פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 23 ספטמבר 2020, 08:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 572 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2020, 22:15 
דיקטטור\ית

האדום הקדמון כתב:
די נו, הביאו אותו רק לפיינל אייט של הצ'יפופו.
בתקווה שיתן קצת בשר בצבע כי חוץ מזלי כל הגבוהים שלנו דקיקים.

אחרי הטורניר (כלומר אחרי שטייריס ריס יטחן אותנו בחצי גמר) שלום שלום ואל תבוא לנו בחלום.
מה?! מה פתאום?! (סטגדיש..)

מה פתאום מגיעים לחצי הגמר?? שכחת שבפיינל אייט מתחילים ברבע גמר? עפים ברבע!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2020, 23:27 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

והנה התחזית שלי בנוגע ללוקה דונצ'יץ שהחתמנו
פינאל 8 בענק הוא מביא לנו
נראה טוב
מקבל כדורים בצבע ומסיים בקלות (מי זוכר את קופשאס ובריימו מגביע ווינר השנה , נועלים ומקבלים כדורים ומשחקים ממש טוב )
אחרי הפינאל 8 אין ברירה , כוכב כזה חייבים להחתים מהר לפני שיגנבו לנו אותו
אז הוא חותם לעונה
ואז אחרי חודש של אימונים , קטש כבר משכנע אותו שהדרך הכי טובה בשבילו להצליח , היא לשחק כמו תומאס
ואין יותר כדורים פנימה
רק פיק אנד רול איטי וכבד
ואין יותר הגנה מתחת לסל
רק חילופים על גארדים
והביטחון יורד
וכולנו בוכים על החתול בשק שקנינו
ומשווים אותו לגיליץ' או לארפוביץ'
ואומרים שהוא כבר מזמן פרש מכדרוסל וסתם בא לגנוב מאיתנו כסף
אז הוא משוחרר וחותם במכבי ואז קורע את הגבוהים של הליגה בהגנה והבתקפה ומביא למכבי תואר מרגש במיוחד (אהם אמארה )

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2020, 08:36 
דיקטטור\ית

שכחת רק ששימון מוצא לו סבתא עם שורשים יהודיים, מגייר אותו כהלכה, מאזרח אותו ו..כל מה שכתבת שם.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2020, 12:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
והנה התחזית שלי בנוגע ללוקה דונצ'יץ שהחתמנו
פינאל 8 בענק הוא מביא לנו
נראה טוב
מקבל כדורים בצבע ומסיים בקלות (מי זוכר את קופשאס ובריימו מגביע ווינר השנה , נועלים ומקבלים כדורים ומשחקים ממש טוב )
אחרי הפינאל 8 אין ברירה , כוכב כזה חייבים להחתים מהר לפני שיגנבו לנו אותו
אז הוא חותם לעונה
ואז אחרי חודש של אימונים , קטש כבר משכנע אותו שהדרך הכי טובה בשבילו להצליח , היא לשחק כמו תומאס
ואין יותר כדורים פנימה
רק פיק אנד רול איטי וכבד
ואין יותר הגנה מתחת לסל
רק חילופים על גארדים
והביטחון יורד
וכולנו בוכים על החתול בשק שקנינו
ומשווים אותו לגיליץ' או לארפוביץ'
ואומרים שהוא כבר מזמן פרש מכדרוסל וסתם בא לגנוב מאיתנו כסף
אז הוא משוחרר וחותם במכבי ואז קורע את הגבוהים של הליגה בהגנה והבתקפה ומביא למכבי תואר מרגש במיוחד (אהם אמארה )

הלוואי!

הפכתי אבן וכוס כדי למצוא משהו חיובי עליו ואין אין שחקן גמור, הדבר החיובי היחידי זה הגיל שלו ושהוא שחקן נבחרת סרביה לשעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2020, 13:00 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ולבינתיים, ספורט 5 מדוווחים שמכבי ראשון בודקת את האופציה להחתים את שלווין מאק , שנותר ללא קבוצה....

והפועל מפרסמת את ה_ראיון המלא עם גיא וחומסקי.
https://www.youtube.com/watch?v=aNtk4lb ... e=emb_logo
שווה לראות.
בעיקר את חומסקי ! :bad-words: :bad-words: :bad-words:

נערך לאחרונה על ידי hoDi בתאריך 25 אוגוסט 2020, 20:04, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2020, 19:46 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אם ראשון מביאים את מאק אז מאני מרגיש שאנחנו פראיירים צ'אק בתקציב שלהם אז גם אנחנו יכולים...
מעדיף אותו ביד מאשר זרים אחרים לא ידועים....
הוא בלאט ובראוון ביחד כבר הוכיחו את עצמם כיעילים...
חבל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 13:33 
דיקטטור\ית

אז על הנייר יש כרגע 7 זרים ש3 מהם על תנאי באוקטובר ועוד 3 ישראלים בכירים שאולי גם השניים הפחות משמעותיים יקבלו מידי פעם דקות משחק בליגה הישראלית ....כהן סבן והמתאזרח דניאל.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 14:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
אז על הנייר יש כרגע 7 זרים ש3 מהם על תנאי באוקטובר ועוד 3 ישראלים בכירים שאולי גם השניים הפחות משמעותיים יקבלו מידי פעם דקות משחק בליגה הישראלית ....כהן סבן והמתאזרח דניאל.....

למה ״3 מהם על תנאי באוקטובר״ רק שניים.
מיטרוביץ עד אוקטובר עם אופציה להארכה ולהיל יש אופציית יציאה עם זכות השוואה להפועל.
פיליפ חתום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 15:14 
פידל

אני מניח שהשלישי שהוא התכוון אליו זה סרווידיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:52 
דיקטטור\ית

עופר האדום כתב:
אני מניח שהשלישי שהוא התכוון אליו זה סרווידיס.

אמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2020, 15:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הסגל הושלם כל הזרים כבר בארץ .
https://www.kolhair.co.il/sport/hapoel- ... em/137815/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2020, 16:58 
מורד\ת
מורד\ת

כמה שטויות רמי מנדל כותב שם.. מיטרוביץ ממש לא אתלטי וקשוח. שחקן שלא יודע כל כך מה זה הגנה. חוץ מזה לטעמי יש בעיה קשה בקו האחורי אין מחליפים ראויים לעמדה 2 ו 3. אני קורא שראשון קרובה לצרף את מאק, לא מאמין שיש להם יותר כסף מלנו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2020, 22:25 
דיקטטור\ית

Omer777 כתב:
כמה שטויות רמי מנדל כותב שם.. מיטרוביץ ממש לא אתלטי וקשוח. שחקן שלא יודע כל כך מה זה הגנה. חוץ מזה לטעמי יש בעיה קשה בקו האחורי אין מחליפים ראויים לעמדה 2 ו 3. אני קורא שראשון קרובה לצרף את מאק, לא מאמין שיש להם יותר כסף מלנו..

התקציב הכולל של ירושלים העונה הוא 6 מיליון דולר לעומת 3 מיליון של ראשל'צ.קטש רצה שחקן אחר .נקווה לטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2020, 22:33 
דיקטטור\ית

אמארה הודיע למכבי שבינתיים הוא חוזר לארה'ב ויעשה חושבים לגבי העונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוגוסט 2020, 11:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Omer777 כתב:

מאחר ולא התייחסת אחזור על דברי, סתם שחקן אלמוני, היה אפור לחלוטין בכוכב, סתם סתם שחקן!

יש לי תחושה שאנחנו עוד נבכה על ההבאה שלו, לא ברור בכלל מי יעשה הגנה בסגל הזה, אין אף אחד שבא עם טיקט הגנתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 09:29 
דיקטטור\ית

vera11 העצבני כתב:
Omer777 כתב:

מאחר ולא התייחסת אחזור על דברי, סתם שחקן אלמוני, היה אפור לחלוטין בכוכב, סתם סתם שחקן!

יש לי תחושה שאנחנו עוד נבכה על ההבאה שלו, לא ברור בכלל מי יעשה הגנה בסגל הזה, אין אף אחד שבא עם טיקט הגנתי.
לא רק שהוא סתם שחקן.. הוא סתם שחקן, ב..סתם קבוצה עם.. סתם תקציב שמשחקת בליגה אירופאית פח זבל!

אבל כמה אנחנו מתגעגעים הא?! כמה אוהבים הא?! וואלה לפני חצי שנה כשדיברו איתנו על וירוס אלים לעגנו למי שחשב שיהיה כדורסל בלי קהל.. ואז.. ליקקנו את אצבעות על כל דקה שצפינו בקבוצה אחרת לגמרי, חלשה בהרבה, משחקת כדורסל.. בלי קהל בטלויזיה!!

לפעמים זה מה שיש וורה יקר, לפעמים קובעים לוחות זמנים שחייבים להתיישר אליהם עם סגירת הסגל וזהו. הבכי והנהי הזה שייכים לאוהדים של קבוצה אחרת, גדולה יותר שמשחקת בליגה של הגדולים שאוהדיה אף פעם לא מסתפקים במה שיש. ההנהלה שלנו הוכיחה שהם יודעים מה הם עושים, משתדלים שם לא למחזר טעויות למרות שאין 100% אף פעם. תן להם לעבוד יא בכיין! חאלאס עם הנהי. תשאיר אותו ליאיר נתניהו!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 12:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
vera11 העצבני כתב:
Omer777 כתב:

לא רק שהוא סתם שחקן.. הוא סתם שחקן, ב..סתם קבוצה עם.. סתם תקציב שמשחקת בליגה אירופאית פח זבל!

אבל כמה אנחנו מתגעגעים הא?! כמה אוהבים הא?! וואלה לפני חצי שנה כשדיברו איתנו על וירוס אלים לעגנו למי שחשב שיהיה כדורסל בלי קהל.. ואז.. ליקקנו את אצבעות על כל דקה שצפינו בקבוצה אחרת לגמרי, חלשה בהרבה, משחקת כדורסל.. בלי קהל בטלויזיה!!

לפעמים זה מה שיש וורה יקר, לפעמים קובעים לוחות זמנים שחייבים להתיישר אליהם עם סגירת הסגל וזהו. הבכי והנהי הזה שייכים לאוהדים של קבוצה אחרת, גדולה יותר שמשחקת בליגה של הגדולים שאוהדיה אף פעם לא מסתפקים במה שיש. ההנהלה שלנו הוכיחה שהם יודעים מה הם עושים, משתדלים שם לא למחזר טעויות למרות שאין 100% אף פעם. תן להם לעבוד יא בכיין! חאלאס עם הנהי. תשאיר אותו ליאיר נתניהו!

שום בכי ושום נהי נטו דאגה, ההנהלה שלנו קיבלה שבחים ואני מצטט "החתמות מדויקות" לגבי לוקה אין שום דבר מדויק בהחתמה זו, זה לא חד סטרי, אין שום סיבה שהיד שמלטפת לא תרביץ, החתמה תמוה וחלשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 15:08 
דיקטטור\ית

זה נכון בכותרת. ברמת הקלישאה. לא ברמת המציאות וורה יקירי, אתה אולי נסחף לקלישאות ונצמד לתבניות טקסטואליות ותובנות, חלקן אלמותיות (ו..אתה יודע כמה אני אוהב חלק ומשתף איתן פעולה רק בגלל שאני מצליח להתעלות מעליהן ו..כן, חושב שיש לך אחלה של הבנת כדורסל וקטונתי חלילה מלשפוט או לתת ציונים!)

השאלה אל מול מי אתה משווה? יש פה שחקן עם פוטנציאל, שעבר פציעה אחת קשה מאוד (אולי יותר..) בעמדה בעייתית מבחינת החתמות ושוק שהוחתם לתקופה קצרה עם אופציה כזו או אחרת. מעין תקופת מבחן בטורניר שבא לנו להפתיע בו (שאף אחד לא יחשוב אחרת חלילה, אנחנו לא פייבוריטיים ולא היינו פייבוריטיים גם בעונה שעברה. אנחנו מועדון מועמד לגיטימי לפיינל פור ממנו אף אחד לא יודע לאן עניינים יתפחתו כמו בכל מעמד פיינל פור בענף בכל המפעלים אגב!)

האם יש פה איזה גדוד של נפילים בעמדות 4-5 שמתדפק על דלתות משרדינו ברחוב אגרון? (המשרדים עדיין שם?..)
האם.. סוכנים משוועים שרק נחתים את הלברון הבא? האם יש לנו מזומנים מפה ועד לבאב אל עמוד במטרה להחתים את צבא המשוועים לשחק אצלנו?

בגלל זה קראתי לזה התבכיינות. כשאתה כותב דברי עניין עם טעם ומשווה בין החתמה אחת לאחרת או לאופציה (אפילו ל..סתם המצאה של סוכן באתר של אופירע!) אז ניחא.. כשאתה מתלונן על שחקן שחתם מבלי להביא הסבר או השוואה כלשהי - זה נהי יקירי.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 21:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
זה נכון בכותרת. ברמת הקלישאה. לא ברמת המציאות וורה יקירי, אתה אולי נסחף לקלישאות ונצמד לתבניות טקסטואליות ותובנות, חלקן אלמותיות (ו..אתה יודע כמה אני אוהב חלק ומשתף איתן פעולה רק בגלל שאני מצליח להתעלות מעליהן ו..כן, חושב שיש לך אחלה של הבנת כדורסל וקטונתי חלילה מלשפוט או לתת ציונים!)

השאלה אל מול מי אתה משווה? יש פה שחקן עם פוטנציאל, שעבר פציעה אחת קשה מאוד (אולי יותר..) בעמדה בעייתית מבחינת החתמות ושוק שהוחתם לתקופה קצרה עם אופציה כזו או אחרת. מעין תקופת מבחן בטורניר שבא לנו להפתיע בו (שאף אחד לא יחשוב אחרת חלילה, אנחנו לא פייבוריטיים ולא היינו פייבוריטיים גם בעונה שעברה. אנחנו מועדון מועמד לגיטימי לפיינל פור ממנו אף אחד לא יודע לאן עניינים יתפחתו כמו בכל מעמד פיינל פור בענף בכל המפעלים אגב!)

האם יש פה איזה גדוד של נפילים בעמדות 4-5 שמתדפק על דלתות משרדינו ברחוב אגרון? (המשרדים עדיין שם?..)
האם.. סוכנים משוועים שרק נחתים את הלברון הבא? האם יש לנו מזומנים מפה ועד לבאב אל עמוד במטרה להחתים את צבא המשוועים לשחק אצלנו?

בגלל זה קראתי לזה התבכיינות. כשאתה כותב דברי עניין עם טעם ומשווה בין החתמה אחת לאחרת או לאופציה (אפילו ל..סתם המצאה של סוכן באתר של אופירע!) אז ניחא.. כשאתה מתלונן על שחקן שחתם מבלי להביא הסבר או השוואה כלשהי - זה נהי יקירי.

צודק, נשאר עם האין הגנה של הסגל ונקווה לטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 12:54 
פידל

ניב בלול חתם לעונה אחת. אושר גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 18:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני באמת לא מבין את התלונות והמרמור שאנשים מבטאים כאן בנוגע לבניית הסגל וחושב שהן לא מבקום בכלל.
הבעלים וההנהלה עשו מעל ומעבר לבנות כאן קבוצה לגיטימית מאוד בהתחשב במצב הבעייתי והמאוד לא ברור שבו הקבוצה נמצאת.
אפילו לא יודעים אם יהיו מינויים וקהל בעונה הבאה....
ההיפך. אנחנו צריכים להיות אסירי תודה לחומסקי וגיא הראל שמעמידים קבוצה נורמלית בתקופה כלכך בעייתית.

אז החתימו פורוורד ישראלי צעיר על עמדה 3-4. אני דוקא מבסוט שהקבוצה נותנת הזדמנות לצעירים להתפתח ולפרוץ
ולא לשכוח, הקבוצה החתימה עוזר מאמן קרואטי שמתמחה בפיתוח שחקני כדורסל צעירים.
חברים, הקבוצה חושבת ועובדת נכון מאוד וראויה לכל השבחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 20:15 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
אני באמת לא מבין את התלונות והמרמור שאנשים מבטאים כאן בנוגע לבניית הסגל וחושב שהן לא מבקום בכלל.
הבעלים וההנהלה עשו מעל ומעבר לבנות כאן קבוצה לגיטימית מאוד בהתחשב במצב הבעייתי והמאוד לא ברור שבו הקבוצה נמצאת.
אפילו לא יודעים אם יהיו מינויים וקהל בעונה הבאה....
ההיפך. אנחנו צריכים להיות אסירי תודה לחומסקי וגיא הראל שמעמידים קבוצה נורמלית בתקופה כלכך בעייתית.

אז החתימו פורוורד ישראלי צעיר על עמדה 3-4. אני דוקא מבסוט שהקבוצה נותנת הזדמנות לצעירים להתפתח ולפרוץ
ולא לשכוח, הקבוצה החתימה עוזר מאמן קרואטי שמתמחה בפיתוח שחקני כדורסל צעירים.
חברים, הקבוצה חושבת ועובדת נכון מאוד וראויה לכל השבחים.

מסכים לגמרי. בסופו של דבר למרות ירידה עצומה בתקציב השחקנים הצליחו לתמרן ככה שקיצצו כמעט רק בשומנים ואפילו השאירו סיכוי להפתיע עם היל ופיליפ. ציון מעולה להנהלה על ההתנהלות בפגרה הזאת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 20:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים היא אחת הקבוצות שהכי נפגעו ממשבר הקורונה, ולפי השמועות תקציבה הכולל ירד בכ-‭30-25 ‬ אחוזים בסך הכל. לפי הנתונים שאנו חושפים, את הירידה הדרסטית הזו אפשר לראות בבירור בתקציב השחקנים.
את העונה שעברה פתחה הקבוצה מהבירה בתקציב שחקנים שנע בסביבות ‭ 2.15 ‬ מיליון דולר, והעונה סך המשכורות הכולל ירד לכ-‭1.6‬ מיליון דולר.
למרות זאת, דומה כי המנכ"ל גיא הראל והמנהל הספורטיבי יותם הלפרין השכילו לבנות קבוצה לא פחות טובה, לפחות על הנייר.
מלקולם היל מגוון יותר מג'יימס פלדין, ויחד עם טאריק פיליפ ייצב משמעותית את משחק ההגנה, שלקה בחסר בעונה שעברה. הסגל הישראלי אולי צריך חיזוק של שחקן נוסף, אך ניסיון העבר מלמד שכשתגיע הזדמנות טובה באמצע העונה, הנהלת המועדון תדע לעשות את המהלך הנכון ולהתחזק בעמדות שצריך.
https://www.israelhayom.co.il/article/796697

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 21:06 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Omer777 כתב:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=348827
אפשר להירגע
כנראה שההנהלה של הפועל לא ממש מטומטמת ואם אפשר היה להביא שחקן כמו מאק בטווח סכומים שראשון יכולה להרשות לעצמה, הוא כבר היה חוזר להפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 11:21 
גנרל הניצחון בנהריה

מתי המשחק הראשון שלנו ונגד מי ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 13:34 
דיקטטור\ית

בסוף החודש נגד בורגוס באתונה

כתבה על ההכנות של הפועל
https://mobile.mako.co.il/Sports-basket ... ivzakimnet

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 14:34 
פידל

יום חמישי הבא (10.9) משחק אימון ראשון נגד הפועל תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2020, 15:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כפי המסתמן ג'ייקובן בראון ימונה בקרוב לקפטן החדש של הפועל ירושלים ויענוד את הסרט
https://www.israelhayom.co.il/article/798505
זאת כנראה העונה האחרונה שלו :winkw:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2020, 15:15 
פידל

ג'קובן רשמית הוכרז כקפטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2020, 16:01 
פידל

איזה עוד קפטנים היו זרים אצלנו? אני זוכר את קני וויליאמס קפטן לכמה משחקים, היו עוד ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 572 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: