פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 25 פברואר 2020, 03:35

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 128 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 13:19 
דיקטטור\ית

שאפו לנהריה שנתנה משחק גדול ועשתה לנו את הגביע הזה להרבה יותר כיפי מהגביע בעונה שעברה למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 13:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האמת שרגעי הטירוף הכי עצומים שהרגשתי בחיי היו בגמר שלא היה..
לחיוב ולשלילה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 13:35 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

נתון רשמי: 10,423 אוהדים של שתי הקבוצות, שאפו !!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 14:09 
דיקטטור\ית

גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:
עודד קטש:
2 גביעים, ווינר, מאזן 26-6 באירופה.
גמליאל: מחמאות לפרנקו...
:lol:
תהיה בריא חכם גמליאל... ברכות על הגביע, תחייך :)

ולגופה של הודעה,
מסכים, פרנקו גנב הדעת עשה עבודה טובה, ובכלל שאפו ענק לנהריה על משחק מעולה שלהם, מזל שמקניל לא הורחק וזכינו למשחק כזה.
הפך את הגביע למתוק יותר.
לא חושב שהיה משחק מוזר, דווקא משחק גביע טיפוסי, באמת גם אנחנו הגענו אבל הם שיחקו עם אופי והפכו את זה לקשה מאוד להרוג את המשחק.
אני נהנתי.

אני מברך אנשים ספציפיים על תרומה ספציפית שלהם ולא על הישג קבוצתי או הישג שמושפע מיחסי כוחות (באותה צורה פרנקו לא אליל בגלל האליפות).

פרנקו הצליח להוציא מקבוצה בינונית מעל ומעבר ולמתוח אותנו, ביום טוב שלנו, עד הסיום. אני בהחלט מאמין שלא כל מאמן היה מוציא מנהריה משחק כזה. על זה מגיע למאמן שאפו גדול.

בראייתי, קטש לא הוציא משחק גדול מהקבוצה (העדיפה בהרבה) שלו וזה למרות שקיבל יום נפלא משני הכוכבים שלו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא בטוח שירדת לסוף דעתי פה ואם אתה מייחס את חוסר הפירגון לקטש ל״יחסי הכוחות״ בין המועדונים אז כנראה שאתה באמת מוטה ברמות קשות.
הו לנו הרבה הפסדים בשמינית גמר גביע וכו׳ מול קבוצות נחותות מאיתנו מזה שני עשורים, לא רק בתק׳ אלון אלא גם בימי המיליארדרים המופלפים והמפוקפקים.
אם יש משהו שאני אוהב בהפועל פוסט אלון זה ניטרול הנרטיב של ״אלטרנטיבה״ או התעסקות במכבי בכלל, וזה הרבה בזכות ההתנהלות.
גם לעמוד בנטל הפייבוריטיות זו מעלה לאו דווקא פשוטה, ומגיע שאפו לכל מי שידו בדבר.
מקצועית, קטש כבר שנתיים מנהל בעיקביות את הסגל וסגנון המשחק בצלמו ובדמותו, וכשהתוצאות לצידו אז שווה לפרגן גם אם הוא לא כוס התה של פלוני, כמו עם פרנקו.
בכל מקרה זה ת׳רד גביע אז לא אהפוך את זה לדיון על קטש, אעשה את זה בהזדמנות אחרת. סתם חשבתי שביום חג אפילו אתה ואמיר ״תבדקו אותי״ רוס, תפרגנו.
ולגבי פרנקו אנחנו מסכימים, אבל זה לא מפתיע, הוא אמנם טיפוס נאלח אבל שני דברים שתמיד היו לו זה יכולות טקטיות, וללכת עד הסוף עם הכוכבים הבעיתיים שלו ולתת להם במה לעשות את מה שהם עושים טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 14:54 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
גמליאל כתב:
אני אנווט כתב:
עודד קטש:
2 גביעים, ווינר, מאזן 26-6 באירופה.
גמליאל: מחמאות לפרנקו...
:lol:
תהיה בריא חכם גמליאל... ברכות על הגביע, תחייך :)

ולגופה של הודעה,
מסכים, פרנקו גנב הדעת עשה עבודה טובה, ובכלל שאפו ענק לנהריה על משחק מעולה שלהם, מזל שמקניל לא הורחק וזכינו למשחק כזה.
הפך את הגביע למתוק יותר.
לא חושב שהיה משחק מוזר, דווקא משחק גביע טיפוסי, באמת גם אנחנו הגענו אבל הם שיחקו עם אופי והפכו את זה לקשה מאוד להרוג את המשחק.
אני נהנתי.

אני מברך אנשים ספציפיים על תרומה ספציפית שלהם ולא על הישג קבוצתי או הישג שמושפע מיחסי כוחות (באותה צורה פרנקו לא אליל בגלל האליפות).

פרנקו הצליח להוציא מקבוצה בינונית מעל ומעבר ולמתוח אותנו, ביום טוב שלנו, עד הסיום. אני בהחלט מאמין שלא כל מאמן היה מוציא מנהריה משחק כזה. על זה מגיע למאמן שאפו גדול.

בראייתי, קטש לא הוציא משחק גדול מהקבוצה (העדיפה בהרבה) שלו וזה למרות שקיבל יום נפלא משני הכוכבים שלו.

לא בטוח שירדת לסוף דעתי פה ואם אתה מייחס את חוסר הפירגון לקטש ל״יחסי הכוחות״ בין המועדונים אז כנראה שאתה באמת מוטה ברמות קשות.
הו לנו הרבה הפסדים בשמינית גמר גביע וכו׳ מול קבוצות נחותות מאיתנו מזה שני עשורים, לא רק בתק׳ אלון אלא גם בימי המיליארדרים המופלפים והמפוקפקים.
אם יש משהו שאני אוהב בהפועל פוסט אלון זה ניטרול הנרטיב של ״אלטרנטיבה״ או התעסקות במכבי בכלל, וזה הרבה בזכות ההתנהלות.
גם לעמוד בנטל הפייבוריטיות זו מעלה לאו דווקא פשוטה, ומגיע שאפו לכל מי שידו בדבר.
מקצועית, קטש כבר שנתיים מנהל בעיקביות את הסגל וסגנון המשחק בצלמו ובדמותו, וכשהתוצאות לצידו אז שווה לפרגן גם אם הוא לא כוס התה של פלוני, כמו עם פרנקו.
בכל מקרה זה ת׳רד גביע אז לא אהפוך את זה לדיון על קטש, אעשה את זה בהזדמנות אחרת. סתם חשבתי שביום חג אפילו אתה ואמיר ״תבדקו אותי״ רוס, תפרגנו.
ולגבי פרנקו אנחנו מסכימים, אבל זה לא מפתיע, הוא אמנם טיפוס נאלח אבל שני דברים שתמיד היו לו זה יכולות טקטיות, וללכת עד הסוף עם הכוכבים הבעיתיים שלו ולתת להם במה לעשות את מה שהם עושים טוב.

אני דווקא כן מעריך את זה שלא התפרקנו בלחץ המעמד מול קבוצה נחותה כמו ב 2009-2014.. אבל זה הישג דיי קטן וכמעט מבחינת מינימום נדרש. זה שנכשלו לפניו לא הופך את זה להישג עצום.

ד״א קטש פעמיים כבר נכשל במבחן הזה בדיוק מול קבוצות נחותות בחצאי גמר הפיינל-4 בשנתיים האחרונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 15:45 
דיקטטור\ית

נו ומה אתה אומר בזה?
אם הפועל הייתה לוקחת תואר בכל מפעל, כל שנה, אז הכשלונות היו יוצאי הדופן. אנחנו לא שם, ולכן התארים הם חגיגה ויוצאי הדופן, כמו שני גביעים ברציפות.
הרי אם תעשה סטט׳ ל(כמעט) כל מאמן בעולם של כמה תארים לקח לעומת כמה הפסיד, עמודת ההפסדים תהיה ארוכה בהרבה לא?
אלא אם אתה אימפריה סטייל מכבי/צסקא/ריאל בליגות שלהם. ולעומת זאת, כמה תארים צסקא לקחה בעשורים האחרונים ביורוליג למרות עליונית תקציבית? בודדים.
עכשיו, אני בטוח שיש איזה גמליאל שלא אוהב את המאמן בפורום צסקא שכותב ״זכינו למרות המאמן, נו ומה אם השנה של לפני ולפני ולפני שהוא הפסיד?״.
זה לא חוכמה גדולה לספור לקטש את התארים שהוא לא לקח בקדנציה הזו, אתה זוכר שאנחנו קבוצה שעדיין סופרת על שתי ידיים את התארים שלה (בהיסטוריה) והוא לקח שניים מהם?

הרבה מאמנים בהפועל הפסידו לקבוצה נחותה מהן כשהכסף על השולחן, זה בדיוק הקונקסט של ההודעה, אחרת היו לנו כבר עוד גביעים ואליפויות כאמור.
הרקרוד של קטש מאז שהוא בונה את הקבוצה (ולא השנה שבא וניסה להחיות את הקבוצה של קאצי), הוא טוב. ברור שאתה יכול להגיד שזה למרות קטש ולא בזכותו.
כמו שהרבה אנשי אנטי ביבי מובהקים יכולים להעיף מבט על רשימת ההישגים שלו ולהגיד זה למרות ביבי, לא בזכות, אוקיי לגיטימי (אמירוס האנלוגיה הזו בשבילך).
אבל מה שכיף בספורט שלצד מבחן הפרשנות יש גם את מבחן התוצאה והוא יותר חותך. התפלק לך גביע? יחסי כוחות. עוד איזה ווינר? מזל. גביע שוב והדחת את מכבי?
עוד מזל. השאלה מתי תפסיק... לא כדי שתשנה את דעתך עליו, הסברת ואני מבין את הלוגיקה שלך מאוחרי זה, רק לעדכן אותה במקצת לאור נתוני המציאות...
פשוט הצחיק אותי שאיבדת כל אובייקטיביות לגביו, עד כדי כך שאחרי ערב כיפי וגביע שני שהוא רשום עליו, הצלחת להוציא מעצמך מחמאה לפרנקו ולקטש- צרצרים.
דעתי הצנועה: יש לו הרבה מניות בתארים שלנו בשנים האלו. בעצם השחקנים והמנהלים שלו אומרים אותו דבר. אתה חושב אחרת, הכל טוב.

בעצם מה איכפת לי שאתה לא רוצה לפרגן לו, יש גביע, שניים, ווינר, תוצאות באירופה, שרק ימשיך ככה שאתם נותנים תחזיות בסגנון ״עם קטש אבדנו״, והוא מביא הישיגים. מזל טוב על התואר בכל מקרה!
שבת שלום אחי

נערך לאחרונה על ידי אני אנווט בתאריך 14 פברואר 2020, 16:19, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 15:51 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
אם היינו לוקחים תואר בכל מפעל, כל שנה, אז הכשלונות היו יוצאי הדופן. אנחנו לא שם, ולכן התארים הם חגיגה ויוצאי הדופן, כמו שני גביעים ברציפות.
זה נכון גם לדן שמיר לדוגמה, שנכשל ביותר משחקי נוקאווט ופלייאוף מקטש, ויש כאלו שמחזיקים ממנו, יש כאלה שפחות, אבל התארים אי אפשר לקחת ממנו.
למה? כי קשה לקחת תואר, ובטח ששניים ברציפות. גם אם אתה פייבוריט, זו הייתה הנקודה.
הרבה מאמנים בהפועל הפסידו לקבוצה נחותה מהן כשהכסף על השולחן, גם סימונה, זה בדיוק הקונקסט של ההודעה, אחרת היו לנו כבר עוד גביעים ואליפויות.
הרקרוד של קטש מאז שהוא בונה את הקבוצה (ולא השנה שבא וניסה להחיות את הקבוצה של קאצי), הוא טוב. ברור שאתה יכול להגיד שזה למרות קטש ולא בזכותו.
כמו שאנשים שהם אנטי ביבי מובהקים יכולים להעיף מבט על רשימת ההישגים שלו ולהגיד זה למרות ביבי, לא בזכות, לגיטימי (אמירוס האנלוגיה הזו בשבילך).
פשוט מצחיק אותי שאיבדת כל אובייקטיביות לגביו, עד כדי כך שאחרי ערב כיפי וגביע שני שהוא רשום עליו, הצלחת להוציא מעצמך מחמאה לפרנקו במקום.
קיצר מה איכפת לי שאתה לא רוצה לפרגן לו, יש גביע, שניים, ווינר, תוצאות באירופה, שרק ימשיך ככה שאתם נותנים תחזיות בסגנון ״עם קטש אבדנו״, והוא יביא הישיגים.
מזל טוב על התואר בכל מקרה!
שבת שלום

לא איבדתי שום אובייקטיביות. אני בכלל לא הזכרתי את קטש. אתה זה שהתחלת דיון על למה אני מעיז לפרגן למישהו אחר ולא לו. שאלת אז עניתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 16:16 
דיקטטור\ית

:) בזה שלא הזכרת את קטש אתה צודק, לגבי האובייקטיביות נסכים שלא להסכים.
לא משנה הבטחתי שלא אחטוף את הת׳רד לנושא קטש ונפלתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 16:22 
דיקטטור\ית

בראייתך גמליאל קטש לא הוציא משחק גדול מהפועל אמש?! ברצינות???

תגדיר לי מהו משחק גדול בבקשה.. 20 הפרש זה משחק גדול? 10? בנינו, התשובה על זה ברורה. אין הגדרה חד חד ערכית למשחק גדול.

אמש היה משחק גדול של שתי הקבוצות. אפשר לגמד אותו כמו שמכביסטים צייצנים עושים בכל מיני פידי נהי בטוויטר, אפשר לזלזל במפעל, אפשר לנפנף באחוזי רייטינג, להפריד נק' ישראלים מנק' זרים, לזלזל בהגנה שלנו שאיפשרה 3-4 דאנקים של שחקן מוגבל התקפית כמו שגב, אפשר הכל. דבר אחד אי אפשר. אי אפשר להתעלם מזה שאתמול היה משחק גדול שבו היריבה שלנו קלעה 60+% מהשלוש, דפקה 4 שלשות במאני טיים, שתיים מהן ממהלכים בלתי אפשריים בעליל ברמה אישית של יורוליג כשאחת מהשתיים אחרי שתיים/שלוש חטיפות שלנו שנבעו מטירוף הגנתי והיא עדיין נקברה מהפינה. אין הרבה קבוצות שהיו יוצאות מהבורות שנהריה חפרו לנו. אז תגיד שאנחנו חפרנו לעצמנו? סבבה. עדיין.. יצאנו מהם!

אם תגיד שזה הכל בגלל השחקנים אגיב הפעם ב..'לא סבבה!'. קטש נתן אמש משחק גדול. לקח טיימאאוטים בזמן, חילק דקות נכון וניצח על קבוצה אדומה שעשתה נצחון קשה מאוד ואיכותי מאוד.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 16:32 
דיקטטור\ית

הפועל לא נתנה משחק גדול אתמול. היו משחקים שהיא שיחקה בשנתיים האחרונות הרבה יותר טוב מאתמול. בריימו, בלאט, תומאס לא היו בשיאם, שלא נדבר על טימור וזלמנסון. בראון נתן כמה דקות נפלאות ברבע השני, ופלדין קלע כמה זריקות חשובות ברבע האחרון אבל שניהם כבר נתנו משחקים טובים יותר. גם ההגנה אתמול רוב המשחק הייתה על הפנים, הפיק אנ רולים של נהריה פירקה אותה לגמרי. לא משחק גדול של הפועל, אבל משחק ענק של נהריה ומשחק גדול בכללי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 17:03 
גנרל הניצחון בנהריה

היה כיף גדול אתמול, אווירה מטורפת. משחק לפנתיאון על אף שהיריבה היא נהריה ולא מכבי.

שאפו לקטש. 2 תארים כולל הדחה של מכבי בחוץ + תואר לכל דבר ועניין.
נווט, רק בגלל שהתחלת את הדיון, אני שואל אותך מה הייתה דעתך על פרנקו בהפועל בזמנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 17:27 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
בראייתך גמליאל קטש לא הוציא משחק גדול מהפועל אמש?! ברצינות???

תגדיר לי מהו משחק גדול בבקשה.. 20 הפרש זה משחק גדול? 10? בנינו, התשובה על זה ברורה. אין הגדרה חד חד ערכית למשחק גדול.

אמש היה משחק גדול של שתי הקבוצות. אפשר לגמד אותו כמו שמכביסטים צייצנים עושים בכל מיני פידי נהי בטוויטר, אפשר לזלזל במפעל, אפשר לנפנף באחוזי רייטינג, להפריד נק' ישראלים מנק' זרים, לזלזל בהגנה שלנו שאיפשרה 3-4 דאנקים של שחקן מוגבל התקפית כמו שגב, אפשר הכל. דבר אחד אי אפשר. אי אפשר להתעלם מזה שאתמול היה משחק גדול שבו היריבה שלנו קלעה 60+% מהשלוש, דפקה 4 שלשות במאני טיים, שתיים מהן ממהלכים בלתי אפשריים בעליל ברמה אישית של יורוליג כשאחת מהשתיים אחרי שתיים/שלוש חטיפות שלנו שנבעו מטירוף הגנתי והיא עדיין נקברה מהפינה. אין הרבה קבוצות שהיו יוצאות מהבורות שנהריה חפרו לנו. אז תגיד שאנחנו חפרנו לעצמנו? סבבה. עדיין.. יצאנו מהם!

אם תגיד שזה הכל בגלל השחקנים אגיב הפעם ב..'לא סבבה!'. קטש נתן אמש משחק גדול. לקח טיימאאוטים בזמן, חילק דקות נכון וניצח על קבוצה אדומה שעשתה נצחון קשה מאוד ואיכותי מאוד.

בהחלט הפועל לא נתנה משחק גדול אתמול כקבוצה וגם לא קטש כמאמן.

משחק גדול לא נמדד אצלי בהפרש. מראש משחק מול יריבה כל כך נחותה לא יכול להוציא את המאמן ״גדול״. הספקטרום האפשרי למשחק כזה נע אצלי בין גרוע לטוב/סולידי (שזה ממש לא רע. אם רק היינו ״סולידיים״ בעקביות היו לנו עוד כמה תארים).

משחקים שמאפשרים למאמן ״לצאת גדול״ הם משחקים מול קבוצות מסדר הגודל שלו ומעלה מבחינת כישרון. משחקים שמאפשרים לו להראות איזה מכפיל כוח הוא עצמו מביא ואיך הוא מצליח לבטל את היתרון המובנה של היריב (או לייצר יתרון מובנה על יריב שאמור להיות שקול). כשהדחנו את מכבי התחלתי בשאפו לקטש שבאמת היה מוצדק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 17:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אגב, בתקופה האחרונה הולנד נראה כמו למל"מ מקצועי..
אם לוקט חוזר, אני מחזיר אותו לרוטציה במקומו של הגאודה.

אני לא יודע מה זה יקח עבור ההנהלה, אבל להשאיר עונה שלישית את המשולש בראון תומאס פלדין זו תהיה הצלחה מסחררת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 17:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כמה קשה ככה מתוק, משחק בינוני של הפועל מול משחק ענק של נהריה , קהל אדיר של כמעט 10K שאפו לקבוצה ושאפו ענק לקהל המדהים .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 17:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אם לשפוט את קטש במאקרו - הוא עשה עבודה טובה.
נתחיל בבחירת הזרים למשחק, אמנם עשה את המתבקש, אבל גם לזה מגיע קרדיט.
בחירת הרכבים - סבבה. פתח עם החמישיה הקבועה, סגר עם החמישיה הכי חזקה. יופי. בנוסף, נתן דקות גם לנמרוד שהחזיר, זלמנסון שהחוויר (שלצערי במסלול הבטוח להיות היורש של כדיר מבחינת החלטות תמוהות וטפשת הריון גברית) ובר שהיה כרגיל פרווה. כלומר, הוא נצמד לתוכנית משחק הקבועה שלו ולא עשה משהו יוצא דופן - וזה מה שאתה מצפה ממאמן כאשר אתה הפייבוריט המובהק.
ברמה המנטלית - לא הסתערנו אבל גם לא נשברנו, לא לחצנו על הגז איפה שהיה אפשר אבל גם לא נרדמנו בשמירה יותר משנ"צ קטן. סביר.
סך הכל, אם ניקח הכל בחשבון - קטש בקדנצייה מצויינת, שומר על קבוצה ממושמעת ומאזן היטב בין הכישרון הרב ורוטציה רחבה. יש לקבוצה שלושה מנהיגים בולטים (בראון פלדין תומאס) והוא ממשיך לתת לישראלים דקות איפה שאפשר, הקבוצה משחקת ביחד, מנצחת, ואין בעיות משמעותיות על המגרש או בחדר הלבשה.
טוב שיש לנו את בראון שקצת מכניס את הצבע והפלפל שחסרים לקטש באופי. משלים יפה אחד את השני.

במיקרו - יש לקטש נטייה, מאוד מעצבנת, שנקרא לה בשם "בקרה וויסות". לא פעם הרכבים מסוימים משיגים ריצה ומומנטום וברגע שהכל נראה מחובר ושוטף, הוא מתחיל עם חילופים שאתה לא מבין למה צריך עכשיו להתעסק עם הנוסחה שרצה. אותו דבר עם שחקנים אישיים, אתמול בראון היה במוד של מייקל ג'ורדן, כבר העלה את כל נהריה על המוקד בתצוגת מייקל ג'ורדן, אנחנו בפלוס 8 וכל היציעים באקסטזה - למה אתה מוציא אותו? תן לנסות לגמור את המשחק.
יש לקטש, בדרכו המופנמת והשקטה, איזה דחף כזה לשמור תמיד על שליטה. הוא מסמן את התרגילים, עושה הרבה חילופים, ולא מאפשר לשחקנים להשתלט באופן מוחלט על משחקים. זה לדעתי משהו שהוא יכול לשפר - לתת למשחק לזרום, לרוץ עם הרכב טוב עד שהמומנטום נכבה מעצמו, לתת לשחקן רותח להמשיך לרתוח.

אבל סהכ - קטש עושה עבודה מצוינת, הפועל כבר שנה שנייה מעמידה קבוצה מרגשת ומאוד איכותית, ויאללה - בוא נסתער גם על הצ'יפופו ונביא נוק אאוט למכבי גם בליגה.

נערך לאחרונה על ידי Mike 10 בתאריך 14 פברואר 2020, 18:39, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 17:55 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

איך אפשר להגיד שהפועל היתה במשחק גדול אתמול ?
משחק גדול שלנו היה נגמר ב35 הפרש נגדם.
אז אין ספק שקשה לעצור את ווטרס וגם מקניל יודע לעשות נקודות

אבל במשחק שהיה אתמול , שגב קלע 15 נקודות שכמעט כולן בהטבעות.
זה בדיוק הסימפטום שהביא לנו הפסד אליפות בשנה שעברה והדחה מאירופה בשנה שעברה.

היו לנו דקות של רפיון הגנתי גדול מאוד.

בקיצור אני לא חושב שהגביע הוא למרות קטש.
אני גם בטוח שיש לו חלק משמעותי בגביע.
ואני חושב שהוא מייצר לנו עונה כיפית במיוחד (וזה הרבה בזכותו)

אבל לא צריך להסתנוור מהנצחון
שלשה חופשית של מקניל 20 שניות לסיום יכלה לשים אותנו במצב ממש לא נעים ואז השיחה פה היתה ממש ממש אחרת

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 18:11 
דיקטטור\ית

כן אני גם לא חושב שהקבוצה או המאמן נתנו משחק גדול אתמול, אבל זה גם היה סוג המשחקים האלו שלא בדיוק הולכים לפי התוכנית, הרבה קליעות משוגעות וכו׳.
לגבי קטש, מייק חסך לי, אני יכול לחתום על כל מילה בהודעה שלו.
אולי גם שם איבדנו אחד את השני גמליאל, אני מדבר על החלק של קטש בלהביא אותנו לפוזיציה במאקרו, ובזה יש לו המון מניות. זה לא אומר שאין לי ביקורות נקודתיות עליו, יש.
אבל אני בכל מקרה בשונה ממך מחזיק בתפיסה שלמאמן יש הרבה פחות השפעה על מהלך המשחק עצמו ממה שאנשים מייחסים, ורוב העבודה שלו זה בבניית סגל, הנחלת שיטה, ניהול חומר אנושי, ניהול אגואים וכו׳. אגב, שמעתי אותו אומר את אותו הדבר בעצמו. ולא רק הוא, גם את אוברדוביץ׳ שהוא ללא ספק קנוטרול פריק בכללי, וחולה נפש על הפרקט עצמו, שמעתי אומר דברים דומים בראיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 18:17 
דיקטטור\ית

מה שכן מייק, יכול ליהיות שאתה צודק לגבי שליטת היתר של קטש בזמן המשחק, אני רואה את זה קצת אחרת.
השחקנים שהם השחקנים שלו (נגיד בלאט, פלדין ובעיקר בראון) כן מקבלים ממנו חופש גדול בקבלת החלטות.
בעיניין הזה אני גם חושב שהרבה פעעמים זה נהחן יותר בתגובה עצמה, הוא יכול לסמן תרגיל אבל כמובן זה לאו דווקא יתבצע.
השאלה אם זה משהו שהוא מתנגד לו או הסיבה להוצאה של אותו שחקן לדוגמה, וזה אני לא חושב.
אבל בהחלט מסכי לגבי השאר (הוצאות יתר של שחקנים חמים, פסקי זמן מיותרים לשירטוט תרגיל בתיזמונים מסויימים וכו׳).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 18:41 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

המשחק אתמול הזכיר לי קצת את הנצחון על אאק בארנה השנה. יריבה שמשחקת מצויין, שקולעת שלשות באחוזים מטורפים, אבל עדיין הפועל עם הרבה אופי מצליחה לנצח. מאד קשה לנצח קבוצה שקולעת 14 שלשות ב-60% מהשדה, כולל כמעט כל הזריקות במאני טיים (כמעט, למזלנו). ועדיין, הפועל לא ויתרו ועשו מהלכים גדולים בעצמם. נהריה נתנו את המקסימום שהם יכולים, ועדיין ניצחנו. אכן זה הופך את הגביע למתוק (אבל הלב עדיין דופק מהשנתיים שהכדור של מקניל בסוף היה באוויר...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 18:59 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

הגביע הזה צבוע על 9,000 האוהדים שמילאו את אולם מנורה מבטחים.
בשתי דקות האחרונות של המשחק, אפילו בריימו ופלדין הרימו ידיהם לקהל להמשיך לעודד.
עודד קטש ניהל את המשחק נכון הפעם, לא קפא, ולא נרדם, ועשה חילופים נכונים בזמן.
הלב הענק של בראון ופלדין ניצחו את המשחק. מבר טימור לא ראיתי חיוך כשהניף את הגביע.
בסופו של דבר, בעונה הזאת, במשחקים מכריעים כמו גמר גביע ווינר, רבע גמר גביע המדינה מול מכבי ת"א,
חצי גמר מול ראשון לציון והגמר מול נהריה, ניצחנו, כולל כמה ניצחונות חשובים באירופה.
זה למעשה המדד להצלחת הקבוצה. יש עוד גביע וצלחת להשלים את הסט העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 19:40 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
כן אני גם לא חושב שהקבוצה או המאמן נתנו משחק גדול אתמול, אבל זה גם היה סוג המשחקים האלו שלא בדיוק הולכים לפי התוכנית, הרבה קליעות משוגעות וכו׳.
לגבי קטש, מייק חסך לי, אני יכול לחתום על כל מילה בהודעה שלו.
אולי גם שם איבדנו אחד את השני גמליאל, אני מדבר על החלק של קטש בלהביא אותנו לפוזיציה במאקרו, ובזה יש לו המון מניות. זה לא אומר שאין לי ביקורות נקודתיות עליו, יש.
אבל אני בכל מקרה בשונה ממך מחזיק בתפיסה שלמאמן יש הרבה פחות השפעה על מהלך המשחק עצמו ממה שאנשים מייחסים, ורוב העבודה שלו זה בבניית סגל, הנחלת שיטה, ניהול חומר אנושי, ניהול אגואים וכו׳. אגב, שמעתי אותו אומר את אותו הדבר בעצמו. ולא רק הוא, גם את אוברדוביץ׳ שהוא ללא ספק קנוטרול פריק בכללי, וחולה נפש על הפרקט עצמו, שמעתי אומר דברים דומים בראיון.

האמת שגם אני הסכמתי עם רוב מה שמייקי אמר ועל חלוקת המאקרו-מיקרו.

עדיין יש לי שתי השגות על קטש ברמת המאקרו -
1. בניית הקבוצה סביב בלאט שהיא לדעתי טעות אסטרטגית וכבר שנה שנייה לא מוכיחה את עצמה.
2. בניית קו קדמי מאד אנדר-סייז שנראה נהדר, נייד וורסטילי מול קבוצות אנדר סייז אחרות אבל תמיד בחשש שיקרוס מול הקוים הקדמיים של הקבוצות שאיתם אנחנו באמת מתחרים.

ברמת המיקרו רוב הביקורת שלי לא בפרמטר ספציפי בהגנה או בהתקפה אלא ביכולת לייתר ריכוז לאורך זמן. אתמול (ובד״כ) קטש לא היה כל כך טוב בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 19:57 
דיקטטור\ית

יקירי, כל הדיון הזה על משחק גדול או לא משחק גדול מתעלם קצת מהעובדה שמדובר בגביע. גגגבבבייעעע!!! לגביע יש חוקים משלו ולמשחק גמר גביע חוקים נוספים. אי אפשר להשוות בין משחקים, יש פה לחץ, ציפיות, קהל רב שיכול להיות משקולת מנטלית מטורפת וצריך לדעת למנף אותו במידה נכונה ולמנוע אובר מוטיבציה. צריך גם לדעת לחלק כוחות נכון, אחרת אתה מגיע עם שחקנים גמורים פיזית ומנטלית לדקות ההכרעה. ג'ייקובן שיחק 12 דקות במחצית הראשונה, אלו החלטות של אלפיות השניה שנמדדות במבחן התוצאה ובמבחן הזה אי אפשר להתווכח עם התוצאה.

לטעמי משחק גדול, לא פרסונלית אלא של כל המערכת.

להפועל יש יתרונות ויש חסרונות, לבוא עכשיו ולנתח את החסרונות שלנו לפי משחק גמר גביע תוך התעלמות מדברים שאני מציין פה זה סבבה ומקובל אבל זה לא ייגרע מאיתנו את ההצלחה המסחררת העונה.

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 22:02 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
יקירי, כל הדיון הזה על משחק גדול או לא משחק גדול מתעלם קצת מהעובדה שמדובר בגביע. גגגבבבייעעע!!! לגביע יש חוקים משלו ולמשחק גמר גביע חוקים נוספים. אי אפשר להשוות בין משחקים, יש פה לחץ, ציפיות, קהל רב שיכול להיות משקולת מנטלית מטורפת וצריך לדעת למנף אותו במידה נכונה ולמנוע אובר מוטיבציה. צריך גם לדעת לחלק כוחות נכון, אחרת אתה מגיע עם שחקנים גמורים פיזית ומנטלית לדקות ההכרעה. ג'ייקובן שיחק 12 דקות במחצית הראשונה, אלו החלטות של אלפיות השניה שנמדדות במבחן התוצאה ובמבחן הזה אי אפשר להתווכח עם התוצאה.

לטעמי משחק גדול, לא פרסונלית אלא של כל המערכת.

זה נכון
אני הייתי כותב את זה כך

לטעמי משחק גדול
לא שיחקנו כדורסל מדהים
אבל יצאנו כמו גברים מכמה וכמה נקודות שבהן יכלנו להשבר (ונשברנו בהן בעבר )
סה"כ לנצח משחק שבו הכל הולך זה כדורסל טוב
ולנצח משחק כשלא הכל הולך וכפתאום לקבוצה השניה הולך , זה אופי.
והשנה אנחנו מראים אופי בכמויות
וזה שייך גם לקטש!

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2020, 22:57 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וואו, וואו, וואו !
-----------
איזה משחק מרגש
אני מתקשה להתאושש
אמרתי שיהיה משחק אש
הנה בראון אותם כותש
ותומאס מתגושש
את הריבאונד המנצח מקושש
ולנו מביא נצחון גועש

-------
:lol: :lol: :lol:

משחק שייזכר הרבה הרבה שנים בהיסטוריה של הפועל.

בראש וראשונה , הקהל הנפלא שלנו שמילא את יד אליהו .
הפועל עלתה מדרגה בשנים האחרונות מהרבה בחינות ואחת מהן היא שהפכנו להיות מועדון עם קהל אוהדים רחב מכל הארץ.
למלא את יד אליהו במשחק חוץ זאת תעודת כבוד אדירה.
מעבר לכך, תצוגת עידוד ואנרגיות נהדרות, עידוד ודחיפת הקבוצה לאורך כל המשחק
ולא פחות חשוב, מחיאות כפיים ארוכות ליריבה בסוף המשחק.
אין אלימות ויש כבוד הדדי. זה ספורט בעיניי
ןכך אני רוצה שהקבוצה והקהל שלנו ייראה.
נגע בליבי.

דבר שני, כבר שנתיים המועדון הזה מדבר על נתינת עדיפות על בחירת שחקנים עם האופי הנכון.
אני חייב לציין שכל השחקנים שלנו כל כך נחמדים, נעימים , מסבירי פנים
אף אחד לא שרוט ולא עושה פרצופים או בעיות.
מי שהיה במלחה לאחר המשחק ראה את זה.
מתחיל מחומסקי המדהים שאני מת עליו ושבעיניי , הקבוצה הזאת בדמותו ובצלמו ( אש ! )
ונמשיך בגיא הראל המקסים והעניו שעושה ופועל ולא לוקח שום קרדיט.
וכלה בכל השחקנים שעמדו על הפרקט , הצטלמו ודיברו עם כל אוהד בגובה העיניים
פשוט תענוג.

הפועל ירושלים זאת מערכת מאוחדת שנופלת וקמה ביחד.
הולכת למלחמה ביחד.
יש טעויות של יחידים, קטש או שחקנים בודדים, כולם עושים טעויות, לכולם יש ימים טובים וימים רעים
אבל הם מחפים אחד על השני ומתפקדים כיחידה אחת
זה משהו שיותר חשוב מכשרון, מהגנה או התקפה.

נכון, התקפה מביאה נצחונות, הגנה מביאה תארים
אבל יש כאן משהו יותר גדול מזה
יש כאן קבוצה עם חזון , עם אופי אדיר ועם דרך
יש כאן קבוצה שמביאה נצחונות ותארים ללא הגנה ולא בגלל ההתקפה שלה
אלא בגלל שהיא מאוחדת ומגובשת , בגלל האופי שלה ובגלל שהיא ווינרית.

נערך לאחרונה על ידי hoDi בתאריך 15 פברואר 2020, 07:56, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 00:45 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

לטעמי אנחנו מתחילים לאבד את הצביון ההיסטורי שלנו של הפועל ירושלים, עד כדי סכנה לאיבוד מוחלט של הזהות שלנו.
גם ברבע הגמר מול מכבי תל-אביב הם איבדו כדור 3 שניות לסיום במהלך שהיה חייב להסתיים בסל, וגם אתמול מקניל החטיא שלשה מכריעה וסופר פנויה עשרים שניות לסיום. אני לא רגיל לראות כדורים מכריעים בשניות הסיום שנזרקים לסל שלנו ויוצאים החוצה.

אז מה הסטטיסטיקה אומרת? מתי נפגשים לחגוג צמד גביעים הבא? בעוד תשע שנים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 00:47 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
ו
נגע בליבי.

זה מבחן מאוד פשוט: לנצח קבוצה סימפטית שנתנה 130% והפסידה כשאין לך שום יריבות איתה ואז למחוא כפיים על המאמץ שלהם.

אם זאת היתה קבוצה יותר "שנואה" לא היו מחיאות כפיים
אם השלשה של מקניל היתה נכנסת והם היו מנצחים , לא היו מחיאות כפיים

יום אחד אנחנו נשחק מול מכבי וננצח ובסוף נמחא להם כפיים
וזה יהיה רגע היסטורי

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 01:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
hoDi כתב:
ו
נגע בליבי.

זה מבחן מאוד פשוט: לנצח קבוצה סימפטית שנתנה 130% והפסידה כשאין לך שום יריבות איתה ואז למחוא כפיים על המאמץ שלהם.

וזה יהיה רגע היסטורי

נועם, למה אתה תמיד חייב להתחכם ולהתפלפל ?
למי אכפת מה יהיה בעתיד
המחיאות של הקהל שלנו לעירוני נהריה לא היו מובנות מאליהן
היה ערב גדול, משחק גדול , קהל גדול , רגע גדול
זה הכל.
לא צריך להמעיט בערך העניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 08:22 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
N.T.K כתב:
hoDi כתב:
ו
נגע בליבי.

וזה יהיה רגע היסטורי

למי אכפת מה יהיה בעתיד
זה הכל.

היו בדיוק אותן מחיאות כפיים בשנה שעברה לרישון בגמר הגביע בארנה.
לא קרה פה שום דבר ראשוני ותקדימי.

ויש משהו במה שנועם אומר.
הקהל של הפועל תמיד ידע לכבד יריבות וגם שחקנים בודדים שנתנו משחק גדול (והפסידו בסוף)
אני זוכר מחיאות כפיים לנייט רובינסון אחרי ה-40 ומשהו נקודות שלו בארנה
ואם נלך יותר רחוק אני זוכר מחיאות כפיים לריפלקס בלגרד בחצי גמר היול"ב במלחה שנייה אחרי שעלינו לגמר.

אבל בוא, אם הגמר היה מול הפועל ת"א, מכבי ת"א או ביטר חולון לא היו שום מחיאות כפיים.
(וכנראה שבמקומן היו לא מעט שירי התגרות)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 08:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
hoDi כתב:
N.T.K כתב:
hoDi כתב:
ו
נגע בליבי.

וזה יהיה רגע היסטורי

למי אכפת מה יהיה בעתיד
זה הכל.

היו בדיוק אותן מחיאות כפיים בשנה שעברה לרישון בגמר הגביע בארנה.
לא קרה פה שום דבר ראשוני ותקדימי.

ויש משהו במה שנועם אומר.
הקהל של הפועל תמיד ידע לכבד יריבות וגם שחקנים בודדים שנתנו משחק גדול (והפסידו בסוף)
אני זוכר מחיאות כפיים לנייט רובינסון אחרי ה-40 ומשהו נקודות שלו בארנה
ואם נלך יותר רחוק אני זוכר מחיאות כפיים לריפלקס בלגרד בחצי גמר היול"ב במלחה שנייה אחרי שעלינו לגמר.

אבל בוא, אם הגמר היה מול הפועל ת"א, מכבי ת"א או ביטר חולון לא היו שום מחיאות כפיים.
(וכנראה שבמקומן היו לא מעט שירי התגרות)

אולי, יכול להיות.
אולי בגלל שמכבי, חולון והפועל תל אביב הן יריבות מרות שהרוויחו ומרוויחות את השנאה אליהן בצדק
והלוואי ויבוא יום והיריבות תהיה ספורטיבית בלבד
ונדע למחוא כפיים למכבי אחרי משחק גמר מותח ספורטיבי וצמוד שבו ניצחנו
כל זה לא משנה את העובדה שמחיאות הכפיים אתמול היו רגע מאוד יפה.

לבינתיים
https://soundcloud.com/baderech-lamigra ... RVTpgbppJs
תוכנית ברדיו ירושלים על הזכיה בגביע
מומלץ בחום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 פברואר 2020, 09:47 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

האמת, אני עדין עוד לא נרגעתי מהמשחק הזה. ( צליל קולי עדיין לא חזר למה שהיה, מעט צרוד )
אולי בגלל שהוא היה קשה כיאה למשחק על תואר - גביע.
לכן, הניצחון היה מתוק, מתוק. וחוויה נהדרת שנגמרה עם אושר גדול.

כדאי לקרוא את ניתוח המשחק באתר 5 ספורט מה שכתב שי האוזמן.
אני מעריה מאוד את הכתיבה שלו, הוא כתב שאנחנו הפכנו להיות אימפריה של כדורסל.
זה התחיל עם אורי אלון, וממשיך עם גיא הראל ואייל חומסקי.
שבעשור אחד, באחרון זכינו ב- שתי צלחות אליפות ושני גביעי מדינה.
ואני אומרת, עצם העובדה שביום חמישי הגיעו למשחק הגמר בתל אביב 9,000 אוהדים אדומים,
מחזה של אולם יד אליהו מלא !!! בחולצות אדומות של אוהדי הפועל ירושלים, אירוע מחונן בשבילי.
פעם ראשונה שלא היו צמידים לאיזה יציע הכרטיס שלך, באולם או למעלה. NTK מזכיר לך משהו על ההכרות שלנו ?
אני עברתי כמה עשרות שנים בעידוד הקבוצה, במסע של רכבת הרים, התרגשתי מהכמות האוהדים שבאו, ועודדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 128 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: