פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 01 יוני 2020, 22:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 139 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2019, 17:32 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

מה עשו יריבותינו מעבר לים עד כיפור ?

- בורגוס- מקום שני בליגה הספרדית עם 3 נצחונות ללא הפסד והפרש סלים של 35+.
- ולוצלאבק - מוליכה את הליגה הפולנית עם שני נצחונות והפרש סלים של 45+.
- אאק אתונה - מקום שביעי בליגה היוונית עם נצחון והפסד והפרש סלים של 3+.
- באנדירמה- מקום 11 בליגה הטורקית עם נצחון והפסד והפרש סלים של 27-.
- אורטז- מקום שמיני בליגה הצרפתית עם נצחון ושני הפסדים והפרש סלים של 2-.
- אנטוורפן- מקום אחרון בליגה הבלגית אבל שיחקה רק משחק אחד (וניצחה) כשיש קבוצות ששיחקו 3-4 משחקים.
- ראסטה ואכטה עלי באכטה- מקום אחרון בליגה הגרמנית עם שלושה הפסדים ללא נצחון והפרש סלים של 50-.

נערך לאחרונה על ידי em28 בתאריך 17 ינואר 2020, 22:06, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2019, 23:29 
סמל אישי של המשתמש

מחזור ראשון בפיב"אליג, מי עשה מה ?

בית A:
- שטרסבורג ניצחה את אוסטנד ב-13, במשחק שבו ההפרש גדל כל רבע ב-3-4 נק'.
- אנקרה ניצחה אתמול את ביט"ר ב-3, אחרי ריצת 0-11 בשתי הדקות האחרונות.
- סאסרי מנצחת בקושי את ליטקבליס בנקודה במשחק צמוד לכל אורכו
- מנרסה מנצחת איזה קבוצתשקרפולנית ב-4 הפרש

בית B:
- על הפועל אתם יודעים.
- אאק מביסה (עפ"י וורה) את אורטז ב-20 הפרש.
- ראסטה וכטה מפתיעה את האלופה היחידה בליגת האלופות (פולנים) ב-13 הפרש, כל ההפרש נבנה ברבע האחרון.
- בורגוס מנצחת את אנטוורפן ב-14 הפרש אחרי מחצית ראשונה צמודה.

בית C:

- נימברוק נותנת בראש לבאמברג ב-20 הפרש
- טנריף עושה את העבודה מול ניז'ני ב-14 הפרש
- ריגה מנצחת את מורנאר מהליגה האדריאטית ב-6.
- פרישרי היוונית מנצחת את גזינטאפ הטורקית ב-6

בית D:
- דיז'ון קורעת ב-19 נק' איזושהי קבוצה בולגרית ? לא מזוהה
- טלקום בון הגרמנית מפתיעה ב-14 הפרש את סראגוסה הספרדית
- נפטונאס מיודעתינו משאירה 10 חתיכות על הראש של ברידסני, נדמה לי שדאנטה משחק אצל האיטלקים.
- בשיקטש מנצחת ב-9 את פאוק במשחק שאף קבוצה לא קלעה בו יותר מ-17 נק' ברבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 18:50 
סמל אישי של המשתמש

מה עשו יריבותינו מעבר לים עד כמעט-חוזרים-לעבודה ?

- בורגוס - אחרי הפתיחה המהממת (0-4) בליגה הספרדית הגיע הפסד לאנדורה ב-13 הפרש.
- ולוצלאבק - מוליכה את הליגה הפולנית עם ארבעה נצחונות.
- אאק אתונה - מקום עשירי בליגה היוונית עם נצחון בודד ושלושה הפסדים.
- באנדירמה - הנצחון על אנדולו עשה להם רע, מאז הפסידו שני משחקים, מקום תשיעי בליגה הטורקית.
- אורטז - מקום שמיני בליגה הצרפתית עם שני נצחונות ושלושה הפסדים.
- אנטוורפן - שני משחקים בליגה הבלגית, שני נצחונות בהפרש ממוצע של 24+.
- ראסטה ואכטה עלה באכטי - אחרי הפתיחה המגומגמת (3-0) בליגה הגרמנית ניצחה בקושי שני משחקים על נמושות הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 23:46 
סמל אישי של המשתמש

השבוע האחרון היה קשה ליריבותינו:

- בורגוס - התחילו בסערה את הליגה הספרדית (0-4) ואת הצ'מפיונס (0-2) - מאז הפסידה פעמיים בליגה הספרדית (כולל 30 הפרש לוולנסיה) והיום הפסידה לבאנדירמה בחוץ.
- ולוצלאבק - התחילו בסערה את הליגה הפולנית (0-4) ובצליעה את הצמפיונס (2-0) - מאז הפסידה בליגה הפולנית וניצחה היום את הצרפתים.
- אאק אתונה - מקום עשירי בליגה היוונית עם נצחון בודד וארבעה הפסדים, בצ'מפיונס עם נצחון והפסד.
- באנדירמה - מקום תשיעי בליגה הטורקית (3-2), שני נצחונות והפסד בצ'מפיונס (כולם במשחקים צמודים).
- אורטז - מקום עשירי בליגה הצרפתית עם שני נצחונות וארבעה הפסדים, שלושה הפסדים בצ'מפיונס.
- אנטוורפן - שלושה נצחונות משלושה משחקים בליגה הבלגית בהפרש ממוצע של 22+, שני הפסדים ונצחון (על הטורקים) בצ'מפיונס.
- ראסטה ואכטה עלה באכטי - אחרי הפתיחה המגומגמת (3-0) בליגה הגרמנית ניצחה בקושי שני משחקים על נמושות הליגה, בצ'מפיונס מככבת (שני נצחונות בשני משחקים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2019, 00:39 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תודה ארז, אתה מלך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2020, 21:57 
סמל אישי של המשתמש

אאק מפסידה לטורקים - הפועל יכולה לטפס למקום הראשון בבית, מה שמבטיח הפסד לאשכנזים !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2020, 00:34 
דיקטטור\ית

גם בורגוס הפסידה לצרפתים. לא מבין גדול בבתים משולשים אבל במידה ו..חמסה חמסה מנצחים אותם זה עשוי לעשות טוב במצב כזה.

אה.. ו.. אורן עמיאל מנצח עם נימבורק את טנריף, עשוי להיות מעניין בסיטואציות מסוימות אם כי רחוק מידי כרגע.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 ינואר 2020, 12:00 
סמל אישי של המשתמש

אאק בונה את הקבוצה מחדש.
אחרי שינקוביץ' שבר את ידו, סנט-רוס עזב לצ'ה סקא והרכז קיקאס הושבת לעונה אאק משלימה חוסרים וייצרת קבוצה חדשה לסיבוב הבא.
זה התחיל בהחתמת הסנטר ג'ראיי גרנט משטרסבורג, המשיך עם הארכת החוזה לצ'למרס, ועכשיו הם מחזירים את ניקוס זיזיס הותיק מבדאלונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 ינואר 2020, 21:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

#אשפחליג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ינואר 2020, 16:58 
סמל אישי של המשתמש

בורגוס שיחררה את טוקוטו (אקס אילת) שהיו מי שפינטזו עליו במקום בריימו:
https://sportando.basketball/en/jp-toko ... part-ways/

וחטפה בראש מטנריפה 70-54. :kelev:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 10:10 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

עברתי על הבתים כדי לנסות ולראות את מי אנחנו יכולים לקבל בשמינית (זו תהיה הקבוצה שתסיים רביעית בבית A C או D)
אבל המצב כרגע נזיל מידי ויש יותר מידי מועמדות.

סתם תחושת בטן שלי-בשיקטש.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 10:42 
דיקטטור\ית

העפתי מבט גם כן ובעקבותיו עברתי על טבלת הליגה הספרדית:
שכל אחד יסיק את מסקנותיו.
לדעתי, מזל שאת סראגוסה וטנריף (בהנחה שישמרו על המקום הראשון) נוכל לפגוש רק בפיינל פור.
לא שזה אומר בהכרח משהו אבל סראגוסה וטנריף מעל ולנסיה והרבה מעל באסקוניה היורוליגיות.
בורגוס של אתמול, מקום טוב באמצע.
1. ריאל - מקום 3 ביורוליג
2. ברצלונה - מקום 4 ביורוליג
3. סארגוסה - מקום ראשון בבית שלה בליגת האלופות
4. טנריף - מקום ראשון בבית שלה בליגת האלופות
5. אנדורה - יורוקאפ. עלתה ממקום שני מתוך שש עכשיו מקום 4 מתוך 4 (כל הספרדיות באותו בית)
6. בילבאו -
7. ולנסיה - מקום 7 ביורוליג
8. מלאגה - יורוקאפ. עלתה ממקום ראשון מתוך שש עכשיו מקום 1 מתוך 4 (כל הספרדיות באותו בית)
9. בורגוס - מקום שלישי בבית שלה בליגת האלופות
10. באסקונה - מקום 13 ביורוליג
11. קנאריה -
12. בדאלונה - יורוקאפ. עלתה ממקום רביעי מתוך שש עכשיו מקום 3 מתוך 4 (כל הספרדיות באותו בית)
13. מנרסה - מקום שלישי בבית שלה בליגת האלופות
14. אוברדוירו -
15. מורסיה
16. סביליה -
17. אסטודיאנטס -
18. פלאנדבורה -

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 14:12 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע כמה הטבלאות אמצע עונה האלו רלוונטיות. יותר רלוונטי יהיה לבדוק בסוף העונה מי מסיים איפה בפלייאוף (למשל בשנה שעברה כל השנה שמענו שטנריפה בכלל קבוצת סף יורוליג והרבה יותר טובה מולנסיה ובסוף היא עפה דיי בקלות).

דבר נוסף הוא העומס הבלתי רגיל על קבוצות היורוליג. אני הייתי מהמר שולנסיה של השנה (שמצליחה מאד גם ביורוליג) קבוצה טובה בהרבה מסראגוסה וטנריף אבל אני מניח שבסופו של דבר העומס הזה עולה בכמה משחקי ליגה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 14:43 
דיקטטור\ית

זה נכון ואין ספק שמיקומי אמצע עונה רק מצביעים על מגמות של כושר בתקופת זמן קצובה.
זה לא משנה את העובדה שזה לא העונה ראשונה שזה קורה, וזה בא אני מניח כקונטרה לזלזול המתמשך ב״צ׳יפופו״.
ובכלל שים בצד יורוליג, ההשוואה הבלתי פוסקת פה היא בין פיבא ליורוקאפ.
העובדה היא שטנריף וסראגוסה הן בטח קבוצות לא פחות טובות מבדלונה ואנדורה.
זה לרוב נכון גם לגבי המקבילות מהליגות הטובות האחרות כמו הטורקית, יוונית, איטלקית וגרמנית.
אני מהראשונים שהתנגדו למעבר הזה (ועדיין) אבל נראה לי מפגר איך נגררים לקמפיין הזה, כשרוב האנשים בכלל לא רואים משחקים מהיורוקאפ בשנתיים האחרונות.
ההבדל, חוץ מכמה קבוצות עשירות יותר עם מסורת ושם ביורוקאפ שאני בהחלט מתגעגע ליריבות איתן, הוא באמת לא כזה גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 23:25 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
זה נכון ואין ספק שמיקומי אמצע עונה רק מצביעים על מגמות של כושר בתקופת זמן קצובה.
זה לא משנה את העובדה שזה לא העונה ראשונה שזה קורה, וזה בא אני מניח כקונטרה לזלזול המתמשך ב״צ׳יפופו״.
ובכלל שים בצד יורוליג, ההשוואה הבלתי פוסקת פה היא בין פיבא ליורוקאפ.
העובדה היא שטנריף וסראגוסה הן בטח קבוצות לא פחות טובות מבדלונה ואנדורה.
זה לרוב נכון גם לגבי המקבילות מהליגות הטובות האחרות כמו הטורקית, יוונית, איטלקית וגרמנית.
אני מהראשונים שהתנגדו למעבר הזה (ועדיין) אבל נראה לי מפגר איך נגררים לקמפיין הזה, כשרוב האנשים בכלל לא רואים משחקים מהיורוקאפ בשנתיים האחרונות.
ההבדל, חוץ מכמה קבוצות עשירות יותר עם מסורת ושם ביורוקאפ שאני בהחלט מתגעגע ליריבות איתן, הוא באמת לא כזה גדול.

טנריף וסראגוסה אולי טובות כרגע מבדאלונה ואנדורה (כשמבדאלונה זה לא עניין קבוע) אבל מלאגה למשל מועדון הרבה יותר גדול משתיהן באופן קונסיסטנטי. מה גם שבשנה שעברה זה היה מול מלאגה וולנסיה ואז ההבדל היה אפילו יותר ברור.. גם אצל הרוסיות ההבדל בין קזאן וקובאן לניז׳ני משמעותי לדעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 12:15 
דיקטטור\ית

נכון אבל בכלל אין רוסיות בפיבא השנה כדי להשוות ואגב קובאן אפילו לא עברו את שלב הבתים השנה...
גמליאל אתה יודע שאני מעריך אותך ואת הדיונים איתך אז בבקשה אל תיקח את זה כעקיצה:
אני חושד שאתה, כמו לא מעט אחרים שחוזרים פה על סיסמאות בכלל לא רואים יורוקאפ בשנתיים האחרונות.
ואני בכלל לא בדעה שונה ממך בגדול אבל ההתפרקות הזו על המפעל הזה מגוחכת, בעיקר השנה אגב.
יש ביורוקאפ כמה קבוצות חזקות עם שם ומסורת וכסף שבהחלט הייתי מעדיף להתמודד מולן, זה ברור וידוע.
אני פשוט רואה כדורסל בסטרימינג ולכן לא מעט פעמים אני עובר בין משחקים אחרי הפועל או בימי שלישי/רביעי משעממים.
יש משחקים טובים בפיבא, ויש משחקים ברמת ליגת ווינר ביורוקאפ, ולהיפך כמובן.
הרמה לא כזו שונה, זה כל מה שאני אומר. לא בכדורסל ולא בדברים שמסביב כמו קהל, מתקנים, איכות שידורים וכו׳.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 12:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נניח ונקבל את הטענה שאין הבדל מובהק בין צ׳יפופו ליורוקאפ,
הנחה שאני לא מקבל אבל בשביל הדיון התיאורטי,

אז גודל האבסורד הוא גדול פי כמה.
בהינתן שני מפעלים באותה רמת קושי, מדוע לשחק במפעל שבו ניצחון שווה ערך לגביע, לעומת ניצחון שווה ערך לגביע וכרטיס כניסה ליורוליג על אפם וחמתם של כל המתנגדים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 12:52 
דיקטטור\ית

הטענה היא לא שאין הבדל, יש הבדל, פשוט לא כזה גדול, בעיקר אחרי שמנופות הנמושות מהשלב הראשון בפיבא.
ואפילו אז אני לא טוען שאין הבדל בכלל, עדיין קיים פער לטובת היורוקאפ אני מאמין, אבל לא כזה משמעותי שמצדיק את הזלזול.
מאמין שאם המלעיזים היו רואים יותר משחקים משני המפעלים אז היו מסכימים איתי.
הנקודה שלי הייתה שכשאני משווה את הרמה המקצועית נטו, יחד עם הדברים מסביב, ההבדל לא גדול כמו שעושים ממנו.
בכל אופן אני מסכים עם שניכם מההתחלה ועדיין, הלוואי ונחזור ליורוקאפ, אין לנו וויכוח בעיניין.

לגבי הנקודה השנייה שלך- היא נכונה וחשובה ועוד סיבה לחזור ליורוקאפ. ֿ
ובכל זאת, הקונטרה לזה היא שבנוסף לרמת היריבות יש עוד סיבה לסיכויים הגדולים יותר להצליח במפעל של פיבא וזו השיטה:
קל יותר לעבור בית אחד ארוך עם יריבות פחות טובות מאשר משני בתים קטנים יותר עם יריבות דומות יותר ברמה.
וברור שקל יותר לקחת בפיינל פור מאשר סדרות בחצי ובגמר כמו ביורוקאפ, בטח אם יש הבטחה שהפיינל4 יהיה אצלך בבית אם תעפיל....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 ינואר 2020, 20:44 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
נכון אבל בכלל אין רוסיות בפיבא השנה כדי להשוות ואגב קובאן אפילו לא עברו את שלב הבתים השנה...
אני חושד שאתה, כמו לא מעט אחרים שחוזרים פה על סיסמאות בכלל לא רואים יורוקאפ בשנתיים האחרונות.
ואני בכלל לא בדעה שונה ממך בגדול אבל ההתפרקות הזו על המפעל הזה מגוחכת, בעיקר השנה אגב.
יש ביורוקאפ כמה קבוצות חזקות עם שם ומסורת וכסף שבהחלט הייתי מעדיף להתמודד מולן, זה ברור וידוע.
אני פשוט רואה כדורסל בסטרימינג ולכן לא מעט פעמים אני עובר בין משחקים אחרי הפועל או בימי שלישי/רביעי משעממים.
הרמה לא כזו שונה, זה כל מה שאני אומר. לא בכדורסל ולא בדברים שמסביב כמו קהל, מתקנים, איכות שידורים וכו׳.

יש רוסיות הרי ניז׳ני בפיב״א. לא?

אתה צודק שאני לא רואה יורוקאפ השנה אבל לשיטתי זה פחות רלוונטי. הרי הדיון הוא לא על האם התפלקה לפיב״א עונה מקרית שבה ההפרש בין המפעלים ירד אלא האם ההפרש ביניהם מצטמצם בצורה עקבית ובגלל גורמים ברי קיימה. הדרך הכמעט יחידה למדוד את זה היא השוואת תקציבים ומסורת של מועדונים המרכזיים (לאורך זמן זה מה שגם מביא כדורסל יותר איכותי). לכן לא מאד רלוונטי מבחינתי עם איזה ניז׳ני, ססארי או סראגוסה הצליחו בעונה ספציפית עם תקציב נמוך לפגוע בול בזרים ולהיות טובים יותר מהמתחרים ומצד שני פחות רלוונטי אם קובאן נפלה עונה ברכש ועפה בשלב מוקדם.

מחוץ *למשורינות* ליורוליג, הקבוצות הגדולות בכל מדינה הן -
1. ספרד - ולנסיה, מלאגה
2. רוסיה - קזאן, קובאן, זניט
3. תורכיה - גלטאסריי
4. יוון - אא״ק
5. אדריאטית - פרטיזן, הכוכב האדום
6. איטליה - פה עד לפני שנה לא הייתה קבוצה מעל השאר אבל בולוניה עושה קולות של כזאת עם התקציב החדש.

שים לב שחוץ מאא״ק כולן ביורוקאפ ומפה האמירה שלי על פערים עצומים בין המפעלים לאורך זמן. כל שאר הניתוחים הם רעש רקע מטעה (כי אם הפער הזה נשאר אז לאורך זמן היורוקאפ תמיד יהיה יותר איכותי).

גם אם מסתכלים על מעבר קבוצות צמרת בין המפעלים יש תמונה ברורה -
- אלופת פיב״א בשנה שעברה עוברת מיד אח״כ ליורוקאפ ומעלה תקציב (כלומר עברה כחלק מהתקדמות לא חזרה אחורה).
- שום מועדון גדול בליגה של אלו שהזכרתי לא עבר מהיורוקאפ לפיב״א.
- מועדון יחיד סמי-גדול ביורוקאפ שעבר לפיב״א עשה את זה גם הוא כחלק מהצטמצמות תקציבית (כנראה משמעותית בהרבה ממה שטענו).

גם לדבי הרמה יש מצב שאם הייתי רואה יותר יורוקאפ הייתי עדיין חולק עלייך. פשוט שם זה הרבה יותר עניין של תחושות ודעות ובכל מקרה כמו שאמרתי זה לא העניין המרכזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 פברואר 2020, 18:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בקיצור, אשפחליג ובצדק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 15:04 
דיקטטור\ית

גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:

אתה צודק שאני לא רואה יורוקאפ השנה אבל לשיטתי זה פחות רלוונטי. הרי הדיון הוא לא על האם התפלקה לפיב״א עונה מקרית שבה ההפרש בין המפעלים ירד אלא האם ההפרש ביניהם מצטמצם בצורה עקבית ובגלל גורמים ברי קיימה. הדרך הכמעט יחידה למדוד את זה היא השוואת תקציבים ומסורת של מועדונים המרכזיים (לאורך זמן זה מה שגם מביא כדורסל יותר איכותי). לכן לא מאד רלוונטי מבחינתי עם איזה ניז׳ני, ססארי או סראגוסה הצליחו בעונה ספציפית עם תקציב נמוך לפגוע בול בזרים ולהיות טובים יותר מהמתחרים ומצד שני פחות רלוונטי אם קובאן נפלה עונה ברכש ועפה בשלב מוקדם.

1. ספרד - ולנסיה, מלאגה
3. תורכיה - גלטאסריי
4. יוון - אא״ק
6. איטליה - פה עד לפני שנה לא הייתה קבוצה מעל השאר אבל בולוניה עושה קולות של כזאת עם התקציב החדש.

שים לב שחוץ מאא״ק כולן ביורוקאפ ומפה האמירה שלי על פערים עצומים בין המפעלים לאורך זמן. כל שאר הניתוחים הם רעש רקע מטעה (כי אם הפער הזה נשאר אז לאורך זמן היורוקאפ תמיד יהיה יותר איכותי).

- אלופת פיב״א בשנה שעברה עוברת מיד אח״כ ליורוקאפ ומעלה תקציב (כלומר עברה כחלק מהתקדמות לא חזרה אחורה).
- מועדון יחיד סמי-גדול ביורוקאפ שעבר לפיב״א עשה את זה גם הוא כחלק מהצטמצמות תקציבית (כנראה משמעותית בהרבה ממה שטענו).

גם לדבי הרמה יש מצב שאם הייתי רואה יותר יורוקאפ הייתי עדיין חולק עלייך. פשוט שם זה הרבה יותר עניין של תחושות ודעות ובכל מקרה כמו שאמרתי זה לא העניין המרכזי.

נכון שכחתי את ניז׳ני (וכמובן שנקבל אותם בהגרלה מתישהוא).

חכם גמליאל אתה נותן טיעונים טובים אבל אתה כבר לא איתי בדיון.
כל מה שאתה אומר פה זה נכון, אבל בא להוכיח את מה שאנחנו כבר מסכימים עליו:
היורוקאפ מפעל בכיר יותר שעדיין מחזיק בקבוצות תפר יורוליג או כאלו שרוצות ליהיות כאלו.
אין מחלוקת פה.

אני מדבר על השנתיים האחרונות בהן עקבתי אחרי המפעל במו עיני, במקביל ליורוקאפ.
וההתרשמות שלי, שוב, זו שאני רואה בעיניי (כן, דעה כפרה, להלן דעתי), היא שהרמה המקצועית דומה, כמו גם הקהל, המתקנים וכו׳.
עד שתשב לראות יותר משחקים (בהווה וכאלה שכבר היו) ותוכל לתת את התרשמותך, להלן דעתך, אין לנו באמת ויכוח, על הנתונים היבשים אני בטח לא חולק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 19:39 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:

1. ספרד - ולנסיה, מלאגה
3. תורכיה - גלטאסריי
4. יוון - אא״ק

היורוקאפ מפעל בכיר יותר שעדיין מחזיק בקבוצות תפר יורוליג או כאלו שרוצות ליהיות כאלו.
אין מחלוקת פה.

וההתרשמות שלי, שוב, זו שאני רואה בעיניי (כן, דעה כפרה, להלן דעתי), היא שהרמה המקצועית דומה, כמו גם הקהל, המתקנים וכו׳.
עד שתשב לראות יותר משחקים (בהווה וכאלה שכבר היו) ותוכל לתת את התרשמותך, להלן דעתך, אין לנו באמת ויכוח, על הנתונים היבשים אני בטח לא חולק.

אתה רק מוכיח בפעם המי יודע כמה שהצמפיונס היא כרגע לא יותר מאשליה לספק את האגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2020, 21:28 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:

1. ספרד - ולנסיה, מלאגה
3. תורכיה - גלטאסריי
4. יוון - אא״ק

אין מחלוקת פה.

וגם אם נלך לדיון הסובייקטיבי על הרמה עצמה. אתה באמת טוען שנגיד הטופ-4 של היורוקאפ בשנה שעברה עם אנטוורפן, טנריף, בולוניה (של התקציב הישן) ובאמברג הראו רמה שאיכשהו מזכירה את זו של רביעיית היורוקאפ - ולנסיה, אלבה, קזאן ואנדורה (שגם היא על תקן הנמושה עדיין כנראה טובה בהרבה מאנטוורפן)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 14:29 
דיקטטור\ית

גמליאל השילוב שלך וורה בתגובות מזכירים לי את מפלגת זהות של פייגלין וגדי וילצ׳רסקי...
:lol:
עזוב, אני מסכים עם שניכם לגבי היורוקאפ בגלובלי...
קשה לדבר על הדקויות המקצועיות כי אתה מגיב רק על הנראות על הנייר (כולל השאלה האחרונה שהפנת אלי).
איך אפשר להכנס לדיון על הרמה המקצועית שאתם בכלל לא רואים משחקים של המפעל המדובר?
מי יתן ונחזור שנה הבאה ליורוקאפ ולא נצטרך לדבר על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 14:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בוא נגיד שגם מבחן העין של "לראות משחקים בסרטימינג" הוא לא מבחן יותר מדי מהימן..
אפשר למצוא ברחבי הרשת, וגם ביציעים עשרות אלפי אוהדים, גם כאלה שמבינים משהו, שיגידו "עזוב כל האנביאיי הזה זה רק יכולת אישית, הרמה באירופה יותר גבוהה של כדורסל".
אז הם רואים אנביאיי בסטרימינג, חמש דקות פה, תקציר שם, ויכולים לתת לך טיעון משכנע שהרמה ביורוליג גבוהה יותר.

אני גמליאל וורה ושות', מבססים את מבחן העין על עשרות משחקים של הפועל בשני המפעלים.
זה מידע קצת יותר מהימן, כי אפשר להשוות את הפועל של קטש להפועל של פרנקו ופיניג'אני, ועל ידי כך להעריך את רמת היריבות.
יש לראות משחק בסטרימינג ויש לראות משחק שאתה מושקע בו שכלית ואמוציונלית, חי כל פוזשן.

להשוות בין הרמה ביורוקאפ לצ'יפופו על סמך לראות רבע פה מחצית שם בסטרימינג זה חסר ביסוס. באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 15:24 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל השילוב שלך וורה בתגובות מזכירים לי את מפלגת זהות של פייגלין וגדי וילצ׳רסקי...
קשה לדבר על הדקויות המקצועיות כי אתה מגיב רק על הנראות על הנייר (כולל השאלה האחרונה שהפנת אלי).
איך אפשר להכנס לדיון על הרמה המקצועית שאתם בכלל לא רואים משחקים של המפעל המדובר?

לכן שאלתי אותך מה *אתה* חושב על ההפרש בין רביעיות הגמר. הנחתי שההפרש כל כך ברור שגם אתה תסכים שהוא כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 15:25 
דיקטטור\ית

שכחתי שגם אתה התפקדת לזהות :)
מצד אחד אתה צודק ובטח שלא טענתי שאני יושב ועושה סקאוטינג עמוק בנושא.
אבל אתה, כמו גמליאל, מתעלם מהנקודה שאני מתייחס למה שאני רואה בשנתיים האחרונות בשני המפעלים.
זה פעם שנייה שאני מדגיש את העיניין אבל זה עדיין לא מובן. אתה מתייחס פה לשנים שונות ולכן אנחנו לא מדברים על אותו הדבר.
אגב, סתם בשביל הספורט תשווה רגע את רשימת היריבות בעונות פרנקו ביורוקאפ למה שהיה לנו בפיבא, סליחה, צ׳יפופו אשפחליג, ותראה מה אתה חושב.
ולהגיד שלחוות דעה לפי מה שראיתי, חלקי ככל שזה יהיה, זה יותר חסר ביסוס מלחוות דעה על מה שלא רואים בכלל (שוב, בשנתיים האחרונות), זה טענה מוזרה בפני עצמה.
יש הבדל בין לראות היילייטס לרבע או מחצית. לדוגמה, אני חולה על תאוסדיץ׳, אז כשיוצא לי אני אתפוס רבע או חצי. אני לא אוהד בולוניה ולא יעשה מנוי לערוץ שלהם אבל רואה שיוצא. מה שאתה אומר בעצם זה, ״עזוב את ההתרשמות ממה שראיתי ממנו ברבע פה, חצי שם העונה, אני וחברי המפלגה ראינו אותו מלא פעם, אנחנו יודעים״.
אוקיי :roll:

נערך לאחרונה על ידי אני אנווט בתאריך 04 פברואר 2020, 15:48, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 15:26 
דיקטטור\ית

גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:

לכן שאלתי אותך מה *אתה* חושב על ההפרש בין רביעיות הגמר. הנחתי שההפרש כל כך ברור שגם אתה תסכים שהוא כזה.

ההפרש מבחינת היסטורית המועדון, השם, התקציב, מיצוב וכו׳?
משמעותי.
ההפרש ביכולת המקצועית על המגרש?
קיים אבל פחות משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 17:07 
דיקטטור\ית

Mike 10 כתב:
בוא נגיד שגם מבחן העין של "לראות משחקים בסרטימינג" הוא לא מבחן יותר מדי מהימן..
אפשר למצוא ברחבי הרשת, וגם ביציעים עשרות אלפי אוהדים, גם כאלה שמבינים משהו, שיגידו "עזוב כל האנביאיי הזה זה רק יכולת אישית, הרמה באירופה יותר גבוהה של כדורסל".
אז הם רואים אנביאיי בסטרימינג, חמש דקות פה, תקציר שם, ויכולים לתת לך טיעון משכנע שהרמה ביורוליג גבוהה יותר.

אני גמליאל וורה ושות', מבססים את מבחן העין על עשרות משחקים של הפועל בשני המפעלים.
זה מידע קצת יותר מהימן, כי אפשר להשוות את הפועל של קטש להפועל של פרנקו ופיניג'אני, ועל ידי כך להעריך את רמת היריבות.
יש לראות משחק בסטרימינג ויש לראות משחק שאתה מושקע בו שכלית ואמוציונלית, חי כל פוזשן.

להשוות בין הרמה ביורוקאפ לצ'יפופו על סמך לראות רבע פה מחצית שם בסטרימינג זה חסר ביסוס. באמת.

טוב מאחר שהעלית את העונות האחרונות ביורוקאפ כנקודת השוואה, בוא נשלים את המהלך.

בוא נתחיל מעונת אורי אלון הראשונה (לפי הדירוג הסופי, מכאן והלאה):
חימקי (כבוד), אנחנו, פינאר קארשיאקה (משם לצ׳יפופו), לוקויל סופיה (משם ליורופקאפ), פלושטוי (משם ליורוצ׳אלנג׳) וקבוצה שאי אפשר לאיית בעברית ואף אחד לא מכיר (משם לכונס נכסים).

עם מי התמודדנו בבית המוקדם בעונת פרנקו הראשונה שהזכרת, מי אלו קבוצות האיכות שאתם מדברים אליהם, האימפריות שהכו בנו ללא רחם? בבקשה:
ריטאס האלמותית, בנדרימה הצ׳יפופואית, קרסני אוקטבר וולגוגרד האגדית, פלושטוי האימתנית, פרטיזן שהצליחה ליהיות גרועה כמעט כמונו ואחרונים אנחנו ותקציב ה10 מיליון פלוס שלנו…

חריגת תקן אתה אומר, בטח עונה אח״כ חזרו כל הטיטאנים. ובכן:
גלאטסראי (עוד היתה קבוצת תפר יורוליג אז, כבוד), נפטונאס קלמידיה (מחלת מין?), ניז׳ני (האשפחליגאית), אנחנו (עברנו שלב!), אא״ק (הצ׳יפופואית), ווולווגראד אחרונה (גם אימפריות נופלות).

את עונת סימונה אני מחריג אם תרשו לי, כי היא באמת חריגה ואין ספק שהיורוקאפ היה איכותי במיוחד באותה שנת המריבה עם פיבא (לא הצליחו לגייס 24 ולכן היו רק 20,), ואין ספק שהיה לנו בית מוקדם חזק.
אני אפילו לא בודק אבל זוכר שהיו וולנסיה וקובאן אז אני לא אנסה לאתגר אתכם פה, שלכם.

והעונה האחרונה ביורוקאפ:
בצמרת באיירן החזקה שגם המשיכה לחצי הגמר.
אחריה סיימו 3 קבוצות שאפילו לא הצליחו להגיע למאזן חיובי בראשות גלא שכבר היתה בנפילה והמשיכה לסיים אחרונה בשלב השני עם ניצחון בודד ו5 הפסדים. מי עוד?
רג׳יו אמיליה הגדולה, בודצ׳נוסט פודגוריקה הדגולה, לייטקבליס הצ׳יפופואית, ואנחנו.

האם הקבוצות האלו כ״כ הרבה יותר טובות מהקבוצות בבתים המוקדמים שלנו בפיבא? לא.

כן זה קצת דמגוגי אבל אני חייב לענות לטיעונים דמגוגיים בצורה הזו.
יש פער בין המפעלים, בעיקר בצמרת, אבל שם זה מתרכז ומסתיים. בבטן המפעל אפשר להחליף קבוצות בין המפעלים בלי שאף אחד ישים לב.
ולשאלה לשמה בכלל ניסיתי לכנס את הדיון- הפער המקצועי מהו?
כמובן שמראית העין שלי היא סובייקטיבית, אבל אחרי כמה שנים בפורום הנחתי שתתנו לי טיפה קרדיט לגבי אבחנה מקצועית כללית.
אם היו פה עכברי כדורסל רציניים יותר אולי הם יכלו לנתח יותר לעומק, אבל לבוא להגיד שלא רואים משחקים אבל יודעים לפי השמות זה גם לא רציני.

אגב, אם הייתי איזה תומך פיבא נלהב מבחינה אידיאולוגית כמו אנטיקיי למשל, הייתם יכולים לחשוד בי שאני מחפש טיעונים כדי להצדיק את עמדת המוצא שלי.
אבל אני לא. אני מאוד רוצה לחזור ליורוקאפ, ובכלל לא בגלל הסיכוי להגיע ליורוליג, אני פשוט אוהב את היורוקאפ ורוצה לחזור לשחק מול קובאן, מלאגה וכו׳.
התמודדנו שם 15+ עונות ומבחינתי שם היריבויות האירופאיות שלנו ושם אנחנו צריכים ליהיות.
הסיבה היחידה שהתחלתי לדבר על הנושא הזה, היא כי ראיתי תרבות עדר בה כולם מזלזלים במפעל שאנחנו משחקים בו בלי לדעת למה בכלל.
בשנתיים האחרונות, שזה בכל זאת זמן מכובד לגבש דעה גם אם רואים רבע פה, חצי שם (כל שבוע), הגעתי למסקנה שההבדל המקצועי מהיורוקאפ לא כזה גדול.
כתבתי, נימקתי, ניסיתי להסביר מאיפה הגעתי למסקנה. תקבלו, אל תקבלו, עיניין שלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2020, 17:12 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:

ההפרש מבחינת היסטורית המועדון, השם, התקציב, מיצוב וכו׳?
משמעותי.
ההפרש ביכולת המקצועית על המגרש?
קיים אבל פחות משמעותי.

נווט אתה מתחמק... הייתי דווקא מאד ברור והלכתי עם המבחן שאתה הגדרת.

אשאל שוב, אתה באמת חושב שההפרש *על המגרש בשנה שעברה* בין ולנסיה, אלבא, קובאן, ואנדורה מצד אחד לטנריף, בולוניה, באמברג ואנטוורפן מוגדר בצורה אחרת מאשר "מאד משמעותי"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 139 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: