פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 14 אוקטובר 2019, 04:40

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 07:38 
דיקטטור\ית

כוונתי לגבי תומאס זהה לשלך.. ;-) לדעתי זו אחת הסיבות שהוא צוות לשמור על גארדים, לא רק בגלל הנטייה של קטש לעשות את זה תמיד עם חלק מהגבוהים שלו.

באשר לבריימו - נסגור שנקווה שהוא יהיה כמו הניגרי האחרון שזכה פה ביול"ב?!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 23:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טי.ג'יי קליין נשאר בהפועל חולון וסיכם את תנאיו במועדון.
אלכסנדר או לוי ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 17:28 
דיקטטור\ית

טיוס מחוץ למכבי רשמית. זמן אופטימלי להודיע על סיבוב פרסה והחתמת אמארה ולו רק בשביל איזה לילה או שניים ללא שינה של שימון.. ;-)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2019, 18:45 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הם גם ככה הולכים על 8 זרים +(כנראה)כספי , ככה שלא ניראה שהעזיבה של טיוס כל כך מזיזה להם .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יולי 2019, 22:17 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
הם גם ככה הולכים על 8 זרים +(כנראה)כספי , ככה שלא ניראה שהעזיבה של טיוס כל כך מזיזה להם .

אני מקווה מאוד בשביל זוסמן ואבדיה שכספי לא הולך להגיע ולחסל אותם

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יולי 2019, 23:53 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

הנה תרחיש סביר שיוכל ליצור פה צדק אבסולוטי וקוסמי -

מכבי מביאה את כספי --> זוסמן מנצל סעיף שאבא שלו הכניס מבעוד מועד שאם יש ישראלי באזור 2מ שקולע מבחוץ אז החוזה מול מכבי בטל מידית --> זוסמן חותם אצלנו תמורת הבטחה למקום בחמישייה --> נמרוד לוי שעף על עצמו חוזר לעוד עונה באשדוד להיבנות משם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 07:37 
דיקטטור\ית

סליחה גמליאל אבל... בוקר טוב! בוא נתעורר..

"זוסמן חותם אצלנו".. למה שהוא יעשה דבר כזה?! עם הוייב סביבו הוא יכול בקלות לחתום בקבוצת יורוליג ולהתאמן קצת על הדרך בשפה זרה..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 07:49 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:

"זוסמן חותם אצלנו".. למה שהוא יעשה דבר כזה?! עם הוייב סביבו הוא יכול בקלות לחתום בקבוצת יורוליג ולהתאמן קצת על הדרך בשפה זרה..

זה חלק מהאפיל שלנו. בירושלים דוברים שפות רבות

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 08:43 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:

למה זוסמן? אם ללכת על גארד ישראלי מוכח, אז למה לא סמית' ?
יכול להיות תחליף ראוי לסאגת מנקו/לוי/וורקמן.... :)

https://m.one.co.il/mobile/article/339826.html?ref=rss

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 12:32 
דיקטטור\ית

אחריי ההחתמה של לוי שהוא אחלה שחקן עם יד לא רעה מ3 ו15 נ'ק פלוס 7 ריב באשדוד על פי סהר ירושלים מגששת אצל קולושוב לעמדה 3 כדי לסגור את הסגל הישראלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 13:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
אחריי ההחתמה של לוי שהוא אחלה שחקן עם יד לא רעה מ3 ו15 נ'ק פלוס 7 ריב באשדוד על פי סהר ירושלים מגששת אצל קולושוב לעמדה 3 כדי לסגור את הסגל הישראלי

מה ? לוי מיועד לשחק 3 ולפי רועי יגיעו עוד 3 זרים (גארד,סמול,סנטר) וגם בריימו ותומאס ב-4 , אולי פנו לקלושוב בגלל שלא מצליחים לסגור עם בר ?
קלושוב אצל שרף בתחילת העונה שיחק בעמדה 2 והיה מצויין ,אחר כך אצל גודס עבר לשחק בעמדה 3 ולא הסתדר ואצל שמיר שיחק בכלל 4 והלך לגמרי לאיבוד .
קלושוב שחקן לא רע והראה שהוא יכול לשמור מצויין על גארדים זרים ,דווקא אופציה מעניינת האמת .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 13:50 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:

קודם כל, יופי של החתמה.
קולשוב הוא עוד שחקן מעניין, מאוד אפילו (שילוב של פוטנציאל, גיל ואתלטיות), למרות שטרם הוכיח את עצמו.
הוא מעניין בעיקר בהנחה שמוותרים על ברטי, כי אנחנו לא באמת צריכים יותר מ-4 ישראלים.
אם מחתימים את קולשוב זה לגמרי פותח את האופציה להביא לקו האחורי את וולדן (באיזור ה-300K), להסתמך על קולשוב+לוי+ דקות של פלדין כדי לסגור את עמדה 3, ולעמדת הזר השישי להחתים גבוה יותר מסיבי, לסגור את הואקום שהשאיר אמארה.
אם משאירים גם את בר וגם את קולשוב, יהיה קצת עמוס, אבל לא משהו שאי אפשר לפתור עם ההחתמות האחרונות.

בסה"כ - הפועל לגמרי בכיוון הנכון העונה. הצערה של הסגל הישראלי וצמצום הסיכון בהחתמות של הזרים עד עתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:02 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אני לא יודע מאיפה הקביעה שהוא יותר 3, מאמין שאפשר להסב אותו לשם אבל בינתיים הוא לא עושה דברים של שחקן כנף.
קולשוב במקום בר אני מבין ומקצועית זה הגיוני, בנוסף לבר ממש לא, והאמת שאם יש אכזבה העונה מישראלי צעיר זה קולשוב.
אומרים שהוא קצת לא מחובר ולא היה אהוד במיוחד בחדר הלבשה בראשון, וגם בראיונות איתו אתה לא מקבל הרגשה שהוא מבין את מקומו.
בחולון הוא אכן נראה יותר טוב אבל לא שיפר אותם בצורה משמעותית, וכנראה שללא הפציעות הרבות שם בכלל לא היינו רואים אותו יותר מידי.
לא חושב שהוא ישתלב כשחקן שולי ברוטציה בקבוצה כמו הפועל, אולי אני טועה אבל לי מאוד ירד ממנו אחרי העונה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:08 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
אני לא יודע מאיפה הקביעה שהוא יותר 3, מאמין שאפשר להסב אותו לשם אבל בינתיים הוא לא עושה דברים של שחקן כנף.
קולשוב במקום בר אני מבין ומקצועית זה הגיוני, בנוסף לבר ממש לא, והאמת שאם יש אכזבה העונה מישראלי צעיר זה קולשוב.
אומרים שהוא קצת לא מחובר ולא היה אהוד במיוחד בחדר הלבשה בראשון, וגם בראיונות איתו אתה לא מקבל הרגשה שהוא מבין את מקומו.
בחולון הוא אכן נראה יותר טוב אבל לא שיפר אותם בצורה משמעותית, וכנראה שללא הפציעות הרבות שם בכלל לא היינו רואים אותו יותר מידי.
לא חושב שהוא ישתלב כשחקן שולי ברוטציה בקבוצה כמו הפועל, אולי אני טועה אבל לי מאוד ירד ממנו אחרי העונה הזו.

הבעיה היא שבינתיים גם אין לו סייז של 4. אפילו לא קרוב..

בהנחה שהציפיות מהבחור הזה הן מעבר ללהיות שחקן ליגה טוב שלא יכול לשחק באירופה (כמו בר טימור נגיד) אז כדאי שתהיה לו עמדה בה הוא מסתדר פיזית גם שם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:09 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

האופציה של קולושוב ממש מעניינת,
המניה שלו בצניחה חופשית אחרי העונה החלשה שלו, אפשר להשיג אותו בזול ולהחתים לשלוש עונות נניח.
הבעיה שקטש ממש לא מחזיק ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם קטש לא היה רוצה את קלושוב אני מניח שהפועל בכלל לא הייתה נכנסת איתו למו"מ .
הגארד הסכים לקצץ בשכרו. צפוי להיות הקפטן הבא של הקבוצה (בר חתם לשנתיים נוספות) .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:28 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

השאלה היא האם קולשוב על השולחן בכלל אחרי ההחתמה של בר. גן מבחינתנו וגם מבחינתו, לא בטוח שזה רעיון טוב.
כמות הדקות לישראלים ממילא מוגבלת, ולהכניס לשם עוד שחקן עם ציפיה (לגיטימית למדי מבחינתו) לדקות משחק היא מתכון לתסכולים.
עם כל הכבוד, אנחנו לא הולכים לעונה של 80 משחקים.

החתמה של קולשוב סוגרת קו אחורי של 5 שחקנים עוד לפני ההחתמה של זר נוסף, אבל מצד שני מעבה את העמדה הכי דלילה אצלנו - עמדה מס' 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:40 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:
השאלה היא האם קולשוב על השולחן בכלל אחרי ההחתמה של בר. גן מבחינתנו וגם מבחינתו, לא בטוח שזה רעיון טוב.
כמות הדקות לישראלים ממילא מוגבלת, ולהכניס לשם עוד שחקן עם ציפיה (לגיטימית למדי מבחינתו) לדקות משחק היא מתכון לתסכולים.
עם כל הכבוד, אנחנו לא הולכים לעונה של 80 משחקים.

החתמה של קולשוב סוגרת קו אחורי של 5 שחקנים עוד לפני ההחתמה של זר נוסף, אבל מצד שני מעבה את העמדה הכי דלילה אצלנו - עמדה מס' 3.

עכשיו יותר מתמיד ברור ״שיעבו״ את עמדה 3 בזר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יולי 2019, 14:57 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת

לדעתי עם החוק החדש 4 ישראלים בכירים זה מספיק (בלאט, לוי, זלמנסון, טימור), והייתי מוסיף מישהו עם פחות ציפיה לדקות. אולי איזה פרויקט צעיר עם פוטנציאל גבוה ואופי לוחמני (מאז פניני לא היה לנו מישהו כזה). רואה משחקים של הצעירה וקרביץ ממש ממש קורץ לי. הוא הסתפק בפירורי דקות בבאר שבע בשנה שעברה, לוחם אדיר, חוש מצוין לריבאונד (למרות שנמאס כבר לשמוע את גור שלף אומר את זה), נראה שיכול להתאים לעמדות 2-3 (שזה בדיוק משלים ל-4 הגארדים השחיפים שיש לנו כרגע). הייתי הולך עליו כישראלי חמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יולי 2019, 13:11 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית
סמל אישי של המשתמש

טוני קרוקר יכול להיות אופציה מעניינת. עזב את חימקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 10:08 
סמל אישי של המשתמש

אייזיאה קאזינס (25, 1.93).
קאזינס נחשב לקומבו גארד קשוח ששומר טוב, אך עם יכולת קליעה לא יציבה ובחירת זריקות מוטלת בספק.
הוא למד במכללת אוקלהומה ורשם שם 9.6 נק', 2.6 אס', 3.8 ריב' ויותר מחטיפה ב-137 משחקים.
הוא נבחר ע"י סקרמנטו בסיבוב השני של דראפט 2016 אבל לא הצליח להשיג חוזה מובטח.
מאז, הוא שיחק בליגת הפיתוח וב-125 משחקים רשם 15.2 נק', 4.6 אס' ו-1.5 חט'.

העדיפות הראשונה של ירושלים לעמדת הגארד הנוסף הייתה ונשארה קורי וולדן, אך נכון לעכשיו לא נראה שיחזור לישראל והוא זוכה להתעניינות מצד פרטיזן בלגרד.
בירושלים מחפשים גם פורוורד שיכול לשחק בעמדות 3-4, וכן גבוה שיוסיף מסה וגודל בעיקר עבור המסגרת האירופאית.
ההערכה היא כי ירושלים תפתח את העונה עם 7 זרים, אך בכפוף לחוקי הליגה תרשום רק חמישה.

https://www.mako.co.il/Sports-basketbal ... artner=rss

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 11:42 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

זוכר שראיתי אותו בליגת הקיץ שנה שעברה, שחקן טוב ובאמת מזכיר את וולדן.
הקו האחורי שלנו זקוק מאוד לאיזה סטופר הגנתי, מישהו שיסחוף אחריו את ההגנה ויוכל לקחת על עצמו את הגארד הכוכב של היריבה.
בקיצור אנחנו צריכים את הדיאנדרה קיין שלנו, זה יכול ליהיות קומבו או סווינגמן, אבל אחרי ההחלטה ללכת עם בר ולא יוגב אולי קומבו יותר מתאים.
בכלל שלושת הזרים הנותרים תריכים ליהיות ההחתמות שמספקות לנו את המימד ההגנתי שבינתיים לא התווסף לסגל, בעמדות הסמול והסנטר.
אני גם אשמח מאוד לראות אחד מהחברה מהנבחרת הצעירה והמרגשת שלנו מגיע כישראלי חמישי, כ״כ יפה לראות את התשוקה שלהם באליפות הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 14:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
זוכר שראיתי אותו בליגת הקיץ שנה שעברה, שחקן טוב ובאמת מזכיר את וולדן.
הקו האחורי שלנו זקוק מאוד לאיזה סטופר הגנתי, מישהו שיסחוף אחריו את ההגנה ויוכל לקחת על עצמו את הגארד הכוכב של היריבה.
בקיצור אנחנו צריכים את הדיאנדרה קיין שלנו, זה יכול ליהיות קומבו או סווינגמן, אבל אחרי ההחלטה ללכת עם בר ולא יוגב אולי קומבו יותר מתאים.
בכלל שלושת הזרים הנותרים תריכים ליהיות ההחתמות שמספקות לנו את המימד ההגנתי שבינתיים לא התווסף לסגל, בעמדות הסמול והסנטר.
אני גם אשמח מאוד לראות אחד מהחברה מהנבחרת הצעירה והמרגשת שלנו מגיע כישראלי חמישי, כ״כ יפה לראות את התשוקה שלהם באליפות הזו.

אבל כבר יש אחד מהנבחרת הזו אצלנו.... ואם לא השתפר מספיק כדי אשכרה לקבל דק', עדיף שאלה יתפתחו בקבוצה אחרת.
אני לא מבין את הצורך בגארד חמישי, קומבו 2-3 נשמע לי פיתרון יותר טוב ושיפתח ב 3 או כאופציה ראשונה מהספסל.
בתקווה שקטש השנה יתן לרביעייה הישראלית הרבה יותר קרדיט בליגה לפחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 15:51 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

קודם כל תיקון קטן בטרמינולוגיה, וסליחה על הקטנוניות, קומבו מתייחס לקומבו גארד (עמדות 1-2), אתה מדבר דווקא על סווינגמן (2-3).

לוינסון? ספציפית הוא השחקן ה12 בנבחרת הזו ובמקרה שלו באמת יהיה טוב שישחק בגליל עליון ויתפתח שם, פשוט כי הוא עדיין לא שם פיזית לפחות, לעמדה שלו (מנטלית לא מכיר). אני דווקא מדבר על אחד מתוך ה8 שהם לא אבדיה או מדר (הלוואי)- חנוכי, קרביץ, אדם, פורת, מישהו שבנוי טוב פיזית לשחק בבוגרים, ומוכן למשימה מנטלית. חוץ מזה שאני מזכיר שמדובר על לקבל דקות בליגה ששם איך שלא תסובב את זה, חוץ מ5 זרים צריך עוד 7 ישראלים בסגל.

אני גם אנסה לענות כבר לתגובות הנגד האוטומטיות בסגנון ה״צעירים מידי״, ״לא ברמה״, ״צריכים לקבל דקות בלאומית/ארצית״ וכו׳:

אני מאמין בכל ליבי, ומתוך הבנתי הצנועה של דינמיקה קבוצתית והתפתחות מנטלית של ילדים בגילאים 18-22, שלא בכל מקרה מה שצריך זה הרבה דקות בליגות נמוכות.
לקחת בחור צעיר ולתת לו להתאמן עם מקצוענים, להרגיש את ההיררכיה, הדינמיקה, יחסי האנוש, הנסיעות לחול וכו׳ במשך כמה עונות, גם אם הוא משחק בהן פחות,
יכולות לעזור לו המון בהתפתחותו כשחקן. כמובן שהקבוצה צריכה לקחת על עצמה את המשימה, לדאוג שהוותיקים חונכים אותו, שצוות האימון משקיע בו שעות נוספות,
מאמן כושר שמלווה אותו לתוכנית של פיתוח גוף וכו׳. זה קורה בכל העולם, כל הזמן, בענפים שונים, רק פה בפורום החליטו פתאום שצריך ליהיות בן 25 בשביל לשחק בבוגרת...

קחו לדוגמה את ימי גרינברג בהפועל, היה לו רצון לפתח את רפי ואדם והמערכת הייתה איתו אגב, כי עשו את כל האקסטרות מסביב כמו לשלוח אותם לסדנאות בארה״ב ואימונים אישיים. שלא במקרה- הם הפגינו כבר אז בגיל צעיר את היכולת שהם מציגים גם היום. בגיל 18-19 גם כמה דקות באירופה וסך דו ספרתי בליגה שווה המון. וזה בכלל לא משנה שהדק׳ שלהם התצטמצמו כשהתווספו רייט ואליהו, ושהם שיחקו פחות בפלייאוף- הם צברו ניסיון אדיר, שיחקו מצויין וקיבלו יחס של פרוספקטים במובן הטוב- זה מה שצריך ליהיות כל שנה עם השחקנים ה11 וה12 בסגל. תמיד יהיו פציעות, חוקי זרים ושאר נסיבות שיעזרו להם לקבל הזדמניות, המועדון מצידו צריך לעשות הכל כדי שכשהזמן הזה יגיע, הם יהיו בכושר טוב, ירגישו כחלק מהקבוצה ויהיו להם את הכלים לעזור. חבל שלא המשיכו עם זה, ולאו דווקא עם השניים הנ״ל.

האינטרס של הקבוצה גם צריך ליהיות ברור- לא טוב לשים בשיפולי הסגל שחקנים מבוגרים, שבעים, כאלו שבטוחים שמגיע להם יותר או שמתרפקים על איזה תותחים הם היו ב2011 ואיך הם נבחרו לתגלית העונה ב2009. סגל בריא, גופנית ומנטלית, חייב להכיל את הרעב הזה שהצעירים מביאים. תראו איזו נבחרת אדירה יש לנו עכשיו, אולי הגיע הזמן שאוהדים יבינו שאנחנו רישמית בעידן השחקנים, ולא המאמנים/יושבי ראש/עסקני איגוד, וטוב שכך. האטרף שהם באים איתו ועושים את כל הדברים שאנחנו רואים על המגרש, מגיע בראש ובראשונה מהתשוקה שלהם למשחק, הכיף שלהם לקבל במה, וההנאה מלשחק עם חברים שלהם. זה מה שצעירים יכולים לההביא למגרש. זה לא סותר את הקרדיט שמגיע למאמנים והמנהלים, אבל הם פשוט לא העיקר פה. הלוואי שההנהלה שלנו תבין שיש משהו מיוחד בדור המילניאלס הזה וינסו לטפח את זה. בשלב הראשון לדעתי, זה דווקא לא להביא את הכוכבים הגדולים ביותר כמו אבדיה (מניח שלווינסון נחשב לאבדיה של השנתון שלו, הצעיר יותר), אלא דווקא את השחקנים המשלימים. אמרתי את זה על רוניה (גם כי הוא שחקן בית) שנה שעברה, ועכשיו יש חברה אפילו יותר בשלים ממנו כמו אלו שהזכרתי. תנו להם ותראו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 16:04 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

שאלה פשוטה לנווט - אתה מאמין שעם אימון נכון לאורך זמן אחד מהשחקנים שעברו פה בשנים האחרונות על תקן פרוספקט (מנקו, אריאל, מאיור, לוינסון, תום מעיין) היה הופך לשחקן שיכול לשחק דקות משמעותיות *ברמת יורוקאפ*?

לי יש תחושה שחוץ מאשר לא השקיעו מספיק ולא נתנו מעטפת טובה, גם מראש לא מאד השקיעו בבחירה של אותם שחקנים ולמי שהביאו ישנה תקרת זכוכית אם מסיבות מקצועיות ואם מסיבות אופי.

אני דווקא לא נגד ללכת על מישהו צעיר מאד, בזול מאד, ולתת לו דקות בליגה לפני הפלייאוף כדי לראות לאן יתפתח (מודל גרינברג). אבל חייבים לעשות double click לתוך תהליך הבחירה כי בינתיים זה היה מראה יותר כמו החתמות רנדומליות של צעירים כשאם נסתכל על מי שכן פרצו בשנים האלו (גינת, מדר, נמרוד לוי) לא חושב שהם היו ברדאר שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 16:07 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אני אנווט כתב:

אני גם אנסה לענות כבר לתגובות הנגד האוטומטיות בסגנון ה״צעירים מידי״, ״לא ברמה״, ״צריכים לקבל דקות בלאומית/ארצית״ וכו׳:

קחו לדוגמה את ימי גרינברג בהפועל, היה לו רצון לפתח את רפי ואדם והמערכת הייתה איתו אגב, כי עשו את כל האקסטרות מסביב כמו לשלוח אותם לסדנאות בארה״ב ואימונים אישיים. שלא במקרה- הם הפגינו כבר אז בגיל צעיר את היכולת שהם מציגים גם היום. בגיל 18-19 גם כמה דקות באירופה וסך דו ספרתי בליגה שווה המון. וזה בכלל לא משנה שהדק׳ שלהם התצטמצמו כשהתווספו רייט ואליהו, ושהם שיחקו פחות בפלייאוף- הם צברו ניסיון אדיר, שיחקו מצויין וקיבלו יחס של פרוספקטים במובן הטוב- זה מה שצריך ליהיות כל שנה עם השחקנים ה11 וה12 בסגל.

דיוק קטן, ברשותך מנווט ידידי - "הרצון לפתח" שחקני בית, ודאז את רפי ואדם כולל סדנאות בארה"ב, הצמדה ליורם מנחם לטובת אימונים אישיים וכו' היו של הנהלת הפועל ולא של גרינברג. האחרון אכן הסכים למגמה של ההנהלה לפתח שחקני בית ולתת להם מקום לגיטימי בסגל, אבל היוזמה והדרישה באו מההנהלה. מידיעה.

וכמה חבל שהנהלת הפועל זנחה את המגמה הזו.

לא רק השחקנים בנבחרת הצעירה מלאים תשוקה למשחק, לעניות דעתי וכמי היה ברבע גמר בהיכל שלמה, גם הקהל הישראלי צמא לראות שחקנים כחול לבן. אולי רק הקהל הצהוב הרולקסי מיד אליהו מעדיף לעודד שכרי חרב אמריקאים שלובשים גופיות צהובות, אך לעניות דעתי הקהל הישראלי מעדיף ככלל לראות שחקנים ישראלים חורכים את הפרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 20:53 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כל דבר טוב במינון מסויים!, 4 מקומיים ו3 אאוטסיידרים זה קבוצה מאוזנת, אם יהיו רק 2 אאוטסיידרים בעונה הקרובה אז בושה למועדון! פלדין, שיחק כאן עונה כבר הוא נחשב זר מקומי!, אליו מצטרפים תומאס, בראון, בריימו, חלאס!, הגיע הזמן להתמקד בכדורסל מחוץ למדינה ולהביא 3 אאוטסיידרים!
#בושהשלסקאוטינג
#סקאוטינגעצל
#חלאסעםהזריםרקמהליגה
#תוציאואתהראשמהתחתישכדורסלגםמחוץלישראל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יולי 2019, 21:02 
סמל אישי של המשתמש

Hoosier כתב:
טוני קרוקר יכול להיות אופציה מעניינת. עזב את חימקי.

חתם !

בקרשיאקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2019, 00:11 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית
סמל אישי של המשתמש

כארם משעור וגייב לוין ישחקו שנה הבאה בלאומית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2019, 09:49 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אלייז'ה בראיינט חתם אצל הזונה. אוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: