פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 ספטמבר 2019, 07:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA פלייעוף 2019
הודעהפורסם: 06 יוני 2019, 07:27 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

2:1 לטובת טורנטו !!!
משמח אותי מאוד שטורנטו ניצחו במשחק חוץ את גולדן סטייט.
נכון, קרי קלע 47 נקודות, משחק הרואי שלו גם בהגנה.
חסרו לגולדן בגלל פציעות -3 משחקני החמישייה שלהם, ככה אי אפשר לנצח.
אי אפשר לנצח עם שחקן אחד שהוא עילוי בקליעה, עיין ערך חולון .......

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2019, 11:12 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גם אותי הניצחון הזה שימח מאוד!

למשחק הבא קליי תומפסון יחזור, ואולי אפילו הנחש דוראנט.

נגמר שלב הגישושים בסדרת הגמר. מעכשיו כל משחק הוא עצום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2019, 16:25 
דיקטטור\ית

יס! יס! יס!!!

תאמרו מה שתאמרו.. בטח תצאו צודקים.. אבל יש פה יריבה וציפיתי שלא באמת תהיה.. לא מבין כמוכם, אבל קבוצה שגונבים ממנה ביתיות והיא גונבת חזרה מ ס ו ג ל ת !!!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יוני 2019, 16:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אתה מבין בדיוק כמו כל אחד שמתיימר להבין יותר.
המצב הוא שפעם ראשונה אי פעם גולדן סטייט נמצאת עם הגב אל הקיר בסדרת גמר.
הם לגמרי פגיעים.

אבל כדי שטורונטו ינצחו את המשחק הבא הם צריכים לשחק מעולה. הם לא יקבלו יותר שום הנחה מעכשיו ועד הסוף.
כדי לקחת את האליפות הם יצטרכו להכניע את האריה, ולא לקוות שהוא ימשיך להיות שועל (בגלל הפציעות)...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2019, 02:19 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
אתה מבין בדיוק כמו כל אחד שמתיימר להבין יותר.
המצב הוא שפעם ראשונה אי פעם גולדן סטייט נמצאת עם הגב אל הקיר בסדרת גמר.
הם לגמרי פגיעים.

אבל כדי שטורונטו ינצחו את המשחק הבא הם צריכים לשחק מעולה. הם לא יקבלו יותר שום הנחה מעכשיו ועד הסוף.
כדי לקחת את האליפות הם יצטרכו להכניע את האריה, ולא לקוות שהוא ימשיך להיות שועל (בגלל הפציעות)...

הם היו עם הגב אל הקיר בעונה של בלאט
ההבדל היחידי וזה גם מה שנראה לי שלא בדיוק עבר לג"ס הוא שהם שבעים מידי
ואיך זה מתבטא ?
הם לגמרי ב10000% מאמינים בלב שלם שהם רק צרכים להתעורר ואז הם קורעים את הסדרה
הם מאמינים בלב שלם שהם יכולים בקלות לחזור מהכל ושזה בסה"כ כמו איזה כפתור שצריך להדליק בשלב כלשהו
למעט סטף "גליצים לרצפה על כל כדור" קרי , לא ראיתי אף גורם במועדון שהגיע למשחק 3 עם מה שנקרא : sense of urgency

מזכיר לי מאוד את הסדרה הגדולה של הליקרס של שאקובי והחברים מול דטרויט של הלוחמים המוכשרים

מקווה שזה יסתיים באותה צורה כמו הגמר ההוא של דטרויט מול ליקרס , כי מגיע לחבורה הלוחמת של טורונטו להיות קצת בעננים

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יוני 2019, 12:45 
דיקטטור\ית

מתי המשחק הבא??!

אחרי עריכה - הלילה ב-04:00! עוד 15.5 שעות...

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 08:10 
דיקטטור\ית

טורונ(ט)ו רחוקים מרחק נצחון בית בודד מאליפות.

לא מאמין, לא רוצה להאמין ובטוח שהכל מתוכנן על ידי סטיב קר.

הלוואי, לו יהי ושאר תחינות לאליפות קנדית לא יתקבלו בברכה!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 09:04 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הייתי משלם הרבה מאוד כסף להיות בטורונטו לשלושה ימים הבאים.
רבאק יש לי שם קרובי משפחה.

סדרת גמר מספקת בטירוף, עוד משחק ענק של קוואי 2.0 ואיבאקה היה ענק.

קליי היה כל כך רותח עד שקר הכניס אותי למקפיא בספסל, וסטף מתגלה כלא יציב במאני טיים.

כך או כך, משחקים מענגים!

יאללה עוד אחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 09:09 
דיקטטור\ית

מייקי... יש מצב ללינקים למשחקים המלאים?! אני באמת מנסה!! זה קשה בסטטוס שלי לצפות במשחק מתחילתו עד סופו..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 09:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני צופה בליג פאס (nba league pass). עבור 80 שקל לתקופת הפלייאוף אני מקבל את כל המשחקים שמחכים לי 24/7 באיכות הכי גבוהה, נגיש מכל אתר ומכשיר. מצאתי שעבורי זה הפתרון הכי טוב.. אפשר לראות למחרת את כל המשחקים בלי הפסקות וטיימאאוטים רק צריך לשריין זמן בבוקר/צהריים ולהמנע מספוילרים. אבל יכול להבין למה זה לא מתאים לכולם..

עוד אפשרות ההיא לצפות ביוטיוב בתקציר ארוך של המשחק (10-13 דק' לרוב), של מישהו בשם Ximo Pietro. זה עולה ליוטיוב כמה דקות אחרי שנגמר המשחק, וזה בלי ספוילרים (רק אל תרדו לתגובות).

לגבי לינקים, אני לא מכיר אבל בטח יש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 12:00 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

זה ערוץ היוטיוב שמייק מדבר עליו. ראיתי בו המון תקצירים בשנה האחרונה, מחפה יפה על המון לילות שלא הרשיתי לעצמי להישאר ער או לקום מוקדם לפנות בוקר.
https://www.youtube.com/channel/UCS7kvh ... KuSgkBaUWw

לענייננו מהבוקר, החצי הראשון היה חלש משני הצדדים. זה שטורונטו הצליחו להישאר במשחק למרות הכל - די הישג, אבל ביכולת שלהם ברבע השלישי הם היו סוגרים גם פער גדול יותר ומשתלטים בהדרגה על המשחק.

הוכח שעם כל הכבוד למתחכמים, דוראנט חיוני לגולדן כדי לממש את הפייבוריטיות שלה. אחרת, כמו הבוקר ושלשום, ברגע שקליי או סטף חלשים - וזה די מה שקרה בשני המשחקים האחרונים, פעם "יותר מדי" סטף והיום קליי לא יכול היה לחפות על החולשה שלו רוב המשחק - הם לא יכולים להיות דומיננטיים. זה הופך את העסק לשקול.

עדיין גם במצב הזה, 3-1 לטורונטו עם פאקינג שני ניצחונות חוץ(!!!!) זאת הפתעה גדולה. יש להם סגל ששווה בלי בעיה את גמר המזרח ועם מאמץ גם גמר, בדיוק כמו שהם עשו וכמו שהערכתי בהתחלה, לא שזה היה (לדעתי) קשה במיוחד לנחש. אבל לעמוד פנים אל פנים מול קבוצה איכותית יותר ומנוסה יותר, להתגבר על אובדן הביתיות ולנצח פעמיים באולם שגולדן לא הפסידה בו עד היום 4 פעמים בפלייאוף אחד - וכנראה גם לא שניים רצופים - זה חתיכת הישג.

זה לא גמור ונימנע ממנחוס, אבל לחבורת קוואי-גרין-מארק יש הזדמנות נדירה לקחת אליפות מעמדת אנדרדוג. כן, למרות הפציעות של גולדן, הם עדיין היו פייבוריטים לקחת את זה בפתיחת הסדרה. קורה כאן חתיכת אירוע בשבוע וחצי האחרון. גם אם איכשהו הוא יסתיים במפח נפש רציני וקאמבק סטייל קליבלנד.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 15:16 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

טוב , אז אמרתי שמרגיש לי כמו דטרויט נגד LA וזה לאט לאט מתקרב לשם
ניצחון אחד ואז סוויפ (לא בטוח שיהיה אבל זה נראה בכיוון )
עוד משהו שדומה בין אז להיום זה שגם טורונטו בגדול היתה ממש קרובה להדחה עוד לפני המפגש מול ג"ס (מול האנטטקומפואים)
וגם דטרויט ההיא היתה צריכה נס בדמות בלוק מטורף על רג'י מילר בשביל לעלות לגמר ההוא

ועכשיו ללברון מול קאוי
והסיבה שאני משווה בינהם היא בגלל שאני חושב שהם דומים בהרבה תכונות כדורסל (רק שלברון יותר טוב ברוב התכונות הללו )
ולדעתי לברון היה צריך להיות הרבה יותר שחקן בסגנון של קאווי
ומה זה אומר סגנון של קאווי ?
קאווי יודע שהוא הכוכב
אבל הוא גם מבין את החסרונות שלו ולא מתעקש לשחק כדורסל שהוא לא הכדורסל שלו
קאווי לא מרכז את ההתקפה
לא כל ההתקפות הולכות אליו
לפעמים הוא סתם השחקן שעומד בצד כדי לייצר ריווח לאחרים
ועדיין הבחור סוגר ממוצעי 30 נקודות במאני טיים
אבל ההבדל בינהם הוא שסיאקם שהוא הרבה הרבה הרבה פחות טוב מקיירי או מדווין וויד , מקבל הרבה הרבה הרבה יותר במה מהם ומצליח.
ולא רק הוא
הקבוצה עובדת בשביל קאווי ודי הרבה , אבל היא עושה את זה כשהכדור לא תמיד בידים שלו והוא מקבל את ההחלטות
כי קאווי מבין שהוא מוגבל יחסית ביצירת מצבים מכדרור (יחסית לאחרים בקבוצה שלו , זה לא שהוא עושה את זה ממש גרוע )
וקאווי מבין שאי אפשר לתת לו את כל הכדורים

ומה לברון עושה באותו זמן
לברון רודף אחרי הצל של מייקל
ולמרות שהוא אחד הגדולים בכל הזמנים והכי גדול בדור הזה , עדיין לברון רדוף על ידי רוחות
אז הנה קצת מספרים (של לברון משנה שעברה בגלל שהשנה הוא היה המון פצוע ושל קאווי מהשנה כי שנה שעברה הוא היה פחות כשיר )
לברון נוגע בכדור בממוצע 87.1 פעמים למשחק ממוצע החזקת כדור לנגיעה זה 4.64 שניות לנגיעה והוא קולע 0.315 נקודות לנגיעה בכדור
קאווי באותו הזמן נוגע בכדור 57.2 פעמים במשחק מחזיק את הכדור 4.2 שניות בממוצע לנגיעה וקולע 0.46 נקודות לנגיעה

ברור לי ולכם שקאווי עדיין לא לברון

אבל מה שברור לי מאוד זה שאם לברון היה קצת מתרצה ונותן לאחרים בקבוצה שלו קצת להוביל בנקודות שהם חזקים בהם (והיו לו כוכבים בקבוצה כי וויד וקיירי שלחלוטין ידעו לעשות הרבה דברים )
אז היום לברון היה יושב על 7-9 אליפויות ותוית השחקן הכי טוב בכל הזמנים דבוקה לו למצח (ואפילו יכול להיות שיותר אליפויות מזה )

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 15:32 
דיקטטור\ית

תודה על הלינקים אהובים!

הליג פס אחלה פתרון למי שיש לו 3 שעות במשך היום לצפייה.. עכשיו קצת פחות כדאי.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 23:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מה שלברון עשה ב-8 הפלייאופים האחרונים היה לא פחות מרשים ממה שג'ורדן עשה בכל הקריירה.
עדיין, ג׳ורדן הוא השחקן הגדול בהיסטוריה, למרות שלדעתי, לא הכי טוב.
לג׳ורדן היה את פיפן, לג׳ורדן היה את פיל ג׳קסון - אלו שני דברים שלא היו ללברון אף פעם: מאמן מהטופ 3 בזמנים וכוכב משנה שהוא טופ 30 אי פעם.
כשג׳ורדן פרש ב-94 שיקגו הגיעו לגמר מזרח וסיימו עונה סדירה עם 55 ניצחונות. כשלברון עזב קבוצה הם תמיד הגיעו לראש הלוטרי.

קוואי שחקן אדיר, אבל הוא הגיע לקבוצה שהגיעה שלוש שנים רצוף לגמר או חצי גמר המזרח.
ובנוסף, עם כל הקרדיט האדיר לקוואי (ואני חולה עליו בקטע אחר), הסיבה העיקרית שטורונטו בגמר האנביאיי זה שלברון עבר למערב.

בעונה שעברה לברון העמיד 34,12,10 בגמר.
אם הוא היה קולע פחות או מחזיק פחות בכדור, הם היו עפים בסיבוב הראשון בפליאוף לאינדיאנה.

במשחק האחרון כל אחד בחמישיה של טורונטו קלע 17 ומעלה. בקבוצות של לברון, גם עם וויד וגם עם קיירי, לא היו חמישה שחקנים שיכולים לקלוע מעל 10 במשחק בסדרת גמר.

כשקיירי היה בכושר טוב, לברון זז הצידה. כשריי אלן ודווין וויד היו בכושר טוב, לברון נתן להם במה.
רבאק, היה גמר אנביאיי מול גולדן סטייט עם דוראנט שהחמישייה כללה את דלאבדובה, מוזגוב וטריסטן טומפסון (קיירי פצוע). למי הוא ימסור? לבלאט? או לג׳יי אר סמית׳ שלוקח ריבאונד 6 שניות לסיום בתיקו ורץ לחצי השני? או ג׳יי אר למשל, בלי לברון זה ליצן, ועם לברון זה שחקן שברזומה שלו יש אליפות וגמרים באנביאיי. ויש עוד כמה עשרות כאלה.
לברון הוא הסופרסטאר הכי קבוצתי שיש. וגם אחד השחקנים הטובים, החכמים והמצליחים אי פעם. אם לא הגדול שבהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 23:47 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

שמע לדעתי קשה לטעון שללברון, לפחות במיאמי, לא היה צוות מסייע. דוויין וייד, ריי אלן וכריס בוש זה אחלה צוות מסייע וגם אם אף אחד מהם לא טופ-30 אבל כולם שחקנים גדולים מאד (וייד למשל היה כוכב של קבוצת אליפות ב-2006).

דבר שני, הטענה של נועם היא שלא במקרה ללברון לא היו מאמנים טובים ושחקנים טובים לידו אלא שזה קרה בגלל חוסר היכולת שלו לתת להם מקום. לפחות במה שקשור ליחסים עם בלאט אני חושב שזה נכון ושלברון מאד הקשה עליו להצליח שם, ואני ממש לא טוען שבלאט הוא טופ-3 או באזור חיוג של ג'קסון אבל הוא בהחלט מאמן טוב שהיה לו המון לתת לקבוצה (לדעתי ההופעה שלהם בגמר 2015 הירואית, מזכירה את מכבי של שנה לפני זה ולא היה חסר הרבה כדי שזה ייגמר באותה הצורה)...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 23:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ולגבי הגמר.

קוואי עצום. כל הפלייאוף וגם בסדרת הגמר. בכלל, התהליך שהוא עבר בשנים האחרונות הוא השראה לכל אדם. מבורג במערכת, להפוך להיות ראש המערכת, ולהישאר בחשיבה של בורג. זה בכלל לא נתפס.

גולדן סטייט מאבדים מהקסם, ואפשר להסביר את זה די בפשטות: הם נפרדו מהרבה כישרון בשביל להביא את דוראנט, הפכו לקבוצה בלתי מנוצחת בעליל, ועכשיו כשדוראנט פצוע, הם נשארו בלי כל הכישרון שנפרדו ממנו עבורו (פלוס עייפות החומר והתרגלות לדוראנט). סטף אותו סטף, קליי אותו קליי, אבל השאר לא אותם שאר.
עם דוראנט, זה של גולדן סטייט. בלעדיו, יש סדרה וטורונטו נתנו 3 משחקים גדולים מהחיים. כל טורונטו, וקוואי בפרט.

מדהים לראות כמה פורטלנד ויוסטון היו חלשים, לעומת טורונטו, מילווקי ופילדלפיה. נדמה שאחרי עשרים ומשהו שנים, המזרח חזר להיות הקונפרנס החזק יותר.

גאסול, סיאקם, גרין, איבאקה, לאורי, ואן ווליט, כולם פשוט מעולים, אמנם לא יציבים, אבל גדולים. אחד מכפה על השני, נותנים לקוואי את הגב שמאפשר לו לספק סדרה גדולה. הם מחזירים לו בסדרת גמר הזו על פלייאוף שלם שהוא סחב אותם על הגב.
וקוואי, פשוט ענק. איזה שחקן וסיפור מרגש. איזה אופי נדיר, כמה השקט שלו מאפשר מרווח נשימה לקבוצה ולעיר שנמצאים בבהלה תמידית בפלייאוף.

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 09 יוני 2019, 00:17, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 23:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גמליאל כתב:
שמע לדעתי קשה לטעון שללברון, לפחות במיאמי, לא היה צוות מסייע. דוויין וייד, ריי אלן וכריס בוש זה אחלה צוות מסייע וגם אם אף אחד מהם לא טופ-30 אבל כולם שחקנים גדולים מאד (וייד למשל היה כוכב של קבוצת אליפות ב-2006).

דבר שני, הטענה של נועם היא שלא במקרה ללברון לא היו מאמנים טובים ושחקנים טובים לידו אלא שזה קרה בגלל חוסר היכולת שלו לתת להם מקום. לפחות במה שקשור ליחסים עם בלאט אני חושב שזה נכון ושלברון מאד הקשה עליו להצליח שם, ואני ממש לא טוען שבלאט הוא טופ-3 או באזור חיוג של ג'קסון אבל הוא בהחלט מאמן טוב שהיה לו המון לתת לקבוצה (לדעתי ההופעה שלהם בגמר 2015 הירואית, מזכירה את מכבי של שנה לפני זה ולא היה חסר הרבה כדי שזה ייגמר באותה הצורה)...

ואכן הם לקחו 2 אליפויות כי הם באמת היו קבוצה אדירה.
הם הפסידו סדרת גמר אחת לדאלאס בהיחנקות כוללת של לברון ושל כל השאר.
הפסידו גמר אחד לשושלת של פופוביץ׳ ולקוואי ההוא.
מתוך 4 עונות, לקחו 2 אליפויות. נכון שסדרת גמר אחת הם פישלו, אבל הגיעו ל-4 גמרים ולקחו 2 אליפויות. בליגה כמו nba זה הישג אדיר.

בלאט במונחי אירופה הוא מאמן על. במונחי אנביאיי הוא מודי מאור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יוני 2019, 23:56 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

לברון שייט במזרח בעידן חלש, בזמן שבמערב בנו מפלצות כל הזמן. ההעפלה שלו לגמר בתחילת הקריירה (2007 בעיקר) מרשימה יותר מאלה שבאו אח"כ - עם הטריו במיאמי + צוות מסייע מצוין, והמשך בקבוצה לא רעה בכלל בקליבלנד כשחזר.

לג'ורדן לא הייתה פריבילגיה של קונפרנס חלש משמעותית(!) מהקונפרנס המקביל. הדרך שלו תמיד הייתה קשה יותר.
שים את הקאבס/היט במערב ולברון לא מגיע לחצי מסדרות הגמר שלו. לא כי הוא לא שחקן מעולה, אלא כי שם הייתה לו תחרות: לייקרס, ספרס, דאלאס, פיניקס, יוסטון, דנבר, ג"ס. במזרח, ברגע שהחמישייה של בוסטון התפרקה (היי, ריי אלן בא איתו להיט) לא היו לו מתחרים בקונפרנס באמת. כלומר: הגדולה של לברון היא ביכולות של בתור כדורסלן ובניצול מקסימלי של נתונים פיזיים מדהימים. ההישגים שלו ביחס לתחרות שנתקל בה - יפים מאוד אבל לא מטורפים בקנה מידה היסטורי. קובי ושאק (ביחד ולחוד), מאנו-פארקר-דאנקן - אלה דוגמאות לשחקנים שההישגים שלהם ברמה הקבוצתית יותר מרשימים, גם אם לברון כדורסלן טוב מהם. וקובי/שאק נותנים לו יופי של פייט. פשוט על שאק לא מדברים מספיק.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 00:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא לא, זה לא לגמרי נכון. לברון לקח נתונים פיזיים מדהימים ועשה מהם קונצרט בזכות מוח כדורסל מהמבריקים אי פעם. ההישגים שלו (8 גמרים רצופים ו-3 mvp של סדרת גמר) הם היסטוריים בכל קנה מידה.
משום מה אנשים אוהבים לגמד ולזלזל בהישגים שלו, חלק נובע מכך שהוא לא ג׳ורדן, חלק מכך שהוא פאסיב אגרסיב עם התקשורת, וחלק מזה שהוא התחיל את כל העניין של ה big teams. אבל אי אפשר לקחת מהאדם את גוף העבודה הלא נגמר והמדהים שהוא עשה בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2019, 00:36 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

לא לוקחים ממנו כלום. אבל צריך לשים בפרופורציות כל הישג היסטורי שאפשר לשים אותו; גם לטובה.
זה אומר שביל ראסל לא גדול יותר מג'ורדן למרות שיש לו יותר טבעות; וזה אומר שלברון מתחרה יותר עם קובי (מס' 3 בנק' בליגה, 5 אליפויות, 9 פעמים חמישיית ההגנה ושני MVP פיינלס) על מקום בדפי ההיסטוריה מאשר עם ג'ורדן. מספיק מכובד. לא צריך לעשות מלברון מה שהוא לא. לכן הוא תובר הייטרים למרות שהוא שחקן כדורסל מדהים. בזה הוא דומה לקובי, אגב, שגם היה לו אופי חרא בהשוואה לכוכבים אחרים.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 10:02 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יממה כואבת מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 11:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מאוד.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 07:25 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

טורונטו 4:2 על השחצנים האלה של GS
כמה אני שמחה שהם ניצחו, זה מגיע להם, ניצחו 3 משחקי חוץ.
GS יאללה הביתה, להחלמה של כל הפצועים.

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 11:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כמה לחץ היה במשחק הזה...
מאוד שמח בשביל טורונטו, שצריך להגיד את האמת - הצליחו לא להפסיד את המשחק. אבל לא כל כך הגיע להם גם לנצח אותו.

חבל לי על קליי, שהיה בדרך למשחק קריירה, הוא היה פשוט עצום והפציעה שלו גמרה להם את המשחק.
טורונטו עשו הרבה שטויות בסוף, אבל הם פשוט היו הרבה יותר איכותיים כשגולדן סטייט בלי קליי ודוראנט.

צדק נעשה, הטובים ניצחו, ואני מבסוט.

איבקה, לאורי, וואן ווליט, גאסול, סיאקם - גדולים מהחיים.
קוואי - אגדה. אפילו שהיום לא היה מבריק, אבל הוא תמיד משפיע ותמיד שם, והשקט שלו היה הפקטור הכי גדול בעונה הזו.

אלופה ראויה, סדרה מרתקת, והולכםי לקיץ מרתק לא פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 11:49 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

מה שמעניין זה ש-5 מ-6 המשחקים בסדרה הסתיימו בנצחונות חוץ
למרות שהאווירה באולמות היתה מטורפת
אומנם עידוד בסגנון שונה לגמרי-אין טופים (זה הי הפשר בלי), אין שירים, לא מעודדים שחקן ספציפי (אלא אם קריאות MVP MVP נחשבות)
ובקיצור לא יודעים לעשות שמח בכלל.
אבל רעש הם מייצרים. אמריקאים נו, האומה הקולנית בתבל.

ובסיכום-הקבוצה באדום ניצחה את הקבוצה בצהוב I LOVE AMERICA !!

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 08:45 
דיקטטור\ית

הפרחים לטורונטו.
פספסתם את הנקודה העיקרית.
חגיגות האליפות של הצהבת באתרי הספורט נמשכן בדיוק 5 שעות.
ביום שישי בבוקר, היית צריך ללכת לכתבה החמישית-שישית כדי לדעת שהם זכו.
תודה טורונטו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 15:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הפצצות נופלות אחת אחרי השניה.

עוד לא הפסקנו להגיד: "טורונטו אלופים וקוואי MVP"

וכבר אנטוני פאקניג דיוויס עבר בטרייד ללייקרס (תמורת לונזו, הארט, אינגרם, בחירה מספר 4 בדראפט ועוד 3 בחירות סיבוב ראשון עתידיות).

טרייד אדיר ללייקרס וטוב לניו-אורלינס. ניו אורלינס קיבלו קבוצת צעירים מחשמלת (זאיון ווילאימסון מהדראפט, ועוד 4-5 כשרונות מאוד גדולים וצעירים).
והלייקרס קיבלו את מה שחיכו לו כל כך 20 ומשהו שנה. שני מגה סופרסטארים שהולכים להסתער על התואר - ועוד בטיימינג הכי טוב שיש כשגולדן סטייט על הקרשים ובחדרי המיון.

יא-בה-בייי...

עכשיו בלייקרס יהיו מוכנים לבנות את העמודים מסביב לארמון: הם יצטרכו להביא קלעי שלשות מוכחים וגארדים מסוכנים כדי להפוך את עצמם לקבוצה אלופה. קייל קוזמה נשאר שזה חשוב כי הוא לטעמי השחקן הכי טוב מהילדודס שהיו שנה שעברה - שחקן מוכח וטוב.
ואני חושב שמשהו כמו 80 אחוז מהשחקנים בליגה מריירים על הרעיון לגור באל.איי ולשחק עם לברון ודיוויס בדרך לאליפות בלתי נשכחת.
למשל מישהו כמו טרי רוז'יר יהיה שיחוק גדול. הלוואי. וואלה אם אני הלייקרס אפילו מציע לג'ייסי קארול ידידנו קובר המכבים לשלש את המשכורת ולעבור את הים.

עם או בלי קשר, סופרסטארים שפנויים בשוק זה קוואי, קיירי, קמבה ווקר, ג'ימי באטלר, ועוד ועוד...

עוד שניים שפנויים להחתמות הם דוראנט וקליי ת'ומפסון. אם אני גולדן סטייט אני מחתים את שניהם על מקסימום כסף ואומר להם: "קחו לכם שנה, תשתקמו, תעבדו קשה, תקבלו 30 מיליון דולר בשביל לעשות פיזיותרפיה 4 שעות ביום, ועוד שנתיים אנחנו חוזרים והולכים לקחת 3-4 אליפויות ברצף.
אבל על הנייר, יש עוד 29 קבוצות שיכולות להציע לאחד משניהם בדיוק את זה. יהיה מעניין.

ועוד שאלה מרתקת היא מה יעשה קוואי: האם ישאר בטורנטו ויוכתר לאל הקנדי הראשון בהיסטוריה, עם מקדשים בקוויבק ואונטאריו וטורונטו. או שישלים מעגל ויחזו רללוס אנג'לס, למדינה שבה גדל, יחבור ללייקרס או לקליפרס ויעשה היסטוריה במקום שאותו הוא מכיר ורוצה לחיות בו.

מרתק!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 00:42 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מאמין שתומפסון נשאר, הוא שחקן פרנצ׳ייז. דוראנט בחור מוזר מידי בשביל לדעת אבל גם אם הדיווחים על הרצון לעזוב היו נכונים במשך העונה,
הנראטיב של הפציעה וניסיון החזרה דווקא מתאים מאוד לתסריט של חזרה לווריירס.
ובאופן לא צפוי אולי כל העיניין הזה ירכך את העוינות כלפיו מצד אוהדי הכדורסל ככלל.
כמה שחשבתי שאשמח לראות את גולדן נופלים זה היה הרבה פחות מתוק בגלל הפציעות.
דוראנט זה עוד היה קארמה אבל תומפסון? מבאס.
אגב קליי הוכיח שהוא אמנם כוכב קטן יותר מסטף אבל לא פחות פונדמנטלי ממנו בקבוצה, בלעדיו זה היה אנטי קליימטי.
אבל אתה באמת חושב שעוד שנתיים הם עוד יהיו שווים 3-4 אליפויות ברצף? לא נראה לי מייקי.
קבוצה של סטף-קליי-דוראנט-דריימונד תמיד תיהיה קונטנדרית אבל עוד 4 שנים היא כבר מבוגרת ויהיו כוחות עולים חדשים בליגה.

הקיץ התחיל בבום עם הטרייד אבל קצת חבל לי שהלייקרס ויתרו על בול, לדעתי הוא התחיל להראות ניצנים של שחקן בשל יותר ומתאים ללברון בגרסה המבוגרת.
לברון-דיוויס-קוזמה זה קו קידמי קטלני, השאלה מה בגארדים ומה בספסל. אני רואה רק את קיירי מצטרף לזה מבין הסופרסטארים וגם זה סיכוי קלוש.
הם צריכים רכז, זה לא לברון בצעירותו במיאמי, הוא לא יכול להוביל את כל המתפרצות ולשמור כוח לקלאץ׳, מבחינתי זה משהו שאני מזהה אצלו כבר כמה עונות.
יותר מידי פעמים הוא קטלני במחצית הראשונה ומתעייף בשניה. הוא צריך רכז דינמי שיוכל לעבור את החצי וגם להריץ חלק מהתקפות המעבר (וגם לפנות את לברון לסיים אותן).
וכמובן שהוא צריך קלעים, אפשר להניח שזה משהו שאפשר לפתור עם חוזי מינימום של ווטרנים אבל בפנטזיה אז קליי או נגיד בראדלי ביל ליד לברון ודייויס זה גיים-סט-מאץ׳ (אגב יותר מהשילוב עם קיירי שהוא אש אבל צריך כדור ביד, ולדעתי גם מתמודדים מול גולדן בריאים לגמרי). מניח שאפשר למצוא גם שחקנים זוטרים יותר בז׳אנר הקלע שהוא גם סטופר הגנתי, ולזה אפשר לצרף רכז כמו רוביו שאומרים שבדרך החוצה מיוטה.
חמישיית רוביו-ביל-קוזמה-לברון-דיוויס נשמע מטורף... גם אם תשים את מלקולם ברוגדון ממילווקי שמסיים חוזה במקום ביל.
לספסל ישאר כסף רק לשחקני די-ליג וחוזי מינימום כאמור, אבל שחקנים יבואו בהתנדבות (קורבר למשל), ואם אני הלייקרס אני גם זולג לאירופה ומביא חבר׳ה כמו קלייברן ודה קולו, אפילו לשתות למכבי את בלאק אם אפשר על הדרך. ואת כספי כשחקן 15 ברוטציה. אבל חותך אותו לפני הפלייאוף. סתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 10:11 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לדעתי לברון צריך להיות זה שמקבל את רוב ההחלטות. ורצוי שהוא יהיה הרכז דה פקטו. הדרך להוריד מלברון עומס היא שחקן כמו קיירי או וויד שיכולים לייצר לעצמם מצבים ולתת לו לנוח בפוזשנים מסויימים בהתקפה.
אין מקבל החלטות טוב ממנו בעולם, ולכן לונזו או רוביו איתו זה קצת לדעתי להוריד מכוח האש בהתקפה העומדת.
כשאתה בחמישייה עם לברון ודיוויס, אי אפשר לשמור את שניהם אישית.
וכשהעזרה תגיע, והיא תגיע, אתה צריך להיות מוכן לקבל את המסירה ולתפור. אני לא סומך לא על בול ולא על רוביו.

בפני הלייקרס ניצבת החלטה מעניינת. יש להם בערך 27 מיליון דולר פנויים.
בסכום הזה אפשר להנחית איזה קמבה ווקר או אפילו קיירי (עם קצת כסף מתחת לשולחן שלברון ימסור במעטפות חומות), ואז להחתים 9 שחקנים על חוזה מינימום.
או לקחת את ה-27 מיליון דולר האלה ולהחתים 4 שחקנים טובים להשלים רוטצייה חזקה.

החלטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 10:52 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מסכים אבל לקבוצה עם שאיפות גמר יש 100 משחקים בעונה, זה 4800 דקות על הפרקט, לא בכולן הוא צריך לנהל את המשחק.
בכל אופן עיקר הטענה שלי היא שכשחקן היחיד שמחזיק בכדור בגילו הוא מתעייף תוך כדי משחקים ולא מצליח ליהיות דומיננטי כמו שהוא יכול ליהיות התקפית במחציות שניות, ובכלל בהגנה. אלו שני דברים שצריכים ממנו בראן לאליפות. חברה כמו בול ורוביו היו בכיף לוקחים מה שהוא משאיר להם, יש לי הרגשה שרוביו יכול לקרות. אם לא ברוגדון גם יכול לשמש כדמוי רכז לידו. קיירי כמובן התאמה מעולה כמו שכבר ראינו. הייתי שם את הכסף הזה על קיירי בלי למצמץ, קמבה זה יותר סימן שאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: