פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 ספטמבר 2019, 08:07

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 13:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מה היית מעדיף?

קיירי או נגיד רוביו, ברוגדן, ג׳ייג׳יי רדיק, וברוק לופז?

אגב, חלום מתוק ולא ריאלי יהיה לראות את דונצ'יץ' בלייקרס עם לברון ודיוויס. חבל שלא יתכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 14:21 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

דונצ׳יץ׳ יכל ליהיות תענוג אבל קצת מוזר שאתה מזכיר אותו אחרי מה שאמרת כי הרי הוא בעצמו מנהל התקפות שמחזיק הרבה בכדור.
לשאלתך, קודם כל קיירי קל אבל זה בגלל שאני ממש אוהב אותו ספציפית, אולי המכדרר הכי אלגנטי בהיסטוריה ושחקן קלאץ׳ אדיר.
אם היית שואל על קמבה או באטלר (פחות בעמדה) למשל, אז נראה לי שהיית מעדיף את החבילה שהזכרת.
מבחינה מעשית אגב אני תוהה לכמה הכסף הפנוי באמת יספיק, לדוגמה רדיק אם אני לא טועה עשה 20 מיליון העונה, ורוביו 14.
את רוביו אני רואה חותך ל8-10 כדי להצטרף לקונטדורית, רדיק פחות. נגיד שרוביו, ברוגדון ולופז יסכימו לקחת 8 כ״א בערך, יש חמישייה מעולה.
אבל כן מיקצועית אני לגמרי איתך בכיוון, אלו דוגמאות טובות לשחקני רוטציה שיכולים להפוך את הסגל מגיבורי על עם פיסחים ליחידה מובחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 16:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דונצ׳יץ׳ יכול להיות אפקטיבי גם בלי הכדור דבוק ליד.
והוא קלעי שאפשר לסמוך עליו, במיוחד בקלאץ׳.
אולי אני טועה, אבל באליפות אירופה הכדור היה יותר בידיים של דראגיץ׳ מאשר אצלו. ובלי קשר לזה - הילד הזה נולד לשחק תחת הזרקורים וציוות שלו עם לברון נראה לי כמו החגיגה שכולם ציפו לקבל מלונזו אבל הוא לא היה מספיק כוכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 16:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לגבי שכר, אני באמת חלש בזה, אבל לטעמי רוביו הולך להוריד בשכר כי הייתה עונה מאכזבת ביוטה ורדיק מתקרב לגיל שבו הוא בצד היורד של הקריירה + נראה לי הוא חם על טבעת ונמאס לו להיות, כדברי צדי צרפתי, ליד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2019, 16:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ואני דווקא לא הולך עם קיירי, אלא עם הרוטצייה

הסיבה היא נטו פציעות.

לברון, דיוויס, קיירי + לא משנה, זה הכי חזק שהלייקרס יכולים להעמיד אבל מספיק פציעה אחת של מישהו מהגדולים והלך עליהם.
באפשרות השנייה אתה עדיין שומר על ההישגיות ומצמצם הסתברות לפציעה.

אבל מבחינת כדורסל נטו, לגמרי קיירי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יוני 2019, 14:32 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

כן אני יכול להבין, עדיין, מתוך תקווה שלברון יהיה בריא העונה ובכל זמן נתון אחד מקיירי ודיוויס מתלבשים- יש לשלישייה סיכוי טוב יותר להתעלות בפלייאוף.
אם הולכים על רוטציה באיכות שנתת לדוגמה אז זו גם אופציה מעולה, אבל כמו שאמרתי השאלה אם זה בכיוון מבחינת משכורות,
בעיקר אם יהיה ללייקרס רק 24 מיליון בקאפ-ספייס, לא יודע אם באמת אפשר להביא 4 שחקנים איכותיים בכסף הזה.
אני הולך איתך אבל, הייתי רוצה לראות איזה מהלכים אפשר לעשות בשוק בשביל קליעה בראש ובראשונה. לופז 2.0 זו התאמה מושלמת לצמד הזה.
תוסיף לזה את ברוגדן ועוד איזה קלעי מוכח עם קצת הגנה (וצעיר, לא קלובר שעכשיו יכול להפציץ בערך פעם מתוך 3 משחקים), וכבר יש לך חמישיה של קונטנדרית רצינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יוני 2019, 15:03 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מנצל רגעים מתים בעבודה ובודק, בעונה האחרונה:
רוביו 15, רדיק 12.5, לופז 3 וקצת וברוגדן 3.
ברוגדן אחרי חוזה רוקי ולופז אחרי עונת פריצה מחודשת בטוח יחפשו שידרוג כספי, אבל רוביו ורדיק בהחלט אפשרי שירדו לשם התחרותיות.
עדיין ממש קשה מבחינת קאפ ספייס בתחזית הנמוכה אבל אולי אפשרי.
חמישיית רוביו-ברוגדן-לברון-דיוויס-לופז עם קוזמה ורדיק מהספסל זה לא רע בכלל, אבל די לוקה הגנתית.
נגיד שלשיטתך אין צורך ברכז מובהק כמו רוביו ליד לברון ונשים את בברלי במקומו, אז כן זה מתחיל להראות כמו קבוצת פלייאוף קשוחה.
אפשר גם כיוון אחר, שחקנים שכבר הוכיחו שהם יכולים לפרוח כשההגנה מתמקדת בשחקנים אחרים- רודי גיי, דני גרין, בוגדנוביץ׳ ורוז׳ייר.
מוסיף אליהם ווטרנים כמו מקגי, קרובר וג׳ף גרין על חוזי מינימום, וגם כאן יש על מה לדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יוני 2019, 17:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מעניין.
יש גם את העובד נמל הזה ממילווקי.. פאט קונאטון (השם שהכי לא מיתרגם לעברית בעולם). זה נראה לי אחלה שחקן פליאוף במחיר רצפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 15:46 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מייקי זה שאתה בדיכאון מהפועל והעונה הבאה בצ׳יקמוקיונס אני מבין, אבל גם פה יצאה לך הרוח מהמפרשים?
זו היתה עונת המלפפונים הכי גדולה בהיסטוריה של הליגה עם מהלכים גדולים של בוסים מהצד של קוואי ולברון-
מבחינתי זה שם את החותם הסופי על כמה נכונה היתה הרפורמה של מעבר מליגה של פקידים לליגה שנשלטת ע״י השחקנים.
ברור לי שהרבה עדיין לא מסכימים עם זה אבל זה בא בעיקר מחוסר הבנה של התרבות של השחקנים מדור המילניאלס.
הם לא מנסים לעשות את זה כמו שעשו את זה בעבר, הם עושים את זה שונה.
הקלפים חולקו מחדש בזכות הכוח שיש עכשיו בידיים של סופרסטארים כמו לברון, דוראנט, קוואי וקיירי.
והם סידרו לנו ליגה פתוחה לגמרי, עם לפחות 6 קבוצות עם צמדים מעוררי דימיון וציפייה, איזה פאקינג כיף ואיזה באסה שצריך לחכות עוד 5 חודשים שזה יתחיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 16:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עוקב אדוק ומולהב ממה שקורה בקיץ.
האמת שרציתי כמה פעמים לכתוב כאן ולשתף אבל כל פעם קפץ משהו. עכשיו יש זמן..

עדיין מתרגש מההחלטה של קוואי, אבל בדיעבד התמונה פתאום מאוד ברורה.
בסופו של דבר היו לקוואי 3 אפשרויות, והוא לדעתי בחר בקבוצה הטובה ביותר.

להישאר בטורונטו זה חמוד ויפה, אבל הם לא יקחו עוד אליפות בחיים. כדי לקחת את האליפות הזו הם היו צריכים התעלות שיא חד פעמית של כל הצוות המסייע בפלייאוף, בלי פציעות, ועם הרבה מזל: אמביד היה חולה הרופאים לא ידעו מה יש לו, בוסטון לא התחברה בשיט, ויאניס עוד זב חוטם עם חלב על המלתעות. והפציעות הלא נגמרות של ג"ס בגמר כמובן היו גשמי ברכה. קוואי מראש ידע שטורונטו זה עונה אחת מחוץ לחומות, והוא הפיק ממנה את כל מה שאפשר להפיק, זה לא יחזור שוב.

מה שמביא אותנו לשתי אפשרויות: לייקרס וקליפרס.
קוואי גדל בקליפורניה, הלך לתיכון בקליפורניה, הלך לקולג' בקליפורניה, שכל את אביו בקליפורניה. הוא רוצה לשחק בבית שלו.
הוא רוצה להיות בשיא בבית, זו משאלה מאוד חזקה, במיוחד אם ניכנס רגע לזווית הפסיכולוגית: המשמעות של בית יכולה להיות מאוד חזקה עבור מי שאיבד אחד מהוריו בגיל צעיר.

עכשיו בלייקרס היו שני חסרונות מאוד גדולים:
1. הנהלה שהיא קן צרעות. כדי לכתוב עד כמה ההנהלה של הלייקרס בעייתית צריך שעתיים. אבל בגדול: מג'יק ג'ונסון התפטר משם בגלל סכינים בגב. סכינים בגב של מג'יק ג'ונסון בלייקרס... עד כדי כך זה מסריח. יש שם סיפורים אלף לילה ולילה - ואם יש משהו אחד שלקוואי היה מספיק לכל החיים זה סיפורי טרגדיה עם הנהלות.
2. לשחק תחת הצל של מלך הדרמה, לברון. אמנם לברון זה האגדה, ולברון זה לברון ואין עוד מלבדו. אבל לברון זה גם דרמה לא נגמרת, זה החלפות מאמנים, הדלפות לכתבים, זה עולם שלם של התעסקויות. ואם יש משהו אחד שקוואי לא רוצה זה כל השואוביז. עכשיו עם כל הקקופוניה שהולכת שם, הביאו את אחד הטמבלים הגדולים של הליגה בוגי קאזינס. איך לברון מת לשחק עם האווערים האלה, זה לא יאמן. מסכן המאמן... גם ככה הוא בובה על חוט של לברון, עכשיו עוד הביאו לו את הקרקס הנודד... ויש עוד דיבורים על ג'יי אר.. חחחח

מה יש בקליפרס לעומת זאת?
1. את ההנהלה הכי יציבה בליגה, עם בעלים שהוא אוהד מסור ועם ג'רי ווסט, אחד השחקנים והגנרל מנג'רים החזקים והמשפיעים בתולדות המשחק.
2. את דוק ריברס, שאם כבר משתמשים בקלישאה "מאמן של שחקנים" אז צריכה להיות תמונה שלו במילון ליד הביטוי הזה. זה מאמן אמיתי של שחקנים, זה מישהו שנותן לך ביטחון ושקט, זה דמות אב לכל דבר ועניין.
3. יש סגל קשוח, בוגר ואח לכל דבר ועניין. בברלי ולו וויליאמס הם מנהיגים מהדור הישן, פחות דיבורים, יותר מעשים, באים לשחק לנצח ולהתאמן חזק. זה כל כך מתאים לו, לעומת אלופים האינטסגרם בלייקרס (גם אנתוני דיוויס אושיית רשת, וכמו לברון גם הוא תחת ידיו האמונות של סוכן העל ריץ' פול).

בקיצור, החיבור לקליפרס טבעי, ובדיעבד גם נראה כמו החלטה מאוד נכונה. במיוחד אם יגיע גם פול ג'ורג', אחד שיש לו הרבה מה להוכיח ומחכה לרגע שלו, קבוצתי ושקט.

הליגה נפתחה לגמרי, יש עניין אדיר.

חבל שדוראנט פצוע, כי הציוות שלו עם קיירי בברוקלין יכול היה להיות (ויהיה) אחד הדברים הצבעוניים והמעניינים ביותר.
קודם כל, שני שחקנים שמבחינת יכולת התקפית ואסתטיקה הם הטופ של הטופ. בנוסף, שניהם מצטיינים בעור דקיק, רגשי נחיתות לא מוסברים, וראיה משונה מאוד של העולם. האחד חושב שהעולם שטוח (קיירי), והשני מחזיק באינספור יוזרים מזוייפים בטוויטר והאינסטגרם כדי לענות להייטרים. לך תבין.

במוקד העונה:
לייקרס והקקופוניה
קליפרס ואולד סקול
ברוקלין וקרוס אוברים
ניו אורלינס ציון והילדים
גולדן סטייט בלי התותחים
יוסטון והגירושים (יש דיבור שבין הארדן ופול אין דיבור)

אה ויש עוד כמה דברים שקרו.. למשל שאל הורפורד הגיע לפילדפיה.. אבל כל עוד הנגר שמה נחשב כוכב יש להם בעיה עם הקו האחורי, במיוחד אחרי שבאטלר עזב לשיקגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 16:42 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מסכים עם כל מה שכתבת על קוואי, באמת החלטה מעולה שלו אבל אתה יכול לתת אפילו לו יותר קרדיט, הוא סינתז את המהלך הזה.
מסכים גם עם כל מה שכתבת על איכות הארגון בקליפרס אבל שוב,
הם היו האלמנט הפאסיבי בעסקה הזו, אם קוואי לא מגייס את פול (ומסתייג מלחסות תחת הצל של לברון)- הוא לא שם.
לגבי הבלאגן האירגוני בלייקרס זה כמובן נכון, ועדיין, הם הצליחו לעשות את כל מה שהם היו אמורים (טרייד על דיוויס ששומר על נכס כמו קוזמה, פינוי קאפ לעוד חוזה מקסימום).
וזה בכלל פחות חשוב, השאלה לגביהם היא אם לברון בזיקנתו יצליח לעשות עוד קפיצת מנהיגותית ולתת לדייויס לזרוח בתור סקורר ולהפוך את המשלימים לשלם שגדול מסך החלקים.
אם הם באמת יהיו מטומטמים מספיק כדי להביא את ג׳ייאר אז אולי אוכל להסכים איתך לגבי התואר שהדבקת להם, אבל בוגי??
בוגי לדעתי חוזר לעצמו העונה, הוא שחקן של 20 מיליון שהם הביאו במינימום, אפסייד אדיר והימור שהם היו חייבים לקחת. לדעתי הוא הולך להשתיק הרבה אנשים.
השילוב שלו עם דיוויס בחצי עונה הזו בפליקנס היה מהמגניבים שראיתי, יש לו ראיית משחק אדירה, הוא כבר לא יחזור ליהיות אתלט אבל יש את דיוויס לידו אז זה לא קריטי.
השאלה השנייה לגבי הלייקרס היא האם הם הוסיפו מספיק קליעה עם גרין, קוק וטרוי דניאלס מקצה הספסל. יש מצב שלא... אולי עוד נראה את קורבר מצטרף בזקנתו וגם אז כנראה שזה לא יספיק, אלא אם לברון דיוויס ובוגי כולם ישאפו לאחוזים בסביבות ה30 הגבוהים ואז הכל בסדר.
לגבי פילי, אני מאמין שיש להם עוד איזה מהלך בקנה ולא הייתי מזלזל בריצ׳ארדסון שהגיע בטרייד עם מיאמי, לדעתי הוא פיט יותר טוב עם סימונס מרדיק למרות שאין לא את הקליעה האבסולוטית הזו. כמו שאמרתי מאמין שהם עוד יעשו משהו בעמדת הגארד. אבל אם הורפורד ואמביד ימצאו כימיה בדקות המשותפות והאריס יתאים את עצמו לעמדה 3, זו שלישייה עם פוטנציאל קטלני, בטח שהגנתית, ואם היא מתחברת לא רואה מי מצליח לעבור אותה במזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 13:30 
גנרל הניצחון בנהריה

שום מילה על הבחירה של הווריורס בליאור?
אכזבתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 16:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מה יש להגיד?

מכיר את הסיפורים של אל קפונה והלבנת כספים?
אז ליאור אליהו זה העסק של מכונות הכביסה שמשתמשים בו כדי לפנות מקום בתקרת שכר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 16:20 
דיקטטור\ית

מייקי בקש סליחה!

באטלר בא למיאמי ומי יודע, אולי עוד יוסיפו את דאעש ואז השמיים הם הגבול

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 16:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האמת, שמזג האוויר במיאמי לא יעשה טוב עם באטלר ווסטברוק ביחד באותה קבוצה.

ראית את הסדרה צ'רנוביל? ככה אני מדמיין את שני אלה ביחד.

הלוואי!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 16:43 
דיקטטור\ית

מחכה בקוצר רוח

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 09:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יאלללה
.ווסטברוק ביוסטון עם הארדן, מי היה מאמין. כריס פול נועד לעשות חמוצים עד סוף הקריירה באוקלהומה שהתפרקה, איזה טירוף.
איך שני השחקנים שמחזיקים הכי הרבה בכדור בעולם ישחקו ביחד?
וואי.. זה יהיה מעניין! איזה כיף!

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 12 יולי 2019, 09:33, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 09:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

איזה קיץ מטורף, לא נתפס.

לברון-דיוויס
קיירי-דוראנט
קוואי-ג׳ורג׳
הארדן-ווסטברוק

איזה כיף, איזה כיף זה קפיטליזם, תחרות חופשית, זכויות מלאות לשחקנים ותקרת שכר. הליגה המוצלחת והטובה בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 10:14 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

ומיקצועית?
על הנייר מן הסתם הציוות הכי תלוש שאפשר לדמיין. שני שחקנים שנמצאים באופן קבוע בטופ 3 של הUsage Ratings.
יוסטון היו ממש נואשים לעשות מהלך, אפשר להבין כמובן, נראה לי שגם הייתי לוקח את ההימור הזה במקומם,
בטח שמדובר בהחלפת חוזה נוראי אחד בשני, זה לא שהיו להם יותר מידי אופציות להעביר את כריס פול.
אולי הסגנונות שלהם מתנגשים כ״כ בבירור מלכתחילה שהם יהו חייבים לעשות פשרות מההתחלה וזה יעבוד.
אולי גם יעשה טוב לראס לשחק תחת דאנטוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 14:25 
דיקטטור\ית

אוי גוועלד.
נו שוין.
מי יודע, אולי פול ימשיך את דרכו אל ההיט ועדיין יהיה מעניין בפלורידה

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 11:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
ומיקצועית?
על הנייר מן הסתם הציוות הכי תלוש שאפשר לדמיין. שני שחקנים שנמצאים באופן קבוע בטופ 3 של הUsage Ratings.
יוסטון היו ממש נואשים לעשות מהלך, אפשר להבין כמובן, נראה לי שגם הייתי לוקח את ההימור הזה במקומם,
בטח שמדובר בהחלפת חוזה נוראי אחד בשני, זה לא שהיו להם יותר מידי אופציות להעביר את כריס פול.
אולי הסגנונות שלהם מתנגשים כ״כ בבירור מלכתחילה שהם יהו חייבים לעשות פשרות מההתחלה וזה יעבוד.
אולי גם יעשה טוב לראס לשחק תחת דאנטוני.

מקצועית זו חידה גדולה, וזה מרגיש כמו לנסות לבנות פאזל עם חלקים שלא מתחברים.

החיבור של ווסטברוק ודאנטוני הוא מצד אחד טבעי ומצד שני מאוד לא מתאים. טבעי כי לווסטברוק אין זיכרון ואין מעצורים, לא טבעי כי ווסטברוק מעיף לבנות חבלה מהשלוש.
החיבור בין הארדן לווסטברוק הוא מצד אחד טבעי אבל מכל הצדדים האחרים לא מתאים. טבעי כי שיחקו ביחד 3 שנים, לא טבעי כי שניהם התרגלו להתמכר לכדור הכתום בקנאות.
על הנייר, זה נראה כמו הזייה. זה לא שהם בטופ 3 ביוסאג' רייטינגז, אני די בטוח שהם 1 ו-2 לפחות בשלוש שנים האחרונות בפער בכל מה שנוגע למספר כדרורים והחזקה בכדור.
אבל, וזה אבל גדול - יש להם מוטיבציה מאוד מאוד חזקה למצוא דרך לגרום לזה לעבוד ולהתפשר.
שניהם הגיעו למצב שבו הם השיגו כל מה שהם יכולים להשיג חוץ מאליפות. ובניגוד לכרמלו למשל, בשניהם האליפות זה משהו בוער.
ווסטברוק והארדן יודעים שאם הם לא יתפשרו, הם יזכרו שניהם בתור לוזרים, נקודה. ווסטברוק נכשל כל פלייאוף, הארדן מסתובב עם קוף של צ'וקר על הגב. ווסטברוק נתפס כשחקן שמאוד קשה לשחק איתו ולהכיל אותו, הארדן נתפס כנמושה. הם יודעים שיש רק דרך אחת למחוק את הרפיוטיישן הבעייתי הזה וזה לקחת אליפות. לכן יהיה מאוד מעניין לראות איך הם ינסו למצוא את האיזון הזה - איך כל אחד מהם יוריד את מספר הכדרורים שלו בחצי ועדיין ירגיש אלפא.
של מי הקבוצה הזו? זו עוד שאלה מעניינת. ווסבטרוק 2019 יכול להיות כינור שני?
הארדן, מלך הסלים בפער של הליגה, MVP או מקום שני ל-MVP ב-5 שנים האחרונות יכול להיות כינור שני?
ווסטברוק קולני ומטבעו מנהיג אבל הוא מגיע לקבוצה שכבר רצה כמה שנים ביחד, עם גרעין מאוד מלוכד - איך הוא יצליח להשתלב מבלי לקחת מושכות?

מלא שאלות פתוחות שאין לי אליהן תשובה, אבל אני יודע שזה הולך להיות מאוד מעניין. באמת אני מנסה לדמיין תרחישים שונים ולא מצליח לפתור את זה.

איך ווסטברוק יכול להיות ווסטברוק כשהוא לא מחזיק הכי הרבה זמן בכדור? הבנאדם ששם לעצמו מטרה קדושה של טריפל דאבל עונתי פתאום יסתפק ב-20,7,7?
הארדן שדפק 36 למשחק באיזה ארבע מאות זריקות יצמצם בחצי את מספר הכדרורים שלו?

איזה בלאגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 21:27 
דיקטטור\ית

Mike 10 כתב:
האמת, שמזג האוויר במיאמי לא יעשה טוב עם באטלר ווסטברוק ביחד באותה קבוצה.

ראית את הסדרה צ'רנוביל? ככה אני מדמיין את שני אלה ביחד.

הלוואי!!!
ככה מבקשים סליחחחחה? ככה מבקשים סליחחחחחחה??!

תהיה גבר! תשפיל את עצמך.. תהיה סמרטוט!!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 21:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כנראה שפספסתי משהו, אשמח להסבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 08:22 
דיקטטור\ית

יש סיכוי לפספוס כפול פה... נדמה לי שמישהו ביקש ממך להתנצל וככה הגבת..?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 16:20 
גנרל הניצחון בנהריה

איך יתמודדו במנש עם עזיבתו של כספי לקבוצת יורוליג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 21:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

להגיד לך את האמת אמירוס,
יש לי תחושה שכספי ימשיך את הרצף המדהים שלו ויסיים עונה נוספת בלי דקת משחק בפלייאוף (ביורוליג).
אני בטוח שאוהדים רבים בארצות הברית מבכים על העזיבה של הטאלנט מאירופה (אני מתלבט בין 2 ל-3 אוהדים שהיגע לאוזנם הידיעה).

אני מניח שהאדום מהמושב ביקש שאתנצל שלא דיברתי על מיאמי.
אם כך - אין לי על מה להתנצל.. הקבוצה שם יותר מצ'עממת מראסה וכטה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 23:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

במקום טיוס הביאו את האנטר :
Othello Hunter signing a two-year deal with Maccabi Tel Aviv

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יולי 2019, 22:25 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
במקום טיוס הביאו את האנטר :
Othello Hunter signing a two-year deal with Maccabi Tel Aviv

במקום טיוס זה אולי החתמה טובה , אבל יכול להיות שהם יגלו שבסוף זה היה במקום בלאק

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: oren1988, האדום הקדמון ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה