פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 17 יולי 2019, 15:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הבנייה לעתיד
הודעהפורסם: 11 ינואר 2009, 20:54 
דיקטטור\ית

אחת הבעיות הכי גדולות של הפועל בשנים האחרונות הייתה, לדעתי, מחסור בהמשכיות ונטייה לבנייה לטווח מאוד מאוד קצר, אני חייב לציין שבשנים האחרונות זה התשפר במובן מסוים (מרקו שמשלים פה ארבע שנים, לא מעט ישראלים נתנו שנתיים בהפועל שזה משהו שגם עד לא מזמן לא היה מובן מאליו, באוורס הזר הראשון שעושה פה 3 שנים רצופות מזה המון זמן), אבל עדיין, לפי דעתי אם הקבוצה תדע להשאיר שלד של 6 שחקנים לפחות בין עונה לעונה זה יוכל לקחת אותנו צעד קדימה.
לעומת זאת, שומעים הרבה מאוד בשנים האחרונות על הגרעון בתקציב ועל אי-הודאות הכלכלית.
אני יודע שאתה לא האחראי בנושא הכלכלי, ושאתה חתום כאן רק לעונה, אבל השאלה שלי היא עד כמה, אם בכלל, יש לך אפשרות לבנות את הקבוצה הזו לשנים הבאות ולעתיד הקצת יותר רחוק, יש אפשרות בכלל להחתים זרים לשנתיים-שלוש או שאי-הודאות הכלכלית אינה מאפשרת את זה? ועל הדרך אשמח לקבל פירוט לגבי החוזים של השחקנים - מי חתום כאן לשנים הבאות, על מי יש אופציה , מה המצב עם ראשון קלארק (נאמר באיזושהי ידיעה שיש אופציה עליו לשנה הבאה גם אחרי ששוחרר) וכו'.

תודה מראש.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 17 ינואר 2009, 22:38 
מאמן הפועל ירושלים
סמל אישי של המשתמש

כמו שעניתי מקודם. אחת הבעיות במחשבה קדימה זה התקציב, למרות שבשנים האחרונות התקציב של ירושלים היה אדיר יחסית בעקבות תרומתו של גאיידמק. בגלל הכסף הזה ירושלים יכלה להחתים שחקנים שנתיים-שלוש קדימה ולשמור על המשכיות כפי שטענת. אבל בשלב זה, איך שאני רואה את הקבוצה מבחינה תקציבי, סימן השאלה הוא מאוד גדול, ונקווה רק לטוב.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: