פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 14 אוקטובר 2019, 11:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סמלים
הודעהפורסם: 10 ינואר 2009, 22:56 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היי גיא,

קודם כל אני חייב להודות שאני נהנה השנה, כיף לראות קבוצה מאומנת. באמת אחלה בחלה של קבוצה. ואחרי שהתחנפתי קצת, ניגש לעניין-

תמיד מנסים לחזות מי הסמל הבא ( ברור שנעימי, כפרה על זנב שלו) ומתאכזבים כל פעם מחדש כשהוא עובר אל הכסף הצהוב ( ולא נזכיר את ההוא שמשחק בקבוצה הקפריסאית). איתך הסיפור הוא קצת אחר, ברור לי שברגע שתגיע ההצעה לאימון ראשי ממכבי נראה אותך בצהוב ( תקן אותי אם אני טועה), ככה שאם אין ציפיות אין ממה להתאכזב.

ובכל זאת- מה אתה אומר על התופעה? אין סיבה לחפש את הסמל, פשוט כי בכדורסל שלנו כשמכבי מציעה לך, ופתאום אתה יכול לשחק בקבוצת יורוליג ולהיות משודרג כספית באופן משמעותי, אתה לא יכול להגיד לא? סמלים זה משהו שהיה פעם ועבר, או שגם בעבר הכסף שיחק כשיקול מרכזי והנוסטלגייה משקרת את כולנו? יש סמלים בכדורסל של היום? אתה מכיר שחקנים ומאמנים שיהיו נאמנים לקבוצה שלהם, ולא יעזבו גם כשיוכלו להשתדרג בכסף ובמעמד? זה ריאלי לקוות שיהיו כאלו?

אני לא אהיה נאיבי ואגיד שכסף לא צריך להיות שיקול רלוונטי, אבל בכל זאת נראה לי ששחקנים עושים את המעבר מקבוצה אחת ליריבה המושבעת שלה ( ואני לא מדבר רק על הפועל ומכבי) בקלות רבה מדי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 ינואר 2009, 13:00 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

ושאלת סמלים נוספת (ושונה):
אני מניח שהיית ער ללחץ של חלקים גדולים בקהל להחזיר את פפי לקבוצה לפני פתיחת העונה (בין השאר עם פרויקט מיוחד בכלהעיר).
אתה - כמו מספר מאמני הפועל בשנים האחרונות - בחרת שלא להחזיר אותו להפועל. מה היו השיקולים שלך?

15/6/2017 ,25/6/2015

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 17 ינואר 2009, 23:00 
מאמן הפועל ירושלים
סמל אישי של המשתמש

בכדורסל של היום אין דבר כזה שנקרא סמלים. זה הכול עניין של ביזנס. בעידן החדש של התקשורת והכסף, הסמלים נמוגו, וכל מאמן או שחקן שיקבל הצעה טובה במועדון טוב או גדול ועשיר יותר מהשני, בד"כ יילך. כמובן זה תלוי בסיטואציה, אז בשנים האחרונות רואים שמושג הסמלים נעלם, וזה גם קשור לכמות הזרים בכל קבוצה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: