פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 נובמבר 2019, 01:09

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 50 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 10:19 
דיקטטור\ית

אני שמח
האווירה בארנה הייתה מנומנמת משהו אבל טוב לחזור
זלי עושה רושם של סיפור הצלחה. נלחם, קבוצתי, חכם, בוגר.
לוי היה מחפיר בהתקפה והתקשה מול אדריאן אבל נלחם והמשיך לנסות כל המשחק ובסוף סיים עם דאבל דאבל מרשים של 10 ו13
בראון הוא פשוט ברומטר לא הגיוני והיה פה מי שציין את הפלוס מינוס הפסיכי שלו, רק שיישאר בריא
ברטי הוא נסיך, מת עליו וכלכך שמח שהוא בא חד ואגרסיבי למשחק ומקווה שזה יהיה עדות להמשך, גם אם רק בליגה.

וחידה לסיום, ברטי סיים כמצטיין, בראון עם הפלוס מינוס הטוב ביותר אבל מי סיים עם המדד הכי גבוה אצלנו במשחק?

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 11:13 
דיקטטור\ית

ירושלים תנצח הרבה משחקים דרך ההגנה
גם בנושא הריבואנד יש שיפור משמעותי.53 ריב מול נהריה 46 מול הטורקים......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 17:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.youtube.com/watch?v=-_G8YGp2YHo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 21:05 
גנרל הניצחון בנהריה

האדום מהמושב כתב:
אני שמח
לוי היה מחפיר בהתקפה והתקשה מול אדריאן אבל נלחם והמשיך לנסות כל המשחק ובסוף סיים עם דאבל דאבל מרשים של 10 ו13
בראון הוא פשוט ברומטר לא הגיוני והיה פה מי שציין את הפלוס מינוס הפסיכי שלו, רק שיישאר בריא
ברטי הוא נסיך, מת עליו וכלכך שמח שהוא בא חד ואגרסיבי למשחק ומקווה שזה יהיה עדות להמשך, גם אם רק בליגה.

וחידה לסיום, ברטי סיים כמצטיין, בראון עם הפלוס מינוס הטוב ביותר אבל מי סיים עם המדד הכי גבוה אצלנו במשחק?

האווירה הייתה מביכה. משחק פתיחת עונה, היה ממש מבאס.
כל עוד הבריגדה (אולי תתבגרו כבר?) ימשיכו "לעלות עם הנוער" במשחקים "לא חשובים" זה ימשיך להיות ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 21:20 
דיקטטור\ית

מה הבריגדה? לא הבנתי כלום מהמשפט הזה

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2019, 21:22 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
האדום מהמושב כתב:
אני שמח

האווירה הייתה מביכה. משחק פתיחת עונה, היה ממש מבאס.
כל עוד הבריגדה (אולי תתבגרו כבר?) ימשיכו "לעלות עם הנוער" במשחקים "לא חשובים" זה ימשיך להיות ככה.

מעדיף את האווירה המנומנמת (אפילו אריה עוד לא כשיר לעונה) כשיש לנו עוד חצי עונה להיכנס לעיניינים
מהבלגן, הקללות, ומשחקי האגו של העונה שעברה. :מזרחי הוא נאצי, פנאן נרקומן:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 00:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זה נראה שההגנה שלנו השנה היא הרמטית.
אבל היא נבחנה , לרוב, עד עכשיו , רק על ידי קבוצות ברמת התקפה נמוכה.
כששיחקנו נגד שתי קבוצות עם סגל יותר רחב ואיכותי, וברמת ביצוע גבוהה בהתקפה זה הסתיים שונה.
חימקי שברו לנו את העצמות ונגד מכבי ניצחנו על חודו של סל עם החלטת שיפוט אחת גבולית.
אז נכון שאין קבוצות יורוליג בצ׳יפופו אבל בטוח שיהיו כמה קבוצות שייבחנו אותנו קצת יותר מנהריה ( אולי כבר א.א.ק אתונה השבוע)
וברמת הליגה , אנחנו ניבחן על ידי מכבי (בעוד שבוע )וחולון שנראית שתהיה קבוצה טובה.

לסיכום. אני לא מעוניין להשבית שום שמחה אבל גם בעונה שעברה נתנו הרבה הצגות כדורסל מלהיבות במשך העונה
אבל לא הגענו לשלבים המכריעים בשיא הכושר או ברמת האינטנסיביות המתאימה.
הקבוצה כמובן תיבחן בפלייאוף הישראלי ובפלייאוף של הצ׳מפיונסליג.
אם היא תמשיך להציג הגנה כזאת טובה מול קבוצות חזקות
אם היא תהיה עקבית עם הפוקוס על הגנה לאורך כל העונה
אם היא תמשיך להציג הגנה כזאת טובה מול קבוצות שמעלות את האינטנסיביות ואת האגרסיביות שלהם בפלייאוף

נערך לאחרונה על ידי hoDi בתאריך 22 אוקטובר 2019, 09:30, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 08:27 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
לסיכום. אני לא מעוניין להשבית שום שמחה אבל גם בעונה שעברה נתנו הרבה הצגות כדורסל מלהיבות במשך העונה

אני מסכים עם רוח הדברים אבל רוצה להוסיף 2 הסתייגויות.

1. אני לא מזלזל בכלל בכדורסל מהנה. לא הכל מתחיל ונגמר בתארים.
לא סתם הרוב פה מזכיר את עונת גרינברג לחיוב למרות שזו היתה עונה שלא רק שהסתיימה בלי שום תואר אלא אפילו לשום גמר לא הגענו בה.
(וכדוגמא הפוכה אפשר להביא את עונת הפינג'אן-אליפות+גביע ווינר+גמר גביע +חצי גמר יורוקאפ והכדורסל, רוב הזמן, קשה לצפיה ולא מהנה)
אם ניתן גם השנה כדורסל מלהיב ומהנה אני כבר חצי מבסוט.

2. הטעם החמצמץ של העונה שעברה כמובן משפיע. אתה עוצר את עצמך מלהתלהב כשאתה זוכר שנעצרת ברבע גמר הצ'יפופו ובחצי גמר הפיינל פור
אבל נראה לי שהשנה הפנימו והפיקו לקחים. הפסדנו בשני המשחקים שהזכרתי בעיקר כי אייברסון וסימפסון חגגו עלינו בצבע ולא היה מענה.
נראה לי שהשנה קופשאס וזלמנסון יספקו לנו את העובי, הגובה והקשיחות שהיו כ"כ חסרים בעונה שעברה וגם בריימו על אוונס זה שדרוג מהבחינה הזו.
גם בעמדות אחרות נראה לי שהשתדרגנו (לוי על אליהו לוקט על באטלר) כך שהסיפור לא בהכרח יחזור על עצמו.
ואולי חשוב יותר-נראה לי שגם קטש לקח את עצמו בידיים ושם השנה דגש על דברים שקצת זלזל בהם בעונה שעברה.
זוכר את הסיסמא שטבעתי בשנה שעברה?
"ישימו לנו 80 נשים להם 90, ישימו לנו 90 נשים להם 100, ישימו לנו 100 ניתן להם 135 בראש"
נראה לי שהשנה קטש הבין שאי אפשר להסתמך בלעדית על זה שאתה קבוצת התקפה מוכשרת ובסוף כשבאה קבוצת הגנה קשוחה ועוצרת אותך בהתקפה אין לך מה למכור.
רואים את זה לדעתי גם בבניית הסגל וגם בניהול המשחק של קטש.

לכן, למרות שזכר העונה שעברה יושב עמוק בראש, אפשר לגלות אופטימיות זהירה שאולי השנה יהיה יותר טוב.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 09:51 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
2. הטעם החמצמץ של העונה שעברה כמובן משפיע. אתה עוצר את עצמך מלהתלהב כשאתה זוכר שנעצרת ברבע גמר הצ'יפופו ובחצי גמר הפיינל פור
אבל נראה לי שהשנה הפנימו והפיקו לקחים. הפסדנו בשני המשחקים שהזכרתי בעיקר כי אייברסון וסימפסון חגגו עלינו בצבע ולא היה מענה.
נראה לי שהשנה קופשאס וזלמנסון יספקו לנו את העובי, הגובה והקשיחות שהיו כ"כ חסרים בעונה שעברה וגם בריימו על אוונס זה שדרוג מהבחינה הזו.

איך קופשאס או זלמנסון או בריימו יעזרו כשפלדיין או לוקט ישמרו את הגבוה מתחת לסל?
הרי זה לא כאילו איברסון חגג על אמארה או אפילו על אוונס
כל עוד נמשיך בהגנת חילופים כאופציה יחידה , חשוב שנלמד איך להתמודד מול קבוצות חכמות יותר שיודעות לנצל מצבים ולהביא את הכדור למקום הנכון בהתקפה.
למשל מכבי של פיני גרשון גם שמרה איזורית שמתחלפת לאישית עם חילופים קבועים בכל הזדמנות
אבל הם דאגו להיות מספיק אתלטים ברמת היורוליג ומספיק חזקים כדי שהם יצליחו להגיע לדאבל אפים בכל פעם שמישהו היה בחיסרון (כשגם רוב השחקנים שלהם היו מספיק חזקים כדי לעכב מהלך של גבוה נגדם עד שתגיע העזרה )

אמרתי את זה בשנה שעברה ואני אומר גם השנה
אנחנו לא נגיע לאן שאנחנו רוצים בהתקפה.
אנחנו פשוט לא מספיק מוכשרים התקפית בשביל זכיה בתארים
גם כך אנחנו מנצלים שחקנים כמו פלדיין או ג'יקובן ב140% ממה שהם יכולים להיות ואני חושב שיהיה להם קשה מאוד מאוד לעשות נקודות קבועות מול הגנות סבירות (לפעמים פלדיין יתפוס יום של קלעי כמו נגד מכבי השנה , אבל לרוב זה פשוט לא יהיה )

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 10:01 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
hoDi כתב:

לא סתם הרוב פה מזכיר את עונת גרינברג לחיוב למרות שזו היתה עונה שלא רק שהסתיימה בלי שום תואר אלא אפילו לשום גמר לא הגענו בה.
(וכדוגמא הפוכה אפשר להביא את עונת הפינג'אן-אליפות+גביע ווינר+גמר גביע +חצי גמר יורוקאפ והכדורסל, רוב הזמן, קשה לצפיה ולא מהנה)

גם בעמדות אחרות נראה לי שהשתדרגנו (לוי על אליהו לוקט על באטלר) כך שהסיפור לא בהכרח יחזור על עצמו.
ואולי חשוב יותר-נראה לי שגם קטש לקח את עצמו בידיים ושם השנה דגש על דברים שקצת זלזל בהם בעונה שעברה.
"ישימו לנו 80 נשים להם 90, ישימו לנו 90 נשים להם 100, ישימו לנו 100 ניתן להם 135 בראש"
נראה לי שהשנה קטש הבין שאי אפשר להסתמך בלעדית על זה שאתה קבוצת התקפה מוכשרת ובסוף כשבאה קבוצת הגנה קשוחה ועוצרת אותך בהתקפה אין לך מה למכור.

לכן, למרות שזכר העונה שעברה יושב עמוק בראש, אפשר לגלות אופטימיות זהירה שאולי השנה יהיה יותר טוב.

אופטימיות זהירה היא אכן ההגדרה הכי טובה...

״הבעיה״ עם הפועל, במיוחד כשמשחקים בפיב״א, היא שב-90% מהזמן משחקים נגד קבוצות נחותות בהרבה מכל בחינה אבל מצד שני ה-10% של המשחקים נגד הקבוצות הטובות הם אלו שבאמת קובעים אם אנחנו באמת קבוצה טובה (מבחינת רמת כדורסל) ואם נגיע למשהו העונה (מבחינת הישגים). קל מאד במצב כזה בגלל המסה של המשחקים הקלים לאבד פרופורציות...

השבוע הקרוב עם אאק ומכבי ייתן לנו הרבה פרופורציות לאם מה שאנחנו רואים הוא ״אמיתי״ (גם אם לא ננצח).

אני בהחלט מסכים שכמעט בכל פרמטר של בניית הקבוצה הסיקו מסקנות מהשנה שעברה ושיפרו (אולי חוץ מהתלות הגבוהה בגייקובן. נראה איך ניראה כשהוא לא ייפגע) ושהתוצאה בינתיים נראית פשוט מצויין. הלוואי שימשיך ככה. או בקיצור אופטימיות זהירה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 13:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים עם כולם לגבי פלדין. מצד אחד הכושר שהוא פתח בו את העונה על פניו בצורה אובייקטיבית מדאיג, מצד שני אני לא מודאג. הקשר והאמון שיש לו עם קטש, והיכולת המוכחת שלו, והביטחון שיש במשחק שלו כולם מנבאים שעוד ניעור אחד והקטשופ יתפוצץ סופסוף על הצלחת.
נסים כל כך התלהב מהמשחק שצירף אלינו לסגל את זוסמן משום מה..

לגבי בלאט,
היכולת שלו מתעתעת מאוד. ואני עדיין זהיר (לא אופטימי זהיר כמו הקדמון, אלא זהיר לגבי ההתלהבות ממנו). הוא "קונה" אותך עם 2-3 מסירות שרק הוא יכול למסור בקבוצה (ואולי הישראלי היחיד כיום שיכול למסור ככה), ואז אתה סולח לו על כמה החלטות איומות בהתקפה, ומתעלם מכל מיני פישולים בהגנה. כל עוד מנצחים הכל טוב.

את ההודעה המפרגנת שכתבתי בתחילת הת'רד על בר, כתבתי כשהיו לו 2 נקודות. לא הפתיע שבמהלך המשחק הוא המשיך לצבור נקודות ולעשות מהלכים טובים. נקווה שזו תחילתה של אסרטיביות מחודשת שתחזיק לאורך זמן, ולא מקרה חד פעמי של "תראה קטש למה אני מסוגל, תתחיל לתת לי דקות גם בימי רביעי, אחרת אני אחזור לעשות פרצופים". כשהוא משחק כמו מישהו שיש לו מה להוכיח, הוא יכול לתת אימפקט מאוד משמעותי על המשחק. הכי זכור לי גמר גביע ווינר בעונת הםינג׳אן שהוא פתח את המשחק בעמדת הרכז והיה פשוט מעולה בניצחון שנתן את הסיפתח לעונה גדולה שלנו. המפתח להצלת הקריירה שלו יהיה להמשיך עם האנרגיה הזו לאורך כמה שיותר זמן. הוא צריך להכניס לראש שהוא תלוי אך ורק בעצמו.

תראו תראו הקדמון נהיה לי אופטימי פתאום. מוסיף את המילה "זהירה" כדי להתגונן מאלת הנאחס בזמן שבבית כבר הודיע לכל המשפחה שהשנה עושים פיינל פור באירופה. כל ההפסדים בשבוע הבא רשומים עליו.
תרשמו את התאריך 21.10, תחילת הקלקוש השלישי במספר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 20:09 
דיקטטור\ית

מייקי! עד שקדמון מתלהב אתה מצנן לי אותו?! שלא תהרוס לי את הילד אתה שומע?? הוא ילד יצירתי..

באשר למשחק, אגיב רק לאחר שאצפה בו כי בעוונותי ברחתי מהארץ לתקופת הפוסט בחירות שבטח לא קרה בתחום הזה כלום ככה קצת להתאוורר לנפש אבל נדמה לי במבט על (על התוצאה.. בלי סטט') ש..שוב אנחנו פולניות שמתלוננות ורואות רק שחורות בלי מספיק פרגון??!

אז אמר "זהירה" אז מה?! זהירה זה מה שהולך היום בשוק!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 22:51 
דיקטטור\ית

ליאור הערב - 21 נקודות, 7 ריב', 7 אס' בניצחון אשדוד על מצרפלס. כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2019, 23:16 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

ו........2 מ-8 מהקו. 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 01:22 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
ליאור הערב - 21 נקודות, 7 ריב', 7 אס' בניצחון אשדוד על מצרפלס. כיף.

3 חטיפות

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 06:32 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

גמליאל כתב:

״הבעיה״ עם הפועל, במיוחד כשמשחקים בפיב״א, היא שב-90% מהזמן משחקים נגד קבוצות נחותות בהרבה מכל בחינה אבל מצד שני ה-10% של המשחקים נגד הקבוצות הטובות הם אלו שבאמת קובעים אם אנחנו באמת קבוצה טובה (מבחינת רמת כדורסל) ואם נגיע למשהו העונה (מבחינת הישגים). קל מאד במצב כזה בגלל המסה של המשחקים הקלים לאבד פרופורציות...

השבוע הקרוב עם אאק ומכבי ייתן לנו הרבה פרופורציות לאם מה שאנחנו רואים הוא ״אמיתי״ (גם אם לא ננצח).

אני בהחלט מסכים שכמעט בכל פרמטר של בניית הקבוצה הסיקו מסקנות מהשנה שעברה ושיפרו (אולי חוץ מהתלות הגבוהה בגייקובן. נראה איך ניראה כשהוא לא ייפגע) ושהתוצאה בינתיים נראית פשוט מצויין. הלוואי שימשיך ככה. או בקיצור אופטימיות זהירה...

מסכים בהחלט, ובנוסף רואים שינוי גישה והתבגרות חיובית אצל קטש ואניח שיש לכך השלכות רוחב על הגישה של השחקנים.
מי שמפתיע אותי לרעה מנטלית זה בלאט, שלצד היותי שמח מאד שהוא אצלנו וההנאה מיכולת המסירה ויתר הדברים הטובים שהוא מביא למשחק, נראה למתבונן מהצד שיש קטעים במשרד שהוא נכנס לסוג של טראש טוק עם שחקן יריב ואז מתחיל משחק די ילדותי של "להראות לו מה זה". מקווה שאני טועה.

ויאללה, בואו נראה מה עכברי מקלדת שכמונו יכתבו על המסוגלות של הקבוצה שלנו לאחר המשחקים מול אאק והזוטה. משבי הרוח בפורום בעד ונגד שחקן/מאמן משתנים כמו מז"א..
ואיזה כיף לקרא שליאור החליט אתמול להגיע למשחק של אשדוד מול החולדות - 22 נקודות, 7 אסיסטים ו 7 ריבאונד ו 3 חטיפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 09:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Ohad12 כתב:
גמליאל כתב:

מסכים בהחלט, ובנוסף רואים שינוי גישה והתבגרות חיובית אצל קטש ואניח שיש לכך השלכות רוחב על הגישה של השחקנים.
מי שמפתיע אותי לרעה מנטלית זה בלאט, שלצד היותי שמח מאד שהוא אצלנו וההנאה מיכולת המסירה ויתר הדברים הטובים שהוא מביא למשחק, נראה למתבונן מהצד שיש קטעים במשרד שהוא נכנס לסוג של טראש טוק עם שחקן יריב ואז מתחיל משחק די ילדותי של "להראות לו מה זה". מקווה שאני טועה.

ויאללה, בואו נראה מה עכברי מקלדת שכמונו יכתבו על המסוגלות של הקבוצה שלנו לאחר המשחקים מול אאק והזוטה. משבי הרוח בפורום בעד ונגד שחקן/מאמן משתנים כמו מז"א..
ואיזה כיף לקרא שליאור החליט אתמול להגיע למשחק של אשדוד מול החולדות - 22 נקודות, 7 אסיסטים ו 7 ריבאונד ו 3 חטיפות.

זה לא שליאור החליט להגיע...
זה שההגנה של החולדות לא קיימת.
תראה את התקציר. נתנו לו מיליון גויאבות חופשיות מ3 מטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 09:45 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
hoDi כתב:

אני גם כן מסכים עם רוח הדברים
אוסיף שני דגשים.
1: כדורסל מהנה ואטרקטיבי זאת הסיבה העיקרית שאנחנו אוהבים רואים כדורסל .
אבל הקבוצה חייבת לשחק כדורסל טוב גם תחת רמות אינטנסיביות גבוהה ובשלבים קובעים. בעיקר הגנה.
אף קבוצה לא תיתן לך לשחק כדורסל פתוח ומהנה במשחקי רצח.
ושם קטש יצטרך לזרוק את התמימות וללכת למלחמות.
דבר שני , אני מסכים שהקבוצה עבדה יפה בהסקת מסקנות ןהפקת לקחים מהחולשות שלה בשנה עברה.
למעשה ידיו של קטש היה מעט קשורות בשנה שעברה בגלל חבילת שחקנים עם חוזה שהוא קיבל בירושה.
במקום לנסות לגרום לשחקנים שלא יודעים לעשות הגנה , לעשות הגנה, השנה הוא הביא שחקנים עם אופי הגנתי .
ועוד משהו, במקום להביא עוגן הגנתי אחד שעליו מסתמכת הקבוצה שיעשה את ההגנה בשביל כולם , הביאו כמה שחקנים עם אופי הגנתי.
שוב, זה ימדד ברמות היותר גבוהות ובשלבים יותר קובעים של העונה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 16:18 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
האדום הקדמון כתב:
זה לא כאילו איברסון חגג על אמארה

נכון, זה לא כאילו, זה בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2019, 14:24 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

פרארי כתב:
N.T.K כתב:
האדום הקדמון כתב:
זה לא כאילו איברסון חגג על אמארה

נכון, זה לא כאילו, זה בדיוק.

אולי פעם אחת בכל המשחק (וגם זה בסוג של פוקס )
השאר היה אחרי חילופים

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 50 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה