פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 19 יולי 2019, 17:07

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ] 

את מי להשאיר ?
יוגב 41%  41%  [ 9 ]
בר 59%  59%  [ 13 ]
סך הכל הצבעות : 22
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: יוגב או בר ?
הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 15:58 
דיקטטור\ית

את מי להשאיר ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: יוגב או בר ?
הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 17:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

חחחח איך כולם פה בעד גניבת הדעת של יוגב, מקווה מאוד שישוחרר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 17:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא זה ולא זה , בר מיצה ,יוגב הרבה מעבר לשיא וגם פציע ,אני אומר יפתח זיו .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 18:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יוגב.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 20:19 
גנרל הניצחון בנהריה

בר חד משמעית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יולי 2019, 23:08 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת

מת על יוגב,שלוש שנים אחורה לוקח אותו, כיום חד משמעית בר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2019, 08:02 
דיקטטור\ית

אני טוען שיוגי כבר לא ברמות שאנו שואפים אליהן. ממש לא. זה שהוא היה אחד המגינים הטובים בקבוצה בשלהי הקריירה שלו, מעיד יותר על יכולות ההגנה של הרוסטר שלנו, פחות על היותו איזה תמנון מאיים.

אם מנתקים את הרגש? מקצועית לשניהם אין מקום. קיבלו טונה של דקות ולא באמת החזירו.

אם מתחברים לרגש? עניין סובייקטיבי, אני עם בר אבל גם יוגי אהוב, בר בפנדלים.

אם מתחברים להגיון? יוגי. קטש לא מאמין בבר.

תכלס? עם כל הכאב, היה עדיף להביא גארד ישראלי מתפתח אבל אני מנחש שיפתח זיו לא רצה לבוא לפה כי מי שזה לא יהיה, להיות מחליף לתמיר פלוס 3 זרים (לפחות) על העמדות שלך זה לא מספיק כדי להתפתח באמת.. במיוחד תחת החוק הישראלי/רוסי המצומצם.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2019, 11:54 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת

עוד פעם הסקרים האלה
די כבר עם הטרולים פה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2019, 12:31 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

בסקר נכון האפשרויות היו צריכות להיות ככה:

1. יוגב.
2. בר.
3. שניהם.
4. אף אחד מהם.
5. יפתח זיו.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2019, 21:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אוחיון סגר בבייתר חולון ב-230 אלף דולר לשנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 22:15 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

החלטה נבונה של יוגי והחלטה נכונה של הפועל.
באסה לגמרי לראות שחקן שלנו בצהבת סוג ב', אפילו שזה לא סוף העולם - הם לא מכבי, כן? - ועדיין, זה לא שיש לו אפציה ישראלית נוספת אחרינו מבחינת כסף והשתתפות באירופה. הבאה אחריהם זאת נס ציונה שיכולה לשלם לגולן גוט, לא ליוגב, ולכן זה היה ברור שהיעד של יוגב הוא חולון.

בשביל הפועל זה מהלך נכון.
יש לה רכז ישראלי של 25 דקות, יש לה את בראון ויכול להיות לה עוד רכז. יוגב נותן דקות רק בעמדה הזאת ולא היו מוצאים לו מקום, אז חבל בשביל כולם. הוא גם פציע ומבוגר (32), ככה שלא ברור אם היינו מקבלים אותו לעונה שלמה - וזה סיכון שעדיף לא לקחת גם בספסל.

לפני שנתייחס לבר, מילה על האלטרנטיבות העיקריות שעלו:
* יפתח זיו: המון הייפ לשחקן סביר לכל היותר. גם כן רכז פרופר, שזה לא ממש מה שאנחנו צריכים, קלעי שלוש רע (העונה הכי חלשה של בר היא עונה ממוצעת שלו בתחום הזה) והוא נותן את המספרים שלו עם פי 2 דקות ממה שהיה מקבל כאן. במצב כזה, הוא היה נותן עוד פחות תפוקה וזה לא מה ששני הצדדים צריכים. אלא אם בונים על זיו כרכז ראשון בעוד שנה-שנתיים בהנחה שבלאט יעזוב לאירופה, ואת זה אני לא רוצה. לכן טוב שהוא לא כאן.

* גולן גוט: עשה קפיצה גדולה באמצע הקריירה וזה בהחלט חיובי. עדיין חיסרון קריטי שלא מדברים עליו מספיק הוא השיוך שלו ל"שחקן אמיתי". הרבה לפני השאלה המקצועית, שני שחקנים בקבוצה שהם חלק מפרויקט צדדי וכלכלי של המאמן זאת כבר מגה בעיה. אם חלילה הוא היה חותם, היה פה בית זונות של דקות משחק על בסיס לא ענייני, כלומר שחקן נוסף שלא יורד מהמגרש כשהוא טועה בכמות או בצורה לא סבירה בעליל.

למה כן בר:
* לאנשי ה"הוא לא התקדם סנטימטר": 3 שנים רצוף שהוא התקדם עונה אחרי עונה מבחינת כדורסל ומספרים מכל בחינה. אחרי זה הביאו לו רכז דומיננטי על הראש הוא שיחק פחות ועדיין התפוקה שלו ירדה רק במעט. בשני שליש הראשונים של העונה הירידה בדקות הייתה דרמטית וגם בתפוקה (סך דקות שהשנה הוא התרגל אליו והפיק בו הרבה יותר), ועם כל החיבה ליוגב - מספרית, בר נתן יותר בפחות דקות ממנו כבר אז. כשבר קיבל קרדיט אחרי הפציעה בכמות דקות דומה לבלאט השנה, רק לא בלי אשראי בלתי מוגבל, הוא החזיר בתפוקה טובה יותר ממנו - וזה קרה תחת קטש. כלומר, כשקטש צריך אותו ונותן לו דקות - בר מחזיר לו.

* אין הרבה ישראלים שבאמת רוצים לשחק בהפועל ירושלים ואשכרה יודעים לשחק כדורסל. אין מתוכם הרבה ישראלים ריאליים מנוסים יחסית שלא נמצאים בוודאות בצד היורד בקריירה שלהם (יוגב) או יקרים מדי לתפקיד (מקל). עם מאמן שלא רצה בו והראה לו את זה בפרצוף הוא עדיין נתן 150%, ועונה חרא שלו הייתה עדיין סבירה לחלוטין בשביל שחקן משלים שהקרדיט שלו כל הזמן מוגבל ע"י המאמן. עכשיו, כשכולם מורגלים לסיטואציה בחזקת "מה שהיה הוא שיהיה", אין סיבה שהתפוקה שלו תרד; הוא הוכיח אחרת בינתיים.

* בהמשך לזה, האופציות הפנויות באמת לא משהו, ואם היינו מוותרים עליו עכשיו כי הוא פחות נחוץ, תוך עונה בלאט בורח לנו לחו"ל והיינו נתקעים עם שוק ישראלי מחורבן מאוד. לא סביר שהוא היה חוזר מיד. מהסיבה הזאת גם כן, לא זורקים שחקן.

* המשכיות: לשמור על 4 שחקנים מהקו האחורי שלך שנתנו עונה טובה זה חיובי. לכן אין סיבה לא להמשיך עם אחד מבין בר/יוגב, ובר עדיף. הוא משחק בעמדה שבה צריך למלא יותר דקות ספסל השנה וזה אמור לעבוד. בתקווה שבר ממשיך מעבר לעונה הזאת, יש אשכרה פוטנציאל לשחקן ותיק שיידע להתאים את עצמו למערכת ולמצבים המשתנים בה. הרבה קבוצות נהנות משחקנים כאלה. יותם של עונת סימונה היה דוגמא טובה מאוד לזה, ועוד בשלב של דעיכת הקריירה שלו. לבר יש הרבה יותר שנים קדימה בהן הוא יכול להשתפר ולא רק לרדת. לכן שווה להמשיך ביחד.

* לא הכל מקצועי עם כל הכבוד. אני שם בצד את מיעוט ההייטרים הקולני של בר ביציע וברשת - בשביל רוב הקהל הוא סמל אמיתי. הכי קרוב לשחקן בית, והכי קרוב למה שפפי היה בזמנו, ברמה שאף ישראלי מאז לא היה, גם לא הדומיננטיים שבהם (טפירו בשיאו, נעימי וכו', אפילו קוז'י וקוקיה כפרה עליהם). שחקן שאומר לא למכבי לא צריך להיזרק סתם אלא להתקבל בחיבוק במערכת. העובדה שבר כנראה נשאר ואולי גם יאריך חוזה מראה על עוד שחקן שנותן אמון גדול במערכת של הפועל, לגמרי בלי קשר למאמן, וזה מעיד טובות על מי שמנהל את העסק בשנים האחרונות - ומעיד של שחקן ליואלי. מועדון שזורק שחקנים נאמנים לא יצליח לייצר כאלה בעתיד. וכן, זה שווה המון. בעידן של מיעוט שחקני בית ושני עשורים בהם היה שחקן וחצי משמעותי שגדל כאן - נעימי וכץ - משחק כאן שחקן שחלם להיות קפטן הקבוצה הרבה לפני שהגיע אליה. כאלה שחקנים אני רוצה בקבוצה גם בלי קשר ליתרונות המקצועיים שלהם.

תודה יוגב, יופי הפועל והיידה ברטי.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 22:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כן הכי קרוב לשחקן בית שהיה כבר סגור בצרבת ורק הצעה כספית מוגזמת השאירה את שחקן הבית שלך באדום , הליגה שלנו בדיחה השאלה מה הוא יכול לעשות באירופה ? על מי הוא יכול לשמור שם ? העיקר אתה " שם בצד את מיעוט ההייטרים הקולני של בר ביציע וברשת" דבר בשם עצמך , בר אחלה בחור שחקן טוב לליגה שלנו אבל פה זה מתחיל ונגמר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 23:39 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

ההבדל הכספי בין ההצעות שלו באותו קיץ היה קטן יחסית, ומתקזז עם החלום של כל שחקן ישראלי לשחק ביורוליג - משהו שהפועל לא יכולה לתת לשחקן. בנוסף, מי שתוקע יתד במכבי יכול לשדרג את השכר שלו לרמות שהפועל לא משלמת, וזה מפתה. למרות זה, בסוף הדרך הוא אמר להם לא. גם מרקוביץ' המותק היה מילימטר מחתימה בצהבת ובסוף נתן להם שלילי, רק שחוץ משניהם זה לא קרה לנו בעבר. זאת לצערנו חתיכת אימפריה שכל שחקן שאומר לה לא, גם בדקה ה-95, צריך לקבל בזרועות פתוחות. בטח לא בבוז.

אין יותר ישראלים זמינים שיכולים לתת הגנה באירופה. מתו. יש לך את דיברתולומיאו במכבי, יוגב של לפני 3 שנים והלאה, קצת גל מקל, אולי דוסון שיצא לספרד - וזהו. בקאדר הישראלי הקיים הוא בין השומרים היותר סבירים שיש, כולל למשל בהשוואה ליפתח זיו שמקבל יחס של שומר על. לא, אף סטופר הגנתי עם דרכון ישראלי לא עומד בתור לחתום אצלך בקרוב. אין הרבה מקרים שנוחת אצלך עלוקה כמו דרור חג'ג'.

לבר נולדו הייטרים ורואים את זה ברשת. לא המצאתי את זה. גם לשחקנים אחרים התפתחו הייטרים. זה חדש? בכלל לא. מי שהייטר, וזה בד"כ מעטים, לא חייבים תמיד להתייחס לעמדה שלו באותה רצינות כמו של אוהדים אחרים.

בסוף הפועל קבוצה עם מגבלות, ולדעתי המשקפיים שלנו צריכים להיות בהתאם. בזה הניתוח של הכל מתחיל ונגמר.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 יולי 2019, 23:54 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
ההבדל הכספי בין ההצעות שלו באותו קיץ היה קטן יחסית, ומתקזז עם החלום של כל שחקן ישראלי לשחק ביורוליג - משהו שהפועל לא יכולה לתת לשחקן. בנוסף, מי שתוקע יתד במכבי יכול לשדרג את השכר שלו לרמות שהפועל לא משלמת, וזה מפתה. למרות זה, בסוף הדרך הוא אמר להם לא. גם מרקוביץ' המותק היה מילימטר מחתימה בצהבת ובסוף נתן להם שלילי, רק שחוץ משניהם זה לא קרה לנו בעבר. זאת לצערנו חתיכת אימפריה שכל שחקן שאומר לה לא, גם בדקה ה-95, צריך לקבל בזרועות פתוחות. בטח לא בבוז.

אין יותר ישראלים זמינים שיכולים לתת הגנה באירופה. מתו. יש לך את דיברתולומיאו במכבי, יוגב של לפני 3 שנים והלאה, קצת גל מקל, אולי דוסון שיצא לספרד - וזהו. בקאדר הישראלי הקיים הוא בין השומרים היותר סבירים שיש, כולל למשל בהשוואה ליפתח זיו שמקבל יחס של שומר על. לא, אף סטופר הגנתי עם דרכון ישראלי לא עומד בתור לחתום אצלך בקרוב. אין הרבה מקרים שנוחת אצלך עלוקה כמו דרור חג'ג'.

לבר נולדו הייטרים ורואים את זה ברשת. לא המצאתי את זה. גם לשחקנים אחרים התפתחו הייטרים. זה חדש? בכלל לא. מי שהייטר, וזה בד"כ מעטים, לא חייבים תמיד להתייחס לעמדה שלו באותה רצינות כמו של אוהדים אחרים.

בסוף הפועל קבוצה עם מגבלות, ולדעתי המשקפיים שלנו צריכים להיות בהתאם. בזה הניתוח של הכל מתחיל ונגמר.

כתבת פה כמה דברים תמוהים. אבל המצחיק מכולם הוא למנות את דוסון כשחקן ישראלי שיכול לתת הגנה באירופה... אחד השחקנים הכי פחות מחויבים בהגנה ששיחקו פה ונחשב שומר גרוע אפילו ברמת הליגה שלנו..

לגבי ברטי בעניין ההגנה באירופה, הוא לא סתם סביר הוא ממש ממש רע. הוא פשוט לא מספיק פיזי כדי לעבור את החסימות (כמו בלאט) ולכן כל חסימה עליו מפרקת ההגנה. ואני דווקא חושב שהוא אחלה בחור עם אחלה אופי שעבר תקופה לא קלה מנטלית תחתח קטש ועדיין נלחם. אבל מבחינת כדורסל הוא לא ברמה שלנו וזה כבר לא ישתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 01:23 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

הסיבות לזרוק את בר ?
כדורסל

הסיבות להשאיר את בר ?
כל מה שהוא לא כדורסל נטו

סיכום ?
אם אין על השולחן משהו יותר טוב ממנו (ויפתח זיו למשל הוא עד הודעה חדשה לא טוב ממנו)
ואם בר מוכן קצת לרדת מהרצון לשכר של 300 לשנה
אני משאיר אותו

שחקן אהוד מאוד
אישיות חשובה בחדר הלבשה
אישיות חשובה לחיבור ההל לקבוצה
כבר הראה שהוא יודע להיות בקבוצה גדולה

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 09:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

LORD:
ציטוט:
* לאנשי ה"הוא לא התקדם סנטימטר": 3 שנים רצוף שהוא התקדם עונה אחרי עונה מבחינת כדורסל ומספרים מכל בחינה. אחרי זה הביאו לו רכז דומיננטי על הראש הוא שיחק פחות ועדיין התפוקה שלו ירדה רק במעט. בשני שליש הראשונים של העונה הירידה בדקות הייתה דרמטית וגם בתפוקה (סך דקות שהשנה הוא התרגל אליו והפיק בו הרבה יותר), ועם כל החיבה ליוגב - מספרית, בר נתן יותר בפחות דקות ממנו כבר אז. כשבר קיבל קרדיט אחרי הפציעה בכמות דקות דומה לבלאט השנה, רק לא בלי אשראי בלתי מוגבל, הוא החזיר בתפוקה טובה יותר ממנו - וזה קרה תחת קטש. כלומר, כשקטש צריך אותו ונותן לו דקות - בר מחזיר לו.

.
בר לא התקדם סנטימטר מאז העונה ההיא בהפועל תל אביב לפני שהגיע לכאן. גם מבחינת מספרים וגם מבחינת כישורים ויכולות. כלום. הוא יושב כאן 5 שנים כשהנתון הסטטיסטי היחיד שבו הוא מראה התקדמות משמעותית ויציבה זה בצ'ק החודשי.
אני לא צריך להביא נתונים כי כבר עשיתי את זה לפני שנתיים, השוויתי נקודות\אסיסטים\ריבאונדים\אחוזים ל-1-2-3 פר דקת משחק. לא הייתה שום התקדמות בשום אפסקט מאז העונה בהפועל תל אביב - אולי הוא עלה באיזה נקודה למשחק אבל ירד באחוזים מהעונשין. עלה באיזה חצי אסיסט וירד בריבאונד, בתמונה הגדולה - פלאטו. אפשר להגיד שזה לשמור על יציבות, ואפשר להגיד שזה אותו שחקן שקיבלנו בלפני 5 שנים כשהטיקט שלו היה פוטנציאל שכבר לא ימומש לעולם. ואני מדבר על נתונםי בליגה הישראלית -
אם אני אבדוק את אירופה נקבל פה שנינו חראררה. מוזמן לבדוק בעצמך: https://basket.co.il/player.asp?PlayerId=10741 (תרד למטה קצת סטט' קריירה).
ושנינו מסכימים שגם בשנתיים האחרונות הוא לא התקדם - שוב, לא סטטיסטית ולא מבחינת כישורים\יכולות.
אתה כותב כל מיני דברים כאילו שהם נכונים, אבל זו בסך הכל הדיעה הסובייקטיבית שלך. אני מציע לך להוסיף לפני או אחרי משפטים כאלה - "לדעתי".

אחר כך הבאת שני טיעונים שלא קשורים ביכולת של בר אלא בכך שאין אלטרנטיבות.
ואחר כך הוספת שלא הכל מקצועי.
אז בעצם, כלום לא מקצועי.
הוא לא הכי קרוב לשחקן בית, כי מבחינתי גם הלפרין, גם אליהו, ואפילו יוגב היו יותר שחקני בית ממנו. זה גם סובייקטיבי, ואני לא מתחבר לבר בשום צורה. ואני לא היחיד.

בר לא שחקן "נאמן", אלא הוא שחקן שכל קיץ בוחר את החוזה הכי טוב שהוא יכול לקבל.

הייתי רוצה לראות במקום בר את יפתח זיו.
הייתי רוצה לראות במקום בר את שוכמן.
בכלל לא מעניין אותי שהם לא באותה עמדה, כי שוכמן בניגוד לבר הוא לא קונוס באירופה. ויפתח זיו בניגוד לבר יכול לשחק פיק אנד רול ועושה קולות של הגנה.
בכל מקרה, גם בשוכמן וגם ביפתח זיו יש אש בעיניים ואש בתחת, ואלו שני דברים שלבר אין, ואני כאוהד מתחבר אליהם הרבה יותר מאשר פוסט באינסטגרם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 09:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בנוסף, כשאני מסתכל על המספרים של יפתח זיו אני רואה עליית הדרגתית בכל עונה ועונה.

בעונה האחרונה יפתח זיו העמיד ב-27 דקות 10.7 נקודות, 4.4 ריב' ו-4 אסיסטים.
העונה הכי טובה של בר בקריירה הוא העמיד ב-25 דקות 10, 2.2 ו-3.5
מבחינת חטיפות - זיו חוטף כמעט פי 2 יותר מבר. שומר יותר טוב, וזה לא שאלה בכלל.

האחוזים של בר טובים יותר, אבל הסטט' של יפתח טובה יותר.
השוויתי בין העונה הכי טוב של בר לעונה הכי טובה של יפתח, שבמקרה גם הייתה האחרונה שלו.
נתון מעניין שבעונה האחרונה שניהם קלעו בדיוק את אותו אחוז מהשלוש (30% מעאפן), ובדיוק את אותו אחוז מהעונשין (69% גרוע). בר קולע באחוזים טובים יותר ל-2 (59% מול 44%).

אז מספרית - נכון לעכשיו, יפתח זיו טוב יותר.
הוא צעיר יותר.
הוא אתלטי יותר, חזק יותר.
ואני מאמין שגם זול יותר.

מבחינתי - ברור שיפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 10:10 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

ודבר נוסף, רוב האנשים פה לא נוגעים בנקודה הכי חשובה והיא שישראלים אחרים גם אם יהיו פחות טובים מבר יהיו זולים בהרבה...

בסופו של דבר גם אם בר יאות לרדת מהשכר ההזוי של 300K לכיוון 200K, זה עדיין עלות מעסיק מטורפת שאח"כ תוקעת לנו את תקציב השחקנים ולא מאפשרת להביא זרים טובים.

למשל - ע"פ פרסומים זאק לידיי ביקש מאולימפיאקוס חוזה של 500K ולא קיבל. אם במקום להשאיר את בר ב-200K (כלומר 400K) ולהביא את בריימו ב-200K~, היינו מגישים לזאק לידיי הצעה על 500K ואז מביאים גארד ישראלי ב-50K (כל אחד שיסכים לחתום. ממילא מדובר במחליף שלישי שישחק רק בליגה). איזו אפשרות הייתה נותנת לנו קבוצה יותר טובה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2019, 13:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
בנוסף, כשאני מסתכל על המספרים של יפתח זיו אני רואה עליית הדרגתית בכל עונה ועונה.

בעונה האחרונה יפתח זיו העמיד ב-27 דקות 10.7 נקודות, 4.4 ריב' ו-4 אסיסטים.
העונה הכי טובה של בר בקריירה הוא העמיד ב-25 דקות 10, 2.2 ו-3.5
מבחינת חטיפות - זיו חוטף כמעט פי 2 יותר מבר. שומר יותר טוב, וזה לא שאלה בכלל.

האחוזים של בר טובים יותר, אבל הסטט' של יפתח טובה יותר.
השוויתי בין העונה הכי טוב של בר לעונה הכי טובה של יפתח, שבמקרה גם הייתה האחרונה שלו.
נתון מעניין שבעונה האחרונה שניהם קלעו בדיוק את אותו אחוז מהשלוש (30% מעאפן), ובדיוק את אותו אחוז מהעונשין (69% גרוע). בר קולע באחוזים טובים יותר ל-2 (59% מול 44%).

אז מספרית - נכון לעכשיו, יפתח זיו טוב יותר.
הוא צעיר יותר.
הוא אתלטי יותר, חזק יותר.
ואני מאמין שגם זול יותר.

מבחינתי - ברור שיפתח.

זה לא רק זה זה גם שחקן שבקושי ישחק אחרי גייקובן בלאט פלדין וגארד זר נוסף ככה שזיו יכול להכנס ולתת פיזיות והגנה בזמן קצר מה שבר ממש לא , גם זיו זה שחקן של 90K ולא 250 מופרכים של בר .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2019, 11:12 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

גמליאל כתב:
ודבר נוסף, רוב האנשים פה לא נוגעים בנקודה הכי חשובה והיא שישראלים אחרים גם אם יהיו פחות טובים מבר יהיו זולים בהרבה...

בסופו של דבר גם אם בר יאות לרדת מהשכר ההזוי של 300K לכיוון 200K, זה עדיין עלות מעסיק מטורפת שאח"כ תוקעת לנו את תקציב השחקנים ולא מאפשרת להביא זרים טובים.

למשל - ע"פ פרסומים זאק לידיי ביקש מאולימפיאקוס חוזה של 500K ולא קיבל. אם במקום להשאיר את בר ב-200K (כלומר 400K) ולהביא את בריימו ב-200K~, היינו מגישים לזאק לידיי הצעה על 500K ואז מביאים גארד ישראלי ב-50K (כל אחד שיסכים לחתום. ממילא מדובר במחליף שלישי שישחק רק בליגה). איזו אפשרות הייתה נותנת לנו קבוצה יותר טובה?

יוגב השתכר 300K, בר 240-250K.
הוא רוצה להמשיך, וברור שבמצב הזה הוא יתפשר כלכלית.

יפתח זיו לא יבוא ב-90K אם הפרסום שזלמנסון ירוויח 140K לעונה הוא נכון. כלומר הרף הישראלי של הפועל נשאר די גבוה גם היום. זיו בכל מקרה יושב בדיוק על העמדה של בלאט ובראון, ודי לא יביא תועלת בתפקיד של לשחק בעמדה אחרת שהוא לא מתורגל בה. שחקן לא רע, אבל לא רלוונטי לסגל שלנו השנה. בסיטואציה אחרת בעוד שנה-שנתיים, יכול להיות שכן.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 09:03 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת

בסוף עוד שניהם לא יהיו פה..

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 06,00.html

לגבי מנקו, נקווה שבאמת לא יהיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 09:54 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

הלוואי ששניהם לא יהיו פה. הם תוקעים את התקציב של הקבוצה שזה על סף החוצפה ממישהו כמו בר לדרוש 300K (כלומר 600K עלות מעסיק, כלומר השחקן הכי יקר בקבוצה) אחרי איך שהוא נראה פה 5 שנים...

Lord - אני מניח שברגע שישקע האבק על משמעויות החוק הרוסי החדש שמחייב רק ישראלי אחד והם יבינו שבמשחק הכיסאות הזה מישהו הוציא כיסא, גם הדרישות שכר ירדו ואפשר בהחלט יהיה להביא איזה יפתח זיו ב-90K. בכל מקרה הנקודה שלי היא שגם אם זיו לא מוכן אז הייתי מביא את לימונד, או ניב ברקוביץ', או בן שימול (ממש מי מהם שיסכים לבוא במחיר שציינתי ומטה). ההבדל שיהיה בין התרומה של בר לתרומה של אחד מאלו (אם בכלל יהיה כזה) יהיה משמעותית קטן מההבדל בין זר שנוכל להביא אם נוסיף לתקציב שלו את ה- 220K עלות מעסיק שנחסוך.. אם למשל נחליט שמשקיעים את זה בזר בעמדה הסנטר אז תדמיינו שאפשר לבחור בין להביא את בר + בריימו או ברקוביץ' + זאק לידיי, אפשר גם לדמיין את זה בגארדים ולחשוב על להביא את וולדן במקום ג'ייקובן בראון. לדעתי בכל מקרה ברור שהכסף הזה על שחקן זר ישדרג אותנו בהרבה מעבר למה שבר יכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 10:19 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טוב מאוד, הכי אופטימלי שלא ישאר ולו שריד אחד מתקופת קציקריס!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 13:36 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

גמליאל כתב:
הלוואי ששניהם לא יהיו פה. הם תוקעים את התקציב של הקבוצה שזה על סף החוצפה ממישהו כמו בר לדרוש 300K (כלומר 600K עלות מעסיק, כלומר השחקן הכי יקר בקבוצה) אחרי איך שהוא נראה פה 5 שנים...

Lord - אני מניח שברגע שישקע האבק על משמעויות החוק הרוסי החדש שמחייב רק ישראלי אחד והם יבינו שבמשחק הכיסאות הזה מישהו הוציא כיסא, גם הדרישות שכר ירדו ואפשר בהחלט יהיה להביא איזה יפתח זיו ב-90K. בכל מקרה הנקודה שלי היא שגם אם זיו לא מוכן אז הייתי מביא את לימונד, או ניב ברקוביץ', או בן שימול (ממש מי מהם שיסכים לבוא במחיר שציינתי ומטה). ההבדל שיהיה בין התרומה של בר לתרומה של אחד מאלו (אם בכלל יהיה כזה) יהיה משמעותית קטן מההבדל בין זר שנוכל להביא אם נוסיף לתקציב שלו את ה- 220K עלות מעסיק שנחסוך.. אם למשל נחליט שמשקיעים את זה בזר בעמדה הסנטר אז תדמיינו שאפשר לבחור בין להביא את בר + בריימו או ברקוביץ' + זאק לידיי, אפשר גם לדמיין את זה בגארדים ולחשוב על להביא את וולדן במקום ג'ייקובן בראון. לדעתי בכל מקרה ברור שהכסף הזה על שחקן זר ישדרג אותנו בהרבה מעבר למה שבר יכול.

כבר סיכמו עם פאקינג עידן זלמנסון על 140K. כל הגארדים שציינו פה, חוץ מלימונד, שווים לפחות את זה אם לא יותר.
הפספוס שלנו מתחיל בזה שהחתמנו בסנטר שחקן חביב כמו בריימו, ובונים פה על למצוא SF יוצא דופן שירים את הקבוצה - משימה קשה מאוד.
אם טי ג'יי קליין פה, אז זלמנסון לא הכי נחוץ, בטח לא בעלות לא קטנה, וזה מגמיש את הסגל מצוין. צ'וברוביץ' ישב על משבצת דומה עם חוק רוסי מלא וקיבל פחות.
בקיצור, מחליף ישראלי שני-שלישי יעלה לפחות 150K נטו איך שלא נסובב את זה, קליין אולי ינסה להוציא אפילו יותר מזה. בפעם המי יודע כמה, נחזור: לא צריך רכז נוסף השנה, בטח לא כשמשאירים מקום בסגל לרכז זר נוסף על בלאט ובראון. אין להפועל משאבים לבזבז על מנופפי מגבות.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 13:53 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

גמליאל כתב:

אתה לא כל כך בכיוון מבחינת סדרי הגודל של שכר אחי, ולכן גם בהשלכות התקצביות שאתה לוקח הלאה.
בר אמור היה אמור לקבל 200-250 העונה לפי האופציה שלא תתממש, המשא ומתן עכשיו זה לגבי החוזה החדש מבחינת מחיר שבין 100 ל150, וכמובן משך התקופה.
כששחקן כמו זיו משתדרג להפועל הסוכן שלו לא לוקח 90 (כנל לימונד או בן שימול), ראה ערך זלמנסון, ולכן הסכום שנחסך הוא לא כזה משמעותי, בטח שלא בהקשר של זאק לידיי שאחרי עונת בכורה אישית מוצלחת ביורוליג שווה בין 500 ל800 אלף. וולדן כדוגמא הנוספת, אם לא תקפוץ עליו קבוצת יורוליג, יהיה שווה גג 250-300, לא משהו שונה במיוחד ממה שבראון מקבל בכל מקרה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 13:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

באיזה סרט שחקן כמו בר טימור מקבל 250 אלף דולר לעונה ?
הפועל עשתה בשכל שלא חידשה את האופציה על החוזה שלו.
כרגע אין הסכמות על הסכומים של החוזה החדש.
בר טימור יתפכח מהר מאוד כשיראה איזה הצעות הוא מקבל מקבוצות ליגה כמו הפועל תל אביב ונהריה....120 אלף בעונה מקסימום.
האמת ? אני ממש לא אזיל דמעה אם הוא יעזוב.
6 שנים של הבטחה שלא מומשה.
הגיעה הזמן להמשיך הלאה.
בלאט בתור רכז ישראלי וג׳ייקובן בראון בתור רכז זר.
אפשר להביא רכז ישראלי נוסף אם רוצים ( יפתח זיו ?)
ולהביא את אדם אריאל חזרה להפועל.
יאללה, לחדש ולהצעיר את הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 14:39 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Lord of the Red's כתב:
גמליאל כתב:

כבר סיכמו עם פאקינג עידן זלמנסון על 140K. כל הגארדים שציינו פה, חוץ מלימונד, שווים לפחות את זה אם לא יותר.
הפספוס שלנו מתחיל בזה שהחתמנו בסנטר שחקן חביב כמו בריימו, ובונים פה על למצוא SF יוצא דופן שירים את הקבוצה - משימה קשה מאוד.
אם טי ג'יי קליין פה, אז זלמנסון לא הכי נחוץ, בטח לא בעלות לא קטנה, וזה מגמיש את הסגל מצוין. צ'וברוביץ' ישב על משבצת דומה עם חוק רוסי מלא וקיבל פחות.
בקיצור, מחליף ישראלי שני-שלישי יעלה לפחות 150K נטו איך שלא נסובב את זה, קליין אולי ינסה להוציא אפילו יותר מזה. בפעם המי יודע כמה, נחזור: לא צריך רכז נוסף השנה, בטח לא כשמשאירים מקום בסגל לרכז זר נוסף על בלאט ובראון. אין להפועל משאבים לבזבז על מנופפי מגבות.

זלמנסון דווקא כן שווה יותר. הוא ואמארה בערך הישראלים היחידים שיכולים לשים גוף בעמדה 5 גם באירופה בלי שימעכו אותם. גראדים כמו שציינת יש המון וההבדל ביניהם לא קריטי.

מסכים איתך שאפשר היה לפתור את זה פשוט בלא להביא את בריימו ובמקומו סנטר גבוה יותר. זה כבר צריך להעלות לקטש וחוסר היכולת שלו ללמוד מטעויות..

דבר שני, ייקח יותר מעונה אחת עד שהמשמעויות של החוק הרוסי החדש יחלחלו לכל האקו-סיסטם, אבל אני בהחלט לא פוסל שנגיע למצב שאפשר להביא גארד ישראלי סביר גם ב 70k כי האלטרנטיבה שלו תהיה להיות בליגה השנייה או שחקן שולי בקבוצת תחתית (ולדעתי שחקנים כמו בן שימול וניב ברקוביץ עומדים להיכנס לתוך הקטגוריה הזאת). כל זה תחת האסטרטגיה שאנחנו לא מחפשים דווקא אך הישראלים הכי טובים אלא הכי זולים שאפשר לסחוב איתם כדי לפנות כסף לזרים שבאמת ייתנו את הטון. מצידי שחולון ישלמו לכל המנקו, יפתח זיו וחבריהם 150k ונראה לאן יגיעו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי גמליאל בתאריך 10 יולי 2019, 14:48, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 14:47 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל כתב:

אתה לא כל כך בכיוון מבחינת סדרי הגודל של שכר אחי, ולכן גם בהשלכות התקצביות שאתה לוקח הלאה.
בר אמור היה אמור לקבל 200-250 העונה לפי האופציה שלא תתממש, המשא ומתן עכשיו זה לגבי החוזה החדש מבחינת מחיר שבין 100 ל150, וכמובן משך התקופה.
כששחקן כמו זיו משתדרג להפועל הסוכן שלו לא לוקח 90 (כנל לימונד או בן שימול), ראה ערך זלמנסון, ולכן הסכום שנחסך הוא לא כזה משמעותי, בטח שלא בהקשר של זאק לידיי שאחרי עונת בכורה אישית מוצלחת ביורוליג שווה בין 500 ל800 אלף. וולדן כדוגמא הנוספת, אם לא תקפוץ עליו קבוצת יורוליג, יהיה שווה גג 250-300, לא משהו שונה במיוחד ממה שבראון מקבל בכל מקרה...

כמו שכתבתי ללורד, לדעתי ייקח יותר משנה לאקו-סיסטם המקומי לעכל את השינוי שהחוק הרוסי החדש מביא. קבוצות יצטרכו פחות ישראלים בכירים ויתחיל משחר כיסאות שבסופו שכר הישראלים יתכנס לנקודה קצת יותר גבוהה משכר זרים באותה רמת כדורסל (יותר גבוהה כי עדיין צריך לפחות ישראלי אחד על המגרש) או אם תרצו יותר קרובה לשכר שהם היו מקבלים אם היו הולכים לשחק כזרים איופשהו באירופה.

לכן לדעתי כשישקע האבק יפתח זיו (שם קוד) דווקא כן ילך על הצעה ל- 90K בהפועל כי אותו ההיגיון שנתתי למעלה יחול גם על הקבוצות הקטנות ואחת כמו נהריה תעשה את החישובים שלה ותחליט שלא שווה לה לשים יותר מ-50K על ישראלי (או לחלופין לשים את זה רק על אחד שיהיה בחמישייה וכל השאר יהיו מחליפים שיהיו ילדים ב-30-40K)...

אם מדברים על 100K לבר טימור זה טיפה יותר סביר. לא מאמין שזה הכיוון כשבלאט מקבל 170.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 15:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אוחיון חתם ב-115K לימונד סגר ב-100K אין מה לעשות , ישראלי אחד על המגרש חיסל להם את השכונה במשכורות , אפילו הצרבת מציעה לטיוס 400K במקום המיליון שהוא קיבל עד עכשיו , גונדי חתם ב-220K שבדרך כלל שחקן ישראלי בצרבת קיבל 500K , בקיצור השכר היום (לא בצרבת) הוא בין 50-60 ל100 120K .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יולי 2019, 16:10 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

טוב כמובן שקודם כל מאחר וכולנו ניזונים מדיווחים בתשקורת אז קשה לנהל את הדיון הזה שמנסים לרדת לרזולוציה מדוייקת.
אני אגב קראתי שבלאט מקבל 140 דווקא.
בכל אופן גמליאל יכול ליהיות שאתה צודק שיקח לזה כמה שנים להתאפס, בטח אם לא יהיו הרבה ישראלים שמצליחים ליצור סביבם הייפ.
הגרף בכל מקרה ילך לכיוון למטה כי ברור שאחרי שגימלאים כמו ליאור ויוגב קיבלו סכומים כאלה, המטוטלת חייבת להמשך לכיוון השני.
אבל ההשלכה שאתה עושה לגבי העיניין הזה, שאם חסכת כסף על ישראלים באופן אוטומטי הבעלים יוציאו את ההפרש על זר טוב יותר, היא נכונה רק במקרים מסויימים.
מאחר וזה לא הנבא ולא עובדים לפי קאפ ספייס, ובכלל יש נטייה לרצות לחסוך או להשאיר כסף לשליפות בנקודות מאוחרות יותר בעונה, בעלים, העיקר בישראל, לא תמיד עובדים כך.
מה גם שיש עוד סיבות חוץ מהחוק הרוסי שמשפיעות על סדר גודל של שכר בתחום מסויים, לדוגמא אם זיו מקבל הצעה של 60 והוא יכול לעשות יותר כסף בנדלן אצל דוד שלו, כנראה שהוא לא יקח את העבודה שלו ככדורסלן יותר מידי ברצינות.

ניר אתה דווקא מחזק בעצם את הנקודה שלי, אם נס ציונה יכולה לשלם 100(!) וחולון בין 115-140 לפי הדיווחים השונים שראיתי, אז יפתח זיו בוודאי יצפה לקבל שידרוג בהפועל.
שחקן כמו ג׳ונדי לא קיבל חצי מיליון גם בשיא ההתפרעיות עם החוזים, ומצד שני טיוס קיבל בסביבות ה750, ואם ישאר יקבל משהו דומה כי זה באמת השווי שלו ביורוליג גם -/+.
בא לומר- השוק תמיד יהיה מושפע גם מתנודות ארוכות טווח יותר כמו הקונטרה לעונות החוק הרוסי, אבל גם תנודות נקודתיות יותר משפיעות, לדוגמא:
אם גינת ממשיך לבנות את הקייס שלו ושנה הבאה גם ת״א וגם ירושלים צריכות ארבע לסגל- המחיר שלו יעלה.
אם ראשון מצליחה גם בעונה הבאה אז השחקנים הבולטים יקבלו שידרוגים בשכר, או אצלה או אצל מישהו אחר.
בקיצור החוק הרוסי המרוכך לדעתי יאזן את חוסר הפרופורציה במקרי הקיצון כמו 500 לליאור או 300 ליוגב.
אבל מצד שני, קבוצות קטנות ימשיכו לשלם יותר ממה שהן רגילות לשחקן שבשבילם הוא בכיר (יוגב, לימונד), וקבוצות גדולות יותר ימשיכו לשדרג שכר לשחקנים צעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: amiros09, oren1988 ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: