פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 21 ספטמבר 2019, 10:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שינויים בקהל?
הודעהפורסם: 17 ינואר 2008, 15:47 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אהלן ארז,

קודם כל, צל"ש על החודש האישי המוצלח (אם נתעלם לרגע מאיך שהפועל נראית בחוץ בכלליות....). כיף לראות ששחקן שתמיד נלחם כמוך מצליח.

כשחקן הוותיק בקבוצה היום, אני מאמין שאתה האיש הנכון בקבוצה לשאול אותו איך הקהל משפיע עליכם - השחקנים, הצוות, וגם על הצד השני.

בעונה שעברה, רק כמה שבועות לפני הצגה של הפועל (במגרש וביציע) בגמר הגביע ביד אליהו, הקהל הגיע לדעתי לאחד מרגעי השפל הכי גדולים שלו בהפסד לחימקי. כל זה בעונה שבסופו של דבר הייתה אחת המוצלחות של המועדון, שריקה וחצי מדאבל. ועדיין, זאת לא הייתה הסטירה היחידה שהקבוצה קיבלה מהקהל שלה בעונה הזו.

לעומת זאת, השנה הקבוצה מגמגממת. מפסידה בחוץ, לפעמים נראית לא טוב בבית, אבל מה - נדחפת חזק ומנצחת. לא סתם הקבוצה הראשונה שמנצחת במחלה הזיעה וכמעט איבדה את המשחק. אם בשנתיים הראשונות שלך לא היה הבדל מספרי כ"כ גדול בין בית לחוץ, אז השנה יש, כאילו הפועל שוב בשנות ה- 90. מלחה זה מבצר, וכל מה שמעבר לשם... לא נעים.

השאלה שלי היא - האם אתה באמת מזהה שינוי באפקטיביות של הקהל במשחקים? האם ההשפעה של הקהל השנה על הקבוצה (או על היריבות) גדולה יותר מבשנתיים הקודמות שלך בהפועל?

המשך עונה מוצלח,
יאיר.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 18 ינואר 2008, 00:30 
שחקן הפועל ירושלים
שחקן הפועל ירושלים

אני מרגיש שוני עצום לעומת השנה שעברה בקהל.
השנה, למרות המשברים הרבים שפקדו אותנו, הקהל דוחף וממשיך לעודד בצורה מדהימה בעיני, וזה בהחלט דוחף את השחקנים.
אני בטוח שבלעדכם, היו לנו כמה הפסדים בבית השנה.

אתם הקהל היה טוב באירופה!!!!!!!!!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: