פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 08 יולי 2020, 08:05

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 08:08 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

הבנים של שימון הם אחת הקבוצות החלשות בליגה
ולכן ניתן להמר בלי היסוס ובלי ניחוס
7 לבני שימון.
עדי כהן סבן מצטיין לעיני 3,126 צופים מנומנמים בארנה.

עוד ישאלו פה המון
איך הפסדנו לבני שימון
גם בלי ים מדר
יש את רמי הדר
ההפסד חמוץ כמו לימון

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2019, 13:42 
דיקטטור\ית

איך אתה בכיין, יהיה יופי וננצח עם 27 נק' לפלדין ו13 לברטי קל

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 21:59 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תשלימו :
לוקט מהשלוש זה כמו....

וכן, אפשר להצהיר רשמית שיש לנו בעיה בהגנה על הקו השלוש.
אנחנו חוטפים שלשות בלי הכרה מכל קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2019, 23:27 
דיקטטור\ית

נראה שהעונה הליגה מחורבנת בצורה יוצאת דופן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 00:09 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:

לגמרי מחורבנת , כל מיני זרים שזרים לכדורסל וישראלים של בקושי ליגה שניה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 00:54 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
עופר האדום כתב:

לגמרי מחורבנת , כל מיני זרים שזרים לכדורסל וישראלים של בקושי ליגה שניה .

הליגה רק התחילה .
גם בשנה שעברה חולון התחילו נורא ואיום וראשון עוד לא הביאו את מונרו ועוד לא נפטרו מכל מיני שחקנים ומאמנים מוזרים

הפועל ת"א השנה בנויה טוב וממשיכה להתחזק , ההימור שלי היא שהיא תצטרף לצמרת
וגם חולון
נס ציונה
גליל גלבוע
אילת וכו..
הן קבוצות שבהחלט יוכלו ביום נתון לנצח אותנו ולשבור לנו את החלום של האליפותגביעאלופות

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 08:16 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

מה קרה לירידה הגדולה בכמות הקהל השנה?
רק 4100 צופים ועוד בפתיחת עונה מעולה שלנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 08:41 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

דאנטה כתב:

ירידה מתמשכת בשלוש העונות האחרונות.

יש לזה יותר מהסבר אחד.

1. רמה נמוכה- חוץ מא.א.ק. שניצחנו ומכבי שהובסנו שאר היריבות ששיחקנו מולן בינתיים הם ברמת קשקוש בלבוש שלאכטה סמאכטה. אנשים מעדיפים לראות אותך מנצח בשיניים קבוצה טובה במשחק מותח מאשר מתעלל בגוויה שנקראת נהריה או ב"שב"ש.

2. חוסר עניין-אנשים כבר הפנימו שאין כמעט משמעות ל-33 משחקי הליגה הסדירה. רק תדאג לסיים בין 8 הראשונות (את זה גם הנוער שלנו יכול) ואז תן כמה משחקים טובים ויש אליפות. תשאל את רישון שלקחה אליפות ממקום 6 או את מכבי חיפה שהגיעה לגמר והדיחה את מכבי ממקום 8. אז מה יש לרוץ לראות כל משחק ליגה משעמם? יכולת גם להפסיד אתמול לבאר שבע ב-34. חוץ מהבאסה של ההפסד סיכויי האליפות שלך בסוף העונה זהה אם תביס את ב"ש ב-34 או תובס בהפרש זהה.

3. הירידה לצ'יפופו- אני לא בטוח שזה מרחיק אוהדים אבל יש פה כמה וכמה משתמשים שטוענים שחוסר התחרותיות שהפועל הפגינה כשעברה לצ'יפופוליג גרם גם הוא לכמה מאות מנויים לוותר.

4. מכבי חזרה-אתה אומנם 2 רמות מעל הליגה אבל מכבי שתי רמות מעלייך. מה עוזרים כל הנצחונות ב-34 הפרש אם בסוף כדי לקחת תואר תצטרך לעבור את מכבי? תחושת חוסר התוחלת שליוותה אותנו בימי מלחה חוזרת ומשתלטת (בעיקר על הקהל החדש) להערכתי אם היית מנצח את מכבי במחזור שעבר היו אתמול לפחות עוד אלף צופים בארנה. אבל המציאות היכתה בפנים חזק וזה פחות מעניין אנשים שאתה מביס על הדרך כל מיני נמושות אם בסוף הדרך מחכה לך משוכה לא עבירה.

5. תהליכים דמוגרפיים פנימיים-עוד לא הייתי השנה במשחק אבל אני שומע מחברים שלפחות חלק מהבריגדה מדירה את רגליה ממשחקים.

6. תהליכים דמוגרפיים חיצוניים- ירושלים מתרוקנת מחילונים. כבר היום בערך חצי מהאוהדים שלנו גרים מחוץ לירושלים ועם מצב התחבורה הרעוע לנסוע שעה וחצי לכל כיוון כדי לראות את קבוצת הפאר מבאר שבע זו לא מציאה.

לא נעים לומר אבל אנחנו עוברים, לפחות בליגה, תהליך דומה לקהל של מכבי (להם לפחות יש יורוליג) שבא רק למשחקים חשובים.

מנורה יהיה מלא או כמעט מלא מולנו ובדרבי, יהיה כמובן קשה להשיג כרטיסים לחצי וגמר גביע/פיינל פור
אבל אשדוד ונס ציונה? תעזבו אותנו באמאשכ'ם. 3/4 אולם ריק וגם זה אחרי ששימון חילק אלף כרטיסי הזמנה לילדי העוטף או לוחמות מג"ב או משהו בסגנון.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 13:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אה, היה אתמול משחק?
ניצחנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 19:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.youtube.com/watch?v=6PNGh7IPOxo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 23:36 
דיקטטור\ית

אחרי שאתמול הייתי מנותק מהעולם באמצע המדבר והיום החזקתי את עצמי מלהיכנס לאתרי הספורט כדי להיות מופתע, עכשיו אני מסיים לראות את המשחק סופסוף.

לפני הכל, מנהלת של סתומים. אני נכנס ליוטיוב לראות את השידור החוזר ובכותרת רשום לי מה תהיה תוצאת הסיום, הרסו את כל ההפתעה..
קצת חבל שהיה ריק, מקווה שנראה יותר משחקים עם יציעים מלאים.
נראה שהסגל של בשבש מביך למדי והם יקומו ובעיקר ייפלו על החיקוי ג'רלס שלהם. עושה רושם של מועמדת בכירה לירידה עם אשדוד.
הגנת השלשות שלנו די פדיחה ומעבר למה שחטפנו מהזומא, עוד נאכל את הלב לא פעם העונה בגללה.
מצד שני ההתקפה שלנו יופי ונניח אתמול ג'ייקובן תפס יום פחות טוב ועדיין ניצחנו בקלות
יש לנו לא מעט נשמות שמשמחות אותי בקבוצה, בדגש על ברטי וזלי, מקווה שהם ימשיכו להשתפר ככל שתתקדם העונה.
לעומתם, לוי שבא בתור הבטחה, מראה פוטנציאל מרשים אבל במבחן התוצאה הוא עם עוד משחק חלש וכבר תקופה שהוא נראה די חרא על המגרש, מקווה שיצא מזה ומהר

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2019, 23:36 
דיקטטור\ית

ורק כדי להיות בטוח, יש לבשבש שחקן בשם פטרוזיליה?

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 00:23 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

האדום מהמושב כתב:
ורק כדי להיות בטוח, יש לבשבש שחקן בשם פטרוזיליה?

נדמה לי שהשם שלו היה יותר דומה לפטרוכימי. :emot20.gif:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 09:53 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

נצחון משמים (צרות של עשירים) על קבוצה מביכה, אין הרבה מה לקחת ממנו.
ובכל זאת, כמה תובנות:
אם מול מה שמסתמן כהגנה החלשה במזרח התיכון בר לא היה מצליח להבקיע אפשר היה לסגור את העסק. שמח בשבילו שהצליח קצת להשתחרר, ולא יודע מי היה זה שבחר אותו ל-MVP, אבל זה יופי של צעד בדרך לשיקום הבטחון הרעוע שלו. זה הזמן לתת לו דקות משמעותיות מחר מול יריבת הצ'יפופו הבאה, שיישתפשף קצת הילד, פעם אמרו שיש לו פוטנציאל (היום נסתפק ב-10 דקות עם פלוס מינוס ניטרלי, לא צריך יותר).
ריבאונד: בלי שחקן פנים מאסיבי אין לנו מה למכור תחת הסל, עם כל הרצון של בריימו את טיישון, קופשס הוא רכיב חיוני במשחקים מול קבוצות עם קו קדמי אמיתי. גם איתו אנחנו לא להיט. החזרה של יהושפט באביב מהגואנגזו טייגרז או איפה שזה לא יהיה שהוא חתם היא קריטית אם אנחנו רוצים סיכוי אמיתי לקחת צלחת השנה, וגם להגיע עד הסוף בפיב"א.
הגנת השלשות שלנו מחפירה, אין מילה אחרת. משחק רביעי ברציפות שתופרים לנו את האחוריים, בלי חומרים מאלחשים, מחוץ לקשת. אם פאקינג בני שמעון משחילים עלינו 12/26 מחוץ לקשת מישהו צריך לקבל בראש. זה התחיל במבול של אא"ק, ואז הצהבת קבעה עלינו שיאי מועדון, באו פסטה בסטה והעיפו כדורים מהחצי, ועכשיו הילדים של הדון משחקים אותה סטף קרי? מה נסגר? זו בדיוק הסיבה שיפתח זיו או שוכמן היו צריכים להיות פה במקום ברטי, וזו בעיקר קריאת השכמה לגארדים שלנו, כולל האדון לוקט.
ואם כבר בלוקט עסקינן, רבאק, דוקטור ג'קיל ומר הייד: היו משחקים שהוא נדבק כמו עלוקה לגופיה ושיתק כל מה שזז, אבל כבר 4 משחקים ברצף שהוא מזייף בהגנה, וכמעט לא קיים בהתקפה.
אני לא מתרשם מ-15 הנקודות שלו אתמול, הוא פשוט לא שחקן התקפה טוב, או אפילו בינוני. מכניקת זריקה מזעזעת, החמצות מול שער ריק ומעט מאוד חוכמה בתנועה בלי כדור. אי אפשר לשחק 4 על 5 בהתקפה, עם כל הכבוד - הוא לא דניס רודמן.
לוי ממשיך את תקופת היובש שלו, משחק רביעי או חמישי שהוא לא ממש איתנו, אבל עוד לא איבדתי תקווה מהילד. בינתיים שייתרכז בפעולות שקטות ויהיה פועל שחור, ההיי-לייטס עוד יגיעו, וגם האחוזים מבחוץ עוד יישתפרו.
זלי בובה של שחקן, אנרגטי, חכם, עושה בעיקר את מה שהוא יודע, יופי של יד מחצי מרחק, רק שימשיך.
תומאס ממשיך לעשות הכל על המגרש, לגמרי בונה את עצמו כ- Franchise player , שמישהו כבר יחתים אותו על הארכת חוזה עד גיל 33.
פינת הסקאוטינג: ספסנסר וייס מסתמן כאופציה מעניינת לקראת הקיץ. הוא צעיר, ועד עכשיו הוא מפגין שיפור עצום ביחס לשנה שעברה (בשנה שעברה הוא קלע 77 נקודות ב-31 משחקים, השנה יש לו 65 ב-4 משחקים + 8 ריבאונד למשחק). אמנם עוד מוקדם, אבל הוא כבר היום עולה על בר כמעט בכל פרמטר אפשרי, ולהבדיל מבר עוד יש לו אפסייד משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 10:28 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:
נצחון משמים (צרות של עשירים) על קבוצה מביכה, אין הרבה מה לקחת ממנו.
ובכל זאת, כמה תובנות:
אם מול מה שמסתמן כהגנה החלשה במזרח התיכון בר לא היה מצליח להבקיע אפשר היה לסגור את העסק. שמח בשבילו שהצליח קצת להשתחרר, ולא יודע מי היה זה שבחר אותו ל-MVP, אבל זה יופי של צעד בדרך לשיקום הבטחון הרעוע שלו. זה הזמן לתת לו דקות משמעותיות מחר מול יריבת הצ'יפופו הבאה, שיישתפשף קצת הילד, פעם אמרו שיש לו פוטנציאל (היום נסתפק ב-10 דקות עם פלוס מינוס ניטרלי, לא צריך יותר).
ריבאונד: בלי שחקן פנים מאסיבי אין לנו מה למכור תחת הסל, עם כל הרצון של בריימו את טיישון, קופשס הוא רכיב חיוני במשחקים מול קבוצות עם קו קדמי אמיתי. גם איתו אנחנו לא להיט. החזרה של יהושפט באביב מהגואנגזו טייגרז או איפה שזה לא יהיה שהוא חתם היא קריטית אם אנחנו רוצים סיכוי אמיתי לקחת צלחת השנה, וגם להגיע עד הסוף בפיב"א.
הגנת השלשות שלנו מחפירה, אין מילה אחרת. משחק רביעי ברציפות שתופרים לנו את האחוריים, בלי חומרים מאלחשים, מחוץ לקשת. אם פאקינג בני שמעון משחילים עלינו 12/26 מחוץ לקשת מישהו צריך לקבל בראש. זה התחיל במבול של אא"ק, ואז הצהבת קבעה עלינו שיאי מועדון, באו פסטה בסטה והעיפו כדורים מהחצי, ועכשיו הילדים של הדון משחקים אותה סטף קרי? מה נסגר? זו בדיוק הסיבה שיפתח זיו או שוכמן היו צריכים להיות פה במקום ברטי, וזו בעיקר קריאת השכמה לגארדים שלנו, כולל האדון לוקט.
ואם כבר בלוקט עסקינן, רבאק, דוקטור ג'קיל ומר הייד: היו משחקים שהוא נדבק כמו עלוקה לגופיה ושיתק כל מה שזז, אבל כבר 4 משחקים ברצף שהוא מזייף בהגנה, וכמעט לא קיים בהתקפה.
אני לא מתרשם מ-15 הנקודות שלו אתמול, הוא פשוט לא שחקן התקפה טוב, או אפילו בינוני. מכניקת זריקה מזעזעת, החמצות מול שער ריק ומעט מאוד חוכמה בתנועה בלי כדור. אי אפשר לשחק 4 על 5 בהתקפה, עם כל הכבוד - הוא לא דניס רודמן.
לוי ממשיך את תקופת היובש שלו, משחק רביעי או חמישי שהוא לא ממש איתנו, אבל עוד לא איבדתי תקווה מהילד. בינתיים שייתרכז בפעולות שקטות ויהיה פועל שחור, ההיי-לייטס עוד יגיעו, וגם האחוזים מבחוץ עוד יישתפרו.
זלי בובה של שחקן, אנרגטי, חכם, עושה בעיקר את מה שהוא יודע, יופי של יד מחצי מרחק, רק שימשיך.
תומאס ממשיך לעשות הכל על המגרש, לגמרי בונה את עצמו כ- Franchise player , שמישהו כבר יחתים אותו על הארכת חוזה עד גיל 33.
פינת הסקאוטינג: ספסנסר וייס מסתמן כאופציה מעניינת לקראת הקיץ. הוא צעיר, ועד עכשיו הוא מפגין שיפור עצום ביחס לשנה שעברה (בשנה שעברה הוא קלע 77 נקודות ב-31 משחקים, השנה יש לו 65 ב-4 משחקים + 8 ריבאונד למשחק). אמנם עוד מוקדם, אבל הוא כבר היום עולה על בר כמעט בכל פרמטר אפשרי, ולהבדיל מבר עוד יש לו אפסייד משמעותי.

תובנות לתובנות.

1. בר העמיד שורה סטטיסטית של 12 נק' 6 ריבאונדים 6 אסיסטים בקצת יותר מעשרים דקות ומדד השני בטיבו בקבוצה (הראשון זה תומאס) ככה שזה לא מופרך בכלל לבחור בו כ-MVP
2. מבין מה אתה אומר על ספנסר וייס אבל יש לו פרצוף מעצבן. כזה שלא בא לי לראות אותו על בסיס קבוע. 3 פעמים בשנה זה די והותר.
3. לוקט הפעם היה סביר אבל זה לא אומר כלום. שיחקנו נגד שימון סאנס ולא פיניקס סאנס.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 11:22 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
תובנות לתובנות.

1. בר העמיד שורה סטטיסטית של 12 נק' 6 ריבאונדים 6 אסיסטים בקצת יותר מעשרים דקות ומדד השני בטיבו בקבוצה (הראשון זה תומאס) ככה שזה לא מופרך בכלל לבחור בו כ-MVP
2. מבין מה אתה אומר על ספנסר וייס אבל יש לו פרצוף מעצבן. כזה שלא בא לי לראות אותו על בסיס קבוע. 3 פעמים בשנה זה די והותר.
3. לוקט הפעם היה סביר אבל זה לא אומר כלום. שיחקנו נגד שימון סאנס ולא פיניקס סאנס.

1. העיקר שהילד יאמין בעצמו, whatever it takes
2. לגמרי, אבל זה נכון גם לגבי ג'ונדי למשל. פרצוף נפט זה turn off רציני, אבל במבחן התוצאה עם עיניים תכולות לא הולכים למכולת (ובל נשכח שהחלופה הנוכחית הוא גם לא בדיוק כליל היופי)
3. בוא נראה את התליון במשחקים מול יריבות ראויות, עם כל הכבוד לאימפריה מהדרום, המבחן שלו צריך להיות מול יריבות עדיפות או לפחות שקולות לנו.
4. ובנושא אחר: מחר אנחנו משחקים מול אנוויל וולצ'לבאק, שזה די מוזר כי הייתי בטוח ששיחררנו אותו מהסגל בשנה שעברה לגליל העליון, ופתאום הוא חוזר לנו בתור קבוצת מרכז טבלה פולנית. 100 שקל שהוא תופר עלינו מחר לפחות 8 שלשות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 16:02 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Behemot כתב:
4. ובנושא אחר: מחר אנחנו משחקים מול אנוויל וולצ'לבאק, שזה די מוזר כי הייתי בטוח ששיחררנו אותו מהסגל בשנה שעברה לגליל העליון, ופתאום הוא חוזר לנו בתור קבוצת מרכז טבלה פולנית. 100 שקל שהוא תופר עלינו מחר לפחות 8 שלשות

נו שוין, בוא נסכם שרוקח כבר לא יצא ממך.

אלה אנוויל וההוא שהשאלנו לגליל היה אדוויל. אדוויל פורטה ליתר דיוק.

רק כאב ראש ממך :)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2019, 20:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
דאנטה כתב:

ירידה מתמשכת בשלוש העונות האחרונות.

יש לזה יותר מהסבר אחד.

1. רמה נמוכה- חוץ מא.א.ק. שניצחנו ומכבי שהובסנו שאר היריבות ששיחקנו מולן בינתיים הם ברמת קשקוש בלבוש שלאכטה סמאכטה. אנשים מעדיפים לראות אותך מנצח בשיניים קבוצה טובה במשחק מותח מאשר מתעלל בגוויה שנקראת נהריה או ב"שב"ש.

2. חוסר עניין-אנשים כבר הפנימו שאין כמעט משמעות ל-33 משחקי הליגה הסדירה. רק תדאג לסיים בין 8 הראשונות (את זה גם הנוער שלנו יכול) ואז תן כמה משחקים טובים ויש אליפות. תשאל את רישון שלקחה אליפות ממקום 6 או את מכבי חיפה שהגיעה לגמר והדיחה את מכבי ממקום 8. אז מה יש לרוץ לראות כל משחק ליגה משעמם? יכולת גם להפסיד אתמול לבאר שבע ב-34. חוץ מהבאסה של ההפסד סיכויי האליפות שלך בסוף העונה זהה אם תביס את ב"ש ב-34 או תובס בהפרש זהה.

3. הירידה לצ'יפופו- אני לא בטוח שזה מרחיק אוהדים אבל יש פה כמה וכמה משתמשים שטוענים שחוסר התחרותיות שהפועל הפגינה כשעברה לצ'יפופוליג גרם גם הוא לכמה מאות מנויים לוותר.

4. מכבי חזרה-אתה אומנם 2 רמות מעל הליגה אבל מכבי שתי רמות מעלייך. מה עוזרים כל הנצחונות ב-34 הפרש אם בסוף כדי לקחת תואר תצטרך לעבור את מכבי? תחושת חוסר התוחלת שליוותה אותנו בימי מלחה חוזרת ומשתלטת (בעיקר על הקהל החדש) להערכתי אם היית מנצח את מכבי במחזור שעבר היו אתמול לפחות עוד אלף צופים בארנה. אבל המציאות היכתה בפנים חזק וזה פחות מעניין אנשים שאתה מביס על הדרך כל מיני נמושות אם בסוף הדרך מחכה לך משוכה לא עבירה.

5. תהליכים דמוגרפיים פנימיים-עוד לא הייתי השנה במשחק אבל אני שומע מחברים שלפחות חלק מהבריגדה מדירה את רגליה ממשחקים.

6. תהליכים דמוגרפיים חיצוניים- ירושלים מתרוקנת מחילונים. כבר היום בערך חצי מהאוהדים שלנו גרים מחוץ לירושלים ועם מצב התחבורה הרעוע לנסוע שעה וחצי לכל כיוון כדי לראות את קבוצת הפאר מבאר שבע זו לא מציאה.

לא נעים לומר אבל אנחנו עוברים, לפחות בליגה, תהליך דומה לקהל של מכבי (להם לפחות יש יורוליג) שבא רק למשחקים חשובים.

מנורה יהיה מלא או כמעט מלא מולנו ובדרבי, יהיה כמובן קשה להשיג כרטיסים לחצי וגמר גביע/פיינל פור
אבל אשדוד ונס ציונה? תעזבו אותנו באמאשכ'ם. 3/4 אולם ריק וגם זה אחרי ששימון חילק אלף כרטיסי הזמנה לילדי העוטף או לוחמות מג"ב או משהו בסגנון.

לא הובסנו קדמון תתקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה