה הראשונה אחרי ספסל השחקנים שלנו.
העברנו את השרביט לאחרים, כואב לי ועצוב לי למה שהגענו עכשיו. צריך להירגע ולרדת מהעצים, גם הנהלת הקבוצה וגם הבריגדה.

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 11:02 
דיקטטור\ית

רוג'ר יקירי אתה לא גוזמאי, אתה מקליד מהלב וניכר שאיכפת לך. העניין הוא שאתה חוטא טיפה בחטא ההכללה או ה"לתת ציון למי אוהד ומי לא" ומפספס את עניין המחאה.

אף אחד לא מחה בגלל שקיללו את שימון. כתבו את זה מעלי ואני חוזר וכותב. שימון מזרחי לא רק בן זונה, הוא בן של אלף זונות.

אני זה "מאלה ש.." ציינת שם. כן, מאחורי הסלים הארדקור דור עדי גורדון עוד בימיו הראשונים. כן.. "קיללתי". אישית לא הרבה כי זה לא הקטע שלי אבל קיללתי. זכור לי במיוחד טפירו/אמסלם ההומו כשזו היתה האמאמא של הקללה. אלה היו ימים שפיני גרשון היה בצד שלנו גם אם הוא היה בגליל ולכלך בלי סוף על כל זרועות התמנון לדורותיהם. תקופה שונה כפי שציינת. תקופה ששחקני מכבי היו נשלחים בכוונה להכות שחקן מוביל של היריבה כדי להיות מורחקים יחד איתם כי להם היה מלא ספסל. תקופה של נותר למקללים אלא לקלל. לא מצדיק את זה אבל שירים היו שירים וקללות קללות. לא היו שירים שמשתבצות בהן קללות לא קשורות. תקופה ש..מי שהכיר את השירים היה נשלח/מתפזר ביציעי יד אליהו במשחקי גביע כדי לסנכרן את ה-3-4 שירי עידוד הקיימים. כשמישהו לא מצא חן בענינו לא איימנו עליו, אולי התווכחנו, אולי לא תמיד הסכמנו אבל הוא היה אוהד הפועל וגם אנחנו. לא נופפנו ידיים וכמובן לא חשבנו לרגע להפגין אלימות. כשאורי מנצור/דני קליין רק היו מסתכלים לכיווננו עמדנו דום. כאילו מנהלת בית הספר נכנסה כעת לכיתה.

המצב היום לא כזה וזהוא ממש ל-דה-לגיטימציה לארגון בריגדה מלחה. אני תמיד זעקתי 'די להכללות' נגד כאלה שכינו אותי פה סמרטוט/מטומטם/אפס/חזיר של נקניקיות (ואני עדיין אוהב אותם כי ברור לי שנעלבו/נכנס להלם קל ש..וואלה לחזירים באלה בצדדים יש דעה מוצקה לעיתים!)

אבל

כאשר מושיטים לטובע גלגל הצלה שוב ושוב, כאשר מבעוד מועד ביקשו/דרשו שילבש חליפת הצלה.. והוא טובע! אשכרה טובע!! אז מוציאים אליו במיוחד סירת הצלה והוא מסרב להאחז במשוט להצלת עצמו - אין אלא להזמין טיפול נמרץ ימי ולתת לו לתבוע. לא משנה כמה הוא יפה, כמה הוא אהוב וכמה היה יעיל בעבודות על הסיפון גם אם עשה זאת בהתנדבות.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 11:25 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:
צריך להירגע ולרדת מהעצים, גם הנהלת הקבוצה וגם הבריגדה.
מצטרף.

בראש ובראשונה: פגישה של חומסקי איתם, אחרי השאגות למיקרופון ביום א'. גם אם להלפרין וליאור יוכלו להצטרף - מה טוב.
אם תוכלי לארגן דבר כזה זה יהיה נהדר.

חומסקי לא פחות שטותניק מה"בריגדיונרים" הכי פנאטיים שיש, ולפני שהיה בעלים זימר יפה מאוד את כל הברכות לשימון, פניני, סמי בכר ועוד גרועים מהם. לא צריך הוכחות לזה, כל אחד מסוגל לראות את הלהט שטמון בו בשנים האחרונות (רק לאחרונה השופטים הרחיקו אותו החוצה; בפלייאוף אשתקד בגן נר), למרות שלכאורה הוא נאלץ להתמתן מפאת מעמדו. הבן שלו הוא גם כן מקורב לא קטן של הבריגדה, יש שיגידו שהוא אפילו חלק מהם. לי ממש אין קצה קצהו של מושג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 12:12 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אודה ואתוודא, אני יפה נפש, עדיף בעיני על להיות מכוער נפש. מכוער נפש הוא מי שנותן אגרוף לרוני הירשנזון, גם אם הוא התחיל.
רוג'ר, אתה חושב שצריך רב חובל שיוביל את ספינת העידוד ואני לא רוצה מנהיג שיגיד לי איך לעודד. אני מעדיף את הדמוקרטיה הפגומה שלנו על פני המנהיגות של צפון קוריאה.
נכון, אני זקן, הצלחתי לא למות עד היום, האם זה אומר שדעתי על העידוד אינה לגיטימית? שצריך להעליב אותי ואת הדומים לי, אנחנו שמשלמים מחיר גבוה על המנויים שלנו, מה שמאפשר לסבסד את הבריגדה (שבתמורה קוראים לנו "רולקסים")?
אינני יודע אם חברי הבריגדה (יש בכלל דבר כזה, חברות בבריגדה?) מכירים את אחד העם שאמר שעם שאין לו עבר אין לו עתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 12:15 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

דרומית כתב:
היה ארגון אוהדים בימי מלחה " ים של אהבה" זה היה שמו כעמותה רשומה כדין.
היו חברים בה: עינן, אלו זיידנר מיכאל התנין, אוריאל, משה אסולין ז"ל, ואני. בלי בחירות, רק מתוך רצון.
דאגנו להסעות משחקי חוץ, לכרטיסים למשחקים גדולים ביד אליהו, לציוד עידוד בעזרת יוסי פינטו ועוד אנשים טובים,
אני הייתי עוברת ביציעים עם קופסת פלסטיק של אוכל, לאסוף תרומות של כסף מזומן, לממן את הפעולות הנ"ל.
ארגנו גם נסיעות לחו"ל לגמר היול"ב בבלגיה, לסיינה באיטליה , לסלוניקי ביוון ועוד.
טיפול משמעת של אוהדים סורררים שהדליקו אבוקות וקללות לשופטים, הבאת מכולה מהעיירה לציוד ועוד.
הפקנו כמה שנים כרטיס אוהד, הייתי מקבלת תרומות כספיות של כמה מאות ש"ח מכל מני אוהדים בעלי ממון ביציע,
וגם שחקני הקבוצה היו אוספים כסף, ודרך קפטן הקבוצה זה היה מגיע אלי. היה לנו חשבון בנק של העמותה שם הופקד הכסף.
בדרך כלל קיבלנו גיבוי מהנהלת הקבוצה, והיו גם ויכוחים איתם.
לפני 13 שנה, עינן ואני הקמנו את הבריגדה., סגרנו את העמותה "ים של אהבה" עם המעבר לארנה.
אני אישית החלטתי כי בארנה אני לוקחת צעד אחורה, ויושבת בשורה 11 ולא בשורה הראשונה אחרי ספסל השחקנים שלנו.
העברנו את השרביט לאחרים, כואב לי ועצוב לי למה שהגענו עכשיו. צריך להירגע ולרדת מהעצים, גם הנהלת הקבוצה וגם הבריגדה.

יפה מאד כתבת מאשקה יקרה.

וכמה חבל שאת, עינן, מיכאל התנין, צ'אקו, רבקי ועוד חברה נהדרים ממלכי הארץ לקחו צעד אחורה, ואולי צעד גדול מדי, כשהדור המוביל החדש נושא עמו אחוז לא מבוטל של אוהדים צעירים שעושים נזק והמנהיגים החדשים ב"ארגון" לא ידעו/יודעים/מצליחים למגר אותם ולהוקיע אותם מקרבם.

אני קורה כאן מה כותב הודי על שחר רגב, ומתהפכת לי הבטן. אני מכיר את שחר אישית, בחור קסם ודוגמה ומופת בכל אספקט.
מהכרות אישית איתו, היו לי אינספור שיחות איתו לנסות ולשכנע שצריך להוקיע את הקומץ הרקוב, מספר פעמים לא מבוטל גם ביקשתי ממנו שלא יעזבו פה את פורום צ'ה, ומי שזוכר העזיבה להם פה הייתה גם בעוון חוסר קבלת כבוד ראוי, להבנתם של חלק ממקבלי ההחלטות שם, וחבל.

רוג'ר - אולי אני שייך לאסכולה הישנה שמתרפקת על הרומנטיקה ששררה בימי מלחה, ועדין, אשמח אם תאיר מי מתי אוהדי הפועל שרקו בוז קיללו ומיררו את חייו של שחקן הקבוצה?!
[אם זכרוני לא בוגד בי, לא זכור לי מעולם ששחקן ישראלי שלבד את המדים של הפועל זכה ליחס מבזה ומשפיל כפי שהבריגדה נוהגים כלפי יוגב].
גם אוהדים שלא ששו כשהחתימו את יוגב פה, וסחבק בניהם, לא יכולים להתעלם מהנחישות של יוגב לעלות כל דקה שנותנים לו ולתת מעצמו 200% למען הצלחת הקבוצה בלי אגו ובלי מניירות. ועדין הבריגדה בשלה..

איתך הסליחה, אבל אתה בוחר בבישום שכל לבלבל בין קללות ביציע (אמלסם ההומו..רייניש הבן זונה..וכדומ') לבין לקלל שחקן של הפעל ירושלים.
אפילו בעונה עם גדי קידר כששחקן זר של הקבוצה (ברייסי) שהיה מדרוב אמיתי והחטיא בכוונה זריקות עונשין ומנע מהפועל לעבור שלב בגביע, לא רמסנו אותו במשחקים הבאים כשעוד שיחק פה ואף עודדנו אותו.
מה שהבריגדה עושה ליוגב, לא נמצא בשום לקסיקון של "ארגון אוהדים".
היחס לגיא הראל - אפשר לאהוב/לא לאהוב אותו ואת החלטותיו. את דעתי הוא מכיר היטיב משיחות אישיות וקשר בן שלושים שנה ויותר שלי איתו, ועדין, אני לא בא ממקום של להגן עליו ולא לסנגר עליו - לגיטימי לתלות שלט בגנותו משחק אחרי משחק?! זה לא סיכול ממוקד?? זו מחלוקת עניינית/נקודתית?!
איפה מתחילה/מסתיימת הדמוקרטיה מנקודת המבט הדיקטטורית של הרקובים שיש בתוככי הבריגדה?
אפילו עו"ד שימון מזרחי החליט להסיר במו ידיו שלט שתלו "ארגון האוהדים" שלו כשהחליט לעשות זאת.
אפשר להסכים/לא להסכים עם גיא, אבל זה שהוא בחר שלא למנוע את תליית השלט בגנותו שבועות ארוכים, מוכיח משהו על התרבות ההתנהלותית שלו מול הבריגדה.
היה כאן בפורום אוהד שבימי מלחה תלה שלט בגנות דני קליין, שבוע אחד ובמשחק אחד, ואח"כ לא חזר על כך. ואידך זיל גמור..

כל מי שהפועל יקרה ללבו, הנהלה ואוהדים, צריכים לעשות לילות כימים להפסיק את המלחמה האווילית הזו שגורמת בסופו של יום נזק בל יתואר למועדון ולאוהדי הפועל, יוצרים חיץ בקרבנו ומפלגים את האוהדים.
אם אני כאוהד הפועל פשוט צריך לבחור לקבל עידוד מרהיב מארגון דקטטורי שבעיני רוחו אוהד א' לא שווה לאוהד ב', אזי אני מעדיף שנהפוך לקהל קונצרטיים ובלבד שנכבד וננהג כבוד זה לזה.

זו לא אהבה וככה לא ננצח!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 12:40 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

נתן שטראוס כתב:
אודה ואתוודא, אני יפה נפש, עדיף בעיני על להיות מכוער נפש. מכוער נפש הוא מי שנותן אגרוף לרוני הירשנזון, גם אם הוא התחיל.
רוג'ר, אתה חושב שצריך רב חובל שיוביל את ספינת העידוד ואני לא רוצה מנהיג שיגיד לי איך לעודד. אני מעדיף את הדמוקרטיה הפגומה שלנו על פני המנהיגות של צפון קוריאה.
נכון, אני זקן, הצלחתי לא למות עד היום, האם זה אומר שדעתי על העידוד אינה לגיטימית? שצריך להעליב אותי ואת הדומים לי, אנחנו שמשלמים מחיר גבוה על המנויים שלנו, מה שמאפשר לסבסד את הבריגדה (שבתמורה קוראים לנו "רולקסים")?
אינני יודע אם חברי הבריגדה (יש בכלל דבר כזה, חברות בבריגדה?) מכירים את אחד העם שאמר שעם שאין לו עבר אין לו עתיד.

תביא את רוני הירשנזון לכאן שיגיד, עם יד על הלב, שהוא קיבל אגרוף ממישהו ביציע 1. זה שקר מוחלט של רועי כהן מערוץ הספורט, אשר צפה בהתרחשות מאזור הפרקט למשך 2 דקות, ומיד רץ למנהרת השחקנים על מנת להטיל את הרפש שלו באין מפריע. במקרה נשארתי לצפות בכל האירוע המדובר (משחק נגד מכבי, חרגתי ממנהגי לברוח החוצה כ-3 דקות אחרי השריקה). ולא רק אני, גם אמירוס נתן "עדות ממקור ראשון" מהזירה. אין לי אינטרס להגן על אף אחד מהם, וכבר אמרתי פה בפורום שמבחינתי מי שמשתמש באלימות פיזית מקומו מחוץ למגרשי הספורט. ואם לא אמרתי, אז אומר זאת עכשיו. אלימות פיזית, גזענות, נאציזם, ושאר הדברים המעוגנים בחוק - צריכים להיאכף ביד רמה.

מעשיית האגרוף לרוני היא שקר וכזב. תמצא אותו בארנה ותשאל אותו אם אינך מאמין לי. אולי בלהט הרגע הוא חטף איזה מכה, אבל זה היה מהסיבה המאוד פשוטה - הוא רץ באמוק עם ידיים מונפות כלפי מרכז היציע. אפשר לפרוס שלל דברים שליליים על החבר'ה האלה, באמת שלא חסר, והם רחוקים מלהיות ממדליקי המשואות ביום העצמאות, אבל מעולם, מעולם! לא ראיתי שהם הרימו יד על מישהו כפול מהם בגיל - גם אוהד של קבוצה יריבה.

לגבי מה שקרה עם יוגב אוחיון - אני לחלוטין בצד שלכם. לא ראוי בכלל. אבל אם כבר מספרים את כל הסיפור, אז תדאגו לציין שהסיפור הזה כבר מאחוריהם. הם הפסיקו עם היחס המסריח כלפיו. זהו, בגלל דבר אחד חודלים פעילות ענפה? זה תמיד מאוד קל לבקר רק את הדברים הפחות נעימים. אולי נפתח במקביל ת'רד דיונים כיצד הקהל שלנו עלה 10 רמות והשתדרג פלאים בשנים האחרונות? ליציע המעודד יש חלק לא מבוטל בכך.

לגבי גיא הראל - זו בוודאי תהיה דעה לא פופולרית, אבל למטבע יש שני צדדים. אני חושב שמראש זו "מלחמה אבודה" כי גיא, אין מה לעשות - הנו אדם סימפטי, רציני, ומתוקף מעמדו - זהו קרוב אבוד מראש. הם יכולים להניף נגדו עד מחר שלטים, זה לעולם יצטייר כ"צעירים משועממים נגד מנכ"ל מועדון", ובחיים הם לא יצליחו לגרוף 2% תמיכה בקרב יושבי הארנה. עובדה שזה כבר כמה חודשים מונף, וצריך להגיד את האמת - לאף אחד פשוט לא אכפת מזה. אני חושב שאת הסיפור הזה רצוי לסיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 13:02 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
לגבי מה שקרה עם יוגב אוחיון - אני לחלוטין בצד שלכם. לא ראוי בכלל. אבל אם כבר מספרים את כל הסיפור, אז תדאגו לציין שהסיפור הזה כבר מאחוריהם. הם הפסיקו עם היחס המסריח כלפיו. זהו, בגלל דבר אחד חודלים פעילות ענפה? זה תמיד מאוד קל לבקר רק את הדברים הפחות נעימים. אולי נפתח במקביל ת'רד דיונים כיצד הקהל שלנו עלה 10 רמות והשתדרג פלאים בשנים האחרונות? ליציע המעודד יש חלק לא מבוטל בכך.

לגבי גיא הראל - זו בוודאי תהיה דעה לא פופולרית, אבל למטבע יש שני צדדים. אני חושב שמראש זו "מלחמה אבודה" כי גיא, אין מה לעשות - הנו אדם סימפטי, רציני, ומתוקף מעמדו - זהו קרוב אבוד מראש. הם יכולים להניף נגדו עד מחר שלטים, זה לעולם יצטייר כ"צעירים משועממים נגד מנכ"ל מועדון", ובחיים הם לא יצליחו לגרוף 2% תמיכה בקרב יושבי הארנה. עובדה שזה כבר כמה חודשים מונף, וצריך להגיד את האמת - לאף אחד פשוט לא אכפת מזה. אני חושב שאת הסיפור הזה רצוי לסיים.

שלא ישתמע ממה שאני אומר שאני נגד הבריגדה , אני ממש לא , אני חושב שבלעדיהם יהיה ממש עצוב בארנה למשך תקופה שיכולה להיות ארוכה מאוד (אפילו בשנים )

לגבי יוגב , זה לא נכון שהם הפסיקו את היחס הרע כלפיו

לגבי גיא הראל , זה ממש לא נכון שלאף אחד לא איכפת מזה.
חצי משריקות הבוז שהם קיבלו היו בגלל הדם רע שנוצר כתוצאה משלטים והתנהגויות שהמבוגרים בכל הארנה פשוט לא אוהבים

לא יעזור כלום , היום קשה לעודד בלי קבוצה שלוקחת על עצמה את העידוד
לקבוצה כזאת קוראים אירגון אוהדים , זה לא דבר רע , זה ממש לא דבר שאפשר בלעדיו
זה לא דבר מכביסטי
זה פשוט דרך היחידה לעודד במסות ובקצב שהיום העידוד קורה.

אפשר לדבר על הדרך התנהלות של הארגון , אפשר לדבר על זה שחלק מאיתנו חושב שהאירגון שם את עצמו מעל הקבוצה
אבל האמת שזה דבר דיי צפוי ודיי טבעי.
וזה קרה גם כשאנחנו היינו ילדים מאחורי הסלים וגם קורה היום
זה דבר שצריך לנהל ולתחזק בצורה קבועה ולא לתת לאירוע לגדול מעבל לפרופורציות.

כנראה שהדרך היחידה היא דרכה של מאשקה
שבה יש שיח קבוע בין הקהל לאירגון האוהדים ולהנהלה
יכול להיות שבמקרה שלנו עברנו איזה גבול שקשה לכולם איתו , אבל האמת היא שממשברים אמיתיים אפשר להביא שינוי
מסתם כעס לא קורה כלום.
אולי שווה לתת לסיטואציה להדרדר עוד קצת כדי שכולם (כולל כולם ) יבינו שהמצב החדש לא טוב להם .
ואז יהיה פתיחות גדולה יותר של כולם , לשמוע את האחר ולא סתם להטיף ולבקר

בהצלחה לנו !

יש עוד שבוע וחצי מפגש מאוד חשוב בבית וכדאי מאוד שנגיע אליו בכוחות גדולים כדי שאולי נוכל להביא פינאל פור לארנה.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 13:10 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
שלא ישתמע ממה שאני אומר שאני נגד הבריגדה , אני ממש לא , אני חושב שבלעדיהם יהיה ממש עצוב בארנה למשך תקופה שיכולה להיות ארוכה מאוד (אפילו בשנים )

חצי משריקות הבוז שהם קיבלו היו בגלל הדם רע שנוצר כתוצאה משלטים והתנהגויות שהמבוגרים בכל הארנה פשוט לא אוהבים

זה לא דבר מכביסטי

אפשר לדבר על הדרך התנהלות של הארגון , אפשר לדבר על זה שחלק מאיתנו חושב שהאירגון שם את עצמו מעל הקבוצה

יכול להיות שבמקרה שלנו עברנו איזה גבול שקשה לכולם איתו , אבל האמת היא שממשברים אמיתיים אפשר להביא שינוי
מסתם כעס לא קורה כלום.
אולי שווה לתת לסיטואציה להדרדר עוד קצת כדי שכולם (כולל כולם ) יבינו שהמצב החדש לא טוב להם .

בהצלחה לנו !

יש עוד שבוע וחצי מפגש מאוד חשוב בבית וכדאי מאוד שנגיע אליו בכוחות גדולים כדי שאולי נוכל להביא פינאל פור לארנה.
תודה. אחלה תגובה. אני מביט ומאזין שחילופי הדברים עם יוגב אוחיון הפסיקו לחלוטין. בתור אחד שנמצא ב-80-90% ממשחקי הבית והחוץ, חותם על זה. האם שמעת לאחרונה משהו שונה?

לגבי שריקות הבוז, בחייאת, הם הגיחו לאוויר העולם רק בגלל דבר אחד - הביקורת שחומסקי כרז לעבר הגוש המעודד בסוף המשחק נגד מכבי. אך ורק בגלל זה.
השלט המיותר הזה כבר מונף זמן מה, ומעולם לא שרקו להם בוז, נהפוכו - בחצי גמר גביע המדינה, 6000 אוהדים הצטרפו יפה מאוד לשירה המצמררת לעבר יקירנו גיא פניני המנוח / לעבר יקירנו השני, עורך הדין שמעון מזרחי, כאשר בגמר הגביע עמד על הפודיום לחלק תשורות למחזיקת הגביע וסגניתה, לצד שאר בכירי האיגוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 13:40 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

אני רק אניח את זה כאן ואחזור ליציע 1:

ציטוט:
יוטה השעתה אוהד נוסף לכל החיים בעקבות הערה גזענית לראסל ווסטברוק

סרטון של האוהד קורא לעבר רכז אוקלהומה סיטי "Boy" (כינוי גזעני לאפרו-אמריקנים בארה"ב)
במשחק פלייאוף מהעונה שעברה הופץ ברשתות - המועדון החליט לנקוט בצעד הדרמטי.
מתווסף להשעייתו של שיין קיסל, שקילל את ווסטברוק במשחק של יוטה לפני מספר ימים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 14:06 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אני לא ממעריצי הבריגדה ולא מגן עליהם יותר מדי, אבל זאת השוואה מנותקת.
אם היה קורה מצב שמישהו ביציע היה קורא קריאות גזעניות לשחקן יריב, מבחינתי שיעיפו אותו מהמגרשים לכמה שרוצים. גם לתמיד. אין במקרים האלה ויכוח. אבל זה לא אותו מקרה.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 מרץ 2019, 14:38 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
N.T.K כתב:

זה לא דבר מכביסטי

מסתם כעס לא קורה כלום.

בהצלחה לנו !

תודה. אחלה תגובה. אני מביט ומאזין שחילופי הדברים עם יוגב אוחיון הפסיקו לחלוטין. בתור אחד שנמצא ב-80-90% ממשחקי הבית והחוץ, חותם על זה. האם שמעת לאחרונה משהו שונה?

לגבי שריקות הבוז, בחייאת, הם הגיחו לאוויר העולם רק בגלל דבר אחד - הביקורת שחומסקי כרז לעבר הגוש המעודד בסוף המשחק נגד מכבי. אך ורק בגלל זה.
השלט המיותר הזה כבר מונף זמן מה, ומעולם לא שרקו להם בוז, נהפוכו - בחצי גמר גביע המדינה, 6000 אוהדים הצטרפו יפה מאוד לשירה המצמררת לעבר יקירנו גיא פניני המנוח / לעבר יקירנו השני, עורך הדין שמעון מזרחי, כאשר בגמר הגביע עמד על הפודיום לחלק תשורות למחזיקת הגביע וסגניתה, לצד שאר בכירי האיגוד.

לא לריב עם יוגב זה לא כמו להיות אוהדים שלו
זה הנקודה שלי
וזה בדיוק מה שמפיל את הבריגדה מול הקהל האחר שלא מבין את הבריגדה בכלל בנושא הזה.

היום יוגב הפך להיות אחד האהובים בקהל הרחב , הוא עולה נלחם ועושה את כל מה שהקהל אוהב לראות
ואז הוא מקבל יחס קר מהמעודדים .
מלחמה קרה היא גם מלחמה
ואנשים מגיבים לה

וזה נכון שהקהל שרק בוז בעיקר בגלל המקרה עם חומסקי
אבל המקרה עם חומסקי זה מה שהביא את הקהל לפעולה אחידה בנושא
זה רק מה שגרם להם להוציא רגשות שליליים שהם מחזיקים כבר הרבה זמן כלפי המעודדים שלנו

וזה דבר שצריך לפתור

כי גם הבחור שמשלם 8000 ש"ח למנוי , לא היה משלם את זה אם הוא היה מגיע לקונצרט
הקהל המבוגר (שם קוד למי שלא מהגוש המעודד ללא קשר לגיל) זקוק לבריגדה וכועס עליה באותו הזמן
כרגע הכעס מנצח
אבל לדעתי מהר מאוד הם יבינו שהם צרכים את המעודדים שלנו הרבה יותר ממה שנדמה להם.

ושאמירות כמו "הייתי מסלק אותו לכל החיים" , הן טובות לעיקרון , אבל לא מחזיקות מיים בשטח.
צריך אירוע ממש רציני כדי לאחד קהל שאשכרה יודע מה הוא הולך להפסיד ולהביא אותו לעשות מעשה גדול כמו לעשות מהלך שיפרק את הבריגדה
לדעתי אנחנו לא שם ונקווה שלא נגיע לעולם

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מרץ 2019, 13:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כמי שהיה אמש בהיכל של הערסים הסגולים- חבל על הזמן. אווירת נכאים ביציע של הפועל, עם 40 אוהדים שמנסים לשיר בלי תופים ובלי החיזוק המתבקש (ספוילר: לא הלך) ותוך כדי להעיר את השאר, שישבו כמו גושי אבן.
אני לא נחשב כמישו שמתייחסים אליו או לדבריו בכלל, כי מי אני- לא מנוי, לא מגיע אפילו למחצית ממשחקיהעונה, ולא כזה דוקטור לענייני פיק & רול (וגם דברים אחרים), אבל יש לי רעיון שכן יכול להישמע הגיוני ופונה לבריגדה, אז הסכיתו.
2 מילים, מוכנים? תהיו יצירתיים!
אם יש בעיה עם שירי מת ותתאבד, לחבר שירים סביב "שמעון לא ידע" (בנק), או משהו עם פיצה, או "פניני פניני ילד רע, אני שונא אתו נורא נורא" (על משקל בני בני ילד רע)...
לא חסרות אפשרויות ליצירתיות בלי קללות.
שמחתי לעזור :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: דרומית ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה