פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 22 אוגוסט 2019, 15:34

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 10:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מליטא לישראל: הפועל "בנק יהב" ירושלים מצרפת לסגל את הסנטר (2.16 מ') הליטאי מינדאוגאס קופשאס! לפרטים המלאים >> bit.ly/WelcomeKupsas

מי זה????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:01 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

ZIKI כתב:
מליטא לישראל: הפועל "בנק יהב" ירושלים מצרפת לסגל את הסנטר (2.16 מ') הליטאי מינדאוגאס קופשאס! לפרטים המלאים >> bit.ly/WelcomeKupsas

מי זה????
מילא מי זה, אבל מה זה השם הזה ?

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

em28 כתב:
ZIKI כתב:

מי זה????

Sent from my OP6

דורש כינוי במיידי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:38 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

ZIKI כתב:
em28 כתב:
ZIKI כתב:

מי זה????

Sent from my OP6

דורש כינוי במיידי!

הייתי מציע קופסל, על שם האולם בנתניה, אולם זה יכול לרמז על יכולתו לקלוע סלים, ובזה אני בספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:40 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת

ZIKI כתב:
em28 כתב:
ZIKI כתב:
מליטא לישראל: הפועל "בנק יהב" ירושלים מצרפת לסגל את הסנטר (2.16 מ') הליטאי מינדאוגאס קופשאס! לפרטים

דורש כינוי במיידי!

מה זאת אומרת?
ברור מאליו : מיני קופר :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:46 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רלף דניאלס כתב:
ZIKI כתב:
em28 כתב:
ZIKI כתב:

מי זה????

Sent from my OP6

דורש כינוי במיידי!

הייתי מציע קופסל, על שם האולם בנתניה, אולם זה יכול לרמז על יכולתו לקלוע סלים, ובזה אני בספק.

גם אמארה היה בספק...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הייתי מסתפק בקופאץ'....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 11:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בסדר. שחקן נחמד. אבל כמה זרים?
היינו כבר משאירים את ליאור.

זהו וויתרנו על החזון של אורי אלון?
איפה שחקן בית שגדל במועדון?

הלו גיא, חומסקי והחבר'ה- זה לא רק תארים, זה הקהל, הזהות,
סמלים...

בחמש שנים האחרונות מאז שאורי אלון הגיע,
היו הצלחות, כשלונות וחגיגות תארים. אבל העיקר היה ונשאר החיבור של הקהל למועדון ורוח. רוח מיוחדת של קבוצה שהיא לא רק מכונת תארים.

אנחנו לא מכבי. לא רודפי הצלחות חסרי ערכים.
7 זרים? לכלכתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 12:07 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

פוטנציאל לפראחובסקי 2.0
גמליאל לגמרי בשבילך, דאגת (בצדק) מהסייז ונראה לי שזה סוגר את הפינה הזו.
יש עליו וידאו סקאוטינג יפה שמראה רק את החוזקות אמנם, אבל אפשר להתרשם שטכניקה יש (וסיומת בשתי הידיים שזה פלוס גדול).
דבר נוסף שאני תמיד מסתכל עליו בסטטיסטיקה שאפשר ללמוד ממנו לגבי שחקן, זה מה הוא עושה כאשר הוא משחק פחות ויותר מהממוצע שלו.
במקרה שלו הנתונים מעודדים לפחות בפיבא, כל פעם שקיבל יותר מהממוצע שלו הוא קלע בדו ספרתי וגם לקח מעל הממוצע שלו ברב׳.
בכלל במבט חטוף על הסטט׳ בקריירה נראה שזו מגמה, התפוקה עולה עם הדקות אבל נשאר יעיל גם שהוא לא משחק המון.
בכל מקרה הוא בסופו של דבר הוא ישחק 16-18 דקות באירופה בממוצע, והוא עוד כלי בארסנל שאפשר להשתמש בו לפי המאצ׳אפים.
בטח לא מרוויח יותר מידי, ואם מתברר שהוא בינגו אז הוא גם בגיל המתאים וגם נכתב שיש לקבוצה אופציה לעונה הבאה.
עוד החתמה אפורה שנראה שסוגרת עונת מלפפונים משעממת רצח, ללא ספקולציות, שמועה מרגשת אחת לרפואה או איזו דרמה סטייל בר/מכבי.
אבל אהבתי. נקווה שעל המגרש זה יהיה פחות אפור מאשר על הנייר, כאשר השחקנים שיש להם פוטנציאל להפתיע בליהיות מלהיבים לדעתי
הם קאזינס, בריימו ואולי אפילו הטורנט. בנו רחב מאוד ובהתחשב בזה שרצו המשכיות עם הסגנון הקבוצתי מעונה שעברה, זו כנראה מחשבה נכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 12:24 
דיקטטור\ית

השיג ממוצעים כמעט זהים בליטא ובליגת האלופות עם 9 נק' כמעט 5ריב וחסימה למשחק 62%מהשדה ו80%מהקו בכ17 דקות למשחק וזו כמות הדקות שהוא אמור לקבל גם מהפועל בתור מחליף לגבוהים.
4 ישראלים ועוד 7 זרים כרגע בסגל.
לדעתי הסגל העונה טוב יותר במיוחד בצד ההגנתי.
לוקאט .....בריימו .....קאזינס שנרכשו הקיץ הם שחקני הגנה ברמה גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 12:33 
סמל אישי של המשתמש

* קרדיט: Yuval Zait

1. די ברור שהוא זר שביעי שנועד להשלים מסה בצבע.
מצד אחד טוב שיש לנו הרבה עומק בעמדות הפנים (שלושה זרים, נמרוד לוי וזלי).
אבל מצד שני חשבתי שיחפשו שם גדול יותר.

2. 8.7 נקודות ו 4.4 ריבאונדים ב 16 דקות בצמפיונס.
מספרים שדי תואמים למה שכתוב בסעיף 1 - לא סנטר שאתה בונה עליו ל-30 דקות.

לפני ליטקבליס שיחק בליגה השניה בסין, ולפני כן ביובנטוס הליטאית (13 ו 6.6) ובליגה השניה בספרד (11 ו-5).

2. באתרי סקאוטים מדברים על קליעה נחמדה מחצי מרחק ועל סיומת טובה בפיק אנד רול. אבל לך תדע.
גם אחוזי העונשין (סביב 75) סבירים מאוד עבור גבוה.

3. כמו הרבה גבוהים, התחיל לשחק כדורסל רק בגיל 16.

4. קצת בשביל פרופורציות להחתמה שלו ולמעמד שלה בסגל - ב 2018 בליטא הרוויח לפי הדיווחים 4000 דולר בחודש.
בסין הגיע לשיא השכר שלו - 150,000 לעונה.

5. הוא רשום ברוב האתרים בין 2.15 ל 2.17. על 116 קילו. בחלק מהמקומות גם 125 קילו.

6. הקשר הישראלי - בסין הוא שיתף פעולה עם טוני מיצ'ל. לשעבר מכבי חיפה.

7. כאשר הוא עומד ומושיט יד למעלה, הוא מגיע ל 2.84 מטר.
רואים בוידאו המצורף איך הוא משתמש ביכולת הזאת כדי לקבל כדורים בצבע בפיק אנד רול.
מנגד - מוטת הידיים שלו, 2.18, די נמוכה ביחס לגובה שלו.
אבל כנראה שאם הוא היה 2.15 עם מוטת ידיים ארוכה הוא היה באנ בי איי.

8. למרות שהוא סנטר ליטאי, הוא לא ארווידאס סבוניס.

9. תחושה אישית - מצד אחד מודה שחשבתי שיגיע סנטר בתקציב יותר גבוה ובשם יותר גדול.
ואחרי ההחתמה הזו די ברור שהפועל ירדה השנה בתקציב השחקנים ושכנראה לא היה משפט קיום לשמר את רמת השכר שנכפתה עלינו בגלל החוזים של ליאור ויוגב.
מצד שני, מנסה לתת קרדיט על החשיבה מחוץ לקןפסא של להביא סנטר בזול שיתן גוף.
כל שנה אנחנו בוכים על גבוהים ב 200 אלף דולר שחוטפים בראש ממזרח אירופאיים ברבע מחיר.
אם הוא יתן 8 ו 6 בצמפיונס וירחיק שחקנים מהצבע, נחיה עם זה. יש לנו מי שיתן נקודות.

10. לפי ההיי לייטס המצורפים, מתאים מאוד לגישה האהובה לעתים על קטש ובכלל על כל מאמן ישראלי:
פיק אנד רול, פיק אנד רול, ואם כלןם לא עובד - פיק אנד רול.

ותוספת שלי: פעם ראשונה שקבוצה ישראלית יכולה לומר שהיא הביאה שחקן הרכב מיובנטוס .....

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 12:37 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
פוטנציאל לפראחובסקי 2.0

רק שלא יצא אומיץ' 2.0-

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 13:20 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
פוטנציאל לפראחובסקי 2.0
גמליאל לגמרי בשבילך, דאגת (בצדק) מהסייז ונראה לי שזה סוגר את הפינה הזו.
יש עליו וידאו סקאוטינג יפה שמראה רק את החוזקות אמנם, אבל אפשר להתרשם שטכניקה יש (וסיומת בשתי הידיים שזה פלוס גדול).
דבר נוסף שאני תמיד מסתכל עליו בסטטיסטיקה שאפשר ללמוד ממנו לגבי שחקן, זה מה הוא עושה כאשר הוא משחק פחות ויותר מהממוצע שלו.
במקרה שלו הנתונים מעודדים לפחות בפיבא, כל פעם שקיבל יותר מהממוצע שלו הוא קלע בדו ספרתי וגם לקח מעל הממוצע שלו ברב׳.
בכלל במבט חטוף על הסטט׳ בקריירה נראה שזו מגמה, התפוקה עולה עם הדקות אבל נשאר יעיל גם שהוא לא משחק המון.
בכל מקרה הוא בסופו של דבר הוא ישחק 16-18 דקות באירופה בממוצע, והוא עוד כלי בארסנל שאפשר להשתמש בו לפי המאצ׳אפים.
בטח לא מרוויח יותר מידי, ואם מתברר שהוא בינגו אז הוא גם בגיל המתאים וגם נכתב שיש לקבוצה אופציה לעונה הבאה.
עוד החתמה אפורה שנראה שסוגרת עונת מלפפונים משעממת רצח, ללא ספקולציות, שמועה מרגשת אחת לרפואה או איזו דרמה סטייל בר/מכבי.
אבל אהבתי. נקווה שעל המגרש זה יהיה פחות אפור מאשר על הנייר, כאשר השחקנים שיש להם פוטנציאל להפתיע בליהיות מלהיבים לדעתי
הם קאזינס, בריימו ואולי אפילו הטורנט. בנו רחב מאוד ובהתחשב בזה שרצו המשכיות עם הסגנון הקבוצתי מעונה שעברה, זו כנראה מחשבה נכונה.

סוג של.. מה שדמיינתי/קיוותי לו זה שיביאו סנטר מהסגנון הקבוע שלנו (אמריקאי אתלט ונייד) רק טיפה יותר גבוה וחזק מאוונס/בריימו/תומאס (נגיד אמארה או אפילו דיון תומפסון) כדי שיוכל להתמודד עם המפלצות באירופה בלי נחיתות פיזית גדולה מידי. לא שנביא מפלצת כזאת בעצמנו...

בהתקפה הבחור נראה כמו אומיץ' משופר (כי יש לו טכניקה יפה עם הגב לסל וטאצ' יפה) ויש לו פוטנציאל להיות מאד יעיל התקפית בקבוצה שלנו.

בהגנה באירופה (שזה היה הסיבה המרכזית שרציתי שחקן כזה) יש לו בהחלט את הגובה והפיזיות לשים על כל סנטר. מעניין לראות אם בניגוד לאומיץ' יש לו גם אופי ואינטנסיביות של שחקן הגנה. הבעיה היחידה שאני צופה היא בהתאמה לשיטת ההגנה של קטש באופן כללי כי זה ממש לא השחקן לשחק איתו חילופים אוטומאטיים. אם ישחקו בדקות שלו שיטת הגנה שמתאימה לו הוא יהיה אחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 14:11 
דיקטטור\ית

ההבדל שהוא שאומיץ' היה שחקן מפתח בקבוצה והליטאי הוא רק שחקן משלים מהספסל.

הפועל צריכה. עוד 3 ישראלים להשלים סופית את הסגל בטח 2 יהיו מהנוער ועוד אחד קצת יותר מבוגר וקצת יותר מ שמעותי בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 14:25 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

האפסייד - פרחוסקי 2 8-)
הדאון-סייד - אומיץ' 2 :shock:

לא יודע מה אני חושב על ההחתמה הזו, היא סוג של אנטי-תזה לכל הבנייה של הפועל עד עכשיו ולסנגון המשחק שלנו.
לזכותו יאמר שהוא נראה מעט פיזי יותר מפלופיץ', מגוון יותר ולא רץ ליציע אחרי כל הבקעה.
בגנותו יצויין שאם הוא היה יודע כדורסל, רוב הסיכויים שהוא כבר היה משחק תמורת ארגזים של כסף בקבוצה מהשורה הראשונה, אין עודף נפילים ביבשת.

עם תום עונת המלפפונים, הולכת ומתגבשת בי התחושה שהקיץ התחיל מעולה (המשכיות, שדרוג עצום בישראלים והצערת הסגל + סולימן שהוא בובה של שחקן) אבל המשיך עם סימני שאלה ותחושבת החמצה.
היו פנויים בשוק לא מעט שחקנים אטרקטיביים, כולם בגזרת תגי המחיר שהפועל יכולה להרשות לעצמה.
הבחירות בקאזינס, לוקט וקפוצ'ינאס מרגישות נורא פרווה - על פניו, ובהסתמך על ביצועי העבר שלהם, אין פה אף אחד עם פוטנציאל אמיתי לעשות שינוי.
אף שם גדול, אף קילר, וגם אף אחד שהוא סמול פורוורד טבעי.
גם לטעמי 7 זרים באוגוסט זה הרבה יותר מדי.
לו אני הייתי בונה את הקבוצה, הייתי בשמחה מוותר על אחד הזרים (מישהו מהחדשים או ג'ייקובן בראון) ומחתים את משעור במקומו (לא כי הוא ערבי, אלא כי הוא ישראלי עם יחס עלות\תועלת מרשים מאוד), ועל הדרך גם משדרג מברטי ליפתח זיו.
אבל זה מה יש, ועם זה ננצח(?)

בשורה התחתונה, סיום מאכזב לעונת המלפפונים, בואו נקווה שהסקאוטים שלנו (כלומר, הסוכנים ששיווקו לנו את ההחתמות האחרונות) יודעים משהו שאנחנו לא מצליחים לראות.
לשלבי ההכרעה ממילא נגיע, גם בליגה וגם באירופה, המבחן הגדול שלנו יהיה במאני טיים, לפחות יש לנו זמן לתקן עד אז אם החששות יתאמתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 15:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רצינו סייז לא ? למה באמת לבזבז כסף על זר 7 ? לאירופה זה בידיוק מה שצריך הבחור גדול קולע מעולה עונשין וגם לא יקר , בארץ סביר להניח הוא לא יראה דקות , אני חושב שבהתאם לנסיבות זאת החתמה סבירה מאוד , מה שכן אחרי ההחתמה הזאת אני עוד יותר בטוח שהיינו צריכים שלוש גדול(פיזית) וקלעי כמו המילטון ,אבל בתקציב שבטוח ירד משמעותית בנו לנו אחלה סגל .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 18:04 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

אז בישראל היום התפרסם משכורות השחקנים לעונה הקרובה.

https://www.israelhayom.co.il/article/682197

מה אני אגיד לכם, עבדו עלינו בעיניים.

עלות שכר נטו עומדת על 2.03 מיליון דולר לפני החתמת הליטאי.
כנראה שהוא משתכר כ 170 אלף דולר ולכן הגענו ל 2.2 מיליון דולר נטו.

המס על ישראלים הוא 50% ולכן צריך להכפיל פי 2 כדי להגיע לעלות שכר.
מס על זרים הוא 0 עד 108,000 דולר, ומעל הסכום הזה המס עומד על 25%

הגענו ל 3 מיליון דולר עלות שכר למעסיק.
בדר"כ הוצאות שכר שחקנים עומדות על 2/3 מהוצאות הקבוצה.

ולכן התקציב הכולל עומד על 4.5 מיליון דולר בלבד.

שיהיה לנו בהצלחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 18:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ממשיכים במסורת
רוצה לקבל חוזה בהפועל ירושלים ?
קלע עליה דאבל דאבל במשחק נגדה ויש לך חוזה מובטח....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2019, 21:07 
סמל אישי של המשתמש

הפועל צירפה את המתאזרח דניאל רוזנבאום, גארד (1.93) בן 22 שסיים העונה קריירת מכללות בפונומה מדיביז'ן 2.

הוביל את הקבוצה לתואר הקונפרנס שלה עם 18 נקודות ו 6 ריבאונדים למשחק (40 אחוז לשלוש).
כנראה שיהיה שחקן אימונים או שיושאל ללאומית.

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 07:38 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

עדוש כתב:

מי עבד עלייך בעיניים ומי חייב לך משהו?

המנויים ירדו דרסטית (כל שנה הפועל מפרסמת על עליה של 15% אבל האמת היא שמאז שאורי עזב יש כל שנה ירידה של 15% לפחות)

בניכוי מנויי נוער שלא מכניסים לקבוצה כלום אני מעריך שהשנה יש לקבוצה לא יותר מ-4,000 מנויים משלמים.

בנוסף התחשיב שלך לא נכון.
בשום קבוצה תקציב השחקנים הוא לא 2/3 מכלל התקציב
בטח לא בקבוצה שמשחקת באירופה.
(ומה עם המשכורות של קטש, עוזרי המאמן, מאמן הכושר, הפיזיותרפיסט, עובדי ההנהלה?)

כדי להראות לך שהתחשיב שלך לא נכון קח את הטבלה של מכבי.
תקציב השחקנים שלה 7 מיליון דולר. בהוספת מס אתה מגיע ל-11 מיליון דולר.
לפי הטענה שלך שזה 2/3 מהתקציב הכולל אז התקציב של מכבי, לשיטתך הוא 16 מיליון דולר.
האמת היא שהתקציב שם עומד על 22-25 מיליון.

להערכתי התקציב שלנו השנה הוא 7-6 מיליון דולר.
לא ה-10 אליהם הגענו בתקופת אורי אלון אבל עדיין התקציב השני בישראל (ובפער גדול על מקומות 3 והלאה)
וגם בצ'יפופו אני חושב שאנחנו בין 5 התקציבים הגדולים.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 07:39 
דיקטטור\ית

em28 כתב:
הפועל צירפה את המתאזרח דניאל רוזנבאום, גארד (1.93) בן 22 שסיים העונה קריירת מכללות בפונומה מדיביז'ן 2.

הוביל את הקבוצה לתואר הקונפרנס שלה עם 18 נקודות ו 6 ריבאונדים למשחק (40 אחוז לשלוש).
כנראה שיהיה שחקן אימונים או שיושאל ללאומית.

Sent from my OP6

מקור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 08:04 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

האדום הקדמון כתב:
עדוש כתב:

המנויים ירדו דרסטית (כל שנה הפועל מפרסמת על עליה של 15% אבל האמת היא שמאז שאורי עזב יש כל שנה ירידה של 15% לפחות)

בניכוי מנויי נוער שלא מכניסים לקבוצה כלום אני מעריך שהשנה יש לקבוצה לא יותר מ-4,000 מנויים משלמים.

לפי הטענה שלך שזה 2/3 מהתקציב הכולל אז התקציב של מכבי, לשיטתך הוא 16 מיליון דולר.

לא ה-10 אליהם הגענו בתקופת אורי אלון אבל עדיין התקציב השני בישראל (ובפער גדול על מקומות 3 והלאה)

מסכים, ואוסיף ואומר על דברייך: "אני מעריך שהשנה יש לקבוצה לא יותר מ-4,000 מנויים משלמים" אינו מדד לגובה תקציב הואיל וישנו פלח מנוים ב"עלות תחזוקה" - משפחות וכיו"ב.
צא ולמד כי גם 4,000 מחזיקי מנוי [ולרגע איני מאמין שהפועל החדשה מוכרת יותר מ 4000 מנויים] לא מלמדים בהכרח על תקציב ואוו (ביחס לשאר קבוצות הליגה שאינן מכבי, ומן הסתם על חלק גדול מקבוצות צ'יפופו).

להערכתי, שמבוססת על שמועות ממקורות שלכאורה מוגדרים כיודעי דבר, התקציב המתוכנן של הפועל נע השנה סביב ה 5.5 מיליון דולר, ואם תיפול מציאה/הזדמנות, יחרגו מהמסגרת הראשונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 08:31 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Ohad12 כתב:
האדום הקדמון כתב:
עדוש כתב:

מסכים, ואוסיף ואומר על דברייך: "אני מעריך שהשנה יש לקבוצה לא יותר מ-4,000 מנויים משלמים" אינו מדד לגובה תקציב הואיל וישנו פלח מנוים ב"עלות תחזוקה" - משפחות וכיו"ב.
צא ולמד כי גם 4,000 מחזיקי מנוי [ולרגע איני מאמין שהפועל החדשה מוכרת יותר מ 4000 מנויים] לא מלמדים בהכרח על תקציב ואוו (ביחס לשאר קבוצות הליגה שאינן מכבי, ומן הסתם על חלק גדול מקבוצות צ'יפופו).

להערכתי, שמבוססת על שמועות ממקורות שלכאורה מוגדרים כיודעי דבר, התקציב המתוכנן של הפועל נע השנה סביב ה 5.5 מיליון דולר, ואם תיפול מציאה/הזדמנות, יחרגו מהמסגרת הראשונית.

המנויים כן נותנים אינדיקציה מסוימת.
בא נאמר שאם היו השנה להפועל 6,500-6,000 מנויים משלמים כמו בשיא תקופת אורי אלון
אז התקציב בהכרח היה גבוה במיליון דולר לפחות.

מצד שני, מסכים שהשפעה גדולה לא פחות על התקציב היא כמה אותם בעלים אלמוניים מארה"ב מוכנים "להביא מהבית"
כדי להרים את התקציב וזה משהו שכנראה לעולם לא נדע כי הפועל אפילו את שמותיהם לא מוכנה לחשוף
אז בטח שלא תחשוף כמה כסף הם שמים.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 09:40 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

שומרים על מדיניות העמימות בכל הכוח, מי ישמע אנחנו מפעל טקסטיל דימונאי.
בהתחשב בתקציב המצומק, הקיץ הזה התנהל בסה"כ סביר פלוס. רחוק מלהיות מושלם, אבל בסך הכל 'פסדר'.
אני מאוד אוהב את הידוק היד על החוזים, אין סיבה לשלם סכומים מופרכים על שחקנים בינוניים כמו בשנים עברו.

בעידן שפוסט אורי אלון, ובהיעדר מקור תקציבי חיצוני (עד שיגיע המיליארדר התמהוני הבא עם סינדרום ירושלים), אין ברירה אלא להתחיל להיערך לחזרה ליורוקאפ עם הזנב בין הרגליים.
הצ'יפופו שלנו הוא ליגה נחמדה, אבל פשוט לא הולמת את הרמות אליהן אנחנו רוצים להשתייך.
היורוליג גדול עלינו בשני מספרים כרגע, וממילא לא נראה בר מימוש כל עוד הדון מריח את הפרחים מלמעלה.
היורוקאפ הוא "אזור זהבה" שלנו - לא קטן מדי, לא גדול מדי.
חזרה לשם תפתח את הדלת לגיוס שחקנים בכירים יותר, תחייה את העניין של הקהל בקבוצה, תמךא את הארינה, תגדיל בהתאמה את התקציב (גם זכויות שידור וספונסרים), ובאופן כללי כנראה שרק תעשה לנו טוב.
גם העלאת רמת האתגר המקצועי היא משהו שכולנו צמאים לו, עם כל הכבוד לאריות מקדוניה ואמיצי מולדובה.
עם כל הכבוד לביקורת על הליגה הפרטית של ג'ורדי וחבריו, זה לא שבפיבאליג יושבים חסידי אומות העולם ול"ו הצדיקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 10:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בנוסף לכל מה שנאמר על התקציב.
זה קצת שאלה של מה בא לפני - הביצה והתרנגולת.
אם משחקים במפעל חשוב ואטרקטיבי ומביאים שחקנים גדולים ומושכי קהל אז יהיו 6000-7000 מינויים וגם התקציב גודל.
עניין של כמה גדול הבעלים/קבוצה רוצים לשחק.

גם אני חושב שבהתחשב בנסיבות , הקבוצה שנבנתה סבירה.
הבעיה היא שגם המפעלים שאנחנו משחקים בהם וגם גודל התקציב ואיכות הקבוצה , לא יוצרים ציפיות אצל האוהדים ולכן אין מינויים.
אורי אלון מכר לנו חלומות על יורוליג ואליפויות ולכן הוא מילא ( כמעט) את הארינה.
היום אין יורוקאפ, אין חלומות על יורוליג
ובטח שאין תחרות עם מכבי , שהשאירה אותנו הרחק הרחק מאחור....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 13:32 
דיקטטור\ית

עם פי עמרי י מנהיים בחדשות הספורט התקציב הכולל של מכבי ת''א העונה 25 מיליון דולר לעומת .5. 22 אשתקד ושל ירושלים 8 מיליון דולר לעומת 9.2 בעונה שעברה.נזכיר שבעונת האליפות הראשונה היה לנו תקציב זהה .התקציב הכולל של חולון העונה 4 מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 13:36 
דיקטטור\ית

hoDi כתב:
בנוסף לכל מה שנאמר על התקציב.
זה קצת שאלה של מה בא לפני - הביצה והתרנגולת.
אם משחקים במפעל חשוב ואטרקטיבי ומביאים שחקנים גדולים ומושכי קהל אז יהיו 6000-7000 מינויים וגם התקציב גודל.
עניין של כמה גדול הבעלים/קבוצה רוצים לשחק.

גם אני חושב שבהתחשב בנסיבות , הקבוצה שנבנתה סבירה.
הבעיה היא שגם המפעלים שאנחנו משחקים בהם וגם גודל התקציב ואיכות הקבוצה , לא יוצרים ציפיות אצל האוהדים ולכן אין מינויים.
אורי אלון מכר לנו חלומות על יורוליג ואליפויות ולכן הוא מילא ( כמעט) את הארינה.
היום אין יורוקאפ, אין חלומות על יורוליג
ובטח שאין תחרות עם מכבי , שהשאירה אותנו הרחק הרחק מאחור....

ירושלים העונה עם סגל איכותי יותר מהעונה שעברה למרות הירידה בתקציב ומכבי ת''א בלי רכז איכותי תאבד לדעתי לפחות תואר מקומי אחד ובליגת האלופות של פיבא אפשר להגיע רחוק מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 13:54 
דיקטטור\ית

Behemot כתב:
בעידן שפוסט אורי אלון, ובהיעדר מקור תקציבי חיצוני (עד שיגיע המיליארדר התמהוני הבא עם סינדרום ירושלים), אין ברירה אלא להתחיל להיערך לחזרה ליורוקאפ עם הזנב בין הרגליים.
הצ'יפופו שלנו הוא ליגה נחמדה, אבל פשוט לא הולמת את הרמות אליהן אנחנו רוצים להשתייך.
היורוליג גדול עלינו בשני מספרים כרגע, וממילא לא נראה בר מימוש כל עוד הדון מריח את הפרחים מלמעלה.
היורוקאפ הוא "אזור זהבה" שלנו - לא קטן מדי, לא גדול מדי.
חזרה לשם תפתח את הדלת לגיוס שחקנים בכירים יותר, תחייה את העניין של הקהל בקבוצה, תמךא את הארינה, תגדיל בהתאמה את התקציב (גם זכויות שידור וספונסרים), ובאופן כללי כנראה שרק תעשה לנו טוב.
גם העלאת רמת האתגר המקצועי היא משהו שכולנו צמאים לו, עם כל הכבוד לאריות מקדוניה ואמיצי מולדובה.
עם כל הכבוד לביקורת על הליגה הפרטית של ג'ורדי וחבריו, זה לא שבפיבאליג יושבים חסידי אומות העולם ול"ו הצדיקים.

אם יש משהו שאתנחם בו אם וכאשר נוותר שוב על שאריות הכבוד העצמי ונחזור ליורוקאפ, זה שהאקסיומה כאילו יש פער מהותי בין שני המפעלים שיעשה הבדל במשיכת רוכשי מנויים, שחקנים, ספונסרים או מנגבי פרקט, תוכל לעמוד למבחן (זה בהנחה שמשתנים אחרים יישארו כפי שהם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 15:14 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

האדום הקדמון כתב:
עדוש כתב:

להלן קישור לתקציב של קבוצות היורוליג וכמה אחוז הולך לשכר שחקנים.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 26,00.html

שתי הקבוצות עם התקציב הנמוך (בודצ'נוסט ודרושפאקה), שכר השחקנים עומד על שני שליש מהתקציב.

ואצלם ההוצאות מסביב הם יותר גבוהות. (יותר משחקים, יותר טיסות וכו')

גם אם נהיה לארג'ים, אנחנו לא עובדים את ה 5 מיליון דולר בתקציב הכולל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוגוסט 2019, 15:22 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

אייל כתב:
עם פי עמרי י מנהיים בחדשות הספורט התקציב הכולל של מכבי ת''א העונה 25 מיליון דולר לעומת .5. 22 אשתקד ושל ירושלים 8 מיליון דולר לעומת 9.2 בעונה שעברה.נזכיר שבעונת האליפות הראשונה היה לנו תקציב זהה .התקציב הכולל של חולון העונה 4 מיליון דולר.

גם כן הפרחת מספרים לאוויר ללא כל ביסוס.
עלות שכר השחקנים של מכבי בעונה הקרובה עומדת על 10.5 מיליון דולר.

ולכן סה"כ התקציב הוא כ 17 מיליון דולר ואפילו פחות מכך.

ייתכן בהחלט שמכבי מכניסים יותר כסף, והם צריכים להחזיר חובות עבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: