פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוגוסט 2019, 05:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 295 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2019, 18:49 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
נו, אז מה עדיף ?
זר שהוא לא הימור אבל בינוני
או הימור על זר שיכול להתגלות כפיצוץ ?
ובכל , מה קורה עם הפועל ?
מאז דאנטה לא הוחתם כאן 3 קלאסי.
רק גארדים שיכולים לשחק על העמדה
נמאס.

או אפשרות שלישית. פשוט להביא שחקן בפי 2 כסף ככה שלא נצטרך להתפשר על הכישרון ובו בזמן לא להמר על זר צעיר ולא מנוסה.

כמו שנאמר הרבה פעמים הכסף לזה יכל להגיע מזה שנחסוך את הכסף ששמו (בזבזו) על בר טימור או בלאט (כשבמקומם היו מביאים ישראלי זול יותר גם אם פחות טוב).

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2019, 19:25 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני לא לגמרי מבין את הציפיות שלכם מהזר לעמדה 3, אנסה להסביר.

אם אנחנו מעמידים רגע את הקו האחורי הכי טוב שהפועל יכולה להעמיד הוא כולל את בראון ופלדיין:

1. בראון- רכז סקורר, שלרוב מחפש קודם את הזריקה והוא סוג של גו טו גאי, לא ידוע במשחק הגנה יוצא דופן וללא ספק שחקן במגמה התקפית מובהקת.
2. פלדיין- קונצנזוס מוחלט בקרב האוהדים (אלא אם פספתי מישהו שליכלך עליו) ואהוב ההנהלה (שחקן שמבקש לחתום אצלנו?!?!?), שוטר טווחלס, שחקן הגנה סביר, לא מוביל כדור מדהים, שיפר את משחק הפיקנרול שלו וללא ספק האופציה ההתקפית הראשונה של הפועל בכל הרכב.

עכשיו מי אמור להשלים קו אחורי כזה (לדעתי בלבד):

1. אני מאמין שקודם כל הוא חייב להיות שומר טוב, לא רק אישית, אלא שחקן כזה שמדביק שחקנים בהגנה.
2. הוא צריך להיות שחקן התקפה משלים טוב, כזה שיכול להיות דומיננטי בלי הכדור בידיים, ולא יאפשר להגנות להצטופף במשחק הפיקנרול שלנו.

בתאכלס הוא צריך להיות סוג של כריס ג'ונסון נטול בעיות בריאותיות כרוניות, כל דבר שהוא טוב מזה יהיה שידרוג רציני.
אני לא מאמין שיגיע לכאן שחקן שדורש את הכדור בתחילת ההתקפה, או סקורר מרשים שהולכים אליו כל התקפה שניה, וזה אומר יותר בריאן רנדל מדאנטה סמית'.
אם כבר אני מצפה לשחקן יותר "נוצץ" בעמדה 5, כי הקו הקידמי שלנו מורכב ברובו משחקנים משלימים טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מלפפונים עונה 2019-2020
הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2019, 19:38 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

ZIKI כתב:

אם אנחנו מעמידים רגע את הקו האחורי הכי טוב שהפועל יכולה להעמיד הוא כולל את בראון ופלדיין:

1. בראון- רכז סקורר, שלרוב מחפש קודם את הזריקה והוא סוג של גו טו גאי, לא ידוע במשחק הגנה יוצא דופן וללא ספק שחקן במגמה התקפית מובהקת.
2. פלדיין- קונצנזוס מוחלט בקרב האוהדים (אלא אם פספתי מישהו שליכלך עליו) ואהוב ההנהלה (שחקן שמבקש לחתום אצלנו?!?!?), שוטר טווחלס, שחקן הגנה סביר, לא מוביל כדור מדהים, שיפר את משחק הפיקנרול שלו וללא ספק האופציה ההתקפית הראשונה של הפועל בכל הרכב.

1. אני מאמין שקודם כל הוא חייב להיות שומר טוב, לא רק אישית, אלא שחקן כזה שמדביק שחקנים בהגנה.
2. הוא צריך להיות שחקן התקפה משלים טוב, כזה שיכול להיות דומיננטי בלי הכדור בידיים, ולא יאפשר להגנות להצטופף במשחק הפיקנרול שלנו.

בתאכלס הוא צריך להיות סוג של כריס ג'ונסון נטול בעיות בריאותיות כרוניות, כל דבר שהוא טוב מזה יהיה שידרוג רציני.
אני לא מאמין שיגיע לכאן שחקן שדורש את הכדור בתחילת ההתקפה, או סקורר מרשים שהולכים אליו כל התקפה שניה, וזה אומר יותר בריאן רנדל מדאנטה סמית'.
אם כבר אני מצפה לשחקן יותר "נוצץ" בעמדה 5, כי הקו הקידמי שלנו מורכב ברובו משחקנים משלימים טובים.

בעמדה 5 עוד פחות סביר שיבוא שחקן נוצץ. הבעיות שלנו שם הן בעיקר הגנה על גבוהים אירופיים מאסיביים וריבאונד..

לגבי עמדה 3 אתה צודק שהגנה זו התכונה שהכי חסרה. מצד שני קו גארדים שמתבסס על כישרון היצירה של בראון (לא יציב ופציע) ופלדיין (מעולה אבל יותר כמסיים ופחות כיוצר) הוא בעצם מה שהיה לנו בשנה שעברה ואחת המסקנות היא שהקו הזה נתקע לא מעט בהתקפה.. במיוחד כי במשחקים משמעותיים נראה שבלאט הופך ללא רלוונטי..

מה שכן הייתי שמח שהיה קורה זה שבמקום בראון והשחקן תואם קיצ׳ן שהביאו היה מגיע שחקן אחד משמעותי, יוצר שעליו הייתה בנויה ההתקפה (נגיד טייריס רייס). זה גם מן הסתם היה אומר שהוא לא יהיה המחליף של בלאט אלא להיפך.

אם זה היה קורה אז אפשר היה בכיף להביא 3 שקודם כל שומר. במצב הנוכחי למרות כל הזרים חסר לנו גם משהו בהתקפה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2019, 10:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שוכמן ומשעור יכולים לתת הגנה בעמדה 3 ברמת הצ׳יפופו, ובהתקפה הם לא עושי נזק משמעותיים.

לגבי הודי ואקונין,
מסכים עם מה שכתבתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2019, 11:27 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

נראה שכולם צודקים פה ובמילים אחרות, צריך שחקן שיכול ליהיות משמעותי בשני צידי המגרש. הוא לא חייב ליהיות עילוי התקפי, אבל מה שהוא כן צריך להוסיף לארסנל של הקו האחורי בהתקפה, זו יכולת להגיע לטבעת (פוסט אפ יהיה בונוס). זה היה חסר שנה שעברה. בתאוריה הביאו את קאזינס כמחליף לאוחיון וזה אמור ליהיות שידרוג- הוא אמור לתת קליעה טובה יותר, אפקטיביות בניהול ההתקפה העומדת ורגליים אתלטיות בהגנה. יו נו, הדברים שיוגב לוקה בהם בשלב הזה בקריירה. לא נראה שמדובר בעוגן התקפי, אבל שידרוג. מבחינתי בכל אופן יותר חשוב הערך מוסף ההגנתי. מבחינה התקפית היינו טובים שנה שעברה אבל אחרי שג׳ונסון התחיל להפצע לא היה לנו את הסטופר ההגנתי שכ״כ היינו צריכים. הבחור שלוקח את הגארד הכוכב אצל היריבה וממרר לו את החיים, הדיאנדרה קיין שלנו. באטלר נתן הגנה קבוצתית טובה, אבל הגוף כבר עייף, והוא לא יכל לשמור על גארדים זריזים או על פווארדים פיזיים ואתלטים. אגב דיאנדרה, אם היה עולה השם שלו כמועמד במקום הטורנט, היינו מתרשמים יותר?

בכל אופן מאז דאנטה לא הייתה לנו ״חברה כוסית״ בעמדה שלוש. הגיע הזמן. אם יגיע איזה טורנט אני אבין את ההגיון. אבל מגיע לנו משהו מלהיב אחרי עונת מלפפונים כזו חסרת השראה. ראיתי שדורל פאקינג רייט עדיין ללא קבוצה, אז משהו כזה.

https://www.youtube.com/watch?v=AF-6N0hstYc

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2019, 16:54 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אם כבר מגדלים מלפפונים, אז נכון למועד כתיבת שורות אלה, ג'ורדן המילטון עדיין ללא קבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2019, 20:24 
דיקטטור\ית

בראיון עם גיא הראל בשישי האחרון הוא אמר שהוא מחפשים שחקן שהוא קודם כל עמדה 3. הוא המשיך ואמר שאם הוא יוכל לתת דק בעמדה 4 או בעמדה 2 מבורך אבל שיהיה עמדה 3 מובהק.
שאני בוחן את טורנט הוא קודם 2 שיכול לתת דקות בעמדה 3 ולכן המועמדות שלו מוטלת בספק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2019, 22:54 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:
אם כבר מגדלים מלפפונים, אז נכון למועד כתיבת שורות אלה, ג'ורדן המילטון עדיין ללא קבוצה

מושלם מבחינתי (מקצועית )
לא אוהב את העובדה שהולכים על ערימה של 6 או 7 זרים

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2019, 23:18 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

ZIKI כתב:

דעתי על הניתוח הזה
בגדול הוא נכון אבל המסקנות שלו מבחינתי הן הפוכות

1. נכון בראון הוא רכז סקורר (אבל הוא הגיע לכאן גם על תקן של שומר והוא אכן השומר הטוב שיש לנו בגארדים המוכרים לנו אחרי שיוגב עזב)
אבל בקשר לסקורריות שלו , הוא יותר מידי בעייתי כדי להוביל את ההתקפה של הפועל לפרקי זמן ארוכים , כמעט אין לי ספק שהוא יהיה עדיין הרכז המחליף שנותן 20 דקות במשחק וזהו.
חוץ מזה הוא ממש בבעיה מול שחקנים גבוהים ואגרסיביים (כי הוא שחקן של כוח ולא של זריזות ) וכשנגיע לרמות הגבוהות של הצמפיונס או בליגה מול הקבוצות הטובות , הוא יכול פתאום להעלם לגמרי כשחקן יוצר בהתקפה שלנו (ולהפוך להיות יעיל רק כסוג של קלעי )
בכל אופן לא מסדר משחק ולא ממש הופך שחקנים לידו לטובים יותר (לא מושך את ההגנה אליו וגם לא מוסר גדול )

2. שוב נכון פלדיין הוא היה הסקורר המוביל שלנו באופן עקבי , אבל גם פה , למרות ניצוצת בשנה שעברה , הוא לא באמת שחקן שמייצר נקודות לאחרים וקשה מאוד להתקפה להיבנות סביב מה שהוא נותן לנו.
הוא שחקן שממתין שאחרים ייצרו לו והוא עושה את הנקודות שלו בשקט (כך לפחות הוא היה ברוב הגדול של הקריירה שלו )
אני מאוד מאוד מאוד שמח שהוא נשאר אבל אם נבנה את ההתקפה שלנו עליו יותר מידי , הוא יכשל בזה ואנחנו נזכור אותו לא טוב , וזה חבל כי עד שיש שחקן כל כך מושלם למועדון (אישיות , רמה , חיבור לקהל וכו.. ) חבל לבזבז אותו על זיכרון אוהדים רע בגלל טעויות שבכלל לא קשורות אליו.

שנה שעברה אני אמרתי בתחילת השנה , שאין לנו את הכישרון להיות קבוצה שמנצחת בהתקפה (את הקבוצות הטובות ולא את נמושות הליגה ) ולצערי אני צדקתי.
קלענו מלא משחקים של מעל 100 נקודות , אבל בסוף במאני טיים הרבה פעמים לא הצלחנו לעשות את מהלכי ההתקפה שיביאו לנו את הנצחונות.
היו לנו הרבה מאוד משחקי התקפה מתסכלים (היו הרבה דקות נוראיות מול מכבי שיכלו להגמר בתבוסות שלא היינו שוכחים שנים )
ולכן הדרך היחידה שנגשים את החלומות שלנו היא להיות קבוצת הגנה חזקה
התבהר לי מהר מאוד שקטש בכל מקרה לא יהיה זה שיוביל אותנו ללהפוך לקבוצת הגנה מטורפת
אז אם אין יכולת להיות הגנה .... מה שנשאר הוא שנדע לקלוע והרבה וגם נגד הגנות חזקות כי אחרת שוב נגיע להרבה בארות ונשתה מהם ממש מעט אם בכלל

אז המסקנה שלי היא שבכל מקרה ה3 שאנחנו צרכים הוא ממש ממש לא איזה תומס או באטלר כזה שבא נלחם וקולע כשהוא לבד.
אנחנו צרכים שחקן שבמשך 10-15 דקות במשחק יוביל את ההתקפה שלנו.
שנוכל לבנות סביבו תנועה ושהוא יוכל להוריד לחץ מפלדיין בלאט בראון והשאר.

אז אני מהתחלה הייתי מחפש מישהו כמו סקוטי הופסון או ג'ורדן המילטון כזה ומוותר מראש על כל הילדים הטובים שאפשר להביא לעמדה ושיביאו אותנו להכי כמעט שאפשר !

כמובן שאני ללא קשר לכלום הייתי מאוד מאוד מאוד שמח אם היה חוזר לכאן הדאנטה שלי

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 10:06 
דיקטטור\ית

אייל כתב:
על פי וואלה הפור' טרנט לוקט מקאזאן במומ עם הפועל
סווינגמן שהעונה שעברה ביורוקאפ עם 8 נ'ק ו4 ריב למשחק 33 אחוז מטווח ה3
נחשב לשחקן הגנה טוב

חתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 10:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אחרי ההודעות בעמוד הקודם של בהמות, עומר777 והודי - היה ברור שהוא יחתום :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 10:59 
מורד\ת
מורד\ת

החתמה רעה מאוד, הוא בכלל לא 3 אלא יותר 2, לא רואה איך הוא יתמודד מול הסמולים שמולו הולכים לפרפר אותו. מזכיר לי את ההחתמה של באטלר שחשבו שהוא 4 ובסוף ראינו שהוא לא..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 11:21 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

כמו קאזינס וכמו בריימו הוא מרגיש קצת למלמ..

כשנשאלה רק החתמה אחת בקנה והיא של סנטר שכנראה לא יהיה כוכב. הקבוצה מרגישה דיי אפורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 11:50 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

נו שוין, זה מה יש ועם זה ננצח (לפחות את גלבוע ונס ציונה)
בואו נקווה שטרנט ייתגלה כטרנטולה ולא כטרנטה.
ממה שניתן ללמוד עליו מביצועי העבר, הוא סוג של שחקן הרכב סביר בקבוצות שהן זנב לאריות, שיחק בליגות טובות (גרמניה, ספרד, איטליה, רוסיה) אבל בקבוצות חלשות יחסית (טרנטו, בראוונשוויג, ריאל בטיס. קאזאן היתה גולת הכותרות שלו, והוא לא היה אפילו אחד מ-5 השחקנים הבולטים בה).
באיטליה וספרד קלע 11 נק' למשחק, ולא הרשים משום טווח (למעט אולי שלשה למשחק בכמעט 40%).
קלעי עונשין מביך לעמדה (מגרד את ה-60% מלמטה).
חוטף לא רע, אבל מאבד יותר ממה שחוטף.
גם יחס האסיסטים איבודים שלו שלילי, לא סימן טוב.

המעבר לרוסיה (כל הנתונים הם ביורוקאפ) עשה לו טוב (שיפר את העונשין לרמות מתקבלות על הדעת), צמצם מעט את האיבודים.
מצד שני - בעונה השנייה שלו בקאזאן הוא ירד מ-26 ל-20 דקות ביורוקאפ, בהחלט נוה אדומה (לפי אתר אחר הוא ירד מ-27 ל-16 דקות לערב ביורוקאפ).
גם האחוזים שלו ל-3 צנחו לאזור ה-30% ביורוקאפ, נותן אינדיקציה לכמה אפשר לבנות עליו לריווח הגנות בשלבים המתקדמים של העונה.
התקפית, הוא ממש לא איזה באנקר שיכול לספק 15-20 נק' בערב נתון. במהלך 2019 ביורוקאפ רק במשחק אחד הוא הבקיע מעל 10 נק' (11, מול אנדורה).
אם פינטזנו על שחקן שמסוגל לשמור על עמדות 1-4, עושה רושם שאנחנו לא בכיוון. אני בספק אם הוא יכול להתמודד פיזית מול סמול פורוורדים בריאים ופיזיים.
באופן כללי, הוא עושה רושם של גארד גבוה הרבה יותר מאשר סמול צנום.
התרומה שלו בריבאונד היא בערך כמו של יוגב אוחיון, לא משהו לכתוב עליו הביתה.
הוא אפילו לא עושה רושם של פועל זבל שמתאבד על הפרקט ובא כל ערב להשאיר שתי שיניים טוחנות עמוק בצוואר של היריב.

בשורה התחתונה, אני ממש מקווה לאכול סומבררו, אבל עד אז - אני מתקשה (ושהדי במרומים שניסיתי) למצוא סיבות לאופטימיות ביחס להחתמה הזו.
אני באמת לא מבין למה לא לקחת את הכסף שהוקדש לקאזינס+בראון+הטרנט(ול)ה, ולהשקיע אותו בלהחתים את וולדן והמילטון.
גם זר אחד פחות בליגה שמתירה שיתוף של 5 בלבד, גם מניות בטוחות עם אפסייד משמעותי, וגם עוד בלטה פנויה שאפשר לאייש בצעיר ישראלי מבטיח.

הלוואי ואתבדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 12:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תודה על הסקירה בהמות, נראה אפרורי (השחקן, לא הסקירה).

בעולם אידיאלי, שבו כסף קונה סגל, היינו יכולים לחסוך 4 משכורות (בראון, בריימו, בר, לוקט למשל) ולהביא את הסמול פורוורד הכי טוב בשוק.

יש רק בעיה אחת, שחקנים כמו קורי וולדן והמילטון כנראה לא ששים להגיע להפועל ירושלים. קורי וולדן יכול לחשוב לעצמו: הפועל? זה בדיוק כמו חולון. ביליתי שם שנתיים כדי להתקדם, מדוע לי לחזור אחורה?
והוא יהיה צודק לגמרי אם יחשוב כך.
לוקט, שלא יודע עברית ולא קורא בפורום צ׳ה, ינחת כאן ויתכן מאוד שיחשוב לעצמו "שיחקתי בספרד, רוסיה ואיטליה, אני שחקן יורוקאפ מוכח, הנה אני מגיע למועדון נטול הישגים שמשחק בליגות חלשות בהרבה מאלו שאני מכיר - הם כנראה מתרגשים נורא מההגעה שלי".

וולדן, המילטון ולוקט לא מכירים את גמליאל, מייק10 ובהמות. מבחינתו, הפועל זה מועדון גדול, עם שאיפות גדולות שרוצה להתחרות ברמה הכי גבוהה שיש באירופה. מבחינת שאר העולם, הפועל ירושלים זה מועדון אפור, בינוני, אנדר אצ׳יברי, שהייתה לו עונה אחת עם אמארה, פיאניג׳אני וג׳ראלס עם המיליארדר אלון - ועכשיו חזר לסורו וגודלו האמיתי. והגודל הזה לא שונה כל כך מהפועל חולון, ריטאס וילנה או אולימפיה לובליאנה.

השחקנים האפורים שמגיעים לכאן הם המראה המדוייקת ביותר לאיכות המותג שלנו כמועדון. כשהיה אורי אלון, יורוקאפ ופיאניג׳אני אתה מקבל את ג׳ראלס וקינזי. כשיש גיא הראל, עודד קטש וצ׳יפופו אתה מקבל את לוקט, קאזינס ובריימו.
פלדין הוא גליץ׳ במטריקס שכנראה חיפש בית יותר מאשר קריירה. למזלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 12:52 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

אם בשביל להנחית פה את המילטון צריך להנגיש להם את צ'ה, אני אישית מוכן לתרום למאמץ המלחמתי ולשבת לתרגם עבורו קטעים נבחרים בהלכות הפועל לדורותיה.
אחרי המור"קים על עדי, מאיר ארז ופפי, גם דוראנט לא יוכל לשמור על פרצוף אדיש וירוץ להתחמש לו בסוכן לבנטיני מהודר.
עד אז, ניאלץ להנמיך את הציפיות ולהחזיר אותן לחור שממנו הן זחלו החוצה עם המעבר לארינה בתקופת אורי אלון, לפחות עד האופוריה הבאה.
Reality is a bitch

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 13:21 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

לצערי מרגיש לי החתמה מאוד מאוד בעייתית
לא משה שאנחנו צרכים לא הגנתית ולא התקפית

נקווה שיפתיע כמו תומס בשנה שעברה שהראה שלפעמים למאמנים יש יכולת לדעת מי יתאים לשיטה ולהפוך אותו לכוכב (משחקן באמת שולי )

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 13:27 
דיקטטור\ית

כמה דברים.
קודם כל אורי אלון, הכסף והיומרות המגלומניות (המעוגנות בהצלחות הכלכליות שלו) כבר לא כאן. תתמודדו.
לגבי לוקט, סטטיסטיקות זה נחמד, אבל אני איש של מראה עיניים.
לוקט שחקן מאד נחמד. קליעה לא משהו בקטץ' אנד שוט, הרבה יותר טוב בקליעה מכדרור, אתלטי יותר ממה שנדמה לכם, חכם, נייד מאד (אם זה היה משולב בקטץ' אנד שוט יציב היה מגניב), דווקא נותן את הממד החסר של לקחת את הכדור לטבעת, יופי של שליטה בגוף. אם לחפש רפרנס אז מזכיר קצת את קינזי (בלי הג'אמפים הנהדרים שלו, ואולי לא רמות זהות של אטרף הגנתי, אבל עם יתרונות אחרים ועדיין די מזכיר אותו).
באמת היה לי קרייבינג על ג'ורדן המילטון אבל אני חושב שנהנה מלוקט, ובתקווה שנמרוד לוי יצליח להיות ה3-4 שאנחנו מאחלים לו לוקט גם מתאים יותר.

וחוץ מלוקט - בריימו אחלה בחלה, ממש לא למל"מ, ג'ייקובן נהדר וטוב שנשאר - רק שיהיה בריא, ברטי מתוק ואני שמח שנשאר, אני מאמין בזלמנסון ואופטימי לגביו, גם לגבי בלאט ובוודאי לגבי נמרוד לוי. את קאזינס אני לא מכיר. פלדין ותומס - כל מילה מיותרת.
ואני ממש שמח שהפועל בידיים של חומסקי, גיא הראל, קטש ויותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 13:33 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

הגזמות בע״מ...

אני בכלל לא נכנס להחתמות שעל פניהן אכן אפורות, אבל הניסיון להכניס כל מאורע לנרטיב הזה פשוט מאולץ.
זה לא שהבאנו את מייק ג׳יימס וקייל היינס בתקופת אלון תרגיעו עם הנוסטלגיה. את ג׳ראלס תראו השנה בצ׳יפופו בדיוק כמונו, וסימונה כבר לא יאמן ביורוליג.
גם קינסי לא חזר ליורוליג והמילטון ווולדן יהיו בקבוצות בדיוק בסדר הגודל שלנו, מרוויחים משכורות כמו אצלנו, על מה אתם מדברים?
אמארה היה בתק׳ הראל בדיוק כמו שהיה בתק׳ אלון עם אותה משכורת, ופלדין הוא לא גליץ׳, הוא הוכחה שהניהול בהפועל לא גרוע כמו שאתם עושים ממנו.
מדהים כמה אנשים מוכנים להתרפק על העבר כאילו זה הפתעה שהיה יותר כסף שהמיליונר היה איתנו, אבל בסה״כ הוחתמו אז מקסימום שחקני תפר
יורוליג, אתם באמת הולכים להעמיד פנים שעפתם שהוחתמו חברה כמו קינסי, דיון תומפסון וכאלה? או גפני, גונס, ומקי? אתם סתם מפארים את העבר.
כן ברור שעונת המלפפונים בימי אלון הייתה מלהיבה יותר, כמוכם אני נגד המעבר לצ׳יפופו וגם קיוויתי שיביאו שחקן התקפה מרשים יותר בסמול.
יש הרבה ביקורת עיניינית לתת. אבל ההתרפקות על ימי אלון כאילו היינו איזה פאתי ולנסיה/קובאן זה שטויות. נכון אנחנו לא כאלה שונים מריטאס ולובליאנה,
אבל גם לא מהמדרגה הבאה של קבוצות רבע גמר יורוקאפ ומעלה. מה שהיה הוא שיהיה פחות או יותר, הכל טוב, פשוט עונת מלפפונים משעממת ברמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 13:36 
דיקטטור\ית

אה, ושכחתי.
הכי אני שמח שאנחנו לא ביורוקאפ (אני לא מתרגל לזה, יודע שזה יכול להשתנות בעוד שנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 13:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ג׳ראלס, סימונה וקינזי של 2016 זה ממש לא אותם שחקנים של 2019. השוואה מגוחכת. בטח אמארה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 14:15 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

העונה שלהם בהפועל נגמרה לפני שנתיים, בכלל לא מוגחך אחי היקר.
ואמארה בכלל היה טוב יותר עונה שעברה מאשר עונת סימונה לדעתי.

נערך לאחרונה על ידי אני אנווט בתאריך 07 אוגוסט 2019, 14:25, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 14:24 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

חזרה למשהו מיקצועי, מה היית רוצה לראות מהשחקן בעמדה שלוש?
המילטון שהזכרתם שאני מאוד אוהב הוא בטח לא איזה שחקן שמחבר את ההגנה, אז אצא מנקודת הנחה שאתה רוצה שחקן התפקה מגוון יותר.
המילטון בהחלט יכול היה לענות על ההגדרה הזו כי הוא שחקן שיוצר לעצמו ועדיין, הוא לא זכור לי כמצטיין בקאץ׳ אנ שוט או שחקן מבוסס חדירה.
הוא יוצר לעצמו שלשות וחצי מרחק מכידרור, לוקח רב׳ ועושה פוסט.
האם אני מסכים שהוא יכל להתאים? בטח.
האם הוא היה עונה על כל הצרכים שלנו? לא כי היינו חייבים שחקן הגנה טוב שיכול לשמור על עמדות 1-3, והמילטון הוא לא האיש לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 14:34 
יורם אוברקוביץ'
יורם אוברקוביץ'

לא באמת הכרתי את לוקט לפני ההחתמה, אבל ממה שראיתי עד עכשיו אני מאוד אופטימי. מי שחושב שמה שהסגל הזה צריך זה איזה סקורר חסר מצפון כמו המילטון, שעבר כבר באיזה 17 קבוצות בקריירה שלו, ומעולם לא היה חלק מקבוצת כדורסל אירופאית מנצחת, באמת לא מבין את העניין הזה שנקרא בניית קבוצת כדורסל. לדעתי הולכים להיאכל פה לא מעט כובעים בסוף העונה, ואפילו לפני זה...

בסופו של דבר, בלי פיני גרשון, שמעון מזרחי, פנאן, יד אליהו, השחצנות, האוהדים, הדורסנות, הבורגנות, השחיתות, השועל, רפי גינת, היחס החם מערוץ 5, השופטים, מיקי ברקוביץ', ג'מצ'י, רנדי ווייט והגמד המאניאק שלוקח אופנסיב על כלום ופאול על שלשה כשלא נוגעים בו ועדיין מופיע לי בחלומות, אני לא ממש שונא את מכבי ומעדיף להתרכז באהדה להפועל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 15:21 
דיקטטור\ית

שחקן הגנה מעולה ואתלט על אבל שחקן התקפה משלים
לא לשכוח שהעונה שעברה היה שחקן חמישיה כמעט קבוע באחת הקבוצות החזקות בvtb וביורוקאפ שם שיחק לסירוגין בעמדות 2-3....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 15:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
תודה על הסקירה בהמות, נראה אפרורי (השחקן, לא הסקירה).

בעולם אידיאלי, שבו כסף קונה סגל, היינו יכולים לחסוך 4 משכורות (בראון, בריימו, בר, לוקט למשל) ולהביא את הסמול פורוורד הכי טוב בשוק.

יש רק בעיה אחת, שחקנים כמו קורי וולדן והמילטון כנראה לא ששים להגיע להפועל ירושלים. קורי וולדן יכול לחשוב לעצמו: הפועל? זה בדיוק כמו חולון. ביליתי שם שנתיים כדי להתקדם, מדוע לי לחזור אחורה?
והוא יהיה צודק לגמרי אם יחשוב כך.
לוקט, שלא יודע עברית ולא קורא בפורום צ׳ה, ינחת כאן ויתכן מאוד שיחשוב לעצמו "שיחקתי בספרד, רוסיה ואיטליה, אני שחקן יורוקאפ מוכח, הנה אני מגיע למועדון נטול הישגים שמשחק בליגות חלשות בהרבה מאלו שאני מכיר - הם כנראה מתרגשים נורא מההגעה שלי".

וולדן, המילטון ולוקט לא מכירים את גמליאל, מייק10 ובהמות. מבחינתו, הפועל זה מועדון גדול, עם שאיפות גדולות שרוצה להתחרות ברמה הכי גבוהה שיש באירופה. מבחינת שאר העולם, הפועל ירושלים זה מועדון אפור, בינוני, אנדר אצ׳יברי, שהייתה לו עונה אחת עם אמארה, פיאניג׳אני וג׳ראלס עם המיליארדר אלון - ועכשיו חזר לסורו וגודלו האמיתי. והגודל הזה לא שונה כל כך מהפועל חולון, ריטאס וילנה או אולימפיה לובליאנה.

השחקנים האפורים שמגיעים לכאן הם המראה המדוייקת ביותר לאיכות המותג שלנו כמועדון. כשהיה אורי אלון, יורוקאפ ופיאניג׳אני אתה מקבל את ג׳ראלס וקינזי. כשיש גיא הראל, עודד קטש וצ׳יפופו אתה מקבל את לוקט, קאזינס ובריימו.
פלדין הוא גליץ׳ במטריקס שכנראה חיפש בית יותר מאשר קריירה. למזלנו.

מ ד ו י י ק ! ! !
אין מה לעשות. אנחנו משחקים בצ׳יפופו ליג הישראלית ובצ׳יפופו ליג של פיבא.
ובהתאם לכך ראשי הקבוצה בונים קבוצת צ׳יפופו בינונית באטרקטיביות שלה.
צריך להתאים את הציפיות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 15:48 
דיקטטור\ית

אקונין כתב:
כמה דברים.
קודם כל אורי אלון, הכסף והיומרות המגלומניות (המעוגנות בהצלחות הכלכליות שלו) כבר לא כאן. תתמודדו.
לגבי לוקט, סטטיסטיקות זה נחמד, אבל אני איש של מראה עיניים.
לוקט שחקן מאד נחמד. קליעה לא משהו בקטץ' אנד שוט, הרבה יותר טוב בקליעה מכדרור, אתלטי יותר ממה שנדמה לכם, חכם, נייד מאד (אם זה היה משולב בקטץ' אנד שוט יציב היה מגניב), דווקא נותן את הממד החסר של לקחת את הכדור לטבעת, יופי של שליטה בגוף. אם לחפש רפרנס אז מזכיר קצת את קינזי (בלי הג'אמפים הנהדרים שלו, ואולי לא רמות זהות של אטרף הגנתי, אבל עם יתרונות אחרים ועדיין די מזכיר אותו).
באמת היה לי קרייבינג על ג'ורדן המילטון אבל אני חושב שנהנה מלוקט, ובתקווה שנמרוד לוי יצליח להיות ה3-4 שאנחנו מאחלים לו לוקט גם מתאים יותר.

וחוץ מלוקט - בריימו אחלה בחלה, ממש לא למל"מ, ג'ייקובן נהדר וטוב שנשאר - רק שיהיה בריא, ברטי מתוק ואני שמח שנשאר, אני מאמין בזלמנסון ואופטימי לגביו, גם לגבי בלאט ובוודאי לגבי נמרוד לוי. את קאזינס אני לא מכיר. פלדין ותומס - כל מילה מיותרת.
ואני ממש שמח שהפועל בידיים של חומסקי, גיא הראל, קטש ויותם.

התקציב בעונה שעברה ובעונה הקרובה הוא כמעט כמו התקציב הכי גבוה שהיה עם אורי אלון
נזכיר שברוב העונות התקציב עם אורי נע בין 9 ל10 מיליון דולר והעונה כמו אשתקד התקציב הכולל סביב ה9 מיליון דולר.

לדעתי הבנייה של הקבוצה בסדר גמור העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 15:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

דבר ראשון, אני בהחלט התלהבתי מהחתמות של קינסי, דיון תומפסון , ברייסי רייט, דאנטה ( ! ) , ועוד זרים שההחתמה שלהם כאן בזמנו של אורי אלון עשתה הרבה גלים והלהיבה.
אם התקציב שלנו היום הוא 8-9 מיליון אז הוא לא ממש רחוק מהתקציב בתקופתו של אורי אלון וזה מביא אותי למסקנה שההבדל הוא הניהול וההתנהלות.
אורי אלון ידע לקחת את ההחלטות הנכונות ולא פחות חשוב, להלהיב ולעורר השראה.
הקבוצה כיום עם תקציב של 8 מיליון דולר מחתימה סגל רחב אבל לא מלהיב.

מה הייתי רוצה לראות משחקן בעמדה כלכך חשובה כמו עמדה שלוש ?
דבר ראשון מנהיגות. זה שחקן שמחבר את קו הגארדים עם קו הפנים ולכן זאת עמדה מאזנת בהגנה ובהתקפה.

ולמה אני לא מרוצה מהבנייה של הקבוצה בשלוש שנים האחרונות ?
מכיוון שמאז דאנטה סמית, מי שבונה את הקבוצה לא מבין את החשיבות של העמדה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 16:19 
דיקטטור\ית

התלהבת מההחתמה של קינסי אבל מאז דאנטה סמית מי שבונה את הקבוצה לא מבין את החשיבות של עמדה 3?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2019, 16:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אקונין כתב:
התלהבת מההחתמה של קינסי אבל מאז דאנטה סמית מי שבונה את הקבוצה לא מבין את החשיבות של עמדה 3?

ברור.
דאנטה היה 3 קלאסי ( בנוסף לכל המעלות שלו - מנהיגות, ווינריות, הגנה, קליעה ודומיננטיות )
קינסי מעולם לא היה סמול פורוורד אלא 2-3 . אנדר סייז לעמדה 3.
התלהבתי מההחתמה של קינסי מכיוון שהוא היה שחקן יורוליג שהובא לקבוצה.
בשנים שלאחר דאנטה לא הוחתם כאן סמול קלאסי שיושב בול על העמדה. לא זר ולא ישראלי.
וזה בהחלט מראה על כך שמי שבונה את הקבוצה לא כלכך מבין בכדורסל מכיוון שבכדורסל המודרני העמדה הזאת היא הכי חשובה בקבוצה.
תראה מי השחקנים הכי טובים בעולם שלוקחים קבוצות לאליפות נ.ב.א.
לברון ג׳יימס, דוראנט, לנארד.
סמול פורוורדים.

תן לי שם אחד של סמול פורוורד קלאסי שהוחתם כאן מאז דאנטה.
זר או ישראלי/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 295 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: