פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 18 יולי 2019, 22:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 14 אפריל 2019, 13:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כאן אפשר לדבר על כל משחקי הכדור וכל שאר ענפי הספורט שלא מערבים את הפועל ירושלים.

טוב, באיחור של יום אבל הגענו.

ההתרגשות לא בשיא, הרבה פחות מהשנים הקודמות בגלל 2 סיבות עיקריות:

1. אין לברון :(

2. כולם בגולדן סטייט בריאים :(

אז איפה נתרגש?
בסדרות במזרח. כבר התחלנו עם 2 נצחונות של האנדרדוגיות המובהקות.
אצל פופ וסן אנטוניו שכמו יבלת מכנית בכף רגל (מודה באשמה), מסרבים להיעלם לא משנה מה ולא משנה כבר שנים עוברות. לא משנה כלום זה עדיין שם ומציק.

איפה לא נתרגש?
באחד על אחד של הארדן ופול שיגמר ב-5 משחקים מול גולדן סטייט.
בכל סדרה של גולדן סטייט שתגמר באופן כירורגי ויעיל.

הימורים:

מילווקי - דטרויט: מילווקי ב-5.
טורונטו - אורלנדו: טורונטו ב-6.
פילי - ברוקלין: פילי ב-7.
בוסטון - אינדיאנה: לא יודע. אין לי מושג מי תעלה. נלך על הפתעה: אינדיאנה ב-6.

גולדן סטייט - קליפרס: גולדן ב-4.
דנבר - סן אנטוניו: סן אנטוניו ב-5.
פורטלנד - אוקלהומה: אוקלהומה ב-6.
יוסטון - יוטה: יוסטון ב-7.

ג"ס אלופה.
בגמר מול מילווקי. סוויפ.

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 16 יוני 2019, 15:06, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: NBA פלייעוף 2019
הודעהפורסם: 14 אפריל 2019, 14:06 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

א. עד כמה שזה מוזר , נראה לי שאין פיבוריטיות מטורפות במזרח וכל הסדרות עד הגמר כולל יגמרו 4-2 או 4-3 (אולי סדרה אחת כל הדרך תגמר בפחות מזה)
ב. במערב יותר קל , יש את ג"ס שתנצח יותר בקלות , אבל לא תראה את הדומיננטיות של לפני שנתיים או שלוש , 4-1 4-2 4-2 (רבע חצי וגמר שלהם )
ג. למעט הסדרות של ג"ס , במערב כל שאר הסדרות יהיו צמודות יחסית (שוב אלמנט 4-2 או 4-3 )

מה שיתן לנו את הפליאוף הכי מרתק בשנים האחרונות
אבל הוא יהיה מרתק עד הגמר , שם גולדן תיקח בקלות

מה שאומר שהנה הגענו לליגה הישראלית בשנות ה90.
מלא קבוצות ברמה סבירה וטובה שיכולות לנצח אחת את השניה
וקבוצה אחת שתבעט בתחת לכל מי שיעמוד מולה

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2019, 14:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הפלייאוף שעבר היה מעולה, עם מלא מתח וסדרות מעולות.
שוב, עד הגמר.
לא רואה את הפליאוף הזה מתעלה עליו או מתקרב אליו, ועוד בלי לברון (שהיה ב-2 משחקי 7 במזרח!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2019, 10:48 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
שוב, עד הגמר.
לא רואה את הפליאוף הזה מתעלה עליו או מתקרב אליו, ועוד בלי לברון (שהיה ב-2 משחקי 7 במזרח!)

קאמבק מטורפ כבר יש לנו.
גולדן מפסידה בבית אחרי יתרון של מעל 30 הפרש.
1-1 בסדרה

גם פילי ברוקלין ב1-1

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2019, 15:26 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

גולדן סטיט קבוצה שחצנית, אפילו שהיא טובה
שמחתי מאוד, מאוד שהפסידו הלילה לקליפרס, אחרי שהאחרונים היו במינוס 31 ברבע השליש.
להוריד קצת את האף לקרי

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 10:31 
דיקטטור\ית

N.T.K כתב:
Mike 10 כתב:
שוב, עד הגמר.

קאמבק מטורפ כבר יש לנו.
גולדן מפסידה בבית אחרי יתרון של מעל 30 הפרש.
1-1 בסדרה

גם פילי ברוקלין ב1-1
רק אני חושב שמה שקרה שם קשור לרווחים מטורפים של סוכנויות הימורים ושל אחרים? (לא.. לא באמת חושב שקנו את סטיב קר או שחקן זה או אחר אבל לא מצליח לעכל את הקאמבק הזה בסדרת סוויפ קלאסית..)

גילוי נאות - לא צפיתי. לא במשחק ולא בתקציר.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 11:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא מכור בחיים.

מה שקרה שם נדמה לי היה ירידת מתח מטורפת במחצית, ולפעמים נורא קשה לעצור את המפולת - בטח כשאין לך מנהיג אחד שיגיד "סראב ראב ראבק ערססס תנו לי ת'כודר ותתחילו לשמור".

כשמנהיג שלך אוכל בריונות משומר שנמוך ממנו ב-25 סנטימטר, אתה פגיע לנפילות מנטליות כמו אלו.

בכל מקרה, לוקח קצת זמן להיכנס לעניינים אבל מצפים לנו כמה משחקי מספר 3 מאוד מעניינים בסדרות:

משחק 3: קליפרס מארחים את גולדן סטייט.
ובמוקד - הפריכות המנטלית של דוראנט מול הבולדוג הנושך צורח מחבק מציק מטריף, מי שבעבר היה מתאמן אצל צביקה שרף, פטריק בברלי הראשון לשמו.
אחרי הפאדיחה שעשו בגולדן סטייט, הם מגיעים לסטייפלס וזה הולך להיות משחק מאוד מסקרן. כאילו ברור שהם ינצחו את הסדרה, אבל זה מבחן ראשון בפלייאוף הזה. הקילריות שלהם בספק. וגם האופי.

משחק 3: סן אנטוניו - דנבר.
בינתיים המשחקים קרובים ומעניינים, ולא נראה שיש פייבוריטית בסדרה הזו. המאזן והאיכות של דנבר עדיפים, אבל המסורת של הספרס משמעותית לא פחות.

משחק 3: אוקלהומה - פורטלנד.
צמד הקבוצות שבנויות על צמד גארדים בלי הרבה ברגים בגולגולת. שתיהן עם 0 סיכוי לקחת אליפות. שתיהן משחקות כדורסל די סוליסטי, אבל יש שם הרבה אנרגיה נפיצה ובינתיים אוקלהומה כמו בקבוק קטשופ (או בקבוק שמפניה) מאוד עצורים. עוד לא נפתח הפקק והתחיל הטירוף. אני מקווה שזה יתחיל במשחק הבא.

בשאר הסדרות הכתובת על הקיר.
למרות שיש פוטנציאל למשחק מעניין בברוקלין, אבל אותי זה פחות מעניין...

מי שנראה כרגע כמו השחקן הכי טוב בעולם זה ג'יימס הארדן. שנראה ככה מתחילת העונה.
מה שהוא עשה לריקי רוביו אתמול בלילה, זה אחד המעליבים. והעניין שהיו-טיוב מלא בכל מיני התעללויות כאלה שהארדן עושה לריקי המסכן. לאורך השנים.
עכשיו רוביו זה אותו אחד שהוציא לווסטברוק את המעיים שנה שעברה, וכל פעם מול הארדן הוא נראה כמו מחליק על הקרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 19:09 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דרומית כתב:
גולדן סטיט קבוצה שחצנית, אפילו שהיא טובה
שמחתי מאוד, מאוד שהפסידו הלילה לקליפרס, אחרי שהאחרונים היו במינוס 31 ברבע השליש.
להוריד קצת את האף לקרי

גם אני שמחתי!! ואני בעד מי שנגדם :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אפריל 2019, 13:29 
דיקטטור\ית

אמתין לסיכום האגדי של מייקי אבל בנתיים ג"ס הגיבו בשלושים בראש..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אפריל 2019, 23:35 
דיקטטור\ית

פליאוף בשעה נורמלית שמתאימה גם לקשישים! תענוג!!!

מכות של ממש ברוקלין פילדלפיה..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 00:28 
דיקטטור\ית

טוף.. היה שווה לא לצפות כל כך הרבה זמן במשחק פליאוף מלא עד שהגיע המשחק הענק הזה בין ברוקלין לפילי..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 13:01 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הרי עניין ידוע שבזמן הפלייעוף יושבים הסופרסטארים הגדולים, אחד אחד באחוזתו, חמושים בגוגל טרנזלייט וקוראים בפורום צ'ה.

קווין דוראנט ראה שמייקי מטיל ספק בקילריות שלו, והחליט להסתכל למצלמה ולהגיד: I AM KEVIN DURANT, Who the fuck are you?
ולפתוח את משחק מספר 3 עם 5 צ'אקות ולהמשיך להרים את הרשתות עד הסוף. אני לא אתפלא אם הוא זה "אריה האדום".
הבחור היה כירורגי להחריד, פשוט מכונה. ומשדר שקט, שקט של זירת רצח. בום, בום, בום. סטף בום. דוראנט בום. הקליפרס מתחילים את המשחק ממינוס 30. אין סיכוי.
הפציעה של בוגי, באינסטיקנט שלי מחזקת ומשחררת אותם. זה אותו אינסטינקט של כרמלו - איפה שהוא דורך לא צומח דשא. משהו מזה קיים גם בבוגי.
יש לך את הקו האחורי הכי קטלני שמשחק הכדורסל אי פעם ראה, זה אמור להספיק. סטיב קר רק צריך להביא קופסת גפרורים ולהלדליק להם את הפתיל בתחת, התותחים כבר יתחילו לירות.
אגב קר, דוראנט בצורה די פאסיב-אגרסיב (למד מלברון) משדר לקר ולקבוצה שלו יותר ויותר שהוא צריך לקבל ולזרוק יותר. מי יכול להתווכח עם עובדות?

אם דוראנט משדר שקט של זירת רצח, אז מישהו אחר בחוף המערבי משדר שריפה בכנסייה + רעידת אדמה + הירושימה ונגסאקי ופרל הארבור ביחד. בערב שבת היה כתוב בגדול בהגדה "דם אש ותמרות עשן" וכל ההר געש התפוצץ על פורטלנד במשחק ווסטברוקי קלאסי, אקספלוסיבי ומרגש. הבנאדם זועם על המגרש וזה יפה ומרגש. ראסל ווסטברוק הגיע לפלייאוף גבירותי ורבותי, וכל אחד שצפה במשחק שמע את זה. אין שחקן שיותר כיף לראות מראסל ווסטברוק כשה-beast mode שלו מופעל. יותר נכון, תמיד ה-beast mode שלו מופעל, אבל במשחקים שבהם גם הכדורסל מתחבר לחיה, אנחנו מקבלים שואו של החיים. וכמובן הטראש טוק על לילארד, והתנועות עריסה אחרי הסלים מכניסים המון אמוציה ועניין לסדרה הכי טובה כרגע. היריבות המתפתחת בין לילארד ווסטברוק זה כיף, כי שניהם חיות על, חיות. ומתפתח ביניהם יריבות וזה מגניב כי שניהם באמת חיות. וזה גם נהיה אישי. אצל ווסטברוק זה תמיד אישי, אבל גם ללילארד המעולה יש הרבה מה להוכיח וגם אצלו ההר געש מבעבע בבטן.

המשחק של פילי - ברוקלין אכן היה ענק! בפילדלפיה כל אחד שלא קוראים לו בן מסוגל לקלוע בכל רגע מכל פינה במגרש וזה הופך אותם למסוכנים מאוד. כמו ווסטברוק, גם אמביד נתן סופסוף משחק של סופרסטאר, וזה חשוב מאוד לפילי להמשך הפלייאוף. הוא השחקן הכי טוב שלהם והוא חייב להיות מפלצת.
מאוד כיף לראות את דאינג'לו ראסל מברוקלין. אין שחקנים שזזים כמוהו. פשוט כישרון משגע של חוש למשחק, וסגנון ייחודי. מאוד יפה וסדרה חשמל.

הארדן היה ביום הכי גרוע שלו מאז משחק מספר 6 לפני שנתיים שבו הם הפסידו לספרס באחת התצוגות כדורסל הכי גרועות של שחקן בתולדות הכדורסל. ועדיין יוסטון ניצחו. הארדן כרגע השחקן הכי טוב בעולם (אני מדבר על כושר, לא על אנרגיה פוטנציאלית כי לברון ודוראנט טובים ממנו) אבל זה די מפחיד שיכולים להיות לו משחקים כל כך חלשים. ועדיין נתן רבע אחרון טוב וניצח.

ראיתי אתמול גם את דנבר - סן אנטוניו. ומאוד התרשמתי מכך שלדנבר יש פשוט מלא תותחים. יש להם שם איזה 3 גארדים שפשוט מאוד טובים בהכל (בארטון, ביזלי, האריס). זורקים עם מלא ביטחון מכל הטווחים, חודרים מעולה, אתלטים גדולים ופשוט מסוכנים. ביניהם, קצת יותר גבוה טורי קרייג שאני אישית לא הכרתי אבל נראה כמו שחקן ממש ממש טוב. בנוסף, יש את ג'אמל מארי שהוא באזור חיוג של סופרסטאר כי הוא עושה דברים מטורפים, ואת יוקיץ' שאי אפשר שלא לאהוב. קבוצה חשמל. ניצחו די בקלות את סן אנטוניו שנראו חיוורים במהלך המחצית השניה בבית. לא היה לי ברור למה אולדריג' מיובש כל המאני טיים. זו גם סדרה עם פוטנציאל למשחק 7, כמו אוקלהומה - פורטלנד.

מילווקי ממשיכה לדרוס, יאניס ממשיך להפחיד, וקיירי ארווינג תענוג. בסיבוב הבא מחכות לנו 2 סדרות ענק במזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2019, 00:52 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

קליפרס נגד גולדן
רבע רביעי
גולדן מובילים בטיפה

הבעיה היא שהקליפרס כל התקפה צרכים לייצר משהו מטורף
גולדן לעומתם רצים קצת בלי כדור ומגיעים לזריקות מצוינות כל התקפה והתקפה
הכל כל כך פשוט כשהם עושים את זה
בוגארט מוסיף להם עוד חוכמה (ולא שהם היו טפשים קודם)
פשוט קבוצה בעייתית לשמירה.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2019, 17:09 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ווסטברוק במשחק הכי גרוע שראיתי בחיים, היה חושך לחלוטין,כל אוקלהומה נפלו מול ליליארד ומקולום.

האחד על אחד של פורטלנד יותר טוב מהאחד על אחד של אוקלהומה עד עכשיו, וזה מסביר את ה-3-1. משחק מאכזב.

בוסטון עם סוויפ קליל על אינדיאנה (שחסרה כל הסדרה את הכוכב שלה ויקטור אולדיפו).

נותר לנו לקוות שדנבר וסן אנטוניו יספקו משחק טוב, אחרי הכל המנצחת בסדרה הזו צריכה להגיע גמר המערב..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 11:01 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הנפילה של סן אנטוניו במשחק 7 מקבלת הדהוד אחרי המשחק הענק של קוואי במשחק הראשון נגד פילי. מחכה לסרט הדוקומנטרי שיסביר מה לעזעזל קרה שם בעונה הקודמת.

דוראנט עם עוד משחק מפלצתי (50 נק').
איזו סדרה מסקרנת נגד יוסטון.. נקווה שאכן תהיה ארוכה. החלום שלי לראות את גולדן סטייט מזיעים קצת בביצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 18:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היום שני משחקים מעולים בשעה סופר נוחה!!!
ב-20:00 משחק ראשון בסדרה שבין מילווקי - בוסטון.
ב-22:30 משחק ראשון בסדרה שבין גולדן סטייט (כוחות הרשע) - יוסטון (כוחות האופל).

המשחק הראשון מאוד מאוד מעניין כי בוסטון זו חיה מוזרה. עונה רגילה הייתה מאעפנה במיוחד, מתחת לציפיות, עם משברים מקצועיים ופאק בכימיה.
קיירי אמור היה להיות המנהיג, אבל בפועל התגלה כחסר את כל התכונות הנדרשות להנהיג. הכימיה שהייתה חזקה בעונה שלפני כן - התפוררה, והקבוצה שהתאפיינה באנרגיה וקבוצתיות הפכה לעצובה וחסרת חשק.
אממה. יש להם את ה-closer הכי חריף בליגה. קיירי אולי לא יכול להנהיג שבט בצופים, אבל 5 דקות לסיום המשחק זה הבחור הכי מסוכן בליגה. אפילו יותר מלילארד. ובפלייאוף, זה נכס צאן ברזל.
לעומת זאת, מילווקי היא חד משמעית הייתה הקבוצה הכי טובה במזרח בעונה הרגילה, וגם בסיבוב הראשון התעללה בדטרויט המסכנה. להם את יש יאניס, חצי איילה חצי הענק הירוק.
ועדיין השחקן הכי חשוב של הקבוצה הזו נמצא דווקא על הקווים - מייק בולדנהוזר (או איך שלא הוגים את השם משפחה שלו). מהרגע שהוא הגיע לקבוצה בקיץ, היא הפכה למפלצת.
לראשונה בשנים האחרונות - המאמן של בוסטון (בארד סטיבנס) מקבל יריב ראוי.

דו קרב מעניין מאוד.

במערב זו ה-סדרה של הפלייאוף. מדבור בשחקן הכי טוב כרגע בעולם מול השחקן הכי טוב כרגע בעולם. שני הסקוררים הכי טובים מאז שקובי פרש נפגשים.
דוראנט הנחש מול הארדן הנחש.
שני נחשים על מגרש אחד. המשחק הכי טוב של העונה הסדירה היה בין שתי הקבוצות, והתעלות לא אנושית של הנחש מטקסס הביאה את הניצחון ליוסטון.
בעונה שעברה, נדרשו 7 משחקים לגולדן סטייט כדי לנצח את הסדרה, וזה בלי כריס פול (שעכישו כשיר) למשחק מספר 7, ועם שיא עולם בהחטאות לשלוש של יוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אפריל 2019, 08:35 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

ראיתי את המשחקים.
א. התעללות של בוסטון בכל מי שניסה להראות שהוא שחקן בצד השני.
אם בוסטון יכולה לתת אינטנסיביות כזאת בכל המשחקים שלה , זה יגמר מהר מאוד ....

ב. גולדן יוסטון היה משחק רע.
2 הקבוצות לא הגיעו למשחק.
סטף היה פרווה.
דוראנט היה טוב אבל היה לו קשה מול ההגנה ( לא זוכר כל כך הרבה חטיפות מהידיים שלו במשחק אחד)
קליי לא באמת הצליח להתחבר למשחק (למרות שלפעמים שמר אותו פול שנמוך ממנו בראש או הארדן שאנחנו יודעים כמה הוא שומר טוב)

בצד השני פול כמעט לא השפיע על המשחק
והארדן קיבל את איגי על הראש ולמרות הנקודות , הוא לא היה יעיל נגדו.(והאמת שחצי משחק ניסו ביוסטון להביא בחילוף את קריי לשמור על הארדן ף אבל גולדן עשו עבודה טובה בטיפול בזה.

אבל אחרי זה , לדעתי המשחק קם ונפל על השופטים.
הפעם השופטים היו מאוד קשוחים ולא שרקו בצורה דיי עקבית את כל הנגיעות בהארדן שלפעמים מגיעות ( השפיע הרבה יותר על יוסטון כי יוסטון והארדן מתבססים הרבה יותר על חדירה )
אני לא אומר שהשריקות היו לא טובות , רק שהיו שם הרבה שריקות שהן 50-50 ויכול להיות שעד למשחק הבא כבר יפעילו ביוסטון את המכבש על השיפוט ונראה צורת שיפוט אחרת לגמרי במשחק הבא.

בצורה מצחיקה משחק בין 2 מההתקפות הטובות בעולם , הפך להיות משחק של הגנות.
איגי וטאקר נתנו עבודה מטורפת

אני אישית לא בטוח שיוסטון יכולה להמשיך ולהיות צמודה בסדרה כל כך אינטנסיבית , אבל מקווה שזה מה שיהיה כי זאת אולי סדרת הגמר האמיתית

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אפריל 2019, 12:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

המשחק הראשון של בוסטון היה מהנה מאוד.
בוסטון הגיעו למשחק הזה בתור המבוגר האחראי והם עשו שם סדרת חניכה למילווקי.
מדהים כמה שלניסיון יש חשיבות בפלייאוף. בבוסטון כל הסגל כבר היה בגמר מזרח, וקיירי לקח אליפות עם אחת הזריקות הגדולות אי פעם.
במילווקי עדיין אין להם את הרוח הזו. הם עוד מגששים את דרכם בפלייאוף ולא נראה שתמיד יש להם מצפן או מפה.

המשחק השני גם היה מהנה מאוד, אבל לא מהסיבות הרגילות.
על פניו - זה אחד מהמשחקים ההתקפיים הכי מכוערים שנראו בפליאוף כבר תקופה. יוסטון מגעילה את כל השועלים כולם עם ההתקפה המכוערת הזו.
הארדן רק מחפש תחבולות, קופץ קילומטר אחורה ואז עולה לג'אמפ וזורק את עצמו קדימה כדי להכריח מגע בינו לבין השומר, ומדביק את כולם בכאוס הזה.
גולדן סטייט הגיעו למשחק בלחץ משום מה, ואיבדו מיליארד כדורים.
ההבדל היה דוראנט וסל אחד יפייפה של קרי.

אבל היופי של המשחק היה טמון באינטנסיביות בהגנה. הרבה זמן לא ראיתי כזאת אינטנסיביות בהגנה משתי הקבוצות.
מבחינת גולדן סטייט - הארדן לא ראה את הסל. כל הזמן, היה מולו שומר ארוך וגבוה, אתלט וחזק, עם ידיים מעולות ואוריינטצייה הגנתית מעולה. קליי, איגי, גרין ודוראנט לא נתנו לו שנייה לנשום. לא נתנו לו רגע אחד להרגיש בנוח. נשארו איתו דבוק עם כל הטעייה, נצמדו אליו עם יד ארוכה כל סטפ-בק. זה מדהים לראות שאפשר כל כך להפריע לשחקן שבדרך-כלל אין שום דבר שאפשר לעשות נגדו.
גם יוסטון, נעלו את עצמם על הכוכבים של גולדן סטייט.
זה גם מדהים עד כמה הרמה של הריכוז והאינטנסיביות בהגנה יורדת עם כל שחקן שעולה מהספסל. שומפארט, שהוא נחשב שומר מעולה, וננה שגם הוא נחשב שומר מעולה - נראים פתאום כמו קונוסים שדוראנט וסטף עושים מהם קרקס. האוס בכלל בלתי נראה לעין הבלתי מזוינת של דוראנט. וגם בצד השני, כשהארדן מוצא את עצמו עם מישהו מהספסל עליו, הוא מגיע לאן שהוא רוצה.
רמת האינטנסיביות בהגנה של שתי הקבוצות, של שתי החמישיות הפותחות הייתה מעולה.
והנה קיבלנו משחק שבקושי בקושי מגיעים לסקור של 100. זה נחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מאי 2019, 20:13 
דיקטטור\ית

והנה משחקי ההמשך הגיעו ובמזרח קיירי נחנק ובוסטון לא עמדה בקצב, במערב הארדן קיבל אצבע בעין וההגנה של הרוקטס קרסה בפני דוראנט וחבריו ונשאלת השאלה האם עוד נשאר להם מה למכור פה

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מאי 2019, 18:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ג'יימס "הלן קלר" הארדן נתן את המשחק עם האחוזים הכי טובים שלו בפלייאוף דווקא כשהוא איבד את הראייה, בגלל איך לא, האצבע של דריימונד גרין.

זה לא הספיק מול הקבוצה הכי מוכשרת מאז שג'יימס נייתסמית' המציא את הכדורסל אי שם ב-1890.

אחרי 2 משחקים בסדרה אני קצת שמח שכוחות הרשע מיוסטון מפסידים לכוחות האופל מאוקלנד. לפחות האלה באוקלנד משחקים כדורסל ולא "חיובים".

בשאר הסדרות - מעניין. קוואי ענק אבל שאר טורונטו חווים התקף פוסט-טראומטי כאילו לברון משחק בפילדלפיה. 1-1 בסדרה מסקרנת ושקולה.
קיירי חווה התקף פוסט טראומטי מכיוון אחר - הוא דווקא מתגעגע ללברון. משחק איום נורא שלו, ומשחק מדהים של יאניס ומידלטון במילווקי השוו גם שם את הסדרה. גם זו סדרה פתוחה ושקולה ואין פייבוריטית.

גם בדנבר פורטלנד התוצאה היא 1-1. אני מאוהב ביוקיץ', הסנטר הנפלא של דנבר. שילוב של דובי מחמד והר אדם עם ראיית משחק של שאראס, תנועות של בודירוגה, וקליעה של נוביצקי.
סאובניס הדור הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מאי 2019, 11:34 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

איזה משחק לראות בPBP, וערוץ הספורט לא שידר. 4 הארכות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מאי 2019, 16:09 
דיקטטור\ית

נתן שטראוס כתב:
איזה משחק לראות בPBP, וערוץ הספורט לא שידר. 4 הארכות!
אשמח ללינק למשחק המלא!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מאי 2019, 22:31 
דיקטטור\ית

וואו וואו וואו

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מאי 2019, 03:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וואו!!!!!!!! איזה משחק!!!! משחק ענק!!

המצטיין האמיתי הוא אני, שהצלחתי להחזיק מעמד 24 שעות מבלי לדעת מה התוצאה, ולראות החל מהרבע הרביעי את כל ההארכות!

ממליץ לעשות את הליג-פאס של ה-NBA למי שאין ומתעניין. חווית צפייה מושלמת מתי שרוצים זה מחכה לכם שם במחיר סביר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מאי 2019, 09:55 
דיקטטור\ית

בוקר טוב ג'יימס הארדן, כנראה שכל מה שהוא היה צריך זה אצבע בעין..
עכשיו השאלה היא האם פול יתעורר מתישהו והאם הרוקטס יצליחו להוריד את דוראנט ממוצע של 200 נקודות לערב בסדרה הזאת

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2019, 13:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היו הלילה שני משחקים כיפיים מאוד, ושני מנצחים ראויים.

קוואי ממשיך בסדרה מייקל ג׳ורדנית. עוד משחק יעיל ברמה נדירה, 39 נק' באחוזים מדהימים - סחב לבד את הרפטורס 3 רבעים ובאחרון נתן כמה ג׳אמפים שחיסלו את פילדפיה במשחק חלש מאוד של אמביד. אמביד נותן משחק חלש על 2 משחקים גדולים והוא שחקן מיוחד, אבל סימונס זה פשוט נפילה היסטרית. לא עושה כלום על המגרש חוץ מלאכול חצץ מקוואי. באטלר טוב.
מה שקוואי עושה זה משהו באמת מיוחד - הוא לוקח אוסף של לוזרים, רכים ומפוחדים ובשקט שלו סוחב אותם על הכתפיים.

בסדרה המגניבה במערב, יוקיץ׳ ללקק את האצבעות. פשוט ללק את האצבעות.
ובכללי, סדרה נהדרת, עם מאני טיים סוחף.. היה קטע ב-5 דקות האחרונות ששתי הקבוצות פשוט לא החטיאו פוזשן אחרי פוזשן. כמעט כל החלטה של יוקיץ׳ היא זהב, הוא פשוט דובי גדול שבא לך לחבק ומצד שני עם קבלת החלטות ואינטיגלנצייה בקצה של הסקאלה.

אז מבחינתי, קוואי ויוקיץ׳, שני אנטי גיבורים אמריקאים - מככבים ובגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2019, 23:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היה איזה כתב בספורט5 שמיד אחרי שבוצע הטרייד של באטלר לפילדפיה כתב טור מכוער על כך שמינסוטה סופסוף נפטרו מהטראבל מייקר שחש את עצמו העונה לשם ג׳ימי באטלר.
אם אני עורך העיתון, אני מפטר במקום את הכתב, על בסיס טמטום וראייה צרה של העולם.
אבל פה בפורום, כתבתי כמה הטרייד הזה משדרג את פילדלפיה, ואכן הוא השחקן הכי יציב שלה בפלייאוף הזה. אין תחליף לאופי וקשיחות, וכשזה מצטרף ליכולת ונתונים פיזיים טובים, אז מדובר בנכס לכל קבוצה שרוצה להביא תואר. ג׳ימי באטלר הוא שחקן מיוחד ונדיר, עם יכולות של שנות האלפיים ואופי של שנות ה-90.

מעניין הוא ששתי הסדרות המעיינות ביותר מבחינת כדורסל הן גם שתי הסדרות הפחות אטרקטיביות מבחינת שמות.

איכשהו יש את ההרגשה שגולדן סטייט תנצח ומילווקי גם, אבל דווקא בסדרות של דנבר ופילדלפיה מתפתחות סדרות עם עלילה מעניינת ורגישה לניואנסים שבין הקבוצות.
קל לחבב את יוקיץ׳ ודנבר, וקל לחבב את לילארד ומקולום. קל לחבב את קוואי וקל לחבב את פילי. קשה לחבב את קיירי הנחש, דוראנט הנחש והארדן המניאק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 19:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מתחת לרדאר המפרפר של הפורום, מתרחש פלייעוף אדיר.

משחק מספר 6 של גולדן סטייט היה אחד ממשחקי הכדורסל המעניינים שראיתי בשנים האחרונות.
אם לכתוב את כל מוקדי העניין וכל הסיפורים הצדדים שמובילים למתיחות סביב המשחק הזה אני אצטרך 4 שעות ו-8 פסקאות.
אבל נסכם שאת המחצית השנייה התחילו 4 שחקני Hall of Fame עם משקל משוקלל של 45 טונות קופים על הגב.

ברגע האמת, מצאתי את עצמי מעודד את גולדן סטייט, בעיקר בגלל ההיעדרות של דוראנט. מה שסטף קרי עשה בחצי השני, ומה שקליי ת'ומפסון עשה במשך 4 רבעים בשני צידי המגרש, ומה שדריימונד גרין, איגואדאלה ולוני עשו במשחק וחצי האחרונים זה אחד ממופעי הספורט המזוקקים והיפים ביותר שאפשר לחזות בהם.

אני לא רוצה להתפתות ולהגיד שהארדן וכריס פול נכשלו, כי איך שאני רואה את התמונה, הם פשוט לא יכלו לגדולה אמיתית ונדירה.

פשוט משחק שהיה בו הכל והסיפור הפך לדרמה שמשלבת ספורט, אסתטיות וסלים ענקיים לאורך כל המשחק.

הפלייעוף ממשיך עם שני משחקי 7 של שתי סדרות מרתקות.

במזרח - כל הפרוייקט ארוך השנים של פילדלפיה מגיע לנקודת רתיחה מול המשיח של קנדה. לדעתי פילדפיה פייבוריטית אבל אני בעד קוואי.
במערב - אחת מסדרות הפלייאוף הטובות ביותר שראינו בעשור האחרון מגיעה למשחק 7 כשבאמת אבל באמת קשה להחליט מי הפייבוריטית. אני בעד דנבר בגלל יוקיץ'.

הללויה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 מאי 2019, 09:45 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יום וחצי אחרי המשחק, עדיין קשה לעכל את מה שעשה סטף קרי.

ברבע האחרון, הוא הנפיק את כל הקסם שיש במשחק כדורסל... אחת התצוגות הכי מרוממות רוח בהיסטוריה.. כמו דיסני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 מאי 2019, 10:26 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
יום וחצי אחרי המשחק, עדיין קשה לעכל את מה שעשה סטף קרי.

ברבע האחרון, הוא הנפיק את כל הקסם שיש במשחק כדורסל... אחת התצוגות הכי מרוממות רוח בהיסטוריה.. כמו דיסני

עדיין לא משתווה לפלדין אבל בהחלט הייתי שמח לראות אותו במקום בראון הלא יציב ונוטה לפציעות.
אם אפשר להשיג לו אזרחות (יהויכין קרי) אז במקום בר זה בכלל שדרוג רציני לקבוצה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה