פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 יולי 2019, 17:24

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 05 יולי 2019, 21:13 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

זה פשוט הזוי. וכל פעם מחדש מגלים עד כמה...

לדעתי אם גיא הראל ייפול על משהו זה לא על עניני הבריגדה אלא בסופו של דבר על שטויות ניהוליות כאלו (שאליהן מצטרפת ההתעקשות נגד סמכות מקצועית כמו GM והתעקשות לחלטר את התפקיד הזה בעצמו).

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 11:06 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

amiros09 כתב:
רונן אליאספור כתב:
האקור פאלסון חתם בקאזן

דיווח לקוני, פאלסון היה קרוב מאוד לחתום בהפועל, ואמר שבחר בקאזאן לא בגלל הפער הקטן בשכר אלא בעיקר בגלל שקאזאן משחקת ביורוקאפ והעדיף תחרות חזקה יותר מאשר הצמפיונס דם שיחק בעונה שעברה עם נאנטר.
לא שמפריע לי ספציפית שאיבדנו את הפאלסון הזה, מפריע לי מאוד שמועדון ספורט מקצועני ותחרותי בוחר מרצונו להתחרות בליגה חלשה יותר.

+1

וברור לכל מי שעיניו בראשו שכמותו ישנם עוד ה-ר-ב-ה- שחקנים מצוינים ומתאימים, כולל כלכלית, להפועל שלא יגיעו בגלל ה"אתגר" לשחק באינטרטוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 12:32 
דיקטטור\ית

אולי עיניי לא בראשי, אבל הפער בין היורוקאפ לצ'מפיונסליג קטן עד זניח. אנחש שלא הוא גרם לפאלסון להעדיף את קאזאן. הרבה יותר סביר שלמרות מה שאמר, אם אמר, הפער הקטן(?) בהצעות, ובוודאי הפער בין המועדונים, היו משתנים מכריעים יותר.
איזה פער בין המועדונים, אתם שואלים?
ובכן: קאזאן בעונה האחרונה - חצי-גמר יורוקאפ ומקום שלישי בVTB. בעשר השנים האחרונות הם היו 5 פעמים ביורוליג, פעם אחת לקחו את היורוקאפ, פעם אחת הפסידו בגמר יורוקאפ, פעמיים בחצי-גמר ועוד שלוש פעמים רבע-גמר (כן, זה יוצא יותר מעשר. היו עונות שהתחילו ביורוליג וגמרו ביורוקאפ. זה למה).
נדמה לי שלא צריך להציג את שורת ההישגים של הפועל במפעלים האירופיים בעשר השנים האלו כדי להבין שהפער בין קאזאן להפועל גדול בהרבה מהפער בין היורוקאפ לצ'מפיונסליג. למעשה קאזאן הוא אחד המועדונים הבודדים שבגללם היורוקאפ נתפס עדיין כמפעל מעט טוב יותר מהצ'מפיונסליג. אז תרשו לי להניח שגם אם הפועל היו משחקים ביורוקאפ, אותו פאלסון היה מעדיף את קאזאן, אלא שהבחור מנומס ובחר בנימוק מעט פחות מעליב מאשר "קיבלתי הצעה ממועדון גדול יותר".
תעירו אותי כשמישהו יבחר בראשון על-פני הפועל כי הם ביורוקאפ והפועל בצ'מפיונסליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 19:46 
דיקטטור\ית

מסכים לגמרי עם אקונין וחוצמזה.. זה די ברור ששחקנים נוטים לבחור יורוקאפ על צ'מפיונזפופו אז מה? עכשיו כל אחד כזה יצית נהי ובכי??!

חאלאס עם השטויות.. לא כל שנה נחתים זרים כמו שהחתמנו בשנה האחרונה, צריך להביא עוד איזה שיחוק שניים לאלה שנשארים ואנחנו בובה של קבוצה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 22:06 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

לא הייתי מעל שבוע בארץ ולא כל כך הייתי בקשר עם האינטרנט
אז מישהו יכול להסביר לי את הנושא של בר ?
החתמנו אותו ? רוצים להחתים אותו ? יצא משהו רשמי ? או שהכל חרטא ?
מה קורה עם מנקו ? (אותם שאלות כמו על בר)

מה קורה עם יוגב ?
וליאור הודיע משהו ?

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2019, 22:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא הודיעו כלום חוץ מההחתמות של הזרים וזלמנסון , יוגב סגר בביתר חולון לשנתיים תמורת 230K ליאור היה (אולי עדיין) במו"מ עם ראשון ואשדוד , אנחנו רוצים את נמרוד לוי (ומשום מה גם את מנקו) אמורים להגיע עוד 4 זרים כאשר שניים מהם זה בריימו ובריינט מאילת (הכל מהנט) .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 00:32 
דיקטטור\ית

nir77 כתב:
לא הודיעו כלום חוץ מההחתמות של הזרים וזלמנסון , יוגב סגר בביתר חולון לשנתיים תמורת 230K ליאור היה (אולי עדיין) במו"מ עם ראשון ואשדוד , אנחנו רוצים את נמרוד לוי (ומשום מה גם את מנקו) אמורים להגיע עוד 4 זרים כאשר שניים מהם זה בריימו ובריינט מאילת (הכל מהנט) .
יש הודעה רשמית שזלמנסון חתם ולא ראיתי?!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 13:19 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
nir77 כתב:

דוד גוגל יודע הכל.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 13,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 13:22 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
(ראשון במו"מ עם אלצקו ליאור וטימור ,קלושוב ושגב ישוחררו)

נשמע שפרי אכל פטריה מקולקלת אם הוא רוצה את שלושת התכשיטים שלנו ומשחרר את קולשוב, שאולי לא נתן עונה גדולה כמו שציפו, אבל הוא צעיר ועם פוטנציאל גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 13:39 
דיקטטור\ית

פרארי כתב:
divinelly כתב:
nir77 כתב:

דוד גוגל יודע הכל.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 13,00.html
דוד גוגל.. רבי גוגל.. עד שלא יוצאת הודעה של המועדון כל ה.. 'סיכם' 'סגר' 'קרוב לסיכום/חתימה/סגירה' (ויש עוד מלא!) זה חרטבונה בפיתה.

אם זו ההודעה אז זלמנסון עדיין לא בהפועל. (ואם נוסיף לעובדה שלזומא היו זכויות עליו.. לא ברור אם עדיין יש.. אז הוא רחוק מאיתנו מאוד מאוד!)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 14:28 
גנרל הניצחון בנהריה

טימור לא סגור אצלנו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 16:20 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly זלמנסון לא יכול לחתום רישמית כי הוא מטייל עם קטש באיזה טורניר לא קשור .
amiros09 לטימור יש חוזה מובטח לעונה(העונה שנגמרה עם שחקן העל סימפסון ) + אופציה לעונה נוספת מה שמשאיר כרגע את הכל פתוח .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 16:23 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

ברטי המלך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 07:56 
מורד\ת
מורד\ת

סולימאן בריימו סיכם ע"פ ONE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 08:10 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

מישהו יודע מה קורה עם מיודענו וחביבנו רונלד רוברטס ??
היה פה תקופה קצרה יחסית שנה שעברה, הראה הרבה ניצוצות ועזב.
קיבלנו במקומו את ג'וש אוונס שהיה חביב אבל מוגבל ביותר - אם כבר אותה משבצת של הזר המעופף והאתלט - רוברטס (אם נשאר כמו שהיה) הרבה יותר קטלני.

עדיין יש לי את אותה אהבה ואת אותה השמש שאותי חיממה
וגם תמנגינה שבחיים אתה לא תיקח אותה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 08:25 
דיקטטור\ית

רוברטס עבר בקיץ הקודם ניתוח בשתי הברכיים שלו. בעונה שעברה שיחק 15 משחקים בקבוצה מהליגה הגרמנית שסיימה במקום האחרון, השיג ממוצעים לא רעים, אבל בקבוצה שמקבילה בערך לביתר ר"ג של פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 11:16 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

ההחתמה של סולימאן הרחב סותמת את הגולל על הקו הקדמי ,או שיש מקום לעוד אחד?
כרגע זלמנסון, טיישון ובריימו זה מאוד רזה, ורחוק מלהספיק באירופה (גם לליגה שלנו זה גבולי).
הלכו אלכס, ליאור, אמארה ואוונס, חסר לנו עוד לפחות שחקן פנים אחד, או מישהו שיוכל לתת שם דקות משמעותיות אם ייצטרך.
מצד שני, אנחנו כבר עם 4 זרים, ועוד אין אף אחד בסמול פורוורד (לא ישראלי ולא זר), וכנראה שחסר עוד גארד.
אם יש מקום לזר נוסף, הייתי מאוד שמח לראות כאן את וויטינגטון, ריבאונדר מעולה, גבוה, גיל טוב, וגם הוא - מאוד אפקטיבי ולא כופה את עצמו.
זה גם נותן חופש בפורוורדים למגוון של הרכבים, בדיוק כמו שקטש אוהב.

לגבי בריימו, אני חייב לומר שאני מאוד אוהב את ההחתמה הזו.
לא יקר, מאוד חזק,מגוון, יעיל ובעיקר לא מנסה לעשות את מה שהוא לא יודע (הלוואי וזו היתה תכונה קצת יותר נפוצה אצל השחקנים שלנו).
יופי של אקס פקטור מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 12:32 
דיקטטור\ית

Behemot כתב:
כרגע זלמנסון, טיישון ובריימו זה מאוד רזה, ורחוק מלהספיק באירופה (גם לליגה שלנו זה גבולי).
הלכו אלכס, ליאור, אמארה ואוונס, חסר לנו עוד לפחות שחקן פנים אחד, או מישהו שיוכל לתת שם דקות משמעותיות אם ייצטרך.
מצד שני, אנחנו כבר עם 4 זרים, ועוד אין אף אחד בסמול פורוורד (לא ישראלי ולא זר), וכנראה שחסר עוד גארד.
אם יש מקום לזר נוסף, הייתי מאוד שמח לראות כאן את וויטינגטון, ריבאונדר מעולה, גבוה, גיל טוב, וגם הוא - מאוד אפקטיבי ולא כופה את עצמו.

לא יקר, מאוד חזק,מגוון, יעיל ובעיקר לא מנסה לעשות את מה שהוא לא יודע (הלוואי וזו היתה תכונה קצת יותר נפוצה אצל השחקנים שלנו).

מנסים להביא את נמרוד לוי לעמדה 4 ואם לא אז משעור על פי אלי סהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 13:39 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:

ווטינגטון הוא אחלה אבל גם הוא ישאיר את קו הגבוהים רזה , רוצים עוד גארד וסמול פאוור , בריימו ותומאס יכולים לשחק ב-4 (גם לוי אם יחתום) ככה שלטעמי סנטר איכותי חשוב יותר (איפה אתה אמארה) .
נמרוד לוי זה אחלה משעור ממש לא , כל אחד נהרס אחרי עונת מגבות בצרבת משעור לא קולע מבחוץ והיה חלש מאוד בעונה האחרונה בטח שהוא לא מתאים לשחק 4 באירופה אולי ל-3 זה החתמה סבירה כמחליף לזר איכותי כמו גורדן המילטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 14:33 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

סגל עם 3 פאורר פורוורדים אתלטים וזלמנסון על תקן גוש בשר יכול לעבוד גם באירופה, בטח בצ'מפיונס.
בתקציבים שבהם אנחנו מסתובבים קשה מאוד למצוא איזה טייריק בלאק כזה שיסכים לבוא (וגם הוא נמוך לעמדה).
זה גם נותן לא מעט גמישות לקטש בהתאמת ההרכב המתאים בכל ערב נתון, ומוריד את הרגישות לפציעה של שחקן.

מצד שני, אם מחתימים את נמרוד לוי כבר מתחיל להיווצר פקק בעמדה הזאת, ואז הייתי משנה קצת את הפוקוס בהחתמות הבאות.
אני לא מכיר מספיק את לוי, אבל בהתחשב במעט שראיתי ובגובה שלו, שאלת המפתח היא היכולת שלו לתפקד בעמדה 3. במידה וכן הכל מסתדר.
אתה לא מחתים כישרון צעיר שכבר הוכיח את עצמו בליגה רק כדי לתת לו להריח גרביים של אחרים על הספסל.
אפשר ללכת על זר בתפר בין עמדה 2 ל-3, ולחפש סטופר הגנתי בצבע (סטייל אנג'איי מהעונה הקודמת), שחקן מוגבל אבל בעל נוכחות פיזית, שייצב את ההגנה ויספק חיפוי בחדירות, מה שיאפשר לגארדים ללחוץ גבוה יותר בלי לחשוש.
אם לאוצ'ול היו עוד 20 ק"ג ועוד איזה חצי חצי קילו של כישרון הוא היה יכול להתאים.
משעור התרסק אחרי עונת ייבוש המגבות שלו, אבל הוא עדיין בגיל טוב, והוא כנראה הריבאונדר הישראלי הטוב בליגה, והמניות שלו ברצפה כרגע (או כמו שנהוג לומר "להחתים בפחות כסף"). הוא גם אתלט מצוין, שומר לא רע, ומסוגל לשחקן ב-2 עמדות הפורוורד, לפחות לפרקים. לא הייתי שולל החתמה שלו, כמחליף.

השאלה היא האם מתוכנן להחתים עוד גארד או שמבחינת ההנהלה הרביעיה של שנה שעברה, מינוס אוחיון, זה מספיק קו אחורי (לטעמי האישי ממש לא).
בהנחה ולא הולכים על 7 זרים העונה, השמיכה מתחילה להיות קצרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 15:31 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:
סגל עם 3 פאורר פורוורדים אתלטים וזלמנסון על תקן גוש בשר יכול לעבוד גם באירופה, בטח בצ'מפיונס.
בתקציבים שבהם אנחנו מסתובבים קשה מאוד למצוא איזה טייריק בלאק כזה שיסכים לבוא (וגם הוא נמוך לעמדה).
זה גם נותן לא מעט גמישות לקטש בהתאמת ההרכב המתאים בכל ערב נתון, ומוריד את הרגישות לפציעה של שחקן.

מצד שני, אם מחתימים את נמרוד לוי כבר מתחיל להיווצר פקק בעמדה הזאת, ואז הייתי משנה קצת את הפוקוס בהחתמות הבאות.
אני לא מכיר מספיק את לוי, אבל בהתחשב במעט שראיתי ובגובה שלו, שאלת המפתח היא היכולת שלו לתפקד בעמדה 3. במידה וכן הכל מסתדר.
אתה לא מחתים כישרון צעיר שכבר הוכיח את עצמו בליגה רק כדי לתת לו להריח גרביים של אחרים על הספסל.
אפשר ללכת על זר בתפר בין עמדה 2 ל-3, ולחפש סטופר הגנתי בצבע (סטייל אנג'איי מהעונה הקודמת), שחקן מוגבל אבל בעל נוכחות פיזית, שייצב את ההגנה ויספק חיפוי בחדירות, מה שיאפשר לגארדים ללחוץ גבוה יותר בלי לחשוש.
אם לאוצ'ול היו עוד 20 ק"ג ועוד איזה חצי חצי קילו של כישרון הוא היה יכול להתאים.
משעור התרסק אחרי עונת ייבוש המגבות שלו, אבל הוא עדיין בגיל טוב, והוא כנראה הריבאונדר הישראלי הטוב בליגה, והמניות שלו ברצפה כרגע (או כמו שנהוג לומר "להחתים בפחות כסף"). הוא גם אתלט מצוין, שומר לא רע, ומסוגל לשחקן ב-2 עמדות הפורוורד, לפחות לפרקים. לא הייתי שולל החתמה שלו, כמחליף.

השאלה היא האם מתוכנן להחתים עוד גארד או שמבחינת ההנהלה הרביעיה של שנה שעברה, מינוס אוחיון, זה מספיק קו אחורי (לטעמי האישי ממש לא).
בהנחה ולא הולכים על 7 זרים העונה, השמיכה מתחילה להיות קצרה.

קו קדמי כזה ממש לא יכול לעבוד באירופה. גם זלמנסון עצמו לא בטוח שיוכל לשחק דקות משמעותיות שם (יש בשר אבל הוא רך מאד) והרי אפילו עם אמארה היינו חסרי סייז באירופה אז אתה מחליף אותו בזלמנסון וחושב שיהיה בסדר? להזכירך מכוונים שם לפיינל-4 אז ההשוואה שלך צריכה להיות מול הקבוצות שנאבקו איתך על זה ולא מול נמושות המפעל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 15:37 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אני אוהב את בריימו ועדיין מבין את החששות של רבן רמליאל ושות׳ כמו שכבר ציינתי, זה פשוט קצת מוגזם בשלב הזה.
אפשר להתווכח על האיכות עצמה של הקו הקידמי המסתמן, וגם על אם הוא מספיק עבה, גם בסייז וגם במספר השחקנים.
כמובן שאני מסכים שתומאס, בריימו וזלמנסון לבדם זה בהחלט לא מספיק, אבל גם ברור שזה לא יסתכם בזה.
אני אצא מנקודת הנחה שאחד מבין לוי/קליין/משעור מצטרפים ככוח נוסף שכן מוסיף עוד מימד ברבאונד.
אני מסכים גם שזה עדיין לא מספיק, אבל אז עולה השאלה האסטרטגית של האם עדיף להחתים זר נוסף ב3-4 או 5 טהור ובנק׳ הזמן הזו אני עדיין מעדיף 3-4.
מהיכרות עם מדיניות ההחתמות של הפועל בתק׳ הראל, סביר מאוד שכן תבוא החתמה של זר 7 מתישהו בסביבות דצמבר-ינואר.
ואם זו התכנית אז נראה לי לגמרי סביר שמשאירים את עיבוי הקו הקידמי בסנטר הגנתי לנק׳ הזמן הזו. זה אולי לא אידיאלי אבל גם לסחוב סגל עמוס ב7 זרים מספטמבר זה לא,
בטח שאם בינואר אפשר להביא סנטר איכותי יותר גם כלכלית (פחות משכורות) וגם מבחינת אופציות בשוק.
אני מאמין שבסגל המקורי שמתחיל את העונה, הקונספט הוא של שישה זרים שנראה פחות או יותר כך:
בראון + פלדין + גארד נוסף (שאולי גם יכול לתת דקות בסמול) + 3-4 תותח (מקווה שזו תיהיה ההחתמה המשמעותית) + תומאס + בריימו.
נניח גם ששתי ההחתמות החסרות (ובעיקר ה3-4) הן של שחקנים שיכולים לספק עוד פיזיות וריבאונד (לדוגמא המילטון שניר בצדק דוחף פה).
אני ללא ספק מעדיף לפתוח עונה ככה מאשר איזה סנטר הגנתי מוגבל שבמילא לא יקבל יותר מידי דק׳ בארץ (או בכלל ירשם מלכתחילה).
תזכרו גם שהשנה מותר לרשום רק 5 זרים (כרגע), וששנה שעברה בכלל לא רשמנו זר שישי למרות שהיה אפשר.
לא חושב שהאנג׳איי התורן הוא משהו הכרחי לפני 2020. בטח בהתחשב בזה שסביר שיהושפט לא ימצא חוזה בנבא או ביורוליג ויפציע אצלנו שוב באוגוסט.
כמובן שאם הטענה המקצועית היא שבאופן כללי הפועל כן צריכה לשחק סביב סנטר שעושה פוסטים כשיטה, היא לגיטימית.
אני פשוט חושב שזה פחות מתאים לכדורסל של קטש, פחות מתאים באופן כללי למפעלים שאנחנו מתחרים בהן והמאצ׳אפים שנתמודד אליהם, ופחות סביר שנמצא שחקן איכותי בעמדה הזו בתקציב שלנו. גם שמות כמו שהוזכרו פה כמו אייברסון הגבוהה (שאגב נראה שבדרך חזרה ליורוליג) או סימפסון הנמוך- אלו בכלל לא שחקני פוסט קלאסיים אלא סנטרים ניידים שעושים נקודות מרב׳ התקפה, בחילופים מול שחקנים קטנים יותר וכמובן פיקנרול. אז בריימו לא יתן את הסייז של אייברסון אבל הוא הרבה יותר מגוון ולדעתי גם מספק יותר קשיחות.
אם נפציץ בשני הזרים הנוספים ונשכיל להביא 4 ישראלי כמו לוי או קליין, לעניות דעתי זה ניהול סגל נכון קונספטואלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 15:46 
דיקטטור\ית

אז אני אומר זאת בקול כי תמיד נתפסתי או טיפש לוזער או בעל ביצים שעירות במיוחד..

הלוואי וילכו על זר 3 טהור, עם כל החבילה (קלי מקרתי סטייל, אולי טיפה פיזי יותר ועם טיפה יותר סייז) לא שיש כזה בנמצא, בטח לא בתקציב שלנו, אבל מבחינתי זה הכיוון.

ו.. לעניין הביצים - אמארה יסגור את החסר כש..הוא יחליט, עדיף בינואר, טוב לי גם בפברואר ו.. אם נסתדר עד אז אז.. במרץ/אפריל.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 16:01 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
אני אוהב את בריימו ועדיין מבין את החששות של רבן רמליאל ושות׳ כמו שכבר ציינתי, זה פשוט קצת מוגזם בשלב הזה.
אפשר להתווכח על האיכות עצמה של הקו הקידמי המסתמן, וגם על אם הוא מספיק עבה, גם בסייז וגם במספר השחקנים.
כמובן שאני מסכים שתומאס, בריימו וזלמנסון לבדם זה בהחלט לא מספיק, אבל גם ברור שזה לא יסתכם בזה.
אני אצא מנקודת הנחה שאחד מבין לוי/קליין/משעור מצטרפים ככוח נוסף שכן מוסיף עוד מימד ברבאונד.
אני מסכים גם שזה עדיין לא מספיק, אבל אז עולה השאלה האסטרטגית של האם עדיף להחתים זר נוסף ב3-4 או 5 טהור ובנק׳ הזמן הזו אני עדיין מעדיף 3-4.
מהיכרות עם מדיניות ההחתמות של הפועל בתק׳ הראל, סביר מאוד שכן תבוא החתמה של זר 7 מתישהו בסביבות דצמבר-ינואר.
ואם זו התכנית אז נראה לי לגמרי סביר שמשאירים את עיבוי הקו הקידמי בסנטר הגנתי לנק׳ הזמן הזו. זה אולי לא אידיאלי אבל גם לסחוב סגל עמוס ב7 זרים מספטמבר זה לא,
בטח שאם בינואר אפשר להביא סנטר איכותי יותר גם כלכלית (פחות משכורות) וגם מבחינת אופציות בשוק.
אני מאמין שבסגל המקורי שמתחיל את העונה, הקונספט הוא של שישה זרים שנראה פחות או יותר כך:
בראון + פלדין + גארד נוסף (שאולי גם יכול לתת דקות בסמול) + 3-4 תותח (מקווה שזו תיהיה ההחתמה המשמעותית) + תומאס + בריימו.
נניח גם ששתי ההחתמות החסרות (ובעיקר ה3-4) הן של שחקנים שיכולים לספק עוד פיזיות וריבאונד (לדוגמא המילטון שניר בצדק דוחף פה).
אני ללא ספק מעדיף לפתוח עונה ככה מאשר איזה סנטר הגנתי מוגבל שבמילא לא יקבל יותר מידי דק׳ בארץ (או בכלל ירשם מלכתחילה).
תזכרו גם שהשנה מותר לרשום רק 5 זרים (כרגע), וששנה שעברה בכלל לא רשמנו זר שישי למרות שהיה אפשר.
לא חושב שהאנג׳איי התורן הוא משהו הכרחי לפני 2020. בטח בהתחשב בזה שסביר שיהושפט לא ימצא חוזה בנבא או ביורוליג ויפציע אצלנו שוב באוגוסט.
כמובן שאם הטענה המקצועית היא שבאופן כללי הפועל כן צריכה לשחק סביב סנטר שעושה פוסטים כשיטה, היא לגיטימית.
אני פשוט חושב שזה פחות מתאים לכדורסל של קטש, פחות מתאים באופן כללי למפעלים שאנחנו מתחרים בהן והמאצ׳אפים שנתמודד אליהם, ופחות סביר שנמצא שחקן איכותי בעמדה הזו בתקציב שלנו. גם שמות כמו שהוזכרו פה כמו אייברסון הגבוהה (שאגב נראה שבדרך חזרה ליורוליג) או סימפסון הנמוך- אלו בכלל לא שחקני פוסט קלאסיים אלא סנטרים ניידים שעושים נקודות מרב׳ התקפה, בחילופים מול שחקנים קטנים יותר וכמובן פיקנרול. אז בריימו לא יתן את הסייז של אייברסון אבל הוא הרבה יותר מגוון ולדעתי גם מספק יותר קשיחות.
אם נפציץ בשני הזרים הנוספים ונשכיל להביא 4 ישראלי כמו לוי או קליין, לעניות דעתי זה ניהול סגל נכון קונספטואלית.

הרצון בסנטר ״אמיתי״ הוא לא בגלל יכולת לשחק התקפת פוסט אפ אלא כדי שיוכל לשמור ולקח ריבאונדים מול כאלו (עם דגש על אירופה). זה בסדר גמור שבהתקפה יחייה רק מהטבעות ממטר כמו אוונס.

לדעתי קשה להביא מישהו כזה בינואר ולשלב אותו בקבוצה ויותר מזה אם עד ינואר נהיה אנדר סייז אז נתקשה מול התחרות האמיתית שלנו וזה המאבק על מקום ראשון בבית המוקדם (שנה שעברה אאק וטנריפה דיי מעכו אותנו פיזית).

ד״א גם עם אמארה שנה שעברה היינו חלשים בקטגוריה לכן אני לא חושב שהוא לבד פתרון. הייתי רוצה לראות את תומאס ובריימו משחקים בעיקר ב 4 וסוגרים את העמדה ושניים אחרים על ה 5 (אידיאלית זלמנסון ואמארה ואם לא אז זלמנסון וזר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 16:19 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אז אתה בעצם אומר שאתה מעדיף ששני הזרים הנוספים יהיו 5 ו3 מובהקים, ולתת לבריימו את תומאס את עמדה 4 בלי להביא מחליף לליאור.
לך תדע, יש מצב שזה בכל זאת הכיוון אם מוסיפים לספקולציות את השקט היחסי בדיווחים על 4 ישראלי מובהק יותר כמו לוי (לא כזה) או קליין.
זה יהפוך את ההחתמה של הזר בסמול לאפילו יותר קריטית, כי לדעתי הוא כן צריך לתת מענה לדקות אפשריות ב2, וגם היית רוצה שתהיה לו משמעות בהגנה האישית.
אלייז׳ה בראיינט כדוגמא, שחקן מצויין בפני עצמו, הופך ללא רלוונטי בתרחיש הזה כי הוא לא יכול לספק שום פיזיות או איכות של סטופר הגנתי בקו אחורי נטול סטופר.
דוגמא כמו המילטון גם נהיית בעייתית כי הוא כבד מידי לשמור על גארדים, וגם לכאורה פחות צריך את סט התכונות שלו שחופף במידה גדולה לאלו של תומאס ובריימו.
אם תחשוב על זה, זה הופך את השלמת הפאזל ליותר בעייתית. עוד לא ראינו סגלים של יריבות באירופה אבל אני מנחש ששחקני המפתח בהן פחות יהיו בעמדה חמש.
בסדר, אני יכול להבין את הגישה הזו. אתה רוצה באנקר הגנתי (וריבאונד) בעמדת הסנטר מתחילת העונה, אני אעדיף גיוון הגנתי והתקפי בעמדות הגארד והפווארד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 19:34 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

מה שבאמת הייתי רוצה זה שבמקום בריימו היו מביאים זר לעמדה 5 שיכול לשמור וריבאונד (וכמו שאמרתי לאו דווקא פוסט אפ) ואז אפשר היה להביא 3 סטייל המילטון.

בהינתן שהביאו את בריימו אני אשמח אם אמארה ייכשל במאמצי ה-NBA שלו וכן נקבל הרכב איתו ועם זלמנסון. אם אמארה לא יגיע, אז האמת שהייתי הולך על סגל של 7 זרים ועושה רוטציה על מי מתלבש בליגה.

בכל מקרה לא הייתי מפקיר את נושא הסייז כי ניצור לעצמנו בור שנתקשה לצאת ממנו בהמשך העונה ובמקביל בטח שלא הייתי מוותר על כוח אש בגארדים (כי משם כל ההתקפה שלנו).

וכן אני מבין שזה עושה אופטימיזציה לאירופה אולי על חשבון הליגה המקומית. תמיד האמנתי שכמועדון צריך לשים את המשקל על אירופה (גם אם זה צ'יפופו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 21:20 
דיקטטור\ית

שאלת השאלות של הקיץ הזה.. ללכת עם 5 אימתני שיכביד על הסגל אבל בהכרח ידאג ליותר כדורים בידיים שלנו או.. להתחזק בסמול, להיות 'קלים' יותר, להמתין לאמארה וכו' וכו' (היטיבו לתאר את כל ה..כולי לפני)

אני נוטה להתנגד להחתמת 5 זר. עם כל הכבוד אנחנו לא ביורוליג ולא צריכים כל כך הרבה זרים על שתי עמדות הפנים (בהינתן אמארה ההפכפך..) דבר שני - מעדיף וורסטיליות ותנועתיות יתר ו...אולי ה..ו... הכי חשוב -

לטעמי ציוות של בריימו עם תומאס עשוי להסתמן כקטלני, בטח לליגה ולשלבים הראשונים באירופה. בריימו אולי לא הכי גדול בשכונה אבל הראה ניצוצות של קוז'י אתלט. המון כוח, מלחמה, נתינה, זכורים לי כמה גגות שהוציאו ממנו קולות מוזרים... (נדמה לי מול הזומא.. מולה גם תומאס נתן כמה גגות סבביבבי בארנה..)

ועדיין - גגות זה לא ריבאונד ועם כל הכבוד לתרומת הגארדים בעניין נצטרך 3 שידע לעשות את זה טוב אם הולכים על הקונספט הנמוך.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 22:13 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

הבעיה זה לא רק גגות וריבאונד אלא בעיקר יכולת לשמור ולהפריע לסנטרים פיזיים (שהם הרי קולעים מ-2 מטר אז אם אתה לא מפריע להם אתה תקבל על הראש תצוגות קריירה מכל סנטר נגר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 22:48 
דיקטטור\ית

גמליאל כתב:
הבעיה זה לא רק גגות וריבאונד אלא בעיקר יכולת לשמור ולהפריע לסנטרים פיזיים (שהם הרי קולעים מ-2 מטר אז אם אתה לא מפריע להם אתה תקבל על הראש תצוגות קריירה מכל סנטר נגר).
ו.. את זה בודאות בריימו לא יכול? (תומאס לא הראה שהוא יכול..)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 23:03 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
גמליאל כתב:
ו.. את זה בודאות בריימו לא יכול? (תומאס לא הראה שהוא יכול..)

רק המוות וזנותה של מכבי וודאיים. הנה קייל היינס מצליח גם מצליח לעמוד בזה..

אבל זה כמובן היוצא דופן, בד"כ יש מתאם ברור בין חוסר סייז לחוסר יכולת לשמור בפוסט אז הנחת היסוד היא שלא.

ד"א אם נדייק תומאס לא "לא הראה שהוא יכול", אלא יותר לכיוון "הראה שהוא לא יכול"...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: