פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 18 יולי 2019, 22:56

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 11:19 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

נניח והייתם יכולים לבחור 6 ישראלים שיאיישו את הספסל שלנו בעונה הבאה, מי הם היו?
העונה: תמיר, יוגב, בר, ליאור, אמארה, צ'וברביץ'. לא מחשיב את לוינסון מפני שההנהלה לא הביעה נכונות אמיתית לשתפו.

כמובן שתתחשבו במגבלות התקציב ו/או הריאליות (למשל: עומרי כספי לא ריאלי כלכלית, כל הישראלים של מכבי, תומר גינת תחת חוזה, כנ"ל כמעט כל הישראלים של ראשל"צ, דוסון-מקל-לנדסברג מבסוטים באירופה, ועוד).

שלי:
1: תמיר בלאט - לא מטורף עליו ובעיקר על צ'ק דקות המשחק הפתוח שמוענק לו, אבל ביקשתי להתחשב בריאליות, וכל עוד קטש מאמן אז כמובן שהוא הרכז הבכיר.
2: יפתח זיו - שוב בגלל הריאליות, קטש התעלל בבר טימור העונה ואני לא רואה סרט שהוא נשאר, לצערי. במקומו אשמח לראות את זיו שאמנם היה בעונה מבאסת, אבל לדעתי נכח שם גם לא מעט חוסר מזל. יכול להיות אחלה שידוך. מיוגב אוחיון צריך להיפרד כידידים, לא רק אבל גם בגלל העלות הגבוהה שלא שווה את זה.
3: נמרוד לוי - אחרי הרבה שנים, צריך סמול פורוורד ישראלי. חווינו מספיק עליות ומורדות בעמדה הזו, שבשנים האחרונות מאויישת רק על ידי זר בודד שלרוב יוצא שהוא גם פציע. לוי יכול לשחק גם כ-4 בליגה.
4: טי.ג'יי קליין - מאוד אוהב את המלחמה של השחקן הזה, העונה נתן חתיכת קפיצה. גם במדי הנבחרת היה יוצא מן הכלל. הייתי שמח כמובן שזה יהיה ג'ייק כהן, אולם מה לעשות שה'גאון המקצועי' (גיא הראל) החתים אותו ב-2015 לשלוש שנים, אך בחר להתיר את החוזה כעבור שנת השאלה אחת.
5: אמארה סטודמאייר - אז למרות הכל, אשמח שיישאר ל(אולי) עונה אחרונה. מקווה לא לאכול את הכובע, אבל באמארה יש משהו מעבר לתרומה המקצועית שאפשר להתווכח עליה. הוא מוסיף הרבה. ייתכן שבתור זר הדעה הייתה שונה, אך התייחסות אליו היא כאל ישראלי תחת מגבלות החוק הרוסי.
5*: עידן זלמנסון - שוק הסנטרים הישראלי קשה, אבל כל דבר זה שידרוג לעומת צ'וברביץ'. שמתי ב-* כי אולי אפשר לוותר בכלל על גבוה חמישי. מה גם שאם אני לא טועה, החל מהעונה הבאה מחוייבים לשחק רק עם ישראלי אחד בכל רגע הנתון, ואז בהחלט הסגל הישראלי יכול להתכווץ לחמישה במקום לשישה.

אלטרנטיבות:
2 אופציה ב': בר טימור כמובן, שאני מאוד אוהב והלוואי ויישאר. כבר 5 עונות עמנו.
2 אופציה ג': אדם אריאל, כי הוא שחקן בית, ויכול לתת אחלה דקות/שלשות מהספסל. אבל עדיין משהו בו לא מצליח להתרומם (לעניות דעתי) ולכן הוא כאופציה ג'.
3 אופציה ב': כארם משעור, אמנם עשה טעות שהלך להישחק שנה שלמה במכבי, אבל אני עדיין מזהה פונטציאל בשחקן הזה. הוא גם יופי של ריבאונדר ובכללי לוחם בהגנה. אם לא נמרוד לוי אז זו גם בחירה נאה - רק לא לוותר על ישראלי בעמדה הזו!
4 אופציה ב': ג'ו אלכסנדר, אני לא צריך לספר מה הוא שווה, אך בתחילת העונה יחגוג 33, ואני בעד להחתים צעיר לחוזה ארוך טווח מאשר אותו.
5* אופציה ב': איגור נסטרנקו, כי אני לא בטוח אם בגיל 24 זלמנסון ירצה להיות גבוה חמישי הזוכה לפירורי דקות. אבל שוב, לא צריך "בכוח". ייתכן וניתן לוותר על גבוה ישראלי שלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 11:50 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

מסכים כמעט עם כל מה שאמרת רק 2 הערות:

1. לגינת יש לדעתי אופצית יציאה מהחוזה. בכל מקרה גם אם אין הפועל ת"א כבר הוכיחה שכשהסכום הנכון מונח על השולחן היא משחררת. (ע"ע ריצ'ארד האוול) הייתי בודק את האופציה הזו לפני שאני הולך על זלמנסון/נסטרנקו.

2. יפתח זיו יקלע בדיוק לאותה סיטואציה של בר טימור עם 2 גארדים זרים ותמיר בלאט על הראש ואז שוב נשמע ש"הילד לא ממריא/הבחור לא מתקדם" כמו שאומרים על בר.
אחרי שנפרדנו מיותם בקיץ הקודם ומליאור ניפרד בקיץ הזה (ואולי גם מאמארה) אז צריך סמל אחד לפחות ובר הוא לא פחות סמל מאדם אריאל למרות שלא גדל במחלקת הנוער שלנו.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 12:02 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
לגינת יש לדעתי אופצית יציאה מהחוזה. בכל מקרה גם אם אין הפועל ת"א כבר הוכיחה שכשהסכום הנכון מונח על השולחן היא משחררת. (ע"ע ריצ'ארד האוול) הייתי בודק את האופציה הזו לפני שאני הולך על זלמנסון/נסטרנקו.
אין שאלה, תומר גינת היה צריך להיות היעד מספר 1.

אך לפחות לפי הכתבה שפורסמה כעת - לשחקן יש סעיף יציאה לחו"ל בלבד. כמובן שהפועל יכולים להציע X כסף עבורו להנהלת ת"א, אבל חוששני שהם לא יסכימו לשום סכום שהוא לא בגדר אסטרונומי (ואין סיבה להשתגע).

לגבי מה שהערת על זיו - יש בזה משהו. קיבל העונה כמעט 30 דקות בממוצע במשחק, והיה לשחקן מוביל בנהריה. לא בטוח כיצד הוא יתמודד עם חיתוך אגרסיבי של זמן הפרקט וכן שינמוך המעמד בסגל. נקודה מעניינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 13:09 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

להשאיר את בלאט ואמארה אם הוא מעוניין להישאר.

להתאבד על גינת.

בסדר עדיפות מגבוה לנמוך, לעשות מאמץ עילאי להביא את:
נמרוד לוי
או
משעור
או
שוכמן
או
גוט

4 ישראלים בכירים + 5 זרים, אמורים להספיק לרמות שאנו משחקים בהן, לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 14:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זיו
שוכמן
משעור
בלייזר
קולשוב

יכולים לקלוע, יכולים לשמור, אופי חזק.

להביא 3 מתוך החמש, להביא 5 או 6 זרים. ויש רוטצייה. לא צריך מעבר. איזה ילד מהנוער וזהו.

כדורסל נשאיר לזרים. לשרוט, להלחם ולקלוע כשאתה פנוי, זה הלחם החמאה והקוויאר של השחקן הישראלי נכון ל-2020.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 15:35 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
בלייזר
קולשוב
לשניהם חוזה לעונה נוספת בראשל"צ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 15:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זיו
אלכסנדר
בלייזר\נמרוד לוי
קולשוב
ליאור קררה (מאוד מזכיר לי את גינת אבל בעמדה 2 )
בגדול אני מאוד מקווה שאמארה יישאר בסוף ! ליאור יוגב בר ואלצקו תודה על הכל ובהצלחה בדרך החדשה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2019, 11:08 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
בלייזר
קולשוב
ראה מה שהגבתי מעליך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי