פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 ספטמבר 2019, 07:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA פלייעוף 2019
הודעהפורסם: 12 מאי 2019, 19:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קעקוע בעברית כבר יש לו ..

בכל מקרה, הוא לא מתאים לקטש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 מאי 2019, 19:43 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
קעקוע בעברית כבר יש לו ..

בכל מקרה, הוא לא מתאים לקטש.

קשקוש.

קטש יעביר לו את סדרת החינוך ע"ש אליהו ויישר אותו.

אף שחקן לא יותר גדול מהקבוצה!

אם צ'וברוביץ' הבין את זה מי זה סטף קרי שלא יבין את זה?

להביא! לחנך! ואז לשתף (במשורה!)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 12:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

איפשהו בשכונות ירושלים נשמעה צרחה היום בבוקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 20:47 
דיקטטור\ית

סך הכל הבחור מלך, השאלה היא האם האופי שלו מספיק חזק כדי לגרור את החבורה הזאת גם מעבר לבאקס ויאניס

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 06:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יתכן שהקבוצה הכי טובה בעולם, יותר טובה בלי השחקן הכי טוב בעולם?

ככה זה נראה כרגע.

הקדמון, שריין לי את דוראנט להפועל, יש לנו מחסור בעמדה 3. לא צריכים אותו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 08:04 
דיקטטור\ית

אני לא מאלה שמעודכנים יותר מידי.. לפחות לא כמו שהייתי בשנות השמונים/תשעים במנש..

האם יש בנותר איזשהי קבוצה שבשארית הפליאוף מסוגלת לקחת את ג"ס לשבעה משחקים?! על נצחון בסדרה עליהם אני לא מעז לשאול..

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 12:29 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
יתכן שהקבוצה הכי טובה בעולם, יותר טובה בלי השחקן הכי טוב בעולם?

ככה זה נראה כרגע.

הקדמון, שריין לי את דוראנט להפועל, יש לנו מחסור בעמדה 3. לא צריכים אותו שם.

בלעדיו הם חוזרים להיות הקבוצה שלפניו (שהיתה טובה יותר מזאת שאיתו)
יותר תנועה , יותר משחק קבוצתי , יותר משחק חכם.
פחות 1 על אחד

הם פתאום יותר מבליטים את דרימונד ואת הסנטר המוזר שלהם שעושה תנועה יפה ו98 אחוז מהנקודות שלו זה בדאנקים
פתאום הולכים יותר לחיתוכים של הספלש בארדר הגדול כשהספלש הקטן מעסיק את כל ההגנה.

הם קבוצה מדהימה גם כך וגם כך.
הדרך הכי טובה לעצור אותם היא להביא שופטים משנות ה90 ואז חצי מההתקפה שלהם תהרס בגלל אגרסיביות של ההגנה .
בחוקים של היום צריך בעיקר מזל כדי לנצח אותם

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 מאי 2019, 12:54 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

פלייאוף בלי לברון...
נחמד כי אני ישן טוב יותר בלילה,
משעמם כי לא משנה כמה שחקנים יש שאני אוהב (קוואי, קיירי, יאניס) אף אחד מהם לא נותן את ההרגשה שיש לו סיכוי לסחוב ולהנהיג קבוצה להתמודד עם מכבי.
סליחה גולדן סטייט (שלפחות אפשר איפשהו לחבב שוב כשדוראנט פצוע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 מאי 2019, 19:29 
דיקטטור\ית

אני אהבתי!

https://twitter.com/gilbarak/status/113 ... 03168?s=19

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 מאי 2019, 00:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
פלייאוף בלי לברון...
משעמם כי לא משנה כמה שחקנים יש שאני אוהב (קוואי, קיירי, יאניס) אף אחד מהם לא נותן את ההרגשה שיש לו סיכוי לסחוב ולהנהיג קבוצה להתמודד עם מכבי.

או תראו מי התעורר.. אחרי התבוסות לטנריף חשבתי שהתאדית..

בינתיים סדרות הגמר האזוריות מעניינות אבל לא באמת.
פורטלנד נראית כמו פורטלנד הישנה והטובה - אלופת הסטריטבול שלא יכולה לנצח קבוצת כדורסל אמיתית.
גולדן סטייט בלי דוראנט נראית כמו גולדן סטייט הישנה והטובה - זו של 73 ניצחונות בעונה וכתפיים של סטף שזזות לכל מיני כיוונים אחרי צ'אקות מקילומטר.

גם טורונטו מול מילווקי זה סדרה מעניינת שיכולה להגיע גם לפנתיאון, וקוואי הוא השחקן שהכי כיף לאהוב בעולם, אבל חסר לי שם BEEF בסדרה. חסר לי שם איזה יריבות.
קוואי לא רב עם אף אחד, ויאניס מעריץ של הקרדשיאנס (אמיתי) וחבר של ברני הדינוזאור. הוא יותר מדי חמוד.
מה נסגר? שיתחילו לחסל חשבונות שם לפני שנירדם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 מאי 2019, 19:03 
דיקטטור\ית

נגמרה כבר הסדרה במזרח? נרדמתי..

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2019, 00:12 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

Mike 10 כתב:
אני אנווט כתב:
פלייאוף בלי לברון...

או תראו מי התעורר.. אחרי התבוסות לטנריף חשבתי שהתאדית..

בינתיים סדרות הגמר האזוריות מעניינות אבל לא באמת.
פורטלנד נראית כמו פורטלנד הישנה והטובה - אלופת הסטריטבול שלא יכולה לנצח קבוצת כדורסל אמיתית.
גולדן סטייט בלי דוראנט נראית כמו גולדן סטייט הישנה והטובה - זו של 73 ניצחונות בעונה וכתפיים של סטף שזזות לכל מיני כיוונים אחרי צ'אקות מקילומטר.

גם טורונטו מול מילווקי זה סדרה מעניינת שיכולה להגיע גם לפנתיאון, וקוואי הוא השחקן שהכי כיף לאהוב בעולם, אבל חסר לי שם BEEF בסדרה. חסר לי שם איזה יריבות.
קוואי לא רב עם אף אחד, ויאניס מעריץ של הקרדשיאנס (אמיתי) וחבר של ברני הדינוזאור. הוא יותר מדי חמוד.
מה נסגר? שיתחילו לחסל חשבונות שם לפני שנירדם...

בהחלט התאדיתי לחופשה מהפועל קצת, לא כי התרגשתי מידי מההדחה (היינו בכושר רע והם פשוט היו יותר טובים),
אבל ברגיל בין הדחה מאירופה לסיבוב השלישי המפגר זה זמן טוב לקחת פסק זמן.
אגב בין לבין דווקא הייתי בביקור ואפילו זכיתי להיות בכמה משחקים, בינהם הניצחון על מכבי.
אגב2 אחלה משחק, אבל אווירה של מסיבת כיתה, לא פותח דיוני בריגדה אבל ההבדל מורגש, גם שרואים בטלוויזיה (ובאופן גורף במשחקי החוץ) ובטח שבארנה.

סדרות הגמר האיזוריות מאכזבות מבחינת דרמה אנושית, סיפורים ותכלס גם כדורסל, חצאי הגמר היו אחלה.
מתגעגע לפילי ולסוואג של אמביד אבל הם ממש לא בשלים, וגם לכידרורים הוירטואוזים של קיירי. מצד שני לא מתגעגע ליוסטון ודנבר.
קוואי תענוג ומילווקי קבוצה שקל לאהוב, אבל אתה לגמרי צודק זה כמעט כמו לראות שידור של גמר אולימפי בפינג פונג ושני היריבים הם מדרום קוריאה.
אי אפשר לבסס העדפה...
אבל כן נראה שמילווקי יהוו אתגר ומאצ׳ אפ מעניין יותר לווריירס אז יאללה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2019, 09:47 
דיקטטור\ית

לא חושב שהצוותים המסייעים לקוואי/יאניס יכולים להפריע באיזשהי צורה למטווח של גס לצערי

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 12:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היו שני משחקים מאוד מעניינים ומרגשים בסיום הסדרה במזרח.

בסוף, שני המרכיבים הכי חשובים בפלייאוף הכריעו את הכף לטובת טורונטו:
היה להם את השחקן הכי טוב בסדרה, והיה להם הרבה יותר ניסיון במעמדים האלה.

יאניס נחשף בחולשתו לייצר נקודות ומצבי קליעה במשחק העומד, וכל הסגל המשלים של טורונטו התייצב בדיוק בזמן לצד המלך החדש של המזרח.

טורונטו קבוצה שכל כך כיף לעודד, באמת כל השחקנים שם אחד-אחד, נראים כמו אנשים מיוחדים שרק חיכו למושיע - והוא הגיע. קוואי לנארד, הסופרסטאר הכי אנטי סופרסטאר, עם משחק שמשלב בין ג׳ורדן וקובי, עם הגנה ולב, ומנהיגות שקטה ואחראית.

עכשיו, יש להם שני משחקי בית מול הקבוצה הכי טובה בעולם.
עם דוראנט, בלי דוראנט, זה לא משנה. גולדן סטייט זה חיה אחרת. אבל קורה משהו מיוחד שם בצפון, יש שם התלהבות של משהו אחר - יש שם קבוצה מיוחדת ומעל הכל יש להם גם כוכב שלא מפחד משום דבר וכבר לקח אליפות ואף זכה כmvp של סדרת הגמר.

וחשוב מהכל - בפעם האחרונה שקוואי פגש את גולדן סטייט במשחק פליאוף נוא נתן את המחצית של החיים שלו ונחת על הרגל של זאזא פאצ׳וליה. פעם אחרונה שהוא שיחק מול גולדן סטייט בפליאוף הוא היה בפלוס 22 ועם הקילר סוויץ׳ מופעל. אני מצפה שבדיוק מהנקודה הזו הוא ימשיך עם טורונטו.

יאללה רפטורס!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2019, 00:26 
דיקטטור\ית

רגע רגע מייקי.. פעם ראשונה שאני יוצא חוצץ נגד הכתיבה הרהוטה שלך..

רוצה לומר, יונית, תעני לי בכן אווו לא...

יש לטורונטו סיכוי בסדרה מול ג"ס??!

בבקשה בבקשה תגיב בתשובה חד חד ערכית.. בוא תהפוך אוהד הפועל לוזער אחד לאופטימי לפחות לשניים שלושה משחקים..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2019, 00:48 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

Mike 10 כתב:
היו שני משחקים מאוד מעניינים ומרגשים בסיום הסדרה במזרח.

בסוף, שני המרכיבים הכי חשובים בפלייאוף הכריעו את הכף לטובת טורונטו:
היה להם את השחקן הכי טוב בסדרה, והיה להם הרבה יותר ניסיון במעמדים האלה.

יאניס נחשף בחולשתו לייצר נקודות ומצבי קליעה במשחק העומד, וכל הסגל המשלים של טורונטו התייצב בדיוק בזמן לצד המלך החדש של המזרח.

טורונטו קבוצה שכל כך כיף לעודד, באמת כל השחקנים שם אחד-אחד, נראים כמו אנשים מיוחדים שרק חיכו למושיע - והוא הגיע. קוואי לנארד, הסופרסטאר הכי אנטי סופרסטאר, עם משחק שמשלב בין ג׳ורדן וקובי, עם הגנה ולב, ומנהיגות שקטה ואחראית.

עכשיו, יש להם שני משחקי בית מול הקבוצה הכי טובה בעולם.
עם דוראנט, בלי דוראנט, זה לא משנה. גולדן סטייט זה חיה אחרת. אבל קורה משהו מיוחד שם בצפון, יש שם התלהבות של משהו אחר - יש שם קבוצה מיוחדת ומעל הכל יש להם גם כוכב שלא מפחד משום דבר וכבר לקח אליפות ואף זכה כmvp של סדרת הגמר.

וחשוב מהכל - בפעם האחרונה שקוואי פגש את גולדן סטייט במשחק פליאוף נוא נתן את המחצית של החיים שלו ונחת על הרגל של זאזא פאצ׳וליה. פעם אחרונה שהוא שיחק מול גולדן סטייט בפליאוף הוא היה בפלוס 22 ועם הקילר סוויץ׳ מופעל. אני מצפה שבדיוק מהנקודה הזו הוא ימשיך עם טורונטו.

יאללה רפטורס!

כל כך קל לאהוד את הבחור הביישן והמוזר הזה, השחקן הכי מרגש בפלייאוף בפער וזה בלי שהוא מראה שביב רגש.
בגלל שגולדן כאלו פייבוריטים אני חושב שעובר מתחת לראדר שאם לנארד איכשהו עושה את זה, הוא עושה משהו שלא לברון, קובי או ג׳ורדן עשו.
זה מטורף... לקחת קבוצה ללא נאמבר 2 אמיתי, כי בואו, לאורי הוא לא פיפן או שאק וגם לא קיירי או פאו, ולסחוב אותה לאליפות על הגב, זה יהיה היסטורי.
ומה שממש מטורף זה שנראה לי שהסיכוי היחיד שלהם לאליפות זה...... אם דוראנט חוזר עם הראש קצת מסובב מהדיבורים על זה שהם אולי טובים יותר בלעדיו.
ונגיד והוא מתחיל לאבד את הראש, והקבוצה זונחת את הכדורסל המהיר כי מנסים להעלות לו את הביטחון ומשחקים סביבו על חצי מגרש, ולנארד ממשיך לזהור...
וואלה יכול ליהיות. הימור שלי:
הקבוצות ב1-1 אחרי שני משחקים בטורונטו, דוראנט חוזר, הם ב1-1 גם במפרץ, ומשם...... זה אמור ליהיות של גולדן אבל היו דברים, אני לגמרי עם קוואי.
ואם לא אז שיהיה כבר סוויפ חותך לגולדן, ושקוואי יצטרף ללברון בלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2019, 01:01 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

אני דווקא מאמין בסיכויים של טורונטו
מאמין שיש להם סיכוי יותר מסביר לנצח משחק אחד בסדרה

אני גם לא אוהב את קאווי
כי כל מי שעזב את ס"א בצורה לא טובה , חייב להיות חרא של בן אדם.

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2019, 11:12 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דיווי,

יש לטורנטו סיכוי לקחת את הסדרה נגד גולדן סטייט. הסיכוי הוא איפשהו בין 1-3%. זו דעתי.

ובכל זאת, יש להם סיכוי. במיוחד כששני המשחקים הראשונים בטורונטו - תקשיבו יש שם אווירה של גמר מכללות, של דרבי באתונה (מינוס שירת הפאתוס המתואמת). יש שם טירוף מוחלט,
זו העיר הרביעית הכי גדולה בצפון אמריקה וכולם שם מגוייסים ברמות אחרות. אני מאמין שטורונטו יכולים לנצח לפחות אחד משני המשחקים הראשונים, הבעיה היא שאחרי זה אני לא רואה אופק חיובי...

צריך להבין שיש לגולדן סטייט ביטחון וניסיון במעמדים אלה ברמות שלא היו אף פעם. אף קבוצה מאז שנות ה-60 לא הגיעה ל-5 גמרים רצופים. אין סימני שאלה לגבי היכולת שלהם בגמר - הם יהיו מעולים. אולי יהיה להם חצי חלש פה, או רבע חלש שם, אבל הם יהיו מעולים. הם ישחקו את המשחק שלהם, יגיעו לזריקות שלהם, ירוצו, ישרטו, יקלעו ויתפוצצו.

כדי שטורנטו יעשו משהו בסדרה הזו הם צריכים שיקרו כמה דברים:

1. קוואי ישחק כמו שהוא שיחק עד עכשיו. שזה מאוד לא מובן מאליו. יש לגולדן סטייט את השומרים, תכל'ס, הכי טובים בליגה (חוץ מקוואי עצמו).
קליי ת'ומפסון הוא שומר אדיר. אי אפשר להסביר עד כמה הוא שומר טוב. יש לו אורך, הוא סופר ייצב על הרגליים, הוא לא אוכל הטעיות בחיים, והוא נחוש כמו מכונה. הוא אימלל את הארדן, כשלא היה נדמה שאפשר להפריע לו בכלל. לא רק שהוא כזה שומר קטלני, הוא גם מודלק אחו-שרמוטה. לפני כמה ימים התפרסמו שתי החמישיות של העונה (ALL NBA), והוא לא נכנס לרשימה, עם כל מיני קמבה ווקר ודמיאן לילארד שנכנסו לפניו. יש לכך משמעות גם מעבר ליוקרה ותהילה, זה מאפשר לקבל חוזה סופר-מקסימום, משהו שקליי לא יקבל למרות שזה מגיע לו. יש ראיון איתו ביו-טיוב שרואים אותו מקבל לראשונה את הידיעה שהוא לא נכנס לרשימה, הייתם צריכים לראות את התגובה שלו. הוא לקח את זה ללב ואני חושב שזה יצא על טורונטו במשחק הראשון.
זה קליי.
בנוסף, יש את דריימונד גרין, שהוא שומר-על. על הכדור וגם רחוק ממנו.
ואיגוואדלה, שהוא שומר על.
ועוד.. ועוד.. וכולם ארוכים, אתלטים, מנוסים.. יהיה לקוואי מאוד קשה לשמור על רמת המשחק שהוא הציג עד כה שבעצם אפשרה כל כך הרבה חמצן לטורונטו בפלייאוף הזה.
וזה לא שבצד השני של המגרש הוא יוכל לנוח. יש לשמור את יאניס (שזו אחת המשימות הקשות במשחק), ויש לשמור את קליי ולרדוף אחריו 24 שניות מסביב לכל העולם בממוצע של לעבור חסימה כל 2 שניות. הם הולכים להרוג אותו. קוואי יצטרך לעלות עם בלוני חמצן על הגב כדי לסחוב את טורונטו כמו שהוא סחב עד עכשיו.

2. כל משחק לפחות 3 שחקנים שלא קוראים להם קוואי יצטרכו לשים זריקות גדולות.
בסדרות הקודמות בדרך-כלל היה שחקן או שניים שהתעלו. לפעמים זה היה לאורי, לפעמים זה היה סיאקם, לפעמים זה היה נורמן פאוול, לפעמים זה היה סיאקם וקיבלנו בסוף שני משחקים ענקיים מואן-ווליט. בכל אופן, זה בדרך כלל היה ספוראדי. לא ידעת ממי תקבל מה, ולא ידעת אם בכלל. כדי לקחת משחקים מהמפלצת שנקראית גולדן סטייט צריך תרומה אפקטיבית וסלים גדולים מכל החבר'ה האלה, בלי העלמויות. יש עוד שחקן בטורנטו שנקרא דני גרין - שהוא השחקן האחרון בעולם שאני מצפה ממנו לשים סלים גדולים. אבל אולי גם ממנו יגיעו כמה..

3. בסופו של דבר, הם גם צריכים להתפלל. כי בימים שבהם גם סטף וגם קליי מוצאים את אלוהי המשחק בתוכם אין להם שום דבר לעשות.

יש לטורונטו מה להציע. מבחינת הגנה הם בנויים מעולה להתמודד עם גולדן סטייט. יש להם המון אורך, אתלטיות ואוריינטציה הגנתית מעולה. זה מתבטא גם במספרים (החזיקו את מילווקי 3 פעמים מתחת ל-100 נק' בסדרה), וגם במבחן העין. הם מאוד קשוחים, בכל העמדות, ושומרים מעולה - בכל זאת, כל אחד מהשחקנים ברוטציה הוא שומר מעולה (חוץ אולי מוואן-ווליט).
בנוסף, יש להם סופרסטאר גדול שמביא נקודות ומייצר מצבים - קוואי. ויש להם הרבה שחקנים עם ניסיון שיודעים קם לקלוע וגם להוריד כדור לרצפה. הרבה נשקים והרבה ניסיון. יש להם מה להציע, רק שזה עדיין לא מספיק טוב.

התסריט הכי אופטימי הוא שדוראנט חוזר, ומוצא דרך להסתכסך עם דריימונד גרין. זו הייתה נקודת השבירה שלהם העונה. כמו כל אימפרייה גדולה בהיסטוריה השבר מגיע מבפנים.
אבל אני לא רואה את זה כמובן קורה, כי הם קבוצה אלופה עם מנטליות של אלופים ודברים כאלה לא סביר שיצוצו בזמן סדרת גמר.
עם דוראנט, בלי דוראנט, זה לא באמת משנה. בסופו של דבר, כדי שטורונטו יוכלו לקחת את הסדרה הם בעיקר צריכים שגולדן סטייט לא ישחקו ברמה הרגילה שלהם וזה כבר לא כל כך תלוי בטורונטו.

מאמין שיהיו לנו שני משחקים ראשונים מעולים בטורונטו, ואז דעיכה איטית שמתטבאת בכרוניקה ידועה מראש של הפסדים...

NTK,
עד שלא יעשו סרט דוקומנטרי על מה שקרה בעונה האחרונה של קוואי בסן אנטוניו, אין לי שום דרך לדעת מה קרה שם.
מכל השמועות, העובדות והסיפורים שהגיעו אליי - אני חושב שלפני שקוואי החליט לוותר על סן אנטוניו, החבר'ה הוותיקים בסן אנטוניו (טוני פארקר, מאנו, פופוביץ', הג'נרל מנג'ר והצוות הרפואי) וויתרו עליו ועל המילה שלו.
אני חושב שהוא נעלב מכך שלא מאמינים לו, נעלב מכך שלא מתייחסים לכאב שלו ברצינות, וכשכבר היה יכול לחזור ולשחק - הוא לא סלח להם ורצה לצאת.

אני די בטוח שהוא ממש אבל ממש לא חרא של בנאדם. אולי רגיש ונקמני, אולי ילדותי (בגיל 22 אפשר להבין), אולי מנוהל על-ידי דוד שלקח עליו חסות וקובע עבורו עתיד, אבל הוא חרא של בנאדם לדעתי לא. יש לו גם סיפור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מאי 2019, 00:08 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
ד
NTK,
עד שלא יעשו סרט דוקומנטרי על מה שקרה בעונה האחרונה של קוואי בסן אנטוניו, אין לי שום דרך לדעת מה קרה שם.
מכל השמועות, העובדות והסיפורים שהגיעו אליי - אני חושב שלפני שקוואי החליט לוותר על סן אנטוניו, החבר'ה הוותיקים בסן אנטוניו (טוני פארקר, מאנו, פופוביץ', הג'נרל מנג'ר והצוות הרפואי) וויתרו עליו ועל המילה שלו.
אני חושב שהוא נעלב מכך שלא מאמינים לו, נעלב מכך שלא מתייחסים לכאב שלו ברצינות, וכשכבר היה יכול לחזור ולשחק - הוא לא סלח להם ורצה לצאת.

אני די בטוח שהוא ממש אבל ממש לא חרא של בנאדם. אולי רגיש ונקמני, אולי ילדותי (בגיל 22 אפשר להבין), אולי מנוהל על-ידי דוד שלקח עליו חסות וקובע עבורו עתיד, אבל הוא חרא של בנאדם לדעתי לא. יש לו גם סיפור...

ברור שגם אני לא יודע מה קרה שם.
אבל איכשהו כשבצד אחד עומדים ג'ינובילי , דאנקן , פארקר ופופ
והם מרגישים שקוואי לא התנהל נכון.
והם כולם מהאנשים הטובים שידע המשחק הזה (מבחינת האישיות ולא מבחינת הרמה כשחקנים)
אז נראה לי שמבחינתי הוא אשם עד שהוכחה חפותו ולא להיפך

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מאי 2019, 00:21 
דיקטטור\ית

נובמת מייקי... אתה לא יכול לכתוב שיש סיכוי ולהסביר שאין באמת סיכוי.

בשתי מילים?
1. אין סיכוי
2. לא ריאלי

תבחר אתה!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מאי 2019, 10:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יש סיכוי, לא ריאלי...

שמע, קרה משהו מעניין - אנשים מאמינים בטורנטו.

לפני יומיים מרכז ההימורים בווגאס נתן יתרון של 2.5 לטורונטו (ווגאס ניבאו שגולדן סטייט תנצח ב-2 נקודות).
האמריקאים התחילו להמר על טורונטו בערימות, עד כדי כך שאחרי יומיים ווגאס שינו את הליין וכרגע הם מנבאים ניצחון של טורונטו בנקודה.

הציבור האמריקאי (חוכמת המונים) מאמין שטורונטו תנצח את הראשון. זו הבעת אמון מאוד גדולה, במיוחד בתקופת תור הזהב של גולדן סטייט.

עוד נתון מעניין - טורונטו ניצחו פעמיים את גולדן סטייט בשני המפגשים ביניהן בעונה הסדירה. כולל 20 הפרש בחוץ.
הם לא מפחדים מהם, בטח לא קוואי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מאי 2019, 11:39 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא עכבר NBA ועדיין מרשה לעצמי לכתוב, אין שום סיכוי לטורונטו. לצערי.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 01:31 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

divinelly כתב:
נובמת מייקי... אתה לא יכול לכתוב שיש סיכוי ולהסביר שאין באמת סיכוי.

בשתי מילים?
1. אין סיכוי
2. לא ריאלי

תבחר אתה!

לא יודע סיכוי כן או לא, תלוי גם לאיזה סיכוי אתה מתכוון?
לנצח את הסדרה? אם אתה מהמר על הירושה של הילדים אז תהיה אחראי ושים ווריירס, מסכים שיש להם 98% פלוס לקחת.
אני רק רוצה סדרה תחרותית ולזה יש סיכוי טוב, אם קוואי ימשיך להדהים והחברה מסביבו ימשכו ליהיות אובר אצ׳יברים.
אם טורונטו לוקחים את הסדרה הזו ל6 או 7 משחקים... זה אולי הכי קרוב שאפשר לעשות מול השושלת הזו.
משחק 7 בטורונטו יכול ליהיות רגע מכונן בשביל מועדון כזה, וזה אולי גם ישאיר את קוואי ככה שזה יהיה למעשה ניצחון אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 01:54 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

N.T.K כתב:
Mike 10 כתב:
ד
NTK,

ברור שגם אני לא יודע מה קרה שם.
אבל איכשהו כשבצד אחד עומדים ג'ינובילי , דאנקן , פארקר ופופ
והם מרגישים שקוואי לא התנהל נכון.
והם כולם מהאנשים הטובים שידע המשחק הזה (מבחינת האישיות ולא מבחינת הרמה כשחקנים)
אז נראה לי שמבחינתי הוא אשם עד שהוכחה חפותו ולא להיפך

אתה לא יודע, כמו כולנו וזה בסדר, בל חרא של בנאדם זה משהו מעפאן לכתוב בכל מקרה על מישהו שאתה לא מכיר,
והסיבה שאתה נותן שמבוססת על איזו הדלפה חד צדדית, מגורם לא ידוע לגבי שיחה פרטית בין אנשים מבוגרים, ממש לא מוסיפה.
הנרטיב בגדול הוא שקוואי הרגיש כאבים ואמר שהוא לא יכול לשחק, הרופאים אמרו אחרת, המועדון (או מי שלא יהיה) המשיך להדליף ולהציג את קוואי כלא לויאלי.
והוא נעלב, בצדק, ונראה שבשלב מסוים החליט להשבית את עצמו לגמרי, ואולי גם המועדון כבר רצה להגן עליו כנכס לטרייד בלתי נמנע. כל זה כנראה נכון בגדול.
עכשיו הבנאדם שחקן תחרותי, לקראת סוף חוזה, הרי גם לו זה לא טוב ליהיות פצוע ומקוטלג כפצוע סידרתי שנה לפני שהוא נלחם על החוזה הכי משמעותי שהוא יחתום עליו בקריירה. מה קשור חרא של בנאדם? בכל מקרה נראה שבטורונטו הבינו את מה שהגאונים בספרס לא קלטו, ולכן הם המרענן הרישמי של הליגה והספרס בינוניים ותקועים עם דרוזן והחוזה המנופח שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 02:11 
דיקטטור\ית

מנסה להחזיק ער ו..לא מצליח! כותב פה שתראו כמה משכתי (אימוג'י מייבב..)

עד מתי נ+ 3 וכלבה באמצע שנות ה-40 לחייו???

איפה הימים שבשעות האלה הייתי דופק שווארמה??!! (אימוג'י מייבב יותר..)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 05:31 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

משחק טוב עד עכשיו
מאמין שגולדן ינצחו , למרות שטורונטו נלחמים כמו גברים ומובילים 10 במחצית

גאסול שחקן מרגש
קאווי שחקן לא ברור
אבל כרגע מה שנותן לטורונטו את המשחק זה השחקנים המשלימים שלה (סיאקאם נותן תצוגה של סופרסטאר )
נראה אם הם יצליחו לעמוד בלחץ גם במחצית 2

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 09:59 
דיקטטור\ית

לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא
לא חושב על המשחק הבא

מתי המשחק הבא???

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 10:01 
גנרל הניצחון בנהריה

הביתיות של טורונטו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 17:12 
דיקטטור\ית

לא נראה לי.. שני המשחקים הראשונים בטורונטו אז בטח השביעי.. אם יהיה כזה אינשאללה.. יהיה בגולדן סטייט.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 17:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הביתיות היא של טורונטו, הם סיימו את העונה הסדירה עם ניצחון אחד יותר מגולדן סטייט.
הגמר משוחק בשיטת 2-2-1-1-1
כלומר טורונטו מארחים את ה-2 הראשונים, ובמידה ויש משחק 7 גם הוא בטורונטו.

אגיב למשחק בקרוב... היה משחק מעולה!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה