פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 12 אוגוסט 2020, 03:26

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 02 יולי 2020, 19:42 
דיקטטור\ית

בין זומא למכה יש גם משחק נגד ההם מחולון שקורה עכשיו ואנחנו אף מובילים

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2020, 19:51 
דיקטטור\ית

חוכמת המשחק המפותחת של נמרוד לוי תמיד מהממת אותי מחדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2020, 21:25 
דיקטטור\ית

ועדיין איכשהו הוא סיים בתור המוביל שלנו עם 15 נק' ו9 ריב'

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2020, 21:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום מהמושב כתב:
ועדיין איכשהו הוא סיים בתור המוביל שלנו עם 15 נק' ו9 ריב'

הרכות שלו מעצבנת
אבל הוא ריבאונדר טוב וכשהוא אגרסיבי הוא יכול להיות כדורסלן.
הכל שאלה לאיזו רמה...
15 נקודות ו9 ריבאונדים על האין צבע של חולון זה קל...
3 נקודות ו1 ריב נגד מכבי זה יותר משקף את בעיית הרכות שלו כשיש מולו שחקנים גבוהים ברמה של אמארה וג׳ייק כהן ....
עוד ארוכה הדרך נמרוד...
אני במקום קטש אומר לנמרוד 500 פעמים ביום : אתה צריך להיות יותר אגרסיבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2020, 21:54 
דיקטטור\ית

קצת מבאס לחשוב שאם ג'קובן ותומאס היו נשארים היינו פייבוריטים ממש ברורים לקחת טריפל השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 יולי 2020, 23:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
קצת מבאס לחשוב שאם ג'קובן ותומאס היו נשארים היינו פייבוריטים ממש ברורים לקחת טריפל השנה.

עדיין, כשאתה רואה את ראשון שאותה ניצחנו פעמיים, מנצחת את מכבי עם מלחמה עד הסוף
זה גורם לי לחשוב שהיינו ממש פראירים נגד מכבי.
היינו צריכים לעלות עם אש בעיניים למחצית השנייה ולנצח אותם אבל עלינו כמו רכיכות.
ראשון לציון קבוצה מצויינת.
האנקינס זאת אמא של הגניבה.
מונרו זה באנקר.
האריסון אחלה שחקן וקשוח לאללה
בלייזר נתן משחק אדיר
וגודס מאמן מצויין.

לעומתם במכבי :
אמארה חזר למימדיו האמיתיים כשהוא משחק מול סנטר נורמלי
האנטר האימתני קלע 6 נקודות...
ווילבקין, מסתבר ניתן לעצירה ...

מה קורה פה ?.....

צפו להתפתחויות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 09:56 
דיקטטור\ית

טוב, אחרי צפייה לא קלה פעמיים בשני המשחקים פוסט קורונה, המסקנה הצועקת הא שיש להפועל קבוצה חדשה, ולצערי, פחות מרגשת. הקבוצה החדשה חביבה אבל לא ממש מצליחה להצית בי את הדמיון והתשוקה לקבוצה הקודמת.
אם הפועל הישנה הייתה קבוצה מרגשת בה סכום חלקיה היה קטן מהשלם שהיא הציגה, בלטה בה תכונה של כמיהה ושפת גוף אוהדת בין השחקנים, הרי שכעת מדובר בקבוצה בה השחקנים לא ממש מתאימים/מתים לשחק זה עם זה, סוליסטיות שמתאימה לקבוצות קטנות ובעיקר הרבה חדש שלא מלמד על הישן.
מקצועית, אפשר לנתח מפה ועד באב אל חליל - טרי במקום תומאס לקבוצה כמו שהייתה בהפועל, זה סופר חילוש. ג'יקובן היה לדעתי הלידר והדבק. פארגו להערכתי בא עם לא מעט מניירות של כוכב ועם התכונות הסוראליסטיות שלו והקשר שלו למאמן על הקווים, לא מבשרים לי טוב בכל הקשור לחיבור קבוצתי שלם.

משיחות שקיימתי ושמעתי, הפועל הישנה האמינה מאד בעצמה. השחקנים ראו את עצמם כצוות שיכול לפרוץ כל תקרת זכוכית ולא פחד מאף קבוצה ושש לאתרים מקצועיים.

על פניו, הפועל החדשה, זו קבוצה חדשה ונחמדה שיש לה תקרת זכוכית שדי מתאימה לממדים האמתיים של הפועל בעידן הנוכחי.
זו לא קבוצה שתיקח אליפות ביד אליהו, לא נחזור לימים בהם פרצנו למגרש אחרי נצחון עונתי על מכבי וכן ננצח את מכבי פה ושם, אבל הפועל החדשה לתחושתי היא לא מיוחדת, היא עוד קבוצה על כלל מאפיינים של קבוצה רגילה.
אנחנו כבר לא קבוצה שפעם בעשור או שניים הנהלה מרכיבה ומגלה שמכלל הפרמטרים קלעו בינגו באופן יוצא מגדר הרגיל, מעבר למה שציפו וקיוו.

בחורבן מכבי ננוחם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 10:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מוקדם מדי , ידידי
הקבוצה משחקת מספר שבועות בלבד ובאמת מוקדם מדי כדי להסיק מסקנות מרחיקות לכת, להתבעס או להתלונן.
1. אני שמח שהפועל שלנו משחקת ושאפשר לראות משחקים.
הרמה מספיק מעניינת כדי שאני אהנה מכדורסל. עדיף לך שלא יהיה כדורסל ?
2. לגבי פארגו .ג'ייקובן בראון היה די סיוט בעונה הראשונה שלו.
שיחק סוליסט ודי שיגע אותי.
תן לפארגו זמן. למרות שזה נראה שהוא הגיע על תקן של כוכב, הוא לא אנוכי והוא ווינר. הוא הוכיח את זה כבר בעבר.
חוץ מזה, פונציאלית, יש לו הרבה יותר כשרון וכדורסל מבראון.
להזכירך, לא אחר, מסטיב קאר , אמר עליו לפני כמה חודשים שהוא לגמרי שייך לנ.ב.א. ברמת משחק שלו.

3. טרי ותומאס. גם תומאס לא עשה הרבה בשנה הראשונה בחולון. טרי שחקן שונה מתומאס. אבל הוא צעיר עם הרבה כשרון , אנרגיה ומוטיבציה.
ברגע שהוא ילמד את הקבוצה והקבוצה תלמד אותו הוא יהיה מאוד יעיל ואפילו מאוד קשה לעצירה. לפחות בהתקפה.
מבחינה הגנתית , החסרון של תומאס יותר גדול אבל צריך לעבוד כקבוצה ולא כיחידים.

4. לקטש יש שיטת משחק.
בסופו של דבר , היא יותר חשובה מהשחקנים האינדיבידואלים.
בסופו של דבר השחקנים החדשים ייכנסו וישתלבו בשיטה. מי יותר ומי פחות .
הייתי אומר שהפועל , קטש והשיטה עשו את תומאס וג'ייקובן גדולים במידה גדולה לפחות כמו הכשרון שלהם.

5. הדבר האחרון והכי הכי חשוב
הסוד של ההצלחה של הפועל הוא בבריאות של המערכת.
חומסקי, הראל,הלפרין, קטש. הם הכוח שלנו.
החוכמה , הנסיון , החזון והמחוייבות.
הם הסיבה שנוצרה כאן קבוצה מדהימה לפני הקורונה . הם בנו אותה. והם יעשו את זה שוב במוקדם או במאוחרץ
מכיוון שהם עובדים נכון.
בראון ותומאס היו דמויות זמניות שמילאו תפקיד בהצגה שנקראת הפועל ירושלים.
הם הלכו אבל ההצגה נמשכת.

תן להם זמן . זה יעבוד שוב.
יאללה הפועל !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2020, 07:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Ohad12 כתב:
טוב, אחרי צפייה לא קלה פעמיים בשני המשחקים פוסט קורונה, המסקנה הצועקת הא שיש להפועל קבוצה חדשה, ולצערי, פחות מרגשת. הקבוצה החדשה חביבה אבל לא ממש מצליחה להצית בי את הדמיון והתשוקה לקבוצה הקודמת.
אם הפועל הישנה הייתה קבוצה מרגשת בה סכום חלקיה היה קטן מהשלם שהיא הציגה, בלטה בה תכונה של כמיהה ושפת גוף אוהדת בין השחקנים, הרי שכעת מדובר בקבוצה בה השחקנים לא ממש מתאימים/מתים לשחק זה עם זה, סוליסטיות שמתאימה לקבוצות קטנות ובעיקר הרבה חדש שלא מלמד על הישן.
מקצועית, אפשר לנתח מפה ועד באב אל חליל - טרי במקום תומאס לקבוצה כמו שהייתה בהפועל, זה סופר חילוש. ג'יקובן היה לדעתי הלידר והדבק. פארגו להערכתי בא עם לא מעט מניירות של כוכב ועם התכונות הסוראליסטיות שלו והקשר שלו למאמן על הקווים, לא מבשרים לי טוב בכל הקשור לחיבור קבוצתי שלם.

משיחות שקיימתי ושמעתי, הפועל הישנה האמינה מאד בעצמה. השחקנים ראו את עצמם כצוות שיכול לפרוץ כל תקרת זכוכית ולא פחד מאף קבוצה ושש לאתרים מקצועיים.

על פניו, הפועל החדשה, זו קבוצה חדשה ונחמדה שיש לה תקרת זכוכית שדי מתאימה לממדים האמתיים של הפועל בעידן הנוכחי.
זו לא קבוצה שתיקח אליפות ביד אליהו, לא נחזור לימים בהם פרצנו למגרש אחרי נצחון עונתי על מכבי וכן ננצח את מכבי פה ושם, אבל הפועל החדשה לתחושתי היא לא מיוחדת, היא עוד קבוצה על כלל מאפיינים של קבוצה רגילה.
אנחנו כבר לא קבוצה שפעם בעשור או שניים הנהלה מרכיבה ומגלה שמכלל הפרמטרים קלעו בינגו באופן יוצא מגדר הרגיל, מעבר למה שציפו וקיוו.

בחורבן מכבי ננוחם.

כל מילה בסלע.

יש סיכוי לעשות אף על פי כן עונה היסטורית, הסיכוי קיים מעצם הנדוניה שקיבלה הפועל מכוכביה שעזבו, מגולמת בהזדמנויות, הסיכויים מאידך קשים ואף מועטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2020, 20:25 
דיקטטור\ית

vera11 העצבני כתב:
Ohad12 כתב:

בחורבן מכבי ננוחם.

כל מילה בסלע.

יש סיכוי לעשות אף על פי כן עונה היסטורית, הסיכוי קיים מעצם הנדוניה שקיבלה הפועל מכוכביה שעזבו, מגולמת בהזדמנויות, הסיכויים מאידך קשים ואף מועטים.
אבל העונה "מוצלחת" נכון??! ככה סתם שאהיה רגוע ונינוח..

רק אם במקרה נשיג עוד תואר או שניים היא תהיה "היסטורית" כן?! אהה.. רגע.. מה אם נשיג אחד מהשניים? איך נקרא לעונה??! ו..ו.. הפיינל אייט בספטמבר שייך לעונה הנוכחית או לעונה הבאה??!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 יולי 2020, 15:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
vera11 העצבני כתב:
Ohad12 כתב:

בחורבן מכבי ננוחם.

כל מילה בסלע.

אבל העונה "מוצלחת" נכון??! ככה סתם שאהיה רגוע ונינוח..

רק אם במקרה נשיג עוד תואר או שניים היא תהיה "היסטורית" כן?! אהה.. רגע.. מה אם נשיג אחד מהשניים? איך נקרא לעונה??! ו..ו.. הפיינל אייט בספטמבר שייך לעונה הנוכחית או לעונה הבאה??!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

תואר נוסף ואו 2 גמרים נוספים כל דבר פחות סתם עונתהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 36 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: