פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 07 יולי 2020, 21:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 11:21 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
עופר האדום כתב:
פלדין נתן מחצית ראשונה אדירה ואחכ נעלם לגמרי.

נעלם לפרק זמן ארוך (מכבי שמה עליו דגש מיוחד אחרי הפתיחה הרצחנית)
אבל חזר במאני טיים כמו גדול ואחראי לחצי מהנקודות שלנו בריצת ה-0:10 שהחזירה אותנו ממינוס 7 לפלוס 3.

גם בלאט תפקד יפה ברגעי הלחץ בסוף והאכיל את בריימו בכמה בונבונים.

סה"כ יצאתי מעודד (וכיף לומר את המשפט המאוס הזה אחרי ניצחון)
קופשאס נחמד ומהווה איום חסימה ושינוי זריקות אבל אין ספק שתומאס כשיבריא יועדף עליו
ואז עם תומאס ובריימו כמובילים וקופשאס וזלמנסון כמחליפים יהיה לנו קו קדמי לא רע בכלל אולי לראשונה מזה שנים.

רק מילה אחת על הצהבת.
הצטרפתי פה לרוב שטענו שכספי שחקן גמור. טעיתי.

אני עדיין חושב ששילמו עליו סכום מופרך ועדיין לא בטוח שהוא ישחק עונה מלאה בהתחשב בנטייתו להיפצע
אבל נכון לעכשיו הלימון הזה הוכיח שעוד יש בו מיץ.

השלשה הקשה שלו לקראת הסוף היתה חץ בלב.

ההעלמות שלו לא מקרית כל כך.
הפועל מבקשים ממנו לעשות דברים שהם ממש לא הדבר החזק ביותר אצלו (כמו לייצר בחדירה או בפיק אנד רול ולהניע סביבו את ההתקפה )
למכבי יש כלים טובים מאוד לסגור אותו (זוסמן נראה לי זה המפלצת שעליה הוא חולם בלילה כשיש לו סיוטים)
בניגוד למשל לג'יקובן/לווילבקין והשחקנים בסגנון הזה , אצל פלדיין הקבוצה צריכה לעבוד קשה כדי לייצר לו את היתרון שיגרום לו לגבור על השומר שלו.

ולמרות המשחק הטוב מאוד שלו אתמול , הקבוצה צריכה להיות מוכנה למשחקים בהם הוא יעצר לגמרי. כי יהיו כאלה העונה.
ולצערי לקבוצה לדעתי אין יותר מידי פתרונות למצבים בהם כל מה שפלדיין מצליח לעשות זה להעסיק את ההגנה.
לפחות לא עד שבלאט יוכיח שהוא מסוגל לבוא למשחק פיזי ולנהל אותו כמו שצריך או שג'יקובן יצליח לייצר מצבים בשביל הקבוצה למשך יותר מכמה דקות בודדות במשחק.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 11:23 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

ועכשיו עוד משהו בקשה לקהל שלנו ,
ביתרון שלנו (איזור ה8) התחלנו לשיר "איפה הקהל של מכבי"
זה מייד התחיל ריצה של מכבי !

ופעמיים שרו את "יושב סופר את הדקות" ברגעים חשובים , בשני המקרים הפועל רצה (מי אמר שהשיר הזה הוא נאחס ? )

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 12:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.winnerleague.tv/en-int/playerpage/78411
תהנו,חג שמח ושנה טובה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 13:18 
דיקטטור\ית

כל הכבוד לשחקנים וצוות האימון .לדעתי עם תומאס ועם הזמן הקבוצה תראה טוב יותר .מכבי חסרה רכז איכותי ........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 13:20 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ZIKI כתב:
הודי, כולנו מחכים....
איזה שינוי מגמה מטורף!!!! ועוד לא התחילה העונה....
ורגע ברצינות,
מי שקורה לדבר הזה תואר, שיהיה לו לבריאות.
שתהיה לנו עונה מוצלחת, וחג שמח לכולם

בוקר טוב וסליחה על ההמתנה
לא השתפנתי וברחתי , פשוט לא יכולתי לראות את המשחק בשידור ישיר אז התנתקתי לגמרי מהאינטרנט כדי לא לשמוע תוצאה
ואחרכך ישבתי בלילה כדי לצפות במשחק בהנאה רבה.
אחרי המשחק הייתי עסוק בללעוס ולבלוע את הכובע קש הכי גדול שמצאתי בבית ... :lol:

אני מצהיר קבל עם ועידה שאני לא מבין כלום בכדורסל, ושכל קישקושי הסרק שלי כאן לא שווים שום עיון וקריאה מעתה והלאה. :lol:

:lol: :lol: :lol:

אמנם זה רק משחק אחד בטורניר קדם עונה אבל
כמה חברה שכתבתי עליהם כאן הפתיעו אותי מאוד לטובה אתמול וצריכים לקבל התנצלות כמו גם משיכת הדברים שלי חזרה.
בראש וראשונה קטש. - כפי שהוא הראשון לקבל את האש כשמפסידים, מגיע לו הקרדיט על ההכנה המעולה של הקבוצה למשחק, ועל ניהול משחק כמעט חף מטעויות.
הפועל באה למשחק מוכנה מבחינה מנטלית וטקטית.
קטש שבר שתי מוסכמות שהיו לי בראש.
1. שהוא לא מאמן הגנה.
2. שהוא לא מגיע למשחקים גדולים.

בלאט, אמנם לא ״לכלכת״י עליו , אבל הוא מאוד הפתיע אותי עם ההתקדמות שהוא עשה מהעונה שעברה.
חלק מהמסירות והאסיסטים שלו היו לא פחות ממבריקות אתמול, בהגנה הוא היה בסדר גמור וראוים שהוא עבד על המשחק שלו בקיץ
יותר מכל , הוא הוכיח שהוא הבן של דייויד. הוא אינטיליגנט, הוא חרוץ ועוד קשה כדי להתפתח, ויש לו את האומץ המנטלי לקחת עליו את המשחק ברגעים לחוצים.

לוקאט, הפתיע מאוד לטובה.
קצת התאכזבתי בקיץ כשלא היו החתמות יותר נוצצות אבל הוא מוכיח שהוא בובה של שחקן.

הפועל של אתמול גרמה לי להינות מכדורסל להינות והתרגש מחדש עם הגנה מתואמת ומחוייבת בלפחות שני רבעים ועם כדורסל ממושמע וקסום לפרקים.
אני זוכר שמשך המשחק חשבתי לעצמי שאפילו אם נפסיד את המשחק אני לא אהיה מאוכזב ( יחסית, כן ) מכיוון שהקבוצה נראית טוב.

זהו לעכשיו.
ברכות על הנצחון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 13:42 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מצחיק, אבל אחרי שהודי ציין את זה, גם אני ישבתי בסוף המשחק ובשיא המתח ולא ממש הרגשתי ש"חייבים" לקחת את זה, מה שראיתי היה מהנה מספיק ללא שום קשר לתוצאה, שיכולה הייתה ללכת לכאן ולכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 14:36 
דיקטטור\ית

אולי לא הרגשתי שחייבים לקחת אבל בניגוד לשנים ההן, הייתה אמונה והיה ביטחון שאנחנו יכולים להפוך ואז גם לשמור על היתרון ולא להיחנק ולקרוס ברגעי האמת

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 16:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אתמול נבצר ממני, אבל צפיתי היום בשידור החוזר בלי הרבע השלישי (שמשום מה נעלם בשידור החוזר של ערוץ המניאקים).
היה כיף מאוד, יש תחרות העונה, ויש קבוצה אש בירושלים. תודה לאל.

מאוד קשה להוציא מסקנות רציניות ממשחק אחד, במיוחד בשלב כל כך מוקדם של העונה אבל בכל זאת ננסה.

אני רוצה שקטש וכל הקבוצה יזכרו טוב טוב את האנרגיות שאיתן הם פתחו את המשחק. שישמרו טוב טוב בזיכרון את האנרגיה הזו ויביאו אותה לפועל עוד כמה חודשים במאני טיים של העונה.
כי ככה צריך לפתוח משחק, זה לא משנה התוצאה, זה משנה הריכוז והטירוף - והיה משניהם וזה היה אש.

למרות ההחטאות, מאוד אהבתי את מה שראיתי מקופשאס ונמרוד לוי. קופשאס הראה שיחסית ליתרונות הבולטים שלו (גובה, מסת שריר) יש לו עוד כמה בונוסים שכוללים עמידה יציבה וטובה בהגנה, חוש טוב לריבאונד, רוח לחימה וידיים טובות. אמנם הוא החטיא כמה פעמים מתחת לסל, ולכולנו בטח זה פתח את הטריגר לפלאשבקים מא. אומיץ', אבל אני מאמין שזה אפיזודה החולפת בלבד.
נמרוד לוי הראה, לפחות לי בדגימה הקטנה הזו, יכולת הגנה טובה. הוא זז טוב יחסית לאורך שלו, ומצליח לשמור על שיווי משקל טוב. כמו כן, הראה 0 פחד בהתקפה וזה בדיוק הדברים שאנחנו אוהבים אצל ישראלים עם יכולת (בניגוד למשל לזוסמן שכל פעם שהוא עומד לבד על קשת השלוש הוא רואה שדים ורוחות).
טרנט לוקט הראה יכולת התקפית מרשימה, אבל אני עדיין לא מתלהב מהצד הזה במשחק שלו כי זה לא עולה בקנה אחד עם הקריירה ועם הממוצעים לזכרוני. לעומת זאת, בחלק ההגנתי הוא נראה מעולה. קודם כל, רואים עליו שהוא עם אוריינטציה הגנתית מעולה - הצורה שבה הוא נע בהגנה משדרת יציבות ואתלטיות. נראה כמ שומר אחד על אחד מעולה וגם היה מעורב מאוד במהלכים שהם לא ליד הכדור - חטיפות ודיפלקשנס וחוש ציד מעולה לכדור.
בלאט היה מעולה, אבל גם כאן אני לא קופץ למסקנות כי אנחנו מכירים את הקלות שבה הוא יכול לזגזג בין שבועות מעולים לשבועות איומים - ולכן מילת המפתח בעונה הזו עבורו תהיה עקביות. אהבתי מאוד גם את המאמץ בהגנה. יופי.
פלדין ענק, בריימו נראה טוב מאוד - אם כי עדיין משהו בסגנון שלו לא קנה אותי לגמרי, נחכה עוד לראות.
מאוד אהבתי גם את מה שראיתי מזלמנסון. קודם כל, הוא נראה כמו שחקן כדורסל. שזה ממש לא מובן מאליו בשביל ישראלי שמתיימר לשחק בקו הקדמי. הוא נראה חזק, עוצמתי, ושפת הגוף שלו מעולה. שישמור על האנרגיה הזו והוא יוכל לעוף ולהעיף את הארנה.

כמה מילים על הפוזשן האחרון: זה בדיוק מה שאני רוצה לראות בסוף שעון. ג'ייקובן בראון במיס מאץ' (הפעם זה היה מול הרגליים העייפות של כספיון) עושה הטעיה ולוקח לסל. זה היה קלאסי ויפה, וכמובן שפספסו את זה בשידור אבל אייסי לגמרי נגע בטבעת והעיף את הרשת בניסיון החסימה וזה היה צריך להיות סל אוטומטי. אבל ניחא, ניצחנו, ולמרות ההחטאה ג'ייקבון בראון זה האיש שצריך להיות עם הכדור בפוזשנים האחרונים. זה למה הוא פה, לעשות סל ולייצר מצב מכלום.

נורה אדומה: הפועל ירושלים פשוט לא יכולה להרשות לעצמה לשחק במשחק חשוב (מכבי\חולון\אירופה) עם ברטימור ובלאט על המגרש ביחד. שנה שעברה כתבתי על זה אולי 60 פעם, אבל גם במשחק הזה - את הריצה הגדולה של מכבי בסוף הרבע השני הם עשו בדיוק כשבלאט וטימור היו ביחד. זה פשוט לא מספיק טוב. זה אולי משהו שצריך לשים לב אליו.

שורה תחתונה: מאוד אהבתי את הסגל ואת המשחק של הפועל מבחינה אישית וקבוצתית. שמתי לב לעליה באינטנסיביות בהגנה מההתחלה וגם בסוף, אהבתי מאוד את ההחתמות החדשות הישראליות והזרות, אהבתי ששמרו על פלדין וג'קובן - ואני חושב שאנחנו לגמרי מסוגלים לתת עונה מעולה.

שנה טובה לכל האוהדים ולכל הקוראים והכותבים בפורום צ'ה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 16:11 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

המשחק הזה הוכיח שלא צריך חוק רוסי על מנת שהישראלים ישחקו, ברוב שלבי המשחק היו 2—3 ישראלים על הפרקט והם היו תחרותיים. שחקנים טובים הם טובים בלי קשר לדרכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 18:48 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

ללא ספק בניית הסגל למול לקחי השנה שעברה היה רעיון מעניין וניכר בגביע וינר

איוורסון טחן אותנו בצבע - מביאים מקרר ליטאי. ולא להתאכזב...לא היה נוחת כאן שחקן 2.16 ליטאי ב-150 א' $ אם הוא היה מושלם
צריך קשיחות בהגנה של שחקן D&3 מביאים את לוקט. תיאורטית היו שניים כאלה שנה שעברה אבל ג'ונסון היה רנדל #2 ובאטלר בעיקר בחור טוב.

אז מה בכל זאת חסר וזה לדעתי שני דברים

1. בימים שבהם פלדיין לא יפגע , האם יש עוד סקורר שייתן תפוקה. לכאורה בראון , רק שהוא נוטה לחוסר יציבות ודי פציע.
אז לשם כך הביאו את קאזינס. אבל סקורר הוא לא ובטח לא נסיון אירופי מוכח. אולי יש לו אפ סייד , אבל קשה להאמין שנהנה מזה העונה.

2. עוד D&3 אחד שיותר נוטה לכיוון 3.5-4 וחזק בריבאונד. לא מעט פעמים בעונה שעברה סבלנו מנחיתות בריבאונד דווקא לא בגבוהים ולכן חשוב שיהיה פורוורד שידע לאזן ולייצר עליונות בלקיחת 5-6 כדורים חוזרים למשחק . מישהו אמר כארם משעור ?!

שנה טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 18:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא צריך אף אחד נוסף, יש לנו את את תומאס וקאזינס שיוכלו לתת גיבוי לפציעות וישראלים לא צריך יותר ממה שיש לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 19:09 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כמה שטויות:
1. הקבוצה הזו, כמו שרבים כתבו לפני ה "תואר" הזה בנויה די לרוחב, אולי עם שחקן אחד שהוא מעל השאר- פלדיין, וככה היא תצטרך לנצח משחקים ברמות הגבוהות... לרוחב, עם עזרה של כולם בדק' שונות במצבים שונים. אף שחקן במשחק האחרון לא הגיע ל 30 דק', גם לא פלדיין.... אולי זו אחת הסיבות שהוא ובלאט היו בפוקוס בדק' האחרונות.
2. מה יקרה שפלדיין לא יתן כזה משחק... ומתישהו זה כמובן יקרה, אז הפועל תצטרך למצוא עוד כמה דרכים לעשות נק' ממשחק מסודר, וכאן התוספות החדשות ידברו:
האם הליטאי יוכל לתת דק' של מטרה בהתקפה
האם ה"מנעולן" יוכל לייצר קצת יותר בהתקפה
ואולי הכי חשוב, האם קאזינס יוכל לשחרר את ג'ייקובן לשחק 2 ולא להוביל כדור
3. תומאס, בריימו, לוקט, פלדיין וג'ייקובן צריך להיות הרכב הגנת חילופים יוצא דופן כמו שקטש אוהב. השאלה איך זה יראה במציאות, כי הגנה תצטרך לעלות רמה כדי שהקבוצה הזו תעלה רמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אאע
הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2019, 16:42 
דיקטטור\ית

האדום הקדמון כתב:
amiros09 כתב:
divinelly כתב:

ושמרנו על הכבודדדדד !!!
ורה נשבע לך שחשבתי עליך בסוף המשחק..

כל יוזער קבוע בצ'ה חשב על ורה בסוף המשחק (נשמע בומבסטי. אנחנו רק שישה......)

אני אנווט כתב:
וואלה האדיש החסר מושג שאפילו לא יודע לקחת פסק זמן שכל עולם רואה שצריך כבר עם תואר שני, כן תואר כושילידודה שלכם,
רביעי בחשיבותו וקצת איזוטרי אבל פאקינג תואר, לא סתם אתם מתבאסים שאתם רואים את מכבי מניפים את הגביע הקטן הזה.
היום אוהדי מכבי התבאסו לראות אותנו :)

תואר שלישי. היתה לו איזו אליפות בלתי נשכחת עם גלבוע. אצלנו הוא עם גביע ועוד תואר לכל דבר ועניין.
אני מהמחבבים את קטש אבל שילוש קדוש של אליפות+גביע+ווינער יש גם לגונב הדעת הידוע גם כדני פרנקו אז בוא נחכה עוד קצת עם הסופרלטיבים וההשוואות לאוברדוביץ'.

[
divinelly כתב:
א. אני הייתי דיבינלי, תודה. פורש בשיא.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

באתי לפרגן לך כמו שצריך אבל אז ראיתי שהגבת בת'רד המשוקץ.

טפי עלייך.

אני ספרתי שני תארים אצלנו, אם אתה מדבר גלובלית אז גם היה לו גביע ווינר עם מכבי, אז ארבע. הרפרנס לאוברדוביץ׳ היה באספקט ספציפי אל תכניס אותי לשם :)
אבל אם אנחנו כבר בספירות, אולי די עם ההורדה העצמית הזו, יש לכם משהו יותר טוב לעשות מגביע ווינר בזמן הזה של השנה?
בין יוני לפרבואר יש 7 חודשים של כלום, אולי נזרום אם הטורניר הזה קצת? הרי כמה שהטורניר הזה לא אומר כלום, אם להבדיל היינו מפסידים תאמין לי שהוא פתאום היה אומר המון פה ללא מעט חברה. אגב קדמון ביום טוב יש לנו דאבל פיגרס במספר הקבועים אל תלכלך.
עוד מספרים: הרי היינו בשיוויון 3 מול מכבי בגמרים של המפעל, מה מכבי לא היו מבסוטים לתת את לנו את הקטנה הזו? הם לא חוגגים גביע ווינר קצת יותר בשנים של אחרי אובדן אליפות? אגב זיקי ממך לא ציפיתי, תן להנות קצת מהתת תואר הזה.

וכמובן שהגביע מוקדש לוורה כפרעליו, לא רק שהוא צודק בנושא הזה, הוא גם נושא הדגל היחיד, ולכן עכשיו אני מצטרף אליו לעזור עם הטיעונים:
אם היינו משחקים בטורניר כריתים 15 שנה רצוף, והיו בו כל שנה 8-12 קבוצות, והיו יריבויות וזכיות והפסדים, אז מה בגלל שזה קדם עונה זה לא נחמד לזכות בגביע?
ומה בדיוק ההבדל הגדול מהגביע שגם בו אתה עובר בדיוק 3 משחקים בדרך לתואר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 10:03 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

השנקל שלי על הטורניר:
לוקט - במשחק הראשון חששתי שמובר בפלופ (פספוסים מביכים מול שער ריק ועוד כמה שטויות); אני שמח לאכול את הכובע - חתיכת עוגן הגנתי.
חבל שהוא לא קצת יותר גדול (הוא על התפר בין 2-3 במקום על התפר 3-4). זה יקשה עליו בהתמודדות מול פורוורדים פיזיים ויותיר אותו בנחיתות אם כתוצאה מחילוף ימצא את עצמו מנסה לעצור פאוור מאסיבי.
קופשס - אני לגמרי מבסוט מהמנדבושקס הזה שנחת עלינו. גדול, גמלוני וחסר סטייל חלוטין, אבל מאוד אפקטיבי לפרקים - הסייז שלו נותן לנו דומיננטיות שלא הכרנו מאז איליי הולמן או פרחוסקי.
ניצחנו את מכבי בכדורים החוזרים, והאיטרייה הליטאית קטף 6 כדורים, כולם בהתקפה(!). הוא מפספס הרבה, מייצר מיסמצ'ים ונראה קצת תלוש, אבל במאבק מול קבוצות עבות בשר ועמוקות הוא נכס שלא יסולא בפז. גוש בשר מסיבי, הרבה יותר אפקטיבי מאומיץ', והיד הרכה מהקו היא בונוס אדיר. בהחלט יש מקום לרשום אותו לליגה לטעמי.
בלאט - ממשיך להוכיח שהוא עובד קשה ולא מוותר לעצמו. ניכר שמשחק ההגנה שלו עלה מדרגה (הוא עדיין לא גארי פייטון, אבל כבר לא צופה פסיבי מהצד - הוא מכופף ברכיים ותוקף את השחקן עם הכדור לא רע). הוא גם הדגים מספר פעמים שהוא מסוגל לייצר איום אפקטיבי מחצי מרחק, משהו שלא ראינו ממנו בכלל אשתקד. עכשיו רק נשאר שיילמד לחדור ולסיים עם נקודות, ואז לספק תרומה יציבה יחסית בכל ערב, יופי תמיר.
זלמנסון - דיאטת הכסאח שעבר פגעה אמנם בשליטה היחסית שלו מתחת לסל, אבל הפכה אותו לשחקן נייד בהרבה, שמסוגל לקבל חילוף בהגנה ולא להישאר חסר אונים מול גארדים על הקשת. אם הוא ישפר את הקליעה מחצי מרחק ומהשלוש הוא יקנה לעצמו עוד הרבה דקות על הפרקט; בסה"כ אני חושב שזו החתמה מצוינת, ונראה שגם האופי שלו אחלה.
לוי - מוקדם לדעת, אבל המבנה הפיזי שלו הוא יתרון עצום, לטעמי חסר לו כוח, והרבה (חיזוק פלג הגוף העליון יהפוך אותו לשומר טוב יותר, יאפשר לו להמשיך ולשפר את נושא הריבאונד, ויקל עליו לאיים על הסל גם במשחק סטטי קרוב לסל).
ברטי - ממשיך להוכיח שהגיע לתקרה שלו כבר לפני שנים ומאז דורך במקום. עם כל הרצון הטוב, מסתמן כחוליה החלשה גם העונה. לקראת אפריל צריך להתחיל לחשוב ברצינות על מחליף לעונה הבאה (מה גם שבלאט מסיים חוזה הקיץ).
בריימו - מאוהב בו. תענוג של שחקן. קשוח כמו לוחם MMA, לא מפחד ממגע, אתלטי מאוד ובעיקר לא עושה מה שהוא לא יודע לעשות, מעט מאוד טעויות - נכס אמיתי!
קטש - ממשיך להוכיח את עצמו כמאמן שבונה קבוצות שכיף לצפות בהן וקל לאהוב אותן. לטעמי הרבה יותר אינטליגנט מהדעה הרווחת כלפיו, ובקלות המאמן האהוב עלי מאז בראד גרינברג (אם לא יותר)

כמה מחשבות לגבי יתר הסגל - תומאס תיכף חוזר והקו הקדמי נראה יציב ועמוק. גם הקו האחורי רווי למדי. אני אסתכן ואומר שעוד לפני שראיתי את קאזינס, הוא כנראה לא מה שאנחנו צריכים. חסר לנו עוד מישהו שיוסיף קשיחות לעמדות הפורוורד, ויש לנו גם ככה יותר מדי זרים. הייתי מאוד שמח לראות את משעור מצטרף אלינו ומשלים חמישייה ישראלית טובה מאוד. זה יוריד משמעותית את העומס מהזרים לאורך העונה וייתן לקטש הרבה יותר גמישות בהתאמת ההרכבים ליריבה. זה גם ייסגור לנו את הפינה של ציוות הזרים לליגה (למעט מול מכבי, זה משחרר אותנו במידה רבה מהתלות בקופשס כדי להשיג שליטה בצבע).
המניות של כארם בצניחה חופשית, זה בדיוק הזמן להחתים אותו לשנתיים.

נערך לאחרונה על ידי Behemot בתאריך 02 אוקטובר 2019, 14:17, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 10:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מדויק, אם מוותרים על קאזינס(שאין לי שמץ אם הוא טוב או לא, לא ממש ראיתי אותו משחק...) אז משעור זו בהחלט אופציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 12:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Behemot , שאפו על הניתוח , קופשאס אכן הפתעה נעימה, גם אני מעדיף את משעור (למרות שהוא בלי קליעה) על פני זר נוסף .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 13:59 
גנרל הניצחון בנהריה

לא מפריע לכם שקופשאש לא קופץ?
הוא פאקינג שחקן כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 14:02 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גם מאריינוביץ לא קופץ, אז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 15:35 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הוא פאקינג 2.17 .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 16:46 
דיקטטור\ית

amiros09 כתב:
לא מפריע לכם שקופשאש לא קופץ?
הוא פאקינג שחקן כדורסל.
הוא לא צריך לקפוץ! הבחור מטביע בעמידה.. פשוט שיעמוד איפה שצריך, יתפוס כדורים ויניח אותם בחלק בפנימי של הטבעת (עדיף בפעם הראשונה כי יש נטייה לקהל להתעצבן כשהוא משפר לעצמו את הסטטיסטיקה עם עוד ריבאונד וליטוף פנימה..)

מה שיותר מרגיז אותי זו הגמלוניות שלו ו..זה שהוא נכנס בסט שני לצד ג'ייקובן שמקבל החלטות קצת פחות טובות (עם דגש על עקביות ויציבות בהחלטה.. לא הצד החזק שלו) ואז הרבה פעמים התפספסו לקוווופ המסירות והוא יצא הטאאמבל במהלך..

יחד עם זאת, את זה אמרו לפני כמה קשישים מימי התנינים בטדי.. אם הוא היה 2.17, לא גמלוני ו..קולע פעם ראשונה.. הוא לא היה בהפועל!

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 17:40 
דיקטטור\ית

מוקדש לאמירוס.. ;-)

https://twitter.com/IsaacLHarris/status ... 22466?s=19

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוקטובר 2019, 21:59 
דיקטטור\ית

אוהב את הניתוח של ההיפו וגם בעד משעור בסגל, מוכן לוותר על קאזינס (בלי משקעים משום סוג)

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: