פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 23 ספטמבר 2020, 10:11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 107 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: פלייעוף nba בבועה
הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 01:13 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

פול ג'ורג' הגיעה לבועה וזה כבר דבר שמאוד מאוד מאוד אמור לשמח את אוהדי הקליפרס

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 07:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נכון.
Playoff P כפי שהוא קרא לעצמו בעבר הפך להיות Pandemic P, אבל במשחק האחרון הוא היה מעולה וזה סימן חשוב מאוד למי שמעודד את הקליפרס.
אני אגב, החלטתי, הולך עם לברון עד הסוף!

בינתיים, הבועה מושבתת. מחאת המועדונים עקב עוד רצח של בחור שחור על-ידי שוטר לבן ללא סיבת הגיונית. אתמול בלילה לא שיחקו, לא יודע מתי יחזרו לשחק.
סחתיין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 14:54 
דיקטטור\ית

טירוף הקטע עם המחאה. הכדור עכשיו אצל סילבר

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 12:05 
דיקטטור\ית

מה קורה מייקי?! אז מה אם התבגרת?! הללוקה נשלח הביתה ואתה ככה שותק? בוסטון שועטים לאליפות כשכולם מסביב מזמרים על דרבי לוס אנג'לסי ואתה לא מצטרף לדיבעינלי כדי לנחס אותם כראוי?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 16:17 
דיקטטור\ית

חבל על דאבדין בנוגע ללוקה אבל לא באמת היה לו את הכלים לנצח את הקליפרס לבד ובל נשכח שגם MJ ולברון לא הגיעו רחוק בשנתם השנייה בליגה.
ומה אתה עף על בוסטון? קבוצה מרשימה וסופר מאוזנת אבל אני די בטוח שהאחוזים של טורונטו עוד יסתדרו ויהיה פה קרב למופת.
בינתיים הקרב הכי מעניין הוא בין מארי ויוקיץ' למיטשל וגובר וזכינו לקבל משחק 7 שנקווה שגם יתעלה לרמה גבוהה.
אני כמובן עוד מחכה לראות מה באם, באטלר, איגי וספולסטרה מבשלים ליאניס ולהקתו בחצי

3403017108 מספר חוזה גבעתיים

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 19:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הגזרה מתחממת עד 45 מעלות ו-75 אחוז לחות ולא מדובר באיזור הכנרת אלא בגזרת מארי ומיטשל. לי לא זכור כזה דו קרב אישי בין שני גארדים שכל אחד מהם משחק ברמה אישית לא הגיונית. משחק מספר 7 מגיע בקרוב ואיתו גם דנבר כפייבוריטים אחרי עוד משחק של 50 נקודות באחוזים לא נתפסים של מארי.

לוקה נתן את כל מה שאמא ואבא שלו נתנו לו, אבל זה לא מספיק בהיעדר פרוזינגיס ובהיעדר התעלות של שחקן אחד נוסף בקבוצה. אף אחד לא הגיע למשחק הזה חוץ מלוקה וככה קשה לנצח. במיוחד קשה כשבצד השני יש רובוט בגרסא הכי מתקדמת והוא מתוכנת לשחק כמו מייקל ג'ורדן.
שוב אני שולח מכאן איחולים לבביים לפציעה ממושכת של מרקוס מוריס, ששוב קנאתו וטיפשותו יצאו לעולם באקט מכוער של אלימות.

לברון ודיוויס בתצוגת מופת, אמנם מול השאריות והגרוטאות של פורטלנד אבל עדיין הם יצאו מהסדרה הזו מחוזקים ומלאי ביטחון בניגוד לקליפרס שיצאו עם יותר סימני שאלה (היכולת של פול ג'ורג', הבריאות הנפשית של מוריס, היכולת המנטלית של הקבוצה) מאשר סימני קריאה (iRobot MJ 2.1).

אולהקומה יוסטון כדור שינה.

במזרח לא ראיתי את המשחק אבל נדמה שטורונטו קצת קמו על רגל שמאל, יש שם להשערתי בעיית מנהיגות מסוימת בהיעדר הרובוט. נראה מה יקרה הלאה...

הלילה מתחילה הסדרה שיכולה לקבור את יאניס באופן סופי.
מעניין לראות איך יתפתח המשחק והסדרה, אני מהמר על מיאמי ב-6.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 22:48 
דיקטטור\ית

האדום מהמושב כתב:
חבל על דאבדין בנוגע ללוקה אבל לא באמת היה לו את הכלים לנצח את הקליפרס לבד ובל נשכח שגם MJ ולברון לא הגיעו רחוק בשנתם השנייה בליגה.
ומה אתה עף על בוסטון? קבוצה מרשימה וסופר מאוזנת אבל אני די בטוח שהאחוזים של טורונטו עוד יסתדרו ויהיה פה קרב למופת.
בינתיים הקרב הכי מעניין הוא בין מארי ויוקיץ' למיטשל וגובר וזכינו לקבל משחק 7 שנקווה שגם יתעלה לרמה גבוהה.
אני כמובן עוד מחכה לראות מה באם, באטלר, איגי וספולסטרה מבשלים ליאניס ולהקתו בחצי

3403017108 מספר חוזה גבעתיים
חלילה לא עף על הסלטיקס. סתם זוכר אהדת נעורים אליהם. לא עוקב אחריהם יותר מידי בשנים האחרונות אבל אם הם יעשו את הבלתי יאומן זה יהיה די מתוק כשאף אחד לא שם לב אליהם יותר מידי.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2020, 23:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הסלטיקס עשו כמה מהלכים מאוד מעניינים בשנים האחרונות.
אני לא מספיק עוקב אחרי המשחקים של המועדון, רק בפליאוף, אבל בואו נעשה סדר, ככה בשלוף, בעשור האחרון.
הייתה את תקופת השפל שבה הסלטיקס היו נמושות הליגה עם אנטואן ווקר ואחר כך הגיע גם פול פירס.
פול פירס זה כמו דונצי'ץ' מבחינת הגודל, היסודות, היכולת להגיע לנקודה שאתה רוצה, והאיטיות מינוס ראיית המשחק ופלוס הקליעה מכל הטווחים.
בכל מקרה הם היו אשפה עד שהגיע עונת המפנה ולמעשה הסופרטים היזום הראשון - the big 3. אל פירס חברו קווין גארנט וריי אלן, אליהם הצטרף רוקי רז'ון רונדו ועל הקווים דוק ריברס (שעכשיו מםעיל את הirobot בלוס אנג'לס).
החבורה הזו לקחה אליפות.
אחר כך הייתה נפילה מסוימת, ואז הגיע מאמן אחר, בראד סטיבנס.
פתאום נוצרה שם קבוצה חדשה, שושלת חדשה. פירוטכניקה של כדורסל קבוצתי, הגנה קשוחה ורמת אימון וניהול גבוהה.
היה פליאוף מאוד מרגש עם הגמד השמאלי הפנומן איזייה תומאס (בלי קשר להוא מהבד בויס שג'ורדן שנא). הגמד נפצע, עשו עליו טרייד והביאו במקומו את הדביל הכי גדול באנביאיי שהחליט למרוד בדמות האב ולעזוב את לברון בלי שום סיבה נראית לעין. קיירי נפצע בעונה שלאחר מכן, הביע סימנים של הפרעה סכיזואידית, ומסתבר שבלעדיו השלד של בוסטון עמד יפה וסיפק ריצה מרגשת עד משחק 7 בגמר מזרח. שם כבר לא יכלו מול דמות האב.
עונה אחר כך הסכיזואיד היה בריא אבל בוסטון פחות.
עונה אחר כך עשו מעשה והחליפו את הסכיזואיד עם קמבה ווקר. גרסא קצת פחות מוכשרת (עדיין מאוד מאוד מוכשר) והרבה פחות משוגע של קיירי. על הדרך שני הצעירים טייטום ובראון עשו קםיצת מדרגה (בעיקר טייטום), הלבן הפגיע (היוורד) נשאר פצוע וסטיבנס עדיין מנצח על התזמורת לעוד ריצת פלייאוף מרשימה.
הפעם אין הפתעות, כולם מנוסים ונדמה שהכוכבים מסתדרים יפה לקראת גמר אנביאיי. הבעיה שאין להם סיכוי מול הלוס אנג'לסיות, וב' שעדיין החומר שם לא התעצב לגמרי כדי לצאת מהמזרח.
סהכ הם מספקים לנו שנה אחר שנה תצוגות פליאוף מרגשות עם שחקנים נפלאים כמו מרכוס סמארט (עדיין שם), טרי רוז'יר (כבר לא) ורבים אחרים. בהצלחה לסלטיקס!!! תוסיפו מה ששכחתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 09:08 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מיאמי במשחק גדול עם שני המנהיגים שלהם בפול גז באטלר ודראגיץ' גרמו בפעם המי יודע כמה ליאניס והצבי להיראות כמו מיקי מאוס ועכבר.
שמעו הבאטלר הזה, כמה שאני אוהב אותו. פשוט שחקן אולד סקול.. פשוט מכונה. הוא וקוואי הם שני השחקנים הכי קשוחים בליגה.

ווסטברוק כמו ווסטברוק ממשיך להיות יציב כמו עפיפון בהוריקן. כמה שאני אוהב אותו פשוט אי אפשר לסמוך עליו לעולם.
יוסטון הצליחו להפסיד משחק שהיה שלהם ולהגיע למשחק 7. גליאנרי וכריס פול שלא נגמר היו מעולים במחצית השניה.
למרות שהסדרה מתוחה היא משעממת כי ברור לכולם שהמנצחת שם תפסיד ללייקרס בגג 5 משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 12:19 
דיקטטור\ית

תודה על הבריף המהמם על בוסטון!

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 15:56 
דיקטטור\ית

איזה באטלר אדיר
בכלל במיאמי בישלו העונה סגל עם אופי קטלני ובעיקר רעב אדיר. השחקנים היחידים עם טבעת שם הם איגי שעולה לכל משחק רעב והאסלם שכיום רק מדרבן את כולם מהספסל ומוסיף ניסיון.
חוץ מהם, הניסיון של אוליניק וקראודר שגם בוגרי חבורת בוסטון, באטלר ודראגיץ' והכישרון/פוטנציאל של באם, נאן, הירו, רובינסון, לנארד וג'ונס והכל תחת השרביט של ספולסטרה שמהון להון הוא המאמן שנמצא הכי הרבה זמן באותה קבוצה למעט ההוא בטקסס ובליווי צמוד של קבלני התארים וויד וריילי.
טירוף מרשים ומאוזן להפליא שמוכיח את עצמו בענק ומעניין האם לבודנהולצר יש פתרונות

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2020, 16:13 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אין לבודנה פתרונות, כמו בכל פליאוף אין לו, כי כל הקבוצה נבנתה סביב היכולת של יאניס להתפרע.
בפליאוף הקבוצות הטובות והקשוחות, לא נותנות לו להתפרע.
הוא נחשף במגרעותיו פעם אחר פעם, כי בהיעדר יכולת קליעה (משלוש, חצי מרחק ובעיקר העונשין), מצופפים את הצבע ושולחים אותו לקו פעם אחר פעם ומשם הוא לא פוגע.
בהיעדר סקורר נוסף שיקח על עצמו את האחריות במשחק העומד (גם מידלטון נחשף בחולשתו היחסית), מילווקי נעצרים ולא מצליחים להסתגל לחומה שנבנית מול יאניס בכל פעם.
בצד השני כשצריך סל מוסרים לבאטלר וזזים הצידה, או משחקים פיק אנד רול עם דראגיץ'. יש דרך פשוטה לעשות סל כשצריך. החוזק של מילווקי (המשחק הקבוצתי) הופך לרועץ במאני טיים.
אגב נחמד לראות את קורבר עוד מעיף צ'אקות על אוטומט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 20:15 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בלילה האחרון היו שני משחקים שהגיעו לזריקה על הבאזר.
משחק 7 בין דנבר ליוטה נגמר ב-16 שניות של תוהו ובוהו. חבל על המילים, מוזמנים לראות:
https://www.youtube.com/watch?v=hMm9kH8r5l0

שאר המשחק היה בעיקר מותח ומלא בחוסר ריכוז, כאשר יוקיץ' היה השחקן המצטיין.

יהיה מעניין לראות איך הקליפרס יתמודדו עם הפיק אנד רול של מארי ויוקיץ', ובכלל עם כל אחד מהם. את לוקה לא הצליחו לעצור, אבל האורך של קוואי ופול ג'ורג' יוכלו לעשות למארי חיים קצת יותר קשים.
ככה או אחרת, קליפרס ב-4 או 5.

בוסטון ממשיכה להינות מקבוצות שהם אחרי השיא, ומרשימה וגם לא מרשימה בינתיים עם 6-0 בפלייאוף. אני נוטה לחשוב שהמנצחת בין מיאמי ומילווקי תיקח את המזרח.
לא לגמרי מאמין בבוסטון למרות המאזן כרגע, קבוצה שמאוד כיף לראות, כמו תמיד בבוסטון, אבל עדיין... חסר שם קצת בשלות לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 20:58 
דיקטטור\ית

דווקא בשלות אולי כבר יש. בל נשכח את ריצת החלומות לפני עונת הקיירי.
אבל אני מסכים איתך, אלופת המזרח תבוא מהצד השני כנראה.

עצוב לי קצת שמיטשל וגובר סיימו את דרכם בפלייעוף אבל יש גבול להכל וגם כאן אני מסכים שהקליפרס הם הגבול של דנבר (גם של יוטה אם הם היו עולים)
ורק לברון עוד יושב רגל על רגל ומחכה לראות עם איזה חבורת פלופים הוא יצטרך להתמודד

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 21:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לגבי יוטה, מיטשל ענק וגובר מוכח.
אבל יהרוג אותי האל, קבוצה שברוטציה שלה משחק ג'ו אינגלס (שחקן משלים במכבי) ורויס אוניל (שחקן משלים בגראן קנאריה שג'רללס קבר), לא יכולה לעשות משהו בפליאוף.
כמו שקבוצה שבה משחק כרמלו בחמישיה לא תעבור סיבוב. *

* כל עוד לא משחק שם לברון ג'יימס.

זה נשמע משפטים נחרצים בשקל וחצי, אבל אני באמת מאמין בכך (חחח...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2020, 22:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

משהו בסדרה הזו של יוטה דנבר קצת מרמה לדעתי. מארי ומיטשל נותנים מספרים מטורפים, דו קרב בין שניים מהסנטרים הכי גדולים בנ.ב.א, ולכולם ברור שאף אחת מהן לא תוכל לדגדג את הקבוצה בסיבוב הבא. כאילו המאמנים היו עסוקים מידי בקבוצות שלהן ולא איתרו את החולשות של הכוכבים של הקבוצה השניה (ויש שם לא מעט חסרונות שלא בלטו מספיק בסדרה)..... בסיבוב הבא הן תתגל ה בבירור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2020, 21:37 
דיקטטור\ית

איזה כיף להיות אוהד של ההיט השנה.
קבוצה אדירה בדגש על הקבוצה.
וזה על אף חצי דקה אחרונה עמוסה בהחלטות מוזרות למדי של כולם כולל כולם

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2020, 22:04 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

באמת כיף לעודד את ההיט, אני איתך על הסירה מושבניק. נהניתי מאוד מהמשחק האחרון, למרות שאני חייב להגיד... לא הרגשתי בנוח, נתנו יותר מדי הזדמנויות למילווקי לחזור. ובדקה האחרונה בכלל עשו שטויות.
אבל היה אחלה משחק בעולם, לא הכרתי את דריק ג'ונס והוא מתגלה כאחלה שפן מהכובע.
יאניס היה הרבה יותר אגרסיווי, קיבל המון המון ריספקט מהשופטים (למרות השריקה האחרונה), אבל עדיין הוא לא מפחיד אף אחד כשהכסף על השולחן.
שתי ההחטאות עונשין 40 שניות לסיום המחישו יותר מהכל כמה הוא עדיין מרגיש לא בנוח בסיטואציות האלה של זריקות בקלאץ'. זו נקודת חולשה משמעותית.

אבל לצערי הרב, הכוכבים של המשחק היו השופטים. מבאס נורא, כאילו ספי שמש התחיל לשפוט באנביאיי. ואני לא מדבר רק על שתי השריקות בסוף, אני מדבר על כל המשחק. כמות העבירות שנשרקו הייתה מוגזמת ומבאסת מאוד. לא יודע להסביר את זה, אולי בהיעדר הקהל השופטים מרגישים שווי ערך לשחקנים מבחינת חשיבות. אין לחץ קהל, אין בוז על שריקות רעות, ובגלל השקט שיש באולם שומעים פתאום כל מגע ושורקים על הכל. אסור שזה יימשך.
שתי השריקות בסוף היו כמובן אומללות, אבל לזכותם יאמר שהם היו עקביים לפי מה ששרקו כל המשחק. וכאן הבעיה..

באוקלהומה יוסטון היה רצף של ידיים רועדות בסיום, בדומה למשחק 7 של דנבר ויוטה. האמת, שיוסטון יותר טוב רייטינגים מול הלייקרס. אוקלהומה היו חוטפים סוויפ, יוסטון עוד יכולים לקחת משחק שניים על טהרת היכולת האישית. עדיין, לא רואה אותם לוקחים יותר ממשחק.
גם שם היה בזיון עם השריקות בסוף.

אגב כריס פול הג'יפה פתח את הפה מוקדם מדי. במסיבת העיתונאים בסוף משחק 6 אמר שיש אנשים שבנויים למאני טיים ויש כאלה שלא. עקץ את ווסטברוק והרים לעצמו.
למרות שבאמת היה גדול במאני טיים לאורך העונה והפליאוף, במשחק 7 , לקח זריקה אחת ב-8 דקות האחרונות של המשחק וגם אותה החטיא בזמן קריטי וזריקה קלה.
בנאדם מעיק, שחקן ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2020, 22:15 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הלילה iRobot MJ 2.1 והצוות המפעיל פוגשים את מארי ויוקיץ'. כל דבר שהוא פחות מניצחון של 10 הפרש יהיה הפתעה גדולה.
טורונטו במשחק מאסט ניצחון. בתחושה שלי יפסידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2020, 22:40 
דיקטטור\ית

זאת ההזדמנות האחרונה של טורונטו לחזור לעניינים, אם הם לא יבואו לטרוף הלילה, הם יכולים לארוז ולהתחיל את המסע צפונה.
במערב יוקיץ התקשה מול גובר ועכשיו בצבע יהיה לו טיפה יותר קל אבל בחוץ הוא ומארי יאכלו הרבה יותר חצץ ויצטרכו להוכיח שיש להם מה למכור מול אולי ההגנה הכי טובה בעולם

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2020, 09:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הבועה ממשיכה לספק לנו משחקים עם סיומת אדירה, ואתמול המשחק של טורונטו בוסטון היה השיא.
טורונטו פיגרו לאורך כל המשחק, וגם 0.5 שניות לסוף היה נראה שאפשר להזמין את הטיסה חזרה לקנדה עוד הסופש אחרי אסיסט מדהיםשל קמבה ווקר לת'ייס.
אלא שאז, אחרי טייםאאוט, מסירה מדויקת של לאורי הגמד הלוחם תחת הלחץ לאוונובי (לא, זו לא מנת ספיישל בג'אפניקה), שיכנס להיכל התהילה של סלי הבאזר עם שחרור מאולתר ויפייפה של הכדור, שחמק כמה מילימטרים מעל היד המתוחה של ג'יילן בראון היישר פנימה.
וואו,וואו, וואו. טורונטו שורדים עם הציפורניים על הצוק. אם ינצחו את המשחק הבא, תהיה לנו כאן סדרה ענקית.
קשה שלא לעודד קבוצה שמנהיגים אותה שני גארדים בגובה 1.83 שלא מפסיקים להילחם. קבוצה שלמרות שעזב אותה ה-MVP של הפלייאוף, ממשיכה להתחרות הרמה הגבוהה ביותר. עליתי על הרכבת של טורנטו, יאללה בואו נעשה 2-2!!

במערב, אין הפתעות. דוק ריברס הפעיל את ה-iRobot והוא ניקה את כל האולם בקלילות. החזרה של בברלי הורגשה מאוד, פול ג'ורג' משחק עם המון ביטחון, טרז הראלד נזכר שהוא אוכל מסמרים לארוחת בוקר ודנבר נראים גמורים. צדק ZIKI כשאמר שהתצוגות שלמיטשל ומארי מתעתעות קצת.
אהבתי את מה שרג'י מילר אמר על החמישייה השנייה של הקליפרס: they are just a bunch of junkyard dawgs. זה תיאור מדויק שלהם.
אגב, מדהים הנוכחות של קוואי גם בהגנה. אתה מרגיש שמנטלית לשחקנים פשוט יותר קשה לקלוע כשהוא שומר עליהם, גם כשהוא לא ממש מפריע לזריקה, הם מחטיאים.
בניגוד לליאור אליהו למשל, שגם כשהוא עם יד בפרצוף זה תמיד נגמר בצ'אקה.

היום בלילה שני משחקים מעולים:
מילווקי-מיאמי משחק 3. מאסט-ווין למילוואקי. מצד שני, ממש לא הכל תלוי בהם. יאניס כבר העלה את רמת האגרסיוויות שלו למקסימום, וזה עדיין לא עזר. האם יצליחו לשרוד כמו טורונטו?
קשה מאוד להמר. יעני האובייסט זה להמר על מילווקי בגלל ה-sense of urgency, מצד שני לך תסמוך על קבוצה שמפשלת כל פלייאוף. נחליט בערב איך להמר.
לייקרס-יוסטון משחק 1. לא חושב שנראה כאן תבוסה כמו בין קליפרס לדנבר, לדעתי יהיה יותר צמוד. העניין הוא שבשתי הקבוצות יש בעיה מסוימת במאני טיים. לא חושב שיוסטון יגיעו עייפים או תשושים או משהו כזה, זה לא הDNA שלהם. יחד עם זאת, הם לא כאלה חזקים מלכתחילה.. די בטוח להמר על הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2020, 18:04 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וככה נושא קצת אוף טופיק.

כחלק מההתברגנות שלי (לא עוד חיפושי סטרימינג ב-3 לפנות בוקר, לילות לבנים, ימים זומביים, ושאר תופעות לוואי בתקופת הפלייעוף), הנתקתי סופית מהתלות באחרים (תחילה ערוץ הספורט, לאחר מכן אתרי הסטרימינג), ואני משלם את ה-82 ש"ח בחודש לליג פאס ונהנה לקום כל בוקר ב-7 ולראות משחק בלי עצירות, לדלג על הפסקות ואפילו על זריקות עונשין במחצית הראשונה. יכול גם לבחור משחק ולראות אותו, ואת המשחק האחר בלילה, להשלים רק את הרבע הרביעי או לראות תקציר מורחב. תענוג. אפשר גם להיות זהיר, להמנע מספויילרים בסמארטפון ולראות בצהריים או אחה"צ.
בכל מקרה, בגלל שאני צופה בשידור האמריקאי, יוצא לי להתרגל ולחוות פרשנים ושדרים מארצות הברית וכמו בארץ, יש מעולים ויש מעיקים.
לעניות דעתי, הפרשן הטוב ביותר שיש בכדורסל הוא דווקא פרשנית - דוריס ברק (doris burke) היא השותף הכי טוב שאני מכיר לצפות איתו במשחק. גם ידע מקצועי רחב, גם מכירה את הליגה היטב ומקרוב, וגם פשוט יודעת להעביר חווית צפייה מצויינת. לאחר מכן יש את הצמד ואן גנדי - מארק ג'קסון. גם הם מעולים, משלימים אחד את השני ואחלה כימיה ביניהם ובין מייק ברין הקריין. הבעיה היחידה שלי היא שואן גנדי, על כל יתרונותיו, בוחר להתעלם פעמים רבות ממהלכים ואירועים קריטיים במשחק ומתמקד לפעמים באנקדוטות מעניינות (למשל מוזר מאוד שחשב שהדריכה של מוריס על העקב של דונצי'ץ' הייתה לא מכוונת). גם את רג'י מילר בתור פרשן אני אוהב מאוד.
לעומת זאת, יש פרשן אחד שכשאני שומע אותו, אני מעדיף לשמוע את השידור הספרדי. זה כריס וובר, המקבילה של גור שלף. אסון. כמו שהוא היה השחקן היחיד שלא אהבתי בסקרמנטו קינגס של שנות ה-2000, כך הוא גם הפרשן היחיד שאני לא אוהב לשמוע בנבא.
מעבר לשידורים, יש גם את התוכניות הנלוות, יעני הסיקור האמריקאי למשחקים. יש כמה תוכניות ברמה גבוהה מאוד שאפשר לעקוב אחריהן ביוטיוב למשל the jump, first take, undisputed, inside the nba. כולן מעסיקות על בסיס יומי את מיטב העיתונאים ורפרטואר רחב של סופרסטארים מהעבר, והאמת שחווית הפליעוף הופכת למצויינת ומונגשת בשעות נוחות אם שוזרים את התוכניות ביוטיוב יחד עם השידור המקצועי האמריקאי. להיות אוהד כורסא של נבא בזמן הפליאוף זה תענוג אמיתי לחובבי הז'אנר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2020, 10:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כמו במשחק 1מול פורטלנד, לייקרס מתגלים כקבוצה מאוד פגומה מבחינת הסגל המשלים שלה. אין לך על מי לסמוך שם, פשוט אין. אין.
מצד שני, בסיבוב הראשון אחרי ההפסד הם הרימו הילוך ונראו כמו אלופים. הפעם זה יהיה יותר קשה.
הארדן באופן די צפוי היה ענק. למה צפוי? כי מי ששיחק ספורט כלשהו, יודע איזו הקלה זו הייתה בשבילו לא לראות את לו דורט מול הפנים.
בסדרה הקודמת, הוא נתקל בלו דורט, מפלצת של שומר שעשה לו את המוות. עכשיו הוא רואה מולו כל מיני שומרים רגילים כמו דני גרין וקייסיפי וזה בשבילו פתאום כמו לאכול קורנפלקס. זה כמו לשחק פינג פונג מול סיני במשך שבוע, להלחם על כל נקודה, לחטוף הנחתות, ואז ללכת לקאנטרי קלאב ולשחק מול הסבא הרוסי (שהוא לא רע אבל זה לא הסיני שנולד עם המטקה ביד).

יאניס ומילווקי זה סיפור מאוד עצוב ומיאמי זה סיפור מאוד מרגש ושמח. בטאלר שוב התעלה ברגע שהכי היו זקוקים לו, ובצד השני בדיוק ההפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2020, 14:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יש הרבה מקום לבוא בטענות לשחקני המפתח במילווקי, יאניס מידלטון ואפילו לופז, שמציגים יכולת מרהיבה לאורך דקות רבות במהלך המשחק אך שוב ושוב כש"הכסף על השולחן" והלב מתחיל לדפוק והידיים מתחילות להזיע - לא מצליחים לשחזר את היכולת. בנוסף, בקטע לא מוסבר יאניס משחק הרבה פחות דקות ממה שהוא צריך ויכול, והדבר פוגע משמעותית ביכולת של הקבוצה לגמור משחקים מוקדם. הסגנון של מילווקי מאוד קבוצתי, חלוקת הדקות ברוטציה היא עקבית לאורך כל העונה והפלייאוף.
כל אלו הם סימפטומים של מאמן שיש לו המון שליטה על הקבוצה.
זה מה שהופך את מילווקי לקבוצת עונה סדירה מהטובות שנראו, וקבוצת פלייאוף חסרת אמונה עצמית.
כשיש לחץ וציפיות אתה צריך את השחקנים שלך בטוחים בעצמם, יכולים לסמוך על האינסטינקטים שלהם, מרגישים שזה בידיים שלהם להכריע את המשחק.
כאן מילווקי נופלת שוב ושוב, לטעמי, השליטה האבסולוטית של המאמן בקבוצה ובשחקנים היא גם שלא מאפשרת להם לנצח בפלייאוף.
אתה לא רואה את יאניס מזיז עם היד הצידה את הסגל והולך לבד לסל. אתה לא רואה את מידלטון זועק לקבל כדור במיד ריינג' לבודד את עצמו.
במיאמי לעומת זאת, יש שילוב של קבוצה מאומנת ומספיק חופש לשחקנים (כמו באטלר, ובעבר כמו לברון), לקחת את המשחק לידיים גם מבלי לבקש קודם אישור בכתב מהמאמן.
זה לא מקרה שגם אטלנטה וגם מילווקי שאימן בודנהולצר, מציגים עונות סדירות מרהיבות, משחק קבוצתי יפה לעין, רוטציה רחבה, ו.. נפילה אחת אחרי השניה בפליאוף.

בהקשר של הפועל, יאמר לזכותו של קטש שהוא יודע לשלב בין משחק קבוצתי וקבוצה מאומנת עם רוטציה ברורה וחלוקת דקות טובה, וגם לתת לשחקנים כמו בראון ופלדין את החופש להיות הם ולהשפיע ולנצח משחקים בדרך שלהם. גם אוברדוביץ' כזה, גם בלאט כזה, אלו סממנים של מאמנים גדולים.
הבעיה של קטש, אם כבר, היא שחסר לו את הפלפל החריף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2020, 07:05 
דיקטטור\ית

בתור אוהד הלייקרס, דווקא בפלייאוף הבועתי הזה אנחנו מקבלים עוד הוכחה עד כמה הפיינל פור בישראל היה בלתי ספורטיבי בעליל.
הלייקרס התחילו את 2 הסדרות מול פורטלנד ויוסטון בהפסד. נגד פורטלנד זה נגמר ב-1:4 קליל וגם נגד יוסטון לטעמי זה ייגמר ב-5 או 6 משחקים (במשחק הלילה יוסטון היו צמודים אלינו בזכות 20 שלשות מטורפות ב-3 רבעים. ברבע 4 הם קלעו משם 2/12 ולכן זה נגמר עם גרבג’ טיים). הלייקרס הגיעו לסדרה מול פורטלנד אחרי 8 משחקי עונה סדירה משעממים כי המקום הראשון כבר הובטח. פורטלנד באו בטירוף אחרי שהשתחלו ברגע האחרון לפלייאוף ובגלל זה במשחק הראשון האנרגיות של 2 הקבוצות התבטאו בתוצאה.
אותו סיפור עם יוסטון. אנחנו באנו לסדרה אחרי ששיחקנו משחק אחד ב-11 הימים שלפני (משחק 5 המשעמם מול פורטלנד נטולת לילארד) ואילו יוסטון הגיעו יומיים אחרי שסיימו סדרה מדהימה מול אוקלהומה עם ניצחון 3:4 דרמטי. פלא שגם מולם הפסדנו את משחק 1 כמו עם פורטלנד?
אז מה הקשר לפיינל פור בישראל? לפני שנה למשל בחצי גמר מול ראשלצ הגענו אחרי סדרה סופר משעממת מול באר שבע ואילו ראשלצ באו אחרי סדרה לוהטת מול חולון. אז כמובן שהפסדנו...
למזלה של הלייקרס ב-NBA משחקים בשיטת הטוב מ-7 ולמזלה של הפועל בשנה הבאה כבר אין יותר פיינל פור תודה לאל. לילה טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2020, 07:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים כתב:
בתור אוהד הלייקרס, דווקא בפלייאוף הבועתי הזה אנחנו מקבלים עוד הוכחה עד כמה הפיינל פור בישראל היה בלתי ספורטיבי בעליל.
הלייקרס התחילו את 2 הסדרות מול פורטלנד ויוסטון בהפסד. נגד פורטלנד זה נגמר ב-1:4 קליל וגם נגד יוסטון לטעמי זה ייגמר ב-5 או 6 משחקים (במשחק הלילה יוסטון היו צמודים אלינו בזכות 20 שלשות מטורפות ב-3 רבעים. ברבע 4 הם קלעו משם 2/12 ולכן זה נגמר עם גרבג’ טיים). הלייקרס הגיעו לסדרה מול פורטלנד אחרי 8 משחקי עונה סדירה משעממים כי המקום הראשון כבר הובטח. פורטלנד באו בטירוף אחרי שהשתחלו ברגע האחרון לפלייאוף ובגלל זה במשחק הראשון האנרגיות של 2 הקבוצות התבטאו בתוצאה.
אותו סיפור עם יוסטון. אנחנו באנו לסדרה אחרי ששיחקנו משחק אחד ב-11 הימים שלפני (משחק 5 המשעמם מול פורטלנד נטולת לילארד) ואילו יוסטון הגיעו יומיים אחרי שסיימו סדרה מדהימה מול אוקלהומה עם ניצחון 3:4 דרמטי. פלא שגם מולם הפסדנו את משחק 1 כמו עם פורטלנד?
אז מה הקשר לפיינל פור בישראל? לפני שנה למשל בחצי גמר מול ראשלצ הגענו אחרי סדרה סופר משעממת מול באר שבע ואילו ראשלצ באו אחרי סדרה לוהטת מול חולון. אז כמובן שהפסדנו...
למזלה של הלייקרס ב-NBA משחקים בשיטת הטוב מ-7 ולמזלה של הפועל בשנה הבאה כבר אין יותר פיינל פור תודה לאל. לילה טוב

איזה מזל שבליגה הטובה בעולם כהונה של קבוצה היא לא מעבר ל10 שנים כאלופה, אם היה יותר תהיה בטוח שהיו מחבלים בעצמם בחוקה היקרה שלהם.

כאן בשונה מחבריך הצהובים כאן סדרות=אלופה נצחית!, לא נכון?!, תוכיח אחרת מה שהוכח מעל יובל.

אבל עד אז תקבל את הסטטיסטיקה ואת העובדות בשטח שסדרות בארץ=אלופה נצחית!

נערך לאחרונה על ידי vera11 העצבני בתאריך 07 ספטמבר 2020, 18:18, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2020, 11:41 
דיקטטור\ית

כל הכבוד לבאקס ולמידלטון שהוכיח שהוא יכול להיות בעל הבית אחרי הפציעה של יאניס שבכלל עשתה טוב יותר לבאקס לעניות דעתי.
עד הפציעה, שיטת המשחק של הבאקס היה לתת ליאניס את הכדור ולזוז ומיאמי התמודדה עם זה מעולה כשהם איפשרו לו נתיב חדירה לצבע ששם חיכו לו קראודר או באם שהקשו עליו להשיג נקודות כשבמקביל ההיט קלעו מטווחים שונים בקצב יותר מהיר מיאניס. ברגע שיאניס יצא, הבאקס התחילו לשחק בצורה שיותר דומה להיט כשהתקפות עוברות דרך בלדסו או מידלטון והנוכחות בצבע היא של לופז שלהיט קשה איתו.
מקווה שנצליח לסגור את זה במשחק 5 ושמח שאנחנו לא מושלמים יותר, יש שלב שזה הופך לנטל להיות פייבוריט

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2020, 16:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אז מה היה לנו ביומיים האחרונים?

iRobot MJ 2.1 נכנס להטענה בנקודת העגינה, ובלי ההפעלה שלו הבית נשאר מלוכלך ודנבר נמנעו מסוויפ עתידי. שכידוע סוויפ עושים עם מטאטא ולקליפרס יש איי-רובוט.
אני מניח שאחרי שהסוללה התמלאה העסקים יחזרו לרגיל.

בוסטון אכולי אכזבה מהסל של אוונובי לא הצליחו לחזור לעצמם, והסדק אופטימיות שנפתח לרפטורס בסוף משחק 3 הפך לאלומת אור גדולה.
2-2 בסדרה והגיע הזמן להתחיל לראות שם משחקים. כתוב בענק על הסדרה הזו GAME 7.

אתמול לברון ודיוויס שמו את הסדין עם הפיפי ממשחק 1 בכביסה והחליפו למצעים של הילדים הגדולים.
למרות בליץ מפחיד במיוחד של יוסטון מהשלוש באמצע המשחק, מה שנזכור הוא את ההוא שמוכר לך כרטיס מועדון ברמי לוי מרים ללברון אלי-הופים במתפרצת.
אמנם רק שני משחקים היו בסדרה, אבל כבר יש בערך 3-4 בלוקים לא נורמאליים שלברון העיף לווסטברוק. וגם כמה דאנקים מעולם אחר.
נגד יוסטון בסגל ובשיטת המשחק הנוכחית אתה פשוט נכנס למקלט כל פוזשן בהגנה ומתפלל שהקאסם לא יפול בכל פעם שיש אזעקה. גשם של שלשות שגורם לך לחשוב בשביל מה לשמור בכלל?
בואו רק נתמקד בריבאונד.

מילווקי עלו על השיטה המנצחת. לתת ליאניס את המשקה של המפלצות בספייס ג'אם בחצי הראשון ואז להוציא אותו בפציעה לכל החצי השני.
ככה מידלטון נזכר שהוא אולסטאר, ומיאמי לא ברבאק מנטלי לנצח את הפריק.
ועכשיו בתכלס, בלי יאניס לדעתי יגמר 20 למיאמי במשחק הבא.
איתו, יגמר צמוד.

הימורים להלילה:
קליפרס 115 - דנבר 106
בוסטון 102 - טורונטו 103

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2020, 23:10 
דיקטטור\ית

אני משווה ומעלה

רובוקופ יחגוג למרות שתכלס ג'ורג' הוא האקס פקטור שיקבע כמה ייגמר ואני לא בטוח מה עובר בראש שלו אבל אפרגן להם. 124-111
הראפטורס חמים אבל בוסטון לא יפסידו 3 ברצף בחיים. 114-109

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ספטמבר 2020, 14:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

24.765 סנטימטרים נמצאים בין שורש כף היד עד לקצה של האצבע האמצעית של קוואי, והוא היה זקוק לכל מילימטר מהם כדי לחסום את ג'מאל מארי, שבגליץ' פתאומי במוח ראה את עצמו מכניס את קוואי לפוסטר של חייו. 1:48 לסיום, האצבע המשולשת של קוואי, תרתי משמע, עצרה את דנבר.
אני והמושבניק היינו קרובים מאוד לניחוש מדויק של התוצאה במערב, וזה אכן היה משחק מהנה מאוד. הג'וקר שלף את כל הטריקים (איזה שחקן נפלא), אבל זה לא הספיק מול ג'ורג' שהיה ענק, קוואי שפשוט היה שם בכל מקום והאנרגיות התזזיתיות של בברלי וסוויט לו.

אם במערב היה משחק מהנה, במזרח היה משחק מענה. אולי עינוי זה מילה חריפה מדי, אבל טורונטו יעני אמרו: "חזקנו מהקבר, עשינו 2-2, עכשיו תנו לנו רגע לנשום לפני שצוללים למשחקים 6 ו-7. הם נראו בחצי הראשון כמו הפועל ירושלים של קאציקאריס.

הלילה, אני מצפה מלברון להמשיך לשחק כאילו הוא הכוכב היחיד על המגרש, הלוואי. יאללה לברון, שלח מסר לליגה שאתה עדיין השחקן הכי מפחיד בעולם.
אין סיכוי לנחש מה יהיה בין שתי הקבוצות האלה, לייקרס ויוסטון, וגם אין טעם לנחש.
במזרח, מיאמי הראו סימני רפיסות מנטלית והוכח לעולם שהם לא פלדה. זה ההזדמנות של מיאמי להוכיח שהם כן, ויכולים לחזור מהפסד מרגיז עם סטייט אוף מיינד השמדה.
גם כדי לשלוח מסר לליגה שאנחנו כאן כדי לקחת אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 107 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: