פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 14 אוקטובר 2019, 03:42

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 14:00 
דיקטטור\ית

מי? מה.? מו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 14:04 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

viewtopic.php?p=774420#p774420

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 14:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

התגובה של קטש, שהוא חיפש רכז ששולט בקצב המשחק עם יכולות הגנה מגוונות....
אני מאמין שתהיה רוטציה בין פלדיין, אייזאה ובראון בליגה.
באירופה נראה פחות מתמיר ויותר מאייזאה ובראון (שישחק לדעתי יותר בעמדה 2 מעמדה 1)
האם זה גם אומר שנראה את פלדיין בעמדה 3 חלק מהזמן?
האם יגיע עוד זר בעמדה 3 שירשם קבוע גם בליגה וגם באירופה?
עדיין לא ברור לגמרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 14:33 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

ישעיה בנדוד שיביא איתו את הבנדוד שלו דימרקוס בנדוד.

אחלה קאזנס.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 15:12 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

מהקצת שראיתי אותו הוא ממש תואם וולדן, רק קצת פיזי וגדול יותר.
מבאס שלא הצלחנו להנחית את קורי כי לרמה שלנו הוא שחקן מוכח, אבל אני כן מבסוט לראות שיש לפחות כוונה מקצועית שדבקים בה.
הוא גם בא בפחות מחצי ממה שוולדן בסוף קיבל אז אפשר להבין את ההחלטה כלכלית... נקווה שהחיסכון הזה ילך לקראת החתמה משמעותית ב3.
הימור אבל לדעתי מאוד מושכל.
אגב יש לו אותו סוכן כמו של יהונתן סימונס שחקן חמוד ששיחק שנה שעברה בפילי ואין לו קבוצה השנה בנבא, רק אומר, אהמ אהמ גיא הראל.

נערך לאחרונה על ידי אני אנווט בתאריך 24 יולי 2019, 15:15, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 15:12 
דיקטטור\ית

חתם לשנה
קומבוגארד ששיחק ב3 העונות האחרונות בליגת הפיתוח בארהב'
נחשב לשחקן הגנה טוב עם ראיית משחק טובה
בעונה האחרונה עם 15 נ'ק 6 אס' 4 ריב' קולע 2 שלשות למשחק ב40 אחוז ועם 75 אחוז מהקו
יחתימו עוד 2 זרים אחד לעמדות הפור' ואחד לעמדות הפנים
7 בסה'כ ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 15:14 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
מהקצת שראיתי אותו הוא ממש תואם וולדן, רק קצת פיזי וגדול.
מבאס שלא הצלחנו להנחית את קורי כי לרמה שלנו הוא שחקן מוכח, אבל אני כן מבסוט לראות שיש לפחות כוונה מקצועית שדבקים בה.
הוא גם בא בפחות מחצי ממה שוולדן בסוף קיבל אז אפשר להבין את ההחלטה כלכלית... נקווה שהחיסכון הזה ילך לקראת החתמה משמעותית ב3.
הימור אבל לדעתי מאוד מושכל.
אגב יש לו אותו סוכן כמו של יהונתן סימונס שחקן חמוד ששיחק שנה שעברה בפילי ואין לו קבוצה השנה בנבא, רק אומר, אהמ אהמ גיא הראל.

איפה כתוב בכמה הוא חתם? וכמה וולדן מקבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 15:16 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

וולדן 300, הוא אני מניח שפחות מ150 בהתחשב במשכורת הממוצעת בג׳י ליג (לשחקן שהוא לא על חוזה דו כיווני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 15:19 
דיקטטור\ית

בהודעת ה-sms שהתקבלה מהבוצה כתוב שהוא בא לשנתיים. לא לשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 15:44 
דיקטטור\ית

מאסופ - האחד והיחיד כתב:
בהודעת ה-sms שהתקבלה מהבוצה כתוב שהוא בא לשנתיים. לא לשנה.

כנראה שנה ואופציה לעונה הבאה
עושה רושם כמו החתמה סבירה.בסהכ הבנייה עד עכשיו בסדר גמור לדעתי.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 16:24 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עכשיו נשאר להביא 5 ו3 איכותי (התפנה לנו המון כסף השנה) זאת עמדה חשובה ואין לנו עדיין 3 אמיתי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 17:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הוא ישחק 1-3.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 20:24 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

משהו מעודד שבלט בעיני שנה שעברה ונראה שהצוות המקצועי שלנו גם זיהה וניסה לפתור השנה:

ללא ספק היה משהו קצת חסר מחץ בשילוב של הגארדים שלנו עונה שעברה. לכאורה על הנייר היו איזונים נכונים בין הגארדים ואכן על המגרש, רוב הזמן, ראינו קבוצה שיש לה כוונה וסגנון מסוים וזה בא לידי ביטוי בזה שכולם ידעו את תפקידם מבחינת מיקומים על המגרש, ריבוי אסיסטים, וכימיה קבוצתית.
מצד שני זה הרגיש להרבה מאיתנו טוב לעונה הרגילה אבל פחות במשחקים אגרסיביים, ולכן גם פחות הצלחנו בפיינל פור ומול מכבי וטנריפה ואאק.

מבחינת הזרים, בתאוריה בהמון מובנים בראון ופלדין משלימים זה את זה. בראון עם הובלת כדור, יצירה מכידרור, פיק אנ רול וביצים במאני טיים, פלדין עם סט שוטינג, יציאה מחסימות, יד רכה מכל הטווחים. אבל במציאות פלדין שאמור ליהיות שוטינג גארד של תפוס וקלע דווקע מסתדר בסדר עם להוריד כדור לרצפה (לפחות במחצית המגרש) ואפילו לשחק פיק אנ רול לא רע (וסיפר בעצמו איך מאמנים קודמים אמרו לו לא לעשות את זה אבל שהוא עבד על זה). פחות ראיתי ממנו חצי מרחק אבל הוא כן הלך לטבעת יותר ממה שחשבתי. בראון לעומתו, קצת איכזב במשחק השניים על שניים שהייתי בטוח שהוא יצטיין בו, בעיקר עם אוונס איתו שיחק לפני, וגם היה פחות קילר ביכולת ליצור מכידרור כמו שהיה בגליל. אבל הוא הראה יכולת סט שוטינג מפתיעה (לדעתי אם מישהו יבדוק אחוזים של שלשות פנויות עונה שעברה בליגה- בראון יהיה מקום ראשון), קשיחות הגנתית בעיקר בחילופים בפוסט (סטייל מקי עם הטעיית הדחיפה ואז בריחה), ויותר מהכל הוא הפיג את החשש שזה הכל או כלום איתו, לא נראה שהרג אותו שלא היה זכר האלפא או קיבל כל כדור אחרון. הוא גם לא קרה ליותר מידי בידודים, בעצם מעט מידי, לפעמים היה צריך את זה.

מכיוון הישראלים, שוב על הנייר, בלאט ואוחיון משלימים אחד את השני. האחד שלשן מוכשר עם ראיית משחק מעולה אבל שמירה רעה, השני שומר טוב, נגר אבל חודר ואמנם לא יכול לנהל משחק אבל טוב מספיק להוביל התקפת מעבר. ובר טימור בתור קומבו גארד סוצם חורים שיכול לתת קצת מהכל. אז קודם כל, עשו בשכל שעזבו את קונספט ה3 גארדים הישראלים כי זה לא ממש עבד. בלאט את אוחיון זה לא צמד בעמדת הרכז שיכול להגיע רחוק, וגם לא התאים להם לשחק אחד ליד השני בדקות שזה קרה. אם הולכים עם בלאט אז הגיוני שבין בר ויוגב, נשארים עם בר.

אבל משהו שם לא תיקתק בהרבה מדקות המאני טיים של העונה, ואני יכול לשים אצבע על חלק מזה:
פלדין הוא שחקן של התפרצויות מבחינה התקפית. יש לו דקות מדהימות, ודקות שקטות- הוא יודע בדיוק מתי הוא חם ואז הוא לא מתבייש לירות הצרורות אבל גם יודע לקחת צעד אחורה. הוא לא מזיק בדקות בהן הוא לא אגרסיבי כסקורר כי יש לו הגנה קבוצתית טובה, וכאמור הוא מצליח להניע כדור וגם ליצור לאחרים בפיק אנ רול מידי פעם. בקבוצה כמו הפועל, בראון מסתבר, דווקא עובד טוב יותר כסקנד גארד, הוא קולע מצויין את הסט שוטינג וגם יש לו חצי מרחק מכידרור לא רע, מה שפחות ראיתי מפלדין מלבד הפלוטר). מצד שני הוא חדר לסל הרבה פחות ממה שעשה בגליל, וזה אולי הפציעות וגם הגיל (והוא לא הבריק בפיק אנ רול כאמור). ולמרות כל זה, כן הייתה בינהם כימיה (וגם עם הגארדים הישראלים) ולכן כמו הפועל לא הייתי ממהר לפרק את החבילה הזו.

וכאן לדעתי עשו את הדבר הנכון- חיפשו להוסיף את וולדן או מישהו עם הדברים שהוא מביא למשחק.
גארד אקספלוסיבי וצעיר שיתן את התחת בפוזשנים הגנתיים (ויחפה על תמיר ובר), שיוכל לספק דקות כרכז, שיוציא לגארדים האחרים שלשות פנויות מחדירות וגם יוכל לקחת על עצמו תפקידי סקורינג בדקות המתות של בראון את פלדין (נשמע כמו משרד עורכי דין). לאור העונה הקודמת זה באמת הפרופיל של הגארד הנוסף כהתאמה למה שיש, ווולדן באמת היתה יכולה ליהיות בחירה מעולה כי בעונה וחצי הראשונה שלו בחולון הוא גם הראה שהוא יכול לעשות את התפקיד המשלים הזה. אם אני צודק בהתרשמות שלי שהם אחים אובדים, וקאזינס הוא באמת תואם וולדן, אני מאמין שהוא ישלים טוב את הפאזל. השאלה הגדולה היא אם יביאו כוכב בעמדה מספר שלוש, ואם כן מי לא ירשם במשחקי הליגה. אני מניח שבמקרה של 7 זרים תהיה רוטציה בין הגארדים כמו שהציעו פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 21:36 
דיקטטור\ית

שאלה חשובה: קאזינס שלנו וקאזינס של הלייקרס הם קאזינס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2019, 22:37 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים כתב:

אהבתי :D

למרות שאם לקאזינס שלנו את האופי של קאזינס ההוא, אנחנו לא במצב הכי טוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 01:43 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים כתב:

לפי מחקרים גנטיים נרחבים שנעשו קאזינס של הNBA הוא אח תאום של רנדל ונקווה שאין קשר פציעתי גם לאיזאה תומס שחתם אצלינו

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 09:45 
דיקטטור\ית

דבר אחד שקטש אמר וציינו פה לפני זה עניין המחץ ההגנתי שחסר לי מאוד בעונה שעברה.

כחסיד של הגנות, גם על חשבון משחק התקפי מלהיב חסר לי מאוד סטופר הגנתי משובח בעונה שעברה, זו מבחינתי ה-סיבה שבגלל התקשנו במשחקים מול קבוצות איכותיות או משחקי מאני טיים. לא היה לנו האחד שידע לעצור וולדנים ודומיהם עם דגש על *לאורך זמן*. פה ושם הוצאנו מהמשחק שחקנים מובילים של היריבה אבל תמיד היה את זה שבלט ולא ידענו להגיע אליו כי אפשר לסתום חור אחד או שניים, כשההגנה האישית בעייתית בלמעלה משלוש עמדות מתישהו הבלוף יתגלה (וזה בלט מאוד בהדחה בפיינל פור)

לא היתה לנו הגנה מספקת בצבע, תומאס לא הספיק לבד ולא התאים לנפילים באירופה והנוכחות של אמארה אמנם הרשימה מבחינת ריבאונד אבל לא היתה טובה דיה לטעמי מבחינת הגנת פיקנרול או אפילו בהגנה אישית. אני מאמין שבריימו משדרג אותנו באספקט הזה, זלמנסון יותר מבחינת בוקס אאוט וריבאונד ולגבי נמרוד לוי ועוד זר (אם יגיע) זה מבחינתי סימן שאלה.

לא היתה לנו הגנה מספקת בעמדות הגארד, יוגב היה פצוע לפרקים ולגבי השאר המידע בתגובות פה למעלה, שיטת החילופים לעיתים היתה בעוכרנו וזה לא מתאים לכל ציוות ולכל גארד, יכול להיות שפה דווקא קאזינס ישדרג אותנו בסייז וביכולות הגנתיות, ימים יגידו.

לא היתה לנו הגנה מספקת בסמול פורוורד, כריס אולי השחקן המרשים ביותר הגנתית שהיה לנו העונה אבל אם נספור לו דקות פרקט זה יהיה מביך ואני באופן אישי לא אהבתי את יכולות ההגנה של השני ששכחתי את שמו.. אמנם פה ושם הם הפתיעו עם שלשות אבל שניהם היו פרווה, כל אחד מסיבותיו ואולי טוב שנפרדנו משניהם לשלום בצורה מכובדת. פה צריך זר הגנתי, עדיף עם סייז.. מקווה שיש כאלו ובעיקר מקווה שיש כאלו שיסכימו לחתום בהפועל - מנסיוני בעונות מלפפונים יש מצב שנאלץ לחכות בסבלנות ולדפוק פה שיחוק כי סה"כ מדובר בשאריות יורוקאפ (אינשאללה יורוליג) ו/או ליגות קיץ או אם קיים משהו בשוק הסיני אבל לטעמי על העמדה הזאת, שמקוללת כבר שנים בהפועל, אסור להתפשר העונה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 13:39 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

זה נכון שהיו חסרים שחקנים שהם קודם כל שחקני הגנה סטייל קינסי (היו יוגב וג'ונסון שנפצעו כל הזמן), אבל יותר מהכל היה חסר מאמן ששם דגש על הגנה בהרכבים שהוא מעלה על המגרש ובאופן כללי ברוח, מוחיבות ואינטנסיביות שהוא משדר לשחקנים שלו.

שים את הפינג'אן בהפועל של שנה שעברה והייתה לך קבוצה ששומרת הרבה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 15:15 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

על פניו סתם שחקן, אבל כל הכבוד להנהלה ששיחקה אותה כריסטופר קולומבוס וגילתה כדורסל במדינות אחרות, עכשיו להמשיך באותו קו ולהביא עוד 2 מחוץ למדינה.

נערך לאחרונה על ידי vera11 העצבני בתאריך 25 יולי 2019, 17:17, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 15:20 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

ראיתי את הסרטונים של הבחור ביוטיוב, ובהתבסס עליהם, אני לא חושב שזה הסטופר ההגנתי שלו ציפינו.
משהו בעמידה ההגנתית שלו מוזר, הוא רוכן קדימה במקום לכופף ברכיים, ונוטה להחליף אוטומטית בחילופים במקום לשבור את החסימה או לעבור מאחוריה, זה לא דפוס שאנחנו רוצים לשמר...
מצד שני, פיזית הוא בנוי טוב, ארוך, דקיק אבל לא פריך, מהיר יחסית ומטביע ללא מאמץ מיוחד. הוא גם לא חושש במיוחד ממגע פיזי בהגנה.
ראיית משחק הגנתית לא רעה ויכולת טובה לקרוא ולחטוף מסירות (להבדיל מעצירה של המתקיף באחד על אחד).

התקפית מראה יכולת מסירה יפה, גם במשחק עומד אבל בעיקר במשחק מעבר (להבדיל מהקליעה שלו, המסירות גם יפות לעין).
מוסר מצוין תוך כדי תנועה ותוך כדי חדירה, ומוסר חזק יחסית (כל עוד ההתקפה מתואמת זה מוריד דרמטית את איבודי הכדור שלא מחויבי המציאות).
ראיית משחק מרשימה וחוש לא רע למצוא את האדם הפנוי.
לא הצלחתי להתרשם בסרטונים מתנועה ללא כדור.

קליעה יעילה מרחוק ומחצי מרחק, קליעה לא יפה, אבל השחרור מהיר מספיק, מעניין איך הוא כסט שוטר.
שליטה טובה בכדור (שליטה מרשימה ביד שמאל) והטעיות גוף מצוינות שמייצרות לו הרבה מצבים חופשיים ב-5-6 מטרים. מנגד, הוא מגלה נטייה קלה לכדררת, וסטפ בק מהטווחים האלה הוא לא קליעה יעילה במיוחד.
יד מצוינת לשלוש, גם עם שומר על הפנים.
יודע לחדור, אבל לא ראיתי שהוא יודע לסיים בצורה אפקטיבית, למרות מגוון תנועות מרשים (עושה רושם שהוא משתדל להימנע ממגע בצבע, ונוטה להעדיף סיומת קשה ללא מגע על פני הליכה עד הסוף וסחיטת סל ועבירה).
מנגד, יודע למצוא מצוין את השחקן הפנוי במהלך חדירה לסל.
אחוזי העונשין סבירים (75-80).

ממה שראיתי, אני לא בטוח שהוא תואם וולדן, אבל יש הרבה מאוד אספקטים שקשה לבחון מכמה סרטונים.
אני מתקשה לראות אותו נותן דקות בעמדה 3, אפילו בליגה.
המבחן האמיתי שלו יהיה אם הוא ידע להתבגר ולהפוך את סגנון המשחק שלו ליותר יעיל (בחירת זריקות, כדררת, סיומת בצבע, אגרסיביות בהגנה על הכדור).
בינינו, זה גם המבחן של קטש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 21:54 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אחלה ניתוח בהמות, מסכים עם כל מה שכתבת.
אני גם שמתי לב לזה שהוא לא מגיע עד הטבעת ברוב החדירות, הפלוטר שלו נראה מהוקצע אבל לך תדע מה ה% בחיים האמיתיים.
עדיין מזכיר לי מאוד את וולדן בסגנון, מאחר שבכל מקרה כמו כל ייבוא מהדיליג זה הימור, נקווה שיעבוד, אבל אמור להתאים לקו האחורי הקיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2019, 23:31 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

לי הוא דווקא נראה אחלה על הנייר. מכל שחקני העבר שלנו מזכיר לי בעיקר את קיצ'ן (רק שעם יותר אומץ לקחת זריקות מבחוץ).

על פניו בגלל הואקום שיש לנו בעמדת הרכז (בלאט לא מספיק טוב/פיזי למשחקים החשובים באירופה, ג'ייקובן באופיו גאנר שנכנס כשתקוע ולא רכז שמניע ההתקפה) יש לו הזדמנות להשתדרג ולהפוך לרכז הראשון של הקבוצה. אבל, השאלה המרכזית פה תהיה דווקא שאלה של אופי ומנהיגות. אם יהיה לו את זה אני מאמין שהוא ישתלט על העמדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2019, 23:24 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גמליאל כתב:
זה נכון שהיו חסרים שחקנים שהם קודם כל שחקני הגנה סטייל קינסי (היו יוגב וג'ונסון שנפצעו כל הזמן), אבל יותר מהכל היה חסר מאמן ששם דגש על הגנה בהרכבים שהוא מעלה על המגרש ובאופן כללי ברוח, מוחיבות ואינטנסיביות שהוא משדר לשחקנים שלו.

יש מצב שהם היו משחקים הגנה יותר טוב, אבל משחק ההתקפה שלהם היה מזעזע, הוא לא היה מפיק מבלאט קמצוץ ממה שקטש הפיק ממנו וכנראה שכל חודש זר אחר היה מוחלף כי, סתם כי הוא אוהב להחליף שחקנים.
בלי קשר, למיטב זכרוני מילאנו לא הבריקה בתחום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 15:34 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

ZIKI כתב:
גמליאל כתב:

יש מצב שהם היו משחקים הגנה יותר טוב, אבל משחק ההתקפה שלהם היה מזעזע, הוא לא היה מפיק מבלאט קמצוץ ממה שקטש הפיק ממנו וכנראה שכל חודש זר אחר היה מוחלף כי, סתם כי הוא אוהב להחליף שחקנים.
בלי קשר, למיטב זכרוני מילאנו לא הבריקה בתחום

מילאנו לא הבריקה בכלום
היא בשנתיים שלו שם הקבוצה היחידה ביורוליג שנכשלה יותר ממכבי ביחס תוצאות - תקציב

טוב שהוא עזב אותנו אחרי עונה
כך אפשר לזכור אותו פה כמאמן הגנה רצחני וכו...
היה נשאר עוד עונה והיה לנו זיכרון אחר לגמרי ממנו לדעתי

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 15:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נראה כמו החתמה אפרורית משהו, גם מבחינת רזומה וגם מבחינת סט היכולות
בכלל, לא זכורים לי גארדים זרים לא התקפיים שהצליחו פה בשנים האחרונות (אולי קיצ׳ן בעונה הראשונה שלו וזהו)

אבל מי יודע? גם טיישון תומאס התחיל כאן בתור ההחתמה המבאסת של הקיץ הקודם. שיהיה בהצלחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 21:16 
דיקטטור\ית

אותי טיישון תומאס היה רחוק מלבאס! מה שהוא עשה בעונה שלפני החולון היה לא פחות ממדהים בעיני ובכלל.. הוא שחקן שיכול להגיע לרמות הגבוהות ביותר לטעמי אם יעלה את יכולות ההגנה שלו עוד כמה מדרגות.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: