פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 08 יולי 2020, 06:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: קהל
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2019, 10:40 
דיקטטור\ית

דיון שחייב להיפתח, משהו לא טוב קורה לקהל הן בכמות והן באווירה וזה בא לידי ביטוי דווקא במשחקי הבית.
אווירה מאוד מנומנת בארנה, נראה כי הבריגדה עדיין חלוקים עם ההנהלה והמון פרצופים מאוד מוכרים מהגרעין של הבריגדה לא מגיעים למשחקי בית וכן מופיעים למשחקי החוץ ואיך שלא נסתכל מרגישים בחסרונם בלשון המעטה .
לגבי הכמות וכאן האשמה הגדולה על ההנהלה, לא ייתכן בשום צורה שמשחק באירופה יתקיים בשעה 19:00 פשוט הזויי!!! רק ביום שישי דיבר ברדיו ירושלים מנהל הקבוצה ושנשאל לגבי הסיבות מדוע הקהל לא בא למשחקים הוא אמרת שאחת הסיבות היא ״הגירה שלילית מהעיר ירושלים״ אז ככה אתה מתמודד עם המצב לאשר לקיים משחק ב 19:00?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: קהל
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2019, 10:50 
דיקטטור\ית

לגבי השעה, זה נכון מצד אחד אבל מצד שני זה בערך הסיכוי היחיד לראות ילדים בארנה, אי אפשר להביא ילדים למשחק אם תגיעו הביתה רק ב23:00 וצפונה.
מעבר לזה, צודק ממש.
לגבי המספרים, אני חושב שאולי צריך לסגור את מכירת המנויים לגלריות. למכור מנויים רק לאולם ולהוריד את המחירים קצת כי כמו שדיוויד אמר, אנחנו בירושלים שהיא לא עיר עשירה במיוחד ושסובלת מהגירה שלילית ואז לאפשר קניה של כרטיסים למזדמנים לגלריה במחירים נמוכים ולהקפיד שיהיו בגלריה כדי שישאפו להשקיע עוד קצת במנוי כדי לרדת לאולם.
אבל צריך גם לפרגן, הקבוצה משקיעה לא מעט מאמץ בהגדלת חשיפה וסיוע לאוהדים וזה ראוי להערכה וממש לא מובן מאליו.

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2019, 14:07 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ברור שיורגש החיסרון של מובילי הבריגדה.
אבל לתוך הוואקום הזה יצמחו גם מובילי עידוד חדשים או חדשים\ישנים.
לגבי הקהל הרחב - אין מה לעשות. כשמכרו לך יורוליג ואתה מקבל ראסטה, וכשיש לך 33 מחזורים בליגה החסרת תחרות הזו, אז יגיע הרבה פחות קהל וגם יהיה הרבה פחות משולהב מהמשחקים.
אני מאמין שלאט לאט נסתגל למקומנו החדש באירופה, ואיתו הציפיות ירדו, ההתלהבות תעלה, והארנה תתמלא.
מול מכבי היה אווירה מצויינת, ואם המשחק היה מתפתח אחרת היה מפגן עידוד מטורף, ולא רק מעולה כמו שהיה.

לגבי מהלכים בפועל - 19:00 זו שעה נוחה רק לאנשים בלי עבודה משרדית, שאוהבים לעמוד שעות בפקקים.
שעה נוראית למשחק בטח בתחבורה בארץ.
ואני מסכים שיהיה אפקט הרבה יותר טוב אם הטבעת התחתונה תתמלא ורק אחר כך יפתחו את הגלריה. אולי אפילו לשקול למשחקי ליגה\ראסטה לסגור את הגלריות ולפתוח רק אם יהיה ביקוש מעבר לטבעת התחתונה. זה יגרור הוזלת מחירים (מול אאק כרטיס בטבעת התחתונה עלה 180 שקל במקום טוב, ומעל 100 במקום רע. זה בדיחה עצובה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 17:02 
דיקטטור\ית

חשבתי לפתוח על זה ת'רד מכיוון שזה דיון שניסיתי להתניע בקבוצות וואצאפ אז תודה אורן!

אנסה לעשות סדר, בעיקר בגלל שאני מייחל לכך שנהיה חזקים מהתירוצים שלנו.
1. הפיינל פור פה יותר משנה שנתיים עם השיטה המחורבנת ולא בטוח שהעידוד מול נהריה היה כבעבר (אמנם זה רק משחק אחד אבל זו התחושה שלי)
2. גם בפיבאליג עם פערי הרמות ברורים וקיימים פה שנתיים ושנה שעברה לא הרגשתי ברוב המשחקים כמו בשלושת הרבעים הראשונים מול אא"ק וכמו אמש שהיה מעפן לגמרי.

נראה מה יהיה.. - ברור לי שלאף אחד אין פתרונות קסם אבל לטעמי קרה משהו בחידושי המינויים ב-1 ובכלל.. ומתישהו מישהו יצטרך להגיב לזה בין אם זה ביוזמות של ההנהלה אבל בעיקר גם יוזמות קונפטי או יוזמות עידוד של אוהדים.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 20:08 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

הבריגדה ממש לא מעניינים אותי.
ירצו יבואו ברוכים הבאים,
לא ירצו לא בואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 08:20 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

אני לא מבין מה קרה שהקהל לא מגיע.
זה אותה ליגה ארוכה כמסטיק כמו כל השנים הקודמות.
מה השתנה?
איך זה שירדנו למספרים של 4000 צופים ואווירה כזאת מדכאת במשחקי הבית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 12:11 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אין שום מוטיבציה להגיע למשחקי ליגה בגין היעדר קורלציה בין זכיה באליפות לתגמול הולם בדמות השתתפות במפעל היבשתי הבכיר.

היורוליג והיורוקאפ הפכו לליגות סגורות, ואנחנו בפועל נאבקים על העפלה למפעל חסר מעוף הכולל קבוצות אנונימיות או 'פרוותיות' ברובן המוחלט (ויש מחמירים היאמרו שגם אם לא נזכה באליפות/נפעיל לגמר, לראייה אשתקד, ממילא נשתתף שם עם קצת עזרה מפיב"א).

אז יש ניצחונות מרשימים, וייתכן שגם התגמול הכספי לא רע בכלל, אבל אי אפשר לנתק את המחשבה שאין שום תועלת בכך. מגיעים שבוע-שבוע לראות פייק תחרות, בניגוד לליגה המקבילה מהכדורגל ששם יש מלחמה אמיתית על זכייה באליפות שמובילה לצ'מפיונס ליג, ואתם יודעים מה, אפילו בגביע המדינה שמקנה כרטיס לליגת האירופית.

תוסיפו לזה את השעות הבלתי נסבלות של המשחקים, את ההגירה השלילית מירושלים, את זה שאין שום חיבור מיוחד לשחקן בית מקומי, את הפקקים בכל המדינה ושאין חנייה או אלטנרטיבת תחב"צ ראויה, וגם מחירי הכרטיסים והמנויים לדעתי האישית גבוהים מידי, שלא נזכיר את ה-facilities בהיכל וסביבתו. אני מכניס גם סכסוך שטרם נפתר עם הבריגדה (תודו שהרבה יותר משכנע להגיע לארנה אם לפחות קיים עידוד) - אני מחזיק בדעה שיש לאופי וניראות יציע העידוד השלכה משמעותית על שאר הקהל, כלומר אם בכל משחק יציע העידוד יהיה גדוש ויישמע היטב --> יותר קהל ירצה להגיע ולהיות חלק, ואילו שבט הצופים הסמוך ייקח את הפיקוד (כפי שהיה בחלק ממשחקי הבית בעונה שעברה) --> רבים לא יהססו לוותר על משחקים בגלל כל הסיבות שמניתי ברישא של הפסקה, למעט כמובן מכבי או שלב סופר מכריע באירופה.

את האמת, שאין לי פתרון קסם. אני חושב שבהתחשב במצב הנתון, הדבר היחידי שהפועל יכולה וצריכה לעשות זה לחתוך דרסטית את מחירי הכרטיסים והמנויים. להקל על האוהדים לפחות בפן הכספי. ההנהלה חייבת לגרום לכך שלפחות המפלס התחתון בארנה יהיה מלא עד אפס מקום, בדגש על היציעים הפחות אטראקטיבים כגון 5-6-7, 11-12 ולא לפתוח את הגלריה ע"ח קרחות מעצבנות באולם. עוד דבר שרצוי לעשות זה להתעקש על משחקים בשעות נורמליות, כאשר מדובר באירופה אז אחרי 20:00, וכאשר מדובר בליגה - יותר משחקי בית בשישי ושבת. כמובן שצריך גם שת"פ עם המנהלת, שלא מצטיינת כל כך במהלכים לטובת הקהל. יש לי עוד רעיונות כמו הפעלת בר אוהדים עם מחירי אלכוהול מוזלים, דוכני אוכל רחוב ועוד, אבל אפשר להתחיל בקטן. בכל זאת מדינת ישראל. אה, וגם רצוי לגדל איזה דני אבדיה או יובל זוסמן משלנו. אבל אמרתי להתחיל בקטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 13:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מסכים עם כל הדברים שמייסון כתב כאן ושהקדמון כתב בת'רד על המשחק מול ב"ש.

עוד דבר הוא שלטעמי המועדון, כמועדון, לא ממש סיגל לעצמו אג'נדה או מטרות.
לפני אורי אלון היינו האלנטרטיבה המובילה למכבי בארץ, עם יריבות ספורטיבית עם כמה מועדונים. רבע גמר גביע וחצי גמר גביע היו משחקים של חיים ומוות. מפגש מול מכבי היה לגעת בעושר.
בזמן אורי אלון היינו לא אלנטרטיבה, אלא ראש בראש עם מכבי. גם ברמת השאיפות, גם ברמת הסגל, גם ברמת המשאבים וגם ברמת החשיבה.
היום, בעידן פוסט אורי אלון, לא לגמרי ברור. מבחינת הליגה בארץ, אנחנו גדולים על הליגה אבל קטנים מול מכבי. כמו ייצור כלאיים שלא באמת מתחרה מול ראשון ואוסישקין, אבל גם לא באמת מתחרה מול מכבי.
אין שאיפה להיות האלטרנטיבה המובילה למכבי, כי מזמן כבר הבתססנו במקום הזה. ואין שאיפה אמיתית להתחרות במכבי, כי כל הרוח יצאה מהמפרשים בשנתיים האחרונות.
באירופה - מלגעת ביורוליג ולהתחרות ברמות הכי גבוהות שמחוץ ליורוליג, ירדנו למפעל שעושה טעם רע בפה.

כמועדון - לא ברור לאן מועדות פנינו ולא ברור לאן אנחנו שואפים להגיע.
כל זה צובע את העונה בסוג של תחביב, ולא של עונה תחרותית עם יעדים ותהליך. אין עניין, אין בשביל מה לעקוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 13:25 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ירידת ליגה ואתה מופתע לא לראות קהל. חכמת חלם.

נערך לאחרונה על ידי vera11 העצבני בתאריך 05 נובמבר 2019, 20:33, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 17:46 
דיקטטור\ית

מסכים עם רוג'ר, מייקי וקדמון.

לדעתי ברמה הקהילתית יש הרבה מה לעשות והרעיונות ששלף מייסון מקסימים בעיני. רק תחשבו על בר אוהדים כמו שקיים בחו"ל (בעיקר באנגליה אבל בטח גם במזרח אירופה!) או כל מיני דוכני אוכל בכניסה שמקנים איזה צ'ופר קטן/גדול במשחק עצמו?!

אני חושב גם שלנו כאוהדים יש אחריות מסויימת, אז נכון.. אותם בריגדיונרים שנפגעו (בצדק/לא זה לא משנה) מענישים את עצמם ואותנו, אולי גם עוד כמה עשרות שנגררו איתם אבל עדיין, אולי מישהו מאיתנו יכול להשפיע על הסובבים אותו ואולי חלילה עליהם כדי להוציא את המוגלה המטופשת הזאת..

עוד דבר - עניין הדבוקה.. במשחק האחרון מול ב"ש בלטו כמה שורות ריקות בגוש המעודד (שקטן מאוד העונה, הרבה יותר מההצטמצמות בעונות האחרונות!) והשאלה שלי שבאה מתמימות נטו בלי טיפת עוקצנות היא.. ממה זה נובע?! יש מחדשי מנויים באולם 1 שפשוט לא מגיעים?! או שפשוט לא חידשו לשם מלכתחילה?! ו.. אמנם קטונתי מלבקר כי בגילי ומשיקולי אני לא עומד שם ומוציא את גרוני (אבל את הילדודס שלחתי במשחקים האחרונים!) אבל.. למה לא לעמוד יחד כולם?! רק בגלל שלא הגיעו מספיק?? לא מובן לי העניין..

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 נובמבר 2019, 15:15 
דיקטטור\ית

מבחינת המספרים:

1. זה המחיר של "טרמפיסטים", בלי שום ביקורת. ברגע שהקהל שלנו גדל (יחד עם אורי אלון וההבטחות ליורוליג), אותם טרמפיסטים ירדו מהטרמפ, כשההבטחות הוצנעו.
לדעתי זה צפוי, ואין לי טענות לאותם אוהדים שמאוכזבים מהציפיות הנמוכות, כי מלכתחילה הם היו אוהדים שהגיעו רק בגלל ההצלחה.
אני אישית אגיע גם אם נרד ליגה, וכמוני יש לא מעט מן הסתם (כל הגוש ממלחה), אך לא במספרים שהתרגלנו בשנים האחרונות.

2. כן, גם השעה משפיעה. אני מגיע ממחוץ לעיר, והבן שלי מנוי גם כן. משחק באמצע שבוע בשעה 19:00, מצריך ממני לצאת מהעבודה בשעה לא הגיונית כדי לאסוף אותו ולהגיע ב18:45 לארינה, עמוסת בעיות החנייה והפקקים.

מבחינת הבריגדה:

אין לי מושג אם יש עדיין מתיחות והחרמות.
אני בעד האוהדים החדשים שנולדים.
ובמשחק האחרון בנוקיה היתה תצוגה מדהימה של הבריגדה, כמו בימים הטובים.
כך שעדיף ששני הדברים יקרו.

בלי קשר, ב- 17.11 תהיה אחלה אוירה, מהסיבה הפשוטה של אטרקטיביות - גביע + יריבות.

ככל שתתקדם העונה האטרקטיביות תעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 נובמבר 2019, 05:27 
גנרל הניצחון בנהריה

מישהו פה היה במפגש אוהדים-הנהלה שהיה ביום ראשון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: