פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 25 פברואר 2020, 02:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 627 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 12:20 
דיקטטור\ית

divinelly כתב:
אתה טוען טענה וסותר אותה... קודם כל יש ים של שחקנים שמצליחים באשדוד/הפועל ת"א/נהריה/ראשון ולא מצליחים לעשות את המעבר להפועל או לזומא. כשאתה רוצה להצליח במועדון כזה ברור לך שתקבל פירורי דקות וברור לרבים בקהל שאתה צריך להתנפל על כל שבריר שניה. לגבי ברטימור יש דעות חלוקות בנושא. הוא לא חזק באף אספקט של המשחק, הוא סולידי בחלק מהאספקטים ולכן כשהוא עושה משהו יותר טוב לאורך יותר זמן עפים עליו כאן (כולל אני!) אבל ברצינות רגע.. אתה יכול להשוות את זה לניצול ההזדמנויות של אבדיה נניח?! אפילו של זוסמן? אז תגיד לי ש.. יש הבדל באיכויות ואסכים איתך ועדיין, יש הבדלי רמות גם במפעלים שלהם מול שלו ו.. בניצול הזדמנות, בהתנפלות עליהן, יש לברטי מלא מה ללמוד (ולא התחלתי לדבר על פריצה ועקביות!)

בקשר לנמרוד - אני פשוט חושב שהוא לא גדול כמו שעשינו מהכשרון שלו, משחק אחרי משחק, גם באירופה וגם מול יריבות חלשות בהרבה מאיתנו בליגה, גם בבית וגם בחוץ, רצף של פעולות שליליות כאלה לא ראיתי מאף ישראלי פרוספקט באותו קנה מידה שלו בהפועל. אתה יכול "להיות ברטי", לעמוד בצד במרבית השלבים.. לא להפריע.. לקחת החלטות יחסית אחראיות, אבל לקחת שלשה אחרי שלשה, למסור כדור אחרי כדור ליריב? זה מחייב תגובה. לבוא בטענות לקטש אחרי אמש או בכלל זה מבחינתי לא הוגן. אני לא הייתי רוצה להיות קטש אמש, הוא פשוט מוגבל באמצעים, כלומר.. שמות יש, כשרון יש, אפילו מחוייבות נראה שיש אבל תפוקה?! משלושה/ארבעה ישראלים? אין! (בלאט אמש היה חלש באופן לא מאפיין) ואז.. הוא צריך לטחון את בריימו ותומאס בצבע שמן הסתם, יתעייפו לנו ליום רביעי ו..מתעייפים גם תו"כ משחק כשגם ככה הגנת הצבע שלהם לא משהו מתחילת העונה אז כשמגיעה העייפות היא בכלל שערורייתית וקטש נקרע בין חלוקת עומסים שפוגעת בתפוקת הקבוצה והתמודדות עם תפוקה אפסית לבין הרצון הבסיסי לנצח ו..לשמור משהו למשחק האמיתי ברביעי.

אמש הפסדנו בעיקר לדעתי כי ג'ייקובן ישב בצד. לא רק בגלל התפוקה שלו אלא בגלל ששיחקנו עם שני שחקנים שאחד מהם פה בקושי 3 שבועות והשני שבוע ו..יום? אולי אפילו פחות משבוע! כשהספסל שלך לא מפיק מעצמו יש לזה מחירים בהגנה ובהתקפה, בקבוצתיות ו.. בפאקינג 18 איבודי כדור במחצית (!!!) אין לי מושג כמה איבדנו בחצי השני אבל זה נתון הזוי שאם מולנו היתה משחקת קבוצה קצת יותר אנטליגנטית זה מביא אותה ליתרון דו ספרתי לא קטן עוד במחצית!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

100%, בעיקר לגבי לוי.
לא ברור לי איך אפשר לסובב את הנפילה איתו על קטש, אם כבר, הוא מקבל יותר מידי דק׳ בהתחשב באנטי כדורסל שהוא מראה על הפרקט עד עכשיו העונה, בטח שהוא לא מקבל פחות מידי דקות... זה בכלל לא קשור להחטאות שלו (יש תקופות קליעה רעות גם לשחקנים טובים ממנו), תראו את הפרצופים והרטינות הקטנות אחרי כל פעולה לא טובה שלו לשופטים או סתם לאוויר, אלו לא תגובות של מישהו עם כוונה רעה חס וחלילה, פשוט של מישהו קצת מפונק ורך מנטלית. ככה הוא הגיע אלינו, ככה הוא מתמודד עם הבמה הגדולה יותר והאורות הבוהקים (עד עכשיו), זה לא קשור לקטש כי לוקח חודשים ושנים כדי לבנות שחקן מנטלית, והוא אף פעם לא התחשל כמו שצריך מבחינה מנטלית כנראה, זה מסביר גם את העזיבה שלו של מכבי כי גם שם הוא קיבל דקות בליגה. בכל אופן אני לא חורץ את גורלו, אולי יקח לו זמן, אולי הוא יתבגר ויתגבר, אולי אפילו אצלנו ונוכל לברך על שהשקיעו והיו סבלנים איתו בעתיד.
אני מדבר על העכשיו- הוא גרוע, עסוק בעצמו, לא מפנים את הכושר הרע ומנסה לעזור לקבוצה בהאסל ופרמטרים אחרים- נזק.
ולכן, זה בכלל לא קשור להייתו ישראלי מר רלף דנאלס, כולנו רוצים לראות ישראלים בהפועל, אבל ישראלים טובים או שמא, לפחות ישראלים שמשחקים עם נשמה.
כששחקן לא טוב, ובכל זאת דוחפים לו דקות ללא קשר ליכולת, זה לא עושה טוב לקבוצה מקצועית מן הסתם, אבל גם מנטלית זה יכול לשגע שחקנים (זרים וישראלים כאחד, לדוגמה כל הדק׳ של לוי באירופה יכלו להנתן לזלי שגם עושה טעויות אבל משקיע בפעולות שחורות ומרגיש את המשחק). די עם השטות הזו שצריך לראות שחקנים על המגרש רק בגלל שהם ישראלים גם אם הם כבויים, או לא מחוברים או מתעסקים רק בעצמם...
וזהו על לוי, באמת שאין לי משהו נגדו ושמחתי שהוא הוחתם אבל יש הבדל ענק בין אשדוד להפועל הודי, והוא עוד לא הבין איפה הוא נמצא.

ותשובה קצרה לענק:
אין ספק שיש לכל מאמן, ובטח לקטש, שחקנים שהם נעולים עליהם יותר מאחרים, וכמובן שרואים שבלאט זה מקרה כזה.
אבל יש פה הגיון מקצועי. לא בראון, לא פלדין, לא בר וגם לא מאק אגב הם מנהלי משחק בטבעם. בלאט כן, וזה הטיקט המקצועי שלו בסיטואציה של הפועל.
גם שהוא משחק לא טוב, ואני מסכים שהוא יכול לרדת לנוח לעיתים קרובות יותר שזה קורה, אני עדיין רוצה אותו על המגרש כמוביל כדור ומקבל החלטות.
גם זלי, נמצא בסיטואציה מקצועית בה יש חשיבות לנוכחות שלו על המגרש וברוטציה (גם באירופה לדעתי) בתור הסנטר היחיד חוץ מקופשאס העפיפון.
גם לגבי בר אני מבין את הביקורת כי גם הוא למרות מגבלותיו הוא מביא דברים מקצועיים שצריכים בקו האחורי- בעיקר היכולת שלו במגרש הפתוח ואפילו הגנה סבירה לפרקים. לוי לעומתם, משחק בעמדה 4 בה יש לנו שני משחקים מעולים, וכל הדקות שלו מרגישות לי כמו חילופים חברתיים שפוגעים בקבוצה, מצטער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 12:59 
דיקטטור\ית

ברור שזה ביצה ותרנגולת אבל לדעתי לכל השאלות שלך יש תשובה די דומה.. זה מה שיש לקטש! כשאתה לא הזומא וכשאין לך 20 שחקני סגל עם 14-15 אמריקאים צמאים להוכיח, אתה מכניס את מי שיש לך ומקבל תפוקות בהתאם. אי אפשר לומר שנמרוד לא מקבל דקות. העונה אי אפשר גם לומר שברטי לא מקבל קרדיט, זה שהוא לא מרוויח יותר בהתאם לפוטנציאל שלו זו בעיה שלו. כן אפשר לומר שבלאט מקבל קרדיט עודף אבל הבעיה איתו היא ש..אין לו מחליף ברמה כזאת שמוכיח שהוא יכול לנגוס לו בדקות ו..חצי החוק הרוסי הזה והיכולת של שאר הישראלים מול הזר/ים החדש/ים בעמדתו לבנתיים מותירים אותו בדד על הפרקט גם בערב די רע מבחינתו כמו אמש. לגבי זלי העניין הפוך, בעמדתו יש שני זרים, טחונים, עייפים אבל עם תפוקה גבוהה ביותר. זלי עצמו לא לגמרי מתאים לשיטה בשני צידי הפרקט והוא די סובל מזה, למרות ערב טוב מצידו אמש. התעללו בנו בריבאונד אמש גם כשהוא היה על הפרקט. הגבוה שלהם עם השם המוזר עשה בנו שמות עד שיצא בחמש עבירות ו..נדמה לי אאז"נ שהוא די נרגע דווקא ברבע השלישי בו בריימו ותומאס היו בצבע כך שיש מצב שהוא לא באמת הוכיח, מעבר למספרים שהבאת, שיש על מי לסמוך והוא יכול לתפוס מקום של ישראלי בחמישייה לעומת חמישיות אחרות.

בקיצור - בעייתי להיות קטש בימים האלה.

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 14:11 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט, דייוינלי, והענק האדום. כולכם צודקים בכל או בחלק ממה שאתם כותבים.
דבר ראשון , אני מאוד מסכים עם מה שכותב הענק האדום.
אין אצל קטש מנגנוןל שמתגמל או מעניש שחקנים על יכולת.
הוא מאמן של שיטה ועובד אוטומט. לפעמים זה טוב ולפעמים זה לא.
אולי זה לא באשמתו מכיוון שאין לו סגל וספסל שמאפשר לו ליצור תחרות בריאה על ההרכב ( לפחות לא בליגה) על כל העמדות.
אבל המנגנון האוטומטי הזה שלו , או השיטת משחק בהחלט פוגעת בקבוצה לפעמים.
שחקן כמו בלאט או לוי שיודעים שה יקבלו את מספר הדקות הקבוע שלהם לא משנה איך ישחקו
זה גורם להם לא להתאמץ להשתפר.
אם לוי היה מיובש על הספסל אולי הוא היה עולה לפרקט עם אש בעיניים.
ואם בלאט היה מקבל 10 או 15 דקות כשהוא לא טוב אז אולי הוא היה מתפקסס ולא משחק בפיזור כזה.
מישהו יודע מה הסיבה שבלאט קיבל אתמול 28 דקות ובר טימור 15 ?
מישהו מבין למה תומאס משחק 29 דקות , בריימו וזלמנסון רק 16 ?
מהבחינה הזאת האחריות היא על קטש.

מעבר לכך, יש גם בעיה של חוסר מקצוענות אצל הישראלים.
בר טימור היה צריך לקחת מאמן אישי בקיץ , כבר לפני 5 שנים, לעבוד על חוסן גופני יותר טוב, על הקליעה ועל קבלת החלטות.
הוא לא עשה את זה.
לוי היה צריך לקחת מאמן גבוהים, לעבוד על הקליעה , על חוסן גופני, ועל הצד המנטלי. הוא לא עושה את זה.
יש פער גדול מאוד בין המקצוענות של השחקנים האמריקאים לבין הישראלים.
פלדין עלה לפרקט שעה לפני המשחק אתמול כדי לזרוק לסל. זאת גישה של מקצוען.
אי אפשר לצפות מהקבוצה או מהמאן הראשי לעבוד איתך באופן אישי במשך העונה.
מהבחינה הזאת האחריות היא עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 14:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ושום מילה על כך שמכבי חוטפת את מנכ׳ל המנהלת מזה 15 שנים כדי להיות המנכ׳ל שלה.....ופרנקל מברך על המינוי....
שום דבר לא השתנה...הכדורסל הישראלי בשירות מכבי תל אביב.
הכדורסל הישראלי חשוב לשמעון מזרחי כדי שישרת את האינטרסים של מכבי תל אביב.
בזיון מתמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2020, 18:29 
דיקטטור\ית

לא ידעתי איפה לכתוב על זה אבל מדובר בביזיון התורן.. פשוט בדיחה נוספת, עוד מסמר בארון הקבורה לרקבון הזה שנקרא כדורסל ישראלי. אין, פשוט אין גבול לבושה ולחוצפה כשזה עוד יוצא בקול תרועה רמה. האחרון היה נדמה לי גלדסטון, בטח הבא יהיה האוזמן שלא מפסיק ללקק להם.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ינואר 2020, 23:20 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טרנט לוקט נפרד מאימו שנפטרה.
https://www.one.co.il/Article/19-20/2,6 ... tml?ref=hp
דבר ראשון , משתתפים בצערו.
דבר שני, האם הוא הולך לחזור ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 13:09 
דיקטטור\ית

על פי וואינט לוקט כנראה יחזור לשחק בירושלים במהלך החודש הבא ואז יהיו בסגל 8 זרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 13:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
על פי וואינט לוקט כנראה יחזור לשחק בירושלים במהלך החודש הבא ואז יהיו בסגל 8 זרים

זה ממש לא מה שכתוב שם

ציטוט:
בהפועל ירושלים מבינים שלוקט לקח לעצמו זמן להתנתק, ורק מסרו לו תנחומים וחיזוקים. נכון לעכשיו נראה שבמידה ולוקט ירצה לחזור לקבוצה זה יקרה לקראת חודש מרץ, וירושלים כמובן יקבלו אותו בחזרה למרות שכבר נמצא לו מחליף

שזה בתרגום מעיתונאות ספורט: אין לנו מושג מה קורה, אבל סביר שבטווח זמן הקרוב הוא בטח לא חוזר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 10:39 
דיקטטור\ית

רועי כהן במגרש פתוח אמר שלוקט הודיע לראשי ירושלים שהוא יחזור לשחק העונה אבל אין תאריך מדוייק
הליגה הסינית בכדורסל בוטלה ו בגלל הוירוסו כל הזרים שם חופשיים אני מקווה שקטש יצליח להביא משם ביגמן ברמה סבירה במקום הליטאי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 10:47 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
רועי כהן במגרש פתוח אמר שלוקט הודיע לראשי ירושלים שהוא יחזור לשחק העונה אבל אין תאריך מדוייק
הליגה הסינית בכדורסל בוטלה ו בגלל הוירוסו כל הזרים שם חופשיים אני מקווה שקטש יצליח להביא משם ביגמן ברמה סבירה במקום הליטאי .

יאללה להביא את ראדוליצה !!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 10:56 
דיקטטור\ית

Hoosier כתב:
אייל כתב:

הנה כמה מהשמות הבולטים בסין שכרגע שחקנים משוחררים

https://sports.walla.co.il/item/3338137

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 12:17 
דיקטטור\ית

Hoosier כתב:
אייל כתב:

בדיוק על זה חשבתי שראיתי את הידיעה, מפנטז עליו שנים, נראה לי מאז שאפילו הזכירו את שמו כמלפפון בתקופת אלון באיזשהוא שלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 12:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם מביאים עוד גבוה מסין, ולוקט חוזר מארהב, אז יש לנו בקבוצה 9 זרים.
חתיכת פיל לבן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 13:09 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
חתיכת פיל לבן

פיל לבן, פיל לבן, אבל כשיש לך 3.5 שחקנים שלא נכנסים לרוטציה באירופה, אי אפשר ללכת רחוק....
באירופה אתה חייב להסתמך על הזרים מכיוון שהישראלים לא משתווים לרמת האיכות, האינטנסיביות והאגרסיביות .
ברור שהיה עדיף שיהיו לנו 4 ישראלים מצויינים שיכולים לתת הצגות במשחקים באירופה אבל זה לא המצב.
כך שאם רוצים ללכת בכל הכוח על שלושת המפעלים צריך שחקנים איכותיים וצריך לזרוק את הקונספציות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 13:13 
דיקטטור\ית

Mike 10 כתב:
חתיכת פיל לבן

לטובת הדיוק, מן הסתם גבוה מסין יבוא במקום קופשאס ולא בנוסף לו, אז יהיו 8.
עדיין הרבה מבחינת ניהול רוטציה בעידן 5 הזרים הרשומים בליגה אבל לא משהו שלא קרה בשנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 15:16 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
Hoosier כתב:
אייל כתב:

בדיוק על זה חשבתי שראיתי את הידיעה, מפנטז עליו שנים, נראה לי מאז שאפילו הזכירו את שמו כמלפפון בתקופת אלון באיזשהוא שלב.

חחח אני מנסה לראות אותו משחק את ״השיטה של קטש״..

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 15:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני יותר מפנטז על מיהו בסגנון דיון תומפסון.
סנטר גבוה וחזק, חסר אגו ותורם בשני צידי המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 16:35 
דיקטטור\ית

לא יודע מה יש לך מדיון תומפסון כל השנים האלו.
הוא יותר פאוור פווארד מבריימו, בטח לא גבוה, ובטח לא סטופר הגנתי.

וגמליאל, תן לנו לפנטז על ראדוליצה ינעל העולם, בתאוריה הוא יכול לתייר על המגרש ב9 דק׳ שקטש יתן לו לייק דה בסט אוף דם :winkw:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 20:49 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

ללא קשר לאיזה גבוה אתם מדברים על גבוה זר (כי אין ישראלי מתאים) וברור שכדי לתת לו הזדמנות ראויה נצטרך לרשום אותו גם לליגה. מה שיאמר שנצטרך לג׳נגל בליגה בין 7 זרים ויהיה לנו כאב ראש את מי לרשום כל פעם עד סוף השנה...

זה רק מבאס עוד יותר את זה שלא השכילו להביא את אמארה הוא היה יושב לנו בול על העמדה, מאפשר לנו לשחק הרכב זהה בליגה ובאירופה ולבנות קבוצה חזקה לשני המפעלים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2020, 07:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גמליאל כתב:

זה רק מבאס עוד יותר את זה שלא השכילו להביא את אמארה הוא היה יושב לנו בול על העמדה, מאפשר לנו לשחק הרכב זהה בליגה ובאירופה ולבנות קבוצה חזקה לשני המפעלים..

מ ד ו י י ק
להערכתי, הוא לא הוחתם בכלל כסף.
הפועל לא משלמת לשחקנים 55000 דולר בחודש.
בטח לא, אם הם ישראלים וצריך לשלם עליהם מס כפול.

ו״אני אנווט״, אתה צודק לגבי תומפסון אבל
נראה לי שזאת התמונה שלו רוקד בחדר ההלבשה אחרי הזכייה באליפות, ששבתה לי את הלב.... :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2020, 11:15 
דיקטטור\ית

חייב לזרוק כאן פצצה כי אני לא יודע מה לחשוב בעניין.

נניח ו..דדאס Vs. ריצ'ארד האוול יסתיים בפירוד, האם הייתם מוחלים על האגו ונכנסים לחוזה עד לתום העונה עם הדביל?! האוטומט שלי אומר 'ממש לא!!!##%1132'

אבל.. תנו לזה רגע.. גבוה ישראלי שעשוי להפיק יותר ממה שנותנים לנו זלי ונמרוד בליגה ובאירופה, בעל חוכמת משחק (ובאורח פלא טמטום בחדר הלבשה) לפעמים (אולי אולי..) צריך לוותר על עקרונות כשהתמורות בדמות סידור הסגל, חיזוקו ומתן דקות אוויר לבריימו/תומאס עולות על החסרונות?! (נדמה לי שקטש מסוג המאמנים ש..די קשה להתקוטט איתם..)

מה דעתכם?!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2020, 13:08 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

divinelly כתב:

נניח ו..דדאס Vs. ריצ'ארד האוול יסתיים בפירוד, האם הייתם מוחלים על האגו ונכנסים לחוזה עד לתום העונה עם הדביל?! האוטומט שלי אומר 'ממש לא!!!##%1132'

אבל.. תנו לזה רגע.. גבוה ישראלי שעשוי להפיק יותר ממה שנותנים לנו זלי ונמרוד בליגה ובאירופה, בעל חוכמת משחק (ובאורח פלא טמטום בחדר הלבשה) לפעמים (אולי אולי..) צריך לוותר על עקרונות כשהתמורות בדמות סידור הסגל, חיזוקו ומתן דקות אוויר לבריימו/תומאס עולות על החסרונות?! (נדמה לי שקטש מסוג המאמנים ש..די קשה להתקוטט איתם..)

מה דעתכם?!

אני מעדיף לראות ישראלים בקבוצה ולא להביא מתאזרחים. הישגיות זה חשוב, כדורסל ישראלי חשוב יותר.

נערך לאחרונה על ידי רלף דניאלס בתאריך 03 פברואר 2020, 15:36, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2020, 15:09 
דיקטטור\ית

במילה אחת: לא
בשתי מילים: ממש לא
בשלוש מילים: בשום אופן לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2020, 18:11 
דיקטטור\ית

רלף דניאלס כתב:
divinelly כתב:

מה דעתכם?!

אני מעדיף לראות ישראלים בקבוצה ולא להביא מתאזרחים. הישגיות זה חשוב, כדורסל ישראלי חשוב יותר.
מסכים איתך לחלוטין (ועם הצדיק שאחריך עם כל הלאוים..)

אבל קחו בחשבון ש...חאלאס עם התלונות! יש לנו את הישראלים הטובים בארץ בעמדותיהם מחוץ לזומא (ו..צברים אולי הכי טובים בין הגבוהים להוציא את תומר גינת)

אז.. אם נחבר 3 הפסדים רצוף כי הם לא מפיקים מעצמם בליגה/באירופה ו..לא באמת נותנים דקות לזרים בזירה הבינלאומית אז שאף אחד לא יעיף לי אף שחקן ובטח ובטח לא מאמן!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 10:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

"טריסטן תומפסון, פעם אחד השחקנים הכי משמעותיים בקליבלנד, הודיע כי הוא זמין לטרייד עד סגירת החלון"
יש מצב לשלוח אליהם את קופשאס ?....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 פברואר 2020, 22:57 
דיקטטור\ית

במוצאי שבת ב20:45 סרט על הפועל ירושלים שעוקב אחריי הקבוצה בעונה שעברה שבמוקד הזכיה בגביע המדינה.ערוץ 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 01:05 
דיקטטור\ית

אייל כתב:
במוצאי שבת ב20:45 סרט על הפועל ירושלים שעוקב אחריי הקבוצה בעונה שעברה שבמוקד הזכיה בגביע המדינה.ערוץ 5.
לעזאזל עם הרקנאטי פלוס לייב גולד הנאחסים בני נאחסים האלה!! לא יכלו לדחות בשבוע את הקרנת הדרעק הזה???

מזל שיש שום טרי לקראת ט"ו בשבט! לצפות בחרא הזה בבקשה עם שרשרת של שום על הטלויזיה, שקל בנעל ובמיה באף!!!

חלילה מלהתרגש! דירבלקום!! לא משנה מה קורה שם, אסור להתרגש אפילו למאית שניה!!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 17:52 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית
סמל אישי של המשתמש

עכשיו ששלב הבתים בצ'מפיונס הסתיים, האם ייתכן גל שחרורים מקבוצות צ'אמפיונס שלא עברו שלב?

למשל הבחור הזה - David KRAVISH ממנרסה בן 27 2.08. 10 נקודות ו 5.9 ריבאונדים בממוצע במפעל.

https://youtu.be/k5VqYoArzlc

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 18:40 
דיקטטור\ית

Hoosier כתב:
עכשיו ששלב הבתים בצ'מפיונס הסתיים, האם ייתכן גל שחרורים מקבוצות צ'אמפיונס שלא עברו שלב?

למשל הבחור הזה - David KRAVISH ממנרסה בן 27 2.08. 10 נקודות ו 5.9 ריבאונדים בממוצע במפעל.

רק אתמול קיללתי אותו נמרצות על הדקות האחרונות שלו נגד ססארי :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 19:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Hoosier כתב:

עושה בערך 11 נק ו6 ריב בספרדית ובצ׳מפיונס.
לא רע אבל לא עוד סנטר לבן , בבקשה ...... :x

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 627 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: