פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 ספטמבר 2019, 07:53

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 203 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 22:17 
דיקטטור\ית

שאלה למומחים (גם) פה - נפל לי אסימון מצפייה בהיילייטס של בריימו - יש מצב שינסו לתפקד איתו בעמדה 3?! (זכור לי שניסו עם תומאס אאל"ט..)

הוא נראה נייד.. אתלט.. זריז.. זכור לי שיש לו משחק פנים לסל.. אם זה יצליח זה יכול להיות שיחוק מעניין לטעמי ו.. עוד סיבה להחתים סנטר הגנתי שיכול לשדרג את הצבע! (כי זלמנסון/תומאס/בריימו לא בטוח יספיק לאירופה בלי אמארה..)

בנוסף כמובן לזה שהוא אמנם לא קלע הרבה מחוץ לקשת אבל כשעשה את זה, זה היה באחוזים טובים..

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 09:29 
גנרל הניצחון בנהריה

זלמנסון חתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 10:09 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

divinelly כתב:
שאלה למומחים (גם) פה - נפל לי אסימון מצפייה בהיילייטס של בריימו - יש מצב שינסו לתפקד איתו בעמדה 3?! (זכור לי שניסו עם תומאס אאל"ט..)

הוא נראה נייד.. אתלט.. זריז.. זכור לי שיש לו משחק פנים לסל.. אם זה יצליח זה יכול להיות שיחוק מעניין לטעמי ו.. עוד סיבה להחתים סנטר הגנתי שיכול לשדרג את הצבע! (כי זלמנסון/תומאס/בריימו לא בטוח יספיק לאירופה בלי אמארה..)

בנוסף כמובן לזה שהוא אמנם לא קלע הרבה מחוץ לקשת אבל כשעשה את זה, זה היה באחוזים טובים..

בריימו בשום תסריט לא ישחק בעמדה 3 :)
אבל הוא בהחלט מגוון, ושוב אני מזכיר כי למרות שזה מפתיע, הבחור קלע שלשה למשחק ב44% עונה שעברה.
שלשה למשחק זה הרבה לגבוהה בכל קנה מידה, זה גם משהו שהוא עושה בקריירה גם לפני (מן הסתם לא באחוזים האלו).
אני מת על ההחתמה הזו אבל באמת מעניין לראות איך יסדרו את עיניין העמדות עם ההחתמות הבאות בגזרת הזרים.
תומאס+סולימאן+זלמן לא יספיקו גם בארץ, אין גבוהה ישראלי בשוק חוץ מאמארה וגם האוול או אלכסנדר לא בדיוק מתאימים.
גם אם יסתדר להביא את נמרוד לוי שזה אחלה, הוא יותר 3-4, ונראה יותר ויותר שילכו על זר גבוה נוסף (או שבונים על יהושפט יותר ממה שמשדרים).
מחינת התאמה אני הייתי מחפש מישהו שמזכיר בתכונות שלו את שון ג׳ונס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 10:48 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
זלמנסון חתם.

הפועל "פתאל" ירושלים, מה עם בראיינט ? הוא היה היותר מוכשר שם. לא ?
נקווה שזה לא יסתיים כמו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 11:38 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

em28 כתב:
amiros09 כתב:
זלמנסון חתם.

הפועל "פתאל" ירושלים, מה עם בראיינט ? הוא היה היותר מוכשר שם. לא ?
נקווה שזה לא יסתיים כמו שם.

בראיינט, נכון לעכשיו, נותן תצוגות ומספרים יפים בליגת הקיץ של המנש.
לא רואה אותו חוזר לביצה שלנו..

אממה - זלמן, בריימו וחלילה גם מנקו - ואנחנו סוג של הפועל פתאלית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 12:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אז מה בעצם אנחנו מפספסים פה?
האם יש פה כסאות מוזיקאליים או שינוי קונספציה שנעלם מעינינו לאור השינוי בחוק הרוסי?
אני חושב שמתבשל פה משהו....
לדעתי בהפועל הבינו שנידרש שינוי גם ברמת הציוותים בליגה וכמובן שברוטציה באירופה.
יוגב הועזב, בר נשאר- לדעתי בראון יקבל יותר קרדיט העונה גם בליגה, לאזן את עמדת הרכז ולהגיע יותר מחובר לסוף העונה. בר יחליף בעיקר את פלדיין וכך יהיו שני זרים ושני ישראלים על כל עמדה.
בעמדה 3 ילכו לדעתי על ישראלי מחליף בכיר (מנקו, גם אם חלקכם לא מאמינים בו) וינסו להביא את לוי ב 3-4 (גיבוי של זר רק באירופה).
ואז בליגה או שיחזקו ב 2-3 (נראה לי מוזר) או ב 4-5 (נשמע לי יותר מתאים).
בסה"כ יותר מאוזן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 15:39 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

ZIKI כתב:
האם יש פה כסאות מוזיקאליים או שינוי קונספציה שנעלם מעינינו לאור השינוי בחוק הרוסי?
יוגב הועזב, בר נשאר- לדעתי בראון יקבל יותר קרדיט העונה גם בליגה, לאזן את עמדת הרכז ולהגיע יותר מחובר לסוף העונה. בר יחליף בעיקר את פלדיין וכך יהיו שני זרים ושני ישראלים על כל עמדה.
בעמדה 3 ילכו לדעתי על ישראלי מחליף בכיר (מנקו, גם אם חלקכם לא מאמינים בו) וינסו להביא את לוי ב 3-4 (גיבוי של זר רק באירופה).
בסה"כ יותר מאוזן

לא יודייע..
ראשית, ברטי עוד לא סגור פה. וזה לא במקרה..
צריך להבין שהפועל עושה לברטי ליאור אליהו של מכבי (מה שדחק את ליאור לעזוב את הזונה) - לא מימשו עליו את האופציה, ואת הביי אאוט מציעים לשלם כחלק מחוזה מחודש (נמוך מן הסתם מהמקור, ולא במעט) בתמורה לחוזה ארוך טווח. עד פה סופר לגיטימי אלא שנכון לעכשיו -
ברטי מתעקש שסעיף הביי אאוט ישמר גם בחוזה הבא. זה הזמן והמקום לציין שהפועל של אורי אלון&גיא הראל מצטיינת להחתים שחקנים על "חוזים ארוכים", אלא שיש כוכבית של אפשרות לקבוצה לצאת מהחוזים, שנה אחר שנה, תמורה פיצוי. רוצה לומר, לא מדובר בחוזים מובטחים. וואחד קאצ'..
אז מציעים לברטי חוזה נמוך - המעט שאומר שכל הסכומים שנזרקים פה - 250/180 - רחוקים מהמציאות שנות אור..
בלי סעיף ביי אאוט בחוזה החדש, בתמורה עליו לוותר על קבלת/מימוש סעיף היציאה שמגיע לו לאור החלטת הקבצה בקיץ הזה שלא להאריך את החוזה הנוכחי, בסכום נמוך משמעותית (לגיטימי בהחלט מבחינת הקבוצה לאור היכולת של ברטי/ביטול סעיפים בחוק הרוסי) ובחוזה לא מובטח..
כל זאת לצד מאמן שלא ממש מאמין בו.
שורה תחתונה, נכון לעכשיו, בר לא באנקר פה.

שנית, נמרוד לוי -
פה אני האוהד הקטן "מרשה לעצמי" לחלוק על ההנהלה שלא מוכנה לפתוח את הארנק.
איך אמר גל מקל - "אם אורי אלון חולה לי על התחת, שיפתח את הארנק".
מילים דומות אמרו בזמנו הסוכנים של ג'ונדי/משעור וכעת הוא שאומר לוי ואגב, גם מנקו שאני נושא תפילות שלא יחתום פה, עוד לא חתם רק בגלל רצונו לנפח את החוזה שהוצע לו פה.
ובאשר ללוי - אפשר להבין, הבחור וויתר על חוזה נוצץ במכבי תמורת דקות משחק, אבל גם לו הצעיר יש גבול כמה הוא מוכן לוותר בכדי לשחק (פה).
לדעתי, לוי בפרמטרים של גיל ועמדה, יכול לגדול לשחק ישראלי שובר שוויון.

שורה תחתונה, לא רואה סרט שגם ברטי וגם לוי יחתמו פה.

ולמען הסר ספק, הייתי משקיע בלוי חוזה ארוך טווח בשכר מכובד.
ועם כל הכבוד לבר ויש כבוד וריספרט לבחור שהפך אצלנו לחצי ירושלמי, הייתי מציע לו סכום עגול של 100K ולא 1$ מעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2019, 20:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Ohad12 כתב:
ZIKI כתב:
בסה"כ יותר מאוזן

לא יודייע..
ראשית, ברטי עוד לא סגור פה. וזה לא במקרה..
צריך להבין שהפועל עושה לברטי ליאור אליהו של מכבי (מה שדחק את ליאור לעזוב את הזונה) - לא מימשו עליו את האופציה, ואת הביי אאוט מציעים לשלם כחלק מחוזה מחודש (נמוך מן הסתם מהמקור, ולא במעט) בתמורה לחוזה ארוך טווח. עד פה סופר לגיטימי אלא שנכון לעכשיו -
ברטי מתעקש שסעיף הביי אאוט ישמר גם בחוזה הבא. זה הזמן והמקום לציין שהפועל של אורי אלון&גיא הראל מצטיינת להחתים שחקנים על "חוזים ארוכים", אלא שיש כוכבית של אפשרות לקבוצה לצאת מהחוזים, שנה אחר שנה, תמורה פיצוי. רוצה לומר, לא מדובר בחוזים מובטחים. וואחד קאצ'..
אז מציעים לברטי חוזה נמוך - המעט שאומר שכל הסכומים שנזרקים פה - 250/180 - רחוקים מהמציאות שנות אור..
בלי סעיף ביי אאוט בחוזה החדש, בתמורה עליו לוותר על קבלת/מימוש סעיף היציאה שמגיע לו לאור החלטת הקבצה בקיץ הזה שלא להאריך את החוזה הנוכחי, בסכום נמוך משמעותית (לגיטימי בהחלט מבחינת הקבוצה לאור היכולת של ברטי/ביטול סעיפים בחוק הרוסי) ובחוזה לא מובטח..
כל זאת לצד מאמן שלא ממש מאמין בו.
שורה תחתונה, נכון לעכשיו, בר לא באנקר פה.

שנית, נמרוד לוי -
פה אני האוהד הקטן "מרשה לעצמי" לחלוק על ההנהלה שלא מוכנה לפתוח את הארנק.
איך אמר גל מקל - "אם אורי אלון חולה לי על התחת, שיפתח את הארנק".
מילים דומות אמרו בזמנו הסוכנים של ג'ונדי/משעור וכעת הוא שאומר לוי ואגב, גם מנקו שאני נושא תפילות שלא יחתום פה, עוד לא חתם רק בגלל רצונו לנפח את החוזה שהוצע לו פה.
ובאשר ללוי - אפשר להבין, הבחור וויתר על חוזה נוצץ במכבי תמורת דקות משחק, אבל גם לו הצעיר יש גבול כמה הוא מוכן לוותר בכדי לשחק (פה).
לדעתי, לוי בפרמטרים של גיל ועמדה, יכול לגדול לשחק ישראלי שובר שוויון.

שורה תחתונה, לא רואה סרט שגם ברטי וגם לוי יחתמו פה.

ולמען הסר ספק, הייתי משקיע בלוי חוזה ארוך טווח בשכר מכובד.
ועם כל הכבוד לבר ויש כבוד וריספרט לבחור שהפך אצלנו לחצי ירושלמי, הייתי מציע לו סכום עגול של 100K ולא 1$ מעבר.

ברטי יקבל יותר כי הוא כבר קיבל יותר ולא ירד ל 100 שוב, זה די ברור לכולם (בין אם הוא שווה את זה או לא), אבל שאלה אחרת. החוזה של ליאור היה מאוד כבר על הקבוצה...עכשיו לא התפנה כסף ממנו? זה היה חוזה על שם אורי אלון? זה לא ברור לי כי גם אני חושב שלוי הוא שחקן לבנות עליו לשנים קדימה, עם קטש ישקיע בו הוא יהיה הישראלי אולי הכי טוב בליגה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 12:11 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

ZIKI כתב:

ברטי יקבל יותר כי הוא כבר קיבל יותר ולא ירד ל 100 שוב, זה די ברור לכולם (בין אם הוא שווה את זה או לא), אבל שאלה אחרת. החוזה של ליאור היה מאוד כבר על הקבוצה...עכשיו לא התפנה כסף ממנו? זה היה חוזה על שם אורי אלון? זה לא ברור לי כי גם אני חושב שלוי הוא שחקן לבנות עליו לשנים קדימה, עם קטש ישקיע בו הוא יהיה הישראלי אולי הכי טוב בליגה!

נכון לעכשיו, לא ניכר שהתקציב "הפנוי" מסיום החוזים המאד מאד כבדים של ליאור ויוגי מופנים להחתמת שחקן ישראלי בכיר כלשהו.
אולי שומרים כסף להחתמה גדולה, ישראלי/זר, בהמשך כדי ליצור תמריץ למכירת מנויים.

בינתיים, זלמן חתם בסכומים ישראליים מקומיים, למנקו מוצע אותו שכר כנ"ל.

מניח שאם פרי מרישון לא יחליט להתאבד על ברטי, האחרון יחתום פה בכסף לא גדול אלא אם יעדיף לשחק בחו"ל.
ככה שנכון לעתה, לא ברור לאן מיועד התקציב הגדול שהתפנה, ואם בכלל ייעדו תקציב בסדר גודל דומה להחתמה עתידית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 21:01 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

זיו ולוי במקום בר וליאור נשמע לי כמו חתיכת שדרוג.
זלמנסון במקום אמארה ואלצ'קו זה חתיכת צעד אחורה, אבל הכי טוב שאפשר בהתחשב במגבלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 09:39 
דיקטטור\ית

זלמנסון רשמית לשנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 16:20 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
זלמנסון רשמית לשנתיים.
זה מה שקורה כשלוקחים HOF נוצרי שחור ויקר ועושים לו טיפולי אמארה. יוצא ישראלי לבן בשקל תשעים. ⁦8-) ⁩

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 18:11 
דיקטטור\ית

שיהיה לו בהצלחה. מי ייתן והוא יגדל להיות קוזי 2

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 13:17 
דיקטטור\ית

אם אפשר סיכומון ביניים בסגנון הקדמון עם השוואות של מי היה מול מי שהוחתם אז עד כה הדיביינלי סך הכל מרוצה מעונת המלפפונים.

זרים דומיננטיים שהושארו -: תומאס ופלדין הם שני שיחוקים אדירים לקבוצת פיבאליג! וכמובן ג'ייקובן (על האחרון יכול להיות ויכוח, אולי אני לא מת על שחקנים מסוגו אבל אחד כזה חייב להיות בכל קבוצה ואם האופי שלו הוא כפי שהוא נראה וכפי שמדברים עליו אז זה שיחוק)

אוונס-בריימו : לטעמי שיחוק ו..אני די בטוח שימים יגידו ולא אטעה הפעם. על פניו אוונס שחקן סולידי עם שואו טיים פה ושם אבל בלי מספיק מאסה ונוכחות הגנתית. מנגד שחקן שאני די בטוח שהוא נמוך מג'וש בראש אבל כל כולו נראה לב ונשמה גדולה עם אתלטיות לא פחותה מזו של אוונס ואף אגרסיבית יותר לטעמי.

צ'וברו - זלמנסון : שיחוק! פה ההשוואה עשויה לעצבן כמה אבל את אמארה השארתי מחוץ להשוואה כי לטעמי יביאו זר או לעמדה שלו או שיעבו את הסגל עם 3 דומיננטי. באשר לעידן - אני חושב שהיו פה כמה (ואני בניהם!) שהיללו את הפוטנציאל שלו ואת העובדה שאולי הוא היחיד בעמדתו שהוא גם ישראלי וגם מאסיבי. הוא עדיין לא 'שחקן' שלם ויש לו על מה לעבוד אבל הוא צעיר, נראה נחוש ו..לא כזה פראייר כמו שקמצני הקרדיט פה ובמקומות אחרים מתקמצנים לגביו.

נותר רק לחכות ולראות מה קורה בגזרת ברטי ו..כמובן אילו שיחוקים חמסה×3 יביאו עלינו מגזרת הזרים. תגידו.. רנדל פנוי?!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 17:37 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

עם כל הביקורת על הסגל האנדר סייז ששוב נבנה פה.
אם באמת זה בריימו במקום אוונס, זלמן במקום אלכס וזר במקום באטלר/ג׳ונסון אז אפשר בהחלט לומר שהשתפרנו בכל אחד מהחילופים האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 17:43 
דיקטטור\ית

גמליאל כתב:
עם כל הביקורת על הסגל האנדר סייז ששוב נבנה פה.
אם באמת זה בריימו במקום אוונס, זלמן במקום אלכס וזר במקום באטלר/ג׳ונסון אז אפשר בהחלט לומר שהשתפרנו בכל אחד מהחילופים האלו.
אגב זה.. בהינתן זר במקום אמארה (או אמארה מאוחר.. או זר מאוחר, הטוב מביניהם ;-) )

זה צעד דומה למה שההנהלה עשתה בעונת המלפפונים הקודמת שהצליח מאוד. פשוט כמה שזה פשוט.. לא תמיד מצליח מבחינת חיבור אבל העונה הסיכון קטן יותר כי יש המשכיות של הרבה שחקנים בסגל, לעשות "החתמות שיפור" באספקט המקצועי והאישיותי זה משהו שהרבה פעמים פשוט עובד!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 19:01 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

על פי וואלה קורי וולדן קיבל הצעה של 300 אלף דולר מפרטיזן ביורוקאפ.
אתם קולטים שמבחינת עלות מעביד, מדובר על סכום דומה למה שבר כנראה יקבל אצלנו בשנה הבאה?
עם כל הסימפטיה למאמי מהאינסטוש, לו אני גיא הראל אני מחתים עוד היום את קורי לשנתיים + אופציה לשנה שלישית, ושולח את בר ברגישות ובנחישות לחולוניה, אילת, נהריה או מי שרק ירצה, במקרה הקיצוני מחתים צעיר ישראלי מהדרג השני כגארד חמישי.
את יתר הכסף של הישראלים שופך על נמרוד לוי (או משעור במקרה הגרוע), ומחזק עם סמול זר, הכי טוב שאוכל להרשות לעצמי עם יתרת התקציב.
את עמדת הסנטר הרזה שלנו לא הייתי מאייש כרגע (עם לוי/משעור יש סוג של 4 גבוהים לפתוח איתם את העונה).
אם אמארה יגלה שלא מחכים לו בנבא, הוא יישתלב בדיוק על הבלטה הזאת, ובמקרה הכי גרוע, תמיד אפשר להחתים זר שביעי גם בספטמבר (או במרץ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 19:51 
דיקטטור\ית

לפי רועי כהן הפועל מתלבטת בין נמרוד לוי לרפי מנקו (wtf), ומנסה לסגור עם לוי עד חצות, שזה המועד האחרון שלמנקו יש סעיף יציאה.... להחתים את נמרוד לוי זה הצעד הכי טוב שהפועל יכולה לעשות בקיץ הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 19:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קטש מייעד ללוי את עמדה 3 ומעדיפים אותו על מנקו רק שיש עדיין פערים .
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 19636.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 21:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם מנקו יחתום כאן, אני מושיב את התחת של שלי מול הקופות בארנה, ומתחיל בשביתת רעב עד אשר יבטלו את ההסכם.

די, יש גבול לכמה אפשר לספוג.
גם קטש,
גם צ'יפופו,
עכשיו גם מנקו?

לא, גם לי יש גבול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 21:33 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אם מישהו מחתים את מנקו במקום לוי בגלל פחות מ-100,000$, הוא זקוק להסתכלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 21:37 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בוא בפתח קבוצת רכישה, אני מוכן לשים 100 שקל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 22:08 
דיקטטור\ית

צעד חיובי ראשון הערב - מנקו מודיע שהוא נשאר באילת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 22:13 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

פיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 22:31 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

ראית? היה מספיק רק איום קטן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 22:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הוצאתם למנקו את החשק :D רק שלוי יחתום כבר וגם זיו ויהיה אחלה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 23:34 
גנרל הניצחון בנהריה

לוי לא שייך לשמעון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 23:39 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כולם שייכים לא ? גם זלמנסון "שייך לצרבת" לוי הסכים לחזור לצרבת בתנאי של דקות משחק , אם הוא לא מקבל אותן הוא יכול לעזוב עם כרטיס השחקן שלו , מה שאומר שלוי שייך רק לעצמו .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יולי 2019, 02:01 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

י-ם נשארה בלי כלום: המו"מ עם לוי פוצץ
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 19636.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יולי 2019, 06:14 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

amiros09 כתב:
לוי לא שייך לשמעון?

שחקן חופשי.

מודה לבורא עולם שמנקו נשאר באילת, שיהנה מהחוזה ההזוי שיש לו בעיר הדרומית.
ובאשר אלינו - מאמין שבסופו של דבר לוי יחתום פה עוד השבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 203 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: